ANKARA HABERLERİ

İnönü Bulvarı ekim sonunda trafiğe açılıyor

Hürriyet Haber
19.09.2012 - 14:28Son Güncelleme :

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara’da metro çalışmaları nedeniyle kapatılan İnönü Bulvarı’yla ilgili, “Meclis güzergahındaki yolun açılması ekim sonu gibi planlanıyor ama hedefimiz Ekim sonundan önce açmak” dedi.

Hürriyet Haber

Batıkent-Sincan ile Kızılay-Çayyolu metro hatlarının hedeflenen 2013 sonundan daha önce hizmete hazır hale getirilmesi için çalışma yaptıklarını kaydeden Bakan Yıldırım, yerel seçim takviminin öne alınmasının metro çalışmalarını etkileyip etkilemeyeceğinin sorulması üzerine şunları söyledi:

ANKARALI TRAFİKTE PATLADI - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

“Ankara metrolarında iki hattın, Batıkent-Sincan ile Kızılay-Çayyolu hatlarının 2013 sonunda tamamlanması hedeflenmişti. Aynı şekilde Marmaray ile Ankara-İstanbul Hızlı Treninin 2013 sonu itibariyle tamamlanmasını hedefliyoruz. Seçimlerin öne alınmasıyla birlikte burada ne yapabiliriz, onun çalışmasını yapıyoruz. Hizmetler seçime yönelik yapılmaz, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye yöneliktir. Seçimler gelip, geçicidir ama hizmetler kalıcıdır. Bütün ekibim bu anlayışla gece gündüz çalışıyor.”

KIZILAY'A MERASİM GEÇİŞİ

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İnönü Bulvarı ekim sonunda trafiğe açılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Eylül 2012 tarihinde saat 14 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İnönü Bulvarı ekim sonunda trafiğe açılıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı