İndirim eğlence sektörüne sıçradı

Kubilay KESKİN / MAGAZİN SERVİSİ
28.11.2001 - 01:57 | Son Güncelleme:

Şişli Belediyesi'nin öncülüğünde başlayan ve daha sonra alışveriş merkezlerinde devam eden indirim kampanyalarına eğlence sektörü de katılıyor.

Eğlence dünyasının tanınmış isimleri İzzet-Celal Çapa kardeşler, bayramda fiyatlarında yüzde 50 indirime gidecek. Çapa Kardeşler, ‘‘Yüzde 100 eğlen, yüzde 50 öde’’ kampanyası çerçevesinde, bayramın ilk iki günü tesislerinde indirim uygulayacak. Hammam, Liman, Pekkan & Catwalk, Çingene, People Le Cigare'a akşam yemeği ve eğlenmek için gidenler, normal fiyatın yarısını ödeyecek.

BEYMEN İNDİRİMİ UZATTI

Beymen yoğun ilgi üzerine indirim günlerini uzattı. Beymen'den yapılan açıklamada, 24-25 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen kampanya kapsamında yapılan yüzde 30 indirimli satışların, kalabalık nedeniyle alışveriş yapamayan müşterilerin talepleri nedeniyle uzatıldığı bildirildi.

Açıklamada, indirimli satışların Türkiye çapındaki Beymen ve Beymen Club mağazalarında kozmetik dahil tüm ürünlerde, peşin veya Advantage Card'la tek ödemede yüzde 30 indirim ya da yüzde 20 indirim artı Advantage Card'a 3 taksit olarak gerçekleştirildiği kaydedildi.

İndirim kampanyalarına Park Bravo ve Nine West de destek veriyor. Park Bravo mağazalarında nakit ödemelerde yüzde 50, kredi kartı ve Advantage Card ile ödemelerde yüzde 40 indirim yapılıyor. Nine West ise tüm mağazalarında nakitte yüzde 40, kredi kartı ve Advantage Card'lı ödemelerde yüzde 30 indirim uyguluyor.
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı