MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Doğan HIZLAN122Yalçın BAYER85Hadi ULUENGİN72Yalçın DOĞAN71Uğur CEBECİ65Vahap MUNYAR61Gila BENMAYOR48Ertuğrul ÖZKÖK44Ayşe ARMAN41Murat BARDAKÇI38Gökhan KİMSESİZCAN38Ferai TINÇ34Cengiz ÇANDAR31Serdar TURGUT28Cengiz SEMERCİOĞLU28Kubilay KESKİN22Sevil ATASOY22Tufan TÜRENÇ20Soner YALÇIN19Enis BERBEROĞLU18Mehmet YAŞİN18Mehmet Ali BİRAND18Deniz SİPAHİ17Oktay EKŞİ16Özdemir İNCE16Ahmet HAKAN16Mehmet Y. YILMAZ15Sahrap SOYSAL14Onur BAŞTÜRK14Fatih ÇEKİRGE14Yılmaz ÖZDİL14Yener SÜSOY13Emin ÇÖLAŞAN12Kurthan FİŞEK12Kanat ATKAYA11Nurten ERK TOSUNER11Zeynep GÖĞÜŞ11Doğan ULUÇ10Altan Tanrıkulu10Yaşar SÖKMENSÜER10Tolga TANIŞ10Adnan KAYA10Fatih ALTAYLI9Tuğrul ŞAVKAY9Taha AKYOL9Verda ÖZER9Erkan ÇELEBİ8Oğuz ARAL8Sedat ERGİN8İlter TÜRKMEN7Güzin Abla7Figen BATUR7Melis ALPHAN7Nihat DEMİRKOL7Ercan KUMCU6Melda Narmanlı ÇİMEN6Eyüp CAN6İzzet ÇAPA6Mümtaz SOYSAL5Zeynep ATİKKAN5Ayşe ÖZEK KARASU5Yaşar AKSOY5Ayçe DİKMEN5Melike Karakartal5Şenay DÜDEK5Orhan CAN5Ayşegül DOMANİÇ YELÇE5Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ5Ayşen GÜR4Muharrem SARIKAYA4Şükrü KÜÇÜKŞAHİN4Banu TUNA4Ömür GEDİK4Yorgo KIRBAKİ4Erol Aksoy4Tuna KİREMİTÇİ4Seçim AYDIN4Bahar AKINCI4Selahattin DUMAN4Erdal SAĞLAM3Sevgi'nin Diviti3Pako'nun Sayfası3Cenker TEZEL3Erdal İPEKEŞEN3Rahmi TURAN3Mehmet Barlas3Yeşim Çobankent3Ege CANSEN3Ezgi Başaran3Uğur VARDAN3Banu ŞEN3Selim Türsen3Serhan ASKER3Elif Çongur3Hikmet Demirkol3Naci Cem Öncel3Emre KIZILKAYA3Bekir COŞKUN2Oya BERBEROĞLU2Yurtsan ATAKAN2

Viyana

Viyana ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Viyana haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.593 Viyana haberi bulunmuştur.

Viyana  Avusturya'nın başkenti ve en büyük şehri, aynı zamanda ülkenin 9 eyaletinden yüzölçümü bakımından en küçüğü. Yaklaşık 1.705.000 kişilik nüfusuyla ülkenin en kalabalık kentidir, çevre ilçeleriyle birlikte Viyana'da yaklaşık iki milyon insan yaşar, ki bu da Avusturya nüfusunun yaklaşık dörtte biridir. Nüfus bakımından Viyana Avrupa Birliği'nin en büyük onuncu kentidir. Birleşmiş Milletler bürosuyla Viyana Birleşmiş Milletlerin dört resmi merkez temsilciliğinden birine sahiptir. Kentte bulunan diğer önemli uluslararası kuruluşlar OPEC, AGİT ve Uluslararası Atom Enerjisi Örgütü'dür (IAEA).

Devamı..

Viyana Haberleri

Bodrumda Avusturya Günleri başlıyor

Bodrum'da Avusturya Günleri başlıyor

Bodrum'da Avusturya Günleri başlıyor

20.2.2017Muğla
Renkli Sayfalar sunucusu Op.Dr. Aytuğ Kolankaya kimdir

Renkli Sayfalar sunucusu Op.Dr. Aytuğ Kolankaya kimdir?

Doktorum programıyla tanınan Op.Dr. Aytuğ Kolankaya, Renkli Sayfalar’ın yeni sunucularından oldu. Viyana Üniversitesi’nde kadın doğum alanında ihtisasını yapan Aytuğ Kolankaya, ünlü sunucu Şule Zeybek ve şarkıcı Lerzan Mutlu ile birlikte Renkli Sayfalar’ın sunuculuğunu üstleniyor. Peki, Op.Dr. Aytuğ Kolankaya kimdir, kaç yaşında? İşte, ünlü doktorun hakkındaki detaylar!

20.2.2017Televizyon
Siemens’ten Türkiye’ye 80 milyon Euro yatırım

Siemens’ten Türkiye’ye 80 milyon Euro yatırım

Siemens’ten Türkiye’ye 80 milyon Euro yatırım

19.2.2017Bursa
Bataklık harikası

Bataklık harikası

Dünyanın 7 Harikası’ndan biri olan Efes Artemis Tapınağı bakımsızlık ve ilgisizlikten bataklığa döndü. Yakın tarihe kadar her yıl milyonlarca turistin gezdiği İzmir’in Selçuk ilçesindeki tapınak arazisinde yağmur suları kazı çukurlarını doldurdu. Güvenlik, sadece panodaki uyarılardan ibaret.

18.2.2017Gündem
AKMde Sevgililer Günü konseri

AKM'de 'Sevgililer Günü' konseri

AKM'de 'Sevgililer Günü' konseri

18.2.2017Antalya
Bir baba bir de zula

Bir baba bir de zula

Baba Zula tarih yazıyor. 20 yıllık kariyerlerinin hem çok sağlam hem de çok renkli özeti ‘XX’ adlı albüm (hem CD hem de LP olarak) yurtdışında yayımlandı. Henüz Türkiye’de satışa sunulmayan bu albüm gayet iyi satmaktaymış. Eleştirmenlerin büyük bir kısmı tarafından da övgülere boğuldu.

17.2.2017Keyif
Avusturya’dan, Airbus’a 183 milyon euroluk dava

Avusturya’dan, Airbus’a 183 milyon euroluk dava

Avusturya, Airbus firmasına Eurofighter savaş uçaklarının satışında hile yapıldığı şüphesiyle 183.4 milyon euroluk tazminat davası açtı.

17.2.2017Ekonomi
Viyanada kafe sahibi telefon şarj edenlerden bir Euro isteyecek

Viyana'da kafe sahibi telefon şarj edenlerden bir Euro isteyecek

Kafesine telefonlarını şarj etmek için gelen müşterilerden bunalan Viyanalı kafe işletmecisi Galina Pokorny, kafenin elektriğini kullanmak isteyenlerden 1 euro ücret alacağını söylüyor.

17.2.2017Dünya
TAKEVli çevreciler kolları sıvadı

TAKEV'li çevreciler kolları sıvadı

TAKEV'li çevreciler kolları sıvadı

16.2.2017İzmir
Ölümü kimse tanımıyor

Ölümü kimse tanımıyor

‘Gençlik’ (Youth) filminin oyuncularından Robert Seethaler, Avusturya Alpleri’nde kendi dünyasında yaşayan Adreas Egger’in hayatını anlattığı ve Man Booker’a aday gösterilen romanı ‘Bütün Bir Ömür’le Türkçede. Kitabı vesilesiyle konuştuğumuz Seethaler’in Türkiye’den en sevdiği yazar Sait Faik.

16.2.2017Kitap Sanat
‘Sıradışı’ bir festival

‘Sıradışı’ bir festival

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, E.C.A. Presdöküm Sanayii A.Ş. sponsorluğunda düzenlenecek 45’inci İstanbul Müzik Festivali programı, İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, festival sponsoru Elginkan Topluluğu İcra Meclisi Başkanı ve E.C.A. Presdöküm Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gaye Akçen ile İstanbul Müzik Festivali Direktörü Yeşim Gürer Oymak’ın dün gerçekleştirdikleri basın toplantısında açıklandı. 

15.2.2017Kitap Sanat
Festivalden 45. yaşında “sıra dışı” bir program

Festivalden 45. yaşında “sıra dışı” bir program

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, E.C.A. Presdöküm Sanayii A.Ş. sponsorluğunda düzenlenecek İstanbul Müzik Festivali bu yıl 45. yaşını kutluyor. Tam 45 yıldır İstanbullu sanatseverleri klasik müziğin en iyi ve en yeni örnekleriyle buluşturan, 3.000’e yakın gösteride 3,5 milyon seyirciyi ağırlayan İstanbul Müzik Festivali, bu yıl “sıra dışı” bir programla 29 Mayıs - 21 Haziran tarihleri arasında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

15.2.2017Keyif
İstanbul Müzik Festivali 45. yaşını kutluyor

İstanbul Müzik Festivali 45. yaşını kutluyor

İstanbul Müzik Festivali 45. yaşını kutluyor

15.2.2017İstanbul
Hollandalı kedi, evinden 950 kilometre uzakta bulundu

Hollandalı kedi, evinden 950 kilometre uzakta bulundu

Kaybolan kedilerin bir süre sonra evine geri dönmesi çok büyük bir haber değil ama Hollanda'nın Tilburg kentinde yaşayan Peper adlı kedinin durumu biraz farklı.

15.2.2017Dünya
Samsun Operadan unutulmaz gece

Samsun Opera'dan unutulmaz gece

Samsun Opera'dan unutulmaz gece

14.2.2017Samsun
Peter Pilz’in iddiaları gerçeği yansıtmıyor

Peter Pilz’in iddiaları gerçeği yansıtmıyor

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hüseyin Müftüoğlu, Avusturya Yeşiller Partisi Güvenlik Sözcüsü Milletvekili Peter Pilz’in Türkiye hakkındaki iddialarına ilişkin, “Viyana Büyükelçiliğimizi de hedef alan ülkemize yönelik ithamlar gerçeği yansıtmamaktadır. Söz konusu iddiaları kesinlikle reddediyoruz” dedi.

14.2.2017Dünya
Hafız müzisyenle Rus balerinin film gibi aşk hikayesi

Hafız müzisyenle Rus balerinin film gibi aşk hikayesi

Yüzlerce belki binlerce Rus-Türk aşkından farklı onlarınki… Berkant ve Alexandra’nın siyasi krizlere, kültür farkına rağmen mutlu sonla noktalanan aşk hikayesi; aşkın sevginin; mesafeleri, farklılıkları hala yok edebildiğini gösteren, sonunda aynı ritimde buluşan gerçek bir masal gibi...

14.2.2017Gündem
Avusturyada kendini Adolf Hitlere benzeten bir kişi gözaltına alındı

Avusturya'da kendini Adolf Hitler'e benzeten bir kişi gözaltına alındı

Avusturya'da polis yetkilileri, Adolf Hitler'e benzemiş haliyle kamu alanında dolaşan bir kişinin, Nazi dönemini yüceltmekten Pazartesi akşamı gözaltına alındığını açıkladı.

14.2.2017Dünya
Sevgili tipine göre tatil önerileri

Sevgili tipine göre tatil önerileri

Sevgililer Günü'nde tatil en güzel hediye! Bu yıl bir değişiklik yapın, sevgilinize Sevgililer Günü'nde klasik bir hediye almak yerine bir otel ya da tur rezervasyonu yapın, ya da bir uçak bileti satın alın. Sevgiliniz bu hediyeyi gördüğünde havalara uçacak! 'Peki ama nereye rezervasyon yapmalı' dediğinizi duyar gibiyiz. Sizin için sevgili tiplerine göre tatil fikirlerini derledik.

14.2.2017Seyahat
Ülkemize yönelik iddiaları kesinlikle reddediyoruz

"Ülkemize yönelik iddiaları kesinlikle reddediyoruz"

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hüseyin Müftüoğlu, Avusturya Yeşiller Partisi Güvenlik Sözcüsü Milletvekili Peter Pilz'in Türkiye hakkındaki sözlerine ilişkin, "Viyana Büyükelçiliğimizi de hedef alan ülkemize yönelik ithamlar gerçeği yansıtmamaktadır. Söz konusu iddiaları kesinlikle reddediyoruz." ifadesini kullandı.

13.2.2017Gündem
Türkiye’ye bir de bu gözle bakın

Türkiye’ye bir de bu gözle bakın

Tasarımını ve yönetmenliğini Dağhan Celayir’in yaptığı ‘Home of Turquoise’ adlı film, Cannes Media TV Awards ve Karlovy Vary dahil olmak üzere, tümü uluslararası turizm filmleri festivallerinde 9’u Grand Prix, toplam 22 birincilik ödülü aldı.

11.2.2017Dünya
Dünya Melek Yatırım Forumu 13 Şubatta İstanbulda

Dünya Melek Yatırım Forumu 13 Şubat'ta İstanbul'da

Londra Borsası'nın ana sponsorluğunu üstlendiği, Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu forum kapsamında, 75 ülkeden yüzlerce melek yatırımcı İstanbul'da bir araya gelecek.

9.2.2017Ekonomi
Derya Can, Avusturyada buz altında dünya rekoru deneyecek

Derya Can, Avusturya'da buz altında dünya rekoru deneyecek

Derya Can, Avusturya'da buz altında dünya rekoru deneyecek

8.2.2017Antalya
Borusan Filarmoni Uzakdoğu turnesinde

Borusan Filarmoni Uzakdoğu turnesinde

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO), 15–16 Şubat tarihlerinde 45. Hong Kong Sanat Festivali’ne konuk oluyor. Şef Sascha Goetzel yönetimindeki topluluğu, ünlü virtüoz Vadim Repin ve dünyaca ünlü piyanistimiz Gülsin Onay’a eşlik edecek. Her iki solistin de repertuvarında Ulvi Cemal Erkin’in ‘Köçekçe’si var.

7.2.2017Kitap Sanat
Geleceğin doğalgaz tesisatçılarından Viyanada staj

Geleceğin doğalgaz tesisatçılarından Viyana'da staj

Geleceğin doğalgaz tesisatçılarından Viyana'da staj

7.2.2017Manisa
Rusyadan İrana 149 ton sarı kek

Rusya'dan İran'a 149 ton "sarı kek"

İran, Rusya'dan Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) gözetiminde 5 kilogram yüzde 20 zenginleştirilmiş uranyum ve nükleer tesislerde yakıt olarak kullanılan 149 ton öğütülmüş uranyum oksit (sarı kek) teslim alacak.

7.2.2017Dünya
4 bin kişi başörtüsü için yürüdü

4 bin kişi başörtüsü için yürüdü

Avusturya’nın başkenti Viyana’da ‘Başörtüme dokunma’ protestosuna katılan lyaklaşık 4 bin kişi, Avusturya Dışişileri Bakanlığına yürüdü.

5.2.2017Dünya
Viyana’da ‘Anti Faşist’ gösteri

Viyana’da ‘Anti Faşist’ gösteri

Avusturya’nın baş kenti Viyana’da aşırı sağcıların Hofburg Sarayı’nda düzenlediği balo protesto edildi.

4.2.2017Dünya
Kemanın ustası deneyimlerini paylaştı

Kemanın ustası deneyimlerini paylaştı

KEMAN sanatçısı Esen Kıvrak, masterclass programı çerçevesinde İzmir'in Buca ilçesinde öğrencilerle bir araya geldi.

3.2.2017İzmir
Baba-kız Maiskyler aynı sahnede

Baba-kız Maisky'ler aynı sahnede

Dünyanın en büyük şöhrete sahip iki viyolonselcisinden biri Mischa Maisky, piyanist kızı Lily Maisky ile 9 Şubat akşamı İş Sanat’a konuk oluyor. Maisky’yi hakikaten benzersiz bir yıldız kılan epey özelliği var.

3.2.2017Kitap Sanat
Başkan Tosun Viyanada CHPlilerle buluştu

Başkan Tosun Viyana'da CHP'lilerle buluştu

ULUSLARARASI insan hakları kampanyası grubu Act. Now tarafından düzenlenen 'Uluslararası Belediye Başkanları Konferansı'na katılmak üzere Viyana'da bulunan CHP'li Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, partisinin Avusturya Birliği'ni ziyaret etti.

2.2.2017İzmir
Öğrenciler 3D yazıcı eğitimi için Avrupaya gitti

Öğrenciler 3D yazıcı eğitimi için Avrupa'ya gitti

Kayseri Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans ) tarafından kabul edilen  ‘Modern Üretim Tasarımında Kullanılan 3 Boyutlu (3D) Yazıcıların  Teknolojik İnovasyon Eğitim ve Stajı’ isimli  Erasmus+ Mesleki Eğitim programı kapsamında Meslek Lisesi öğrencileri staj eğitimi için Çek Cumhuriyetinde bulunan Stredni prumyslova skola meslek lisesine gitti. 

2.2.2017Eğitim
Başkan Tosun, Viyanadaki panelde konuştu

Başkan Tosun, Viyana'daki panelde konuştu

İZMİR'in Dikili İlçesi'nin CHP'li Belediye Başkanı Mustafa Tosun, Avusturya'nın başkenti Viyana'da katıldığı bir panelde, mültecilerin sadece Suriye'ye komşu olan ülkelerin değil, tüm dünya ülkelerinin sorunu olduğunu, çözümünün ise bölgede kalıcı barışın tahsis edilmesiyle mümkün olacağını söyledi.

1.2.2017İzmir
Uğur Mumcu Manavgatta anıldı

Uğur Mumcu Manavgat'ta anıldı

Uğur Mumcu Manavgat'ta anıldı

25.1.2017Antalya
Hoşgörüsüzlerin hep bir bahanesi oldu

Hoşgörüsüzlerin hep bir bahanesi oldu

İslamofobi konusunda araştırmalar yapan Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Çaksu ile Belçika Liege Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Abdeslam Marfouk, Avrupa’daki İslam karşıtlığının ‘siyasi nedenlere bağlı olarak yükseldiği’ni savundu.

25.1.2017Dünya
Gazpromdan Türk şirketleriyle ilgili önemli açıklama

Gazprom'dan Türk şirketleriyle ilgili önemli açıklama

Gazprom'un, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle Türk şirketlerini tahkime götüreceği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

24.1.2017Ekonomi
OPEC üretim kısıntılarını izleyecek

OPEC üretim kısıntılarını izleyecek

Avusturya'nın başkenti Viyana'da, OPEC üyesi üç ve OPEC dışı iki ülkenin oluşturduğu Ortak Bakanlar Gözetim Komitesi açılış toplantısı düzenlendi.

23.1.2017Ekonomi
Dijital dünyanın yeni yıldızı Sena Şener

Dijital dünyanın yeni yıldızı Sena Şener

Kocaman, kıvır kıvır saçları, ışıldayan gözleriyle bir masal kahramanını andırıyor. Daha 18 yaşında... Ama hayallerini gerçekleştirme yolunda önemli adımlar attı bile. Evde yaptığı kayıtları Soundcloud hesabına yükledikten kısa süre sonra dikkatleri üzerine çekti. Sofar İstanbul’un bir etkinliğinde seslendirdiği şarkısı ‘Çirkin Dünya’ ise çok daha geniş bir kitleye ulaştı.  Kendi bestesi olan ‘Waiting on the Shore’, sözlerini ve vokal melodilerini yazdığı ‘Feel’ ve Mahmut Orhan’ın remix’lediği ‘Self Control’ cover’ı milyonlarca tık aldı. Şimdi hem single’ı ‘Bak Bana’ ile hem de ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ albümünde seslendirdiği ‘Birden Geldin Aklıma’yla takipçilerinin karşısında. Genç müzisyeni yakından tanıyalım...

21.1.2017Hayat
İşte internetteki müzik platformlarının yeni fenomenleri:

İşte internetteki müzik platformlarının yeni fenomenleri:

Youtube’da, Soundcloud’da, Apple Music’de ve Spotify’da fırtınalar estiriyorlar. Hepsi çok genç ve yetenekli, her birinin on binlerce takipçisi var. Kiminin elinden ünlü bir prodüktör tutmuş, kimi kendi çabasıyla başarıya ulaşmış. Dijital çağın gereklerini layığıyla yerine getiren Z Kuşağı müzisyenler, ‘fenomenlikten’ şöhrete uzanan yolda emin adımlarla yürüyor.

20.1.2017Keyif
Gençlik Değişim Programına GKV damgası

Gençlik Değişim Programına GKV damgası

Gençlik Değişim Programına GKV damgası

19.1.2017Gaziantep
Çalgı Çengi İkimiz ekibi Mersinde

'Çalgı Çengi İkimiz' ekibi Mersin'de

'Çalgı Çengi İkimiz' ekibi Mersin'de

18.1.2017Mersin
Hokeyde Avrupa sınavı

Hokeyde Avrupa sınavı

21 Yaş Altı Kadınlar Salon Hokey Şampiyonası’nda (Championship) mücadele edecek milli takım hazırlıklarını Ankara’da tamamladı.

17.1.2017Ankara
Avusturya’da başörtüsü protestosu

Avusturya’da başörtüsü protestosu

Avusturya’da öğretmenler dahil kamu çalışanlarına başörtüsünün yasaklanmasına yönelik yasa önergesi, başkent Viyana’da protesto edildi.

17.1.2017Dünya
2017 VW Golf, Skoda Octavia ve SEAT Leon görücüye çıktı

2017 VW Golf, Skoda Octavia ve SEAT Leon görücüye çıktı!

2017 model Volkswagen Golf, Skoda Octavia ve SEAT Leon, Viyana'da görücüye çıkarıldı.

16.1.2017Otomobil
Esra Erol, Beyazın kabusu oldu

Esra Erol, Beyaz'ın kabusu oldu!

Müzmin bekar Beyaz, bu sefer Esra Erol'a tosladı! Viyana'ya kadar giden Esra Erol, Beyaz'ı evlendirmeye kararlıydı; ama, başarılı olabildi mi?

14.1.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Avrasya Zirvesi’nde neler tartışılacak

Avrasya Zirvesi’nde neler tartışılacak

MARMARA Grubu Vakfı’nın organize ettiği 4-6 Nisan tarihlerinde yapılacak olan 20. Avrasya Ekonomik Zirvesi’ne Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bujar Nishani, Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov, Karadağ Cumhurbaşkanı Filip Vujanovic, Bosna-Hersek Cumhurbaşkanı Mladen Ivanic ile KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı katılacak. Hırvatistan, Letonya, Moldova, Nijerya, Romanya, Sırbistan’ın ise önceki cumhurbaşkanları ‘Bilge Adamlar’ oturumunda konuşmacı olarak yer alacak.

20.2.2017Haber Yazıları
Saffet’in PİRİ’siyle dünyayı gez

Saffet’in PİRİ’siyle dünyayı gez!

O artık cebimizde, hem de ücretsiz...

17.2.2017Cumartesi Yazıları
Ankara Palas’ta sevdiğinizle dans edin

Ankara Palas’ta sevdiğinizle dans edin

Yokluklar içinde Meclis açılır. Ankara dışından gelen milletvekillerinin durumu da ayrıca zordur. Kalmak için yer bulamazlar. Tek bir otel vardır. Meclisin tam karşısında; Taşhan. Yer bulup kalabilenler alt katında atlarını, eşeklerini bağlar, üst katında uyurlar. O sıralar özellikle eşeğin önemli bir nakil aracı olduğunu Falih Rıfkı’nın Çankaya isimli kitabında, “Tellallar, sıkça sokaklarda – Eşek bulaan... Eşek bulaan... diye haykırarak, kaybolmuşları arardı” sözlerinden anlıyoruz.

13.2.2017Ankara
Ortaylı’yı dinlemek büyük keyif

Ortaylı’yı dinlemek büyük keyif

Ege Sanayicileri ve İşadamları Derneği ESİAD’ın 32’inci Yüksek İstişare Konseyi toplantısına dün katıldım.

27.1.2017İzmir
Anne, katillere açık görüş var da babama niye yok

Anne, katillere açık görüş var da babama niye yok?!

NE büyük acılar yaşanıyor!

18.1.2017Haber Yazıları