Dünya Haberleri

DÜNYA

  İngiltere kayıplarını arıyor

  Hürriyet Haber
  05.06.2017 - 12:08 | Son Güncelleme: 05.06.2017 - 12:59

  Cumartesi gecesi Londra'da gerçekleşen terör saldırısının ardından haber alınamayanlarla ilgili harekete geçti. Saldırı sonrasında kendisinden haber alınamayarak kayıp ilan edilen Asya Mustafa’nın hayatta olduğu bildirildi.

  İngiltere Londra'daki terör saldırısının kurbanlarının yasını tutarken saldırı gecesi bölgede olan ve haber alınamayanlar için de kampanyalar başlatılmış durumda.

  En son saldırı sonrasında kendisinden haber alınamayarak kayıp ilan edilen Asya Mustafa’nın hayatta olduğu bildirildi.

  Asya’nın ailesi, genç kızın saldırının yaşandığı saatlerde Borough Market'in çok yakınında olan evine dönmekte olduğunu ve saldırının yaşandığı saatte borough Market'ten geçiyor olduğunu söyleyerek, saldırının yaşandığı saatten itibaren kendisinden haber alamadıklarını söylemişti.
  Asya Mustafa’nın yengesi Tijen Mustafa Facebook hesabından yaptığı son paylaşımda, “Asya’nın güvende olduğunu öğrendik. Asya panikle kaçan kalabalık arasına karışarak olay yerinden uzaklaşırken telefonunu kaybetmiş. Şu an evinde olmasa da en azından güvende olduğunu biliyoruz. Bize bu duygusal ve endişeli süreçte yardımcı olanlara ve destekleyenlere çok teşekkür ederiz" dedi.

  İngiltere kayıplarını arıyor

  AVUSTRALYALI DADI ARANIYOR

  İngiltere'deki terör saldırısından dakikalar önce arkadaşlarından ayrılan ancak o zamandan beri haber alınamayan Avustralyalı dadı için arama sürüyor.
  21 yaşındaki Sara Zelenak, son olarak terör saldırısından önce Londra Köprüsü'nde görüldü.
  Arkadşalarından ayrılan Zelenak'tan o dakikadan beri haber alınamıyor. Ailesi ve arkadaşları onu bulmak için kampanya başlattı.

  İngiltere kayıplarını arıyor

  İŞTE SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

   

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı