Ustanın Hikayesi


 • Belgesel değil yağlama seli - Ustanın Hikayesi

  Belgesel değil yağlama seli06.09.2013

  Gündem2008

  MHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, İzmir’de partisinin Balçova İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında, Başbakan Tayyip Erdoğan için yapılan ‘Ustanın Hikayesi’ belgeselini eleştirdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  İmam hatip açarak olmuyor - Ustanın Hikayesi

  İmam hatip açarak olmuyor05.09.2013

  Yazarlar

  Ülkelerin eğitim sistemlerinin işleyişini ve başarısını diğer ülkeler ile kıyaslayabilmelerine olanak vermek için 1995’ten bu yana bir araştırma yapılıyor.
 • 'Neden yayınlanmadı ben de bilmiyorum ' - Ustanın Hikayesi

  'Neden yayınlanmadı ben de bilmiyorum '03.09.2013

  Magazin Hattı

  Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Beyaz TV'de ekrana gelen "Usta'nın Hikayesi" adlı program için, Başbakan'a iki soru yönetmişti.Ancak dün akşamki canlı yayında Gülben Ergen'in videosu yer almadı.
 • 'Ustanın Hikayesi' yayınlandı - Ustanın Hikayesi

  'Ustanın Hikayesi' yayınlandı02.09.2013

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beyaz TV'de yayınlanan ''Ustanın Hikayesi' belgeselini anlatıyor.Başbakan Erdoğan, Emine Erdoğan'la tanışmasını anlatırken, "Tepebaşı Gazinosu vardı.O gün partimizin toplantısında bizim hanımın tasarımcılık yönü vardır.Dikkatimi çekti.Elektriklenme ile tabir edilen aşık olmak denen durum meydana geldi.Aşk kişinin sevdiğinde yok olmasıdır.Bizimki de biz bir aşık olduk pir aşık olduk" dedi.
 • Kanat ATKAYA

  3 Eylül'e mendil dayanmaz - Ustanın Hikayesi

  3 Eylül'e mendil dayanmaz26.08.2013

  Yazarlar

  DENEYİMLİ magazin gazetecisi Ali Eyüboğlu’nun Milliyet’teki sütunundan duyurduğu habere bakılırsa 3 Eylül’de gözyaşları şelale olacak demektir memlekette.
 • Ferai TINÇ

  ‘Kemınde’ gel buraya - Ustanın Hikayesi

  ‘Kemınde’ gel buraya31.07.2004

  Yazarlar

  UFKA bakmak, yani ufak şeylere takılmadan yürüyüp gitmek insanı korur ama bazen de ufka dalıp ayaklarının ucundakini ıskalamak var.O kötü.
içinde

Ustanın Hikayesi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz