X-Men

 • Merak ettiği İstanbul’a eşi ve çocuklarıyla geliyor. - X-Men
  Merak ettiği İstanbul’a eşi ve çocuklarıyla geliyor.15.12.2014
  KeyifHugh Jackman’ın Türkiye’deki hayranlarına sürprizi var!: İstanbullu seyircilerine özel bu sürpriz Perşembe günü saat 13.00’te açıklanacak.
 • Hugh Jackman: İstanbul için sabırsızlanıyorum - X-Men
  Hugh Jackman: İstanbul için sabırsızlanıyorum11.12.2014
  KeyifHollywood ve Broadway’in gözde ismi Hugh Jackman, İstanbul’a geliyor.
 • ‘Yaşayan en seksi erkek’ Zorlu’da! - X-Men
  ‘Yaşayan en seksi erkek’ Zorlu’da!10.12.2014
  Keyif2009 yılı Oscar Ödül törenindeki muhteşem şovuyla tüm dünyada ün kazanan, Hollywood ve Broadway’in gözde ismi Hugh Jackman, 17-18 Mart tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak.Sosyal medya hesaplarından geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki hayranlarına seslenen Jackman, İstanbul’a gelmek için sabırsızlandığını da ifade etti.Sezonun bomba isimlerinden biri olan Hugh Jackman’ın bu muhteşem Broadway şovunu kaçırmayın!
 • Bu Tarz Benim yarışmasından çıkan 20 tıpatıp benzerlik! - X-Men
  Bu Tarz Benim yarışmasından çıkan 20 tıpatıp benzerlik!02.12.2014
  KeyifÖzlem Özden, X-Men'in gizemli kahramanı Mystique'e benziyor mu? Bu Tarz Benim son dönemlerde ekranlarda hatırı sayılır bir yere sahip.Seyretmeyenlerin bile hakkında bilgi sahibi olduğu yarışma programı sosyal medyada fenomen olmaya tam gaz devam ediyor.Nur Yerlitaş capslerinden sonrada şimdi de yarışmacıların neye veya kime benzediği konuşuluyor.İşte buna 20 çarpıcı örnek.
 • Assassin's Creed filminden kötü haber - X-Men
  Assassin's Creed filminden kötü haber21.09.2014
  TeknolojiGerek oyunsevelerin, gerekse sinemaseverlerin merakla beklediği Assassin’s Creed’in beyaz perde versiyonu hakkında, pek çok kullanıcıyı üzecek bir haber geldi.
 • Jennifer Lawrence Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi - X-Men
  Jennifer Lawrence Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi08.09.2014
  Avrupa'X-Men', 'Umut Işığım' ve 'Açlık Oyunları' gibi filmlerle dünya çapında tanınan Lawrence şimdi de Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi
 • Uğur VARDAN

  Güzel olmuş bu 'Erkül' be ya. - X-Men
  Güzel olmuş bu 'Erkül' be ya.25.07.2014
  YazarlarHaftanın büyük prodüksiyonu ‘Herkül: Özgürlük Savaşçısı’nda Trakya Krallığı’nı kurtarmak için çabalayan ‘yarı tanrı, yarı insan’ bir kahramanın mücadelesi anlatılıyor.Brett Ratner imzalı film oldukça başarılı bir aksiyon.
 • Hollywood, kârı animasyon ve aksiyondan sağlayınca komediyi bitirdi - X-Men
  Hollywood, kârı animasyon ve aksiyondan sağlayınca komediyi bitirdi07.07.2014
  EkonomiFİLM cennetinden artık komedi çıkmıyor.Hollywood yapımcıları daha fazla kâr ve gişe getiren animasyon ile aksiyona yöneldi.Hasılat başına sadece yüzde 22 kâr bırakan komedi yüzde 52 kâr bırakan animasyona yenildi.
 • Ömür GEDİK

  En başarılı X-Men filmi - X-Men
  En başarılı X-Men filmi28.06.2014
  YazarlarBryan Singer’dan heyecanlı, zeki, iyi yazılmış ve çekilmiş, bol süperkahramanlı bir ‘zamanda yolculuk’ filmi.Mutantların geleceği tehlikeye girince, bu tehdide yol açan olayı tarihten silmek üzere Wolverine 1974 yılına geri gönderiliyor.‘Days of Future Past’ hiç kuşkusuz, en başarılı X-Men filmi!
 • Dalgalardan milyonlar çıktı - X-Men
  Dalgalardan milyonlar çıktı28.06.2014
  EkonomiNicholas Woodman 25 yaşında 4 milyon dolar batırdı.Ama pes etmedi.Hayatı denizde geçti.Fakat hayatının en büyük balığını geçen perşembe yakaladı.Cuma sabahı uyandığında milyonlarca doların sahibiydi.
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  Polisleri nasıl bilirsiniz? - X-Men
  Polisleri nasıl bilirsiniz?26.06.2014
  YazarlarHaftanın en iyisi, James McAvoy’un oyunculuğuyla baş döndürdüğü, bizi sinema tarihinin en ahlaksız polislerinden Bruce Robertson’la tanıştıran “Pislik”.
 • Hugh Jackman rolü için saçlarını kazıttı - X-Men
  Hugh Jackman rolü için saçlarını kazıttı11.06.2014
  KeyifX-Men serisinde canlandırdığı Wolverine karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan aktör Hugh Jackman, yeni rolü için saçlarını kazıttı.
 • Ömür GEDİK

  Evlendiren dizi - X-Men
  Evlendiren dizi09.06.2014
  YazarlarKısa filmiyle katıldığı Cannes Film Festivali’nden dönen Cansel Elçin’le TED’deki tenis turnuvasında sohbet ettik.
 • Uğur VARDAN

  ‘Geçmiş değil, bugün gibi…’ - X-Men
  ‘Geçmiş değil, bugün gibi…’05.06.2014
  YazarlarTom Cruise’un bilimkurgusal yolculukları devam ediyor.‘Yarının Sınırında’, uzaylı istilasına karşı savaşırken her gün ölüp mücadelesini yeniden zamanın döngüsü içinde sürdüren bir askerin hikâyesini anlatıyor.
 • 'X-Men' rekorla başladı - X-Men
  'X-Men' rekorla başladı26.05.2014
  Kültür SanatBu hafta sonu vizyona giren yeni ‘X-Men Geçmiş Günler Gelecek’ filmi, dünya çapında 302 milyon dolar gişe hasılatı yaparak 'Avatar’ın rekorunu kırdı.
 • Uğur VARDAN

  ‘12 Eylül öncesi’ne dönüyorlar!. - X-Men
  ‘12 Eylül öncesi’ne dönüyorlar!.25.05.2014
  Yazarlar‘X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’, yaşanan bir felaketi önlemek için 1970’lere dönen Wolverine ve arkadaşlarının mücadelesini anlatıyor.Film, serinin en iyi yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor.
 • En başarılı X-Men filmi - X-Men
  En başarılı X-Men filmi24.05.2014
  Keyif_Bryan Singer’dan heyecanlı, zeki, iyi yazılmış ve çekilmiş, bol süperkahramanlı bir ‘zamanda yolculuk’ filmi.Mutantların geleceği tehlikeye girince, bu tehdide yol açan olayı tarihten silmek üzere Wolverine 1974 yılına geri gönderiliyor.‘Days of Future Past’ hiç kuşkusuz, en başarılı X-Men filmi!
 • 'Geri dönüşümler'in en iyisi - X-Men
  'Geri dönüşümler'in en iyisi23.05.2014
  Cumartesi‘X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’, yaşanan bir felaketi önlemek için 1970’lere dönen Wolverine ve arkadaşlarının mücadelesini anlatıyor.Film, serinin en iyi yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  X-Men’in geçmişi ve geleceği bir arada - X-Men
  X-Men’in geçmişi ve geleceği bir arada22.05.2014
  YazarlarYılın heyecanla beklenen yapımlarından “X-Men: Geçmiş Günler Gelecek”, bir kez daha Bryan Singer’ın ellerinde hayat buluyor.Kahramanlarımızın iki farklı zaman boyutunda savaşacağı bu yeni macerada, Ian McKellen’dan Hugh Jackman’a, Halle Berry’den Jennifer Lawrence’a pek çok ünlü oyuncuyu bir arada izliyoruz.
 • Ömür GEDİK

  Soma’da babasız kalmak - X-Men
  Soma’da babasız kalmak21.05.2014
  YazarlarSoma denince aklıma ilk olarak “babayı kaybetmek” geliyor.
 • Çizgi’yi fazla aşıyor!. - X-Men
  Çizgi’yi fazla aşıyor!.11.04.2014
  Cumartesi‘Kaptan Amerika: Kış Askeri’, çizgi roman uyarlamalarının en iyilerinden… Zekice yazılmış senaryosu, göndermeleri ve görselliğiyle çok şey vaat ediyor.Lakin öyküye hâkim olmak için serinin ilk filmini çok iyi hatırlamanız gerekiyor.
 • Doğan ULUÇ

  "Kocanla evlenmek istiyorum." - X-Men
  "Kocanla evlenmek istiyorum."08.04.2014
  YazarlarYan koltuktaki kadın beklediği durağa gelince kalktı, metro kapısına yönelmeden elindeki dergiyi oturduğu yere bıraktı.
 • Hollywood Nuh dedi - X-Men
  Hollywood Nuh dedi01.04.2014
  Ekonomi130 milyon dolarlık tufan 3 Nisan’da gösterimde.
 • Kahramanlık imandandır - X-Men
  Kahramanlık imandandır31.01.2014
  CumartesiMısır ilk çizgi kahramanını çıkarttı.İslami usüllere göre giyinen Qahera, erkeklere ve oryantalist Batılılara kök söktürüyor.
 • Helal kahramanlar safları sıklaştırıyor - X-Men
  Helal kahramanlar safları sıklaştırıyor11.12.2013
  PazarSüperman, Batman ve Örümcek Adam’ın pabucu dama atılıyor.Anketlere göre gelecekte üçü de popülerlik sıkıntısı yaşayacak.Yerlerine geçecek isimler de yavaş yavaş beliriyor.Ön sırada Müslüman süper kahramanlar var.
 • Teknolojinin X Men’i - X-Men
  Teknolojinin X Men’i29.11.2013
  Cumartesiİnsansız araç ve Google Glass gibi çığır açan teknolojileri geliştiren Sebastian Thrun, Google sır laboratuarı ‘Google X’ in başında.Thrun, geleceğin dünyasını anlatıyor: “Robotlara karar vermeyi öğrettik, önümüzdeki 10 yıl hiçbir şey aynı olmayacak”.
 • Artist fuar - X-Men
  Artist fuar21.11.2013
  EkonomiHollywood’un göbeğinde 22 otomobil dünyaya yıldızlarla tanıtıldı.
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  Chloë kanlar içinde - X-Men
  Chloë kanlar içinde07.11.2013
  YazarlarKick-Ass’in Mindy’si, Hugo’nın Isabelle’i ve Kanıma Gir’in Abby’si Chloë Grace Moretz şimdi de sinema tarihinin en sıradışı karakterlerinden Carrie’ye hayat veriyor.Kuşağının en yetenekli oyuncularından Chloë, klasik korku filmi Carrie’nin yeniden çevirimi “Günah Tohumu”nda telekinetik güçleriyle kasabayı kanlar içinde bırakacak.
 • Uçtu uçtu Twitter uçtu - X-Men
  Uçtu uçtu Twitter uçtu07.11.2013
  EkonomiDünyanın en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter, New York Borsası’nda şov yaptı.Hisse başı 26 dolardan halka arz olan şirket, açılışta 50 dolara kadar yükselerek 27 milyar dolar değere ulaştı.Twitter hisseleri kapanışı 44.90 dolardan tamamladı.
 • LG Flex tanıtıldı - X-Men
  LG Flex tanıtıldı27.10.2013
  TeknolojiDaha önce çıkan bazı sızıntı haberlerin ardından LG eğimli akıllı telefonunu resmi olarak açıkladı.G Flex ismi verilen telefonun en önemli özelliklerinden bir tanesi ise X Men'deki Wolverine gibi kendi kendini iyileştirmesi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  2 milyon 300 bin kıllı yaratık - X-Men
  2 milyon 300 bin kıllı yaratık15.08.2013
  YazarlarKapının üzerinde “Steve Jobs Building” yazıyor.
 • Aksiyon ne demekmiş göreceksiniz - X-Men
  Aksiyon ne demekmiş göreceksiniz25.07.2013
  Magazin HattıÇizgi roman uyarlaması “X-Men” serisinin yeni filmi, efsane karakter Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor.Wolverine bu hiç bilmediği dünyada, sadece Samuray kılıçlarına karşı değil, aynı zamanda kendi ölümsüzlüğüne karşı da savaşıyor.Bugün vizyona girecek olan “Wolverine 3D”nin başrol oyuncusu Hugh Jackman, proje için çok iddialı konuşuyor: “Aksiyon ne demekmiş göreceksiniz!”
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  Wolverine’in yeni pençeleri - X-Men
  Wolverine’in yeni pençeleri25.07.2013
  YazarlarYazın merakla beklenen büyük yapımlarından “Wolverine” süper kahramanın tutkunlarının kaçırmayacakları bir eğlence ve aksiyon sunuyor.Teknolojinin yıktığı dünyaları anlatan “Sanal Hayatlar”, klasik müzik tutkunlarına “Son Konser” ve ortalama polisiye gerilim “Karanlık Cinayetler” haftanın diğer seçenekleri…
 • Jackman hayalini anlattı - X-Men
  Jackman hayalini anlattı15.07.2013
  Kültür SanatBryan Singer'ın yönettiği "X-Men: Days of Future Past" filminin çekimlerini tamamlamak üzere olan ünlü aktör Hugh Jackman, Amerikan sitesi Collider'a verdiği röportajda hayalindeki filmi anlattı.
 • Halle Berry üçüncü kez gelin oldu! - X-Men
  Halle Berry üçüncü kez gelin oldu!14.07.2013
  AvrupaOscarlı oyuncu Halle Berry hayatını Fransız aktör Olivier Martinez ile birleştirdi.
 • Efsanevi taç kimin olacak? - X-Men
  Efsanevi taç kimin olacak?23.03.2013
  Keyif_Shakespeare, Jane Austen gibi yazarların eserlerinin uyarlamalarından sonra bir süre çizgi roman uyarlamaları moda oldu.
 • Çizgi roman dünyasında bir ilk - X-Men
  Çizgi roman dünyasında bir ilk24.05.2012
  PlanetDünyaca ünlü çizgi roman serisi X-Men’de bu ay bir ilke imza atılacak.Çizgi roman yayıncısı Marvel tarafından yaratılan iki eşcinsel karakter, görkemli bir törenle dünya evine girecek.
 • Benim sinemalarım'ın 2011'i - X-Men
  Benim sinemalarım'ın 2011'i29.12.2011
  Ankara2011 yılı tüm dünya sineması açısından çok renkli görüntülerle geçti.Üç boyutlu filmlerin sayısının arttığı 2011 Türk sineması açısından da başarılı yapımların imza atıldığı bir yıl oldu.
 • Eleştirmenlerin en iyileri belli oldu - X-Men
  Eleştirmenlerin en iyileri belli oldu13.12.2011
  Kültür SanatOscar’ın habercisi olarak gösterilen ‘Eleştirmen Ödülleri’ ABD’de açıklandı.
 • Marks&Spencer’a neler oluyor - X-Men
  Marks&Spencer’a neler oluyor21.10.2011
  CumartesiProposal, Green Lantern ve X-men filmlerinin yıldızı Ryan Reynolds ve Transformers 3 filminin güzel oyuncusu Rosie Huntington Marks&Spencer’ın değişiminin bir parçası
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  Aşk çılgın aptal şeyler yaptırır - X-Men
  Aşk çılgın aptal şeyler yaptırır06.10.2011
  YazarlarAşk ve yaşlılık komedisi Çılgın Aptal Aşk, Steve Carell, Ryan Gosling ve Julianne Moore gibi usta oyuncuları buluşturuyor.X-Men serisinin meşhur Wolverine’i Hugh Jackman’ın oynadığı Çelik Yumruklar bilimkurgu ve aksiyonun iç içe geçtiği bir film.1940’lar Şangay’ına gitmek isteyenler için Şangay, vasat korku filmi Katilin Yüzü haftanın diğer seçenekleri.
 • ROL ARKADAŞIM BİR ROBOT - X-Men
  ROL ARKADAŞIM BİR ROBOT28.09.2011
  Magazin HattıBirçok önemli ankette “yaşayan en seksi erkek” seçilen Avustralyalı oyuncu Hugh Jackman, yeni filmi “Real Steel”in (Çelik Yumruklar) Londra prömiyerinde Ayşegül Ekinci ile bir araya geldi; hem filmi değerlendirdi hem Türkiye’ye duyduğu hayranlığı anlattı.
 • Onur BAŞTÜRK

  En önden konser izlemek hayli lüks - X-Men
  En önden konser izlemek hayli lüks07.06.2011
  Magazin Yazarlarİstanbul’da bu haftadan itibaren neredeyse her gün yerli ya da yabancı bir şarkıcının konseri var.
 • 8 yeni film vizyonda - X-Men
  8 yeni film vizyonda02.06.2011
  Kültür SanatSinemaseverler bu hafta komediden, gerilim sahnelerine kadar biri yerli 8 yeni filmle buluşacak.
 • Ömür GEDİK

  Thor’un Kral olmakla imtihanı - X-Men
  Thor’un Kral olmakla imtihanı28.04.2011
  Magazin YazarlarMarvel çizgi karakterlerinin sinema resmi geçidi devam ediyor; Thor, 3 boyutlu olarak sinemalarda.İskandinav mitolojisinde yıldırım ve şimşek tanrısı olan Thor, 1962 yılından itibaren Marvel’in çizgi roman kahramanlarından birine de ilham kaynağı olmuştu.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Öyle bir geçer zaman ki - X-Men
  Öyle bir geçer zaman ki23.04.2011
  YazarlarHadi gelin, kıskandırıp, fıtık edeyim sizi bu sabah.Osman kucağımda O
 • Wolverine şişmanlıyor - X-Men
  Wolverine şişmanlıyor04.02.2011
  Dünya2009’da“X-Men: Başlangıç” filminde Wolverine karakterini canlandıran Hugh Jackman, 2012’de vizyona girmesi planlanan yeni Wolverine filmi için kilo alıyor.
 • Süper Kahraman Yarışması - X-Men
  Süper Kahraman Yarışması05.01.2011
  AnkaraSpiderMan, Fantastik Dörtlü, X-Men, Daredevil ve Hulk gibi birçok süper kahramana çizgileriyle hayat veren Stan Lee, Uluslararası katılımlı “Süper Kahraman Yarışması” düzenliyor.
 • ABD süper kahramanını arıyor - X-Men
  ABD süper kahramanını arıyor01.01.2011
  DünyaSpider Man, Fantastik Dörtlü, X-Men, Daredevil ve Hulk gibi birçok süper kahramana çizgileriyle hayat veren Stan Lee, Uluslararası katılımlı “Süper Kahraman Yarışması” düzenliyor.Yarışmaya başvurmak isteyen adayların başvurularını yapacağı Talenthouse.com sitesinde, Türk adayların başvurularını kolaylaştırmak adına Türkçe dil seçeneği uygulaması da mevcut.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Gözüne gözlük - X-Men
  Gözüne gözlük16.10.2010
  YazarlarBizim garibim madenciler ocaktan çıkar, üst baş kapkara, bi tek gözleri görünür.Şili’de madenciler ocaktan çıktı, saç baş tertemiz, bi tek gözleri görünmüyor!
içinde

X-Men


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz