Aramanız :
Aradığınız kelime : "

yeni_asir_gazetesi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

301  adet haber bulundu.


 • Hayatla ödenen manşetler - yeni_asir_gazetesi
  Hayatla ödenen manşetler10.03.2015
  GündemHürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin: "Basın özgürlüğü istediğin manşeti atabilme özgürlüğüdür.O manşetleri atabilme özgürlüğü sıkça gazetecilerin hayatlarıyla ödedikleri büyük bedellerin de öyküsüdür bir bakıma.Bugün Çetin Bey’in mezarı başında onu anarken 1979’da öldürülen Abdi İpekçi, 1993’te öldürülen Uğur Mumcu da dahil olmak üzere suikastlara kurban giden bütün meslektaşlarımızın hatıralarını saygıyla anmak istiyorum.Onlar şimdi hep birlikteler."
 • Yaşar SÖKMENSÜER

  Kalabalık ve kör-sağır vicdanlar - yeni_asir_gazetesi
  Kalabalık ve kör-sağır vicdanlar16.02.2015
  YazarlarBİR kafede çalışan 29 yaşındaki C.G.evine dönerken aynı yaştaki bir adamın saldırısına uğruyor.Adam bıçaklamaya başlıyor kadını.Genç kadın bağırmaya, mahalleyi ayağa kaldıran çığlıklar atmaya başlıyor.
 • Rıza Özel

  Asırlık çınarın keskin gözü - yeni_asir_gazetesi
  Asırlık çınarın keskin gözü27.01.2015
  YazarlarBu yıl 120’nci yaşını kutlayan asırlık Yeni Asır’da 20 yıldır foto muhabirliği yapan Kadir Kemaloğlu, bölgesel yayın yapan çalıştığı gazeteyle ilgili, “Benim için altında yetiştiğim bir çınar burası” diyor.
 • İlk özel sergisi Ekol Sanat'ta - yeni_asir_gazetesi
  İlk özel sergisi Ekol Sanat'ta27.01.2015
  EgeÇağdaş Türk resim sanatına özgün tarzıyla imzasını atan Bubi'nin "Kazımalardan Yüzeye, Yüzeyden Rölyefe" isimli sergisi, Ekol Sanat Galerisi'nde sanatseverlerle buluştu.
 • Dünyanın en güzel 20 şehri - yeni_asir_gazetesi
  Dünyanın en güzel 20 şehri29.12.2014
  Seyahatİngiliz Telegraph Gazetesi okurları, İstanbul'u dünyanın en güzel 20 şehri arasında gösterdi.Gazetenin internet sitesinde yapılan ankete göre birinci sırayı Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Cape Town şehri alırken, İstanbul 11'inci sırada yer buldu.İşte, Telegraph okurlarına göre dünyanın en güzel 20 kenti.
 • Rıza Özel

  NBA’deklanşöre basan ilk Türk - yeni_asir_gazetesi
  NBA’deklanşöre basan ilk Türk16.12.2014
  YazarlarNBA’de fotoğraf çeken ilk Türk foto muhabiri Tolga Adanalı, “Profesyonelim diyebilmek için hangi işi yaparsanız yapın, yaptığınız işi iyi bilmenin şart olduğuna inanıyorum” dedi.
 • Saruhan Ayber hayatını kaybetti - yeni_asir_gazetesi
  Saruhan Ayber hayatını kaybetti19.10.2014
  Gündemİzmir Gazeteciler Cemiyeti üyesi, Bursa Gazeteciler Cemiyeti’nin eski başkanı duayen gazeteci Saruhan Ayber (75) yaşamını yitirdi.Bir dönem Yeni Asır ve Günaydın gazetelerinin Genel Yayın Yönetmenliği’ni de yapan Saruhan Ayber, Türk basınına yaptığı katkılardan dolayı İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından Hasan Tahsin Basın Hizmet Ödülü’ne layık görülmüştü.Uzun süredir KOAH hastası olan Ayber, Bursa Mudanya’da tedavi gördüğü hastanede 16 Ekim Perşembe günü vefat etti.
 • Barış selçuk sahipleri ödüllerini buldu - yeni_asir_gazetesi
  Barış selçuk sahipleri ödüllerini buldu24.09.2014
  EgeAhmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi’nde gerçekleşen ödül törenine, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Dışişleri Bakanlığı İzmir Temsilcisi Büyükelçi Serpil Alpman, İzmir Barosu Başkanı Ercan Demir, Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, basın kuruluşlarının temsilcileri ve gazeteciler katıldı.
 • Rıza Özel

  Fotoğrafın genç ustası - yeni_asir_gazetesi
  Fotoğrafın genç ustası03.09.2014
  YazarlarFotoğraf, eğitimle geliştirilebilen bir sanattır.Foto muhabirliği de öğrenilebilen bir meslektir.
 • Erkan koyuncu son yolculuğuna uğurlandı - yeni_asir_gazetesi
  Erkan koyuncu son yolculuğuna uğurlandı03.08.2014
  FutbolFlorya Metin Oktay Tesisleri'nde talihsiz bir kaza sonucu vefat eden Sabah Gazetesi'nin foto muhabiri Erkan Koyuncu'yu son yolculuğuna uğurlandı.Erkan Koyuncu için bugün saat 15.15'te Balmumcu'daki Sabah Gazetesi binasının önünde cenaze töreni düzenlendi.Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli de futbolcuları ve cemaat ile birlikte Erkan Koyuncu'nun cenaze namazında saf tuttu.
 • Atilla Sertel tartışmayı anlattı - yeni_asir_gazetesi
  Atilla Sertel tartışmayı anlattı16.07.2014
  EgeİZMİR Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atilla Sertel, biri basın danışmanı diğeri muhabir iki İGC üyesindeki konuşma üzerinden çıkan tartışmalarla ilgili açıklama yaptı.Sertel, inanmadığı, kesin kanıtların olmadığı konuyla ilgili açıklama yapmayı veya kınamada bulunmayı doğru bulmadığını söyledi.
 • CHP'den TMSF hakkında suç duyurusu - yeni_asir_gazetesi
  CHP'den TMSF hakkında suç duyurusu06.06.2014
  GündemCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu (TMSF) yönetici ve görevlileri ile TMSF bünyesindeki medya kurumlarının yöneticileri hakkında " haberleşmenin engellenmesi" ve "ayrımcılık" suçlarını işledikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • EKOL'e gelin geldi - yeni_asir_gazetesi
  EKOL'e gelin geldi03.06.2014
  EgeEKOL Kulak Burun Boğaz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr.Mehmet Baz ve Duymer İşitme Cihazları Merkezi Genel Müdürü Figen Baz’ın büyük oğlu ve Ekol KBB Hastanesi Halkla ilişkiler Müdürü Sami Baz, Aşkın Tırpan’la hayatını birleştirdi.
 • Süleyman Alasya son yolculuğuna uğurlandı - yeni_asir_gazetesi
  Süleyman Alasya son yolculuğuna uğurlandı25.05.2014
  EgeİZMİR'de dün hayatını kaybeden Gazeteciler Cemiyeti üyesi, sürekli basın kartı sahibi 62 yaşındaki Süleyman Alasya, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.Alasya uzun yıllar Hürriyet İzmir Bürosu'nda spor muhabiri olarak çalışmıştı.
 • Süleyman Alasya'dan yaşama veda. - yeni_asir_gazetesi
  Süleyman Alasya'dan yaşama veda.24.05.2014
  EgeİZMİR’de spor basınının önde gelen isimlerinden, Hürriyet’te 18 yıl çalışan, 62 yaşındaki gazeteci Süleyman Alasya, dün sabah saatlerinde Kahramanlar’daki evinde fenalaştı.
 • Gazeteci Süleyman Alasya'nın cenazesi toprağa verildi - yeni_asir_gazetesi
  Gazeteci Süleyman Alasya'nın cenazesi toprağa verildi24.05.2014
  Gündemİzmir'de dün vefat eden sürekli basın kartı sahibi Süleyman Alasya'nın cenazesi (62) toprağa verildi.
 • Spor yazarı Süleyman Alasya yaşamını yitirdi - yeni_asir_gazetesi
  Spor yazarı Süleyman Alasya yaşamını yitirdi23.05.2014
  Kültür SanatİZMİR Gazeteciler Cemiyeti üyesi, sürekli basın kartı sahibi 62 yaşındaki Süleyman Alasya yaşamını yitirdi.Alasya uzun yıllar Hürriyet Gazetesi İzmir Bürosu’nda spor muhabiri olarak çalışmıştı.
 • Eski milli basketbolcu Turhan Tezol vefat etti - yeni_asir_gazetesi
  Eski milli basketbolcu Turhan Tezol vefat etti29.04.2014
  BasketbolTürk basketbolunun efsane isimlerinden, A Milli Basketbol Takımı'nın eski kaptanlarından Turhan Tezol vefat etti.
 • Bülent Akkurt hayatını kaybetti - yeni_asir_gazetesi
  Bülent Akkurt hayatını kaybetti28.04.2014
  Kültür SanatGazeteci, yazar Bülent Akkurt, dün akşam saatlerinde Bodrum’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
 • İzmir'in önemli TV'si kapandı - yeni_asir_gazetesi
  İzmir'in önemli TV'si kapandı24.04.2014
  GündemTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde İzmir’de faaliyet gösteren Yeni Asır TV’nin bugün itibariyle kapatılacağı duyuruldu.1995 – 2006 arası Yeni TV, 2007’den günümüze Yeni Asır TV olarak faaliyet gösteriyordu.
 • Çankaya için kostümlü prova - yeni_asir_gazetesi
  Çankaya için kostümlü prova18.04.2014
  Gündemİstanbul - Ankara - Antalya seçimlerindeki üç farklı sonuç, seçmen tabanında olası ittifaklara dair bazı ipuçları veriyor.CHP ve MHP seçmen tabanları, değerler ve siyasi kimlikler bakımından farklı.
 • Çevreci makale yarışmasında 4 öğrenci finale kaldı - yeni_asir_gazetesi
  Çevreci makale yarışmasında 4 öğrenci finale kaldı08.04.2014
  EğitimLiseliler için düzenlenen ‘Çevreci Olmaya Söz Veriyorum’ konulu makale yarışmasında 4 öğrenci finale kaldı.Yarışmanın birincisi Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök tarafından açıklanacak.
 • Gülen: Bir AVM bir damla kan eder miydi - yeni_asir_gazetesi
  Gülen: Bir AVM bir damla kan eder miydi20.03.2014
  GündemZaman Gazetesi'nden Ekrem Dumanlı'ya konuşan Fethullah Gülen, röportajın dördüncü bölümünde yurtdışındaki Türk okullarından çözüm sürecine ve Gezi olaylarına kadar her konuda açıklama yaptı.''Türk okullarını yabancılara gammazlama gayretlerini duydukça iki büklüm oluyorum'' diyen Gülen, Gezi olayları hakkında da “Demokratik talepler, çevre duyarlığıyla masumane bir şekilde başlayan eylemler oldu.Hoşgörüyle yaklaşılabilirdi.Gidilip nabızları tutulup dertleri dinlenebilirdi.Tam tersine şiddetle bastırıldı.Oraya yapılacak bir AVM, bir damla kan eder miydi?” ifadelerini kullandı.
 • "BAD Basketbol Oskarları" töreni15.01.2014
  BasketbolBasketbol Adamları Derneği (BAD) tarafından düzenlenen "9.BAD Basketbol Oskarları" ödül töreninin 10 Şubat Pazartesi günü yapılacağı bildirildi.
 • "BAD Basketbol Oskarları" açıklandı01.01.2014
  FutbolBasketbol Hakemleri Derneği (BAD) tarafından bu yıl 9'uncusu düzenlenen BAD Basketbol Oskarları'nının 2012-2013 sezonu kazananları belli oldu.
 • Gülen, 1991'deki 'Lider' yazısını bugün yeniden yayınladı - yeni_asir_gazetesi
  Gülen, 1991'deki 'Lider' yazısını bugün yeniden yayınladı22.11.2013
  GündemFethullah Gülen'in Yeni Ümit Dergisi'nin 11.sayısı için 1991 yılında kaleme aldığı 'Lider' başlıklı makalenin bugün kendi adını taşıyan internet sitesinin manşetinde, Zaman Gazetesi'nde ve gazetenin internet sitesinde yer alması dikkat çekti.
 • Gülen, 1991'deki 'Lider' yazısını bugün yeniden yayınladı - yeni_asir_gazetesi
  Gülen, 1991'deki 'Lider' yazısını bugün yeniden yayınladı22.11.2013
  AvrupaFethullah Gülen'in Yeni Ümit Dergisi'nin 11.sayısı için 1991 yılında kaleme aldığı 'Lider' başlıklı makalenin bugün kendi adını taşıyan internet sitesinin manşetinde, Zaman Gazetesi'nde ve gazetenin internet sitesinde yer alması dikkat çekti.
 • EGİAD zirveye hazır - yeni_asir_gazetesi
  EGİAD zirveye hazır09.11.2013
  EgeSektör Tanıtım Günleri ve İş Zirvesi hazırlıkları tamamlandı.
 • Şevket Özçelik son yolculuğuna uğurlandı - yeni_asir_gazetesi
  Şevket Özçelik son yolculuğuna uğurlandı22.10.2013
  EgeGAZETECİ Şevket Özçelik, İzmir’de, 50 yılı aşkın süre hizmet verdiği Yeni Asır Gazetesi önünde düzenlenen tören ve öğlende kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • Şevket Özçelik'e son görev - yeni_asir_gazetesi
  Şevket Özçelik'e son görev21.10.2013
  GündemTedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Perşembe günü hayata veda eden Şevket Özçelik, bugün Alsancak Hocazade Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolcuğuna uğurlandı.
 • Gazeteci Özçelik yaşamını yitirdi - yeni_asir_gazetesi
  Gazeteci Özçelik yaşamını yitirdi18.10.2013
  EgeİZMİR Gazeteciler Cemiyeti üyesi, Hasan Tahsin Basın Hizmet Ödülü ve sürekli basın kartı sahibi Şevket Özçelik (73) evinde yaşamını yitirdi.
 • Usta gazeteci Şevket Özçelik hayata veda etti - yeni_asir_gazetesi
  Usta gazeteci Şevket Özçelik hayata veda etti17.10.2013
  Gündemİzmir Gazeteciler Cemiyeti üyesi, Hasan Tahsin Basın Hizmet Ödülü ve sürekli basın kartı sahibi Şevket Özçelik (73) yaşamını yitirdi.
 • Sıtkı ŞÜKÜRER

  Alaçatı ya da kanayan güzellik - yeni_asir_gazetesi
  Alaçatı ya da kanayan güzellik18.08.2013
  Yazarlar
 • Nihan ile Şafak evlendi - yeni_asir_gazetesi
  Nihan ile Şafak evlendi25.07.2013
  EgeYENİ Asır Gazetesi muhabirlerinden Şafak İnce ile Ege TV muhabirlerinden Nihan Yarkent, birlikteliklerini İnciraltı Cuba Garden Kır Düğünü Bahçesi’nde kıyılan nikahla resmileştirdi.
 • Seyahat 10.Yıl ödülleri - yeni_asir_gazetesi
  Seyahat 10.Yıl ödülleri03.07.2013
  Seyahatİşte 10.yılını kutlayan Hürriyet Seyahat'te ödül kazananlar.
 • Meslek onur ödülü - yeni_asir_gazetesi
  Meslek onur ödülü02.07.2013
  GündemTürkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından kurucu başkan İsmail Sivri adına bu yıl 2’ncisi düzenlenen Gazetecilik Yarışması sonuçlandı.
 • Adnan KAYA

  9 bin sokaklı şehir - yeni_asir_gazetesi
  9 bin sokaklı şehir01.07.2013
  Yazarlar
 • TGF İsmail Sivri Onur Ödülü Yalçın Bayer'e - yeni_asir_gazetesi
  TGF İsmail Sivri Onur Ödülü Yalçın Bayer'e01.07.2013
  GündemTÜRKİYE Gazeteciler Federasyonu İsmail Sivri Gazetecilik Yarışması’nda 7 gazeteci ödül alırken, İsmail Sivri Meslek Onur Ödülü Hürriyet Gazetesi Yazarı Yalçın Bayer’e verildi.
 • Adnan KAYA

