ANKARA HABERLERİ

İnönü Bulvarı yan yollarda asfalt çalışması

DHA
31.03.2016 - 14:11Son Güncelleme :

İnönü Bulvarı yan yollarda asfalt çalışması

DHA

ANKARA, (DHA)- ANKARA Büyükşehir Belediyesi tarafından İnönü Bulvarı tünel üstü yan yollarda asfalt yenileme çalışması yapılacak.
Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülecek çalışma kapsamında; İnönü Bulvarı'nda Karayolları Genel Müdürlüğü önü ile Milli Kütüphane önündeki yan servis yollarında asfalt serimi yapılacak. Yarın başlayacak ve hafta sonu tamamlanacak çalışmalar için yan yollar kısmi olarak trafiğe kapatılacak.
Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, Ankara'da merkezde bulunan cadde ve bulvarlarda alt yapı çalışmaları veya zamanla yıpranan yollarda asfalt yenileme çalışması yapıldığını belirterek, “Ana cadde ve bulvarlardaki kısmi çalışmalar, vatandaşların ve trafiğin olumsuz etkilenmemesi için hava koşulları uygun olduğu sürece geceli gündüzlü ekiplerimizce hızlı bir şekilde yapılmaktadır" diye konuştular.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İnönü Bulvarı yan yollarda asfalt çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 14 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İnönü Bulvarı yan yollarda asfalt çalışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı