« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Indiana Pacers şans tanımadı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Doğu Bölümü finalinde evsahibi takım, Ewing'ten yoksun New York'u yenerek seride durumu 2-0 yaptı. Jalen Rose, 24 sayı ve 4 ribauntluk performansıyla takımını galibiyete taşıdı.

NBA'de, Doğu Bölümü finali 3. maçında, Indiana Pacers, kendi sahasında New York Knicks'i 88-84 yenerek seride durumu 2-0 yaptı. 18 bin 345 biletli seyircinin izlediği maçta,ilk yarıyı 43-42 önde kapatan konuk New York, ikinci yarıda özellikle Jalen Rose'a engel olamayınca, yenilgiye razı oldu. Indiana Pacers'ın ve maçın yıldızı olan Jalen Rose, 24 sayı ve 4 ribauntluk performansıyla takımının galibiyetinde başrolü oynadı.

Sakat olan ünlü pivotu Patrick Ewing'in yokluğunu fazlasıyla hisseden New York Knicks'de ise Larry Johnson, 25 sayı ve 7 ribauntluk performansına karşın yenilgiyi önleyemezken, Allan Houston, 15 sayı ve7 ribaunt, Chris Childs, 12 sayı, Latrell Sprewell, 10 sayı ve 6 assist, Kurt Thomas da 10 sayı ve 8 ribauntla oynadılar. 2 takım arasındaki 3. maç, yarın sabaha karşı New York'daki ünlü Madison Square Garden Salonu'nda yapılacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz