Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İngilizlere hediyem var!

Almanya'nın Kicker dergisine konuşan Sergen Yalçın, ‘‘Eğer milli maçta oynarsam, İngilizlere bir gol daha hediye edeceğim’’ dedi.

Alaverdi TURHAN / FRANKFURT
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ'ın Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea'yi 2-0 yendiği maçın gollerini atan Sergen Yalçın, İngiltere ile oynayacağımız milli maç öncesi iddialı konuştu. Yıldız futbolcu, Almanya'nın en çok okunan spor dergisi Kicker'e verdiği demeçte, ‘‘Eğer oynarsam, İngilizlere bir gol daha hediye edeceğim’’ dedi.

İngiltere'yi mutlaka yenip, Avrupa Şampiyonası'na doğrudan katılacaklarını ileri süren Sergen, ‘‘Bu maçta oynayıp oynamayacağıma hoca karar verir. Eğer oynarsam, kazanmamız için tüm çabayı harcayacağım. Ve İngilizlere bir golüm daha olacak. Onlara böyle bir hediye vereceğim’’ diye konuştu.

Şampiyonluk bizim

Beşiktaş'la hem Türkiye, hem de Şampiyonlar Lig'inde çok iyi gittiklerini ifade eden Sergen şöyle devam etti; ‘‘Türkiye'de en ciddi rakibimiz belki F.Bahçe, ancak bence tek rakibimiz yine kendimiziz. Eğer büyük sakatlıklar yaşamadığımız taktirde kimse şampiyonluğu elimizden alamaz. Şampiyonlar Ligi'nde Prag'da iyi bir sonuç aldığımız vakit her şey mümkün olacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz