Yıldırım Demirören

 • Fenerbahçe'den TFF'ye: Zararımızı karşılayın - yıldırım demirören
  Fenerbahçe'den TFF'ye: Zararımızı karşılayın31.01.2015
  FutbolFenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunarak Ziraat Türkiye Kupası’nda yaklaşık 2 milyon TL’lik maddi zararının karşılanmasını istedi.5+3 kuralı nedeniyle de tazminatlarını ödeyip sözleşmelerini feshetmek zorunda kaldığı yabancı futbolcularının erken fesih tazminatlarının ödenmesini talep etti.
 • İmparator'a Yıldırım destek - yıldırım demirören
  İmparator'a Yıldırım destek17.01.2015
  FutbolTFF Başkanı Yıldırım Demirören, Antalya’daki MHK Kış Semineri’nde konuştu.
 • Recep Bölükbaşı: 10 milyon Euro uçtu - yıldırım demirören
  Recep Bölükbaşı: 10 milyon Euro uçtu17.01.2015
  FutbolBursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, federasyonun yeni yabancı kuralıyla ilgili çok özel açıklamalar yaptı.
 • Yıldırım Demirören'den Murat Ülker'e cevap - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören'den Murat Ülker'e cevap16.01.2015
  FutbolAntalya Belek'te düzenlenen 2014-2015 Sezonu MHK Kış Semineri açılış töreninde bir konuşma yapan TFF Başkanı Yıldırım Demirören çok çarpıcı açıklamalara imza attı.Geçtiğimiz günlerde, Yıldırım Demirören'e bir mektup göndererek futboldan tüm sponsorluk desteklerini çektiklerini açıklayan Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker'e cevap veren Demirören, Ülker'in kendisine gönderdiği mektubu basınla paylaşmasını etik bulmadığını belirtti.Murat Ülker'in açıklamalarının aksine mektuba cevap verdiğini de belirten Demirören, "Üzülerek gördüm ki, Sayın Ülker Passolig ve yeni yabancı kuralı konularında da yanlış bilgi sahibidir" dedi.Demirören ayrıca konuşmasının sonunda MHK'nın atamayla değil seçimle gelmesi belirlenmesi önerisini de getirdi.
 • 'Yabancı kararına 2020'ye kadar kimse dokunamaz' - yıldırım demirören
  'Yabancı kararına 2020'ye kadar kimse dokunamaz'15.01.2015
  FutbolKulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Yabancı kontenjanı ile ilgili karar 4 yıl için kabul edildi.2020'ye kadar Kulüpler Birliği ve TFF tarafından değiştirilmeyecek" dedi.
 • PTT 1.Lig'de yeni dönem - yıldırım demirören
  PTT 1.Lig'de yeni dönem15.01.2015
  FutbolPTT 1.Lig'de gelecek sezondan itibaren kulüpler, diledikleri sayıda futbolcuyla sözleşme imzalayabilecek, ancak A listelerinde 3'ü kaleci olmak üzere en fazla 25 oyuncu yer alacak.
 • Vural'dan Demirören'e: Ne işin var orada? - yıldırım demirören
  Vural'dan Demirören'e: Ne işin var orada?14.01.2015
  FutbolTeknik direktör Yılmaz Vural, TFF Başkanlığı'na yeniden aday olacağını açıklayan Yıldırım Demirören'e, "Futbolu kim yönetiyor belli değil.Mevcut delegasyon yapısına itiraz edeceğine, devam edeceğim diyor.Paran var pulun var, git golf oyna" dedi.
 • Ülker futboldan tüm desteğini çekti - yıldırım demirören
  Ülker futboldan tüm desteğini çekti13.01.2015
  EkonomiHabertürk'e konuşan Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker, Yıldırım Demirören'e bir mektup gönderip futboldan tüm desteklerini çektiklerini duyurdu.
 • Yalçın BAYER

  Bağdat Caddesi’ne bir bakın - yıldırım demirören
  Bağdat Caddesi’ne bir bakın08.01.2015
  YazarlarSUADİYE, Bostancı, Feneryolu vs.tam bir şantiye oldu.
 • Kenan BAŞARAN

  Beşiktaş'ın Messi'si yaşlandı! - yıldırım demirören
  Beşiktaş'ın Messi'si yaşlandı!07.01.2015
  YazarlarBU ‘yabancı kuralı’ değil ‘yerli kuralı’dır” diye açıkladı TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı kontenjanının 14’ye yükseltilmesini.
 • Futbolun 'Lale devri' bitti - yıldırım demirören
  Futbolun 'Lale devri' bitti06.01.2015
  FutbolTFF’nin yabancı kontenjanını 14’e çıkarması şişen yerli oyuncu fiyatlarını düşürecek.Yabancı oyuncular da kontenjan kozunu kullanıp kulüplere zorluk çıkartamayacak.Böylece kulüpler transferde eskisine göre daha az para harcayacak.Yüksek kontrat ve bonservis bedellerinin ödendiği futboldaki Lale Devri bitiyor.
 • Kulüpler böyle kurtuldu! Yeni yabancı kuralındaki kritik madde - yıldırım demirören
  Kulüpler böyle kurtuldu! Yeni yabancı kuralındaki kritik madde05.01.2015
  FutbolTFF; vergi, sigorta, UEFA, FIFA ve futbolcu borcu olmayan kulüplerin 'sınırsız yabancı' transfer edebileceğini açıkladı.Bu kriterlere uyan tek kulüp Gençlerbirliği.Diğer kulüpleri ise, yeni kuralda yer almayan bir madde kurtarıyor.Eğer 'şahıslara borcu olanlar bu haktan yararlanamaz' diye bir madde olsaydı, hiçbiri yararlanamazdı.Çünkü hepsinin şahıslara borcu bulunuyor ve yeni yasada şart koşulan 'kriterler' bir şekilde yerine getiriliyor.
 • Yıldırım Demirören: Borcunuz varsa transfer yapamazsınız - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören: Borcunuz varsa transfer yapamazsınız05.01.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen 23.Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri'nde konuşan TFF Başkanı Yıldırım Demirören çarpıcı açıklamalara imza attı.Dün açıklanan yabancı oyuncu kararı ve mali disiplin konularına dikkat çeken Demirören, kulüplere çok net bir uyarıda bulundu: Borcunuz varsa yabancı değil yerli oyuncu transferi de yapamazsınız.Transfer yasağına girersiniz.
 • Fatih Terim: Dedikoduyu bırakalım - yıldırım demirören
  Fatih Terim: Dedikoduyu bırakalım05.01.2015
  FutbolTürkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri'nde yaptığı konuşmada meslektaşlarına seslendi: "Hangi ligde olduğunuz önemli değil.Dedikoduyu ve haddimizi aşarak konuşmayı bırakalım.Bugün ben giderim, yarın benim arkadaşım Mustafa (Denizli) çalışabilir.Böyle kaygan bir zeminde bilgili insanlar olması lazım."
 • 'Bizi TFF değil Allah korur' - yıldırım demirören
  'Bizi TFF değil Allah korur'05.01.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye Antrenörleri Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen 23.Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri, İstanbul'da başladı.Seminirin ilk gününde TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in konuşmaları ile açıldı.Seminerde TFF'nin antrenörlerle yaptığı bir anket çalışmasına verilen cevaplar ise hayli ilgi çekiciydi.Her maç sonu hakemlerin kararlarına isyan eden antrenörlere, 'Haksızlığa uğradığınızda sizi kim korur?' sorusu yöneltildi.Cevapların yüzde 75'i 'Allah korur' oldu.
 • Bunu yaparken kime sordunuz - yıldırım demirören
  Bunu yaparken kime sordunuz05.01.2015
  FutbolTFF'nin dün kamuoyuna açıkladığı yabancı oyuncu kuralı çok sayıda tartışmayı da beraberinde getirdi.TFF Başkanı Yıldırım Demirören kararın, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından 1 yıldır yürütülen çalışma ve çok sayıda futbol adamının görüşü alınarak oluşturulduğunu açıkladı.Ancak eldeki veriler futbolun ana aktörleri olan kulüpler ve teknik adamların kararı açıklama ile beraber öğrendiğini gösteriyor.
 • Yabancı sayısında flaş karar - yıldırım demirören
  Yabancı sayısında flaş karar05.01.2015
  FutbolÖnümüzdeki sezondan itibaren 28 kişilik kadroda 14 yerli, 14 yabancı futbolcu bulundurma zorunluluğu olacak.Takımlar sahaya 11 yabancı futbolcu ile de çıkabilecek.
 • TFF'den devrim gibi 'yabancı' kararı - yıldırım demirören
  TFF'den devrim gibi 'yabancı' kararı02.01.2015
  FutbolTFF'nin 6 Ocak'ta düzenleyeceği basın toplantısıyla açıklayacağı yabancı oyuncu kararında bir devrime hazırlandığı ortaya çıktı.Gelecek sezondan itibaren uygulamaya konulacak sisteme göre borcu az olan kulüp daha çok, borcu çok olan kulüp daha az yabancı oyuncu transfer edebilecek.
 • Emrah Kandemir'in çocuklarına TFF sahip çıkacak - yıldırım demirören
  Emrah Kandemir'in çocuklarına TFF sahip çıkacak02.01.2015
  FutbolSinop'ta amatör küme maçında yaşadığı sakatlık sonrasında hayatını kaybeden Emrah Kandemiriçin TFF 6 Ocak'ta bir destek projesi açıklayacak.
 • Şenol Güneş: Federasyon başkanını severim o da beni sever - yıldırım demirören
  Şenol Güneş: Federasyon başkanını severim o da beni sever29.12.2014
  FutbolBursaspor teknik direktörü Şenol Güneş, yarın kupada oynayacakları Samsunspor maçı öncesinde 2014 yılını da değerlendirdiği bir basın toplantısı düzenledi.Güneş 2014'ü, kişisel sağlık problemleri de yaşadığı ve beklentilerin altında kalan başarılarla geçen bir yıl olarak nitelendirdi.Tecrübeli teknik adam, son dönemde yönelttiği eleştiriler üzerine sorulan bir soruya da "Federasyon başkanını severim o da beni sever" cevabını verdi.
 • 140 milyonluk kurtarma operasyonu - yıldırım demirören
  140 milyonluk kurtarma operasyonu29.12.2014
  FutbolTFF, Spor Toto Teşkilatı'nın bu sezon ödemesi gereken 55 milyon TL'yi ve Digitürk'ün Aralık ayı taksiti olan 85 milyon TL'yi kendi kasasından ödeyerek, Türk futbolunu olası bir krizden kurtardı.
 • Babadan 580 bin liralık hediye - yıldırım demirören
  Babadan 580 bin liralık hediye28.12.2014
  FutbolTFF Başkanı Yıldırım Demirören, kızı Yelda Demirören'e 200 bin Euro değerinde Maserati marka otomobil hediye etti.
 • Uğur VARDAN

  O esnada spor basını. - yıldırım demirören
  O esnada spor basını.20.12.2014
  YazarlarGEÇEN salı bu ülke muktedirlerinin, bilinçaltı ve üstündeki en önemli yapı modelinin, yani ‘Saray’ denilen formun adalet alanındaki yansımalarından biri olan Çağlayan’da son derece ilginç bir davanın ilk duruşması vardı.
 • Cristiano Ronaldo, Michel Platini'nin elini sıkmadı - yıldırım demirören
  Cristiano Ronaldo, Michel Platini'nin elini sıkmadı20.12.2014
  FutbolFIFA Dünya Kulüpler Kupası'nda San Lorenzo'yu 2-0'la geçip kupayı kazanan Real Madrid'de yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, UEFA Başkanı Michel Platini'nin elini sıkmadı.
 • TFF'den eski futbolculara dev proje - yıldırım demirören
  TFF'den eski futbolculara dev proje19.12.2014
  FutbolEski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlarından Haluk Ulusoy'un başkan olduğu dönemde üzerinde durduğu eski futbolculara Huzurevi Projesi, TFF başkanı Yıldırım Demirören yönetiminde hayata geçiriliyor.
 • Futbolda yabancı sınırlaması kalkıyor - yıldırım demirören
  Futbolda yabancı sınırlaması kalkıyor18.12.2014
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, yeni sezonda uygulanacak yabancı kontenjanının detaylarını belirledi.Yabancı sayısı 'belirli kriterler' dahilinde sınırsız olacak.
 • Yıldırım Demirören'den çarpıcı açıklamalar - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören'den çarpıcı açıklamalar17.12.2014
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, NTVSpor'da katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Hakem hataları konusunda kulüp yöneticilerinin tarzını eleştiren Demirören, "Eleştiri tabii ki olacak ama 'duyum aldım' diyerek insanları zan altında bırakamazsınız" dedi.Hakem Cüneyt Çakır için 'şaibeli' diyen Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal'a, "Bir hakeme 'şaibeli' diyen başkanın çıkıp bunu açıklaması lazım" ifadesini kullandı.Demirören, Kazakistan milli maçında küfürleri gerekçe göstererek sahayı terk eden Volkan Demirel'in yaptığını yanlış bulduğunu da söyledi.
 • Zekeriya Alp bir kez daha yıkıldı! - yıldırım demirören
  Zekeriya Alp bir kez daha yıkıldı!17.12.2014
  FutbolPFDK, Zekeriya Alp'in MHK Başkanlığı'ndan istifa etmesine sebep olan sözler için Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'a ceza vermeye gerek görmedi.
 • 'Başkanım biz de maça çıkmayız!' - yıldırım demirören
  'Başkanım biz de maça çıkmayız!'16.12.2014
  FutbolGörevi bırakmasından sonra telefonunu kapatan Alp’in yardımcılarına ulaşan Süper Lig hakemleri, “Gerekirse biz de bu hafta maçları boykot ederiz” dedi.MHK eski başkanı da, “Sakin olun ve işinize devam edin” mesajı gönderdi.
 • MHK'de şok istifa sonrası yıldırım atama! - yıldırım demirören
  MHK'de şok istifa sonrası yıldırım atama!15.12.2014
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, şok bir şekilde görevinden istifa etti.Federasyon Yönetim Kurulu ise oybirliği ile aldığı kararla, Alp'ten boşalan MHK Başkanlığı görevine Yusuf Namoğlu'nu getirdi.
 • MHK'nin yeni başkanı Yusuf Namoğlu'ndan şok sözler - yıldırım demirören
  MHK'nin yeni başkanı Yusuf Namoğlu'ndan şok sözler15.12.2014
  FutbolZekeriya Alp'in sürpriz istifasının ardından Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanlığı'na getirilen Yusuf Namoğlu, 17 Nisan 2012'de NTV Spor Radyo'da Bülent Yüksel'le yaptığı telefon bağlantısında, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve bazı hakemler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.İsimlerini verdiği bazı hakemler için 'büyük maçları yönetemez, yetersiz' ifadelerini kullanan Namoğlu, Demirören döneminde kurulan MHK için de 'oradan, buradan, birtakım torpillerle meydana gelen bir kurul" diye konuşmuştu.
 • Çarşı hakim karşısında "Liverpool ile maçımız var, yasağı kaldırın" - yıldırım demirören
  Çarşı hakim karşısında "Liverpool ile maçımız var, yasağı kaldırın"15.12.2014
  GündemGezi Parkı olaylarına ilişkin Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı üyesi 35 kişi hakkında "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek" suçundan açılan davanın ilk duruşmasında savunmalar devam ediyor.
 • İbrahim Toraman baba oldu - yıldırım demirören
  İbrahim Toraman baba oldu14.12.2014
  FutbolSivasspor'da kiralık oynayan Beşiktaş'ın eski kaptanı İbrahim Toraman, baba oldu.Milli futbolcunun eşi Eylem Toraman'ın İstanbul'a dünyaya getirdiği erkek bebeğe Ali Erim adı verildi.
 • Beşiktaş - Ç.Rizespor maçı büyük ihtimalle Bolu'da oynanacak - yıldırım demirören
  Beşiktaş - Ç.Rizespor maçı büyük ihtimalle Bolu'da oynanacak14.12.2014
  FutbolBeşiktaş Yönetim Kurulu, bu akşam yaptığı toplantının sonucunda Çaykur Rizespor ile perşembe günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçının büyük bir olasılıkla Bolu'da oynanmasını kararlaştırdı.
 • Güçlü takip - yıldırım demirören
  Güçlü takip09.12.2014
  AnkaraA.Gücü için mücadeleye devem eden Aylin Nazlıaka, Futbol Federasyonu yetkilileri ile görüştü.Vekil, federasyon genel sekreteri Kardaş’a “Hasta zaten ölecek, tedavi masrafı yapmayalım havasındasınız” diye tepki gösterdi.
 • E-Bilet'e karşı birleştiler - yıldırım demirören
  E-Bilet'e karşı birleştiler06.12.2014
  Futbolİstanbul'da bir grup taraftar, Taraftar Hakları Dayanışma Derneği girişimi tarafından düzenlenen yürüyüşle e-bilet uygulamasını protesto etti.
 • Nuri’nin Beşiktaş’a gitmesini ben engelledim - yıldırım demirören
  Nuri’nin Beşiktaş’a gitmesini ben engelledim05.12.2014
  AvrupaFenerbahçe’nin eski yöneticilerinden Sadettin Saran, Borussia Dortmund’da oynayan Milli futbolcu Nuri Şahin’in 10 yıl önce Beşiktaş’a gelmesini kendisinin engellediğini söyledi.Saran, 2015’teki Fenerbahçe Kongresi’nde başkanlığa adaylığı düşündüğünü de açıkladı.
 • Dereli, jübilesini Mersin için yapacak - yıldırım demirören
  Dereli, jübilesini Mersin için yapacak05.12.2014
  FutbolFIFA kokartlı eski hakem Selçuk Dereli, 22 yıllık hakemlik hayatına, Spor Toto Süper Lig'de sezonun devre arasında Mersin'de yapılacak jübile maçıyla veda edeceğini açıkladı.
 • Sadettin Saran'dan şike yorumu - yıldırım demirören
  Sadettin Saran'dan şike yorumu04.12.2014
  FutbolFenerbahçe'nin eski yöneticisi Sadettin Saran, şike ilgili bir soru üzerine, "Bunu sadece Fenerbahçe yapmadı.Bu Türk futbolunun kara lekesi" dedi.Saran, Borussia Dortmund kaptanı Nuri Şahin'in Beşiktaş'a transferini engellediğini de açıkladı.
 • İstemediğimiz seyirci gelmiyor - yıldırım demirören
  İstemediğimiz seyirci gelmiyor04.12.2014
  FutbolYıldırım Demirören Türk futbolundaki problemlerin başında kulüplerin borçlarının geldiğini belirtip “Kulüp borçları sadece PTT 1.Lig için değil, Süper Lig için de geçerli” diye konuştu.
 • Yıldırım Demirören: PTT 1.Lig'de istemediğimiz seyirciler maça gelmiyor - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören: PTT 1.Lig'de istemediğimiz seyirciler maça gelmiyor03.12.2014
  FutbolPTT 1.Lig kulüplerinin başkanlarıyla birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ı ziyaret eden TFF Başkanı Yıldırım Demirören, "PTT 1.Lig'de 72 bin Passolig satılmış.Seyirci ortalamasında istemediğimiz seyirciyi çıkartırsanız aslında düşüş yok.İstemediğimiz seyirciler maça gelmiyor" dedi.
 • Soğancıoğlu dede oldu - yıldırım demirören
  Soğancıoğlu dede oldu02.12.2014
  FutbolBeşiktaş Kulübü eski yöneticisi Ertunç Soğancıoğlu dede oldu.
 • İlk ve tek adayımız Hamzaoğlu'ydu - yıldırım demirören
  İlk ve tek adayımız Hamzaoğlu'ydu29.11.2014
  FutbolG.Saray Sportif A.Ş.Yönetim Kurulu Üyesi Dürüst, “Anderlecht maçının ardından Abdurrahim Albayrak ile aklımızdaki tek isim Hamza Hamzaoğlu oldu.Bu süreci onunla beraber götürebileceğimizi düşündük” dedi.
 • Aziz Yıldırım'dan TFF Başkanlığı açıklaması - yıldırım demirören
  Aziz Yıldırım'dan TFF Başkanlığı açıklaması29.11.2014
  FutbolFenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bir taraftarın, "TFF Başkanı olmayı düşünür müsünüz?" sorusuna, "Benim gibi bir adam tarafsız olabilir mi? Fenerbahçe Başkanlığı'nı bıraktıktan sonra yapacağım tek iş; iyi bir taraftar olmaktır" cevabını verdi.
 • Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum hocam - yıldırım demirören
  Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum hocam28.11.2014
  FutbolGalatasaray’ın yeni hocası Hamza Hamzaoğlu, sarı kırmızılıların teklifi üzerine Fatih Terim’den izin istedi.
 • Vekilden desteğe devam - yıldırım demirören
  Vekilden desteğe devam26.11.2014
  AnkaraAnkara Milletvekili Aylin Nazlıaka, sarı-lacivertli kulübün sürüklendiği kötü tablodan kurtarılması için ilgilileri bir kez daha göreve çağırdı.
 • Cüneyt Çakır taburcu edildi - yıldırım demirören
  Cüneyt Çakır taburcu edildi26.11.2014
  FutbolSpor Toto Süper Lig'in 10.haftasında Gençlerbirliği ile Kardemir Karabükspor arasındaki karşılaşmanın ilk devresinde rahatsızlandıktan sonra kaldırıldığı hastanede operasyon geçiren FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, taburcu edildi.
 • Demirören: "TFF ailesi her zaman yanınızdadır" - yıldırım demirören
  Demirören: "TFF ailesi her zaman yanınızdadır"25.11.2014
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, tanıdıkları maçı tatil etme yetkisiyle hakemlerin destekçisi olduklarını kanıtladıklarını söyledi.
 • Ergin Ataman: Ortada kaldık Aysal sahip çıksın - yıldırım demirören
  Ergin Ataman: Ortada kaldık Aysal sahip çıksın24.11.2014
  BasketbolMali kriz nedeniyle Furkan Aldemir'i kaybeden ve birkaç kişi dışında bütün oyuncuları 'serbest' konuma düşen Galatasaray Liv Hospital'ın başantrenörü Ergin Ataman, "Takım şu anda ortada kalmış durumda.Benim beklentim Ünal Aysal'ın bu takıma sahip çıkması" dedi.
 • Cüneyt Çakır hakemliğe devam edebilecek - yıldırım demirören
  Cüneyt Çakır hakemliğe devam edebilecek23.11.2014
  FutbolGençlerbirliği-Kardemir Karabükspor maçında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve akciğerde biriken hava operasyonla alınan FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır’ın tedavisi sürüyor.
içinde

Yıldırım Demirören


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz