Arşiv
Yazarlara Göre
Doğan HIZLAN107Yalçın BAYER80Yalçın DOĞAN71Hadi ULUENGİN69Uğur CEBECİ61Vahap MUNYAR59Gila BENMAYOR42Ertuğrul ÖZKÖK41Murat BARDAKÇI39Ferai TINÇ35Ayşe ARMAN34Gökhan KİMSESİZCAN31Cengiz ÇANDAR28Serdar TURGUT26Cengiz SEMERCİOĞLU23Kubilay KESKİN22Sevil ATASOY22Soner YALÇIN19Enis BERBEROĞLU18Mehmet Ali BİRAND18Tufan TÜRENÇ17Oktay EKŞİ16Deniz SİPAHİ15Mehmet YAŞİN15Mehmet Y. YILMAZ14Sahrap SOYSAL14Yılmaz ÖZDİL14Özdemir İNCE14Ahmet HAKAN13Emin ÇÖLAŞAN12Fatih ÇEKİRGE12Kurthan FİŞEK12Onur BAŞTÜRK12Kanat ATKAYA11Nurten ERK TOSUNER11Altan Tanrıkulu10Doğan ULUÇ10Yaşar SÖKMENSÜER10Yener SÜSOY9Erkan ÇELEBİ8Oğuz ARAL8Sedat ERGİN8Tuğrul ŞAVKAY8Zeynep GÖĞÜŞ8Adnan KAYA7Figen BATUR7Güzin Abla7Tolga TANIŞ7Verda ÖZER7İlter TÜRKMEN7Eyüp CAN6Fatih ALTAYLI6Melda Narmanlı ÇİMEN6Melis ALPHAN6Nihat DEMİRKOL6Taha AKYOL6Ayçe DİKMEN5Ayşe ÖZEK KARASU5Ayşegül DOMANİÇ YELÇE5Mümtaz SOYSAL5Orhan CAN5Yaşar AKSOY5Zeynep ATİKKAN5Şenay DÜDEK5Ayşen GÜR4Banu TUNA4Emre KIZILKAYA4Erol Aksoy4Melike Karakartal4Muharrem SARIKAYA4Seçim AYDIN4Tuna KİREMİTÇİ4Yorgo KIRBAKİ4İzzet ÇAPA4Şükrü KÜÇÜKŞAHİN4Banu ŞEN3Cenker TEZEL3Ege CANSEN3Elif Çongur3Erdal SAĞLAM3Erdal İPEKEŞEN3Ezgi Başaran3Hikmet Demirkol3Mehmet Barlas3Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ3Pako'nun Sayfası3Rahmi TURAN3Selim Türsen3Serhan ASKER3Sevgi'nin Diviti3Uğur VARDAN3Yeşim Çobankent3Ömür GEDİK3Ahmet ALTAN2Akif BEKİ2Ayşe ARAL2Bahar AKINCI2Bekir COŞKUN2Bilgin GÖKBERK2Ercan KUMCU2

Viyana

Viyana ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Viyana haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.746 Viyana haberi bulunmuştur.

Viyana  Avusturya'nın başkenti ve en büyük şehri, aynı zamanda ülkenin 9 eyaletinden yüzölçümü bakımından en küçüğü. Yaklaşık 1.705.000 kişilik nüfusuyla ülkenin en kalabalık kentidir, çevre ilçeleriyle birlikte Viyana'da yaklaşık iki milyon insan yaşar, ki bu da Avusturya nüfusunun yaklaşık dörtte biridir. Nüfus bakımından Viyana Avrupa Birliği'nin en büyük onuncu kentidir. Birleşmiş Milletler bürosuyla Viyana Birleşmiş Milletlerin dört resmi merkez temsilciliğinden birine sahiptir. Kentte bulunan diğer önemli uluslararası kuruluşlar OPEC, AGİT ve Uluslararası Atom Enerjisi Örgütü'dür (IAEA).

Devamı..

Viyana Haberleri

Antalya'dan Avrupa'ya turizm atağı

Antalya'dan Avrupa'ya turizm atağı

Antalya turizminin önde gelen kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan bir heyetle çeşitli Avrupa ülkelerine yönelik tanıtım atağına geçen Bü- yükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Avrupa’daki Türklerin bu yılki turizm kararlarını Antalya lehine almalarını hedeflediklerini söyledi.

24.5.2016Avrupa
Mersin’de stadın yerine meydan önerisi

Mersin’de stadın yerine meydan önerisi

MERSİN Yapı Müteahhitleri Derneği (MERYAP) Başkanı Nesim Ekinci, Tevfik Sırrı Gür Stadı’nın bulunduğu alana kent meydanı yapılması önerisinde bulundu.

23.5.2016Çukurova
Pentagon: Rusya'dan teklif almadık

Pentagon: Rusya'dan teklif almadık

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), Rusya’dan, kendileriyle 25 Mayıs’tan itibaren Suriye’de ortak hava operasyonları düzlenmeye dair henüz resmi bir teklif almadıklarını açıkladı. ABD Savunma Bakanlığı da Rusya ve ABD arasında, Suriye’de ortak hava operasyonları düzenlemeye dair bir anlaşma olmadığını bildirdi.

20.5.2016Dünya
Çavuşoğlu'ndan Lavrov'a 'istifa' resti

Çavuşoğlu'ndan Lavrov'a 'istifa' resti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye toplantısında Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'a "Türkiye'nin IŞİD'e yardım ettiğine ilişkin tek bir deliliniz varsa istifa etmeye hazırım" dedi.

17.5.2016Dünya

AB: Türkiye kurallara göre oynasın, değiştirmeye çalışmasın

Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk, Türkiye'nin göçmenler konusunda Avrupa Birliği ile yaptığı anlaşmanın kurallarını değiştirmeye çalışmaması gerektiğini söyledi.

17.5.2016Dünya
Avrupa'nın en romantik başkentleri / Avrupa turu 2016

Avrupa'nın en romantik başkentleri / Avrupa turu 2016

Yaza doğru romantizm dolu erken bir tatil düşlüyorsanız, en güzel Avrupa turu tavsiyelerini paylaşıyoruz. Avrupa'nın romantizm başkentleri için önerilerimiz sizin için geliyor

17.5.2016Seyahat
Viyana'da 'Karabağ' zirvesi

Viyana'da 'Karabağ' zirvesi

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubu, Azerbaycan ve Ermenistan cumhurbaşkanlarının, Dağlık Karabağ krizine kalıcı bir çözüm bulunması amacıyla haziranda yeni bir müzakere turuna başlama kararı aldıklarını duyurdu.

17.5.2016Dünya
ABD Libya'ya silah vermeye hazır

ABD Libya'ya silah vermeye hazır

ABD Savunma Bakanlığı Sözcüsü Peter Cook, ABD’nin Libya’ya silah verebileceğinin belirtilmesi üzerine, kendilerine henüz bu konuda bir talimat verilmediğini, fakat buna hazır olduklarını söyledi.

17.5.2016Dünya
Bakan Müezzinoğlu

Bakan Müezzinoğlu "kansere" karşı pedal çevirdi

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, kadın kanserleri konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen etkinlik kapsamında Boğaziçi Köprüsü'nde bisiklet sürdü. Bakan Müezzinoğlu: "Kanserlerin en az üçte birini tedbirlerimizle bireysel olarak önleyebiliyoruz. Üçte birini de erken teşhisle yine yenebiliyoruz. İpin ucu esasında yüzde 70 oranında bizim elimizdedir."

15.5.2016Sağlık
Aziz Sancar’ın adı üniversitenin konferans salonuna verildi

Aziz Sancar’ın adı üniversitenin konferans salonuna verildi

Nobel Kimya ödülünü alan Prof. Dr. Aziz Sancar’ın adı, kuruluşunda katkısı bulunduğu İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü’nün konferarans salonuna verildi. Onur ödülü alan Aziz Sancar, basın toplantısında Nobel ödülünü aldığı DNA onarımına yönelik soruları yanıtladı, "Nobel’i almamın ikinci gününde Madalyayı Anıtkabir’e bırakmaya karar verdik. Çünkü madalya onların malı. Gençlere tavsiyem politikayla uğraşmasınlar. Bilimle uğraşsınlar" dedi.

14.5.2016Eğitim
Petrolün kader toplantısında ne olacak?

Petrolün kader toplantısında ne olacak?

Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) üyesi Kuveyt'in, örgütün 2 Haziran'da Viyana'da yapacağı toplantıda herhangi bir ortak hareket kararı almasını beklemediğini söyledi.

12.5.2016Ekonomi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'En kalıcı çözüm siyasi çözümdür diyoruz'

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'En kalıcı çözüm siyasi çözümdür diyoruz'

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye'de devam eden iç savaşa ilişkin yaptığı açıklamada, ''Tüm bu zor şartlarda en iyi çözüm, kalıcı çözüm siyasi çözümdür diyoruz. Önümüzdeki hafta Uluslararası Suriye Destek Grubu toplantısında bu gündeme getireceğiz'' dedi.

9.5.2016Dünya
8 bin iyilik meleği

8 bin iyilik meleği

Dünyanın en büyük spor etkinliklerinden Wings for Life World Run’ın Türkiye ayağına ev sahipliği yapan İzmir dün tarihi bir gün yaşadı. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak yaratmak için düzenlenen koşuya 8 bin iyiliksever İzmirli 50’er TL bağış yaparak katıldı.

8.5.2016Ege
Taciz ettikleri kadına tavsiye verdiler!

Taciz ettikleri kadına tavsiye verdiler!

Viyana'da dört erkek saldırgan bir kadını taciz ettikten sonra ona sarışın olduğu ve seksi kıyafetler giydiği için saldırdıklarını söyledi.

6.5.2016Dünya
Avusturya'da camiye

Avusturya'da camiye "domuzlu" saldırı

Avusturya'nın Steiermark eyaletinin başkenti Graz'da yapımı devam eden minareli camiye iki tane domuz başı bırakıldı.

6.5.2016Dünya
'Suriye için barış görüşmeleri yeniden başlatılsın'

'Suriye için barış görüşmeleri yeniden başlatılsın'

Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier, Suriye'deki iç savaş konusunda başlatılan barış görüşmelerine yeniden başlanmasını istedi.

5.5.2016Dünya
Almanya Savunma Bakanı Leyen, Viyana'da

Almanya Savunma Bakanı Leyen, Viyana'da

Almanya Savunma Bakanı Ursula von der Leyen, "AGİT Dönem Başkanı olarak Almanya, AGİT bölgesinde iş birliğini güçlendirmek için teşkilatın kapasitesini artırma çabalarını destekleyecektir." dedi.

4.5.2016Dünya
Bu Canon modelleri Avrupa bileti hediyeli

Bu Canon modelleri Avrupa bileti hediyeli

Canon Eurasia, ‘Canon’um elimde, Avrupa biletim cebimde’ kampanyasıyla EOS M3, EOS M10 ve EOS 750D modellerinden birini alan herkese 2 kişilik gidiş-dönüş Avrupa uçak bileti hediye ediyor. 1 Mayıs-30 Haziran arasında geçerli kampanyadan yararlananlar Londra, Paris, Roma, Viyana gibi şehirlerde tatilini fotoğraflarla ölümsüzleştirecek.

3.5.2016Teknoloji
Şimdi de ‘cami polisi’ mi?

Şimdi de ‘cami polisi’ mi?

Daha önceleri de yazdım. Yine yazıyorum. Şu “Bizim Almaları” anlamak kolay değil. Hem de hiç kolay değil. Hatta zor. Zaman zaman ise imkansız. İşte bunun en son kanıtını bugünlerde yeniden yaşıyoruz.

2.5.2016Avrupa
Erasmus kapsamında Viyana'ya giden Türk öğrenci tecavüze uğradı

Erasmus kapsamında Viyana'ya giden Türk öğrenci tecavüze uğradı

Avusturya’nın başkenti Viyana’da, Erasmus değişim programı kapsamında ülkede bulunan 21 yaşındaki bir Türk öğrenci üç Afgan mültecinin tecavüzüne uğradı.

2.5.2016Dünya
Dinazor çağından kalan ender canlılardan Mersin Balığı koruma altında

Dinazor çağından kalan ender canlılardan Mersin Balığı koruma altında

Dinazorlar döneminden günümüze kadar gelen ender canlılarda biri olduğu belirtilen Mersin Balığı ile ilgili uzun yıllardır sürdürülen çalışmalar türünün devamı açısından olumlu sonuçlar veriyor.

29.4.2016Gündem
Ozon tabakasına zarar veren insan yapımı gazlar hangileri?

Ozon tabakasına zarar veren insan yapımı gazlar hangileri?

Ozon tabakasını incelten gazların kullanımı tamamen yasaklandı. Peki ama ozon tabakasını incelten bu gazlar neler? İşte ozon tabakasına zarar veren insan yapımı gazlar hangileri sorusunun cevabı..

28.4.2016Gündem
Dünyanın 8’inci harikası gün yüzüne çıkıyor

Dünyanın 8’inci harikası gün yüzüne çıkıyor

Bu yazıda size dünyanın sekizinci harikasını tanıtmaya çalışacağım. Şu an dünyanın yedi harikasından sadece ikisi ayakta. Bu 8’inci harika ise maalesef diğerleri gibi ortada yok. Sadece yıkılmamış, kasten yakılmış. Muhteşem Süleyman’ın yaptırdığı bu muhteşem yapıtın bir kısmı şimdi yeniden inşa edilmek isteniyor.

26.4.2016Seyahat
Yönetmen Çetin İpekkaya, hayatını kaybetti

Yönetmen Çetin İpekkaya, hayatını kaybetti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarından emekli tiyatro yönetmeni ve oyuncu Çetin İpekkaya yaşamını yitirdi.

25.4.2016Paparazzi
Avrupa'nın Müslüman siyasetçilere tahammülü yok

Avrupa'nın Müslüman siyasetçilere tahammülü yok

Avrupa'da siyaset yapan Müslümanlar, son dönemde haklarında yürütülen kampanyalar nedeniyle kısa vadede ya siyasi kariyerini sona erdirmek zorunda kalıyor veya istifa baskılarına direnmeye çalışıyor.

24.4.2016Dünya
İran'dan ABD'ye nükleer satış

İran'dan ABD'ye nükleer satış

İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Abbas Arakçi, ABD'ye 32 ton "ağır su" satışı için bir Amerikan şirketiyle anlaşma imzalandığını açıkladı.

22.4.2016Ekonomi
İCCA, Türk turizmcilere moral verdi

İCCA, Türk turizmcilere moral verdi

Branşının en önemli fuarlarından Frankfurt İMEX 2016'da Uluslararası Kongre ve Konvansiyonlar Birliği CEO'su Martin Sirk ve Başkanı Nina Freysen Pretorius'un desteği, Türk turizmciler için moral oldu.

21.4.2016Avrupa
Kobe evliliğini Beethoven ile kurtardı

Kobe evliliğini Beethoven ile kurtardı

Geçtiğimiz günlerde 20 yıllık NBA kariyerini noktalayan Kobe Bryant, 15 yıllık evliliğini ise ilginç bir yöntemle kurtardı.

20.4.2016Basketbol
Avusturya'da sığınmacı karşıtı miting

Avusturya'da sığınmacı karşıtı miting

Avusturya'nın başkenti Viyana'da aşırı sağcılar, sığınmacı ve göçmen karşıtı miting düzenledi.İnsani Mülteci Politikası Platformu mitingi protesto etti.

19.4.2016Dünya
AfD’ye tepki yağıyor

AfD’ye tepki yağıyor

Euro karşıtı olarak kurulan Almanya için Alternatif (AfD), rotasını İslam düşmanlığına çevirdi. Artık İslam karşıtlığıyla politika yapacak. Ancak hükümet ortakları CDU, SPD ve muhalefet partileri Sol Yeşiller ile Sol Parti, AfD’ye sert tepki gösterdi.

19.4.2016Dünya
Dünyayı kurtaracaktı miletvekili oldu

Dünyayı kurtaracaktı miletvekili oldu

Suudi Arabistan kralının, eski Almanya Başbakanı Schröder için verdiği akşam yemeğine 300 kişi katılmıştı. Yemekteki tek kadın Yeşiller milletvekili Ekin Deligöz’dü... Suudiler’in protokol kurallarına göre kadın olduğu için Deligöz’ün yemeğe katılmaması gerekiyordu. Ama bu sorun, ilginç bir formülle aşıldı.

16.4.2016Avrupa
Avrupa'dan net uyarı: AB’den uzaklaşıyorsunuz

Avrupa'dan net uyarı: AB’den uzaklaşıyorsunuz

Hollandalı vekil Kati Piri’nin hazırladığı ve Avrupa Parlamentosu’nda dün kabul edilen raporda Türkiye’nin AB’ye girmek için yerine getirmesi gerektiği ‘Kopenhag kriterlerinden uzaklaştığı’, ülkede birçok alanda gerileme olduğu kaydedildi. Türkiye, birçok alanda sert eleştiriler içeren raporu, ‘Ermeni soykırımı’na atıfta bulunduğu gerekçesiyle iade ediyor.

14.4.2016Dünya
Türkiye, Avrupa Parlamentosu'nun raporunu iade edecek

Türkiye, Avrupa Parlamentosu'nun raporunu iade edecek

Avrupa Parlamentosu'nun (AP) Türkiye raporu oy çokluğuyla kabul edildi. AB Bakanı Volkan Bozkır, Ermeni iddialarının Türkiye tarafından tanınması istenen rapora tepki gösterdi. Bozkır, "Bu nedenle, bu raporu da yok hükmünde sayacağız. Raporu, daimi temsilcimiz AP'ye iade edecek" dedi.

14.4.2016Dünya
Bozkır'dan AB ilerleme raporu için yorum: Maalesef...

Bozkır'dan AB ilerleme raporu için yorum: Maalesef...

Avrupa Birliği Bakanı Bozkır, AP'de oylanacak Türkiye raporunu değerlendirdi "(Türkiye'nin AB İlerleme Raporu) Maalesef bu seneki raporun şu anki taslağında, yine 1915 olaylarını sözde soykırım olarak gören ifade yer alıyor. Maalesef şu ana kadar derdimizi anlatamadık. Bu şekilde yürürlüğe girerse bu raporu iade edeceğiz

14.4.2016Gündem
Türkiye'den vize resti

Türkiye'den vize resti

AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, Avusturya'da kritik açıklamalarda bulundu: ''Eğer AB vize serbestisini vermezse biz bu geri kabul anlaşmasını feshedebiliriz. Bu bir pazarlık. Vize olmazsa geri kabul de olmaz

14.4.2016Gündem

‘Sınır kontrolleri yakında kalkabilir‘

Almanya, sığınmacı krizi nedeniyle Avusturya sınırında uygulamaya koyulan sınır kontrollerini kaldırmaya hazırlanıyor. Diğer yandan Papa’nın Nisan ayında Midilli’de sığınmacıları ziyaret edeceği açıklandı.

6.4.2016Dünya
Nane: Uçak biletleri 5 yıl önceyle aynı fiyatta

Nane: Uçak biletleri 5 yıl önceyle aynı fiyatta

Petrol fiyatlarındaki düşüşün, uçak bileti fiyatlarına yansıdığı, bu nedenle yolcuların 5 yıl önceki fiyatlara, hatta daha ucuza uçabildikleri bildirildi.

6.4.2016Ekonomi
Arkadaşları için tasarladıkları robotla şampiyon oldular

Arkadaşları için tasarladıkları robotla şampiyon oldular

Gaziantepli 4 lise öğrencisinin, felç olan arkadaşlarına yardımcı olmak düşüncesiyle tasarladığı robot, Avusturya'nın başkenti Viyana'da düzenlenen "Dünya Robot Yarışması"nda serbest kategoride birinciliğe layık görüldü.

6.4.2016Eğitim
Viyana havalimanında terör alarmı

Viyana havalimanında terör alarmı

Avusturya'nın başkenti Viyana'daki uluslararası havalimanında bir yolcunun, "Çantamda üç tane bomba var" diyerek "şaka" yapmak istemesi, terör alarmı verilmesine neden oldu.

4.4.2016Dünya
AGİT'ten 'Karabağ'da çatışmaları durdurun' çağrısı

AGİT'ten 'Karabağ'da çatışmaları durdurun' çağrısı

AGİT Dönem Başkanı ve Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier, "Tarafları, düşmanlıkları hemen durdurmaya ve ateşkese tam olarak uymaya davet ediyorum" dedi.

3.4.2016Dünya
Avrupa'da 'teröre karşı tek ses' eylemi

Avrupa'da 'teröre karşı tek ses' eylemi

Avrupa'da yaşayan gurbetçiler, 50 ayrı şehirde düzenledikleri eylemlerle Paris, Ankara, İstanbul, Brüksel, Lahor ve diğer kentlerde meydana gelen terör saldırılarını kınadı.

3.4.2016Avrupa
Hakan Çalhanoğlu'nun frikiklerinin sırrı golf vuruşu

Hakan Çalhanoğlu'nun frikiklerinin sırrı golf vuruşu

Almanlar Viyana surlarını yıkan Hakan Çalhanoğlu'nun frikiklerinin gizemini çözdü.

31.3.2016Futbol
ÇOMÜ robot ekibinden dünya ikinciliği

ÇOMÜ robot ekibinden dünya ikinciliği

ÇANAKKALE Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Çan Meslek Yüksekokulu robot ekibi, Avusturya’nın başkenti Viyana’da yapılan Uluslararası Robot Yarışması ’RobotChallenge 2016’da dünya ikincisi oldu.

30.3.2016Ege
Hitler’in favorisi İsrail için tetikçi olmuş!

Hitler’in favorisi İsrail için tetikçi olmuş!

Nazi Almanyası lideri Adolf Hitler’in favorileri arasında bulunan madalyalı bir SS subayının İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesinin ardından İsrail için tetikçilik yaptığı ortaya çıktı.

30.3.2016Dünya
Türkiye Avusturya maçı hangi kanalda saat kaçta? İşte ilk 11'ler..

Türkiye Avusturya maçı hangi kanalda saat kaçta? İşte ilk 11'ler..

Türkiye Avusturya maçı ile millilerimiz bu akşam zorlu bir hazırlık mücadelesinde sahne alacak. Euro 2016 öncesi son hazırlık karşılaşmasına çıkan A Milli Takım, karşılaşmayı kazanarak 12 maçlık yenilmezlik serisini devam ettirmek istiyor. Karşılaşma öncesi maçın yayın bilgileri merak ediliyordu. Peki Türkiye Avusturya maçı hangi kanalda saat kaçta oynanacak? Millilerimizin ilk 11'i belli oldu. İşte karşılaşmada forma giyecek kadro...

29.3.2016Spor
Milli maç öncesi forma jesti

Milli maç öncesi forma jesti

Avusturya ile Türkiye A milli futbol takımları arasındaki özel maç öncesinde forma jesti yaşandı.

29.3.2016Futbol
Karaman'daki skandal hakkında ilk kez konuştu

Karaman'daki skandal hakkında ilk kez konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu haftalık grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu Karaman'da çocuklara taciz olayıyla ilgili Başbakan Davutoğlu'na seslenerek, "Yasa dışı bu evlerden Türkiye genelinde kaç tane var. Bana gelen bilgi 10 binin üzerinde. O evlerde ne dersleri veriliyor çocuklara. Cumhuriyet düşmanlığı mı öğretiliyor" dedi.

29.3.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Bir ton asfalt için kullanılan elektriği 40 kilovata indirdik

Bir ton asfalt için kullanılan elektriği 40 kilovata indirdik

GEÇEN hafta AB Bakanı Volkan Bozkır’ın Avusturya ziyareti sonrası cuma sabahı Viyana’dan Münih’e geçtim. Havalimanından doğrudan iş makinesi üreticileri için dünya vitrini olan Bauma Fuarı’na gittim.

19.4.2016Haber Yazıları
Eğitime 41.4 milyon lira bağışı anlatırsak sevabı uçup gider mi

Eğitime 41.4 milyon lira bağışı anlatırsak sevabı uçup gider mi

ZORLU Holding’in geçen yıl Antalya’da düzenlediği üst ve orta kademe yöneticiler toplantısında Mehmet Zorlu Vakfı (MZV) bursuyla üniversite eğitimini tamamlamış, Hazine Müsteşarlığı’nda görevli bir genç kadın kürsüye çıktı:

16.4.2016Haber Yazıları
AB'den 'geri kabul'ü fesih hakkımız var

AB'den 'geri kabul'ü fesih hakkımız var

AVRUPA Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Viyana’da Avusturya Dışişleri, Avrupa ve Uyum Bakanı Sebastian Kurz’la birlikte medyanın önüne çıktığında Avrupa Parlamentosu’nun (AP) Türkiye Raporu’nu 375 oyla kabul ettiği bilgisi geldi.

15.4.2016Haber Yazıları