MENÜ
Arşiv

Yarışma

Yarışma ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yarışma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 20.803 Yarışma haberi bulunmuştur.

Yarışma Haberleri

Denisa ve Tuğçe Melis Demir kimdir Nerelidir

Denisa ve Tuğçe Melis Demir kimdir? Nerelidir?

Denisa ve Tuğçe Melis Demir, gönüllüler takımı içerisinde enerjileriyle motivasyon sağlamaya çalışıyor. Fiziki olarak çok bir başarı elde edemeyen Denisa, arkadaşları tarafından eleştiri oklarının hedefi olmaya devam ediyor. Tuğçe Melis Demir, Survivor 2017 yarışmasında henüz potansiyeline erişemeyen isimler arasında yer alıyor. Peki, yarışma içerisinde polemiklerden uzak kalmalarıyla tanınan Denisa ve Tuğçe Melis Demir kimdir? İşte, adayların merakla araştırdığı konu hakkında detaylar

24.1.2017Televizyon
Erdi Ünver kimdir - Yiğit İzik kimdir

Erdi Ünver kimdir - Yiğit İzik kimdir?

Survivor 2017’ Gönüllüler kadrosu tanıdık simalarıyla dikkat çekiyor. Erdi Ünver ve Yiğit İzik bu isimlerden bir tanesi. Erdi Ünver, şampiyon çıktığı Göz6 yarışmasıyla; Yiğit İzik ise sosyal medya hesabından yaptığı ünlü paylaşımları ile tanındı. Erdi Ünver, ilginç ve komik açıklamalarıyla adından söz ettirirken; Yiğit İzik düzgün fiziğiyle ilgi odağı oldu. Pek, Survivor’ın kısa sürede popüler isimleri haline gelen Yiğit İzik ve Erdi Ünver kimdir?

24.1.2017Kelebek
Ogeday Girişken ve Volkan Çetinkaya kimdir Kaç yaşındadır

Ogeday Girişken ve Volkan Çetinkaya kimdir? Kaç yaşındadır?

Volkan Çetinkaya ve Ogeday Girişken Survivor 2017 yarışmasında kendilerinden söz ettirmeye devam ediyor. Sportif geçmişlere sahip olan ikili, etaplardaki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. İlk dokunulmazlık oyunlarını kazanan Volkan Çetinkaya ve Ogeday Girişken, Survivor 2017'ye iddialı bir başlangıç yaptı. Peki isimleri merakla araştırılan Volkan Çetinkaya ve Ogeday Girişken kimdir? İşte, etkileyici yarışmacılar hakkında detaylı bilgiler

24.1.2017Televizyon
Sabriye Şengül ve Şahika Ercümen kimdir Kaç yaşındadır

Sabriye Şengül ve Şahika Ercümen kimdir? Kaç yaşındadır?

Sabriye Şengül ve Şahika Ercümen, Survivor 2017'de profesyonel sporculuktan gelme kariyerlerini kazanacakları ödüllerle göstermeye çabalıyorlar. Su sporları konusunda Dünya rekortmenliğine sahip olan Şahika Ercümen, ünlüler takımına katkı sağlamak için uğraşlarına devam ediyor. Tıpkı Şahika takımı için büyük bir gayret sarf eden Sabriye ise, boks dalında kendisini yetiştirmeyi başarmıştır. Peki Sabriye Şengül ve Şahika Ercümen kimdir?

24.1.2017Televizyon
Halil Söyletmez, gece gölgenin rahatına bak dedi

Halil Söyletmez, 'gece gölgenin rahatına bak' dedi

İnternet fenomeni Halil Söyletmez, "Gece Gölgenin Rahatına Bak" ile gündeme gelen genç müzisyen Çağatay Akman ile bir araya geldi ve eğlenceli bir video çekti.

24.1.2017Keyif
Sema Apak ve Pınar Saka kimdir Kaç yaşında

Sema Apak ve Pınar Saka kimdir? Kaç yaşında?

Sema Apak ve Pınar Saka atletik geçmişleri ve milli takım kariyerinde yaşadıklarını Survivor 2017 yarışmasına aktarmaya devam ediyor. Ünlüler takımında kazandırdıkları başarılarla kısa sürede hafızalarda yer edinen Pınar Saka ve Sema Apak, karakteri ile de dikkat çekiyor. Oyun ve kamp içerisinde tavırlarıyla kişilik özelliklerini az çok belli eden ikili, ünlüler takımının başarası için savaşacak. Peki, Pınar Saka ve Sema Apak kimdir? İşte, kişisel özellikleri ve geçmiş başarılarına dair bazı detaylar

24.1.2017Televizyon
Yerli turizmin başkenti Kuşadası olacak

Yerli turizmin başkenti Kuşadası olacak

Yerli turizmin başkenti Kuşadası olacak

24.1.2017Aydın
Şehit Polis Fethi Sekin için heykel yarışması

Şehit Polis Fethi Sekin için heykel yarışması

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, kahraman polis Şehit Fethi Sekin için ulusal düzeyde bir anıt heykel yarışması düzenleyecek. Sekin’in heykeli, daha önce duyurulduğu gibi adının verildiği 40 dönümlük parka değil, şehit düştüğü İzmir Adliyesi önüne dikilecek.

24.1.2017İzmir
Piri Reisli öğrencilere Yalede yarışma fırsatı

Piri Reisli öğrencilere Yale'de yarışma fırsatı

PİRİ Reisli öğrenciler, dünyanın 40 ülkesinde İngilizce eğitim yapan okullar arasında düzenlenen Dünya Bilginler Yarışması (World Scholar's Cup) Bölgesel Ayağı'nda genel klasmanda 83 takım arasında 3. oldu. Haziran ayında Vietnam'da yapılacak dünya finaline katılacak olan Piri Reisli öğrencilere Yale Üniversitesi'nde yarışma yolu açıldı.

24.1.2017İzmir
Buse Narcı kimdir Buse Narcı kaç yaşında

Buse Narcı kimdir? Buse Narcı kaç yaşında?

Buse Narcı, bu kez başka bir isimle gündeme geldi. Katıldığı karışma programlarıyla tanınan, daha önce Özcan Deniz ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Buse Narcı’nın yeni aşkı yine sanat camiasında bulduğu iddia edildi. Peki, Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Buse Narcı kimdir, kaç yaşında? İşte, kendisinden yaşça büyük isimlerle anılan Buse Narcı hakkında merak edilenler!

24.1.2017Kelebek
Survivorda ilk kim elenecek Survivor 2017 eleme adayları belli oldu

Survivor'da ilk kim elenecek? Survivor 2017 eleme adayları belli oldu

Survivor'ın ilk eleme gecesi için saatler kaldı... Ekran macerasına oldukça iddialı başlayan yarışma programının dün gece ekrana gelen bölümünde önce dokunulmazlık, ardından konsey heyecanı yaşandı. Her iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler'den 4 isim potaya kaldı. Survivor'dan ilk elenecek isim bu akşam belli olacak. Peki, Survivor 2017 eleme adayları kimler oldu?

24.1.2017Televizyon
DENİB genç mucit avında

DENİB genç mucit avında

DENİB genç mucit avında

23.1.2017Denizli
Genç çiftçiler Agroexpo’da yarıştı

Genç çiftçiler Agroexpo’da yarıştı

Genç çiftçiler Agroexpo’da yarıştı

23.1.2017İzmir
48 saatte 50’nin üzerinde oyun geliştirdiler

48 saatte 50’nin üzerinde oyun geliştirdiler!

Her sene dünya ile eş zamanlı olarak düzenlenen oyun maratonu Global Game Jam(GGJ), 22 Ocak’ta sona erdi. GGJ’nin Türkiye’deki en büyük merkezlerinden olan ODTÜ TEKNOKENT, bu sene de GGJ ATOM ile 200’e yakın oyun geliştiricisini bir araya getirdi ve toplamda 56 oyun geliştirildi.

23.1.2017Kampüs
ODTÜ Teknokent 57 oyun geliştirdi

ODTÜ Teknokent 57 oyun geliştirdi

Ankara’da bu yıl ‘Dalgalar’ temasıyla gerçekleştirilen oyun geliştirme maratonu ‘Global Game Jam’(GGJ) sona erdi.

23.1.2017Ankara
Survivorda dün kimin adı yazıldı İşte ada konseyinde yaşananlar

Survivor'da dün kimin adı yazıldı? İşte ada konseyinde yaşananlar

Survivor 2017'inin dün akşam ekrana gelen bölümünde önce dokunulmazlık oyunu ardından konsey heyecan yaşandı. Nefes kesen bir mücadelenin ardından konseye gitmek zorunda kalan takım kendi aralarında oylama yaparak eleme adaylarını belirledi. Peki, Survivor'da dün kimin adı yazıldı? Acun Ilıcalı'nın sürprizi neydi? Survivor hangi günler var? İşte, yeni sezona iddialı başlayan yarışmanın en çok merak edilenleri ve konseyde yaşananların detayları!

23.1.2017Televizyon
Survivor Gökhan kimdir Gökhan Gözükan kaç yaşında

Survivor Gökhan kimdir? Gökhan Gözükan kaç yaşında?

Gökhan Gözükan, Survivor 2017 yarışmasında duruşu ve fiziğiyle dikkat çekiyor. Gönüllüler takımının en dirençli isimleri arasında yer alan Gökhan Gözükan, takımı için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Peki, spor ve boks geçmişi ön plana çıkan Survivor Gökhan kimdir? İşte, Gökhan Gözükan hakkında merak edilen detaylar

22.1.2017Televizyon
Survivor Berna kimdir Berna Keklikler kaç yaşında

Survivor Berna kimdir? Berna Keklikler kaç yaşında?

Berna Keklikler, Survivor 2017'ye Göz6 yarışmasından katılan isimler arasında yer alıyor. Berna Keklikler, Vücut geliştirme sporuyla ilgilenen, bunun yanında yüzmeye de gönül veren Survivor Berna, takımı için büyük bir mücadele veriyor. Pozitif bakış açısıyla dikkat çeken Berna Keklikler, Survivor 2017'de başarı elde etmek için savaşacak. Peki, Survivor Berna kimidr?

22.1.2017Kelebek
Volkan Çetinkaya kimdir Survivor Volkan kaç yaşında

Volkan Çetinkaya kimdir? Survivor Volkan kaç yaşında?

Volkan Çetinkaya, TSK geçmişinin vermiş olduğu deneyimle disiplinini Survivor 2017 gönüllüler takımına da yansıtıyor. Kısa sürede gönüllüler takımının liderliğine soyunan Survivor Volkan, yarışmada önemli bir yere sahip. TSK Ordu Milli Takımı'nda ülkemizi temsil eden yarışmacı yarışma konusunda iddialı söylemlerde bulundu. Peki, Survivor Volkan Çetinkaya kimdir? İşte, detaylı bilgiler

22.1.2017Televizyon
Furkan Kızılay kimdir Survivor Furkan kaç yaşındadır

Furkan Kızılay kimdir? Survivor Furkan kaç yaşındadır?

Furkan Kızılay, Survivor 2017 yarışmasında gayret gösteren isimler arasında yer alıyor. Çocuklar Duymasın dizisindeki rolü ile isminden sıkça söz ettiren Furkan Kızılay, yarışma sonuna kadar birincilik mücadelesini ortaya koyacak. İlk etapta fiziki koşullara uyum sağlayamamış gibi gözüken Survivor Furkan, geçirdiği ufak rahatsızlıkların ardından adaptasyonunu gerçekleştirdi. Peki, Survivor Furkan kimdir? İşte, merak edilen detaylar

22.1.2017Televizyon
Survivor Sema kimdir Sema Apak kaç yaşında

Survivor Sema kimdir? Sema Apak kaç yaşında?

Sema Apak, Milli Takım başarıları ile Survivor 2017 yarışmasında isminden çokça söz ettirecek yarışmacılar arasında yer alıyor. Özellikle hız ve hızlanma gereken yarışlarda önem kazanacak olan Survivor Sema, yarışmanın 2017 ayağında ünlüler takımı için sıkı bir mücadele verecek. Bursa doğumlu yarışmacı, sportif etkisini yarışma içerisine de taşımaya gayret gösterecek. Peki, Survivor Sema kimdir? İşte, yarışmacı hakkında detaylı bilgiler

22.1.2017Kelebek
Ogeday Girişken kimdir Survivor Ogeday kaç yaşında

Ogeday Girişken kimdir? Survivor Ogeday kaç yaşında?

Survivor 2017 Gönüllüler takımı spor geçmişi bulunan isimlerden oluşuyor. Bu isimlernden biri de sakin yapısıyla dikkat çeken Ogeday Girişken... Fenerbahçe Spor Kulübü Kürek Takımı'nın en değerli ismi olan Survivor Ogeday'ın iddialı performansıyla uzun süre adada kalması bekleniyor. Peki, Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında?

22.1.2017Televizyon
Survivor Denisa Gültekin kimdir Denisa Gültekin kaç yaşında

Survivor Denisa Gültekin kimdir? Denisa Gültekin kaç yaşında?

Denisa Gültekin, Survivor Gönüllüler takımında yer alan isimlerden biri oldu. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Denisa Gültekin, özellikle yılanlarla verdiği pozlarla dikkat çekti. İlk bölümde iddialı bir performans sergileyen genç ismin Gönüllüler takımının popüler isimlerinden olması bekleniyor. Peki, Survivor Denisa Gültekin kimdir, kaç yaşında! İşte, ilginç yarışmacı hakkında detaylı bilgiler!

22.1.2017Kelebek
Survivor 2017 yarışmacıları çok iddialı İşte Survivor Gönüllüler ve Ünlüler kadrosu

Survivor 2017 yarışmacıları çok iddialı! İşte Survivor Gönüllüler ve Ünlüler kadrosu

Survivor 2017 birbirinden iddialı yarışmacılarıyla ilk bölümden tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her fırsatta yeni sezonun oldukça çetin geçeceğini ifade eden Acun Ilıcalı, günler öncesinden Gönüllüler ve Ünlüler kadrosunu duyurmuştu. Peki, Survivor 2017 yarışmacıları arasında kimler var? İşte, Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı!

22.1.2017Kelebek
Survivor Sabriye kimdir Sabriye Şengül kaç yaşında

Survivor Sabriye kimdir? Sabriye Şengül kaç yaşında?

Sabriye Şengül, savaşçı karakteri ile yarışmanın en değerli isimleri arasında yer alıyor. Survivor 2017 ünlüler takımına kickbox ve Hentbol geçmişi ile katılım gösteren Sabriye Şengül, yarışmanın olmazsa olması dayanıklılık konusunda büyük bir avantaja sahip. Kickbox'un vermiş olduğu yılmama tekniğini yarışmada da uygulayacak olan Survivor Sabriye, elinden gelenin en iyisini yapmak için mücadele edecek. Peki, Sabriye Şengül kimdir?

22.1.2017Televizyon
Survivor Eser kimdir Eser West kaç yaşında

Survivor Eser kimdir? Eser West kaç yaşında?

Eser West, daha önce yer aldığı, Kanal D'nin efsanevi evlilik yarışması Kısmetse Olur'dan sonra Survivor 2017'de yer alıyor. Tarzı ile dikkat çeken Eser West, atletik yapısıyla da takım içerisinde kendisini fark ettiriyor. Peki, Eser West kimdir? İşte, Survivor Eser hakkında detaylı bilgiler

22.1.2017Televizyon
Fuar yarışmalarla renklendi

Fuar yarışmalarla renklendi

Fuar yarışmalarla renklendi

22.1.2017İzmir
48 saatlik oyun maratonu

48 saatlik oyun maratonu

Oyun geliştiricileri ve sektörün merakla beklediği 48 saatlik oyun geliştirme maratonu ‘Global Game Jam’ (GGJ) dünya ülkeleriyle eş zamanlı olarak Ankara’da da başladı. Bu yıl teması ‘Dalgalar’ olarak belirlenen GGJ’de Ankara’yı 200 kişilik bir ekip temsil ediyor.

21.1.2017Ankara
Survivor Yiğit kimdir Yiğit İzik kaç yaşında

Survivor Yiğit kimdir? Yiğit İzik kaç yaşında?

Yiğit İzik, Survivor 2017 gönüllüler takımının vücut geliştirmeye gönül veren yarışmacılarından birisi olan Survivor Yiğit, fiziğine olan güveniyle birlikte yarışma hakkında iddialı sözlerde bulundu. Modellik de yapan Survivor Yiğit, bir dönem oyunculuk da yapmıştır. İşte, seyircilerin merak ettiği Yiğit İzik kimdir sorusunun cevabı

21.1.2017Televizyon
Çocuklar mandalina bahçesini tanıdı

Çocuklar mandalina bahçesini tanıdı

Çocuklar mandalina bahçesini tanıdı

21.1.2017Muğla
Üniversitelilere ‘kapı tasarlama’ yarışması

Üniversitelilere ‘kapı tasarlama’ yarışması

Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık ve endüstri ürünleri tasarım bölümlerinde okuyan öğrenciler için para ödüllü yarışma düzenleniyor. “Kapı Tasarlıyorum” konulu yarışmanın son başvuru tarihi 15 Mart.

21.1.2017Eğitim
Öğrenciler bilgilerini yarıştırdı

Öğrenciler bilgilerini yarıştırdı

Keçiören’de bulunan 10 KEDEM şubesinde eğitim gören 6. sınıf öğrencileri, Geleneksel Bilgi Yarışması’nda ter döktü.

21.1.2017Ankara
Kısmetse Olurda kim elenecek İşte Kısmetse Olurda yaşananlar

Kısmetse Olur'da kim elenecek? İşte Kısmetse Olur'da yaşananlar

Kısmetse Olur bu hafta nefes kesen anlar yaşanıyor. Kanal D'nin sevilen yarışma progrma Kısmetse Olur'da bu hafta gergin anlar yaşandı. Gelinler ve damatlar evinde tartışmalar bitmiyor. Yarışmanın bu haftaki bölümünde Sibel'i damat adaylarının tepkisine maruz bırakan bir olay da yaşandı. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta neler yaşandı? İşte yarışmada bu hafta meydana gelen olaylar

21.1.2017Televizyon
Kardan adam yarışmasından yedi birinci çıktı

Kardan adam yarışmasından yedi birinci çıktı

Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından merkez ve ilçelerindeki okullarda öğrencilere ve velilere yönelik düzenlenen ‘kardan adam’ yarışmasında derece alan öğrencilere hediyeleri düzenlenen törenle verildi.Yarışmaya katılanlardan yedi öğrenci birinci olmaya hak kazandı.

21.1.2017Eğitim
Kardan adam yarışmasında derece alan öğrenciler hediyelerini aldı

Kardan adam yarışmasında derece alan öğrenciler hediyelerini aldı

Kardan adam yarışmasında derece alan öğrenciler hediyelerini aldı

21.1.2017Kırklareli
Ödüllü ‘Siyer-i Nebi’ yarışması

Ödüllü ‘Siyer-i Nebi’ yarışması

Ödüllü ‘Siyer-i Nebi’ yarışması

21.1.2017Şanlıurfa
Bodrum mandalinasının geleceği tartışıldı

Bodrum mandalinasının geleceği tartışıldı

Bodrum mandalinasının geleceği tartışıldı

20.1.2017Muğla
Kumlucada süslü deve yarışması

Kumluca'da süslü deve yarışması

Kumluca'da süslü deve yarışması

20.1.2017Antalya
En eğlenceli bilgi yarışmasında kahkaha tufanı

En eğlenceli bilgi yarışmasında kahkaha tufanı

Bağımlılık yaratan, ezber bozan, bol para ödüllü ‘Sıradaki Gelsin’de onlarca yarışmacı sıranın kendilerine gelmesini bekliyor. Unutulmaz anların yaşandığı yarışmaya, Emre karayel ile yarışmacılar arasında geçen diyaloglar damga vuruyor. Yarışma sırasına herkes kahkahaya boğuluyor.

20.1.2017Magazin
Bina maketleri, deprem testinden geçti

Bina maketleri, deprem testinden geçti

Bina maketleri, deprem testinden geçti

20.1.2017Kayseri
EİB Moda Tasarım Yarışmasında finalistler belli oldu

EİB Moda Tasarım Yarışması'nda finalistler belli oldu

EİB Moda Tasarım Yarışması'nda finalistler belli oldu

20.1.2017İzmir
Nevşehir belediyesi 7. uluslararası Kapadokya fotoğraf yarışması ile ilgili katalog yayınlandı

Nevşehir belediyesi 7. uluslararası Kapadokya fotoğraf yarışması ile ilgili katalog yayınlandı

Nevşehir belediyesi 7. uluslararası Kapadokya fotoğraf yarışması ile ilgili katalog yayınlandı

20.1.2017Nevşehir
EBSO binası projesi için yarışma

EBSO binası projesi için yarışma

EBSO binası projesi için yarışma

20.1.2017İzmir
Turist ‘Avcı’sı

Turist ‘Avcı’sı

KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İsrail ile ilişkilerin düzelmesinin ardından 7 yıl sonra bakan düzeyinde İsrail’e ilk ziyareti yapacak. Ülkede turizm fuarına katılacak olan Avcı turizmde seferberlik yaratacak yenilikler şöyle anlattı:

19.1.2017Ekonomi
EYOFa 5 bin güvenlik görevlisi

EYOF'a 5 bin güvenlik görevlisi

EYOF'a 5 bin güvenlik görevlisi

19.1.2017Erzurum
Emre Karayel: Döve döve yavaşlattılar

Emre Karayel: Döve döve yavaşlattılar

Emre Karayel, dünyaca ünlü bilgi yarışması “Next One”dan uyarlanan “Sıradaki Gelsin”in sunuculuğunu üstlendi. Ünlü oyuncu, Fox TV’de başlayan yarışmayla ilgili “Birlikte heyecanlanacak, birlikte eğleneceğiz. Yarışmacının ödül kazanmasını kimse bu programın sunucusundan daha çok isteyemez” diyor.

19.1.2017Magazin
Başkan Türelden teleferik müjdesi

Başkan Türel'den teleferik müjdesi

Başkan Türel'den teleferik müjdesi

19.1.2017Antalya
Yıldızlar Satranç İl Birinciliği müsabalaları 61 sporcunun katılımıyla tamamlandı

Yıldızlar Satranç İl Birinciliği müsabalaları 61 sporcunun katılımıyla tamamlandı

Yıldızlar Satranç İl Birinciliği müsabalaları 61 sporcunun katılımıyla tamamlandı

19.1.2017Adana
Recep İvedik 5 fragmanındaki boks sahnesi için karar verildi

Recep İvedik 5 fragmanındaki boks sahnesi için karar verildi

Recep İvedik 5 fragmanında yer alan boks sahnesi, Şahan Gökbakar'ın kararı ile filmden çıkarıldı. Azeri sporcu ile ringde karşılaşan Recep karakteri, söylediği birkaç sözün ardından sporcuyu yere sermiş ve Recep İvedik 5 fragmanında yer alan bu sahne tepki toplamıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 filminden bu sahnenin çıkarıldığını duyurdu.

19.1.2017Magazin
ÇKAdan fotoğraf yarışması

ÇKA'dan fotoğraf yarışması

ÇKA'dan fotoğraf yarışması

18.1.2017Adana