MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Mehmet Ali BİRAND547Ferai TINÇ495Hadi ULUENGİN405Cengiz ÇANDAR398Tolga TANIŞ319Sedat ERGİN276Ertuğrul ÖZKÖK242Tufan TÜRENÇ210Erdal SAĞLAM147Yalçın DOĞAN144Gila BENMAYOR140Uğur CEBECİ134Oktay EKŞİ127Serdar TURGUT123Enis BERBEROĞLU113Yalçın BAYER113Doğan ULUÇ97Verda ÖZER89Vahap MUNYAR86Cüneyt ÜLSEVER79İlter TÜRKMEN78Fatih ÇEKİRGE65Yılmaz ÖZDİL56Ayşe ÖZEK KARASU55Fatih ALTAYLI54Mehmet Y. YILMAZ51Mümtaz SOYSAL49Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ38Özdemir İNCE35Mehmet Ali Birand - English34Akif BEKİ34Deniz BAYRAMOĞLU33Ayşe ARMAN29Ahmet HAKAN29Bekir COŞKUN25Emin ÇÖLAŞAN23Ercan KUMCU21Yener SÜSOY21Sevil ATASOY20Yusuf Kanlı19İsmet BERKAN19Cengiz SEMERCİOĞLU18Murat Yetkin18Kanat ATKAYA17Murat BARDAKÇI16Mehmet Barlas16Doğan HIZLAN15Devrim SAĞIROĞLU15Ömür GEDİK15Oral Çalışlar15Zeynep ATİKKAN14Soner YALÇIN14Rahmi TURAN14İrem Köker14Muharrem SARIKAYA13Mustafa Akyol13Soner Çağaptay13İlhan Tanır13Fikret BİLA13Taha AKYOL12Şükrü KIZILOT11Burak Bekdil11Melis ALPHAN11Kubilay KESKİN10Yorgo KIRBAKİ10Salih NEFTÇİ10Burak KÜNTAY10Kurthan FİŞEK9Erman TOROĞLU9Can BARTU9Gülçin TELCİ9Cengiz Çandar - English9Semih İdiz9Uğur VARDAN9Oya BERBEROĞLU8Ercan SAATÇİ8Deniz SİPAHİ8Muammer ELVEREN8Tuğrul ŞAVKAY7Yurtsan ATAKAN7Sadi Kemal YAŞAR7Nurten ERK TOSUNER7Şükrü KÜÇÜKŞAHİN7Erdal İPEKEŞEN7Yaşar SÖKMENSÜER7Haluk KALAFAT7Ege CANSEN7 Barçın Yinanç7Melike Karakartal7Nuran ÇAKMAKÇI7Emre KIZILKAYA7Ali Atıf BİR6Zeynep GÖĞÜŞ6Arman Kırım6Hayri ÇETİNKAYA6Ayçe DİKMEN6Özgür BOLAT6Gökhan KİMSESİZCAN6Sefer LEVENT6İsmet SOLAK5

Washington

Washington ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Washington haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 49.910 Washington haberi bulunmuştur.

Washington, Amerika Birleşik Devletleri'nin eyaletlerinden birisidir. Eyalet, Amerika Birleşik Devletleri'nin Büyük Okyanus kıyısındaki eyaletlerinin en kuzeyde olanıdır. Eyalet, Seattle, Spokane gibi ABD'nin sayılı büyük şehirlerini barındırır. Eyaletin kuzey sınırları Kanada'ya komşudur. Eyaletin genelinde sanayi gelişmiştir. En önemli sanayi kolu ise ormancılıktır. Bölgedeki dağlık alanlarda iğne yapraklı ormanlar hakimdir. Ancak nehirlerdeki vadilere inildikçe bitki örtüsünde küçük değişiklikler görülür. Seattle şehrinin Büyük Okyanus'ta liman oluşturduğu bölge, dünyanın en güvenilir limanlarından biridir.

Washington Haberleri

Uğur Okulları Batıkent Kampüsüne 30 milyonluk yatırım

Uğur Okulları Batıkent Kampüsüne 30 milyonluk yatırım

Uğur Okulları Batıkent Kampüsüne 30 milyonluk yatırım

24.2.2017İstanbul
36 saatte ABD’nin en yaşanası şehri: Denver

36 saatte ABD’nin en yaşanası şehri: Denver

US News dergisinin okurlarına göre, Colorado Eyaleti’nin başkenti ABD’nin en yaşanası şehri. Refahın, yenilikçi kentsel politikaların izlerini her yerde görmek mümkün. Ülkede bisiklet paylaşımı programının en iyi uygulandığı yer. Neredeyse her mahallesinde rastlanan esrar otomatları günlük hayatın doğal birer parçasına dönüşmüş. Washington Parkı’ndan Cherry Creek bisiklet parkuruna şaşırtıcı güzellikte o kadar güzel yer var ki, bir şehir için bu kadarı çok bile...

24.2.2017Seyahat
Trump-medya kavgasına o isim de katıldı : Medya muhalefet partisine benziyor

Trump-medya 'kavgasına' o isim de katıldı : Medya muhalefet partisine benziyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın Başstratejisti Steve Bannon, başkent Washington'da katıldığı etkinlikte, ana akım Amerikan medyasının Trump hakkında "Fena halde yanıldığını" savunarak, medyanın muhalefet partisi gibi davrandığı değerlendirmesinde bulundu.

23.2.2017Dünya
ABD Genelkurmay Başkanı Dunford’dan Türkiye açıklaması

ABD Genelkurmay Başkanı Dunford’dan Türkiye açıklaması

ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford DEAŞ’a karşı mücadeleyi hızlandırmak için Başkan Donald Trump’a sunacakları seçeneklerin Türkiye ile ABD arasındaki güçlü ittifakı devam ettirmek ile tutarlı olmasını dikkat edeceklerini söyledi.

23.2.2017Dünya
THY uçağı teknik arıza nedeniyle Washingtona indi

THY uçağı teknik arıza nedeniyle Washington'a indi

THY uçağı teknik arıza nedeniyle Washington'a indi

23.2.2017İstanbul
Kübaya giden THY uçağı ABDye zorunlu iniş yaptı

Küba'ya giden THY uçağı ABD'ye zorunlu iniş yaptı

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Havana seferi yapan uçağı teknik bir arıza nedeniyle Washington'a inmek zorunda kaldı. Uçaktaki İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, THY uçağının, "Bermuda Şeytan Üçgeni" diye adlandırılan bölgenin üzerinden geçerken arızalandığını söyledi. ABD vizesi olan 100 yolcunun yanı sıra vizesi olmayan 75 yolcuya da geçici vize çıkartıldığını, arıza giderilene kadar tüm yolcuların otellere alınmaya başlandığını, arızanın giderilmesi için teknik ekibin çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.

23.2.2017Dünya
SDG, Deyrizor’da saldırı başlattı

SDG, Deyrizor’da saldırı başlattı

DEAŞ’a karşı Suriye’de ABD ile Türkiye, olası ortak operasyon dahil işbirliği imkânlarını görüşürken terör örgütü PKK ile bağlantılı YPG’nin omurgasını oluşturduğu SDG, Suriye’nin doğusunda harekât başlattı. Petrol kaynakları ile dikkat çeken Deyrizor vilayetinin sınırlarına giren örgüt, Rakka ile bu vilayetin merkezi arasındaki ikmal hatlarını kesmeyi hedefliyor.

22.2.2017Dünya
Narenciye üreticileri dertli, Portakalı soydum başucuma koydum lafta kaldı

Narenciye üreticileri dertli, 'Portakalı soydum başucuma koydum' lafta kaldı

Narenciye üreticileri dertli, 'Portakalı soydum başucuma koydum' lafta kaldı

22.2.2017Muğla
Trumpın sözünden iki gün sonra İsveçte göçmen banliyösünde isyan çıktı

Trump'ın sözünden iki gün sonra İsveç'te göçmen banliyösünde isyan çıktı

İsveç polisi, başkent Stockholm'de göçmenlerin yoğunluklu olarak yaşadığı bir mahallede çıkan isyan sonrasında inceleme başlattı.

22.2.2017Dünya
Alternatif sağdan Trumpa istifa şoku

'Alternatif sağ'dan Trump'a istifa şoku

ABD'de son ayların en tartışmalı alternatif sağcı haber sitelerinden Breitbart'ın editörü Milo Yiannopoulos, pedofili içerikli bir yorumundan sonra kamuoyunda oluşan baskılara dayanamayıp görevinden istifa etti. Breitbart, ABD'deki mevcut sağ-muhafazakar yaklaşımları yetersiz bulduğunu belirtiyor ve Trump'a verdiği destekle öne çıkıyor.

21.2.2017Dünya
Sürpriz danışman

Sürpriz danışman

ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray’ın kritik görevlerinden olan Ulusal Güvenlik Konseyi Danışmanlığı’na sürpriz bir atama yaparak muvazzaf subay Korgeneral Herbert Raymond McMaster’ı getirdi. Rusya ile yakın ilişkisinden ötürü istifa etmek zorunda kalan Michael Flynn’in yerine getirilen McMaster parlak askeri kariyeriyle dikkat çekerken otoriteyi sorgulayan yapısıyla Trump yönetimiyle nasıl uyum sağlayabileceği merak konusu.

21.2.2017Dünya
Çinden ABDye ticaret savaşı uyarısı

Çin'den ABD'ye "ticaret savaşı" uyarısı

Çin, ABD ile yaşanacak olası bir "ticaret savaşından" her iki tarafın da zarar göreceği uyarısında bulundu.

21.2.2017Ekonomi
İsveç ve Trump arasında polemik sürüyor

İsveç ve Trump arasında polemik sürüyor

ABD Devlet Başkanı Donald Trump bugün yayımladığı Twitter mesajı ile hem medyayı hem İsveç’i yeniden eleştirdi. İsveç Başbakanı Stefan Löfven ABD Devlet Başkanı Trump’ın son günlerde İsveç ile ilgili yorumlarına şaşırdığını ifade etti.

21.2.2017Dünya
ABD Başkanı Trump, Başkanlar Gününde protesto edildi

ABD Başkanı Trump, "Başkanlar Günü"nde protesto edildi

ABD'nin başkenti Washington'da toplanan bin civarındaki protestocu, geleneksel olarak kutlanan "Başkanlar Günü"nde ülkenin yeni Başkanı Donald Trump'ı protesto etti.

20.2.2017Dünya
Rusyanın BM Daimi Temsilcisi hayatını kaybetti

Rusya'nın BM Daimi Temsilcisi hayatını kaybetti

Rusya'nın Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Büyükelçi Vitali Çurkin, görev yaptığı New York'ta yaşamını yitirdi.

20.2.2017Dünya
İsveç, Trumpın sözleri ile ilgili açıklama istedi

İsveç, Trump'ın sözleri ile ilgili açıklama istedi

İsveç'in Washington Büyükelçiliği, ABD Dışişleri Bakanlığına başvurarak, Başkan Donald Trump'ın cumartesi günü yaptığı konuşmada kullandığı “İsveç'te dün akşam ne oldu” ifadeleri için açıklama istedi. Trump bu sözlere Twitter'dan yanıt verdi.

19.2.2017Dünya
Rusya: ‘Batı sonrası’ düzene geçilmeli

Rusya: ‘Batı sonrası’ düzene geçilmeli

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Münih Konferansı’nda NATO’ya taahhütlerini yenilerken Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Batı tarafından domine edilen dünya düzeninin demode olduğunu ‘Post Batı’ yani ‘Batı sonrası’ düzene geçilmesi gerektiğini söyledi. Lavrov, “Umarım ‘Batı sonrası’nda (dünya) demokratik düzeni seçer ve her ülke kendi egemenliği ile tarif edilir” dedi.

18.2.2017Dünya
Gerçekse de sahteyse de üj-bej yıl yiyecekler

Gerçekse de sahteyse de üj-bej yıl yiyecekler

Emekli bir emniyet amiri, halihazırda görevli bir polis, Çorlulu bir balıkçı, Rizeli bir esnaf ve ünlü ressam Pablo Picasso... Bu beş benzemezi bir araya ne getirmiş olabilir? Hikâye, Tekirdağ’da geçiyor. Tekirdağ Emniyeti, eskiden emniyet müdür yardımcılığı yapmış Edip K. ve yanındaki dört kişiyi, Picasso’nun klasik dönemine ait olduğu iddia edilen bir tabloyu 3 milyon liraya satmaya götürürken yakaladı. Edip K. ise tablonun kendisine hediye olduğunu öne sürdü...

18.2.2017Hayat
Viola Davis: Aldatan eş affedilir mi

Viola Davis: Aldatan eş affedilir mi?

Viola Davis, Denzel Washington’ın yapımcı, yönetmen ve oyuncu olarak imzasını attığı “Fences” filminde üstlendiği Rose rolüyle çok sağlam bir çıkış yaptı. Barbaros Tapan, son dönemde katıldığı her törenden ödülle ayrılan Davis ile Kelebek için Beverly Hills’te bir araya geldi.

18.2.2017Magazin
Otur. Sessiz Ol. Bekle

Otur. Sessiz Ol. Bekle

ABD Başkanı Donald Trump, önceki gün yaptığı basın toplantısında siyasi değerlendirmeleri yerine gazetecilere davranış tarzıyla gündeme oturdu.

17.2.2017Dünya
Robert De Nirodan medyaya 100 bin dolar ödül teklifi

Robert De Niro'dan medyaya 100 bin dolar ödül teklifi

ABD'li ünlü aktör Robert De Niro, tartışmalı çocuk aşıları konusunda haber yapacak gazetecilere 100 bin dolar ödül vermeyi teklif etti.

17.2.2017Dünya
Trumpın ulusal güvenlik danışmanlığı teklifine ret

Trump'ın ulusal güvenlik danışmanlığı teklifine ret

Emekli general Michael Flynn'in istifasının ardından Ulusal Güvenlik Danışmanı arayan ABD Başkanı Donald Trump, teklif götürdüğü eski komandodan olumsuz yanıt aldı.

17.2.2017Dünya
Frankfurt’un yeni başkonsolosu Burak Karartı

Frankfurt’un yeni başkonsolosu Burak Karartı

Türkiye’nin Frankfurt Başkonsolosu Mustafa Çelik’in Berlin’e atanmasının ardından yerine eski Boston Başkonsolosu, Balkanlar ve Orta Avrupa Daire Başkanı Burak Karartı getirildi.

17.2.2017Dünya
DİTİB’e ancak teşekkür edilir

DİTİB’e ancak teşekkür edilir

Türkiye’nin terör ilgili konularda gevşek davranamayacağını söyleyen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “‘Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın’ derseniz terör örgütlerine, o yılan sizi gelir sokar, zehirler. Teröre karşı tolerans yok” dedi.

17.2.2017Ekonomi
Bulls son saniyede kazandı

Bulls son saniyede kazandı

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) baştan sona çekişme içinde geçen mücadelede Chicago Bulls, konuk ettiği Boston Celtics'i son saniye basketiyle 104-103 mağlup etti.

17.2.2017Basketbol
İstihbarattan Trump’a sansürlü bilgi

İstihbarattan Trump’a sansürlü bilgi

ABD Başkanı Donald Trump’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le ilgili olumlu açıklamaları ve ekibinde Rusya ile bağlantısı olduğu iddia edilen isimler bulunması nedeniyle Amerikan istihbarat kuruluşlarının, Trump’a bilgi verirken bazı noktaları sakladığı iddia edildi.

16.2.2017Dünya
Netanyahunun öpücüğünü tiye aldılar

Netanyahu'nun öpücüğünü tiye aldılar

Washington Post gazetesi İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu ve eşi Sara Netanyahu'yu Beyaz Saray kapısında karşılayan Trump çifti ile ilgili 'iki öpücüklü çözüm' esprisi yaptı.

16.2.2017Dünya
EURO 2024 adaylığımız Avrupa medyasında

EURO 2024 adaylığımız Avrupa medyasında

Türkiye'nin, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın (EURO 2024) ev sahipliğine aday olması, Avrupa basınında geniş yankı uyandırdı.

16.2.2017Spor
Dolar fiyatları Fed sonrası...

Dolar fiyatları Fed sonrası...

Dün ABD enflasyon verileriyle 3.70 seviyesine kadar yükselen dolar, bugün güne 3.66 seviyesinden başladı.

16.2.2017Ekonomi
Trumpın Çalışma Bakanı adaylıktan çekildi

Trump'ın 'Çalışma Bakanı' adaylıktan çekildi

ABD Başkanı Donald Trump'ın Çalışma Bakanı adayı Andrew Puzder, iş ve özel hayatına yönelik eleştiriler nedeniyle adaylıktan çekildi.

15.2.2017Dünya
Görevi bıraktı, ama tartışmalar dinmedi

Görevi bıraktı, ama tartışmalar dinmedi

RUSYA’nın Washington Büyükelçisi Sergey Kislyak ile 29 Aralık 2016’da yaptığı görüşmenin yol açtığı tartışmaların ardından Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn’in geçen pazartesi istifa etmesinin yankıları sürüyor.

15.2.2017Dünya
Trump: Belgelerin sızdırılması suçtur, medya haksızca davrandı

Trump: Belgelerin sızdırılması suçtur, medya haksızca davrandı

ABD Başkanı Donald Trump, "Rus Büyükelçi ile görüşmesi" etrafında başlayan tartışmalar sonucunda önceki gün istifa eden eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'e sahip çıkarak, "General Flynn harika bir adam. Daha önce de dediğim gibi yalancı medya kendisine çok ama çok haksızca davrandı. Ayrıca belgelerin sızdırılması bir suçtur." dedi.

15.2.2017Dünya
İlk temasta destek ve uyarı

İlk temasta destek ve uyarı

ABD Savunma Bakanı James Mattis, NATO üyelerinin savunma harcamalarını artırmaması durumunda, ülkesinin NATO'ya olan desteğini azaltacağı uyarısında bulunarak, "Amerikalılar, sizin çocuklarınızın gelecekteki güvenliğine, sizden daha fazla önem veremez" dedi.

15.2.2017Dünya
Trump ekibiyle ilk toplantılar başladı

Trump ekibiyle ilk toplantılar başladı

Yeni ABD yönetimi ile ilk toplantılar bu hafta başladı. Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ümit Yalçın, hafta başında Washington’a giderek ABD Dışişleri Bakanlığı ve Beyaz Saray’da temaslarda bulundu. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık da bugün Brüksel’de başlayan, NATO Savunma Bakanları Toplantısı, kapsamında ABD Savunma Bakanı James Mattis ile görüşecek.

14.2.2017Dünya
Flynn çekildi

Flynn çekildi

ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn, Rusya’nın Washington elçisiyle yaptığı telefon görüşmesinin yol açtığı tartışmaların ardından istifa etti. İstifa mesajında Flynn, “Rus Büyükelçi ile yaptığım telefon görüşmesi hakkında farkında olmayarak seçilmiş başkan yardımcısını ve diğerlerini eksik bilgilendirdim” dedi.

14.2.2017 Dünya
Trumpa istifadan sonra bir şok daha...

Trump'a istifadan sonra bir şok daha...

ABD’de bir grup Cumhuriyetçi Senatörün, ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin Rusya ile bağlarının detaylı bir incelemeye tabi tutulması ve istifa eden Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn’in Senato İstihbarat Komitesi'ne ifade vermesi çağrısında bulunduğu bildirildi.

14.2.2017Dünya
Seda Akgül kimdir Kısmetse Olur sunucusu Seda kaç yaşında

Seda Akgül kimdir? Kısmetse Olur sunucusu Seda kaç yaşında?

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni Kısmetse Olur'un sunucusu Seda Akgül’ün hayatı en az adaylarınki kadar merak ediliyor. Kısmetse Olur programıyla her gün evlere konuk olan Seda Akgül, özellikle verdiği kilolarla dikkat çekiyor. Peki, Seda Akgül kimdir, kaç yaşında?

14.2.2017Kelebek
Warriors 9. yenilgisini aldı

Warriors 9. yenilgisini aldı

Amerikan Basketbol Ligi'nin (NBA) lideri Golden State Warriors'ı 132-110 yenen Denver Nuggets, rakibine sezonun 9. mağlubiyetini tattırdı.

14.2.2017Basketbol
Warriors 9. yenilgisini aldı

Warriors 9. yenilgisini aldı

Amerikan Basketbol Ligi'nin (NBA) lideri Golden State Warriors'ı 132-110 yenen Denver Nuggets, rakibine sezonun 9. mağlubiyetini tattırdı.

14.2.2017Basketbol
Son dakika... Beyaz Sarayda şok istifa

Son dakika... Beyaz Saray'da şok istifa

ABD'de Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn’ın istifa ettiği açıklandı. Flynn'ın, Rusya’nın Washington Büyükelçisi ile 29 Aralık 2016’da yaptığı görüşmede ABD'nin Moskova'ya yönelik yaptırımlarını ele aldığı iddiası, emekli generalin üzerindeki istifa baskısını artırmıştı. ABD Adalet Bakanlığı, Beyaz Saray'ı, Flynn'ın, Kislyak ile gerçekleştirdiği görüşmenin içeriğinden dolayı Rusya'nın şantajına maruz kalabileceği yönünde uyarmıştı.

14.2.2017Dünya

Yazar Sonuçları

TRUMPUTİN

TRUMPUTİN

"TARİH 18 Haziran 2001’di. Putin’in Amerikan basınıyla ilk kez bir araya geldiği toplantıya, ben de katılmıştım. Sorularımıza saatlerini ayıran Rus lidere, Çeçenistan’daki ayrılıkçıları sormuştum. O gün verdiği cevap, bugün aynen Trump’ınkilere benzemiyor mu?!

20.2.2017Verda ÖZER
Fırat Kalkanı IŞİD’e mali darbe de vurdu

Fırat Kalkanı IŞİD’e mali darbe de vurdu

Fırat Kalkanı operasyonunun, özellikle de Cerablus’un kurtarılmasının IŞİD’in gelir kaynaklarına ağır bir darbe vurduğu anlaşılıyor.

20.2.2017Murat Yetkin
El Bab’dan ötesi

El Bab’dan ötesi

SURİYE’ye müdahil ülkelerin gündeminde Rakka var.

20.2.2017Fikret BİLA

Tehlikeli gelişmeler... Barzani bağımsızlık ilan edebilir mi?

SURİYE’deki iç savaş şiddetlenip PKK-PYD ülkenin kuzeyinde hâkimiyet kurunca, Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesud Barzani de bağımsızlık sinyalleri vermeye başladı.

17.2.2017Fikret BİLA
Ortadoğu’da Trump telaşı

Ortadoğu’da Trump telaşı

DÜNYA siyaseti belirsiz bir dönemden geçiyor. Bir yanda iç çekişmeler yüzünden kaotik görüntü veren Trump yönetimi, öte yanda ABD’nin uluslararası siyasette özellikle de Ortadoğu’da politika değişikliği anlamına gelecek attığı adımlar.

16.2.2017Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ
Moskova’da Kürt toplantısı, hem de öyle bir günde ki

Moskova’da Kürt toplantısı, hem de öyle bir günde ki

Dün, 15 Şubat’ta Moskova’da bir Kürt toplantısı düzenlendi.

15.2.2017Murat Yetkin
CHP’den AK Parti’ye ters köşe

CHP’den AK Parti’ye ters köşe

AK Parti’nin referandum kampanyasına fiilen 7 Şubat’ta başlayacağına dair güçlü işaretler vardı.

14.2.2017Murat Yetkin
Teröre dış destek zirvede

Teröre dış destek zirvede

ANKARA’da güvenlik birimlerinin yaptığı tespitlere göre PKK-PYD-YPG cephesine dış destek, tarihinin zirve noktasına ulaşmış durumda.

14.2.2017Fikret BİLA
Bu kareden bir veya iki Cem Küçük çıkar mı

Bu kareden bir veya iki Cem Küçük çıkar mı

LÜTFEN, önce şu fotoğraf karesindeki insanların yüzüne dikkatlice bakın, sonra size bir soru soracağım.

14.2.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Stratejik boyut

Stratejik boyut

TÜRKİYE’nin Fırat Kalkanı operasyonunu, Rusya, ABD veya İran’a bakarak değerlendirmek büyük hata olur. Ankara, Suriye’de bir ‘vekâlet savaşı’ yürütmüyor. Kendi ulusal güvenliği ve çıkarları için ve kendi gücüyle orada...

13.2.2017Fikret BİLA