Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Injustice 2 hakkında bilmemiz gereken her şey!

  Hürriyet Haber
  10.05.2017 - 12:31 | Son Güncelleme: 10.05.2017 - 12:32

  Injustice 2'nin çıkmasına bir haftadan az bir süre kaldı. Bu süre içerisinde de oyun için tanıtı videoları yayınlanmaya devam ediyor. Yeni yayınlanan trailer sayesinde oyun hakkında bilmemiz gereken her şey hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

  Çıkacağı tarih olan 16 Mayıs’a az bir süre kala Injustice 2 için tanıtım videoları gelmeye devam ediyor. Dün yayınlanan videoda bunlardan biri. “Everything You Need to Know” yani “Bilmeniz Gereken Her Şey” adıyla yayınlanan yeni videoda gerçekten de her detay sıralanmış. Videodaki 5 dakika 12 saniye boyunca oyundaki en önemli detayları görüyoruz.

  NetherRealm Studios tarafından geliştirilen oyun, stüdyonun ürettiği en çok karakterli oyun, 40’a yakın karakter bulunuyor. Aynı zamanda oyunun tatmin edici derecede uzun ve sinematik senaryosu var. Yeni eklenecek olan ekipman özelliği sayesinde de kahramanları özelleştirebilecek ve çok farklı güçler elde edebileceğiz.

  PlayStation 4 ve Xbox platformları için satışa çıkacak olan oyunun haberde bahsedilen videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı