Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ygs

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

2.032  adet haber bulundu.


 • Son üç haftayı iyi değerlendirin - ygs

  Son üç haftayı iyi değerlendirin25.05.2015

  Eğitim

  LYS’ye üç hafta kaldı.Bu sürede hiçbir şey yapılamaz sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.İyi bir üniversiteye girmeye çabalayan öğrenciler için kalan vakit çok değerli.Eğitim uzmanı Kemal Çayile eğitim ve rehberlik uzmanı Murat Aydın, üç haftayı nasıl verimli değerlendirebileceğinizi anlatıyor.
 • O araba satıldı - ygs

  O araba satıldı22.05.2015

  Ankara

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in önceki aylarda belediye şirketine lüks bir araç aldığı medyaya yansımıştı.Taşdelen’in, mevcut minibüs yerine bu lüks otomobili ‘makam aracı’ olarak kullanmaya başladığı iddia edilmişti.Audi 8 Long marka aracın geçtiğimiz günlerde satıldığı kulağıma geldi.
 • Yurtdışında okumak isteyenler için YÖK’ten uyarı - ygs

  Yurtdışında okumak isteyenler için YÖK’ten uyarı20.05.2015

  Eğitim

  YÖK, yurtdışında okumak isteyen üniversite adaylarına uyarıda bulunarak, Türkiye’de olmayan bir programda eğitim almak isteyenlerin de önlisans programları için herhangi bir program türünde en az 140, lisans programları için de herhangi bir puan türünde en az 180 puan almaları gerektiğini açıkladı.Bu yıl hazırlık sınıfında okuyanlar ise bu durumdan etkilenmeyecek.
 • Nuran ÇAKMAKÇI

  Üniversite sınav sistemi değişiyor mu? - ygs

  Üniversite sınav sistemi değişiyor mu?17.05.2015

  YAZARLAR

  Değişti, değişiyor, değişecek derken son noktayı YÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç koydu.
 • Nuran ÇAKMAKÇI

  Üniversite sınav sistemi değişiyor mu? - ygs

  Üniversite sınav sistemi değişiyor mu?17.05.2015

  YAZARLAR

 • Üniversite sınav sistemi değişiyor mu? - ygs

  Üniversite sınav sistemi değişiyor mu?16.05.2015

  Eğitim

  Değişti, değişiyor, değişecek derken son noktayı YÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç koydu.Başkan Prof.Dr.Saraç, geçtiğimiz hafta bu konuda “Şimdiki giriş sistemi sınavın en olgunlaşmış halidir, sınavla ilgili teknik iyileştirmeler yapılabilir, ancak özü itibarıyla sistemde değiştirilmesi gereken bir durum olduğunu düşünmüyorum” diyerek, bu konuda yapılacak bir değişikliğe sıcak bakmadığının altını çizdi.
 • Üniversiteye giriş sistemi adil - ygs

  Üniversiteye giriş sistemi adil08.05.2015

  Eğitim

  ART arda gelen kadına şiddet haberlerinin üzerine Yükseköğretim Kurulu (YÖK), ‘ToplumsalCinsiyet Eşitliğine Duyarlı Üniversite Çalıştayı’na ev sahipliği yaptı.Çalıştaya Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, YÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç, kadın akademisyenler ve STK temsilcileri katıldı.Kadın meselesinin aynı zamanda bir erkek meselesi olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Üniversiteler, şiddeti besleyen kültürel kalıpları analiz etmeli, şiddet uygulayan erkek zihniyetini çözümlemeli” dedi, şöyle devam etti:
 • 7 Haziran matematiği - ygs

  7 Haziran matematiği07.05.2015

  Ankara

  7 Haziran’daki genel seçime 1 ay kala, AK Parti, CHP, MHP ve HDP’nin Ankara il başkanları hedefledikleri milletvekili sayısını açıkladı.Ankara, toplam 32 milletvekili çıkaracak.Ancak il başkanlarının hedeflerine göre bu sonuç 45.
 • Öğrencilere müjde her ay 1000 lira! - ygs

  Öğrencilere müjde her ay 1000 lira!30.04.2015

  Ekonomi

  YGS-1 puan türünde ilk 5 bin ila 10 bin kişi arasında yer alan öğrencilere verilen aylık 1000 liralık burs, yeni dönemde ilk 20 bine giren öğrencilere de verilecek.Böylece aynı puan türünde tercihte bulunan ve ilk 20 bine girmeyi başaran öğrenciler aylık 1000 lira burs alacak.
 • YÖK: Kapatıp güçlendireceğiz Akademisyenler: Bilim biter - ygs

  YÖK: Kapatıp güçlendireceğiz Akademisyenler: Bilim biter29.04.2015

  Eğitim

  Temel bilimler bölümleri için yeni bir düzenlemeye giden YÖK’ün, tercihlerin azalması ve boş kontenjanların artması nedeniyle bazı bölümlere kontenjan verilmeyeceği açıklaması tartışma yarattı.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - ygs

  Yetiş Ayşe27.04.2015

  Yazarlar

 • YÖK ‘temel bilimlere’ el attı - ygs

  YÖK ‘temel bilimlere’ el attı26.04.2015

  Eğitim

  YÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç, üniversitelerdeki temel bilimler programlarıyla ilgili bir dizi çalışma yürüttüklerini belirtti.Saraç, "Aldığımız ve alacağımız tedbirlerle, temel bilimleri tercih edecek öğrencilerimiz, ileride bu tercihlerinin kendileri için çok doğru olduğunu görecek" dedi.
 • Makamdaki mizansen sokaktaki gerçekler - ygs

  Makamdaki mizansen sokaktaki gerçekler24.04.2015

  Ankara

  Dün bir 23 Nisan’ı daha geride bıraktık.‘Dünyanın tek çocuk bayramı’ klişesini defalarca kullanarak.
 • Taha AKYOL

  Yine üniversite - ygs

  Yine üniversite23.04.2015

  Yazarlar

  ÜNİVERSİTE konulu dünkü yazım üzerine birçok akademisyenden mesajlar aldım.
 • 'Ampullü' şarkıya Bursa'da farklı Trabzon'da farklı muamele - ygs

  'Ampullü' şarkıya Bursa'da farklı Trabzon'da farklı muamele22.04.2015

  Gündem

  Trabzon'da "Ampul Tayyip" şarkısını söyleyen 37 genç hakkında "Cumhurbaşkanı'na hakaret" iddiasıyla soruşturma başlatıldı.Aynı şarkıyı söyledikleri için Bursa'da yargılanan dört genç, Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy için "Defol zavallı aptal" diye pankart açan protestocuyu suçsuz bulan AİHM kararı dayanak gösterilerek beraat etmişti.
 • Gençlere LYS eğitimi - ygs

  Gençlere LYS eğitimi22.04.2015

  Ankara

  Elmadağ Belediyesi, 2015 yılında LYS sınavına girecek olan 12.sınıf öğrencilerine, “Test tekniği ve sınav kaygısı, stres yönetimi ve etkinliğini öğrenme” konulu bir seminer düzenlendi.
 • ÖSYM YDS Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tıkla Öğren - ygs

  ÖSYM YDS Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tıkla Öğren21.04.2015

  Gündem

  YDS Sonuçlarının açıklanacağı an merakla beklenmekte.YDS'nin ne zaman açıklanacağı konusunda gözler ÖSYM internet sitesine doğrultulmuş durumda.ÖSYM tarafından yapılan YDS 2015 sınavı 5 Nisan Pazar günü yapıldı.Heyecanla beklenen YDS sınav sonuçları ve detayları açıklanır açıklanmaz haberimizdeki linkten takip edebilirsiniz.
 • Sınav stresine telefonla uzman desteği - ygs

  Sınav stresine telefonla uzman desteği20.04.2015

  Eğitim

  Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) tarafından bir süre önce kurulan ‘Alo Sınav Hattı’yla öğrenci ve velilere, ÖSYM ve MEB tarafından yapılan tüm sınavlarla ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor.
 • ÖSYM: Süre uzatılmayacak - ygs

  ÖSYM: Süre uzatılmayacak20.04.2015

  Eğitim

  Üniversiteye girişte ikinci aşama olarak uygulanan Lisans Yerleştirme Sınavları’na (LYS) 8 Nisan’da başlayan başvurular 21 Nisan Salı günü sona erecek.Ücret yatırmak için ise son gün 22 Nisan Çarşamba.ÖSYM bu sürenin uzatılmayacağını açıklayarak, adayları başvuruları tamamlaması için uyardı.
 • Üniversiteler ve giriş sistemi - ygs

  Üniversiteler ve giriş sistemi19.04.2015

  Eğitim

  Ülkemizde şu anda üniversite sayısı 185.YÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç’ın da söylediği gibi üniversite sayısı hızla artarken yükseköğretimdeki bu büyüme, etik ve kalite başta olmak üzere birçok sorunu da beraberinde getirdi.Başkan Saraç, YÖK’ün almış olduğu kararları da bir ölçüde değerlendirecek, çıktı kontrolü yapacak bir kuruma ihtiyaç olduğunu açıkladı.
 • Nuran ÇAKMAKÇI

  Üniversiteler ve giriş sistemi - ygs

  Üniversiteler ve giriş sistemi19.04.2015

  Yazarlar

  Ülkemizde şu anda üniversite sayısı 185.YÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç’ın da söylediği gibi üniversite sayısı hızla artarken yükseköğretimdeki bu büyüme, etik ve kalite başta olmak üzere birçok sorunu da beraberinde getirdi.
 • Prof.Dr.Yekta Saraç: YÖK kararlarını değerlendirecek yeni bir kuruma ihtiyaç var - ygs

  Prof.Dr.Yekta Saraç: YÖK kararlarını değerlendirecek yeni bir kuruma ihtiyaç var17.04.2015

  Eğitim

  Başkan Prof.Dr.Yekta Saraç, YÖK’ün aldığı kararları değerlendirecek, çıktı kontrolü yapacak bir kuruma ihtiyaç duyulduğunu belirterek, “YÖK ile ilişkili, ama ona bağlı olmayan bir ‘Kalite Kurulu’nun oluşturulması için belirlediğimiz iş takvimine göre gereken adımları yakında atacağız” dedi.
 • 8 ilçede elektrik kesilecek - ygs

  8 ilçede elektrik kesilecek16.04.2015

  Ankara

  Başkent Elektrik Dağıtım AŞ, 'Planlı Elektrik Kesintisi Programı' kapsamında 16 Nisan günü enerji verilemeyecek yerleri açıkladı.
 • Hedef, gençleri bilime yönlendirmek - ygs

  Hedef, gençleri bilime yönlendirmek13.04.2015

  Eğitim

  Bilim ve Teknoloji İnsan Kaynağı Stratejisi ve Eylem Planı 2011-2016’da ‘Gençlerin Ar-Ge alanlarına yönlendirilmesi’ stratejisine yer verilerek, bu hususunun kritik önem taşıdığı belirtildi.Bu strateji altında ‘İlköğretim ve ortaöğretim için popüler bilim etkinliklerinin artırılarak, bilimsel faaliyetlere olan merakın artırılması’ eylemine yer verildi.
 • Güzel de, inovasyonu nasıl yapacağız? - ygs

  Güzel de, inovasyonu nasıl yapacağız?13.04.2015

  Eğitim

  Ekonomi dünyası ve iş çevrelerinin gündeminde son zamanların önemli konularından biri Türkiye’nin orta gelir tuzağına girdiğidir.Özetle, orta gelir tuzağı gelişmekte olan bir ülkenin belli bir gelişmişlik seviyesine geldikten sonra duraklaması ve daha üst kademelere çıkamaması olarak tanımlanıyor.
 • Harekete geçmenin tam zamanı! - ygs

  Harekete geçmenin tam zamanı!13.04.2015

  Eğitim

  YGS sonuçlarının açıklanmasından sonra heyecanla LYS’yi bekleyen sevgili gençler, LYS başvuruları 8 Nisan’da başladı ve 21 Nisan’da da sona erecek.
 • ÖSYM LYS başvuruları başladı, nasıl yapılır? (Başvuru tarihleri, klavuzu) - ygs

  ÖSYM LYS başvuruları başladı, nasıl yapılır? (Başvuru tarihleri, klavuzu)11.04.2015

  Eğitim

  2015 LYS sınavına sadece sayılı günler kaldı!Üniversiteye girişte ikinci aşama olarak uygulanan Lisans Yerleştirme Sınavlarına başvurular, başladı.ÖSYM LYS başvuruları için kılavuz yayınladı.İşte haberin detayları ve başvuru klavuzunun indirileceği adres.
 • Neden zor geçti? - ygs

  Neden zor geçti?11.04.2015

  Eğitim

  Lise son sınıf öğrencilerine sorduk: İstatistiklere göre üniversite sınavında başarı giderek düşüyor.Sizce bunun nedeni ne? 15 Mart’ta girdiğiniz YGS’de en çok hangi sorularda zorlandınız?
 • LYS öncesi bir de bahar sendromu! - ygs

  LYS öncesi bir de bahar sendromu!10.04.2015

  Eğitim

  Bir yanda üniversite sınavına hazırlık, bir yanda yüzünü gösteren güneş.Arada kalmadan bahar sendromuyla başa çıkmanın yollarını, rehberlik koordinatörü Cihan Yeşilyurt, kendi deneyimlerinden yola çıkarak anlattı.
 • İşte Çelik'in o yazısı - ygs

  İşte Çelik'in o yazısı09.04.2015

  Hayat

  Çelik Erişçi'nin L-Manyak dergisi için kaleme aldığı yazı ilgi uyandırdı.İşte o yazı.
 • Bu biter, hedefin yeni sınavlar! - ygs

  Bu biter, hedefin yeni sınavlar!09.04.2015

  Eğitim

  İlkokulda ‘yazılı’dan başlayarak üniversitede hatta sonrasında da karşılaştığımız, heyecanın doruğa ulaştığı, geleceğimizin belirlendiği o anlar.TEOG, YGS, LYS, YDS, ALES, KPSS, YDUS, TUS.
 • Tek neden akraba kriteri mi - ygs

  Tek neden akraba kriteri mi09.04.2015

  Ankara

  AK Parti’de aday gösterilen isimlerden daha çok Osman Gökçek’in liste dışı kalması gündem oldu.
 • LYS başvuruları nasıl yapılır? ÖSYM'den uyarı (8 Nisan 2015) - ygs

  LYS başvuruları nasıl yapılır? ÖSYM'den uyarı (8 Nisan 2015)08.04.2015

  Gündem

  Üniversiteye girişte ikinci aşama olarak uygulanan Lisans Yerleştirme Sınavlarına (2015 LYS) başvuru tarihi bugün başladı.ÖSYM, LYS başvurusu yapanları https://ais.osym.gov.tr internet adresinden bilgilerini kontrol etmeleri konusunda uyardı.İşte LYS başvuru rehberi
 • LYS’ye başvurmadan önce bilmeniz gerekenler - ygs

  LYS’ye başvurmadan önce bilmeniz gerekenler08.04.2015

  Eğitim

  LYS’ye girmeye hak kazanan 1 milyon 233 bin 580 aday için yeni bir maraton başlıyor.LYS başvuruları 8-21 Nisan arasında yapılacak.
 • LYS başvuruları yarın başlıyor - ygs

  LYS başvuruları yarın başlıyor07.04.2015

  Gündem

  Üniversiteye girişte ikinci aşama olarak uygulanan Lisans Yerleştirme Sınavlarına (2015-LYS) başvurular, yarın başlayacak.
 • Beşatlı’ya yardım yağdı - ygs

  Beşatlı’ya yardım yağdı07.04.2015

  Gündem

  HAKKARİ’nin Yüksekova ilçesine bağlı Beşatlı köyüne atanan Samsunlu Büşra Sezgin, Konyalı Naile Satılmış ve Ardahanlı Özge Cansu, sosyal medyada başlattıkları yardım kampanyasıyla köy çocuklarının ihtiyaçlarının karşılanmasını sağladı.
 • LYS başvuruları başlıyor - ygs

  LYS başvuruları başlıyor06.04.2015

  Eğitim

  2015 - Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) kapsamında, üniversiteye girişte ilk aşama olarak uygulanan YGS’den 180 ve üzeri puan alanlar için Lisans Yerleştirme Sınavları’na (LYS) başvurular başlıyor.Adaylar 8-21 Nisan tarihleri arasında başvuru yapabilir.Her bir LYS oturumu için 30 TL başvuru ücreti ödenecek.
 • YGS sonuçları nasıl değerlendirilmeli? - ygs

  YGS sonuçları nasıl değerlendirilmeli?06.04.2015

  Eğitim

  Hemen her yıl üniversite giriş sınav sonuçları bir önceki yıllarla karşılaştırılarak öğrencilerin öğrenme düzeylerine ilişkin bazı çıkarımlar yapılıyor.Özellike Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sonuçlarındaki düşük öğrenci başarısını yalnızca okullardaki öğretim niteliğinin düşüklüğü ile açıklamak mümkün değil.
 • AK Parti’nin Ankara sürprizi - ygs

  AK Parti’nin Ankara sürprizi03.04.2015

  Ankara

  Ankara’da, partilerin kimi aday göstereceği merakla beklenirken, listelerin belli olacağı 7 Nisan’a 4 gün kaldı.
 • "Ortak müfredat eğitimi felakete sürüklüyor"01.04.2015

  Eğitim

  Geçtiğimiz hafta Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın ziyaret ettiği Nesin Matematik Köyü’nün kurucusu Prof.Dr.Ali Nesin, Hürriyet’e özel açıklamalarda bulundu.19.Milli Eğitim Şûrası’na da katılan Nesin, özetle şunları söyledi:
 • Sanayici mutsuz - ygs

  Sanayici mutsuz01.04.2015

  Ege

  EGE Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Mart ayı meclis toplantısına konuk olan Genelkurmay Atatürk Araştırma Merkezi Bilim Kurulu üyesi Prof.Dr.Ergün Aybars, oda üyelerine Ermeni meselesi ile ilgili bilgiler verdi.
 • Geçmişi sildi - ygs

  Geçmişi sildi01.04.2015

  Ankara

  CHP’deki ön seçimin en çarpıcı sonuçlarından biri geçmiş dönemin önemli isimlerinin listede yer bulaması oldu.Bu isimlerin başında kuşkusuz Önder Sav geliyordu.
 • Türkiye Kemalizm'e ihanet etmeseydi şu an. - ygs

  Türkiye Kemalizm'e ihanet etmeseydi şu an.31.03.2015

  Ege

  EGE Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Mart ayı meclis toplantısına konuk olan Genelkurmay Atatürk Araştırma Merkezi Bilim Kurulu üyesi Prof.Dr.Ergün Aybars, oda üyelerine Ermeni meselesi ile ilgili bilgiler verdi.Prof.Dr.Aybars, "Türkiye Kemalizm'e ihanet etmeseydi bugün Fransa düzeyinde bir ülke olurdu, ne Yunanistan, ne Ermenistan ne de Barzani bize kafa tutamazdı" dedi.Toplantıda ekonomik verileri değerlendiren EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ise Ocak ayından buyana Türk lirasının dolar karşısında yüzde 12 değer kaybettiğini hatırlatıp, "Küresel piyasalarda yaşanılanlarla birlikte içerde de ekonomiye ilişkin beklentiler bozulurken, küresel krizde fark yaratan Türkiye'nin, ne yazık ki şimdi de dünyadan negatif ayrışma riski ile karşı karşıya olduğunu görüyoruz.Üreterek büyüme ve kalkınma hedefi olan ülkemizde, üretim yapmak adeta imkansızlaşıyor" diye konuştu.
 • ÖSYM takdirlik kurum - ygs

  ÖSYM takdirlik kurum31.03.2015

  Gündem

  ÖSYM Başkanlık görevi 29 Mart itibariyle sona eren Ali Demir, görevini Prof.Dr.Ömer Demir’e devretti.Devir teslim töreninde, 20 Eylül 2010’da görevini devralırken o dönem YÖK Başkanvekili olan Ömer Demir’in kendisini kuruma getirdiğini hatırlatan Ali Demir, özetle şunları söyledi:
 • Yeni ÖSYM Başkanı Ömer Demir görevi devraldı: Aklımın ucundan bile geçmezdi… - ygs

  Yeni ÖSYM Başkanı Ömer Demir görevi devraldı: Aklımın ucundan bile geçmezdi…30.03.2015

  Eğitim

  ÖSYM Başkanlığından görev süresinin dolması nedeniyle ayrılan Prof.Dr.Ali Demir, görevini Prof.Dr.Ömer Demir'e devretti.Ali Demir, kurum çalışanlarına veda ederek, ÖSYM'den ayrıldı.ÖSYM’nin yeni Başkanı Prof.Dr.Ömer Demir ise 2010’da YÖK Başkanvekili olduğunu hatırlatarak, “O zaman ÖSYM YÖK'ün bir birimiydi.Aklımın ucundan geçmezdi bir gün böyle bir devir teslim töreninde birlikte olacağımız.Bu ilginç bir anekdot" dedi.
 • Dershane yerine okullarda destek kursu - ygs

  Dershane yerine okullarda destek kursu30.03.2015

  Eğitim

  İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, haziran 2014'te 13 dershanenin kapandığı İstanbul'da yeni eğitim-öğretim yılı için özel okula dönüşüm için müracaat eden kurum sayısının 377 olduğunu söyleyerek, talep eden öğrencilerin üniversiteye hazırlıkta okullardaki destek kurslarına katılabileceğini söyledi.
 • Gülse BİRSEL

  Şimdi Fuat Avni düşünsün! - ygs

  Şimdi Fuat Avni düşünsün!29.03.2015

  Yazarlar

  Politikacıların ‘politik olmaktan’ vazgeçtiği tuhaf günler yaşıyoruz.Açıksözlülük desem değil, dobralık demek hiç olmaz.Garip bir ‘dilin kemiği yok’ dönemi yaşamaktayız.Bu işler döner dolaşır bizim fenomen Fuat’ı bozar.
 • Y kuşağı hangi mesleklere ilgi duyuyor? - ygs

  Y kuşağı hangi mesleklere ilgi duyuyor?29.03.2015

  IK

  Teknolojiyi günlük hayatta sık kullanan, bağımsızlığına ve özgürlüğüne düşkün Y kuşağının ilgi duyduğu meslekler de farklılık gösteriyor.Sosyal medya ve sosyal ağlar iletişim uzmanlığı, veri madenciliği, risk yöneticiliği gibi meslekler Y kuşağının en çok ilgi gösterdiği mesleklerden.
 • Bakan Nabi Avcı: Örtülü dershaneciliğe izin vermeyeceğiz - ygs

  Bakan Nabi Avcı: Örtülü dershaneciliğe izin vermeyeceğiz27.03.2015

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, özellikle Anadolu lisesi öğrenclerinin dershaneden dönüşen temel liselere öğrencilerin önkayıt yaptırması, okulların kendi bünyesinde sınava hazırlık kursları açma planıyla ilgili, “Velilerimiz, öğrencilerimiz telaş etmesinler.Farklı farklı uygulamalara da çok fazla itibar etmesinler.Biz de Bakanlık olarak örtülü dershaneciliğine izin vermeyeceğimizi bir kere daha vurguluyoruz” dedi.Bakan Avcı, Robert Kolej’e, puanı düşük bir öğrencinin Bakanlık talimatıyla alınması konusunda ise gerekli araştırmanın yapılacağını söyledi.
 • Şimdi de okullar dershaneye dönüşüyor - ygs

  Şimdi de okullar dershaneye dönüşüyor27.03.2015

  Eğitim

  1 Eylül 2015’ten itibaren dershanelerin kapanacak ya da özel okula dönüşecek olması, liselerin 11’inci sınıflarını hareketlendirdi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»