« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İnegöl-Tokat maçı nerede oynanacak?

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İnegölspor'un başkanı İlhan Korkmaz, sahalarındaki çalışmaların bitmemesi nedeniyle ligin ilk maçı olan Tokatspor karşılaşmasını Bursa Atatürk Stadı'nda oynayacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Korkmaz, İnegöl Belediye Başkanı ve İnegölspor Onursal Başkanı Alinur Aktaş ile İnegöl Şehir Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, mayıs ayının ortasında başlayan saha yenileme çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İlhan Korkmaz, çalışmaların 6-7 Eylül gibi biteceğini belirterek, “İlk hafta maçımızı İnegöl'de oynayamayacağız. Fakat bu tamamen tedbiren alınmış bir karar. Belki ilk maçımızı burada oynayabilirdik fakat olur ya ufak tefek sıkıntılar çıkabilirdi. Bu saha bize çok uzun yıllar ve uzun süre lazım” dedi.

İlk haftayı dışarıda oynayacaklarını die getiren Korkmaz, “Bursaspor'un bize çok büyük bir jesti var. İlk hafta mazeretimizden dolayı sahalarında oynamak istediğimizi belirttik. Onlar da sağ olsunlar kabul etti. İlk haftaki İnegölspor-Tokatspor maçı Bursa Atatürk Stadı'nda oynanacak. Taraftarlarımızı oraya bekliyoruz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz