X-Men


 • Hugh Jackman: İstanbul için sabırsızlanıyorum - X-Men

  Hugh Jackman: İstanbul için sabırsızlanıyorum11.12.2014

  Keyif

  Hollywood ve Broadway’in gözde ismi Hugh Jackman, İstanbul’a geliyor.
 • ‘Yaşayan en seksi erkek’ Zorlu’da! - X-Men

  ‘Yaşayan en seksi erkek’ Zorlu’da!11.12.2014

  Keyif

  2009 yılı Oscar Ödül törenindeki muhteşem şovuyla tüm dünyada ün kazanan, Hollywood ve Broadway’in gözde ismi Hugh Jackman, 17-18 Mart tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak.Sosyal medya hesaplarından geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki hayranlarına seslenen Jackman, İstanbul’a gelmek için sabırsızlandığını da ifade etti.Sezonun bomba isimlerinden biri olan Hugh Jackman’ın bu muhteşem Broadway şovunu kaçırmayın!
 • Bu Tarz Benim yarışmasından çıkan 20 tıpatıp benzerlik! - X-Men

  Bu Tarz Benim yarışmasından çıkan 20 tıpatıp benzerlik!03.12.2014

  Keyif

  Özlem Özden, X-Men'in gizemli kahramanı Mystique'e benziyor mu? Bu Tarz Benim son dönemlerde ekranlarda hatırı sayılır bir yere sahip.Seyretmeyenlerin bile hakkında bilgi sahibi olduğu yarışma programı sosyal medyada fenomen olmaya tam gaz devam ediyor.Nur Yerlitaş capslerinden sonrada şimdi de yarışmacıların neye veya kime benzediği konuşuluyor.İşte buna 20 çarpıcı örnek.
 • Assassin's Creed filminden kötü haber - X-Men

  Assassin's Creed filminden kötü haber21.09.2014

  Teknoloji 2007

  Gerek oyunsevelerin, gerekse sinemaseverlerin merakla beklediği Assassin’s Creed’in beyaz perde versiyonu hakkında, pek çok kullanıcıyı üzecek bir haber geldi.
 • Jennifer Lawrence Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi - X-Men

  Jennifer Lawrence Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi08.09.2014

  Avrupa

  'X-Men', 'Umut Işığım' ve 'Açlık Oyunları' gibi filmlerle dünya çapında tanınan Lawrence şimdi de Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi
 • Uğur VARDAN

  Güzel olmuş bu 'Erkül' be ya. - X-Men

  Güzel olmuş bu 'Erkül' be ya.25.07.2014

  Yazarlar

  Haftanın büyük prodüksiyonu ‘Herkül: Özgürlük Savaşçısı’nda Trakya Krallığı’nı kurtarmak için çabalayan ‘yarı tanrı, yarı insan’ bir kahramanın mücadelesi anlatılıyor.Brett Ratner imzalı film oldukça başarılı bir aksiyon.
 • Hollywood, kârı animasyon ve aksiyondan sağlayınca komediyi bitirdi - X-Men

  Hollywood, kârı animasyon ve aksiyondan sağlayınca komediyi bitirdi07.07.2014

  Ekonomi

  FİLM cennetinden artık komedi çıkmıyor.Hollywood yapımcıları daha fazla kâr ve gişe getiren animasyon ile aksiyona yöneldi.Hasılat başına sadece yüzde 22 kâr bırakan komedi yüzde 52 kâr bırakan animasyona yenildi.
 • Dalgalardan milyonlar çıktı - X-Men

  Dalgalardan milyonlar çıktı28.06.2014

  Ekonomi

  Nicholas Woodman 25 yaşında 4 milyon dolar batırdı.Ama pes etmedi.Hayatı denizde geçti.Fakat hayatının en büyük balığını geçen perşembe yakaladı.Cuma sabahı uyandığında milyonlarca doların sahibiydi.
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  Polisleri nasıl bilirsiniz? - X-Men

  Polisleri nasıl bilirsiniz?26.06.2014

  Yazarlar

  Haftanın en iyisi, James McAvoy’un oyunculuğuyla baş döndürdüğü, bizi sinema tarihinin en ahlaksız polislerinden Bruce Robertson’la tanıştıran “Pislik”.
 • Hugh Jackman rolü için saçlarını kazıttı - X-Men

  Hugh Jackman rolü için saçlarını kazıttı10.06.2014

  Keyif

  X-Men serisinde canlandırdığı Wolverine karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan aktör Hugh Jackman, yeni rolü için saçlarını kazıttı.
 • Ömür GEDİK

  Evlendiren dizi - X-Men

  Evlendiren dizi09.06.2014

  Yazarlar

  Kısa filmiyle katıldığı Cannes Film Festivali’nden dönen Cansel Elçin’le TED’deki tenis turnuvasında sohbet ettik.
 • Uğur VARDAN

  ‘Geçmiş değil, bugün gibi…’ - X-Men

  ‘Geçmiş değil, bugün gibi…’05.06.2014

  Yazarlar

  Tom Cruise’un bilimkurgusal yolculukları devam ediyor.‘Yarının Sınırında’, uzaylı istilasına karşı savaşırken her gün ölüp mücadelesini yeniden zamanın döngüsü içinde sürdüren bir askerin hikâyesini anlatıyor.
 • 'X-Men' rekorla başladı - X-Men

  'X-Men' rekorla başladı26.05.2014

  Kültür Sanat

  Bu hafta sonu vizyona giren yeni ‘X-Men Geçmiş Günler Gelecek’ filmi, dünya çapında 302 milyon dolar gişe hasılatı yaparak 'Avatar’ın rekorunu kırdı.
 • Ömür GEDİK

  En başarılı X-Men filmi - X-Men

  En başarılı X-Men filmi25.05.2014

  Yazarlar

  Bryan Singer’dan heyecanlı, zeki, iyi yazılmış ve çekilmiş, bol süperkahramanlı bir ‘zamanda yolculuk’ filmi.Mutantların geleceği tehlikeye girince, bu tehdide yol açan olayı tarihten silmek üzere Wolverine 1974 yılına geri gönderiliyor.‘Days of Future Past’ hiç kuşkusuz, en başarılı X-Men filmi!
 • Uğur VARDAN

  ‘12 Eylül öncesi’ne dönüyorlar!. - X-Men

  ‘12 Eylül öncesi’ne dönüyorlar!.25.05.2014

  Yazarlar

  ‘X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’, yaşanan bir felaketi önlemek için 1970’lere dönen Wolverine ve arkadaşlarının mücadelesini anlatıyor.Film, serinin en iyi yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor.
 • En başarılı X-Men filmi - X-Men

  En başarılı X-Men filmi24.05.2014

  Keyif_

  Bryan Singer’dan heyecanlı, zeki, iyi yazılmış ve çekilmiş, bol süperkahramanlı bir ‘zamanda yolculuk’ filmi.Mutantların geleceği tehlikeye girince, bu tehdide yol açan olayı tarihten silmek üzere Wolverine 1974 yılına geri gönderiliyor.‘Days of Future Past’ hiç kuşkusuz, en başarılı X-Men filmi!
 • 'Geri dönüşümler'in en iyisi - X-Men

  'Geri dönüşümler'in en iyisi23.05.2014

  Cumartesi

  ‘X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’, yaşanan bir felaketi önlemek için 1970’lere dönen Wolverine ve arkadaşlarının mücadelesini anlatıyor.Film, serinin en iyi yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  X-Men’in geçmişi ve geleceği bir arada - X-Men

  X-Men’in geçmişi ve geleceği bir arada22.05.2014

  Yazarlar

  Yılın heyecanla beklenen yapımlarından “X-Men: Geçmiş Günler Gelecek”, bir kez daha Bryan Singer’ın ellerinde hayat buluyor.Kahramanlarımızın iki farklı zaman boyutunda savaşacağı bu yeni macerada, Ian McKellen’dan Hugh Jackman’a, Halle Berry’den Jennifer Lawrence’a pek çok ünlü oyuncuyu bir arada izliyoruz.
 • Ömür GEDİK

  Soma’da babasız kalmak - X-Men

  Soma’da babasız kalmak21.05.2014

  Yazarlar

  Soma denince aklıma ilk olarak “babayı kaybetmek” geliyor.
 • Çizgi’yi fazla aşıyor!. - X-Men

  Çizgi’yi fazla aşıyor!.11.04.2014

  Cumartesi

  ‘Kaptan Amerika: Kış Askeri’, çizgi roman uyarlamalarının en iyilerinden… Zekice yazılmış senaryosu, göndermeleri ve görselliğiyle çok şey vaat ediyor.Lakin öyküye hâkim olmak için serinin ilk filmini çok iyi hatırlamanız gerekiyor.
 • Doğan ULUÇ

  "Kocanla evlenmek istiyorum." - X-Men

  "Kocanla evlenmek istiyorum."08.04.2014

  Yazarlar

  Yan koltuktaki kadın beklediği durağa gelince kalktı, metro kapısına yönelmeden elindeki dergiyi oturduğu yere bıraktı.
 • Hollywood Nuh dedi - X-Men

  Hollywood Nuh dedi28.03.2014

  Ekonomi

  130 milyon dolarlık tufan 3 Nisan’da gösterimde.
 • Kahramanlık imandandır - X-Men

  Kahramanlık imandandır31.01.2014

  Cumartesi

  Mısır ilk çizgi kahramanını çıkarttı.İslami usüllere göre giyinen Qahera, erkeklere ve oryantalist Batılılara kök söktürüyor.
 • Helal kahramanlar safları sıklaştırıyor - X-Men

  Helal kahramanlar safları sıklaştırıyor07.12.2013

  Pazar

  Süperman, Batman ve Örümcek Adam’ın pabucu dama atılıyor.Anketlere göre gelecekte üçü de popülerlik sıkıntısı yaşayacak.Yerlerine geçecek isimler de yavaş yavaş beliriyor.Ön sırada Müslüman süper kahramanlar var.
 • Teknolojinin X Men’i - X-Men

  Teknolojinin X Men’i29.11.2013

  Cumartesi

  İnsansız araç ve Google Glass gibi çığır açan teknolojileri geliştiren Sebastian Thrun, Google sır laboratuarı ‘Google X’ in başında.Thrun, geleceğin dünyasını anlatıyor: “Robotlara karar vermeyi öğrettik, önümüzdeki 10 yıl hiçbir şey aynı olmayacak”.
 • Artist fuar - X-Men

  Artist fuar21.11.2013

  Ekonomi

  Hollywood’un göbeğinde 22 otomobil dünyaya yıldızlarla tanıtıldı.
 • Uçtu uçtu Twitter uçtu - X-Men

  Uçtu uçtu Twitter uçtu07.11.2013

  Ekonomi

  Dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter, New York Borsası’nda şov yaptı.Hisse başı 26 dolardan halka arz olan şirket, açılışta 50 dolara kadar yükselerek 27 milyar dolar değere ulaştı.Twitter hisseleri kapanışı 44.90 dolardan tamamladı.
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  Chloë kanlar içinde - X-Men

  Chloë kanlar içinde07.11.2013

  Yazarlar

  Kick-Ass’in Mindy’si, Hugo’nın Isabelle’i ve Kanıma Gir’in Abby’si Chloë Grace Moretz şimdi de sinema tarihinin en sıradışı karakterlerinden Carrie’ye hayat veriyor.Kuşağının en yetenekli oyuncularından Chloë, klasik korku filmi Carrie’nin yeniden çevirimi “Günah Tohumu”nda telekinetik güçleriyle kasabayı kanlar içinde bırakacak.
 • LG Flex tanıtıldı - X-Men

  LG Flex tanıtıldı27.10.2013

  Teknoloji 2007

  Daha önce çıkan bazı sızıntı haberlerin ardından LG eğimli akıllı telefonunu resmi olarak açıkladı.G Flex ismi verilen telefonun en önemli özelliklerinden bir tanesi ise X Men'deki Wolverine gibi kendi kendini iyileştirmesi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  2 milyon 300 bin kıllı yaratık - X-Men

  2 milyon 300 bin kıllı yaratık15.08.2013

  Yazarlar

  Kapının üzerinde “Steve Jobs Building” yazıyor.
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  Wolverine’in yeni pençeleri - X-Men

  Wolverine’in yeni pençeleri25.07.2013

  Yazarlar

  Yazın merakla beklenen büyük yapımlarından “Wolverine” süper kahramanın tutkunlarının kaçırmayacakları bir eğlence ve aksiyon sunuyor.Teknolojinin yıktığı dünyaları anlatan “Sanal Hayatlar”, klasik müzik tutkunlarına “Son Konser” ve ortalama polisiye gerilim “Karanlık Cinayetler” haftanın diğer seçenekleri…
 • Aksiyon ne demekmiş göreceksiniz - X-Men

  Aksiyon ne demekmiş göreceksiniz25.07.2013

  Magazin Hattı

  Çizgi roman uyarlaması “X-Men” serisinin yeni filmi, efsane karakter Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor.Wolverine bu hiç bilmediği dünyada, sadece Samuray kılıçlarına karşı değil, aynı zamanda kendi ölümsüzlüğüne karşı da savaşıyor.Bugün vizyona girecek olan “Wolverine 3D”nin başrol oyuncusu Hugh Jackman, proje için çok iddialı konuşuyor: “Aksiyon ne demekmiş göreceksiniz!”
 • Jackman hayalini anlattı - X-Men

  Jackman hayalini anlattı14.07.2013

  Kültür Sanat

  Bryan Singer'ın yönettiği "X-Men: Days of Future Past" filminin çekimlerini tamamlamak üzere olan ünlü aktör Hugh Jackman, Amerikan sitesi Collider'a verdiği röportajda hayalindeki filmi anlattı.
 • Halle Berry üçüncü kez gelin oldu! - X-Men

  Halle Berry üçüncü kez gelin oldu!14.07.2013

  Avrupa

  Oscarlı oyuncu Halle Berry hayatını Fransız aktör Olivier Martinez ile birleştirdi.
 • Efsanevi taç kimin olacak? - X-Men

  Efsanevi taç kimin olacak?23.03.2013

  Keyif_

  Shakespeare, Jane Austen gibi yazarların eserlerinin uyarlamalarından sonra bir süre çizgi roman uyarlamaları moda oldu.
 • Çizgi roman dünyasında bir ilk - X-Men

  Çizgi roman dünyasında bir ilk23.05.2012

  Planet

  Dünyaca ünlü çizgi roman serisi X-Men’de bu ay bir ilke imza atılacak.Çizgi roman yayıncısı Marvel tarafından yaratılan iki eşcinsel karakter, görkemli bir törenle dünya evine girecek.
 • Benim sinemalarım'ın 2011'i - X-Men

  Benim sinemalarım'ın 2011'i29.12.2011

  Ankara

  2011 yılı tüm dünya sineması açısından çok renkli görüntülerle geçti.Üç boyutlu filmlerin sayısının arttığı 2011 Türk sineması açısından da başarılı yapımların imza atıldığı bir yıl oldu.
 • Eleştirmenlerin en iyileri belli oldu - X-Men

  Eleştirmenlerin en iyileri belli oldu13.12.2011

  Kültür Sanat

  Oscar’ın habercisi olarak gösterilen ‘Eleştirmen Ödülleri’ ABD’de açıklandı.
 • Marks&Spencer’a neler oluyor - X-Men

  Marks&Spencer’a neler oluyor21.10.2011

  Cumartesi

  Proposal, Green Lantern ve X-men filmlerinin yıldızı Ryan Reynolds ve Transformers 3 filminin güzel oyuncusu Rosie Huntington Marks&Spencer’ın değişiminin bir parçası
 • Aşk çılgın aptal şeyler yaptırır - X-Men

  Aşk çılgın aptal şeyler yaptırır06.10.2011

  Yazarlar

  Aşk ve yaşlılık komedisi Çılgın Aptal Aşk, Steve Carell, Ryan Gosling ve Julianne Moore gibi usta oyuncuları buluşturuyor.X-Men serisinin meşhur Wolverine’i Hugh Jackman’ın oynadığı Çelik Yumruklar bilimkurgu ve aksiyonun iç içe geçtiği bir film.1940’lar Şangay’ına gitmek isteyenler için Şangay, vasat korku filmi Katilin Yüzü haftanın diğer seçenekleri.
 • ROL ARKADAŞIM BİR ROBOT - X-Men

  ROL ARKADAŞIM BİR ROBOT26.09.2011

  Magazin Hattı

  Birçok önemli ankette “yaşayan en seksi erkek” seçilen Avustralyalı oyuncu Hugh Jackman, yeni filmi “Real Steel”in (Çelik Yumruklar) Londra prömiyerinde Ayşegül Ekinci ile bir araya geldi; hem filmi değerlendirdi hem Türkiye’ye duyduğu hayranlığı anlattı.
 • Onur BAŞTÜRK

  En önden konser izlemek hayli lüks - X-Men

  En önden konser izlemek hayli lüks07.06.2011

  Magazin Yazarlar

  İstanbul’da bu haftadan itibaren neredeyse her gün yerli ya da yabancı bir şarkıcının konseri var.
 • 8 yeni film vizyonda - X-Men

  8 yeni film vizyonda02.06.2011

  Kültür Sanat

  Sinemaseverler bu hafta komediden, gerilim sahnelerine kadar biri yerli 8 yeni filmle buluşacak.
 • Ömür GEDİK

  Thor’un Kral olmakla imtihanı - X-Men

  Thor’un Kral olmakla imtihanı28.04.2011

  Magazin Yazarlar

  Marvel çizgi karakterlerinin sinema resmi geçidi devam ediyor; Thor, 3 boyutlu olarak sinemalarda.İskandinav mitolojisinde yıldırım ve şimşek tanrısı olan Thor, 1962 yılından itibaren Marvel’in çizgi roman kahramanlarından birine de ilham kaynağı olmuştu.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Öyle bir geçer zaman ki - X-Men

  Öyle bir geçer zaman ki23.04.2011

  Yazarlar

  Hadi gelin, kıskandırıp, fıtık edeyim sizi bu sabah.Osman kucağımda O
 • Wolverine şişmanlıyor - X-Men

  Wolverine şişmanlıyor04.02.2011

  Dünya

  2009’da“X-Men: Başlangıç” filminde Wolverine karakterini canlandıran Hugh Jackman, 2012’de vizyona girmesi planlanan yeni Wolverine filmi için kilo alıyor.
 • Dünyanın en çok kazananlarıyla tanışın - X-Men

  Dünyanın en çok kazananlarıyla tanışın03.02.2011

  Ekonet

  İş çok kazanmaya geldiğinde çoğunluk bankacılık dünyasındaki astronomik maaşları konuşur.Fakat bu rakamlar, zenginlik piramidinin tepesinden bakıldığında astronomik değil mikroskobik düzeyde görünüyor.Hedge fon yöneticileri arasında en çok kazanan isim olan David Tepper'in yıllık 4 milyar dolar olan geliri, günlük hesaplandığında yaklaşık 11 milyon doları buluyor.
 • Süper Kahraman Yarışması - X-Men

  Süper Kahraman Yarışması05.01.2011

  Ankara

  SpiderMan, Fantastik Dörtlü, X-Men, Daredevil ve Hulk gibi birçok süper kahramana çizgileriyle hayat veren Stan Lee, Uluslararası katılımlı “Süper Kahraman Yarışması” düzenliyor.
 • ABD süper kahramanını arıyor - X-Men

  ABD süper kahramanını arıyor31.12.2010

  Dünya

  Spider Man, Fantastik Dörtlü, X-Men, Daredevil ve Hulk gibi birçok süper kahramana çizgileriyle hayat veren Stan Lee, Uluslararası katılımlı “Süper Kahraman Yarışması” düzenliyor.Yarışmaya başvurmak isteyen adayların başvurularını yapacağı Talenthouse.com sitesinde, Türk adayların başvurularını kolaylaştırmak adına Türkçe dil seçeneği uygulaması da mevcut.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Gözüne gözlük - X-Men

  Gözüne gözlük16.10.2010

  Yazarlar

  Bizim garibim madenciler ocaktan çıkar, üst baş kapkara, bi tek gözleri görünür.Şili’de madenciler ocaktan çıktı, saç baş tertemiz, bi tek gözleri görünmüyor!
içinde

X-Men


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz