MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER170Ayşe ARAL148Kanat ATKAYA140Sedat ERGİN76Ayşegül DOMANİÇ YELÇE71Yonca TOKBAŞ65İsmet BERKAN65Ayşe ARMAN62Yonca TOKBAŞ - Kelebek56Güzin Abla52Erkan ÇELEBİ51Ertuğrul ÖZKÖK50Fatih ÇEKİRGE49Nihat DEMİRKOL46Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU45Ayşe ÖZEK KARASU44Onur BAŞTÜRK42Erdal KAPLANSEREN41Yurtsan ATAKAN40Cengiz SEMERCİOĞLU40Cüneyt ÜLSEVER39Doğan HIZLAN38Nilüfer PAZVANTOĞLU38Tolga TANIŞ35Melike Karakartal32Gila BENMAYOR30Hikmet Demirkol30Faruk BİLDİRİCİ30Oktay EKŞİ28Yaşar SÖKMENSÜER28Uğur CEBECİ26Vahap MUNYAR26Temuçin Tüzecan26Ayçe DİKMEN25Bahar AKINCI22Hadi ULUENGİN 21Ferai TINÇ19Pako'nun Sayfası18Ertan ACAR18Reşat KUTUCULAR18Deniz BAYRAMOĞLU17Tolga AKYILDIZ16Nedim BUBİK14Osman MÜFTÜOĞLU13Ömür GEDİK13Gökhan KİMSESİZCAN13Kubilay KESKİN12Niobe Aslı Temel12Engin KRATZER11Nil KARAİBRAHİMGİL11Nuran ÇAKMAKÇI11Mustafa KUTLAY10Özdemir İNCE10Nora ROMİ10Yalçın DOĞAN10Zeynep BÖLÜKBAŞI10Selim Türsen10Rıza Özel10Ebru ÇAPA9Banu TUNA9Mesude ERŞAN9Refika Birgül9Gürül Öğüt9Patrick Özdemiroğlu9Doğan ULUÇ8Ali Atıf BİR8Nilüfer KAS8Yener SÜSOY7Şenay DÜDEK7Orhan CAN7İsmail UĞURAL7Uğur GÜRSES7Mehmet Ali BİRAND6Arman Kırım6Yorgo KIRBAKİ6Deniz SİPAHİ6Cengiz ÇANDAR6Yusuf Kanlı6Tuna KİREMİTÇİ6Ece SÜKAN6Duygu Sedefoğlu6Tufan TÜRENÇ5Ahmet HAKAN5Melda Narmanlı ÇİMEN5Mehmet Y. YILMAZ5Oya ARMUTÇU5Ariana Ferentinou5Melis ALPHAN5Dr.Başak DEMİRİZ5Banu ŞEN5Enis BERBEROĞLU4Erdal SAĞLAM4 Fatih ALTAYLI4Ayşen GÜR4Tuğrul ŞAVKAY4Çiğdem TOKER4Pınar REYHAN4Deniz Gürel4Eray GÖRGÜLÜ4Bülent KATARCI4

Web

Web ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Web haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 36.345 Web haberi bulunmuştur.

WEB

World Wide Web (kısaca WWW veya Web), İnternet üzerinde yayınlanan birbirleriyle bağlantılı hiper-metin dokümanlarından oluşan bir bilgi sistemidir. Bu dokümanların her birine Web sayfası adı verilir ve Web sayfalarına İnternet kullanıcısının bilgisayarında çalışan Web tarayıcısı adı verilen bilgisayar programları aracılığıyla erişilir. Web sayfalarında metin, imaj, video ve diğer multimedya ögeleri bulunabilir ve diğer bağlantı ya da link adı verilen hiper-bağlantılar ile başka Web sayfalarına geçiş yapılabilir.

Web Haberleri

Forcepoint’ten Bulut İş Paketleri

Forcepoint’ten Bulut İş Paketleri

Forcepoint, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için yeni iş paketlerini tanıttı. İstanbul’da bulunan veri merkezi altyapısı üzerinden işletmelere uçtan uca bulut çözümleri sunan Forcepoint, son zamanlarda sıklığı artan siber saldırılara karşı kurumlara etkili bir koruma kalkanı kazandırmaya çalışıyor.

28.4.2017Teknoloji
Aksekide PACS Sistemi devrede

Akseki'de PACS Sistemi devrede

Akseki'de PACS Sistemi devrede

27.4.2017Antalya
Garanti Bankasının ilk üç aydaki net kârı 1.54 milyar lira

Garanti Bankası'nın ilk üç aydaki net kârı 1.54 milyar lira

Garanti Bankası'nın ilk üç aydaki net kârı 1.54 milyar lira

26.4.2017İstanbul
Genç girişimciden ilginç proje

Genç girişimciden ilginç proje

Son dönemde insanlara hizmet götüren birçok proje hayata geçirildi. Bunlardan birini de genç girişimci Sonay Berktaş hayata geçirdi. 

26.4.2017Ekonomi
MusicBee 3 : Başarılı bir müzik yöneticisi

MusicBee 3 : Başarılı bir müzik yöneticisi

Geniş bir müzik arşivine sahipseniz, MusicBae en yararlı yardımcınız haline gelebilir. Bu program ile müziklerinizi düzenlemek, oynatmak v bulmak son derece kolay hale geliyor. Müzikleirnizi Windows Medya Kütüphanesinden, istediğiniz klasörlerden veya iTunes üzerinden yazılıma aktarabilirsiniz. Ayrıca MusicBee'nin belirli klasörleri takip altına almasını sağlayarak, ilgili klasörlere ekleyeceğiniz müziklerin anında MusicBee tarafından da kütüphaneye alınmasını garanti altına alabilirsiniz.

26.4.2017Teknoloji
Who Stalks My Cam 2.0 Final : Webcam koruması

Who Stalks My Cam 2.0 Final : Webcam koruması

Bu araç, şahsi web kameranızın hacklenmediğinden emin olmanızı sağlıyor. “Who Stalks My Cam”i çalıştırdığınız anda herhangi bir yazılımın kameranıza erişmeye çalışıp çalışmadığı hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Who Stalks My Cam sayesinde zararlı gözlerden kaçınabiliyorsunuz.

26.4.2017Teknoloji
LastPassin büyük problemi bitti

LastPass'in büyük problemi bitti!

Popüler parola yöneticisi LastPass, Google Authenticator ile ilgili iki adımlı kimlik doğrulama bug'ını çözdüğünü açıkladı!

26.4.2017Teknoloji
Google, Androide Kopyasız Yapıştırmayı getiriyor

Google, Android'e 'Kopyasız Yapıştırma'yı getiriyor!

Google, Android'de zahmetli olan kopyalama ve yapıştırma işini kolaylaştıracak bir yeniliği bize sunmaya hazırlanıyor!

26.4.2017Teknoloji
Batı Karadeniz Tıp Dergisinin ilk sayısı yayınlandı

Batı Karadeniz Tıp Dergisi'nin ilk sayısı yayınlandı

Batı Karadeniz Tıp Dergisi'nin ilk sayısı yayınlandı

25.4.2017Zonguldak
Üniversiteler ortak çalışmalı

Üniversiteler ortak çalışmalı

Hürriyet Ankara’nın, kent ile üniversiteyi buluşturan “Ankademi: Şehir ve üniversite” yazı dizisinin 8’inci oturumu TED Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Üniversiteler arasındaki işbirliği zayıflığına dikkat çeken Rektör Murat Tarımcılar, “Ankara’da, üniversiteler arası ortak çalışmaların daha çok olmasını beklerdim. Herkes kendi içine çekiliyor” dedi.

25.4.2017Ankara
EKB belgesi için son gün ne zaman

EKB belgesi için son gün ne zaman?

Isı kullanımı, teknik altyapı ve yalıtım malzemesi kalitesini gösterecek ‘Enerji Kimlik Belgesi’ olmadan binaların alım satımı yapılamayacak, kiraya verilemeyecek, elektrik ve su abonelikler dahi alınamayacak 2 Mayıs’tan itibaren başlayacak zorunluluk 2011’den önce ruhsat alınmış binalarda geçerli olacak

25.4.2017Ekonomi
Konut sahipleri dikkat 2 Mayısta başlıyor

Konut sahipleri dikkat! 2 Mayıs'ta başlıyor

Isı kullanımı, teknik altyapı ve yalıtım malzemesi kalitesini gösterecek ‘Enerji Kimlik Belgesi’ olmadan binaların alım satımı yapılamayacak, kiraya verilemeyecek, elektrik ve su abonelikler dahi alınamayacak 2 Mayıs’tan itibaren başlayacak zorunluluk 2011’den önce ruhsat alınmış binalarda geçerli olacak.

25.4.2017Ekonomi
36 saatte Cenevre

36 saatte Cenevre

Lisede yetenekleri fark edilmeyen gençlere benziyor Cenevre: Çıkıntı yönü olmayan, enerjik, dinamik arkadaşları arasında kaybolup giden gençlere... 10 yıl sonra dikkatle baktığınızda entelektüel yönlerini, enerjilerini görürsünüz ya… Çikolatası, fondü’sü, saatleri kadar dünya şehri olmasını sağlayan unsurlara da zaman ayırın. Mesela Japon restoranlarına gidin. Diğer sürprizleri keşfedin... Cenevre’nin en güzel yönü bir hafta sonunda kolayca keşfetme imkânı.

25.4.201736 Saatte Keşfet
Kurumlar dünyayı değiştirmez ama dünyayı değiştirecek insanların yaşamlarına dokunurlar

'Kurumlar dünyayı değiştirmez ama dünyayı değiştirecek insanların yaşamlarına dokunurlar'

SALT Araştırma ve Programlar Direktörü, SALT’ın kurucusu ve yöneticisi Vasıf Kortun geçtiğimiz haftalarda görevini bıraktı. Giderken kültür kurumlarına dair, son derece kritik sorular ve cevap arayışlarıyla dolu, ‘kurum soruları’ başlıklı bir konuşma yaptı. Özellikle kurum olarak Tate Modern ve MomA’yı aklımıza getiren eleştirel bir konuşmaydı bu. ‘Kurumlar dünyayı değiştirmez ama dünyayı değiştirecek insanların yaşamlarına dokunurlar’ dedi. Böylesine değerli bir kültür insanına, SALT Galata’nın en üst katında, tarihi yarım adaya 360 derece bakan güzeller güzeli manzarası eşliğinde sorularımı yöneltme fırsatı buldum…

24.4.2017Keyif
Migrostan gıdaya saygı projesi

Migros'tan "gıdaya saygı" projesi

Migros'tan "gıdaya saygı" projesi

21.4.2017İstanbul
CERN’de neler olup bittiğini anlamak isteyenlere...

CERN’de neler olup bittiğini anlamak isteyenlere...

‘Higgs Bozonu’, ‘Büyük Hadron Çarpıştırıcısı’, ‘Tanrı Parçacığı’ gibi pek bilmediğimiz ama günlük hayatımızda büyük etkisi olan kavramların ne olduğunu anlamak istiyorsanız ‘CERN-Bilimi Hızlandırıyoruz’ sergisini görmelisiniz.

21.4.2017Keyif
Saati 7 dolarlık DDoS saldırısı milyon dolar kaybettiriyor

Saati 7 dolarlık DDoS saldırısı milyon dolar kaybettiriyor

Kaspersky Lab’s uzmanları, karaborsada sunulan DDoS hizmetlerini inceleyerek bu yasa dışı işin ne boyutlara ulaştığının yanı sıra popülaritesini ve karlılığını da araştırdı. Endişe verici haber, hedeflenen şirketin binlerce, belki milyonlarca dolar kaybedebildiği noktada, saldırıların saatlik maliyetinin 7 dolar seviyesinde olması.

21.4.2017Teknoloji
İnternette kotayı bugünden kaldırdı

İnternette kotayı bugünden kaldırdı!

İnternet Servis Sağlayıcısı TurkNet, aktif altyapı ile ulaştığı müşterilerinin AKN kotasını 2019’u beklemeden kaldırdı. TurkNet’in AKN ile düşüncelerini ve uygulamalarını Bireysel İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuş’la konuştuk.

21.4.2017Teknoloji
Minecraftta büyük tehlike

Minecraft'ta büyük tehlike

Antivirüs yazılım kuruluşu ESET’ten araştırmacılar, oldukça popüler bir oyun olan Minecraft’ın eklentilerine yönelik tam 87 zararlı uygulama tespit ettiler. Akıllı telefon ve tabletlere yönelik bu uygulamalar global çapta neredeyse bir milyon defa indirilmiş görünüyor.

20.4.2017Teknoloji
Google Earthte devrim gibi yenilik

Google Earth'te devrim gibi yenilik!

Yenilenen Google Earth, Voyager ile özelliği ile bize müthiş bir Dünya deneyimi sunuyor!

20.4.2017Teknoloji
2017 AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak AÖF sınav tarihleri açıklandı mı

2017 AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak? AÖF sınav tarihleri açıklandı mı?

2017 AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak sorusu binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisi tarafından merakla beklenen konular arasında yer alıyor. İki oturumlu olarak gerçekleşecek olan AÖF bahar dönemi sınavı tarihleri açıklandı. Öğrenciler şimdide AÖF sınavı için sınav giriş yerlerini araştırıyorlar. AÖF sınav yerleri Anadolu Üniversitesi internet sitesinde sorgulamalarını devam ettirdi. Peki, 2017 AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak? AÖF sınav tarihleri açıklandı mı? İşte detaylar.

19.4.2017Eğitim
Yöresel ürünlerle işaret zirvesi

Yöresel ürünlerle işaret zirvesi

Ankara Ticaret Odası, Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’yle yörelerine özgü ürünleri Başkent’te buluşturacak. Bakanlıklar, üniversiteler, oda ve borsaların yanı sıra meslek örgütlerinden 3 bin kişinin katılacağı organizasyonla ilgili ATO Başkanı Baran Hürriyet Ankara’ya bilgi verirken, dört aylık görev süresini de değerlendirdi.

19.4.2017Ankara
Alman avukat ve hakimler Türkçe internet sayfası açtı

Alman avukat ve hakimler Türkçe internet sayfası açtı

Alman avukat ve yargıçları, siyasi nedenlerle Almanya’ya iltica eden Türk meslektaşlarına destek olacaklarını açıkladı. Alman avukatlar derneği ve hakimler birliği, referandum sonrası Türkçe internet sayfası açtı.

19.4.2017Dünya
Hükümetlerin önündeki büyük sınav: Yeni sanayi devrimi

Hükümetlerin önündeki büyük sınav: Yeni sanayi devrimi

Yeni sanayi devrimi ile hızla dijitalleşmeye başlayan endüstriler, ‘eski köye yeni adet getirilen’ bir yaklaşımla karşı karşıya.

19.4.2017Dijital Sanayi
Bucada engellilere iş fırsatı

Buca'da engellilere iş fırsatı

BUCA Belediyesi, Buca Engelliler Derneği ve Konak Rotary Kulübü ile yepyeni bir işbirliğine imza atarak Buca'daki engelli vatandaşları meslek sahibi yapmak için harekete geçti.

19.4.2017İzmir
Manisada tek tıkla imar sorgulaması

Manisa'da tek tıkla imar sorgulaması

Manisa'da tek tıkla imar sorgulaması

18.4.2017Manisa
Baro Başkanı Özcan, oy sayım ve döküm işlemlerinin iptalini istedi

Baro Başkanı Özcan, oy sayım ve döküm işlemlerinin iptalini istedi

Baro Başkanı Özcan, oy sayım ve döküm işlemlerinin iptalini istedi

18.4.2017İzmir
2023 Hedefleri için bilişim alanında dev proje

2023 Hedefleri için bilişim alanında dev proje

2023 Hedefleri için bilişim alanında dev proje

18.4.2017İstanbul
Dıscover Fintech 2017 gerçekleşti

Dıscover Fintech 2017 gerçekleşti

Dıscover Fintech 2017 gerçekleşti

18.4.2017İstanbul
Yapay zeka: Irkçı algoritmalardan nasıl kaçınırız

Yapay zeka: Irkçı algoritmalardan nasıl kaçınırız?

Hayatımızla ilgili kararları etkileyen algoritmaların insanlar arasındaki çeşitliliği gözardı eden veritabanlarına dayanıyor olduğu endişesi git gide büyüyor.

18.4.2017Teknoloji
Türkiye Barolar Birliği : Üzüntümüz, sonucu etkilemeye elverişli açık ve ağır hukuka aykırılıkların görmezden gelinmek istenmesidir

Türkiye Barolar Birliği : Üzüntümüz, sonucu etkilemeye elverişli açık ve ağır hukuka aykırılıkların görmezden gelinmek istenmesidir

Türkiye Barolar Birliği : Üzüntümüz, sonucu etkilemeye elverişli açık ve ağır hukuka aykırılıkların görmezden gelinmek istenmesidir

17.4.2017Ankara
Farklı hesaplarda aynı şifreyi kullanmayın

Farklı hesaplarda aynı şifreyi kullanmayın!

ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu’ya göre üniversite öğrencileri siber güvenlik konusunda duyarlı olmalarına karşın yine de risk altında. Akkoyunlu, “Kırılması zor şifreler ve parolalar kullanmaya çalışıyorlar ama maalesef aynı şifreyi tüm hesaplarda uygulama kolaylığına kaçarak hackerler için hedef haline geliyorlar“ açıklamasını yaptı.

17.4.2017Teknoloji
Eski vali yardımcısı için fuatavni değerlendirmesi iddianamede

Eski vali yardımcısı için "fuatavni" değerlendirmesi iddianamede

İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında eski Eskişehir Vali Yardımcısı Mesut Kesen hakkında hazırlanan iddianamede, Kesen'in örgütün manipülatif bir şekilde kullandığı "fuatavni" adlı Twitter hesabının yönetiminde bulunabileceği değerlendirmesi yapıldı.

16.4.2017Gündem
Turizmcilere 360 derece hizmet

Turizmcilere 360 derece hizmet

190’ın üzerinde ülkede hizmet veren, havayolları internet rezervasyon motoru ve küresel seyahat endüstrisinin teknoloji çözümleri sağlayan Amadeus’un Türkiye Genel Müdürü Eric Willems, Amadeus’un kuruluşunun 30’uncu yılında açıklamalarda bulundu.

15.4.2017Ekonomi
Genç çiftçilere 30 bin TL hibe desteği başladı

Genç çiftçilere 30 bin TL hibe desteği başladı!

Genç çiftçilere 30 bin TL hibe desteği için süreç başladı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından üstlenilen genç çiftçi hibe destek programı, on binlerce genç için fırsat niteliğinde olacak. Bu fırsattan yararlanmak isteyen çiftçilerin son başvuru tarihi ise 5 Mayıs olacak

15.4.2017Ekonomi
Genç çiftçilere 30 bin

Genç çiftçilere 30 bin

Genç çiftçilere 30 bin

15.4.2017Adana

Java Day Istanbul 6 Mayıs’ta

İstanbul iş hayatının birçok alanında olduğu gibi teknoloji alanında da birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Birçok sektörden katılımcıyı bir araya getiren bu etkinlikler aracılığıyla teknolojinin nabzını tutmak, güncel gelişmelerden haberdar olmak mümkün. Özellikle yazılım sektörü için başı çeken etkinliklerden biri de Java Day Istanbul.

14.4.2017Teknoloji
Twitter hesabını güvenli kullanmak için 10 tüyo

Twitter hesabını güvenli kullanmak için 10 tüyo!

Sosyal medyanın birçok platformunda paylaştıklarınızın içeriği kadar önemli olan başka bir konu da hesabınızın güvenli bir şekilde korunabilmesidir. Dünyanın en önemli sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter’da hesabınızı güvenli hale getirmek için önlemleri ne kadar sıkı tutarsanız tehlikeli kişilere karşı da o denli güçlü olabilirsiniz.

14.4.2017Teknoloji
Amadeusun Türkiye Genel Müdürü Eric Willems : Türkiyedeki seyahat acentelerini dünyaya entegre ediyoruz

Amadeus'un Türkiye Genel Müdürü Eric Willems : Türkiye'deki seyahat acentelerini dünyaya entegre ediyoruz

Amadeus'un Türkiye Genel Müdürü Eric Willems : Türkiye'deki seyahat acentelerini dünyaya entegre ediyoruz

14.4.2017Ankara
Dolar hareketli 3.70 TLye yaklaştı

Dolar hareketli! 3.70 TL'ye yaklaştı!

Güne 3.66 seviyesinden başlayan dolar fiyatları 3.69 seviyesini aştı. Referandum öncesi son işlem gününde dolar/TL'de dalgalı seyir izleniyor.

14.4.2017Ekonomi
Uzaydan ilk kez 4K canlı yayın

Uzaydan ilk kez 4K canlı yayın!

Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, Amazon Web Services ile uzaydan 4K canlı yayın yapmak için ortaklığa gitti.

14.4.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Facebook’un Çığır Açacak Mesajlaşma Programı: Building 8

Facebook’un Çığır Açacak Mesajlaşma Programı: Building 8

Merakla beklenen Facebook F8 Yazılımcı Konferansında Mark Zuckerburg, 10 yıl içinde geliştirecekleri teknolojileri 3 ana başlıkta dünyaya tanıttı.

27.4.2017Özcan Çıkmaz
Çağımızın hastalığı: Dikkat dağınıklığı

Çağımızın hastalığı: Dikkat dağınıklığı

 Neden her işi, kitap okumayı, hatta güzel bir sohbeti ya da güzel bir deneyimi dahi erteliyoruz? Dikkatimizi neden toplayamıyor, bize keyif veren konular üzerinde dahi yoğunlaşamıyoruz?

25.4.2017Melike Karakartal
Başbakan’ı sıkıştırmak

Başbakan’ı sıkıştırmak

BAŞBAKAN Binali Yıldırım espri yapmayı seven bir politikacı.

24.4.2017Mehmet Y. YILMAZ
Sadece anne

Sadece anne

 Bu yazıyı yazmak için masama oturdum ve kaldım.

23.4.2017Yonca TOKBAŞ - Kelebek
Yetiş Ayşe

Yetiş Ayşe

Sevgili dostlar Yetiş Ayşe için yaptığınız her iyilik ve yardımın sizlere katlanarak geri dönmesini diliyorum. Özellikle geçen hafta yardıma koşan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

23.4.2017Ayşe ARAL
Haluk Bilginer ‘ikinci göz’ istedi, oyun ertelendi

Haluk Bilginer ‘ikinci göz’ istedi, oyun ertelendi

Erdal Beşikçioğlu’nun “Tüy Kalemler”in galasından iki gün önce Burak Sergen’i oyundan göndererek rolü kendi oynaması çok tartışılmıştı.

17.4.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Teknolojiyle tarımı birleştirdi Facebook’un dikkatini çekti

Teknolojiyle tarımı birleştirdi Facebook’un dikkatini çekti

REFERANDUM öncesi sohbet ettiğim kendi alanında vizyoner bir girişimci “sonuç ne olursa olsun biz işimize dört elle sarılmaya devam edeceğiz” demişti.

17.4.2017Gila BENMAYOR
Kesikköprü itirazı

Kesikköprü itirazı

Çok değil daha üç ay önce ASKİ Genel Müdürü Necmettin Tahiroğlu, Ankara’nın son yıllarda en fazla kar yağışını almasının ardından “Yağışların yeterli düzeyde olmaması ve su tüketiminin artmasına rağmen halen barajlarımızdaki suyumuz yeterli” demiş, tüm Ankara rahat bir nefes almıştı. 

14.4.2017Eray GÖRGÜLÜ
Google ve Skype’la İstediğiniz Dili Konuşun

Google ve Skype’la İstediğiniz Dili Konuşun!

Gelişen yeni teknolojilerle, dünyadaki 103 dili artık herkes ana dili gibi kullanabilecek.

13.4.2017Özcan Çıkmaz