« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İnegöl'de hedef belirlendi

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor'un teknik menajeri İsmail Güldüren, "İnegölspor'un bu seneki hedefi üst lige çıkmak" dedi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Güldüren, İnegölspor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, hafta sonu kendi saha ve seyircileri önünde oynayacakları Göztepe maçından mutlak 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi. Ligde iki yaralı takımın karşı karşıya geleceğini ifade eden Güldüren, şunları kaydetti:

"Sezona iki tane şampiyonluk parolasıyla başlayan takımın maçı. Biz ilk maçta yenildik, onlar berabere kaldı. Şampiyonluk hedefi olan iki takımın maçı. Tabii ki biz kendi şehrimizde, kendi sahamızda oynayacağız. Şehrin beklentisi, camiamızın, taraftarımızın beklentisi belli. Bu beklentileri, bu hevesi kırmamamız için çok isteyip, çok iyi çalışıp, çok iyi konsantre olup sahamızdan galibiyetle ayrılmak istiyoruz."

"Biz birinci günden beri kulüp olarak aynı şeyi söylüyoruz; İnegölspor'un bu seneki hedefi üst lige çıkmak" diyen Güldüren, şöyle devam etti:

"Bu üst lige çıkmak için de şehrin, taraftarın, camianın komple birleşmesi gerekiyor. Sadece yöneticilerin, basının ve futbolcuların değil, komple şehrin bu işe odaklanması gerekiyor. İnşallah Göztepe'yi kendi sahamızda
yenip, çıkışı yakalamak istiyoruz. Biz bu yola baş koyduk. Birinci maçtan 5'inci maça kadar yenilsek dahi İnegölspor'un istediği ve arzuladığı play-off. Onu da oynayacağız."


Bunları da Beğenebilirsiniz