Arşiv
Yazarlara Göre
Deniz BAYRAMOĞLU155Vahap MUNYAR129Gila BENMAYOR84Yalçın BAYER81Ercan KUMCU76Erdal SAĞLAM69Salih NEFTÇİ55Ertuğrul ÖZKÖK42Hayri ÇETİNKAYA38Fatih ALTAYLI32Enis BERBEROĞLU31Nurten ERK TOSUNER28Deniz SİPAHİ27Ege CANSEN25Şükrü KIZILOT24Fatih ÇEKİRGE23Mete Tamer OMUR17Mehmet Ali BİRAND16Erdal İPEKEŞEN15Mehmet Y. YILMAZ13Bekir COŞKUN12M. Rauf Ateş12Ayçe DİKMEN11Ferai TINÇ11Şükrü KÜÇÜKŞAHİN11Adnan KAYA10Melis ALPHAN10Selim Türsen10Noyan Doğan9Tolga TANIŞ9Ahmet HAKAN7Ayşe ARMAN7Cengiz SEMERCİOĞLU7Mümtaz SOYSAL7Serdar ALYAMAÇ7Tufan TÜRENÇ7Uğur GÜRSES7Yalçın DOĞAN7Banu ŞEN6Cemal TÜKEL6Doğan ULUÇ6Eyüp Can - Referans6Kubilay KESKİN6 Onur BAŞTÜRK6Serdar TURGUT6Taha AKYOL6Özdemir İNCE6İsmet BERKAN6Şenay DÜDEK6Bahar AKINCI5Cengiz ÇANDAR5Uğur CEBECİ5Yener SÜSOY5İsmail UĞURAL5Arman Kırım4Erkan ÇELEBİ4Hakan TARTAN4Jale Özgentürk4Yurtsan ATAKAN4Zeynep ATİKKAN4Ayşe ÖZEK KARASU3Cüneyt ÜLSEVER3Duygu Sedefoğlu3Kanat ATKAYA3Okan Aybar3Reşat KUTUCULAR3Sarper V. Özten3Sedat ERGİN3Sefer LEVENT3Tuğrul ŞAVKAY3Abdülkadir Küşin2Ayşen GÜR2Ece SÜKAN2Emin ÇÖLAŞAN2Emre Özpeynirci2Eray GÖRGÜLÜ2Ercan SAATÇİ2Erdinç Çelikkan2Eyüp CAN2Gökhan KİMSESİZCAN2Hikmet Demirkol2Melike Karakartal2Pakize SUDA2Rahmi TURAN2Sıtkı ŞÜKÜRER2Veli ŞAKIR2Yonca TOKBAŞ2Yorgo KIRBAKİ2Yılmaz ÖZDİL2Zeynep GÖĞÜŞ2Abdulkadir SELVİ1Ayşegül DOMANİÇ YELÇE1Burak KÜNTAY1Doğan HIZLAN1Ertan ACAR1Faruk BİLDİRİCİ1Ferzane ZENAN1Figen BATUR1Gence Alton1Güzin Abla1

Yatırımcı

Yatırımcı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yatırımcı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.530 Yatırımcı haberi bulunmuştur.

Yatırımcı Haberleri

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 29 Haziran altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 29 Haziran altın fiyatları

Altın fiyatları geçtiğimiz haftaki yükselişinin ardından biraz değer kaybetse de yüksek fiyat dengesini koruyor. Geçtiğimiz hafta rekor bir yükseliş ile çeyrek altın fiyatları 200 liranın üzerine çıkmıştı. Bu hafta başıda değer kaybetse de yine fiyatı 200 liranın üzerinde kalan çeyrek altın, iki günde 3 lira değer kaybetti. Peki çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarındaki son durum

29.6.2016Kelebek
Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar olacak? İşte Altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar olacak? İşte Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün dengeli bir fiyat ile piyasalardaki yerini aldı. Çeyrek altın fiyatları geçtiğimiz haftalarda yükselen altın fiyatları ile değer kazanmış ve fiyatları 200 liranın üzerine çıkmıştı. Çeyrek altın fiyatları İngiltere'de yaşanan gelişmelerin ardından yükselişe geçmiş fakat uzun süreli bir artış olmamıştı. Peki Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarındaki son durum ve çeyrek altın fiyatları

29.6.2016Ekonomi
Faber: Herkes altın alsın

Faber: Herkes altın alsın

Piyasalarda Doktor Kıyamet olarak bilinen ünlü yatırımcı Marc Faber, küresel ekonominin zayıflamaya devam ettiğini ve daha kötü günlerin kapıda olduğunu söyledi ama iyimser tahminlerde bulundu. Faber, yatırımcıların  hala güçlü fırsatlarla karşı karşıya olduğuna dikkat çekti. Faber, herkesin altına yatırım yapması gerektiğini belirtti.

29.6.2016Ekonomi
Piyango’da ihale süresi 3 ay uzatıldı

Piyango’da ihale süresi 3 ay uzatıldı

MALİYE Bakanı Naci Ağbal, yatırımcılardan gelen yoğun talep nedeniyle Milli Piyango ihalesine ön yeterlik başvuru ve teklif verme sürelerini 3 ay uzattıklarını belirterek, "İhalede ön yeterlik için son başvuru tarihi 14 Ekim 2016, teklif verme için son başvuru tarihi 8 Kasım 2016 olarak değiştirilmiştir" ifadelerini kullandı.

29.6.2016Ekonomi
Milli Piyango'da son dakika gelişmesi

Milli Piyango'da son dakika gelişmesi

Milli Piyango ihalesine yatırımcılardan gelen yoğun talep nedeniyle ön yeterlilik başvuru ve teklif verme süreleri 3 ay uzatıldı.

28.6.2016Ekonomi
Kayalar, kaleler, köprüler, minareler şehri: Hasankeyf

Kayalar, kaleler, köprüler, minareler şehri: Hasankeyf

Hasankeyf, doğal, tarihi ve mimari özellikleriyle, Anadolu’daki birçok ören yerinden, örneğin Doğu Roma kalıntılarından çok farklı; arkeoloji deyimiyle ‘unique’ (eşsiz!) bir yerleşim. Ayrıca Hasankeyf'teki yapıların dokusu, uzun yıllar su altında kalmaya mermer gibi dayanıklı değil. Kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış Hasankeyf bugün sular altında kalmak için keyifsiz bir bekleyiş içinde...

28.6.2016Seyahat
Soros bu kez aynısını yapmadı

Soros bu kez aynısını yapmadı

Finans piyasalarında İngiliz sterlininin değer kaybedeceği yönündeki pozisyonlarından kazandığı parayla nam salan ABD’li milyarder yatırımcı George Soros’un bu kez İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararı öncesi böyle bir adım atmadığı belirtildi.

27.6.2016Ekonomi
Soros: Avrupa dönüşü olmayan yolda

Soros: Avrupa dönüşü olmayan yolda

İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararı vermesinin yankıları sürüyor. ABD’li milyarder George Soros’tan çok önemli uyarılar geldi. Soros, İngiltere’nin AB’den ayrılma kararının 28 üyeliği birliğin dağılma sürecini başlattığını ve buradan dönüşün olmadığını söyledi.

26.6.2016Ekonomi
Brexit, ABD borsalarında bir günde 900 milyar dolar buharlaştırdı

Brexit, ABD borsalarında bir günde 900 milyar dolar buharlaştırdı

High Frequency Economics'in Başekonomisti Jim O'Sullivan, İngiltere'nin Avrupa Birliğinden (AB) ayrılma (Brexit) kararının, ABD borsalarında bir gün içinde yaklaşık 800-900 milyar dolarlık değer kaybına yol açtığını belirtti.

25.6.2016Ekonomi
Yurt dışında parası olanlar için kritik açıklama

Yurt dışında parası olanlar için kritik açıklama

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türk vatandaşlarının yurt dışında bulunan varlıklarını ülkeye getirmelerinin teşvik etmeye yönelik bir dizi düzenleme yapılacaklarını bildirdi. Bakan Ağbal "Vatandaşlarımızın yurt dışında bulunan varlıklarını Türkiye'ye getirmelerini teşvik etmek istiyoruz" dedi.

24.6.2016Ekonomi
Fitch'ten Türkiye açıklaması

Fitch'ten Türkiye açıklaması

Kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Türkiye'nin benzer ekonomilerden hızlı büyüdüğünü ve bazı dış göstergelerin iyileştiğine, ancak yapısal reformlarda duraklama ve bazı politika göstergelerinde zayıflık nedeniyle iyileşme eğiliminin sürdürülebilirliği hakkında belirsizlik oluştuğuna dikkat çekti.

23.6.2016Ekonomi
Hepsiburada.com Silikon Vadisi’nde beyin avında

Hepsiburada.com Silikon Vadisi’nde beyin avında

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu hepsiburada.com önümüzdeki dönem işe alacağı 300 suni zekâ, data ve yazılım uzmanı için dünyanın teknoloji merkezi Silikon Vadisi’nde beyin avına çıktı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Vadi’de bir araya geldiği yaklaşık 100 Türk kökenli genci hepsiburada.com’da çalışmaya davet etti.

22.6.2016Ekonomi
Kılıçdaroğlu'ndan gazetecilerin tutuklanmasına tepki

Kılıçdaroğlu'ndan gazetecilerin tutuklanmasına tepki

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Özgür Gündem Gazetesi ile dayanışmak için başlatılan "Nöbetçi Genel Yayın Yönetmenliği" kampanyasına katılarak gazetenin bir günlük yayın yönetmenliği görevini üstlenen ve "Terör örgütü propagandası yapmak"tan tutuklanan Şebnem Korur Fincancı, Ahmet Nesin ve Erol Önderoğlu için konuştu: oturuyor. Bu aydınlar, ellerine bomba alıp eylem yaptılarsa hapse atın, valilere telefon açıp bunlar dokunmayın dedilerse bunları alın içeriye. Siz Türkiye'nin dünyada bozulan imajına katkı yapıyorsunuz.

21.6.2016Gündem
Rektörden öğrencisinin girişimine melek yatırım

Rektörden öğrencisinin girişimine melek yatırım

Özyeğin Üniversitesi’nin başarılı mezunlarından, Fortune Dergisi’nin 2015 “40 Yaş Altı 40 Lider Yönetici” listesinde gelecek vaat eden 20 kişi arasında 1. olan ve 2016 yılında kendi şirketiyle, Red Herring’in düzenlediği Avrupa’nın En İyi 100 Şirketi listesine giren Efe Kethüda’nın son girişimi için, Özyeğin Üniversitesi eski kurucu rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut melek yatırımcı oldu.

21.6.2016Teknoloji
Soros: AB'den çıkmak İngiliz halkını yoksullaştırır

Soros: AB'den çıkmak İngiliz halkını yoksullaştırır

ABD'li milyarder yatırımcı George Soros, Guardian gazetesine yazdığı makalede İngiltere'nin AB'den çıkmasının, ülkeyi ekonomik olarak olumsuz etkileyeceğini belirtti.

21.6.2016Ekonomi
SPK’dan indirim teşviki

SPK’dan indirim teşviki

Sermaye Piyasaları Kurulu (SPK) ilk halka arzların teşviki ve şirketlerin maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla kurul ücretlerinde yüzde 50 indirime gitti.

21.6.2016Ekonomi
Havalimanı geldi arsa fiyatları fırladı

Havalimanı geldi arsa fiyatları fırladı

Ordu-Giresun Havalimanı'nın hizmete açılmasıyla birçok yatırıma ev sahipliği yapan Ordu'nun Gülyalı ilçesinin tanınırlığının artması, arsa ve ev fiyatlarına da yansıdı.

20.6.2016Ekonomi
Fikir sizden destek teknokentten

Fikir sizden destek teknokentten

Her şey bir fikirle başlıyor. Eğer, aklınıza gelen fikirle bir teknokente başvurup, projenizi sunduğunuz jüriyi ikna edebilirseniz hayatınızda yeni bir döneme giriyorsunuz. Artık bir girişimcisiniz ve projeniz ile belki de milyon dolarlık yatırımlar alacak, pek çok insanın hayatını etkileyeceksiniz.

20.6.2016IK
'Gülyalı'daki arsa fiyatları Bağdat Caddesi'nden pahalı'

'Gülyalı'daki arsa fiyatları Bağdat Caddesi'nden pahalı'

Avrupa ve Türkiye'nin deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'nın bulunduğu Gülyalı ilçesinde arsa fiyatları adeta patladı.

15.6.2016Ekonomi
String Ventures'ten 50 milyon dolarlık hedef

String Ventures'ten 50 milyon dolarlık hedef

Startup’ları Silikon Vadisi’ne taşımak ve global bir şirket olmasına öncülük etmek için yatırım ve mentorluk yapan String Ventures, şimdi de sektördeki en büyük “bağımsız ve kısıtlamasız” fon olmak için kolları sıvadı. Erken aşama teknoloji yatırım fonu, Temmuz 2016’daki ilk fon kapanışında 15 milyon dolar ile ve Mart 2017’deki son kapanışta ise 50 milyon dolarlık bir fonla teknoloji girişimlerine yatırım yapmayı hedefliyor.

14.6.2016Ekonomi
'Bu kasabayı satıyorum'

'Bu kasabayı satıyorum'

İtalya’da ekonomik desteklerin yetersizliğine tepki gösteren San Sossio Baronia’nın belediye başkanı Francesco Garofalo, kasabayı Facebook’tan satışa çıkardı. Garofalo, Çinli bir yatırımcı arıyor.

13.6.2016Dünya
Efsane yatırımcı vefat etti

Efsane yatırımcı vefat etti

Silikon Vadisi'nde girişim sermayesi akımını başlatan ve bu alanda bir efsane olarak kabul edilen Thomas. J. Perkins 84 yaşında vefat etti.

10.6.2016Ekonomi
Filistin’de 600 kişilik istihdam

Filistin’de 600 kişilik istihdam

COCA-Cola Filistin’deki yatırımlarını arttırıyor. Filistin’in en büyük 3’üncü işveren ve 5’inci yatırımcı olduğunu anlatan Coca-Cola ürünlerinin Filistin’deki şişeleme ve dağıtımını yapan National Beverage Company’nin (NBC) Genel Müdürü İmad Hindi, sağlanan istihdamın 600 kişiye ulaştığını bildirdi.

9.6.2016Ekonomi
Soros atağa geçti

Soros atağa geçti 

Milyarder yatırımcı George Soros, son dönemdeki sessizliğini bozdu ve yeni yatırım adımları atmaya başladı.

9.6.2016Ekonomi
Yıldız Holding'den flaş karar

Yıldız Holding'den flaş karar

Godiva çikolata ve McVitie's bisküvilerinin sahibi Yıldız Holding, uluslararası piyasalar ve yatırımcılara daha yakın olabilmek için Londra merkezli kurduğu Pladis şirketi ile, holdingin uluslararası pazarda rekabet gücünü artırmayı hedefliyor.

8.6.2016Ekonomi
En ucuz su İzmir'de

En ucuz su İzmir'de

İZSU, büyük kentler içinde en ucuz suyun İzmirliler tarafından kullanıldığını İstanbul, Ankara, Bursa ve Gaziantep örnekleriyle açıkladı.

7.6.2016Ege
Yabancılardan 892 milyon dolarlık satış

Yabancılardan 892 milyon dolarlık satış

Yabancı yatırımcı, Borsa İstanbul pay piyasalarında mayıs ayında 892 milyon dolarlık net satış yaptı     

7.6.2016Ekonomi
Gurbetteki vatandaşın tarlası para basacak

Gurbetteki vatandaşın tarlası para basacak

Büyükşehire göç edenlerin boş duran tarlaları yeniden ekilecek. Erzincan’da bin 500 dönüm tarlanın sahibinden vekalet alındı.

31.5.2016Ekonomi
Dağı tıraşlayıp OSB kurdular

Dağı tıraşlayıp OSB kurdular

Sarp ve engebeli araziye sahip Trabzon'un Akçaabat ilçesinde, dağ ve tepe iş makinesiyle tıraşlanarak oluşturulan alanda kurulan Şinik Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) ilk tesisi Yeni Akdağlar Gıda, törenle hizmete girdi.

29.5.2016Ekonomi
Yerli yatırımcı 1,6 milyar dolar sattı

Yerli yatırımcı 1,6 milyar dolar sattı  

Yurtiçinde yerleşiklerin yabancı para cinsinden mevduat ve fonları geçen hafta yaklaşık 1.6 milyar dolar azalarak 156.3 milyar dolara geriledi.

26.5.2016Ekonomi
Fuat Sami’ye sorduk: Kim bu melek yatırımcı?

Fuat Sami’ye sorduk: Kim bu melek yatırımcı?

İlk ve orta eğitimini Türkiye’de tamamladıktan sonra eğitim hayatına yurt dışında devam etti. Önemli okulların lisans ve yüksek lisans programlarından derecelerle mezun oldu ve birçok projede danışmanlık yaptı. Başarılı iş yaşamını Türkiye’ye taşıdığı “Melek Yatırımcılık” ile ülkemize taşıdı. Ülkemizde sosyal sorumluluk üzerine kafa yoran ve ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşu ve inisiyatiflerde yer alıp ve girişimciliği Türkiye çapında arttırmak üzere bu kuruluşlarda aktif rol alan Fuat Sami Hürriyet Kampüs sayfalarında.

24.5.2016Kampüs
İş adamlarına kadın başkan

İş adamlarına kadın başkan

ADANA Genç İş Adamları Derneği (AGİAD) Başkanlığına Gülümsün Adalı seçildi. Adalı, kadın istihdamının artırılması, kadınların iş dünyasında ve STK’larda daha aktif temsil edilmesi için çalışacağı mesajı verdi.

24.5.2016Çukurova
Piyasalarda 'Süper Salı': Merkez ve Şimşek etkisi

Piyasalarda 'Süper Salı': Merkez ve Şimşek etkisi

Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Kabine'de Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek görevini devam ettirdi. Piyasalarda Şimşek'in görevine devam edeceği beklentisi hakimdi. Merkez Bankası marjinal fonlama faizini 50 baz puan indirdi. Faiz indirimi kararı beklentiler dahilindeydi. Açıklamalar öncesinde 3,01 seviyesine kadar çıkan dolar/TL, yeni ekonomi yönetiminin netleşmesi ve Merkez'den gelen faiz kararının ardından 2,9464 seviyesine kadar geriledi.

24.5.2016Ekonomi
‘Tel örgüleri kaldırın’

‘Tel örgüleri kaldırın’

Türkiye zirvede Dünya İnsani Yardım Sistemi’nin yeniden yapılandırılmasını önerecek. Suriye ve Irak’ta yaşanan insani krizlerde açık kapı politikası uygulayan Türkiye tüm dünyadan açık kapı politikası uygulamasını isteyerek, tel örgüleri kaldırın diyecek

21.5.2016Gündem
Forex piyasasına 'Net' giriş

Forex piyasasına 'Net' giriş

Küçük yatırımcının büyük oranda kaybetmesi nedeniyle SPK tarafından sınırlamalar getirilen Forex'te rekabet artıyor. Lisanslı 47 aracı kurumun faaliyet gösterdiği Forex piyasasına yeni bir şirket daha 'giriş' yaptı. Net Holding iştiraki Ekspres Yatırım Menkul Değerler, 30 milyon TL sermaye ile aracı kurum olarak finans sektörüne giriş yaptı.

20.5.2016Ekonomi
30 yılın zirvesine çıktı akın ettiler

30 yılın zirvesine çıktı akın ettiler

Altın yatırımcısı John Paulson, altın yatırım miktarını azaltırken; milyarder yatırımcı George Soros ve diğer büyük fonlar, fiyatların yaklaşık 30 yılın en hızlı artışını göstermesi üzerine yıllar sonra yeniden altına döndü.

17.5.2016Ekonomi
Yatırım yaptı hisse uçtu

Yatırım yaptı hisse uçtu

Geçen yıl hisse fiyatları yüzde 30 değer kaybeden teknoloji devi Apple'ın 9,81 milyon hissesi, dünyanın en zenginleri arasında bulunan Warren Buffett'in oldu.

