« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İnönü'de en büyük rakip...

Fenerbahçe’nin eski idari menajeri Volkan Ballı, derbide Fenerbahçe’nin en büyük rakibinin Beşiktaş taraftarı olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İNÖNÜ’DE EN BÜYÜK RAKİBİMİZ BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLACAK

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Ballı, “Beşiktaş, D.Kiev maçında yıprandı. Fenerbahçe’nin durumu şu anda çok iyi; rakiplerinin puan kaybı, takımın kazanma isteğini arttırdı. Bana göre, İnönü Stadı’nda Fenerbahçe’nin en büyük rakibi Beşiktaş taraftarı olacaktır. En büyük rakip, Beşiktaş’ın çoşkulu taraftarıdır. Defalarca, İnönü Stadı’nda takımın başında maça çıktım. İnönü’de oynamak hiç de kolay değil; fakat şu var ki Fenerbahçe, son yıllarda Beşiktaş’ın etkili seyircisi önünde maç kazanmayı başardı. Bu kez de Fenerbahçe’nin kazanacağını düşünüyorum. İçimden geçen bu” dedi. 

Volkan Ballı, Fenerbahçe açısından maçın kilit adamları Emre ve Volkan için de bir değerlendirme yaptı.

EMRE BELÖZOĞLU PIRLANTA GİBİ BİR İNSANDIR

Emre’nin iyi futbolcu ve iyi bir insan olduğunu belirten Ballı, “Yüksek tempoda oynanan maçlarda girdikleri pozisyonlarda, davranışları birden değişebiliyor. Emre, özünde pırlanta gibi bir insandır. Emre’yle yıllarca çalıştım. Kendisini çok seviyorum. Milli takımdaki olaydan dolayı kendisi de çok üzüldü; ama maalesef bunlar oluyor. Gattuso’nun, Totthenam maçında yaptığını herkes  gördü. Bazen futbolcular istemedikleri davranışlarda bulunabiliyorlar” diye konuştu.

 FENERBAHÇE’DE KALMASINI İSTERİM; AYRICA BARCELONA, ARSENAL GİBİ TAKIMLARDA DA OYNAMAYI HAK EDİYOR

Ballı, Volkan’ın dünyanın en iyi 3-5 kalecisinden bir tanesi olduğunu da belirterek, “Volkan Demirel’in Milan, M.United gibi takımların takibinde olduğu yönünde haberler çıkıyorsa bunların doğru olduğunu düşünüyorum. Her şeyden önce milli takımın ve Türkiye’nin bir numaralı kalecisi. Sadece Türkiye’nin değil; dünya çapında bir kaleci. Dünyada 3-5 tane kaleci ancak sayarsınız; bunlardan bir tanesi de Volkan Demirel’dir. Kendisini kardeşim gibi tanıyorum. Çok karakterli ve doğru bir insandır. İyi de bir Fenerbahçelidir. Ben takımdan ayrılmasını istemem; ama Manchester United, Arsenal, Barcelona gibi takımlarda oynamayı hak eden bir futbolcudur. Volkan elbette büyük kulüpler tarafından takip ediliyor. Orada transfer çok ciddi biçimde yapılır” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz