Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İngiliz kızın cinsel taciz oyunu

  20 Temmuz 2013 - 12:28Son Güncelleme : 20 Temmuz 2013 - 13:18

  MUĞLA’nın Marmaris İlçesi’ne babasıyla birlikte tatile gelen İngiliz kız 14 yaşındaki K.C., Türk animatör 28 yaşındaki Ş.D.’nin kendisine Facebook ve MSN’den cinsel içerikli mesajlar gönderdiğini ileri sürüp, polise şikayetçi oldu. Savcılığın talimatıyla incelemeye alınan görüşmelerden iftiraya uğradığı belirlenen Ş.D., sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  İngiliz K.C., geçen 7 Temmuz’da babası 35 yaşındaki Shaun C. ile Marmardis’e tatile geldi. Tatilleri sırasında baba-kız çevredeki diğer otellere de gidip, animatörlerin düzenlediği eğlencelere katıldı. Gittikleri bir oteldeki animatör Ş.D.’nin şovların çok beğenen K.C., tanışıp, Facebook ve MSN adreslerini verdi. İkili böylece mesajlaşmaya başladı. Çalıştığı otellerin personel ile müşterilerin uzun süreli sohbet edip, yakınlık kurmasına izin vermemesi nedeniyle Ş.D., arkadaşlığını internetten yazışarak sürdürdü.

  GERÇEK ORTAYA ÇIKINCA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU / FOTO GALERİ

  İNGİLİZ KIZIN TACİZ OYUNU / HÜRRİYET TV

  4 günlük arkadaşlığın ardından ikili cinsel konularda konuşmaya başladı. Ş.D., kendisini 20 yaşında olarak tanıtan K.C.’nin yaşının daha küçük olduğunu tahmin edip, sorunca yalan söylediğini itiraf etti. Gerçek yaşının 14 olduğunu söyleyen K.C., iddiaya göre, "Bakire değilim. Görüşelim" diye yazdı. İngiliz kızın bu teklifini önce geri çeviren Ş.D., daha sonra görüşmeyi kabul etti.

  TÜRK KIZLARI ZOR İNGİLİZ KIZLARI KOLAY

  İkili, Ş.D.’nin gösteri yaptığı otelin tuvaletlerinin bulunduğu bölümün arkasında görüşmek için randevulaştı. Ancak, K.C., buluşma yerine gelmeyip, yaşadıklarını babasına anlattı. Kızıyla, çarşı Polis Merkezi’ne giden baba C., Ş.D.’den şikayetçi oldu. Şikayet üzerine genç animatör gözaltına alındı. Savcının talimatıyla İngiliz kız ile animatör Ş.D.’nin bilgisayarları incelemeye alınıp, Facebook ve MSN görüşme kayıtları çıkartılıp, Türkçe’ye çevrildi. Kayıtlardan, ilk olarak İngiliz kızın cinsel içerikli mesajlar attığı Türk animatörün de buna cevap verdiği belirlendi.

  Ş.D., polisteki ifadesinde kızın yaşının küçük olduğunu öğrenince, kendisinden uzaklaşmaya çalıştığını ve hiçbir şekilde birlikte olmadıklarını belirtip, iftiraya uğradığı söyledi. Ş.D. de K.C.’den şikayetçi olduğunu bildirdi. K.C.’nin babası Shaun C. ise polislerin kızının attığı cinsel içerikli mesajları göstermelerine rağmen şikayetinden vazgeçmedi. Ş.D., polisteki işlemlerinin ardından savcının talimatıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Bu gelişmeler üzerine Ş.D., çalıştığı animasyon şirketindeki işinden kovuldu.

  İngiliz baba-kız ise tatillerinin son günü olması nedeniyle ülkelerine döndü.


  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 11 Yorum }
  • Lilly Oz 20.7.2013 20:11:58
   "Çalıştığı otellerin personel ile müşterilerin uzun süreli sohbet edip, yakınlık kurmasına izin vermemesi nedeniyle,arkadaşlığını internetten yazışarak sürdürdü" Ustune ustelik kiz cocugu 14yasinda,adam 28ys.Kiz 20ys dese kizin besbelli 12-14yaslarinda oldugu belli.Gercegi ogrenince neden bulustu?
  • emre hasanoglu 20.7.2013 18:00:35
   batililar ozgurce buyuyor ve isteklerini ozgurce ifade edebilyor ama rust yasi altindakilerde kanunen cok sert tedbirlerle koruma altindadir cocuk yastakine en ufak cinsel icerikli yaklasim veya sozun agir yaptirimi vardir.abazan turk gencler ne yaparlarsa yapsinlar hesabi sorulmaz saniyorlar yanlis
  • siyah balgam 20.7.2013 17:54:49
   Cinsellik doğal bir durum bunun ingilizi türkü olmaz.Ancak avrupalı kadında çokta tutucu değildir.Türk erkeği sadece fırsatları değerlendirdiği için kadınlar tarafından sevilmezler.Arada baltayı taşa vuruğumuz olsada bu istisnayı bozmaz kaidelerdir.
  • Hakan K. 20.7.2013 17:03:09
   adam işinden olmuş. suçsuz işte neden kovdunuz?
  • Serhat 55 20.7.2013 14:43:39
   Müslümanlıktan dem vuruyoruz her türlü iş yine bizde.
  • Smyrna İzmir 20.7.2013 14:18:06
   İngiliz kurnazlığı bu defa sökmemiş. Karşı dava açılsın iftiradan!
   
  Haberlergüvenlik kamerasıraporpilotuçak düştüRio Olimpiyat OyunlarıA Milli Basketbol Takımıkadro