« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İnönü'de yöneticiler birbirine girdi

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı İnönü Stadı'nda 4-2 yendiği maçın devre arasında iki takım yöneticileri ve kongre üyeleri arasında kavga çıktı.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Başkanı Aziz yıldırım ile Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Sinan Vardar arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Maçın başında stada gelmeyen Aziz Yıldırım devre arasında karşılaştığı Sinan Vardar'ın "hoşgeldiniz" demesine, "Sayın Vardar burada bana hoşgeldiniz diyorsunuz ama basına, benle ve takımımla ilgili sürekli açıklamalarda bulunuyorsunuz" demesi üzerine ortalık bir anda gerildi. Sinan Vardar da Yıldırım'a "Terbiyesizlik etmeyin biz burada evsahibiyiz ve ben size kibarca hoşgeldiniz dedim. Bana bu şekilde sesinizi yükselterek konuşamazsınız. Ben sizin yanınızda çalışan biri ya da personeliniz değilim" yanıtı verdiği öğrenildi.    

Stadın şeref tribünde yer alan iki yönetim kurulu üyeleri tartışmayı sonlandırmak için araya girmeye çalışınca bağrışmaların yükseldiği ve gerginliğin daha da arttığı öğrenildi. İki kulübün yöneticileri ve kongre üyeleri arasında küfürleşmeyle ortalık bir anda karıştı. İki taraf birbirine yumruklarla saldırırken, kavgayı ayırmaya çalışanlarda yumruklardan nasibini aldı. Kavga bir süre sonra yatıştırılırken, maçın temsilcisinin ve federasyon temsilcisinin de kavgaya şahit olduğu ve raporunda bu olaya yer vereceği öğrenildi.

Bu durumda Beşiktaş'a ve Fenerbahçe'ye ağır para cezasıyla birlikte diğer disiplin cezalarının da uygulanması bekleniyor.

 

 

TRİBÜNLERDEN EN GÜZEL KARELER - Foto Galeri

KOCAMAN: MAÇIN İKİ KIRILMA ANI OLDU

SCHUSTER: İLERLEYEN GÜNLERDE ÇOK CİDDİ KARARLAR ALINACAK

UĞUR DÜNDAR: Derbi değil şampiyonluk maçı

ERMAN TOROĞLU: Oksijen meselesi

ERCAN SAATÇİ: Ferrari su kaynattı !

ALTAN TANRIKULU: Senden özür dilerim Alex

İLKER YASİN: Ferrari hediyesi

SİNAN ENGİN: Ferrari'nin ihaneti

ORHAN CAN: F.Bahçe İnönü'de nasıl kazandı

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler