Yıldırım Demirören

 • Eski futbolcular için huzurevi - yıldırım demirören
  Eski futbolcular için huzurevi26.02.2015
  FutbolRiva'da planlanan projeyeyle ilgili çalışmalar için TFF Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu'na yetki verildi.
 • ‘Demirören günü kurtardı’ - yıldırım demirören
  ‘Demirören günü kurtardı’18.02.2015
  FutbolBaşbakan Özkan Yorgancıoğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in ziyaretiyle ilgili, “Günü kurtarmaya yönelik bir çaba” yorumu yaptı.
 • KKTC’nin bonservis krizine devletlerarası çözüm - yıldırım demirören
  KKTC’nin bonservis krizine devletlerarası çözüm18.02.2015
  Futbol“Kimlik kurnazı” futbolcu sorununa çözüm yolu gösteren TFF Başkanı, “Amacımız, KKTC’nin, FIFA nezdinde tanınmasını sağlamak” dedi.
 • Yıldırım Demirören Lefkoşa’ya gidiyor - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören Lefkoşa’ya gidiyor17.02.2015
  FutbolBaşbakan Yardımcısı Arınç’ın da uyardığı TFF Başkanı, bonservis sorunu için Ada’da görüşmeler yapacak.
 • Ateş BAKAN

  Hesabı kim verecek? - yıldırım demirören
  Hesabı kim verecek?17.02.2015
  YazarlarDünya sıralamasındaki yerimiz; Kongo ve Ekvator Ginesi’nin altında Mali’nin bir basamak üstünde.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Maskeli veda - yıldırım demirören
  Maskeli veda16.02.2015
  Yazarlarİtalya’nın Ankara Büyükelçisi Gianpaolo Scarante, görev süresinin bitişi vesilesiyle Beyoğlu’ndaki Venedik Sarayı’nda ‘maskeli balo’ düzenledi.Ünlü işadamı Rahmi Koç, gecenin en renkli siması oldu.
 • Yıldırım Demirören o sorun için KKTC'ye gidiyor - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören o sorun için KKTC'ye gidiyor16.02.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, bazı temaslarda bulunmak ve Kuzey Kıbrıs futbolundaki sorunları görüşmek üzere yarın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gidecek.KKTC futbol kulüpleri geçtiğimiz günlerde futbolcularının Türkiye'deki BAL ligine bedelsiz transferini portesto etmek için Rum Kesimi Futbol Federasyonu'na üye olacaklarını açıklamıştı.KKTC ziyareti sırasında bu konunun sorulduğu Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ise 'Yıldırım Demiören bu işi çözsün' yorumunda bulunmuştu.
 • Drogba'nın bağışladığı para nerede? - yıldırım demirören
  Drogba'nın bağışladığı para nerede?14.02.2015
  EgeMİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan Akçay, 301 kişinin öldüğü maden kazasının yaşandığı Manisa'nın Soma İlçesi'ne yapılan bağışların takipçisi olduğunu söyledi.Israrlı takibi sonucu Türkiye Futbol Federasyonu'nun taahhüt ettiği 5 milyon liranın 9 ay sonra Manisa İl Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın hesabına yatılıp, madenci ailelerine dağıtıldığını belirten Akçay, Fenerbahçe ile Galatasaray futbol takımları arasında oynanan Süper Kupa Finali'nin gelirlerinin ise söylendiği gibi Somalı madencilerin ailelerine değil futbol tesislerine gittiğini kaydetti.Akçay, Galatasaray ile Atletico Madrid maçı ile Chelsa- Beşiktaş-Fenerbahçe takımları arasında Soma yararına oynan üçlü turnuvadan elde edilen gelirler ile Galatasaraylı eski futbolcu Drogba'nın bağışladığı ileri sürülen 1 milyon liranın akıbetinin meçhul olduğunu belirtti.
 • Bülent Arınç: Demirören haddini bilsin, bu işi çözsün! - yıldırım demirören
  Bülent Arınç: Demirören haddini bilsin, bu işi çözsün!14.02.2015
  FutbolBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kıbrıs Rum Kesimi Futbol Federasyonu'na üye olmak istediklerini açıklayan Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu'nun kararını ilginç sözlerle değerlendirdi.
 • 1 saat 57 dakika 70 soru - yıldırım demirören
  1 saat 57 dakika 70 soru12.02.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, önceki gün Türk futbolunun mevcut durumu ve geleceğiyle ilgili Lig TV’de önemli açıklamalar yaptı.
 • Son 10 yılın ceza şampiyonu Aziz Yıldırım - yıldırım demirören
  Son 10 yılın ceza şampiyonu Aziz Yıldırım12.02.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, son 10 yılda Yıldırım'a toplam 847 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.
 • Ahmet Nur Çebi: 4.yıldızı Fener ve G.Saray'dan önce takarız - yıldırım demirören
  Ahmet Nur Çebi: 4.yıldızı Fener ve G.Saray'dan önce takarız12.02.2015
  FutbolBeşiktaş 2.Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu.Çebi, ilginç bir değerlendirmede bulunarak, "4.yıldızı Fenerbahçe ve Galatasaray'dan önce takabiliriz." dedi.
 • Yıldırım Demirören'den flaş açıklamalar - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören'den flaş açıklamalar10.02.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Lig TV'de Şansal Büyüka'nın sorularını yanıtlıyor.Demirören, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının hakemi Bülent Yıldırım'ın bordo mavili kulübün başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu tarafından telefonla aranması dahil birçok önemli konuda görüşlerini ifade edecek.
 • Trabzonspor'dan TFF'ye bombardıman! - yıldırım demirören
  Trabzonspor'dan TFF'ye bombardıman!10.02.2015
  FutbolTrabzonspor Kulübü, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu kastederek, "Savcıları göreve çağırıyorum" diyen TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e çok sert tepki gösterdi.
 • Yalçın Karadeniz: "G.Saray'ın arazileri var, bizim neyimiz var?" - yıldırım demirören
  Yalçın Karadeniz: "G.Saray'ın arazileri var, bizim neyimiz var?"07.02.2015
  FutbolBeşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, kulüp başkanı Fikret Orman ve yönetimi aleyhinde çok konuşulacak açıklamalar yaptı.
 • Fenerbahçe'den TFF'ye: Zararımızı karşılayın - yıldırım demirören
  Fenerbahçe'den TFF'ye: Zararımızı karşılayın31.01.2015
  FutbolFenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunarak Ziraat Türkiye Kupası’nda yaklaşık 2 milyon TL’lik maddi zararının karşılanmasını istedi.5+3 kuralı nedeniyle de tazminatlarını ödeyip sözleşmelerini feshetmek zorunda kaldığı yabancı futbolcularının erken fesih tazminatlarının ödenmesini talep etti.
 • İmparator'a Yıldırım destek - yıldırım demirören
  İmparator'a Yıldırım destek18.01.2015
  FutbolTFF Başkanı Yıldırım Demirören, Antalya’daki MHK Kış Semineri’nde konuştu.
 • Recep Bölükbaşı: 10 milyon Euro uçtu - yıldırım demirören
  Recep Bölükbaşı: 10 milyon Euro uçtu18.01.2015
  FutbolBursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, federasyonun yeni yabancı kuralıyla ilgili çok özel açıklamalar yaptı.
 • Yıldırım Demirören'den Murat Ülker'e cevap - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören'den Murat Ülker'e cevap17.01.2015
  FutbolAntalya Belek'te düzenlenen 2014-2015 Sezonu MHK Kış Semineri açılış töreninde bir konuşma yapan TFF Başkanı Yıldırım Demirören çok çarpıcı açıklamalara imza attı.Geçtiğimiz günlerde, Yıldırım Demirören'e bir mektup göndererek futboldan tüm sponsorluk desteklerini çektiklerini açıklayan Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker'e cevap veren Demirören, Ülker'in kendisine gönderdiği mektubu basınla paylaşmasını etik bulmadığını belirtti.Murat Ülker'in açıklamalarının aksine mektuba cevap verdiğini de belirten Demirören, "Üzülerek gördüm ki, Sayın Ülker Passolig ve yeni yabancı kuralı konularında da yanlış bilgi sahibidir" dedi.Demirören ayrıca konuşmasının sonunda MHK'nın atamayla değil seçimle gelmesi belirlenmesi önerisini de getirdi.
 • 'Yabancı kararına 2020'ye kadar kimse dokunamaz' - yıldırım demirören
  'Yabancı kararına 2020'ye kadar kimse dokunamaz'16.01.2015
  FutbolKulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Yabancı kontenjanı ile ilgili karar 4 yıl için kabul edildi.2020'ye kadar Kulüpler Birliği ve TFF tarafından değiştirilmeyecek" dedi.
 • PTT 1.Lig'de yeni dönem - yıldırım demirören
  PTT 1.Lig'de yeni dönem16.01.2015
  FutbolPTT 1.Lig'de gelecek sezondan itibaren kulüpler, diledikleri sayıda futbolcuyla sözleşme imzalayabilecek, ancak A listelerinde 3'ü kaleci olmak üzere en fazla 25 oyuncu yer alacak.
 • Vural'dan Demirören'e: Ne işin var orada? - yıldırım demirören
  Vural'dan Demirören'e: Ne işin var orada?15.01.2015
  FutbolTeknik direktör Yılmaz Vural, TFF Başkanlığı'na yeniden aday olacağını açıklayan Yıldırım Demirören'e, "Futbolu kim yönetiyor belli değil.Mevcut delegasyon yapısına itiraz edeceğine, devam edeceğim diyor.Paran var pulun var, git golf oyna" dedi.
 • Ülker futboldan tüm desteğini çekti - yıldırım demirören
  Ülker futboldan tüm desteğini çekti14.01.2015
  EkonomiHabertürk'e konuşan Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker, Yıldırım Demirören'e bir mektup gönderip futboldan tüm desteklerini çektiklerini duyurdu.
 • Yalçın BAYER

  Bağdat Caddesi’ne bir bakın - yıldırım demirören
  Bağdat Caddesi’ne bir bakın09.01.2015
  YazarlarSUADİYE, Bostancı, Feneryolu vs.tam bir şantiye oldu.
 • Kenan BAŞARAN

  Beşiktaş'ın Messi'si yaşlandı! - yıldırım demirören
  Beşiktaş'ın Messi'si yaşlandı!08.01.2015
  YazarlarBU ‘yabancı kuralı’ değil ‘yerli kuralı’dır” diye açıkladı TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı kontenjanının 14’ye yükseltilmesini.
 • Futbolun 'Lale devri' bitti - yıldırım demirören
  Futbolun 'Lale devri' bitti07.01.2015
  FutbolTFF’nin yabancı kontenjanını 14’e çıkarması şişen yerli oyuncu fiyatlarını düşürecek.Yabancı oyuncular da kontenjan kozunu kullanıp kulüplere zorluk çıkartamayacak.Böylece kulüpler transferde eskisine göre daha az para harcayacak.Yüksek kontrat ve bonservis bedellerinin ödendiği futboldaki Lale Devri bitiyor.
 • Yabancı sayısında flaş karar - yıldırım demirören
  Yabancı sayısında flaş karar06.01.2015
  FutbolÖnümüzdeki sezondan itibaren 28 kişilik kadroda 14 yerli, 14 yabancı futbolcu bulundurma zorunluluğu olacak.Takımlar sahaya 11 yabancı futbolcu ile de çıkabilecek.
 • Kulüpler böyle kurtuldu! Yeni yabancı kuralındaki kritik madde - yıldırım demirören
  Kulüpler böyle kurtuldu! Yeni yabancı kuralındaki kritik madde06.01.2015
  FutbolTFF; vergi, sigorta, UEFA, FIFA ve futbolcu borcu olmayan kulüplerin 'sınırsız yabancı' transfer edebileceğini açıkladı.Bu kriterlere uyan tek kulüp Gençlerbirliği.Diğer kulüpleri ise, yeni kuralda yer almayan bir madde kurtarıyor.Eğer 'şahıslara borcu olanlar bu haktan yararlanamaz' diye bir madde olsaydı, hiçbiri yararlanamazdı.Çünkü hepsinin şahıslara borcu bulunuyor ve yeni yasada şart koşulan 'kriterler' bir şekilde yerine getiriliyor.
 • Yıldırım Demirören: Borcunuz varsa transfer yapamazsınız - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören: Borcunuz varsa transfer yapamazsınız06.01.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen 23.Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri'nde konuşan TFF Başkanı Yıldırım Demirören çarpıcı açıklamalara imza attı.Dün açıklanan yabancı oyuncu kararı ve mali disiplin konularına dikkat çeken Demirören, kulüplere çok net bir uyarıda bulundu: Borcunuz varsa yabancı değil yerli oyuncu transferi de yapamazsınız.Transfer yasağına girersiniz.
 • Fatih Terim: Dedikoduyu bırakalım - yıldırım demirören
  Fatih Terim: Dedikoduyu bırakalım06.01.2015
  FutbolTürkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri'nde yaptığı konuşmada meslektaşlarına seslendi: "Hangi ligde olduğunuz önemli değil.Dedikoduyu ve haddimizi aşarak konuşmayı bırakalım.Bugün ben giderim, yarın benim arkadaşım Mustafa (Denizli) çalışabilir.Böyle kaygan bir zeminde bilgili insanlar olması lazım."
 • 'Bizi TFF değil Allah korur' - yıldırım demirören
  'Bizi TFF değil Allah korur'06.01.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye Antrenörleri Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen 23.Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri, İstanbul'da başladı.Seminirin ilk gününde TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in konuşmaları ile açıldı.Seminerde TFF'nin antrenörlerle yaptığı bir anket çalışmasına verilen cevaplar ise hayli ilgi çekiciydi.Her maç sonu hakemlerin kararlarına isyan eden antrenörlere, 'Haksızlığa uğradığınızda sizi kim korur?' sorusu yöneltildi.Cevapların yüzde 75'i 'Allah korur' oldu.
 • Bunu yaparken kime sordunuz - yıldırım demirören
  Bunu yaparken kime sordunuz06.01.2015
  FutbolTFF'nin dün kamuoyuna açıkladığı yabancı oyuncu kuralı çok sayıda tartışmayı da beraberinde getirdi.TFF Başkanı Yıldırım Demirören kararın, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından 1 yıldır yürütülen çalışma ve çok sayıda futbol adamının görüşü alınarak oluşturulduğunu açıkladı.Ancak eldeki veriler futbolun ana aktörleri olan kulüpler ve teknik adamların kararı açıklama ile beraber öğrendiğini gösteriyor.
 • TFF'den devrim gibi 'yabancı' kararı - yıldırım demirören
  TFF'den devrim gibi 'yabancı' kararı03.01.2015
  FutbolTFF'nin 6 Ocak'ta düzenleyeceği basın toplantısıyla açıklayacağı yabancı oyuncu kararında bir devrime hazırlandığı ortaya çıktı.Gelecek sezondan itibaren uygulamaya konulacak sisteme göre borcu az olan kulüp daha çok, borcu çok olan kulüp daha az yabancı oyuncu transfer edebilecek.
 • Emrah Kandemir'in çocuklarına TFF sahip çıkacak - yıldırım demirören
  Emrah Kandemir'in çocuklarına TFF sahip çıkacak03.01.2015
  FutbolSinop'ta amatör küme maçında yaşadığı sakatlık sonrasında hayatını kaybeden Emrah Kandemiriçin TFF 6 Ocak'ta bir destek projesi açıklayacak.
 • Şenol Güneş: Federasyon başkanını severim o da beni sever - yıldırım demirören
  Şenol Güneş: Federasyon başkanını severim o da beni sever30.12.2014
  FutbolBursaspor teknik direktörü Şenol Güneş, yarın kupada oynayacakları Samsunspor maçı öncesinde 2014 yılını da değerlendirdiği bir basın toplantısı düzenledi.Güneş 2014'ü, kişisel sağlık problemleri de yaşadığı ve beklentilerin altında kalan başarılarla geçen bir yıl olarak nitelendirdi.Tecrübeli teknik adam, son dönemde yönelttiği eleştiriler üzerine sorulan bir soruya da "Federasyon başkanını severim o da beni sever" cevabını verdi.
 • 140 milyonluk kurtarma operasyonu - yıldırım demirören
  140 milyonluk kurtarma operasyonu30.12.2014
  FutbolTFF, Spor Toto Teşkilatı'nın bu sezon ödemesi gereken 55 milyon TL'yi ve Digitürk'ün Aralık ayı taksiti olan 85 milyon TL'yi kendi kasasından ödeyerek, Türk futbolunu olası bir krizden kurtardı.
 • Babadan 580 bin liralık hediye - yıldırım demirören
  Babadan 580 bin liralık hediye29.12.2014
  FutbolTFF Başkanı Yıldırım Demirören, kızı Yelda Demirören'e 200 bin Euro değerinde Maserati marka otomobil hediye etti.
 • Uğur VARDAN

  O esnada spor basını. - yıldırım demirören
  O esnada spor basını.21.12.2014
  YazarlarGEÇEN salı bu ülke muktedirlerinin, bilinçaltı ve üstündeki en önemli yapı modelinin, yani ‘Saray’ denilen formun adalet alanındaki yansımalarından biri olan Çağlayan’da son derece ilginç bir davanın ilk duruşması vardı.
 • Cristiano Ronaldo, Michel Platini'nin elini sıkmadı - yıldırım demirören
  Cristiano Ronaldo, Michel Platini'nin elini sıkmadı21.12.2014
  FutbolFIFA Dünya Kulüpler Kupası'nda San Lorenzo'yu 2-0'la geçip kupayı kazanan Real Madrid'de yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, UEFA Başkanı Michel Platini'nin elini sıkmadı.
 • TFF'den eski futbolculara dev proje - yıldırım demirören
  TFF'den eski futbolculara dev proje20.12.2014
  FutbolEski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlarından Haluk Ulusoy'un başkan olduğu dönemde üzerinde durduğu eski futbolculara Huzurevi Projesi, TFF başkanı Yıldırım Demirören yönetiminde hayata geçiriliyor.
 • Futbolda yabancı sınırlaması kalkıyor - yıldırım demirören
  Futbolda yabancı sınırlaması kalkıyor19.12.2014
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, yeni sezonda uygulanacak yabancı kontenjanının detaylarını belirledi.Yabancı sayısı 'belirli kriterler' dahilinde sınırsız olacak.
 • Yıldırım Demirören'den çarpıcı açıklamalar - yıldırım demirören
  Yıldırım Demirören'den çarpıcı açıklamalar18.12.2014
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, NTVSpor'da katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Hakem hataları konusunda kulüp yöneticilerinin tarzını eleştiren Demirören, "Eleştiri tabii ki olacak ama 'duyum aldım' diyerek insanları zan altında bırakamazsınız" dedi.Hakem Cüneyt Çakır için 'şaibeli' diyen Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal'a, "Bir hakeme 'şaibeli' diyen başkanın çıkıp bunu açıklaması lazım" ifadesini kullandı.Demirören, Kazakistan milli maçında küfürleri gerekçe göstererek sahayı terk eden Volkan Demirel'in yaptığını yanlış bulduğunu da söyledi.
 • Zekeriya Alp bir kez daha yıkıldı! - yıldırım demirören
  Zekeriya Alp bir kez daha yıkıldı!18.12.2014
  FutbolPFDK, Zekeriya Alp'in MHK Başkanlığı'ndan istifa etmesine sebep olan sözler için Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'a ceza vermeye gerek görmedi.
 • 'Başkanım biz de maça çıkmayız!' - yıldırım demirören
  'Başkanım biz de maça çıkmayız!'17.12.2014
  FutbolGörevi bırakmasından sonra telefonunu kapatan Alp’in yardımcılarına ulaşan Süper Lig hakemleri, “Gerekirse biz de bu hafta maçları boykot ederiz” dedi.MHK eski başkanı da, “Sakin olun ve işinize devam edin” mesajı gönderdi.
 • MHK'de şok istifa sonrası yıldırım atama! - yıldırım demirören
  MHK'de şok istifa sonrası yıldırım atama!16.12.2014
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, şok bir şekilde görevinden istifa etti.Federasyon Yönetim Kurulu ise oybirliği ile aldığı kararla, Alp'ten boşalan MHK Başkanlığı görevine Yusuf Namoğlu'nu getirdi.
 • MHK'nin yeni başkanı Yusuf Namoğlu'ndan şok sözler - yıldırım demirören
  MHK'nin yeni başkanı Yusuf Namoğlu'ndan şok sözler16.12.2014
  FutbolZekeriya Alp'in sürpriz istifasının ardından Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanlığı'na getirilen Yusuf Namoğlu, 17 Nisan 2012'de NTV Spor Radyo'da Bülent Yüksel'le yaptığı telefon bağlantısında, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve bazı hakemler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.İsimlerini verdiği bazı hakemler için 'büyük maçları yönetemez, yetersiz' ifadelerini kullanan Namoğlu, Demirören döneminde kurulan MHK için de 'oradan, buradan, birtakım torpillerle meydana gelen bir kurul" diye konuşmuştu.
 • Çarşı hakim karşısında "Liverpool ile maçımız var, yasağı kaldırın" - yıldırım demirören
  Çarşı hakim karşısında "Liverpool ile maçımız var, yasağı kaldırın"16.12.2014
  GündemGezi Parkı olaylarına ilişkin Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı üyesi 35 kişi hakkında "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek" suçundan açılan davanın ilk duruşmasında savunmalar devam ediyor.
 • İbrahim Toraman baba oldu - yıldırım demirören
  İbrahim Toraman baba oldu15.12.2014
  FutbolSivasspor'da kiralık oynayan Beşiktaş'ın eski kaptanı İbrahim Toraman, baba oldu.Milli futbolcunun eşi Eylem Toraman'ın İstanbul'a dünyaya getirdiği erkek bebeğe Ali Erim adı verildi.
 • Beşiktaş - Ç.Rizespor maçı büyük ihtimalle Bolu'da oynanacak - yıldırım demirören
  Beşiktaş - Ç.Rizespor maçı büyük ihtimalle Bolu'da oynanacak15.12.2014
  FutbolBeşiktaş Yönetim Kurulu, bu akşam yaptığı toplantının sonucunda Çaykur Rizespor ile perşembe günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçının büyük bir olasılıkla Bolu'da oynanmasını kararlaştırdı.
 • Güçlü takip - yıldırım demirören
  Güçlü takip10.12.2014
  AnkaraA.Gücü için mücadeleye devem eden Aylin Nazlıaka, Futbol Federasyonu yetkilileri ile görüştü.Vekil, federasyon genel sekreteri Kardaş’a “Hasta zaten ölecek, tedavi masrafı yapmayalım havasındasınız” diye tepki gösterdi.
içinde

Yıldırım Demirören


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz