Aramanız :
Aradığınız kelime : "

turk_markalar

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

2.077  adet haber bulundu.


 • Arda Turan Hürriyet'e konuştu - turk_markalar
  Arda Turan Hürriyet'e konuştu25.03.2015
  EkonomiMilli Takım ve Galatasaray’da olduğu gibi yaklaşık 4 yıldır İspanya’da da 10 numaralı Atletico Madrid formasıyla Türkiye’yi temsil eden Arda Turan’la, çözüm sürecinden, faiz tartışmalarına, Türk futbol endüstrisinden yatırımlarına kadar birçok konuyu konuştuk.
 • Bakan Işık, teknoloji devlerini Gebze'ye davet etti - turk_markalar
  Bakan Işık, teknoloji devlerini Gebze'ye davet etti23.03.2015
  Teknoloji‘Önümüzdeki 10 yılda pek çok yeni kavram ve teknoloji hayatımıza girecek.Buna hazırlıklı olmayan ülkeler çok hızlı irtifa kaybedecek.Biz bunlardan biri olmak istemiyoruz.’ Bu sözler geçtiğimiz hafta teknolojinin merkezi olan Silikon Vadisi’ni ziyaret eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a ait.
 • İnovasyon ateşi İzmir’de yandı - turk_markalar
  İnovasyon ateşi İzmir’de yandı22.03.2015
  EgeİNOVASYON Haftası 2015 İzmir, gerçekleştirilen iki günlük yoğun programın ardından sona erdi.Konuşmacıların bilgi birikimlerini ve deneyimlerini aktardıkları etkinlikleri, iki gün boyunca 9 bini aşkını ziyaretçi izledi.
 • Bursa kumaşı Atıl Kutoğlu defilesiyle Paris’ten dünyaya tanıtıldı - turk_markalar
  Bursa kumaşı Atıl Kutoğlu defilesiyle Paris’ten dünyaya tanıtıldı22.03.2015
  EkonomiULUDAĞ Tekstil İhracatçıları Birlikleri (UTİB) Bursa’nın kumaşlarını dünyaya tanıtmak için çocukluğu Bursa’da geçen modacı Atıl Kutoğlu ile işbirliği yaptı.Atıl Kutoğlu da Paris’te tamamını Bursa kumaşlarıyla hazırladığı koleksiyonu defileyle sundu.
 • 50 milyar Euro ciro yapıyoruz - turk_markalar
  50 milyar Euro ciro yapıyoruz21.03.2015
  EkonomiAVRUPALI Türk Markalar Birliği’nin (ATMB) Londra’da düzenlediği ‘Marka Zirvesi’ Ekonomi Bakanlığı bürokratları ile Avrupalı Türk girişimcileri bir araya getirdi.
 • Sahne senin Özge Gürel! - turk_markalar
  Sahne senin Özge Gürel!14.03.2015
  StilReyting rekortmeni ‘Kiraz Mevsimi’ dizisinin başrol oyuncusu Özge Gürel’le pazartesi başlayacak Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’a hazırlandık.Oyuncu, stil anlamında tüm tabularını yıktı.
 • Türk şirketleri 90 ülkede 2 bin 951 Türk mağazaya ulaştı - turk_markalar
  Türk şirketleri 90 ülkede 2 bin 951 Türk mağazaya ulaştı13.03.2015
  EkonomiDÜNYADA Türk markalarının gücü her geçen gün artıyor.Hazır giyimden mobilyaya kadar pek çok farklı alanda dünyaya açılan Türk markaları bugün 90 ülkede 2 bin 951 mağaza ile faaliyette.En çok Türk mağazasının bulunduğu ülke ise 707 mağaza ile Rusya.Mağazaların yüzde 75’ini ise hazır giyim markaları oluşturuyor.
 • Bayisiyle Kükrer - turk_markalar
  Bayisiyle Kükrer10.03.2015
  EkonomiEskişehirli merhum Kemal Kükrer’in 1915’te ‘sirke’ üreterek temelini attığı ‘Kemal Kükrer’ markasının kaderi, 1999’da Antalya bayisi Gülel ailesi tarafından 2 milyon dolara satın alındıktan sonra değişti.Yeni ürünler ve kapasite yatırımları ile markanın 2014 cirosu 50 milyon TL oldu.
 • Adnan KAYA

  Başarının rotasını çiziyor - turk_markalar
  Başarının rotasını çiziyor01.03.2015
  Yazarlar
 • İstanbul’un gücüyle ‘niş parfüm’ markası - turk_markalar
  İstanbul’un gücüyle ‘niş parfüm’ markası24.02.2015
  Ekonomi KobiKÜRESEL çapta en tanınmış markamız konumundaki ‘İstanbul’un marka yaratma gücü artık girişimciler tarafından da değerlendiriliyor.
 • Türkiye’nin tek 18+ fuarı başlıyor - turk_markalar
  Türkiye’nin tek 18+ fuarı başlıyor12.02.2015
  GündemTANITIM, reklam ve fuarlara katılımı büyük kısıtlamalara uğrayan alkollü içkilere yönelik Türkiye’de tek fuar olan Anfaş BEVEX, dördüncü kez kapılarını açıyor.Fuara 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasak.BEVEX’le birlikte Anfaş Food Product da 22’nci kez düzenlenecek.
 • Doğan HIZLAN

  Dünya Kitap Ödülleri 22 yıldır veriliyor - turk_markalar
  Dünya Kitap Ödülleri 22 yıldır veriliyor21.01.2015
  YazarlarDÜNYA KİTAP ÖDÜLLERİ, kısa bir süre önce belirlenmişti.
 • Ülker futboldan tüm desteğini çekti - turk_markalar
  Ülker futboldan tüm desteğini çekti14.01.2015
  EkonomiHabertürk'e konuşan Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker, Yıldırım Demirören'e bir mektup gönderip futboldan tüm desteklerini çektiklerini duyurdu.
 • Adnan KAYA

  Akıllı, yetenekli, eğlenceli, yaratıcı - turk_markalar
  Akıllı, yetenekli, eğlenceli, yaratıcı04.01.2015
  Yazarlar
 • Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den yeni vergi açıklaması - turk_markalar
  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den yeni vergi açıklaması24.12.2014
  EkonomiEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’ye gelen cep telefonu, bilgisayar (PC) ve elektronik aletlere anti-damping vergisi getireceklerini açıkladı.
 • O eski halinden eser yok şimdi - turk_markalar
  O eski halinden eser yok şimdi19.12.2014
  EkonomiRIXOS’un patronu Fettah Tamince’nin Antalya’nın yılbaşı için süslenmemesiyle ilgili isyanın ardından, şimdi de İstanbul’un yılbaşında sembolü haline gelen Nişantaşı’nın süslenmemesi tartışma yarattı.Nişantaşı’ndaki mağaza ve restoran sahipleri, “Biz de Antalyalı turizmciler gibi bir fon oluşturup, süslemeye sponsor olurduk.Ancak geç kalındı.Nişantaşı’ndaki esnafın cirosu düştü” dedi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Ertuğrul Özkök trend bülteni - turk_markalar
  Ertuğrul Özkök trend bülteni14.12.2014
  Yazarlar
 • Apple Pay için geliştireceği teknolojiyi dünyaya satacak - turk_markalar
  Apple Pay için geliştireceği teknolojiyi dünyaya satacak12.12.2014
  TeknolojiTürk şirketi Blesh, Apple Pay için geliştireceği teknolojiyi dünyaya satmayı planlıyor.
 • Intel dünyayı şekillendiren teknolojileri tanıttı - turk_markalar
  Intel dünyayı şekillendiren teknolojileri tanıttı10.12.2014
  TeknolojiTürkiye’nin en kapsamlı teknoloji etkinliklerinden biri olan Intel Teknoloji Konferansları, İstanbul’da düzenlendi.Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın’ın açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte, Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv ve Alışveriş Merkezi ve Perakendeciler Derneği Başkanı Mehmet Nane de konuşmacı olarak yer aldı.
 • The Crew'deki CHP logosu görenleri şaşırtıyor - turk_markalar
  The Crew'deki CHP logosu görenleri şaşırtıyor10.12.2014
  TeknolojiDünyanın en büyük oyun yapımcılarından olan Ubisoft’un 2 Aralık’ta piyasaya sürdüğü “The Crew” isimli yarış oyunu çıktığı gibi on binlerce satış gerçekleştirdi.Türk olmayanlar bir detayı kaçırdı; ancak Türkler, oyun içerisinde CHP logosunu görünce büyük şaşkınlığa uğradı.
 • Ece SÜKAN

  Tüm dünya burada biz neredeyiz? - turk_markalar
  Tüm dünya burada biz neredeyiz?07.12.2014
  YazarlarDünyanın en önemli uluslararası sanat etkinliği Miami Art Basel’da ülkemizden hiç iz yok.Peki moda ve sanatın kalbinin attığı fuarda hangi eser kaça gidiyor, partilerde neler oluyor, kimler konuşuluyor?
 • Vuslat Doğan Sabancı: Marka projeler çağı başladı' - turk_markalar
  Vuslat Doğan Sabancı: Marka projeler çağı başladı'04.12.2014
  Ekonomi14.Gayrimenkul Zirvesi'nde konuşan Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı insanlık tarihinin 20.yüzyılda kırlardan şehirlere, az gelişmiş ülkelerin çok gelişmiş ülkelere göçüne tanık olduğunu belirterek, “Biz Hürriyet olarak reklamların yanı sıra ekonomik ve sosyal haberlerle de bu tarihi dönüşümün medyadaki ortağı olmaktan gurur duyuyoruz" dedi.Vuslat Doğan Sabancı sektörde markalaşma açısından heyecanlı bir dönüşüm yaşandığına dikkat çekerken "Artık marka projeler çağı başlamış durumda" diye konuştu.
 • Yerli otomobil için inceleme - turk_markalar
  Yerli otomobil için inceleme25.11.2014
  GündemBİLİM, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gebze’deki Taysad Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ve savunma sanayi ve ulaşım sektöründe faaliyet gösteren yurt içi ve uluslararası firmalara tasarım ve mühendislik hizmeti veren Hexagon Studio’yu ziyaret etti.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Oyunculuk okulları oyuncu yetiştiriyor mu? - turk_markalar
  Oyunculuk okulları oyuncu yetiştiriyor mu?13.11.2014
  YazarlarEski, yeni bu kadar oyunculuk okulu var, yıllardır oyuncu yetiştiriyorlar, buralarda eğitim alan pek çok genç de dizilerde oynuyor.
 • Vahap MUNYAR

  Çin’e ek vergi, Kilis’e 8 milyon dolarlık fabrika kazandırdı - turk_markalar
  Çin’e ek vergi, Kilis’e 8 milyon dolarlık fabrika kazandırdı09.11.2014
  YazarlarLC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Kilis’te faaliyete geçen Elyaftriko’da kürsüye Küçükler Holding Yönetim Kurulu Başkanı şapkasıyla çıktı:
 • Kremayla sildi içgüdüyle aldı - turk_markalar
  Kremayla sildi içgüdüyle aldı05.11.2014
  EkonomiYıldız Holding, United Biscuits’e 3.2 milyar doları 10 günde ödeyecek.
 • ‘Karakter’li strateji - turk_markalar
  ‘Karakter’li strateji04.11.2014
  EkonomiCHP’nin Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, partisinin ekonomi stratejilerini ‘Çiftçi Süleyman Amca, Emekli Anneanne, Sanayici Tayfun, Kaderine terk edilen Mehmet ve Girişimci Elif’ karakterleri üzerinden anlattı.
 • Avrupa’daki Türk markalarına destek - turk_markalar
  Avrupa’daki Türk markalarına destek03.11.2014
  Avrupaİngiltere’ye bir dizi temaslarda bulunmak üzere bir çalışma ziyareti gerçekleştiren Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Avrupalı Türk Markalar Birliği (ATMB) Başkanı Cafer Mahiroğlu ile biraraya geldi.
 • Sofuoğlu sekizinci bitirdi - turk_markalar
  Sofuoğlu sekizinci bitirdi02.11.2014
  Spor DiğerDünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası'nda sezonun son yarışını, şampiyonluğu daha önce garantileyen Hollandalı Michael van der Mark kazandı.Türk pilot Kenan Sofuoğlu ise yarışı ve sezonu 8.sırada bitirdi.
 • 102 yıllık Karşıyaka Kulübü'nün adına bile haciz geldi - turk_markalar
  102 yıllık Karşıyaka Kulübü'nün adına bile haciz geldi22.10.2014
  BasketbolPınar Karşıyaka'dan 120 bin TL alacağı bulunan milli basketbolcu Evren Büker, kulübün 4 markasına haciz koydurdu."Karşıyaka Spor Kulübü", "100.Yıl KSK" ve "Kaf Sin Kaf" markalarına 10 milyon, "35 1/2" markasına ise 10 bin TL kıymet biçildi.
 • İstanbul’un modası geçiyor mu? - turk_markalar
  İstanbul’un modası geçiyor mu?20.10.2014
  StilHürriyet’in moda eleştirmenleri hemfikir: İlkbahar-Yaz 2015 koleksiyonlarının sergilendiği İstanbul Fashion Week, tarihinin en sönük, heyecansız ve umut vermeyen sezonunu yaşadı.Yolunda gitmeyen neler var, masaya yatırdık.
 • Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 5.Günden satır başları - turk_markalar
  Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 5.Günden satır başları18.10.2014
  StilMercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un son günü, Birleşmiş Markalar Derneği ve Moda Tasarımcıları Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği, "İdeal marka-tasarımcı işbirliği nasıl olmalı?" konulu panelle başladı.
 • Biocidal ile ebolaya savaş açtı - turk_markalar
  Biocidal ile ebolaya savaş açtı16.10.2014
  Ekonomiİnteko Ambalaj Kimya, aylardır sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarını sonlandırıp, 'Temiz Türkiye' projesine start verdi.Dünyada ilk defa Türkiye'den bilim adamları tarafından geliştirilen gümüş içerikli nano teknoloji Biocidal Basics Dezenfektan, sağlık alanında önemli bir gelişmeye yol açması bekleniyor.
 • Toyota Türkiye’de CEO krizi - turk_markalar
  Toyota Türkiye’de CEO krizi14.10.2014
  EkonomiJapon otomotiv devi Toyota’nın Adapazarı fabrikası Genel Müdürü ve CEO’su Orhan Özer ile markanın Türkiye distribütörü olan Toyota Satış ve Pazarlama A.Ş.’nin CEO’su Ali Haydar Bozkurt arasında uzun süredir yaşanan ‘CEO’ krizi içinden çıkılmaz bir hal aldı.Öyle ki, Toyota’nın Türkiye fabrikasının 20’inci yılı için 15 Ekim’de düzenlenecek ve Toyota Avrupa Başkanı Didier Leroy’un katılacağı törene Ali Haydar Bozkurt ‘un davet bile edilmediği iddia ediliyor.
 • 25 yıl sonra aynı poz! - turk_markalar
  25 yıl sonra aynı poz!13.10.2014
  Ekonomi1989 yılında Yüce Auto’nun bünyesinde Türkiye’de faaliyete geçen Skoda için gazetelere verilen ilanlarda yer alan 3 yaşındaki çocuk bugün şirketin patronu oldu.Yüce Auto’nun yönetiminde yer alan ve sektörün en genç patronu ünvanına sahip 28 yaşındaki Ali Yüce aynı pozu 25 yıl sonra Hürriyet için bir kez daha verdi.
 • Google, yönünü bir Türkle bulacak - turk_markalar
  Google, yönünü bir Türkle bulacak13.10.2014
  EkonomiTEKNOLOJİ devi Google’ın en önemli servislerinden biri olan Maps’in (Haritalar) başına Türk bir yönetici geldi.Google’da Maps’ten sorumlu Global Pazarlama Müdürü olan Eren Kantarlı aynı zamanda profeyonel bir yelkenci.
 • Para var huzur var - turk_markalar
  Para var huzur var11.10.2014
  EkonomiSÜPER Lig takımları son dönemlerde UEFA’dan “Mali tablolarınızı düzeltin” uyarısı alırken, Avrupa’da birçok takım finansal yapısıyla parmak ısırtıyor.
 • Erol Sander’le İSTANBUL’DA KATİL AVINDA - turk_markalar
  Erol Sander’le İSTANBUL’DA KATİL AVINDA11.10.2014
  AvrupaAlman televizyon kanalı ARD’de yayınlanan Cinayet Masası İstanbul dizisinin yıldızı Erol Sander’le Boğaz’da bir cinayeti aydınlatma peşinde.
 • TRT Genel Müdürlüğü için 39 aday - turk_markalar
  TRT Genel Müdürlüğü için 39 aday09.10.2014
  GündemRadyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK), TRT Genel Müdürlüğüne aday olmak isteyenler için tanınan başvuru süresi sona erdi.
 • Mete Tamer OMUR

  Sokağı kahve kokusu sardı - turk_markalar
  Sokağı kahve kokusu sardı06.10.2014
  Yazarlar
 • Türkiye’de üreten iflası yaşamaz! - turk_markalar
  Türkiye’de üreten iflası yaşamaz!06.10.2014
  EkonomiFRANSIZ Renault’un Türk ortağı Oyak’ın Otomotiv Grubu Başkanı Celal Çağlar, “IŞİD riskini Türkiye’de üreten düşünsün’ diyen PSA Grubu Ortadoğu ve Afrika Direktörü Jean-Christophe Quemard’a, “Bugün Türkiye’de üretim yapan markalar krizlerden kurtuldu.PSA Grubu’nu iflasa sürükleyen yanlış ülkelere yatırım oldu.Türkiye’ye yatıran her zaman kazanır” cevabını verdi.
 • Türk Malı yerine logo - turk_markalar
  Türk Malı yerine logo29.09.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanlığı ve TİM tarafından hazırlanan Türkiye logosuyla ilgili, “İnşallah bugünden itibaren Türkiye’de üretilen ürünlerin artık üzerinde ‘Made in Turkey’ damgası yerine artık bu logo olacak.Dünyanın neresinde olursa olsun bu logoyu görenler o ürünün Türkiye’de üretildiğini, Türkiye’den ihraç edildiğini anlayacaklar” dedi.Türk sanayisini yurt dışında üst düzeyde temsil etmek ve ‘Türk Malı’ algısını yükseltmek amacıyla Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) koordinasyonu ile başlatılan ‘Türkiye Markası’ çalışmaları tamamlandı.“Turkey Discover the potential ( Türkiye potansiyelini keşfet)” olarak belirlenen Turkey logosunun lansmanı dün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen etkinlikle yapıldı.
 • Ahmet HAKAN

  Bir hayal kırıklığı: Hüseyin Aygün - turk_markalar
  Bir hayal kırıklığı: Hüseyin Aygün28.09.2014
  YazarlarTARAFSIZ Bölge’de CHP Dersim Milletvekili Hüseyin Aygün’ü konuk etmiştim.
 • ‘Radarımız açık, Ortadoğu ve Avrupa’da fırsatlara bakıyoruz’ - turk_markalar
  ‘Radarımız açık, Ortadoğu ve Avrupa’da fırsatlara bakıyoruz’24.09.2014
  Ekonomi“İçerik hala kral.Dijital ise oyunun ciddi bir parçası” diyen Arzuhan Doğan Yalçındağ, bölgede etkin bir oyuncu olmak için arayışlarının sürdüğünü anlatıyor.“İçeriğe yatırım yapmaya devam edip birbirini destekleyen TV ve dijitali birlikte büyütmeyi hedefliyoruz” diyen iş kadını Ortadoğu’da ve Avrupa’da fırsatlara baktıklarının sinyallerini veriyor.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  MODA TUTKUNLARI SOKAKTA… - turk_markalar
  MODA TUTKUNLARI SOKAKTA…19.09.2014
  YazarlarFashion’s Night Out’ önceki akşam Nişantaşı, İstinyePark ve Bağdat Caddesi’nde ‘Pop’ konseptiyle başladı.
 • Beko İspanya’da 3’lük peşinde - turk_markalar
  Beko İspanya’da 3’lük peşinde16.09.2014
  Ekonomiİspanya’da son 5 yılda 5 kat büyüyen ve 6’ncı sıraya yükselen Beko, ilk üçe girmek için son hamlesini Barcelona’ya sponsor olarak yaptı.Şirketin yeni hedefi İspanya pazarında ilk üçe girmek.
 • Bu defilenin esin kaynağı Taglioni - turk_markalar
  Bu defilenin esin kaynağı Taglioni16.09.2014
  AvrupaLondra Moda Haftası, dünyaca ünlü Türk modacı Bora Aksu’nun ‘Kanatlı Dansçı’ temalı defilesiyle açıldı.Somerset House’daki defilede Bora Aksu’nun İlkbahar-Yaz 2015 koleksiyonu sunuldu.
 • Martha Graeff’in olağanüstü hayatı - turk_markalar
  Martha Graeff’in olağanüstü hayatı16.09.2014
  StilOnu, İstanbul’da yaşarken cemiyet sayfalarındaki ‘Brezilyalı gelin’ olarak tanıdık.3 yıl önce İstanbul’dan taşındı, moda haftalarını en önde izleyen, en havalı müzik festivallerinde partileyen bir stil ikonu oldu.New York Moda Haftası’nda yakaladığımız 28 yaşındaki blogger Martha Graeff anlatıyor: Jet-set stil ikonu nasıl olunur?
 • Gözler bu ödülde - turk_markalar
  Gözler bu ödülde14.09.2014
  EgeTÜRKİYE’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projelerinin 17 kategoride ödüllendirileceği “Sign of the City Awards” yarışmasında geri sayım başladı.Türk inşaat ve gayrimenkul sektörüne değer katmak amacıyla, Hürriyet’in öncülüğünde hayata geçen, projelerin ödüllendirileceği yarışma için ikinci kez toplanan jüri, sayıları 120’yi bulan başvuruların değerlendirme kriterleri ve ağırlıkları konusunda görüş ve fikirlerini paylaştı.
 • ‘Kapılarda karşılandık’ - turk_markalar
  ‘Kapılarda karşılandık’12.09.2014
  EkonomiYurtdışında mağaza atağı başlatan BMD’nin 2.durağı Kazakistan.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»