« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İnönü'de sıcak saatler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sabah saatlarinde önce Fulya Tesisleri'ne gelen 100'e yakın taraftar burada bir basın bildirisi okudu. Başkan Seba, yöneticiler ve futbolculara tepki gösteren grup, Fuat Yaman'ın antrenmanı İnönü Stadı'na alması üzerine buraya gitti ve olaylar çıktı.

Beşiktaşlı taraftarların öfkesi dinmiyor. Dün sabah önce Fulya Tesisleri'nde, ardından da siyah beyazlıların idman yaptığı İnönü Stadı'nda olaylar çıktı. Fulya'da 100'e yakın taraftar basın bildirisi dağıttı. Seba'yı diktatör, yöneticileri kukla ve piyon olarak gördüklerini belirten taraftarlar futbolcuları, ‘‘Tarihe ihanet eden ruhsuzlar’’ diye tanımladı.

Teknik Direktör Fuat Yaman siyah beyazlı taraftarların yoğun tepkisi nedeniyle antrenmanın İnönü Stadı'nda yapılmasını kararlaştırdı. Ankaragücü ile yapılacak kupa maçının taktik çalışmaları için Fulya Tesisleri'nden İnönü Stadı'na otobüsle giden futbolcular oldukça tedirgindi.

Fulya Tesisleri'nden otobüsle ayrılan futbolculara tesislerin önünde biriken bir grup taraftar protestoda bulundu. Futbolcuların bulunduğu otobüse yabancı maddeler atan öfkeli taraftar grubu, özellikle Kaptan Mehmet ve Ertuğrul'a tepki göstererek, ‘‘çetebaşları’’ diye bağırdılar.

Bu arada, BJK İnönü Stadı'nda haftalık idmanlarını yapan İstanbul bölgesi hakemleri de siyah-beyazlı taraftarların tepkisine maruz kaldılar. Beşiktaş taraftarları stada gelen Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı hakem Serdar Çakır'a sözlü saldırıda bulundu.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler