« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İngiliz devleri Zlatan'ın peşinde

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United, Manchester City ve Chelsea'nin, Barcelona'da forma giyen Zlatan İbrahimoviç'in peşinde olduğu iddia edildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sezonu şampiyon olarak tamamlayan Barcelona'nın, Valencialı yıldız futbolcu David Villa'yı renklerine bağlamasının ardından İsveçli yıldız İbrahimoviç'le ilgili transfer söylentileri Ada basınında yer aldı.

Arsenal'de forma giyen Cesc Fabregas'ı da kadrosuna katmak isteyen Barcelona'nın, uygun bir teklif gelmesi halinde İbrahimoviç'in transferine izin vereceği ifade edilirken, İsveçli futbolcuyla ezeli rakipler Manchester United ve Manchester City'nin yanı sıra sezonu şampiyon bitiren Chelsea'nin de ilgilendiği kaydedildi.

Manchester United Menajeri Alex Ferguson dün yaptığı açıklamada, transfer döneminde yalnızca bir futbolcuya imza attırmayı düşündüklerini ve tercihlerini de forvet hattında kullanacaklarını söylemişti.

Manchester City Menajeri Roberto Mancini'nin İsveçli yıldızı İnter'i çalıştırdığı dönemden bildiğine dikkat çekilirken, Fernando Torres'i ikna etmeye çalışan Chelsea'nin de bu transferin gerçekleşmemesi durumunda İbrahimoviç'i renklerine bağlamak için çaba harcayacağı ileri sürüldü.

Bunları da Beğenebilirsiniz