  Tezatlar ülkesi Fas'ta sıradışı - yeni_asir_gazetesi
  Tezatlar ülkesi Fas'ta sıradışı30.06.2013
  Yazarlar
 • Ali Eyce ilk romanı ‘Aynalı Oda’yı imzaladı - yeni_asir_gazetesi
  Ali Eyce ilk romanı ‘Aynalı Oda’yı imzaladı21.06.2013
  EgeİZMİR’de 21 yıldır yargı muhabirliği yapan gazeteci Ali Eyce, “Aynalı Oda” isimli romanının imza gününde okurlarıyla buluştu.
 • EGD'den Hürriyet Dünyası'na dört ödül - yeni_asir_gazetesi
  EGD'den Hürriyet Dünyası'na dört ödül21.06.2013
  EkonomiEkonomi Gazeteciler Derneği'nin düzenlediği Ekonomi Basını Başarı Ödülleri dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu.Hürriyet Dünyası törenden dört ödülle döndü.Hürriyet ekonomi yazarı Vahap Munyar ve muhabirler Meltem Kara, Çilem Kaya ve Dinçer Gökçe Ekonomi Basını Başarı Ödül'ü alan isimler oldu.
 • Gazanfer Karpat’a hüzünlü uğurlama - yeni_asir_gazetesi
  Gazanfer Karpat’a hüzünlü uğurlama21.06.2013
  EgeİZMİRLİ gazeteci, ödüllü foto muhabiri, DHA İzmir Fotoğraf Editörü Gazanfer Karpat, ailesi, yakınları, dostları ve meslektaşlarının katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • İzmir basını bir çınarını daha kaybetti - yeni_asir_gazetesi
  İzmir basını bir çınarını daha kaybetti19.06.2013
  EgeİZMİRLİ gazeteci, ödüllü foto muhabiri, DHA İzmir Fotoğraf Editörü Gazanfer Karpat evinde kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
 • Karpat’ı yitirdik - yeni_asir_gazetesi
  Karpat’ı yitirdik19.06.2013
  GündemDHA İzmir Fotoğraf Editörü, İzmir Gazeteciler Cemiyeti üyesi, Hasan Tahsin Basın Hizmet ödülü ve sürekli basın kartı sahibi duayen foto muhabiri Gazanfer Karpat (68), önceki akşam saatlerinde evinde fenalaştı.
 • İGC üyesi gazeteci Gazanfer Karpat yaşamını yitirdi - yeni_asir_gazetesi
  İGC üyesi gazeteci Gazanfer Karpat yaşamını yitirdi18.06.2013
  Gündemİzmir Gazeteciler Cemiyeti üyesi, Hasan Tahsin Basın Hizmet ödülü ve sürekli basın kartı sahibi duayen foto muhabiri Gazanfer Karpat (68) yaşamını yitirdi.
 • İzmir soruyor: Kim bu sopalılar? - yeni_asir_gazetesi
  İzmir soruyor: Kim bu sopalılar?04.06.2013
  EgeİZMİR’DE önceki gün en şiddetli olaylar Alsancak’ta yaşandı.
 • Türklük’ü bırakın, bize Türkçe lazım - yeni_asir_gazetesi
  Türklük’ü bırakın, bize Türkçe lazım25.05.2013
  PlanetTopkapı Sarayı’ndan Dolmabahçe’ye uzanan tarihi süreçte, Türkçe, Anadolu insanının zihinsel yapısını belirleyen temel bir unsur oldu.Bu yüzden Türkler bugün Fransızlardan yahut Kazaklardan ziyade Kürtlere benziyor.Ve yine bu yüzden yeni Anayasa’da “Türklük” vurgusu bence hiç önemli değil, ama artık ortak dilimiz olan “Türkçe” bir olmazsa olmaz…
 • Bahar AKINCI

  Model Grubu, karnavala gelsin - yeni_asir_gazetesi
  Model Grubu, karnavala gelsin14.04.2013
  Yazarlar
 • Fatih ÇEKİRGE

  İzmir’e Hürriyet Dünyası devrimini işte böyle anlattık - yeni_asir_gazetesi
  İzmir’e Hürriyet Dünyası devrimini işte böyle anlattık18.03.2013
  YazarlarÖNCEKİ gün İzmir’deydik.
 • Rıza Özel

  Papa 2.Jean Paul Ankara’ya böyle gelmişti - yeni_asir_gazetesi
  Papa 2.Jean Paul Ankara’ya böyle gelmişti19.02.2013
  YazarlarPapa 16.Benedikt’in geçtiğimiz hafta istifası dünya gündeminde önemli bir yer tuttu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Sonraki»
Son Sayfa»»