Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER265Oktay EKŞİ103Yalçın DOĞAN77Erdal SAĞLAM60Mehmet Y. YILMAZ47Emin ÇÖLAŞAN43Vahap MUNYAR42Deniz SİPAHİ37Sedat ERGİN32Fatih ALTAYLI26Muharrem SARIKAYA22Ertuğrul ÖZKÖK19Fatih ÇEKİRGE17Oya BERBEROĞLU17Enis BERBEROĞLU16Rauf TAMER16Mehmet Ali BİRAND14Cengiz ÇANDAR12Nurten ERK TOSUNER12Tufan TÜRENÇ12Ahmet HAKAN11İsmet BERKAN11Taha AKYOL10Özdemir İNCE10Oya ARMUTÇU9Yılmaz ÖZDİL9Deniz BAYRAMOĞLU8Uğur CEBECİ8Ayşe ARMAN7Ayşegül DOMANİÇ YELÇE6Cüneyt ÜLSEVER6Gila BENMAYOR6Bekir COŞKUN5Mümtaz SOYSAL5Rahmi TURAN5Yurtsan ATAKAN5Şükrü KÜÇÜKŞAHİN5Adnan KAYA4Ali Atıf BİR4Cengiz SEMERCİOĞLU4Doğan HIZLAN4Eyüp Can - Referans4Gülçin TELCİ4Kanat ATKAYA4Oral Çalışlar4Soner YALÇIN4Uğur GÜRSES4İsmet SOLAK4Akif BEKİ3Ayçe DİKMEN3Ayşen GÜR3Deniz Gürel3Ferai TINÇ3Nedim BUBİK3Pakize SUDA3Sefer LEVENT3Selim Türsen3Altan Tanrıkulu2Aydın CANDABAK2Ayşe ÖZEK KARASU2Banu ŞEN2Duygu Sedefoğlu2Emre Özpeynirci2Ercan KUMCU2Erkan ÇELEBİ2Kurthan FİŞEK2Mete Tamer OMUR2Selahattin DUMAN2Serdar ALYAMAÇ2Uğur DÜNDAR2Yaşar SÖKMENSÜER2İlter TÜRKMEN2Şükrü KIZILOT2Arda AKIN1Can BARTU1Cengiz ÖZDEMİR1Doğan ULUÇ1Dursun GÜNDOĞDU1Ercan SAATÇİ1Erdal İPEKEŞEN1Ergun GÜRSOY1Ertan ACAR1Fatih Tekeci1Ferudun Niğdelioğlu1Gamze CİZRELİ1Gülse BİRSEL1Hadi ULUENGİN1Hayri ÇETİNKAYA1Levent SEĞMEN1Mehmet Barlas1Muammer ELVEREN1Murat BARDAKÇI1Mustafa KUTLAY1Nilüfer PAZVANTOĞLU1Noyan Doğan1Onur BAŞTÜRK1Osman MÜFTÜOĞLU1Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU1Razi CANİKLİGİL1Refika Birgül1

Yüksek Seçim Kurulu

Yüksek Seçim Kurulu haberleri ve son dakika gelişmeleri
6.478 adet haber bulundu.
AK Parti’ni ilahiyatçı eski Ordu Milletvekili İhsan Şener Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başdanışmanı oldu

AK Parti’ni ilahiyatçı eski Ordu Milletvekili İhsan Şener Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başdanışmanı oldu

AK Parti’nin ilahiyatçı eski Ordu Milletvekili İhsan Şener, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a başdanışman oldu. Kararnamesi Erdoğan tarafından imzalanan Şener Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda göreve başladı. 

27.1.2016Gündem
Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti grup toplantısında konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti grup toplantısında konuştu

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hangi tehlike söz konusu olursa olsun, tehdit nereden gelirse gelsin, Cumhuriyetimizin kurucusu TBMM, her zaman tam bir ortak bilinç, ortak vicdan, ortak yürek ile bütün bu tehlikelere karşı istiklal kahramanlarının bize emanet ettiği, istiklalimizi ve istikbalimizi korumaya kararlıdır" dedi.

26.1.2016Gündem
Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında konuştu

Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle hakkında açılan soruşturmaya ilişkin, "O cumhuriyet savcısına seslenmek isterim; sarayın kapı kulluğunu yapan adama cumhuriyet savcısı denmez. Sanıyor ki 'davayı açtık bunlar korkacaklar', sen kim dava kim? Biz bu yola çıktıysak, ölümüne demokrasiyi savunacağız" dedi.

19.1.2016Gündem
CHP kongresinin yıldızı: Selin Sayek Böke

CHP kongresinin yıldızı: Selin Sayek Böke

CHP 35. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi yarışının yıldızı İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke oldu. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerine damga vuran CHP’nin ekonomik programının mimarı Böke, 691 delegenin oyuyla birinci oldu. Kurultay gelişmeleri şöyle:

18.1.2016Gündem
CHP kurultayında PM ve YDK için rekor aday

CHP kurultayında PM ve YDK için rekor aday

CHP 35. Olağan Kurultayı’nın ikinci gününde Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) için kıyasıya yarış yaşandı. 60 kişilik PM’den sadece 17 isim yeni listede yerini korurken, bu isimlerin 8’inin Kılıçdaroğlu’nun MYK’da yakın çalışma arkadaşları olması dikkat çekti. Yüzde 33’lük kadın kotasına uyulmaması ise tepkilere neden oldu. PM seçimlerinde en fazla oyu Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke 691'le aldı. Prof. Mehmet Bekaroğlu’nun yer almadığı anahtar listede eski Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Zeki Kılıçarslan’a Bilim Yönetim ve Kültür Platformu’nda (BYKP) yer verildi. Öte yandan, YDK üyeliği için yapılan seçimin sonucu belli oldu. Resmi sonuçlara göre, mevcut CHP YDK Başkanlığı'nı yürüten Artvin Milletvekili Bayraktutan en fazla oyu aldı.

17.1.2016Gündem
CHP Parti Meclisi üyeliği için oy verme işlemi sona erdi

CHP Parti Meclisi üyeliği için oy verme işlemi sona erdi

CHP 35. Olağan Kurultayı'nda, Parti Meclisi (PM) üyeliği için oy verme işlemi saat 23.00 itibariyle sona erdi. Oy verme işleminin ardından sandıklar açıldı ve sayımı işlemine geçildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da PM üyeliği seçimleri için oyunu kullandı. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği Kılıçdaroğlu, oyunu kullandıktan sonra kurultay salonundan ayrıldı.

17.1.2016Gündem
Başbakan Davutoğlu, AK Parti İstanbul İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu

Başbakan Davutoğlu, AK Parti İstanbul İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti kurulduktan sonra milletin iktidara geldiğini belirterek, "AK Parti hükümetleriyle Türkiye de bambaşka bir Türkiye oldu. Adalet, vicdan, merhamet, demokrasi, hukuk, refah ülkeye hakim oldu. Bir başkaldırı olarak, bir direniş olarak doğan AK Parti'ye karşı iktidardayken de ne kumpaslar kurmaya çalıştılar ama hiçbirinde başarılı olamadılar, başarılı olamazlar, başarılı olamayacaklar" dedi.

17.1.2016Gündem
Başbakan Davutoğlu AK Parti grup toplantısında konuştu

Başbakan Davutoğlu AK Parti grup toplantısında konuştu

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin haftalık grup toplantısında konuştu.

5.1.2016Gündem
Kripto cemaat hala görevde

Kripto cemaat hala görevde

Emniyet teşkilatında 42 yıl görev yaptı. İstihbarat Daire Başkanlığı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. Narkotik ve organize suç örgütlerine yaptığı operasyonlardan dolayı uluslararası alanda en çok tanınan polis şefiydi. 2009’da Emniyet Genel Müdür Yardımcısıyken, uyuşturucu kaçakçılığı iddiasıyla tutuklandı. Arslan, devlete sızdığı ileri sürülen ‘paralel örgüt’e yönelik operasyonları ve cemaat yapılanmasının emniyetteki dününü ve bugününü anlattı...

2.1.2016Gündem
Yılın son güzel haberi Kuşu'ya geldi

Yılın son güzel haberi Kuşu'ya geldi

Yerel Yönetimler Yasası kapsamında nüfusu 2 binin altına düştüğü için belde statüsünü kaybederek köye dönüşen, Kütahya'nın Simav İlçesi'ne bağlı Kuşu'daki seçmenler, 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nden itibaren boykot ettikleri sandığa o tarihten bu yana hiçbir seçimde gitmemişti. 1400 seçmenli Kuşu'ya mutlu haber Danıştay'dan geldi. Danıştay 8. Daire'de temyizde bekleyen dosyada yürütmeyi durdurma kararı verdi. Yerel mahkemenin kararında isabet bulunamadığını belirterek kararı bozdu, 'Kuşu haklı' dedi.

31.12.2015Gündem
Kuşu'yu umutlandıran karar

Kuşu'yu umutlandıran karar

BÜYÜKŞEHİR Yasası kapsamında 31 Mart 2014 yerel seçimlerinde belde statüsünü kaybedip köy yapıldığı için halkın büyük tepki gösterdiği ve seçimleri boykot ettiği Kütahya’nın Simav İlçesi’ne bağlı Kuşu’nun tekrar belde statüsüne kavuşması umudu doğdu.

31.12.2015Ege
Otomotiv sektörü 2016'ya umutlu giriyor

Otomotiv sektörü 2016'ya umutlu giriyor

Toplam otomotiv pazarı, uluslararası piyasalardaki gelişmeler ve öngörülebilirliğin etkisiyle 11 aylık dönemde 848 bin adete ulaşarak yıl sonu tahmini olan 900-950 bin aralığına yaklaşırken, sektör temsilcileri 2016'dan umutlu olduklarını belirtiyor.

27.12.2015Ekonomi
Sigara fiyatları 2016'da ne olacak?

Sigara fiyatları 2016'da ne olacak?

Yeni yılla beraber sigara ve alkole de her sene olduğu gibi zam yapılacak. Sigaradan alınan ÖTV'nin yüzde 3 artırılması beklenirken tütün mamullerine bu sene ekstra bir sağlık zammı yapılmayacağı bildirildi.

24.12.2015Ekonomi
Davutoğlu: 'Dünyadaki her bir insan için Türkiye'de fidan dikilecek'

Davutoğlu: 'Dünyadaki her bir insan için Türkiye'de fidan dikilecek'

Başbakan Davutoğlu, "Bütün çevreciler, çevreye, mekana duyarlı olan herkes duysun ve bilsin ki AK Parti iktidarları döneminde yaklaşık 3,5 milyar ağaç fidanı dikilmiştir. Milyon değil milyar. İnşallah yakında dünyadaki her bir insan için Türkiye'de ağaç fidanı dikilecek" dedi.

23.12.2015Gündem
Başbakan Davutoğlu grup toplantısında konuştu

Başbakan Davutoğlu grup toplantısında konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin TBMM grup toplantısında konuştu.

22.12.2015Gündem
Enerjide 2015 böyle geçti

Enerjide 2015 böyle geçti

Türkiye'de ve dünyada, bu yıl enerji sektörü oldukça yoğun gelişmelere sahne oldu. Türkiye'nin hava sahasını ihlal eden Rus uçağının düşürülmesi, Türk Akımı doğalgaz projesi görüşmelerinin durdurulması, ülke genelinde yaşanan elektrik kesintisi, bir yılı aşkın süredir devam eden İran ve P5+1 ülkelerinin nükleer müzakerelerinin sonuçlanması ve İtalyan Eni şirketinin Mısır açıklarındaki Zohr sahasındaki doğalgaz keşfi, 2015'e damgasını vuran önemli enerji gelişmeleri arasında yer aldı.

21.12.2015Ekonomi
12 farkla Yüksel

12 farkla Yüksel

CHP İzmir İl Başkanlığı için Alaattin Yüksel ve Nevzat Kavalar yarıştı. Kongreyi 12 oy farkla Yüksel kazandı.

20.12.2015Ege
Şeref Malkoç, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı oldu

Şeref Malkoç, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı oldu

AK Parti'nin Yüksek Seçim Kurulu temsilcisi ve AK Parti Siyasi Etik Kurulu Başkanı Şeref Malkoç, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın Başdanışmanlığına atandı.

17.12.2015Gündem
Polatlı’da bir garip seçim

Polatlı’da bir garip seçim

Polatlı’ya bağlı Gedikli Mahallesi’nde yenilenen muhtarlık seçimlerinde rakibinden iki kat fazla oy aldığını belirten Şifai Ceylan, mazbatasını almak için gittiği Kaymakamlık’ta, “Mahalledeki kaydının silinmesi sonucu seçilemediğini” öğrendiğini söyledi.

15.12.2015Ankara
Baraj masada: Yüzde 10'dan yüzde 7'ye

Baraj masada: Yüzde 10'dan yüzde 7'ye

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı, hükümetin ‘2016 Yılı Eylem Planı’nda yüzde 10’luk seçim barajının düşürülmesi yer alıyor. Düzenleme için son tarih 21 Aralık 2016 olarak belirlendi. Barajın yüzde 7’ye çekilmesi gündemde. Planda, 21 Mart’a kadar cemevlerine statü sözü veriliyor. Ancak Alevi dernekleri aynı düzenlemedeki ‘geleneksel irfan merkezleri’ ifadesine itiraz ediyor. Plana göre HSYK üyeleri de artık TBMM’de seçilecek.

11.12.2015Gündem
Usta'dan şampiyonluk, Lucescu ve Cardozo açıklaması

Usta'dan şampiyonluk, Lucescu ve Cardozo açıklaması

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Lucescu'nun maliyetinin yüksek olması yönündeki eleştirilere ilişkin olarak "Trabzonspor'un sportif bütçesinin toplamı aslında önem arz ediyor. O toplamın içinde çok sağlam bir hoca varsa toplamın içinde payı biraz hocaya kaydırmanın mahsuru yok, onun için sorun olmaz" dedi.

10.12.2015Spor
HDP'den 'seçim iptal edilsin' başvurusu

HDP'den 'seçim iptal edilsin' başvurusu

HDP 1 Kasım seçimlerinin iptali için Anayasa Mahkemesi’ne başvurdu.

10.12.2015Gündem
Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hükümet olarak önümüzdeki dönemde AB müktesebatına uyum sürecini hızlandırmakta kararlıyız. Yargı sistemimizi başta AB olmak üzere uluslararası norm ve standartlara göre yeniden yapılandıracağız. AB'ye katılım için ulusal eylem planımızı titizlikle hayata geçireceğiz" dedi.

8.12.2015Gündem
1.300 TL asgari ücret SGK'nın prim gelirini uçuracak

1.300 TL asgari ücret SGK'nın prim gelirini uçuracak

Sosyal güvenlik uzmanı Resul Kurt 1300 TL asgari ücretle birlikte SGK'nın prim gelirlerinin de artacağını belirtti. Kurt "Asgari ücrette yaklaşık yüzde 30 oranında bir artış, SGK'nın kasasına da yüzde 30 oranında daha fazla para girmesini sağlayacak" dedi.

2.12.2015Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan 15'inci Muhtarlar Toplantısı'nda konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15'inci Muhtarlar Toplantısı'nda konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen 15. Muhtarlar Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, "Bu ülkede idarecilerin Türkiye’yi İslamlaştırma gayreti var” açıklaması yapan Putin'e tepki gösterdi ve "Bunu nasıl söylersin" dedi.

26.11.2015Gündem
Mahir Ünal kimdir?

Mahir Ünal kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini bakanları belli oldu. Mahir Ünal 64. Hükümetin Kültür ve Turizm Bakanıseçildi. Yeni Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal kimdir?

24.11.2015Bilgi
Başbakan Davutoğlu yeni hükümeti açıkladı

Başbakan Davutoğlu yeni hükümeti açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 64. hükümet listesini onayladı. Başbakan Ahmet Davutoğlu yeni hükümet ile ilgili Çankaya Köşkü’nde açıklama yaptı.

24.11.2015Gündem
6 başkandan 5'i o okuldan mezun

6 başkandan 5'i o okuldan mezun

Türkiye'nin en önemli makamlarından biri olan TBMM Başkanlığı'na İstanbul Hukuk Fakültesi damgasını vurdu. 3 Kasım 2002 seçimleriyle iktidara gelen AK Parti'nin Meclis Başkanlığı için tercihi İstanbul Hukuk Fakültesi oldu. 6 başkandan 5'inin bu okuldan mezun olması dikkat çekti.

23.11.2015Gündem
Meclis’te yemin töreni 9 saat 15 dakika sürdü

Meclis’te yemin töreni 9 saat 15 dakika sürdü

TBMM'de 25. Dönem başladı. Geçici TBMM Başkanı Deniz Baykal'ın açılış konuşmasının ardından milletvekillerinin yemin töreni gece saatlerine kadar devam etti. Meclis'te illerin alfabetik sırasına göre vekiller, yemin etti.

18.11.2015Gündem
HDP'nin seçimin iptali başvurusuna ret

HDP'nin seçimin iptali başvurusuna ret

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), HDP'nin 1 Kasım seçimlerinin iptal edilmesi için yaptığı başvuruyu reddetti.

17.11.2015Gündem
HDP'nin seçimin iptali başvurusuna ret

HDP'nin seçimin iptali başvurusuna ret

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), HDP'nin 1 Kasım seçimlerinin iptal edilmesi için yaptığı başvuruyu reddetti.

17.11.2015Gündem
Yeni TBMM'de bir ilk: İlk yemini Davutoğlu edecek

Yeni TBMM'de bir ilk: İlk yemini Davutoğlu edecek

1 Kasım seçimlerinin ardından oluşan TBMM bugün açılıyor.

17.11.2015Gündem
HDP: Seçimler iptal edilsin

HDP: Seçimler iptal edilsin

HDP, 1 Kasım seçimlerinin iptali istemiyle Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) başvurdu.

16.11.2015Gündem
Başbakan Davutoğlu, iş dünyası ve çalışma hayatı temsilcileri ile biraraya geldi

Başbakan Davutoğlu, iş dünyası ve çalışma hayatı temsilcileri ile biraraya geldi

 Başbakan Ahmet Davutoğlu, iş dünyasına seslenerek, "Biz, size önümüzdeki 4 yıl için, 2019 seçimlerine kadar, öngörülebilir bir siyasi istikrar vaad ettik. Halkımız bize bunu verdi, biz de size şunu söylüyoruz, 'Hiçbir gerekçeyle bu siyasi istikrarın bozulmasına izin vermeyeceğiz. Planlarınızı yaparken iş dünyası olarak kısa dönemli yapmayın, uzun dönemli bir istikrara yatırım yapın" dedi. Davutoğlu, "Sadece siyasete verilen bir ev ödevi değil bu, iş dünyamıza ve emek dünyamıza da verilen ev ödevidir bu. Bizim, size vereceğimiz teminat şudur, 'başbakan olarak ben size şu sözü verebilirim, önümüzdeki 4 yıl içinde, halkımızın iradesine yenilenene kadar bu istikrar ortamı sürecektir' açıklamasında bulundu

11.11.2015Gündem
Seçimin kesin sonuçları açıklanıyor

Seçimin kesin sonuçları açıklanıyor

1 Kasım'da yapılan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarına yönelik itiraz süreci bugün tamamlandı.

11.11.2015Gündem
YSK seçim sonuçlarını yarın açıklayacak

YSK seçim sonuçlarını yarın açıklayacak

 Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 1 Kasım Genel Seçimleri'nin kesin seçim sonuçlarını yarın öğlene kadar açıklayacağını duyurdu.

11.11.2015Gündem
Kurtulmuş'tan önemli açıklamalar

Kurtulmuş'tan önemli açıklamalar

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu sonrasında basın açıklaması yaptı.

9.11.2015Gündem
Türkiye, Mısır’la 2 yıl sonra ilk resmi temasını gerçekleştirdi

Türkiye, Mısır’la 2 yıl sonra ilk resmi temasını gerçekleştirdi

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun 3 kişilik heyet ile yaptığı Mısır ziyareti, “2 yıl aradan sonra Mısır’ı ilk kez üst düzey bir heyet ziyaret ediyor” şeklinde yorumlandı. Mısır medyasında geniş yer bulan ziyaret, iki ülke arasındaki ticari ilişkiler adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Ziyaretin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bilgisi dahilinde yapıldığı iddia ediliyor.

9.11.2015Ekonomi
Yargıda ciddi gerileme uyarısı

Yargıda ciddi gerileme uyarısı

AB Komisyonu’nun yarın yayımlayacağı İlerleme Raporu’nun son taslağı yargıda yaşanan olumsuzluklara da değiniyor. Özellikle güçler ayrılığına yönelik vurgu dikkat çekiyor. Raporda yargının görevlerini bağımsız ve tarafsız şekilde yapabileceği, yürütme ve yasamanın güçler ayrılığına tam saygı gösterdiği siyasi ve hukuki ortam yaratılması gerektiği vurgulandı.

8.11.2015Dünya
Devletleşmedik demokratikleştik

Devletleşmedik demokratikleştik

TOBB bünyesinden alınarak Ekonomi Bakanlığı denetimine giren DEİK, birinci yılında üye sayısını 600’den 1000’e, kurucu sayısını ise 46’dan 102’ye çıkardı. 123 iş konseyinden 78’inde başkanların değiştiği DEİK’te başkan Ömer Cihad Vardan, “Devletleşti algısı yanlış. Biz aksine sivilleştik ve demokratik-leştik” diye konuştu.

8.11.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

Bu kadınları tanımalısınız!

Bu kadınları tanımalısınız!

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın eşi Nuray Karalar SEYMER sergisine davet etmeseydi aklımdaki SEYMER sadece biçki dikiş yapılan bir yer olarak kalmaya devam edecekti.

Ayakkabı kutusu serbest miydi?

Ayakkabı kutusu serbest miydi?

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin belediye başkanları ile yaptığı toplantının kapalı bölümünde şunu söylemiş:

Şu başkanlık sistemini artık öğrensek diyorum

Şu başkanlık sistemini artık öğrensek diyorum

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, yeni “demokratik–sivil” anayasa için kurulacak komisyona AKP’yi temsil etmek üzere katılacak politikacıları açıkladı.

Herkes Erdoğan’a çalışıyor

Herkes Erdoğan’a çalışıyor

SON “bugün seçim olsa” araştırmaları gösteriyor ki HDP bugün seçim olsa barajın altında kalacak.

CHP, Kürtlere sahip çıkmalı

CHP, Kürtlere sahip çıkmalı

CHP, dün olduğu gibi bugün de Kürtlere sahip çıkmalı ve Doğu’daki varlığını ortaya koymalıdır.

II. Dünya Savaşı belgeleri kamuoyuna açıklanacak mı?

II. Dünya Savaşı belgeleri kamuoyuna açıklanacak mı?

60 milyon insanın ölümüne yol açan II. Dünya Savaşı, sona erişinin 70. yılında bütün dünyada çeşitli etkinliklerle hatırlanıyor.

Türk-İş’in suskun kalması manidardır

Türk-İş’in suskun kalması manidardır

ÜLKEMİZİN en büyük işçi konfederasyonu Türk-İş 3-6 Aralık günü 22. olağan genel kurulunu yapacak.

Para kaçıran hikâyeyle başlandı

Para kaçıran hikâyeyle başlandı

Döviz kuru belli eşikleri geçtiğinde, ilk şu soruluyor; “ne oluyor?”

Cumhurbaşkanı’na kulak verin!

Cumhurbaşkanı’na kulak verin!

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan bütün dünyayı uyardı ve şöyle konuştu:

RTÜK bizi 90’lı yıllara geri ışınladı

RTÜK bizi 90’lı yıllara geri ışınladı

BELKİ dikkatinizi çekti, belki çekmedi, dün Hürriyet’in birinci sayfasındaki bir haber, Türkiye’nin ifade özgürlüğü algısında nasıl da geriye gittiğinin son kanıtı niteliğindeydi.