ERZURUM HABERLERİ

İngilizce Öğretmenlerine İhtiyaç Analizi Ve Öğretmen Eğitimi Projesi

IHA
09.10.2015 - 17:47Son Güncelleme :

SERTİFİKA TÖRENİ

IHA

Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ın talimatları ile başlatılan ve ilki 7-8-9 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen KUDAKA destekli proje ile 150 İngilizce öğretmeni İngiltere’den gelen eğitimciler tarafından dil öğretiminde yeni yöntem ve teknikler ana başlıklı eğitim aldı. Eğitimin sonunda düzenlenen törenle öğretmenlere sertifikaları verildi.
20 ilçede görev yapan ilkokul, ortaokul ve lise zümre başkanları ile fen ve sosyal bilimler liseleri, imam hatip liselerinde görev yapan tüm İngilizce öğretmenleri bu eğitimden yararlandı. Toplamda 150 öğretmenin katıldığı eğitimler yıl boyunca da takip edilecek. Proje sonunda elde edilen çıktılar bir kitapçık haline getirilerek TRA1 Bölgesindeki(Erzurum-Erzincan-Bayburt)tüm İngilizce öğretmenlerine gönderilecek. Ayrıca katılımcı tüm öğretmenler kendi ilçelerindeki diğer öğretmenlere aldıkları eğitimleri bir sonraki hafta yapacakları toplantılarda anlatacak böylece ilimizdeki toplam 770 İngilizce öğretmeninin projeden çarpan etkisi ile faydalanması sağlanacak.
Eğitim gören öğretmenlere bugün Xanadu Otelinde düzenlenen törenle sertifikaları verildi. Törene Vali Ahmet Altıparmak, vali yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan ve öğretmenler katıldı.
Öğretmenlere sertifikaları Vali Ahmet Altıparmak tarafından verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden İngilizce Öğretmenlerine İhtiyaç Analizi Ve Öğretmen Eğitimi Projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 17 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İngilizce Öğretmenlerine İhtiyaç Analizi Ve Öğretmen Eğitimi Projesi haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:34
 • Guneş
  07:21
 • Öğle
  12:20
 • İkindi
  14:44
 • Akşam
  16:58
 • Yatsı
  18:33
Sayfa Başı