17.5.2016Ekonomi
Milyarder yatırımcı Buffett'ten Apple atağı

Milyarder yatırımcı Buffett'ten Apple atağı

Geçen yıl hisse fiyatları yüzde 30 değer kaybeden teknoloji devi Apple'ın 9,81 milyon hissesi, dünyanın en zenginleri arasında bulunan Warren Buffett'in oldu.ABD'li milyarder yatırımcı Warren Buffett'in, 1 milyar dolar değerinde Apple hissesi satın aldığı açıklandı.

17.5.2016Teknoloji
Volkswagen'e bir darbe de Norveç'ten

Volkswagen'e bir darbe de Norveç'ten

Volkswagen’nin büyük hissedarlarından Norveç devlet yatırım fonu, emisyon skandalı yüzünden uğradığı yüz milyonlarca euroluk zararı tazmin etmesi için şirkete dava açıyor.

16.5.2016Ekonomi
Sanal gerçeklik eğitimi değiştiriyor

Sanal gerçeklik eğitimi değiştiriyor

Sanal gerçekliği (VR) tecrübe etmenin sihirle benzer yanları var. Sanal gerçeklik alanında üreticiler ev eğlencesi için harika bir gelecek öngörürken, seçeneklerin gerçekten ilginç olduğu alan aslında, eğitim.

16.5.2016Eğitim
Apple'dan Çin'deki taksi şirketine 1 milyar dolarlık yatırım

Apple'dan Çin'deki taksi şirketine 1 milyar dolarlık yatırım

Apple'ın, Uber'in Çin'deki rakibi Didi Chuxing adlı taksi şirketine 1 milyar dolarlık yatırım yaptığı bildirildi. 

13.5.2016Ekonomi
Apple'dan taksiye 1 milyar dolar

Apple'dan taksiye 1 milyar dolar

Apple Çin'de internet üzerinden hizmet veren taksi şirketi Didi Chuxing'e 1 milyar dolar yatırım yaptı.

13.5.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

HAVELSAN Pentagon ‘Q-3D’ Savaşı

HAVELSAN Pentagon ‘Q-3D’ Savaşı

HAVELSAN son dönemde gelişen savunma sanayimizin yükselen yıldızlarındandır.

26.6.2016Haber Yazıları
Pandora’nın kutusu

Pandora’nın kutusu

NERESİNDEN bakarsanız bakın...

24.6.2016Haber Yazıları
35 milyarlık hayata dönüş

35 milyarlık hayata dönüş

Başbakan Binali Yıldırım’la uzun bir iftar sohbeti yaptık. Başbakan’ın gazetecilerle yaptığı ilk kapsamlı soru-cevap toplantısı diyebilirim. Sohbet Çankaya Köşkü’nde yuvarlak masada Yıldırım’ın esprileriyle başladı.

16.6.2016Haber Yazıları
Yeni bir dünyaya buyrun

Yeni bir dünyaya buyrun

Mekan desen tam mekan gibi değil. Çünkü o şık dekorasyon arasına serpiştirilmiş çalışma masaları var.

9.6.2016Kelebek Yazıları
'Bana 'Deveci Başkan' derler'

'Bana 'Deveci Başkan' derler'

Haftanın konuğu Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon...

1.6.2016Yazar Yazıları
Dün limondu bugün internet

Dün limondu bugün internet

Daha düne kadar girişimciliğin fitilini, kimi zaman çocukluk döneminde satılan limon ya da su ateşliyordu.

29.5.2016Ege
Başbakan

Başbakan

SAYIN Binali Yıldırım’ın başbakan olacağı birkaç gündür yazılıyordu, Davutoğlu’ndan sonra herhalde başka bir isim olamazdı.

19.5.2016Haber Yazıları
Batı ve liberaller neden yanıldı?

Batı ve liberaller neden yanıldı?

Uluslararası bir mali kuruluş adına yıllardır Türkiye’ye gelip giden, yetkililerle görüşen ve Türkiye’deki yatırım ortamındaki risk ve fırsatları yakından izleyen bir analist ile konuşuyordum.

18.5.2016Haber Yazıları