MENÜ
Arşiv

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.178 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Anne son bölümde Zeynep öldü mü | Yeni fragman yayınlandı mı

Anne son bölümde Zeynep öldü mü? | Yeni fragman yayınlandı mı?

Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar erkenden başladı. Her hafta salı günleri izleyici karşısına çıkan Anne dizisinin 29. bölümü dün akşam yayınlandı. Ekran başındakiler, duygu yüklü dizinin son bölümünde Cengiz tarafından kaçırılan Zeynep’in zor anlarına tanık oldu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki, Anne dizisinin 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.5.2017Televizyon
Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. bölüm fragmanında Veysel kurtulacak mı

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. bölüm fragmanında Veysel kurtulacak mı?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanında hayat meselesi ön planda olacak. Veysel'in hayatını kurtarmak için harekete geçen Ali, genç adamı kurtarmak için ne yapacağını bilememektedir. Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanında Ali'nin Veysel'i kurtarmak için tek yapması gereken turnuvayı kaybetmek olacaktır. Peki, Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, detaylı bilgiler

24.5.2017Televizyon
Kara Sevda 70. bölüm 3. fragmanı merak uyandırdı | Son 4 bölüm

Kara Sevda 70. bölüm 3. fragmanı merak uyandırdı | Son 4 bölüm

Kara Sevda dizisinin yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmana Nihan- Emir evliliğinin boşanma davasında yaşananlar damga vurdu. Artık kaybedecek hiçbir şeyi kalmaya Emir, Kara Sevda 70. bölümünde son kozunu oynamaya hazırlanıyor. Emir'in planlarından habersiz olan Kemal ve Nihan ise evlilik yolunda ilk ciddi adımı atıyor. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, 4. bölümde sonra final yapacak olan Kara Sevda'nın yeni fragmanları!

24.5.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde şok Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde şok! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde dün akşam nefes kesen anlar yaşandı. Dizinin final sahnesinde ise duygu dolu anlar yaşandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm heyecan dolu sahnelerle geldi. Ceylan intikamını şaşırtan bir yöntemle aldı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.5.2017Televizyon
Hayat Şarkısı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerinin yine nefeslerini kesmeyi başardı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Hayat Şarkısı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Zeynep’in hamilelik haberi sonrası Kerim ve Hülya Hüseyin’in birtakım kararlar almasını hızlandırmak amacıyla ortak bir operasyona imza attılar. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.5.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Davut'un ölümü kimse için sürpriz olmasa da bu sarsıcı olayın ardından toparlanmak oldukça zor oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.5.2017Televizyon
İçerde dizisinin yayınlanan 36. bölüm ilk sahne fragmanında Kudret ve Celal savaşı başlıyor

İçerde dizisinin yayınlanan 36. bölüm ilk sahne fragmanında Kudret ve Celal savaşı başlıyor!

İçerde dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça duygusal ve heyecan dolu dakikalar yaşattı. Hemen hemen herkes tarafından büyük bir ilgi alakayla takip edilen İçerde dizisinin son bölümünde Sarp ve Mert kardeş olduklarını öğrendi ve ortaya çok dikkat çekici bir sahne yansıdı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından İçerde dizisinin yeni bölümünde ilk sahne ekranlara geldi. Yayınlanan yeni bölüm ilk sahne fragmanında ise Celal ve Kudret arasında savaşın son noktasına gelindiği görüldü. İşte, İçerde dizisi 36. yeni bölümünden ilk sahne!

23.5.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır Diriliş Ertuğrul bugün yayınlanacak mı

Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? Diriliş Ertuğrul bugün yayınlanacak mı?

Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanı için vatandaşların beklentileri devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 88. bölümün ardından bir sonraki hafta yayınlanacak bölümü merakla araştıran vatandaşlar, Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunu yöneltmeye başladı. Peki, Diriliş Ertuğrul bugün yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanır? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

23.5.2017Televizyon
No: 309 49. bölüm fragmanında Lale ve Onura engel

No: 309 49. bölüm fragmanında Lale ve Onur'a engel

No: 309 yayınlanan 49. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilere heyecan fırtınası yaşatan dizi No: 309 yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Peki, dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, No: 309 yeni bölüm fragmanı.

23.5.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Geçtiğimiz hafta nefes kesen bir sahneyle final yaparak merakta bırakan İstanbullu Gelin’in son bölümünde Süreyya bebeğini yaşama tutundurma mücadelesi verirken; Faruk, gerçeklerle yüzleşmenin şokunu yaşadı. Şimdi ise gözler 13. bölümde! Peki, İstanbullu Gelin 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.5.2017Kelebek
Vatanım Sensin yeni bölüm 2. fragmanında Cevdetin ailesi İzmiri terk ediyor

Vatanım Sensin yeni bölüm 2. fragmanında Cevdet'in ailesi İzmir'i terk ediyor

Vatanım Sensin'in yarın akşam yayınlanacak 29. bölümüne ilişkin yeni görüntüler geldi. Tarihi sahneleri ve başarılı oyuncu kadrosuyla sık sık sosyal medyaya da konu olan Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanlarında çarpıcı detaylar var! Cevdet Albay'ın ailesi bir daha dönmemek üzere şehri terk etmek zorunda kalıyor! Azize, Tevfik'in tehditine rağmen yaşam mücadelesi veriyor. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? Vatanım Sensin yeni bölümünden ilk görüntüler detayda!

23.5.2017Televizyon
Anne 29. bölüm 2. fragmanında Sinan Zeynepi asılmış buluyor

Anne 29. bölüm 2. fragmanında Sinan Zeynep'i asılmış buluyor

Anne dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Salı akşamlarının duygu yüklü dizisi Anne'nin 29. bölüm 2. fragmanında Sinan'ın tanık olduğu manzara damga vurdu. Peki, Cengiz tarafından asılan Zeynep ölecek mi? Sinan, çok sevdiği karısını kurtarabilecek mi? İşte, Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı ve özeti detayda!

23.5.2017Televizyon
Söz son bölümünde heyecan doruktaydı Söz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz son bölümünde heyecan doruktaydı! Söz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz son bölümü ile aksiyon dolu dakikalar yaşattı. Çolak'ın planlarından vazgeçmediği dizinin son bölümünde hedef, on binlerce kişinin hayatına kast edilecek saldırı için kimyasal zemini hazırlamak oldu. Söz dizisi son bölümün ardından 9. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Peki, son bölümün ardından Söz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bazı detaylar

23.5.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler son bölümde şaşırttı | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kırgın Çiçekler son bölümde şaşırttı | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırgın Çiçekler dün akşam yine sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Final sahnesiyle kafalarda soru işareti bırakan Kırgın Çiçekler'in son bölümüne Meral'in eline geçen mektup damga vurdu. Babası olduğunu sandığı Ayhan'ın mektubunu okuyan Meral, asıl aranan torunun Kader olduğunu öğrendi. Meral'in gerçekleri anlatıp anlatmayacağı yeni bölümde belli olacak. Peki, Kırgın Çiçekler 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.5.2017Televizyon
İsimsizler son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında Elif ölüyor mu

İsimsizler son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında Elif ölüyor mu?

İsimsizler son bölümün ardından 10. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağı araştırılmaya başlandı. Gerilim dolu son bölümün ardından İsimsizler 10. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Kaymakam Fatih ve ekip arkadaşlarının canlarını dişine taktığı son bölümde, Elif ve Otto için malum son kapıyı çalıyor. Peki, İsimsizler 10. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

23.5.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fi dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı diziseverler tarafından oldukça merak konusu oldu. İnternet alemine yeni bir soluk kazandıran Fi dizisi geçtiğimiz hafta yeni bölümleriyle ekrana gelmişti. Dizinin son bölümünde Can Manay ve Duru'nun yakınlaşma sahnesi izlenme rekorları kırdı. Son bölümün izlenmesinin ardından dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.5.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. bölüm fragmanında hanedan yok olacak mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. bölüm fragmanında hanedan yok olacak mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanan 25. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatan dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sultan Murad hanedanı yok etmeye karar veriyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanı.

22.5.2017Televizyon
Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 6. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kağan Bozok ve Tepegöz'ün hesaplaşması dikkat çekti. Peki Savaşçı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde meydana gelen olaylar

22.5.2017Televizyon
Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında büyük planlar..

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında büyük planlar..

Bodrum Masalı 39. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Aslı, Bora'yı polislerden kurtarırken; Ateş ve Uzay, Haydar Efe'ye kız kaçırma peşine düşer. Ayrılan aşıklar Su ve Kelebek aralarındaki sorunları çözülüyor. Faryalı'nın planı ne? Kelebek, Faryalı'nın hangi planına ortak oluyor? İşte Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

22.5.2017Televizyon
Savaşçı 6. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek mi

Savaşçı 6. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek mi?

Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanıyla kafalarda soru işareti bıraktı. Bu akşam yayınlanacak olan Savaşçı 6. bölümünde Tepegöz ile Kağan arasındaki savaş iyice kızışıyor. Tepegöz Kağan’a ağır bir darbe indirmek için onun kız kardeşini kaçırıyor. Kağan ve ekibi Yıldız’ı kurtarmak için operasyon yapıyor. Peki, ekip başarılı olabilecek mi? Tepegöz tarafından kaçırılan Yıldız ölecek mi? İşte, Savaşçı 6. yeni bölüm fragmanı ve detayları!

21.5.2017Televizyon
Bodrum Masalı 38. yeni bölüm fragmanında Sudan şaşırtan karar

Bodrum Masalı 38. yeni bölüm fragmanında Su'dan şaşırtan karar

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının sevilen gençlik dizisi Bodrum Masalı'nın bu akşam yayınlanacak olan 38. bölümünde Su'dan şaşırtıcı bir karar gelecek. Büyük bir kavganın ardından edilen Kelebek perişan olacak. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Bodrum Masalı 38. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

21.5.2017Televizyon
İçerde dizisi 35. yeni bölüm fragmanında merak edilen soru

İçerde dizisi 35. yeni bölüm fragmanında merak edilen soru!

İçerde 35. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısında çıktı. Yusuf müdürün yerine gelen yeni müdürün sorguladığı Sarp, bir çıkmazın içerisinden sıyrılmak için farklı bir yola girdi. İçerde 35. yeni bölüm fragmanında polis araçlarıyla sevk edilen Sarp, birileri tarafından kaçırılmak istenmiştir. Peki, İçerde 35. yeni bölüm fragmanında kaçan Sarp, sadece Yusuf müdürle görüştüğü mekanda bu kez kiminle görüşmüştür?

21.5.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm fragmanında Ceylandan şok hamle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm fragmanında Ceylan'dan şok hamle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm fragmanında planların tıkanıp kaldığı yerde Ceylan harekete geçmeye hazırlanıyor. Hızır'ın tepkisine rağmen bir şeyler yapmaları gerektiğini ve bunu kendisinin yapacağını dile getiren Ceylan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. bölüm fragmanında intikam alabilmek için bir yola koyuluyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. bölüm fragmanında Ceylan sağ çıkabilecek mi?

21.5.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalbimdeki Deniz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Deniz'in, Figen'in vücudundaki morluklardan bahsetmesiyle Ece işkillendi ve Figen'den gerçekleri öğrendi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.5.2017Televizyon
Adı Efsane dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Adı Efsane dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Adı Efsane'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Melis, babasından Hakan konusunda geri adım atmasını istiyordu. Tarık’ın ise kızının baskısına boyun eğmeye hiç niyeti yoktu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Adı Efsane yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.5.2017Televizyon
İçerde 35. bölüm fragmanında yeni Yusuf Müdür kim olacak

İçerde 35. bölüm fragmanında yeni Yusuf Müdür kim olacak?

İçerde dizisi için artık nefesler tutuldu. İçerde dizisinin yayınlanan son bölümünde Yusuf Müdür öldü ve Sarp, Melek'ten sonra en sevdiği kişiyi de kaybetmiş oldu. Sarp için zor zamanların yaşandı günlerde çıkış noktası ise yeni bölüm fragmanında göze çarpıyor. İşte, İçerde yeni bölüm fragmanı.

20.5.2017Televizyon
Seni Kimler Aldı 4. bölüm fragmanında Zehranın kalbi kırılıyor

Seni Kimler Aldı 4. bölüm fragmanında Zehra'nın kalbi kırılıyor

Seni Kimler Aldı dizisi yayınlanan 4. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Seni Kimler Aldı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Cahide'nin çevirdiği dolaplar yüzünden Zehra'nın kalbini kıran Barış, yaptığı bu hatayı telafi etmek için Zehra'yı öpünce olanlar oluyor. İşte, Seni Kimler Aldı yeni bölüm fragmanı.

20.5.2017Televizyon
Survivor 2017de Türkiye-Yunanistan mücadelesini hangi takım kazandı Büyük ödül ne

Survivor 2017'de Türkiye-Yunanistan mücadelesini hangi takım kazandı? Büyük ödül ne?

Survivor'da bu akşam nefes kesen bir Türkiye Yunanistan mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam tek yürek olarak Yunanistan'ın survivor takımına karşı yarıştılar. Büyük ödül 2 tur üstünden oynanacaktı. Türkiye takımı oyunun ilk etabını dün akşam yapılan yarışmayla kazanmıştı. Peki, Survivor 2017'de bu akşam Türkiye-Yunanistan rövanş mücadelesini hangi takım kazandı? Büyük ödül ne?

19.5.2017Televizyon
Adı Efsane 17. bölüm fragmanında Melisin velayeti kime verilecek

Adı Efsane 17. bölüm fragmanında Melis'in velayeti kime verilecek?

Adı Efsane yayınlanan 17. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri şoke eden dizi Adı Efsane yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Melis, velayet davası ile ilgili mahkemede ne söyleyecek? İşte, Adı Efsane yeni bölüm fragmanı.

19.5.2017Televizyon
Yeni Gelin 11. bölüm fragmanında Bellanın aklı çeliniyor

Yeni Gelin 11. bölüm fragmanında Bella'nın aklı çeliniyor

Yeni Gelin yayınlanan 11. bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen dizi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Bella’yı uçurumun kenarından, onu yine oraya gönderen kişi kurtarır. İşte, Yeni Gelin 11. bölüm fragmanı.

19.5.2017Televizyon

Kara Sevda final öncesi şaşırttı | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda dizisi 17 Mayıs Çarşamba akşamı 69. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Ekran macerasını kısa bir süre sonra tamamlayacak olan dizinin son bölüm finalinde Emir'in kirli oyunlarının peşinde düşen Kemal, Nihan ve kızını özgürlüğe kavuşturacak imzayı almayı başardı. Şaşırtıcı final sahnesi ardından gözler Kara Sevda yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, bu sezon final yapacak olan Kara Sevda'nın 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.5.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 12. bölüm fragmanında Süreyya bebeğini düşürdü mü

İstanbullu Gelin 12. bölüm fragmanında Süreyya bebeğini düşürdü mü?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin'in 12. bölümünde en çok merak edilen konu Süreyya'nın bebeğini düşürüp düşürmediği... Yeni bölümde kanama geçiren Süreyya apar topar hastaneye götürülüyor. Faruk aldığı başka bir haberle darmadağın oluyor. İşte, İstanbullu Gelin 12. bölüm fragmanı ve özeti!

19.5.2017Televizyon
Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel dizisi dün akşam 28. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Perşembe akşamları yayınlanan Cesur ve Güzel son bölümünde Sühan'ın Cesur'a bir bebeklerinin olacağını söylemesi tüm dengeleri değiştirdi. Yeniden bir aile olacaklarına inanan Cesur, onu ikna etmeye çalışırken; Tahsin Korludağ, son kozunu oynamak için fırsat peşindeydi. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki, Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.5.2017Televizyon
Vatanım Sensin 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin son bölümüyle yine hafızalara kazınmayı başardı. Tarihe ışık tutan sahneleri ve karakterleriyle Kanal D ekranlarının kısa sürede en sevilen yapımlarından olan Vatanım Sensin'in son bölümüne final sahnesi damga vurdu. Kirli oyunlarına devam eden Tevfik, Azize ve Cevdet'in planıyla köşeye sıkıştı. Hain olduğu ortaya çıkan Tevfik'in başına gelecekleri merak eden izleyiciler şimdi yeni fragmanı araştırıyor. Peki, Vatanım Sensin 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.5.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 28. bölüm fragmanında şoke eden olay

Aşk ve Mavi 28. bölüm fragmanında şoke eden olay

Aşk ve Mavi yayınlanan 28. bölüm fragmanında izleyiciler hayret verici dakikalar yaşayacak. Ekranların herkes tarafından büyük bir hevesle takip edilen dizisi Aşk ve Mavi yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Fidyeciler Refika diye yanlışlıkla Hasibe'yi kaçırmıştır. İşte, Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı.

18.5.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 12. bölüm fragmanında payitaht karışıyor

Payitaht Abdülhamid 12. bölüm fragmanında payitaht karışıyor

Payitaht Abdülhamid yayınlanan 12. bölüm fragmanında oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşanacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen dizi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Payitaht karışıyor. Ermeni halk kışkırtılıp sokaklara indirildi. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

18.5.2017Televizyon
Arka Sokaklar 442. bölüm fragmanında Mesut şebekeye sızıyor

Arka Sokaklar 442. bölüm fragmanında Mesut şebekeye sızıyor

Arka Sokaklar yayınlanan 442. bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine aksiyon dolu bir akşam yaşatacak. Kanal D ekranlarının heyecan dolu dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mesut gizli bir görevle uyuşturucu şebekesinin içine sızıyor. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı.

18.5.2017Televizyon
Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanında Zühreden kahreden sözler

Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanında Zühre'den kahreden sözler

Çoban Yıldızı dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyicileriyle buluşan Çoban Yıldızı'nın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyit ve ailesini korumak için kendisini ateşe atan Zühre, Fikret'in karısı olduğunu açıklıyor. Seyit duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. İşte, Çoban Yıldızı 12. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

18.5.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Nevzat durulmuyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nevzat durulmuyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından 70. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağı merak konusu oldu. Davut Bey'in aracının bombalı saldırı ile yüz infilak ettirilmesi üzerine, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm fragmanında nasıl bir tavır alınacağı ve Nevzat'ın yapacakları araştırılmaya başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylar

18.5.2017Televizyon
No: 309 49. yeni bölüm fragmanında Lale hatasını anlıyor mu

No: 309 49. yeni bölüm fragmanında Lale hatasını anlıyor mu?

No: 309 49. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından izleyicilerle paylaşıldı. Onur ve Lale arasında geçen ilişkinin giderek gerginleşmesi, şer tayfasının ekmeğine yağ sürmektedir. No: 309 49. bölüm fragmanında Lale, Onur'un çok abartılı tepkiler verdiğini düşünmektedir. Onur ise dik duruşundan taviz vermemektedir. İşte, bu olayların yaşanacağı No: 309 49. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

18.5.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 12. yeni bölüm fragmanında Süreyya merak uyandırdı

İstanbullu Gelin 12. yeni bölüm fragmanında Süreyya merak uyandırdı

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı için bekleyiş son buldu. Sevilen dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler verildi. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan İstanbullu Gelin'in yarın akşam yayınlanacak olan 12. bölümünde . Bebek için endişelenen Faruk aldığı başka bir haberle darmadağın olacak. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? Süreyya bebeğini düşürecek mi?İşte, İstanbullu Gelin 12. yeni bölüm fragmanı ve özeti!

18.5.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümde Vasilius ölüm fermanını yazdı 89. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul son bölümde Vasilius ölüm fermanını yazdı! 89. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul son bölüm ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Oba beyinin kale çıkarması esnasında büyük kumpasın içerisine düşmesi olayı, Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanı hakkında küçük fikirlerin ortaya çıkmasına imkan tanıdı. Aliyar'ın bu kumpasta ölmesinin ardından oba beyinin Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanında Vasilius'a karşı nasıl bir plan hazırladığı merak konusu oldu

18.5.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde nefes kesen dakikalar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde nefes kesen dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Hemen hemen herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen ve izleyicilere tarih kokan dakikalar yaşatan dizi Diriliş Ertuğrul'da nefes kesen anlar yer aldı. Bu akşam ekranlara gelen son bölümde Sultan Aleaddin’i Konyadan kayı obasına tebdil-i kıyafet getiren sebep izleyicileri hayrete düşürdü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.5.2017Televizyon
Kara Sevda dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kara Sevda dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken dizi Kara Sevda'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Kemal’in arka arkaya gelen hamlelerinden sonra Emir’in çöküşün eşiğindeki Kozcuoğlu Holding için hata yapma şansı kalmadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.5.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 55. bölüm fragmanında sürpriz gelişme

Hayat Şarkısı 55. bölüm fragmanında sürpriz gelişme

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı izleyicilerini fazla bekletmeden yayınlandı. Adım adım finale hazırlanan Kanal D'nin sevilen aile dizisi Hayat Şarkısı'nın 55. bölümü 23 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak. Zeynep'ten müjdeli haber geliyor. Kerim ve Hülya ikilisi bu müjdeli haberi Hüseyin ile paylaşmak için plan hazırlığına girişiyor. İşte, Hayat Şarkısı yeni bölümünden ilk görüntüler!

17.5.2017Televizyon
No: 309 48. bölüm fragmanında terapistin inadı sürüyor

No: 309 48. bölüm fragmanında terapistin inadı sürüyor!

No: 309 48. yeni bölüm fragmanında ayrılık arefesinde yer alan Onur ve Lale, evlilik terapistini kandırıp başlarından atabilmek için her türlü yolu denemektedir. No: 309 48. yeni bölüm fragmanında terapistin inadına denk gelen çift, barışmamak için her yolu denese de terapist buna boyun eğmeyecektir. İşte, eğlenceli dakikaların yaşanacağı No: 309 48. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

17.5.2017Televizyon
İçerde 35. bölüm fragmanında bu işin sonu kötü bitecek

İçerde 35. bölüm fragmanında bu işin sonu kötü bitecek!

İçerde 35. bölüm fragmanı öncesinde girdiği yoldan dolayı olağanüstü bir moral bozukluğu yaşayan Mert, Celal'in işlediği Yusuf müdür cinayeti sonrası ne yapacağını bilememektedir. İçerde 35. yeni bölüm fragmanında ise üzerine cinayet kalan Sarp, Organize İşler ekibine bu durumu izah etmeye çalışmaktadır. Ancak tüm deliller Sarp'ı göstermektedir. İşte, İçerde 35. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olaylar

17.5.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Serkan'a esir düşen İlyas, Tipi ve Şahin Ağa tanık olmaya ikna olmadıkları için çeşitli işkencelere maruz kaldılar. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.5.2017Televizyon
Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı diziseverler tarafından oldukça merak konusu oldu. İzleyiciler tarafından başladığı günden itibaren soluksuz olarak takip edilen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi bu hafta kanal tarafından yayın akışından çıkartıldı. Dizinin yayın akışından çıkartılması oldukça merak edildi. Peki, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

16.5.2017Televizyon
Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm ne zaman Yeni fragmana cesur sahneler damga vurdu

Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm ne zaman? Yeni fragmana cesur sahneler damga vurdu

Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde 7. bölümü erken bir tarihe çekerek izleyicilerine sürpriz yapan Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm fragmanında çarpıcı detaylar var. Özellikle Duru ve Deniz arasındaki cesur sahne dikkat çekiyor. Peki, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Duru, Deniz ve Can cephesinde neler olacak? İşte, Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm fragmanı!

16.5.2017Televizyon