Yök

 • Ömür GEDİK

  Okan’da nasıl TT oldum! - yök
  Okan’da nasıl TT oldum!26.01.2015
  YazarlarCumartesi gecesi yayınlanan “Dada Dandinista” sosyal medya reytinglerinde birinci oldu.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Syriza umudu. - yök
  Syriza umudu.26.01.2015
  YazarlarDibe vurmuş, ekonomisi iflas etmiş, gençleri umutsuzluğa sürüklenmiş, sıfırı tüketmiş Yunanistan’da genç bir lider çıktı ve 41 yıldır sağ ve sosyal demokrat liderliğinde olan siyaset tarihini değiştirdi.
 • Güzin Abla

  Artık erkekliğimden bile şüphe eder duruma geldim - yök
  Artık erkekliğimden bile şüphe eder duruma geldim26.01.2015
  YazarlarEşim, benim telefonumdan kendi okulundan bir öğretmenle yazışıyormuş.Öğrenince yıkıldım.Olay boşanmaya kadar gitti ama iki çocuğum olduğu için sabretmeye karar verdim.
 • Melike Karakartal

  Aldanmayın, iyiliğin de sesi yüksek çıkıyor - yök
  Aldanmayın, iyiliğin de sesi yüksek çıkıyor26.01.2015
  YazarlarKötü haber çabuk yayılır.Kötü haber, akılda daha çok kalır.
 • Niobe

  Aşk gezegeni Venüs Balık burcuna geçiyor - yök
  Aşk gezegeni Venüs Balık burcuna geçiyor26.01.2015
  YazarlarGüne gergin veya stresli başlayabiliriz.İlişkilerimizi doğru yönetmemizde ve cümlelerimizi dikkatli kurmamızda fayda var.
 • Yonca TOKBAŞ

  Yalanlar da biter - yök
  Yalanlar da biter26.01.2015
  YazarlarYunanistan’da seçim oldu.
 • Ahmet HAKAN

  Bunların yaptığını Çarli bile yapamaz - yök
  Bunların yaptığını Çarli bile yapamaz26.01.2015
  YazarlarİSTANBUL fethedilirken Bizans’ın ilahiyatçı papazları, “meleklerin kanadı var mıdır, yok mudur” meselesini tartışıyorlarmış.
 • Ayşe ARMAN

  Fırtınalar önce sakin rüzgârlarla başlar! - yök
  Fırtınalar önce sakin rüzgârlarla başlar!26.01.2015
  YazarlarEmine Ülker Tarhan ile daha önce de birkaç kere röportaj yaptım.
 • Taha AKYOL

  Sol iktidar - yök
  Sol iktidar26.01.2015
  YazarlarYUNANİSTAN radikal sol lider Aleksis Çipras’ın Syriza partisini iktidara getirdi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Saray öyle bir altın vuruş yaptı ki - yök
  Saray öyle bir altın vuruş yaptı ki26.01.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Erdoğan’la birçok konuda tamamen zıt görüşteyim.
 • Verda ÖZER

  Türkiye’den beklenmeyen çıkış - yök
  Türkiye’den beklenmeyen çıkış26.01.2015
  YazarlarBUGÜN 27 Ocak.Holokost (Yahudi Soykırımı) Kurbanlarını Anma Günü.Türkiye için de tarihi bir gün.
 • Doğan HIZLAN

  İzmir’de yeni bir orkestra - yök
  İzmir’de yeni bir orkestra26.01.2015
  YazarlarKARŞIYAKA ODA ORKESTRASI (KODA) İzmir’in klasik müzikte ilerlemesini sağlayacak girişimlerden biri.
 • Selahattin DUMAN

  Biz çim saha yapamayız çayır yaparız - yök
  Biz çim saha yapamayız çayır yaparız26.01.2015
  YazarlarYaptığımız çayıra da “çim saha” deriz.İşinize gelirse, ister üstüne çıkıp topu tepersiniz ister üstüne koyunlarınızı salar otlatırsınız.Federasyon yöneticileri ile Lig TV sözcüleri de gönüllü çobanınız olur.
 • Papaz yok kravat yok - yök
  Papaz yok kravat yok26.01.2015
  PlanetYUNANİSTAN’da pazar günkü seçimlerin galibi Radikal Sol Koalisyon’un (SYRİZA) lideri Aleksis Çipras dün laik yemin eden ilk Başbakan olarak tarihe geçti.
 • Gök: Ankaralılar mağdur ediliyor - yök
  Gök: Ankaralılar mağdur ediliyor26.01.2015
  AnkaraCHP Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili Levent Gök, Başkentgaz’ın doğalgaz abonelerinin sayaç dağişimine zorlandıkları iddiaları ile ilgili TBMM’de kürsüye çıkarak bir konuşma yaptı.
 • Palandöken’de minderli son - yök
  Palandöken’de minderli son26.01.2015
  GündemUludağ’da 8 yaşındaki Elif’in kızaktan düşerek ölümünün hemen ardından bir acı haber de Erzurum’dan geldi.Arkadaşlarıyla Palandöken’e çıkan ve gece vakti minderle ‘kapalı’ bölgede kayan üniversiteli Akif Koyuncu, kar perdesine çarparak can verdi.
 • İnanç siyaseti ihanet - yök
  İnanç siyaseti ihanet26.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kalıçdaroğlu, Türkiye’deki azınlıkların dini liderleriyle Sait Halim Paşa Yalısı’nda yemek yedi.Kılıçdaroğlu yemeğin ardından yaptığı açıklamada, “7 Haziran’dan sonra umuyorum demokrasimizi güçlendirecek yeni bir yönetim gelir.Buradan 77 milyon yurttaşımıza açık ve net seslenmek istiyorum: Sizin inancınızı, kimliğinizi siyasete malzeme eden siyasi parti, bilin ki bu ülkeye ihanet eden partidir” dedi.
 • Cüneyd Zapsu Başbakan'ın onuruna yemek verdi - yök
  Cüneyd Zapsu Başbakan'ın onuruna yemek verdi26.01.2015
  EkonomiDünyada zengin 85 kişinin mal varlığı 3.4 milyar kişinin mal varlığına eşit.Bu eşitsizliğin nasıl giderileceği Davos’ta konuşuldu.Christine Lagarde, Mark Carney, Winnie Byanyima, Klaus Kleinfeld, Sir Martin Sorrell gibi isimlerin katıldığı oturumda kadınlar müthiş fark attı.Öte yanda iş insanı Cüneyd Zapsu Fettah Tamince'yle birlikte Başbakan için verdiği yemeğe iş dünyasının ünlü isimleri katıldı.
 • Atom Karınca iş başında - yök
  Atom Karınca iş başında26.01.2015
  EkonomiTrabzon’da doğan Cansen Başaran Symes kendi kendine okuma yazma öğrenip 6 yaşında okula ikinci sınıftan başladı.Tıpı okuyacak kadar puan alıp tercihini bir hocası uğruna işletmeden yana kullandı.İş hayatına atıldığında arkadaşları arasındaki kod adı ise yüksek enerjisi nedeniyle Atom Karınca oldu.
 • Uzmanlardan Yunanistan yorumları: Ekonomik olarak olumsuz olabilir, siyasal olarak olumlu - yök
  Uzmanlardan Yunanistan yorumları: Ekonomik olarak olumsuz olabilir, siyasal olarak olumlu26.01.2015
  EkonomiDünyanın bugün en önemli gündem maddesi Yunanistan’daki seçimler oldu.SYRİZA yüzde 36.3’lük oyla seçimleri galip bitirdi.Bu oy partinin tek başına iktidar olmasına yetmiyor.Yunan parlamentosuna 149 vekil sokabilen SYRİZA’nın lideri Aleksis Çipras ise vaatleriyle dikkat çekiyor! Uzmanlara göre ekonomik olarak ‘uçuk’ vaatlerde bulunan Çipras’ın milyarlarca euro borcu silme, bedava elektrik ve zenginlerin vergilendirilmesi gibi vaatlerini nasıl gerçekleştireceği merak ediliyor.Öte yandan uzmanlara göre, SYRİZA’nın iktidarı siyasal anlamda Türkiye’yle ikili ilişkiler anlamında olumlu.Euro kurunun Avrupa Merkez Bankası kararıyla ve SYRİZA’nın seçim sonuçlarına paralel düşme ihtimali ise Türkiye için olumsuz olarak değerlendiriliyor…
 • Ulusoy İnşaat'ın sahiplerine 840 yıl hapis istendi - yök
  Ulusoy İnşaat'ın sahiplerine 840 yıl hapis istendi26.01.2015
  EkonomiAralarında profesörlerinin de olduğu yüzlerce kişiye maketten ev satan Ulusoy İnşaat’ın sahipleri hakkında 840 yıl hapis istemi ile dava açıldı.MASAK raporuna göre, daire alanların şirkette yatırdığı paralar patronun hesabına aktarıldı.Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy da, adı kullanılarak iş yapıldığı gerekçesiyle, mağdur sıfatı ile davaya müdahil oldu.
 • Koç'tan önemli vergi açıklaması - yök
  Koç'tan önemli vergi açıklaması26.01.2015
  EkonomiKoç Holding Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu, rafineri alanında dünya devleriyle rekabet ettiklerini belirterek, "Türkiye'de yeni rafineri kurulmasından çekinmiyoruz.Liberal pazarı sonuna kadar destekliyoruz" dedi.TÜPRAŞ'ın denetim süreçleriyle ilgili olarak da konuşan Memioğlu,""Yasalar çerçevesinde her kurumun denetlenmesi ve denetime açık olması çok doğal" ifadesini kullandı.
 • ‘Beyaz yakalı’ çalışana ütülü gömlek - yök
  ‘Beyaz yakalı’ çalışana ütülü gömlek26.01.2015
  EkonomiYoğun iş temposunun getirdiği yük en çok ofis çalışanlarını etkiliyor.Gün içinde temiz ütülü gömlek ihtiyacına pratik çözüm üreten akıllı yatırımcı, kendi yöntemini uluslararası marka yapmaya hazırlanıyor.
 • 34 yıldır var uygulayan yok - yök
  34 yıldır var uygulayan yok26.01.2015
  EkonomiBaşbakan Davutoğlu şeffaflık paketinde “kamu çalışanları ayrıldıktan sonra 2-3 yıl özelde kendi işleriyle ilgili çalışmasını” engelleyeceklerini açıkladı.Ancak zaten bunu ‘aynen’ düzenleyen bir yasa tam 34 yıldır var.Hiç uygulanmamış olsa da yasa, kuralı ihlal edenlere 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası öngörüyor.
 • İşte bu tablo kazandırdı - yök
  İşte bu tablo kazandırdı26.01.2015
  EkonomiSYRIZA’nın lideri Alexis Tsipras elbette başarılı.Ancak onu zafere taşıyan tablo biraz da ekonomik.2008’den beri Avrupa’nın sürüklendiği krizde en büyük kan kaybını Yunanistan yaşadı.Her ülke çıkış yolu bulurken Yunan halkı fakirleşti.
 • Türk iş dünyasında büyük ortaklık - yök
  Türk iş dünyasında büyük ortaklık26.01.2015
  Ekonomi46 yıllık MESA Holding, çoğunluk hisselerini Turkven kurucularından Evren Ünver’e sattı.48 ortağı bulunan şirkette hisse sahibi olarak eski yönetimden sadece Erhan Boysanoğlu kaldı.Ünver’in yeni yatırımlar için ABD ve Singapurlu fonları Türkiye’ye taşıması bekleniyor.
 • Burak’ın adalesi, Hamzaoğlu’nun başı ağrıyor - yök
  Burak’ın adalesi, Hamzaoğlu’nun başı ağrıyor26.01.2015
  FutbolBursa ile oynanacak zorlu maçta Selçuk cezalı.Ağrıları daha da artan ve kendini bu kez zorlamak istemeyen golcü Burak da mucize olmazsa forma giyemeyecek.Defansta da eksikler var.Bu durum Hamza Hamzaoğlu’nun canını sıkıyor.
 • Hamzaoğlu: Görüşüyoruz.Dürüst: Görüşmüyoruz - yök
  Hamzaoğlu: Görüşüyoruz.Dürüst: Görüşmüyoruz26.01.2015
  FutbolGalatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Bursasporlu Serdar Aziz'le görüştüklerin söyledi.Hamzaoğlu'ndan birkaç dakika sonra kameraların karşısına geçen Galatasaray Sportif AŞ Üyesi Ali Dürüst, Serdar Aziz'le hiç görüşmediklerini ifade etti.
 • Teknik direktöre maç yasağı! Ümit Turmuş'a maç yasağı - yök
  Teknik direktöre maç yasağı! Ümit Turmuş'a maç yasağı26.01.2015
  FutbolTavşanlı Linyitspor'un 21 Aralık'ta oynadığı Ümraniyespor maçında, teknik direktör Ümit Turmuş ile kendisine sözlü tacizde bulunan bir taraftar birbirlerinden şikayetçi oldu.Şikayet dilekçeleri geri çekilse de Turmuş, 6222 sayılı yasa gereği ceza aldı.Ümit Turmuş artık hiçbir maça gidemiyor.Gidemediği gibi, Tavşanlı Linyitspor'un her maçında karakola gidip imza vermek zorunda.
 • Yeni transfer Tolgay Arslan yaralı geldi! - yök
  Yeni transfer Tolgay Arslan yaralı geldi!26.01.2015
  FutbolBeşiktaş'ın yeni transferi Tolgay Arslan bu akşam İstanbul'a gelirken, gurbetçi futbolcunun sağ elinin sarılı olduğu dikkat çekti.
 • "Laiklere seslenmek istiyorum" - yök
  "Laiklere seslenmek istiyorum"26.01.2015
  GündemHÜKÜMET Sözcüsü Bülent Arınç, yurt dışında faaliyet gösteren cemaat okulları ile ilgili bir çalışma olduğunu söyleyerek, “Şirketlerin devralınması ya da satın alınması suretiyle bu okullarda eğitimin devam etmesi olabilir.Yeni kurulacak okulları bir vakıf olarak düşünüyoruz” dedi.
 • Yok artık Hasan! NBA'de sezonun blok rekorunu kırdı - yök
  Yok artık Hasan! NBA'de sezonun blok rekorunu kırdı26.01.2015
  BasketbolKariyerinin önemli bölümünü Lübnan ve Çin takımlarında geçirmek zorunda kalan Miami Heat'in yedek pivotu Hasan Whiteside, 24 dakika oynadığı Chicago Bulls maçında 14 sayı ve 13 sayısının yanına tam 12 ribaund ekleyerek, sezonun blok rekorunu kırdı.
 • Hastane bahçesine çadır kuran işçiler işlerine geri alındı - yök
  Hastane bahçesine çadır kuran işçiler işlerine geri alındı26.01.2015
  GündemİSTANBUL Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde taşeron işçi olarak çalışan 5 kişi, sendikaya üye oldukları gerekçesiyle işten atıldı.Hastane bahçesine çadır kurarak eylem yapan işçiler, yapılan görüşmelerin ardından işlerine geri alındı.İşçilerin eylemine HDP İstanbul Milletvekilleri Sebahat Tuncel ve Levent Tüzel de destek verdi.
 • Koç'tan önemli vergi açıklaması - yök
  Koç'tan önemli vergi açıklaması26.01.2015
  EkonomiKoç Holding Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu, rafineri alanında dünya devleriyle rekabet ettiklerini belirterek, "Türkiye'de yeni rafineri kurulmasından çekinmiyoruz.Liberal pazarı sonuna kadar destekliyoruz" dedi.TÜPRAŞ'ın denetim süreçleriyle ilgili olarak da konuşan Memioğlu,""Yasalar çerçevesinde her kurumun denetlenmesi ve denetime açık olması çok doğal" ifadesini kullandı.
 • Borsa'nın gözdesi Mango Gıda paramparça - yök
  Borsa'nın gözdesi Mango Gıda paramparça26.01.2015
  EkonomiTürkiye’nin hâlden borsaya ilk açılan şirket konumundaki Mango Gıda’da başdöndürücü gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı.Şirket ait serverlar bilinçsizce söküldüğü için verlere ulaşılamıyor.Şirket araçları ise kayıp.İflas erteleme davası süren Mango’nun sahiplerinden Ayhan Karak da hisselerine bir inşaat şirketinin sahibine devretti.
 • İSKİ'ye dava açılıyor - yök
  İSKİ'ye dava açılıyor26.01.2015
  EkonomiTüketici Güvenliği Derneği (TGDER), İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İSKİ) yeni su tarifesini yargıya taşıyor.İSKİ ise yeni su tarifesi olmadığını "Kademeli Tarife Uygulaması"nın kullanıldığı, hali hazırda bu uygulamanın devam ettiği belirtmişti.
 • Photoshop var mı yok mu? - yök
  Photoshop var mı yok mu?26.01.2015
  HayatABD'li oyuncu Lindsay Lohan'ın Instagram'da paylaştığı fotoğrafı olay oldu.Takipçileri, kareyi paylaşmadan önce photoshop yaptığını iddia etti.
 • Cennet köşe için eylem vakti - yök
  Cennet köşe için eylem vakti26.01.2015
  EgeBODRUM'un cennet köşelerinden Kisebükü Koyu'ndaki Adalıyalı Mevkii'nin yapılaşmaya açılmaması için ünlü şarkıcı Zeynep Casalini'nin de aralarında bulunduğu çevreciler bir dizi eylem yaptı.Önce Adalıyalı'ya yürüyüş düzenleyen çevreciler ardından Casalini'nin de katılımıyla üzerinde bölgenin yapılaşmaya açılmaması çeşitli sloganların bulunduğu önlüklerle defile yaptı.
 • F klavye İngilizce'den arındırılıyor - yök
  F klavye İngilizce'den arındırılıyor26.01.2015
  TeknolojiKlavyeden tabelalara, yangın merdivenlerinden otel danışmalarına kadar pek çok nokta için Türkçe seferberliği başlatıldı.F klavyelerdeki Insert, Home gibi tuşlardaki İngilizce ibareler yerini Türkçe kelimelere bırakacak.
 • Özbek Hoca cinayetinde talimat, Mişa’dan geldi iddiası - yök
  Özbek Hoca cinayetinde talimat, Mişa’dan geldi iddiası26.01.2015
  GündemÖZBEK Hoca olarak bilinen Abdullah Buhari’nin 10 Aralık 2014 günü Zeytinburnu’nda bulunan İhsan İlmi Hizmetleri Yardımlaşma Derneği’ne girerken öldürülmesine yardım ettiği gerekçeyle tutuklanan Eldar A.’nın sorgusunda cinayetle ilgili her türlü detayı anlattığı öğrenildi.
 • Fındık, istikrarlı üretimle yeni pazarlara girecek - yök
  Fındık, istikrarlı üretimle yeni pazarlara girecek26.01.2015
  TarımKaradeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) Başkanı Edip Sevinç, dünya fındık üretiminde en önemli paya sahip olan Türkiye'nin, yeni pazarlara ulaşmak için istikrarlı üretim ve fiyat politikasının oluşması gerektiğini bildirdi.
 • Uzmanlardan Yunanistan yorumları: Ekonomik olarak olumsuz olabilir, siyasal olarak olumlu - yök
  Uzmanlardan Yunanistan yorumları: Ekonomik olarak olumsuz olabilir, siyasal olarak olumlu26.01.2015
  EkonomiDünyanın bugün en önemli gündem maddesi Yunanistan’daki seçimler oldu.SYRİZA yüzde 36.3’lük oyla seçimleri galip bitirdi.Bu oy partinin tek başına iktidar olmasına yetmiyor.Yunan parlamentosuna 149 vekil sokabilen SYRİZA’nın lideri Aleksis Çipras ise vaatleriyle dikkat çekiyor! Uzmanlara göre ekonomik olarak ‘uçuk’ vaatlerde bulunan Çipras’ın milyarlarca euro borcu silme, bedava elektrik ve zenginlerin vergilendirilmesi gibi vaatlerini nasıl gerçekleştireceği merak ediliyor.Öte yandan uzmanlara göre, SYRİZA’nın iktidarı siyasal anlamda Türkiye’yle ikili ilişkiler anlamında olumlu.Euro kurunun Avrupa Merkez Bankası kararıyla ve SYRİZA’nın seçim sonuçlarına paralel düşme ihtimali ise Türkiye için olumsuz olarak değerlendiriliyor…
 • Mülkiye’nin “vekil” öğrencileri - yök
  Mülkiye’nin “vekil” öğrencileri26.01.2015
  GündemCHP’nin Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve Parti Meclisi (PM) Üyesi Tıp Profesörü Gaye Usluer, aynı sıraları paylaşarak Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde “Siyaset Bilimi” yüksek lisansı yapıyor.Yüceer, sıra arkadaşı Usluer için “Çok çalışkan bir öğrenci” derken, Usluer ise “Öğrenciyim ‘hocam’ diyorum.Dersini aldığım hoca da bana, ‘hocam’ diyor.Öğrencilerle arkadaşız; ama onlar da zaman zaman ‘hocam’ diyor.Bir kimlik karmaşası yaşıyorum” anekdotunu anlatıyor.Havutça ise, “25 yıl tarih dersleri vermiş bir öğretmenim.Bu master sayesinde hem öğretmen hem de öğrenci oldum” diyor.
 • Duygu Sedefoğlu

  Devlet hastanelerinde CEO dönemi… - yök
  Devlet hastanelerinde CEO dönemi…26.01.2015
  YazarlarBu haftaki röportaj konuğumuz Adana İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof.Dr.Osman Kürşat Arıkan.
 • Tıp fakülteleri ve baraj puan - yök
  Tıp fakülteleri ve baraj puan26.01.2015
  EğitimTıp eğitimi uzun ve zor bir süreç.Bu süreçte birçok sorunla karşılaşılıyor.Bu sorunların büyük bir kısmı tıp fakültesi öncesinde başlıyor.İlk-orta öğretim döneminin yapılanması, sınav sistemi ve dershanelerin etkisiyle ezberci, ilişkileri zayıf, sorma, tartışma, üretme ve işbirliği yapma, fikir ve bilim adamlığı konusunda yeterli alt yapıdan yoksun bir genç grubu tıp fakültelerine geliyor.
 • İbrahim Hacıosmanoğlu: Ali Ağaoğlu'ndan ne zaman para istesek. - yök
  İbrahim Hacıosmanoğlu: Ali Ağaoğlu'ndan ne zaman para istesek.26.01.2015
  FutbolSezonun transfer rekortmeni olan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Bu kadar parayı nereden buluyorlar?" sorusunu yanıtladı.
 • Çınarlı Deresi taştı, Gökçeada’yı sel aldı - yök
  Çınarlı Deresi taştı, Gökçeada’yı sel aldı26.01.2015
  GündemÇANAKKALE’nin Gökçeada İlçesi’nde gün boyu etkili olan yağmur saat 20.30 sıralarında şiddetli sağanağa dönüşünce ilçe merkezinden geçen Çınarlı Deresi taştı.Su taşkınının yolaçtığı sel nedeniyle ilçe merkezinin cadde ve sokakları sular altında kaldı, birçok ev ve işyerini su bastı.
 • Biz zaten savaştaydık - yök
  Biz zaten savaştaydık26.01.2015
  Gündemİstanbul LGBTİ misafirhanesi, bir aydır savaştan kaçan iki Suriyeli trans bireyi ağırlıyor.İkisi de 23 yaşında.“Biz savaştan önce de bir savaş yaşıyorduk” diyen Alex ile ülkesinde sadece gey göründüğü için 7 ay hapis yattığını söyleyen Mişa’nın tek hayali var: Avrupa’ya geçmek.
 • Kapadokya'nın incisi: Göreme - yök
  Kapadokya'nın incisi: Göreme25.01.2015
  SeyahatGöreme çukurda olduğu için bütün kaya oluşumları devasa.Çünkü erozyon doğayı aşındırdıkça kaya oluşumlarının ‘uçları’ değil, gövdeleri açığa çıkmış.Bu da Göreme’nin eşsiz kasaba dokusunun nedeni.
 • Dünyanın en güzel sahili özelleşmesin - yök
  Dünyanın en güzel sahili özelleşmesin25.01.2015
  SeyahatMuğla Dalyan’da bulunan İztuzu sahilinin adını bugüne kadar hep güzelliği, bakirliği, dünyanın en iyileri arasına girmesiyle duyduk.Ancak son haftalarda İztuzu ‘özel şirkete devredilmesi’ ve buna karşı ‘24 saat nöbet tutan’ çevrecilerle anılır oldu.Meseleyi yerinde araştırdık.İztuzu sahilinde nöbet tutanlarla konuştuk.Nöbet şimdilik bitti ancak sorun hâlâ devam ediyor.
içinde

Yök


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz