MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Cengiz SEMERCİOĞLU245Onur BAŞTÜRK132Kubilay KESKİN93Gökhan KİMSESİZCAN77Ömür GEDİK38Cenker TEZEL37Ayşe ARMAN29Ali Atıf BİR25Ahmet HAKAN25Melike Karakartal25İzzet ÇAPA24Şenay DÜDEK22Doğan ULUÇ20Doğan HIZLAN17Melis ALPHAN16Pakize SUDA15Ertuğrul ÖZKÖK13Armağan ÇAĞLAYAN13 Nilüfer PAZVANTOĞLU13Kanat ATKAYA11Ebru ÇAPA11Erdal İPEKEŞEN11Fatih ALTAYLI9Yalçın BAYER9Güzin Abla9Mehmet Ali BİRAND9Esra MİDİLLİ9Tolga TANIŞ9Erdem KIRIM9Mehmet YAŞİN8Osman MÜFTÜOĞLU8Tekin ARAL8Ayşe ÖZEK KARASU8Sibel Arna8Gülse BİRSEL8Gila BENMAYOR7Figen BATUR7Savaş ÖZBEY7Emin ÇÖLAŞAN6Ece SÜKAN6Salih UÇAR5Yener SÜSOY5Yorgo KIRBAKİ5Ayşe ARAL - Kelebek5Pucca Günlük5Hikmet Demirkol5Tuğrul ŞAVKAY4Yurtsan ATAKAN4Niobe Aslı Temel4Mehmet Y. YILMAZ4Özgür BOLAT4Ayşe ARAL4Erkan ÇELEBİ3Tolga AKYILDIZ3Reha ERUS3Özdemir İNCE3Şükrü KIZILOT3Yalçın DOĞAN3Sahrap SOYSAL3Nil KARAİBRAHİMGİL3Yaşar SÖKMENSÜER3Cengiz ÇANDAR3Mevlüt TEZEL3Rıza Özel3Ceren Şehirlioğlu3Haşim Kılıç3Saffet Emre TONGUÇ3Bekir COŞKUN2İsmet SOLAK2Oya BERBEROĞLU2Vahap MUNYAR2Nora ROMİ2Pako'nun Sayfası2Banu TUNA2Erdal KAPLANSEREN2Sevil ATASOY2Altan Tanrıkulu2Fırat TUR2Uğur DÜNDAR2Nedim BUBİK2Hakan TARTAN2Pınar REYHAN2Yılmaz ÖZDİL2Yaşar AKSOY2Yaşar Nuri Öztürk2Ayçe DİKMEN2Melike Birgölge2Ertan ACAR2Ferzane ZENAN2Hakan GENCE2İpek DURKAL2İsmet BERKAN2Mehmet Uğur YÜKSEL2Bahar AKINCI2Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ2Banu ŞEN2Leyla ATAMAN2Faruk BİLDİRİCİ2Ayşe BAYKAL2Enis BERBEROĞLU1

Ünlüler

Ünlüler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ünlüler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.077 Ünlüler haberi bulunmuştur.

Ünlüler Haberleri

Survivorda dün akşam kim elendi İşte Survivorda elenen yarışmacı

Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte Survivor'da elenen yarışmacı

Survivor yarışmasında dün akşam kim elendi sorusu yanıt buldu. Yarışmanın heyecanla geçen ödül oyununun ardından Survivor'da elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte adaya veda eden yarışmacı

30.3.2017Televizyon
Morhipo’nun People By Fabrika koleksiyonu modaseverlerle buluştu

Morhipo’nun People By Fabrika koleksiyonu modaseverlerle buluştu

Morhipo’nun People By Fabrika koleksiyonu modaseverlerle buluştu

29.3.2017İstanbul
36 saatte Malta

36 saatte Malta

AB’nin en küçük üyesi olmasına karşın tarihi, kültürü, nüfusuyla kalabalıkların adası Malta. Sicilya’nın 80 kilometre güneyinde, yüzölçümü Gökçeada’dan biraz büyük. Fenike, Kartaca, Roma, Bizans, Arap, İspanyol, Fransız egemenliğine girse de en çok şövalyeler ve İngilizler iz bıraktı. Tarsuslu Aziz Pavlus, ressam Caravaggio, Napolyon gibi ünlüler misafiri oldu. Mutfağı İtalyanlardan etkilenmiş. Barok katedrallerden postmodern binalara kadar mimarisi ise Batı çizgisinde.  İşte 36 saatte Malta gezi rehberi...

29.3.201736 Saatte Keşfet
Survivorda iletişim ödülünü kim kazandı Survivorda eleme konseyi neden olmadı

Survivor'da iletişim ödülünü kim kazandı? Survivor'da eleme konseyi neden olmadı?

Survivor 2017'de bu akşam adaya kimin veda edeceği meraklı gözlerle bekleniyordu. Fakat Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamayla survivor'da eleme gecesinin bu akşam olmadığı anlaşıldı. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken adalarda tartışmalar ve ödül oyunlarındaki heyecan sürüyor. İletişim ödülü oyun heyecanı bu akşam da yaşandı. Zorlu parkurda mücadele eden yarışmacılar iletişim ödülünü kazanmak için mücadele etti. Peki, iletişim oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme neden olmadı?

28.3.2017Televizyon
Serhat Akın oyunlarda neden yok Serhat Akın elendi mi

Serhat Akın oyunlarda neden yok? Serhat Akın elendi mi?

Serhat Akın'ın survivor'da oyunlarda yer almaması birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Ünlüler takımında yer alan Serhat Akın oynanan hiç bir ödül oyunu ve dokunulmazlık oyununda yer almayınca izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Serhat Akın oyunlarda neden yok? Serhat Akın elendi mi? İşte detaylar.

28.3.2017Televizyon
Survivor Sabriyeden dans şov

Survivor Sabriye'den dans şov!

Ünlüler takımı ödülü kazandı, Sabriye çoştu. Survivor'da dün akşam ödül oyunu heyecanı vardı. Her iki takımın kıyasıya mücadele ettiği yarışın galibi Ünlüler oldu. Müthiş bir yemekle buluşan takım, ardından müzik eşliğinde dans etti. Geceye Sabriye'nin performansı damga vurdu.

28.3.2017Magazin
Survivor Sabriyeden dans şov

Survivor Sabriye'den dans şov

Ünlüler takımı ödülü kazandı, Sabriye çoştu.

28.3.2017Televizyon
‘Hawking benim’ ‘Hayır benim’

‘Hawking benim’ ‘Hayır benim!’

Yaşayan en büyük fizikçi Stephen Hawking ‘Artık yeni bir ses istiyorum’ deyince, ünlüler sıraya girdi. Ama bu istek, bir sivil toplum kuruluşunun projesi çıktı...

27.3.2017Dünya
Serhat Akın oyunlarda neden oynamıyor Serhat Akının sağlık durumu nasıl

Serhat Akın oyunlarda neden oynamıyor? Serhat Akın'ın sağlık durumu nasıl?

Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Serhat Akın'ın dokunulmazlık ve ödül oyunlarında olmaması izleyiciler tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken ve oyun alanlarında tartışmalar sürerken Serhat Akın'ın bunların hiç birinde yer almaması izleyicileri sorgulattırıyor. Serhat Akın elendi mi soruları da izleyicileri meraklandırdı. Serhat Akın, survivor'dan elenmedi. Peki, Serhat Akın oyunlarda neden yok? Serhat Akın'ın sağlık durumu nasıl?

27.3.2017Televizyon
Survivorda Sema şoku

Survivor'da Sema şoku

Ağır bir sakatlık yaşayan Sema, ikinci kez korkuttu.

27.3.2017Televizyon
Sema merdivenlerden böyle düştü

Sema merdivenlerden böyle düştü!

Sakatlığını yakın zaman önce atlatarak yeniden parkurlara dönen Ünlüler Takımı yarışmacısı Sema'nın peşini şanssızlıklar bırakmıyor. Dokunulmazlık oyununda Elif'e karşı yarışan Sema, merdivenlerden düştü. Buna rağmen yarışı bırakmayan yarışmacı, oyuna kaldığı yerden devam etti. Yeniden hızlanan Sema, hem oyunu tamamladı hem de puanı kazanan taraf oldu.

27.3.2017Magazin
Stephen Hawking istedi, ünlüler sıraya girdi

Stephen Hawking istedi, ünlüler sıraya girdi!

Yeni bir sese sahip olmak istediğini açıklayan İngiliz fizikçi Stephen Hawking'in talebine ünlü isimlerden destek geldi.

27.3.2017Teknoloji
Sahte baz istasyonlarında büyük tehlike

Sahte baz istasyonlarında büyük tehlike

Ortaya çıkan bir siber dolandırıcılık, "sahte baz istasyonu" ve bu istasyonlardan yayılan zararlıları hayatımıza sokuyor!

27.3.2017Teknoloji
Sabriye Şengül kimdir, nerelidir Survivor Sabriye kaç yaşında

Sabriye Şengül kimdir, nerelidir? Survivor Sabriye kaç yaşında?

Sabriye Şengül, ünlüler takımında yaşanan ayrılıkların kaynaklarından birisi olmuş ve takım içerisindeki gerilimin artmasına olanak sağlamıştır. Survivor 2017 yarışmasında zaman zaman eğlenceli tavırlarıyla dikkat de çeken Sabriye Şengül, birçok kez potaya girmiş ve elemeden kıl payı kurtulmuştur. Peki, Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır? İşte, yarışmacı hakkında bazı bilgiler

26.3.2017Televizyon
Sema Apak kimdir Survivor Sema kaç yaşında

Sema Apak kimdir? Survivor Sema kaç yaşında?

Sema Apak, Survivor 2017'ye güçlü performansıyla damga vuran isimlerden oldu. Yarışmalarda katılım gösterdiği 103 oyundan 69 galibiyeti olan Sema Apak, son haftalarda yaşadığı sakatlık nedeniyle yarışmaya katılamıyordu. Ancak hırslı yarışmacı haftalar sonra yeniden oyunlara geri döndü. Peki, Sema Apak kimdir? Kaç yaşında? İşte, hakkındaki detaylar!

26.3.2017Televizyon
Survivorda dokunulmazlığı kim kazandı 26 Mart eleme adayları kimler

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? 26 Mart eleme adayları kimler?

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusu merak konusu olurken, eleme adaylarının belirlendiği gecede iki takım da zor saatler yaşadı. Yağmurun şiddetini arttırdığı gecede hava koşulları birden bire tersine döndü. 26 Mart gecesi ekranlara yansıyan oyunlarda, iki takımın da zorlandığı gözlerden kaçmadı. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme adayları kim oldu? İşte, zorlu geceden detaylar

26.3.2017Televizyon
Serhat Akın Survivor’a dönecek mi Acun Ilıcalı Serhat Akının son durumunu açıklıyor

Serhat Akın Survivor’a dönecek mi? Acun Ilıcalı Serhat Akın'ın son durumunu açıklıyor

Serhat Akın'ın son durumu merak konusu oldu. Ünlüler takımında yer alan ünlü futbolcuyu uzun süredir ekranlarda göremeyen Survivor takipçileri, Serhat Akın'a ne oldu? Diskalifiye mi oldu? Neden oyunlarda yok? gibi sorulara yanıt ararken beklenen açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. İşte, Serhat Akın'ın son durumu!

25.3.2017Televizyon
Furkan Kızılay kimdir Furkan Kızılay nereli

Furkan Kızılay kimdir? Furkan Kızılay nereli?

Furkan Kızılay kimdir sorusu survivor yarışmasının birçok takipçisi tarafından oldukça merak konusu olmuş durumda. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Furkan Kızılay'ın ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği üstün performans merak konusu oldu. Peki, televizyon ekranlarından tanıdığımız survivor'ın güçlü yarışmacısı Furkan Kızılay kimdir? Nerelidir?

25.3.2017Televizyon
Survivor Sabriyenin açlıkla imtihanı: Kertenkele yenir mi acaba

Survivor Sabriye'nin açlıkla imtihanı: Kertenkele yenir mi acaba?

Ünlüler Takımı'nda mücadele eden Sabriye, aç kaldığı zaman aklına garip şeyler geldiğini itiraf etti. Sabriye, "Aç kalınca kertenkele yenir mi acaba? Böcek beyni mi yesem acaba? diyorum. Aklıma garip garip şeyler geliyor..." diyerek hem yarışmacı arkadaşlarını hem de izleyenleri güldürdü.

25.3.2017Magazin
Sabriyeden şoke eden itiraf

Sabriye'den şoke eden itiraf!

Survivor'da yarışmacı arkadaş Adem'le aşk dedikodularına karışan ve sürekli tartışmalarda adı geçen Sabriye'den ilginç yemek itirafı geldi.

24.3.2017Magazin
Survivorda dün akşam ödül oyununu kim kazandı Berna ve Elif kavgasının ardından şok..

Survivor'da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? Berna ve Elif kavgasının ardından şok..

Survivor'da dün akşam heyecanlı bir ödül oyunu yaşandı. Ödül oyununda verilen ödül piknik olunca yarışmacılar canlarını dişine takıp, tüm güçlerini gösterdiler. Peynir, reçel, bal gibi en çok özlem duydukları şeyler ödül olarak karşılarına gelince şok yaşayan yarışmacılar hırslı bir oyun sergiledi. Gönüllüler adasında yaşanan kavga ise dün geceye damga vurdu. Peki Survivor'da dün akşam ödül oyununu kim kazandı

24.3.2017Televizyon
Hackerlar ünlü isimlerin özel görüntülerini internette yayınladı

Hacker'lar ünlü isimlerin özel görüntülerini internette yayınladı!

Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve ünlülerin iCloud hesaplarını hackleyenler bu listeye yeni isimler ekledi. Peki listeye eklenen yeni ünlüler arasında kimler yer alıyor?

23.3.2017Teknoloji
Çocuklara yıldızlardan masallar

Çocuklara yıldızlardan masallar

Medya, sinema ve sanat dünyasının ünlüleri , “Koruncuk Vakfı” yararına anlamlı bir projede buluştu.

22.3.2017Magazin
Survivor 2017 eleme adayları arasından kim gitti Survivor 45. bölüm fragmanında Berna gerilimi

Survivor 2017 eleme adayları arasından kim gitti? Survivor 45. bölüm fragmanında Berna gerilimi!

Survivor 2017'nin dün akşam yayınlanan bölümünde elenen isim herkesi şok etti. Halk oylaması ile 21 Mart akşamı bir kişi adaya veda etti. Survivor 2017'nin elenen ismi ünlüler takımından çıktı. Dün akşama damgasını vuran bir diğer konu ise Sabriye ile Adem arasında çıkan kavga oldu. İkili arasındaki gerilim kısa sürede çözülse de sözler ağır oldu. Peki, Survivor 2017'de dün akşam kim gitti? İşte, 45. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

22.3.2017Televizyon
Survivorda dün akşam kim elendi İşte Survivorda kim elendi sorusunun cevabı

Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı

Survivor'da kim elendi sorusu sürpriz bir cevap ile son buldu. Survivor yarışmasında ünlüler arka arkaya iki dokunulmazlık oyunu da kaybedince adadan elenmek üzere 4 arkadaşlarını eleme potasına koymak zorunda kaldılar. Survivor'da SMS oylarına göre rakiplerinden daha az oy alarak elenen isim belli oldu. Peki dün akşam Survivor'da kim elendi? İşte merak edilen sorunun cevabı

22.3.2017Televizyon
Şahika Ercümen kimdir Survivor Şahika kaç yaşında

Şahika Ercümen kimdir? Survivor Şahika kaç yaşında?

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Şahika Ercümen, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmuş durumda. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Şahika Ercümen'in ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans merak ediliyordu. Şahika Ercümen ada hayatında arkadaşları tarafından oldukça dışlanmış durumda ve performansının kötü olması sebebiyle eleştirilere maruz kalıyor. Peki, Milli Sporcu Şahika Ercümen kimdir? Kaç yaşındadır?

21.3.2017Televizyon
Fatih Hürkan kimdir Ne iş yapıyor

Fatih Hürkan kimdir? Ne iş yapıyor?

Fatih Hürkan, Survivor 2017'de ünlüler takımına sonradan dahil oldu ve takım arkadaşları tarafından performansı nedeniyle istenmeyen kişi ilan edildi. Ailesine olan bağlılığı ile tanınan Fatih Hürkan, ailesi ve sivil hayatı ile merak edilen isim oldu. Peki, İlhan ile meydana gelen tartışma sonrasında ada içerisinde iyice yalnızlaşan ve elenen kişi olan Fatih Hürkan kimdir? İşte, yarışmacı hakkında bazı bilgiler ve sivil yaşamından merak edilen kareler

21.3.2017Televizyon
Ünlüler sezonu Erzurum’da kapandı

Ünlüler sezonu Erzurum’da kapandı

Kış sezonunun son partisi Türk Telekom Eend of Winter, geçen hafta sonu Palandöken Sway Hotels’de yapıldı.

21.3.2017Magazin
Nagihan Karadere kimdir Gardırop Savaşları yarışmacısı Nagihan Karadere kaç yaşında

Nagihan Karadere kimdir? Gardırop Savaşları yarışmacısı Nagihan Karadere kaç yaşında?

Nagihan Karadere, hafta içi her gün Fox TV'de izleyicilerle buluşan moda programı 'Gardırop Savaşları’nın son yarışmacısı oldu. Survivor şampiyonluğunu son anda kaçıran milli atleten Nagihan Karadere, iddiasını moda yarışmasında da koruyor. Peki, milli atlet Nagihan Karadere kimdir, kaç yaşında?

21.3.2017Kelebek
Taşınabilir kalp tarama cihazı için defile yapılacak

Taşınabilir kalp tarama cihazı için defile yapılacak

Taşınabilir kalp tarama cihazı için defile yapılacak

20.3.2017İzmir
Ünlüler zaman kapsülüne girerse

Ünlüler zaman kapsülüne girerse!

Kolombiyalı sanatçı Fulvio Obregon, "Ben ve Diğer Ben" isimli çalışmasında dünyaca ünlü müzisyen ve oyuncuların gençlik ve yaşlılık hallerini bir araya getirdi!

20.3.2017Kampüs
Gareth Bale saç ektirecek

Gareth Bale saç ektirecek

Saç ektiren ünlüler kervanına yıldız futbolcu Gareth Bale'in de katılacağı iddia edildi.

20.3.2017 Spor
Sosyal medya ünlüler

Sosyal medya ünlüler

Ünlülerin sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ve altına düştüğü notlar...

20.3.2017Magazin
Survivor son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı Kimin adı yazıldı

Survivor son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı? Kimin adı yazıldı?

Survivor'da kimin adı yazıldı sorusu bugün netlik kazanacak. İlk dokunulmazlık oyununun ardından iki kişinin ismi eleme potasına yazılırken, ikinci dokunulmazlık oyunu ile birlikte diğer iki kişinin ismi bu akşam belirlenecek. Survivor 2017'nin son bölümünde oyunu kazanan gönüllüler takımı, ünlüler takımını ada konseyine göndermiş, bunun sonucunda iki kişi eleme adayı olmuştu. Peki, Survivor son bölümünde neler yaşandı? İşte, detaylar

20.3.2017Televizyon
Evlilik programları ve yasak meselesi

Evlilik programları ve yasak meselesi

KHK kararının ardından evlilik programlarıyla ilgili tartışmalar kızıştı. Esra Erol “Ben bu çamurun içinde olmayacağım” dedi, Zuhal Topal ona gönderme yaptı: “Ben sesimi titreterek konuşmuyorum. Yıllarca engelliler için program yaptım izlenmedi, en çok izlenen evlilik programları.” Konsey bu programların yasaklanmasını nasıl değerlendiriyor?

19.3.2017Magazin
Futbolun zirvesi İstanbulda buluşacak

Futbolun zirvesi İstanbul'da buluşacak

Spor Toto Süper Lig'de yer alan ekiplerin oluşturduğu Kulüpler Birliği Vakfı tarafından ikinci kez düzenlenen Futbol Zirvesi yarın İstanbul'da yapılacak.

19.3.2017Spor
Survivorda kimin adı yazıldı 18 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor'da kimin adı yazıldı? 18 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da 18 Mart Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu, ada konseyinde eleme adayları arasına yazılan isimleri merak ettirdi. Gönüllüler ve ünlüler takımının oynadığı oyunun ardından iki aday, eleme isimleri arasında yerini aldı. Peki, Survivor'da 18 Mart Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kim kaybetti? İşte, dokunulmazlık oyununda yaşanan olaylar ve Survivor'da ismi yazılan adaylar

19.3.2017Televizyon
Survivorda dokunulmazlık oyununu kim kazandı Kimin adı yazıldı

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Kimin adı yazıldı?

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyunu büyük heyecana neden oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı, içlerinden bir kişiyi daha göndermemek için inanılmaz bir mücadele verdi. Survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Bu ünvanı kazanan yarışmacı ise haftanın ikinci eleme ismini belirledi. İşte, Survivor 2017'nin 18 Mart akşamı oynanan dokunulmazlık oyunundan detaylı bilgiler

18.3.2017Televizyon
‘Survivor’da tek adam mücadelesi

‘Survivor’da tek adam mücadelesi

Dominik; Adem ve İlhan Mansız arasında sessiz ve derinden ilerleyen bir liderlik savaşına sahne oluyor...

17.3.2017Televizyon

Fatih Hürkan kimdir? İşte Survivor'dan elenen Fatih Hürkan'ın ailesi

Fatih Hürkan, Survivor 2017 macerasını 14 Mart Salı günü noktaladı. Özellikle İlhan Mansız ile yaşadığı tartışmalarla hafızalara kazınan ve birkaç kez diskalifiye noktasına gelen Fatih Hürkan, eleme konseyinde ailesine kavuşacağı için mutlu olduğunu dile getirdi. Oyunculuk geçmişi bulunan yarışmacının özel hayatı ve ailesi merak konusu oldu. İşte, Survivor'dan elenen Fatih Hürkan'ın ailesi!

15.3.2017Televizyon
Acun Ilıcalıdan Sabriyeye büyük müjde

Acun Ilıcalı'dan Sabriye'ye büyük müjde!

Survivor'da eleme konseyi öncesi Acun Ilıcalı, Ünlüler Takımı'nda mücadele veren Sabriye'ye güzel bir haber verdi. Ilıcalı'nın Sabriye'ye "Sen bu hafta teyze oldun" diyerek güzel haberi vermesi üzerine Ünlüler Takımı yarışmacısı sevinç gözyaşları döktü. Daha sonra Sabriye, Acun Ilıcalı'ya sarılarak mutluluğunu paylaşmak istedi. Acun Ilıcalı, Sabriye'nin bu isteğini geri çevirmedi ve duygusal yarışmacıya sarılarak onun mutluluğunu paylaştı.

15.3.2017Magazin
Survivorda kim elendi sorusu böyle cevap buldu.. İşte Survivorda dün akşam elenen isim

Survivor'da kim elendi sorusu böyle cevap buldu.. İşte Survivor'da dün akşam elenen isim

Survivor'da dün gece nefes kesen bir eleme heyecanı yaşandı.. Adada kavgaların, tartışmaların eksik olmadığı ünlüler takımında 4 aday elenme potasına çıkmış ve kimin eleneceği merak konusu olmuştu. Survivor'da dün akşam elenen isim belli oldu. Takım arkadaşlarından daha düşük SMS oyu alarak adaya veda eden kişi halk tarafından belirlendi. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

15.3.2017Kelebek
Adem Kılıççı kimdir Kaç yaşındadır (Survivor eleme adayı)

Adem Kılıççı kimdir? Kaç yaşındadır? (Survivor eleme adayı)

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Adem Kılıççı ada hayatındaki yaşamı ve arkadaşları arasında yaşanan diyaloglarla ön plana çıkmaya devam ediyor. Survivor başladığı günden itibaren Sabriye ve Şahika'yı koruma altına alan ve arkadaşları tarafından avukatlık yapmakla suçlanan Adem Kılıççı bu aralar sıkıntı yaşıyor. Fakat oyun alanında gösterdiği performansla oldukça dikkat çeken Adem Kılıççı, güçlü fiziğinin avantajını korumaya devam ediyor. Türkiye'yi sayısız turnuvada temsil eden Adem Kılıççı kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

14.3.2017Televizyon
Şahika Ercümen kimdir Kaç yaşındadır (Survivor eleme adayı)

Şahika Ercümen kimdir? Kaç yaşındadır? (Survivor eleme adayı)

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Şahika Ercümen ada hayatında arkadaşları tarafından yalancılıkla ve iftirayla suçlanıyor. Survivor başladığı günden itibaren yüzücü kimliğiyle su oyunlarında oldukça başarılı olan Şahika Ercümen, son zamanlarda performans düşüklüğünden dolayı arkadaşları tarafından eleştiri yağmuruna maruz kalıyor. 2014 yılı itibarıyla serbest dalış alanında 6 adet resmi dünya rekoru sahibi olan Şahika Ercümen kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

14.3.2017Televizyon
Pınar Saka kimdir Kaç yaşındadır (Survivor eleme adayı)

Pınar Saka kimdir? Kaç yaşındadır? (Survivor eleme adayı)

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı olan Pınar Saka ada hayatında son dönemlerde oldukça zor zamanlar geçiriyor. Survivor başladığı günden itibaren Milli sporcu kimliğiyle ve hızlı yapısıyla oyunlarda başarısını gösteren Pınar Saka, son zamanlarda yaşadığı performans düşüklüğünden dolayı arkadaşları tarafından eleştiriliyor. Milli atlet olan Pınar Saka, 100, 200 ve 400 metre kategorilerinde ülkemiz adına birçok başarıya imza attı. Peki, Pınar Saka kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

14.3.2017Televizyon
Hayko Cepkinin çok konuşulan görüntüleri

Hayko Cepkin'in çok konuşulan görüntüleri

İstanbul'dan kaçan ünlüler kervanına katılan ünlü rock'çı Hayko Cepkin, eşeği Midas'ın eski görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

14.3.2017Magazin
Hayko Cepkinin çok konuşulan görüntüleri

Hayko Cepkin'in çok konuşulan görüntüleri!

İstanbul'dan kaçan ünlüler kervanına katılan ünlü rockçı Hayko Cepkin, eşeği Midas'ın eski görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı...

14.3.2017Magazin
Efsane futbolcular nefes için KKTCde sahaya cıkacak

Efsane futbolcular nefes için KKTC'de sahaya cıkacak!

Nöroblastom tümörü ile mücadele eden 6 yaşındaki Nefes Demirpençe'ye yardım için futbol dünyasının ünlü isimleri KKTC'ye geliyor.

14.3.2017Futbol
Survivor Sabriye: Adem beni kıskanıyor...

Survivor Sabriye: Adem beni kıskanıyor...

Ünlüler takımının olay ismi Sabriye Şengül, bir süredir gergin olduğu yarışmacı arkadaşlarının kendisiyle yakınlaşmasından ötürü "Adem kıskanıyor olabilir" diyerek, ilginç bir yorumda bulundu.

14.3.2017Televizyon
Survivor 2017de sembolü kim kazandı Mor oda ödülü mest etti

Survivor 2017'de sembolü kim kazandı? Mor oda ödülü mest etti!

Survivor 2017'de dün akşam kim elendi sorusu izleyiciler tarafından araştırma konusu oldu. Kıran kırana geçen yarışmaların ardından Survivor'da sembol ödülünü kim kazandı sorusu, diğer gündem konusu oldu. Mor oda ödülü ise bir yarışmacı ve onun seçtiği kişilere ziyafet yaşattı. Survivor'ın 14 Mart tarihinde yayınlanacak bölümünde ise İlhan ve Sedat arasında geçen şiddetli tartışma ekranlara yansıdı. İşte, dün akşam yaşananlar ve sembol ödülünü kim kazandı sorusunun cevabı

14.3.2017Televizyon