MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER130Sedat ERGİN117Şükrü KIZILOT100Oktay EKŞİ48Mehmet Y. YILMAZ39Emin ÇÖLAŞAN36Özdemir İNCE26Ayşe ARMAN24Cengiz ÇANDAR23Taha AKYOL19Muharrem SARIKAYA18Fatih ALTAYLI17Güzin Abla17Ertuğrul ÖZKÖK15Erkan ÇELEBİ13Ferai TINÇ13Ahmet HAKAN13İsmet BERKAN13Enis BERBEROĞLU11Erdal SAĞLAM11Deniz BAYRAMOĞLU11Murat BARDAKÇI10Serdar TURGUT10Vahap MUNYAR9Mehmet Ali BİRAND9Oya ARMUTÇU8Cüneyt ÜLSEVER7İlter TÜRKMEN7Erman TOROĞLU7Yalçın DOĞAN7Zeynep GÖĞÜŞ6Aylin Anne6Yasin Girgin6Doğan HIZLAN5Gila BENMAYOR5Kanat ATKAYA5Oya BERBEROĞLU5Şükrü KÜÇÜKŞAHİN5Sevil ATASOY5Melis ALPHAN5Pako'nun Sayfası4Cengiz SEMERCİOĞLU4Yaşar SÖKMENSÜER4Rahmi TURAN4Ayşe ÖZEK KARASU4Ege CANSEN4Faruk BİLDİRİCİ4Bekir COŞKUN3Yurtsan ATAKAN3Ali Atıf BİR3Ebru ÇAPA3Ömür GEDİK3Soner YALÇIN3Yonca TOKBAŞ3Yılmaz ÖZDİL3Ayşegül DOMANİÇ YELÇE3Akif BEKİ3Ahmet KARABIYIK3Kurthan FİŞEK2Mümtaz SOYSAL2Tufan TÜRENÇ2Onur BAŞTÜRK2Melike Karakartal2Ayşe ARAL2Banu ŞEN2Emre KIZILKAYA2Ercan KUMCU1Ayşen GÜR1Seçkin TÜRESAY1Uğur CEBECİ1Banu TUNA1Armağan ÇAĞLAYAN1Hülya AVŞAR1Altan Tanrıkulu1Cengiz ÖZDEMİR1Mehmet ARSLAN1Fatih ÇEKİRGE1Rauf TAMER1Gülçin TELCİ1Yavuz GÖKMEN1Ahmet TURAN ALTINER1Mehmet Barlas1Ateş Yalazan1Yaşar Nuri Öztürk1Erol Aksoy1Emel Armutçu1Memet ESER1Tolga TANIŞ1Ferzane ZENAN1Ebru Köksaldı1Bahar AKINCI1Ayşe ARAL - Kelebek1Dr.Başak DEMİRİZ1Ateş BAKAN1Sefer LEVENT1Kenan BAŞARAN1Verda ÖZER1Selahattin DUMAN1Oral Çalışlar1Ayça AKIN1

Türk Ceza Kanunu

Türk Ceza Kanunu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Türk Ceza Kanunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.577 Türk Ceza Kanunu haberi bulunmuştur.

Türk Ceza Kanunu Haberleri

Nevruzda vurulan Kemal Kurkut ile ilgili 2 polis görevden uzaklaştırıldı

Nevruz'da vurulan Kemal Kurkut ile ilgili 2 polis görevden uzaklaştırıldı

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı Nevruz kutlamalarında arama noktasında elindeki bıçakla içeri girmeye çalışırken polisler tarafından vurulan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Kemal Kurkut ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 2 polis memurunun gözaltına alındığını açıkladı. Gözaltına alınan polis memurlarından biri ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken, diğer polis memuru ise tutuklanma istemiyle sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Haklarında işlem yapılan 2 polis, Valilik kararıyla görevden uzaklaştırıldı.

25.3.2017Gündem
Volkan Demirel için karar verildi

Volkan Demirel için karar verildi!

Fenerbahçe basketbol takımının Galatasaray Odeabank’ı kendi sahasında 85-80 yendiği THY Avrupa Ligi maçının ardından taraftarlara hakaret içerikli tezahürat yaptırdığı iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel hakkında takipsizlik kararı verildi.

24.3.2017Futbol
Samsun Tabip Odası : Her gün 30 çalışan şiddet görüyor

Samsun Tabip Odası : Her gün 30 çalışan şiddet görüyor

Samsun Tabip Odası : Her gün 30 çalışan şiddet görüyor

22.3.2017Samsun
CHP Milletvekili Eren Erdem’e 3 yıla kadar hapis istemi

CHP Milletvekili Eren Erdem’e 3 yıla kadar hapis istemi

CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem’in, genel yayın yönetmeni olduğu internet sitesinde yayınlanan haberle 1. Sınıf Emniyet Müdürü ve Hukuk Müşaviri Mehmet Akdeniz’e (Emniyet Genel Müdürlüğü adına) hakaret ettiği iddiasıyla hakkında 1 yıldan 3 yıla kadar hapsi istendi.

21.3.2017Gündem
CHP Milletvekili Eren Erdeme 3 yıla kadar hapis istemi

CHP Milletvekili Eren Erdem'e 3 yıla kadar hapis istemi

CHP Milletvekili Eren Erdem'e 3 yıla kadar hapis istemi

21.3.2017İstanbul
Dilendirilen 12 çocuğun ailesi, adliyeye gönderildi

Dilendirilen 12 çocuğun ailesi, adliyeye gönderildi

Dilendirilen 12 çocuğun ailesi, adliyeye gönderildi

21.3.2017Kayseri
Zabıtadan dilenci operasyonu

Zabıta'dan dilenci operasyonu

Zabıta'dan dilenci operasyonu

17.3.2017Konya
MİTin ByLock raporu delil sayılır tespiti

"MİT'in ByLock raporu delil sayılır" tespiti

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) şifreli haberleşme programı ByLock yazışmalarının, adli bir delil olarak kabul edilmesi ve buna itibar edilemeyeceği şeklindeki savunmaların geçersiz sayılması gerektiği tespiti yapıldı.

14.3.2017Gündem
Selahattin Demirtaşa 5 ay hapis cezası veren mahkeme: İfade özgürlüğü sınırsız değildir

Selahattin Demirtaş'a 5 ay hapis cezası veren mahkeme: İfade özgürlüğü sınırsız değildir

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı 5 ay hapis cezasına çarptıran Doğubeyazıt 2'nci Asliye Ceza Mahkemesi, gerekçeli kararında, ifade özgürlüğünün sonsuz ve sınırsız olmadığını belirterek, "Sanığın, halk iradesini yansıtan seçmenlerin oyları ile iş başına gelmiş meşru hükümetin icraat ve politikalarını 'hükümet terörü' olarak nitelemesi, ifade özgürlüğü ve parlamenter eleştiri hakkının çok ötesindedir" dedi.

13.3.2017Gündem
Demirtaşa 5 ay hapis cezası veren mahkeme: İfade özgürlüğü sınırsız değildir

Demirtaş'a 5 ay hapis cezası veren mahkeme: İfade özgürlüğü sınırsız değildir

Demirtaş'a 5 ay hapis cezası veren mahkeme: İfade özgürlüğü sınırsız değildir

13.3.2017Diyarbakır
AB-Türkiye ilişkilerinde aday ülkelikten stratejik ortaklığa

AB-Türkiye ilişkilerinde aday ülkelikten stratejik ortaklığa

AB-Türkiye ilişkilerinde aday ülkelikten stratejik ortaklığa

10.3.2017İstanbul
Germiyandaki taşocağı için Bakanlığa uyarı

Germiyan'daki taşocağı için Bakanlığa uyarı

İZMİR'in Çeşme ilçesinin Germiyan Mahallesi'ndeki taşocağının mahkeme kararlarına rağmen çalıştırılması üzerine, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na başvurularak bunun önlenmesi, aksi takdirde savcılığa suç duyurusunda bulunulacağı bildirildi.

10.3.2017İzmir
Kadınlar kendi kişisel devrimlerini başlatsın diye

Kadınlar kendi kişisel devrimlerini başlatsın diye!

Kız evlat olmak, evlenmek, boşanmak, çalışan olmak, anne olmak... Hakkınızı bilmek için hukuk külliyatına hâkim olmanız gerekmez. Ama iyi bir kılavuza ihtiyacınız olabilir. Avukat Altın Mimir’in hazırladığı ‘Kadının Hak Arama Rehberi’ anlaşılabilir bir dille yazılmış bir hukuk kılavuzu.

9.3.2017Kitap Sanat
Şiddet arttı ama kadınlar daha mücadeleci

Şiddet arttı ama kadınlar daha mücadeleci

Türkiye’de neredeyse her gün bir kadın cinayeti işleniyor. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun Genel Temsilcisi Gülsüm Kav’a göre yasalar uygulanmadıkça cinayetler bitmeyecek ancak kadınlar artık çok daha mücadeleci.

7.3.2017Gündem
Fuhuş kartvizitine ilk tutuklama

'Fuhuş kartviziti'ne ilk tutuklama

Başkentte fuhuş içerikli kartvizitleri dağıttıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 2 şüpheli hakkında, çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklama kararı verildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, şüpheliler hakkındaki soruşturma sonucunda, TCK'ya yeni eklenen "fuhuşu kolaylaştırmak için hazırlanmış ürünleri dağıtmak" suçundan bir yıldan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açabilecek.

7.3.2017Gündem
Fuhuş kartvizitine ilk tutuklama

Fuhuş kartvizitine ilk tutuklama

Ankara'da fuhuş içerikli kartvizitleri dağıttıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 2 şüpheli, "fuhşu kolaylaştırmak veya fuhşa aracılık etmek amacıyla hazırlanmış görüntü, yazı ve sözleri içeren ürünleri dağıtmak" suçundan tutuklandı. Fuhuş kartviziti dağıtanlara, Türk Ceza Kanunu'nda yapılan değişiklik öncesi sadece idari para cezası uygulanıyordu.

7.3.2017Gündem
Üyeleri değişince Yargıtay kendi kararını bozdu

Üyeleri değişince Yargıtay kendi kararını bozdu

Üniversite öğrenci Şerzan Kurt’un polis kurşunuyla öldürülmesi davasında Yargıtay 1. Ceza Dairesi’nden iki yılda iki farklı karar çıktı. 2014 yılındaki ilk bozma kararında polise ‘tahrik altında kasten öldürme’ suçundan ceza verilmesini isteyen yüksek mahkemenin kararına yerel mahkeme uydu. Ancak üyeleri değişen mahkeme bu kez cezayı çok bularak ‘ağırlaştırılmış yaralama’ kararı verilmesini istedi.

7.3.2017Gündem
Yıkım durdur tartışma bitmedi

Yıkım durdur tartışma bitmedi

‘Asbest’ iddiaları ile yıkımı mahkeme tarafından yıkımı durdurulan Havagazı Fabrikası’nda tartışma sürüyor. Öte yandan Büyükşehir Belediye Meclisi’nin geçtiğimiz haziran ayında fabrikanın da yer aldığı arazide imar plan değişikliği yaptığı öğrenildi.

4.3.2017Ankara
Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Ankara Tabip Odasından Gökçeke suç duyurusu

Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Ankara Tabip Odası'ndan Gökçek'e suç duyurusu

Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Ankara Tabip Odası'ndan Gökçek'e suç duyurusu

3.3.2017Ankara
Darbeci 2 subayın cezası BAMda onandı

Darbeci 2 subayın cezası BAM'da onandı

Darbeci 2 subayın cezası BAM'da onandı

2.3.2017Erzurum
MEB geçici süreli öğretmen alımı başvurusu başladı Hangi ilde kaç kişi alınacak

MEB geçici süreli öğretmen alımı başvurusu başladı! Hangi ilde kaç kişi alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı geçici süreli öğretmen alımı başvurusu, özel olarak açıklan sayfa üzerinden erişime açıldı. Farklı branşlardan toplam 2078 öğretmen alımı yapacağını duyuran Milli Eğitim Bakanlığı, Suriyeli çocukların Türk Eğitim sistemine entegre olmasına katkı sağlayacak. Peki, MEB Geçici Süreli Öğretmen alımı başvurusu nasıl gerçekleştirilecek? Hangi ilde kaç öğretmen alınacak? İşte, detaylı bilgiler

27.2.2017Gündem
Kocası boğarak öldürmüştü Karar çıktı

Kocası boğarak öldürmüştü! Karar çıktı

Mersin'de eşini boğarak öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan sanığa, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.

23.2.2017Gündem
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlüye 5 yıl hapis (2)

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye 5 yıl hapis (2)

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye 5 yıl hapis (2)

21.2.2017Adana
Alperen Ocakları Başkanının o açıklaması hakkında flaş gelişme

Alperen Ocakları Başkanı'nın o açıklaması hakkında flaş gelişme

İstanbul’da, geçen yıl eşcinsellerin Onur Yürüyüşü öncesi “Direkt yürüyüşü engelleyeceğiz. Olacakların sorumlusu biz değiliz” diye açıklama yapan Alperen Ocakları İl Başkanı Kürşat Mican hakkında ‘halkın bir kesimini sosyal sınıf, din, mezhep, cinsiyet, bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama’ suçundan altı aydan bir yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

21.2.2017Gündem
BDDK uzman yardımcılığı sınavı için detaylar yayımlandı

BDDK uzman yardımcılığı sınavı için detaylar yayımlandı

BDDK uzman yardımcılığı sınavına katılım göstermek isteyen bireyler için Devlet Personel Başkanlığı (DPB) internet sitesi üzerinden başvuru şartları yayımlandı. Yazılı ve sözlü gerçekleştirilecek BDDK uzmaan yardımcılığı sınavı, iki oturum halinde olacak. Peki, BDDK sınav başvurusu nasıl yapılacak? Şartlar neler olacak? İşte, merak edilen detaylar

21.2.2017Ekonomi
Ali İsmail Korkmaz davasında yeni gelişme

Ali İsmail Korkmaz davasında yeni gelişme

ESKİŞEHİR’deki Gezi parkı olaylarında öldürülen Ali İsmail Korkmaz davasında Yargıtay 1’nci Ceza Dairesi, sanıklar Ebubekir Harlar ve Hüseyin Engin yönünden cazayı az bularak dosyayı mahkemeye iade etti. Dava her iki sanık yönünden yeniden görülmek üzere, Kayseri 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafından incelenmeye alındı.

21.2.2017Gündem
Ali İsmail Korkmaz davasında 2 sanık yeniden yargılanacak

Ali İsmail Korkmaz davasında 2 sanık yeniden yargılanacak

Ali İsmail Korkmaz davasında 2 sanık yeniden yargılanacak

21.2.2017Kayseri
Tacizci öğretmene 47 yıl hapis

Tacizci öğretmene 47 yıl hapis

Adana’daki istismar, olayın geçtiği ilköğretim okuluna yeni bir rehber öğretmen atanmasıyla ortaya çıktı. Bazı kız öğrencilerin, “Öğretmen F.G. bizi kucağına oturtarak seviyor” iddiaları üzerine, rehber öğretmen, kuşkusunu müdürle paylaştı. Bir başka öğretmen de 56 yaşındaki F.G.’yi kucağında bir öğrenciyle gördüğünü anlattı. 9-10 yaşlarındaki üç kız öğrencinin velilerinin de şikâyeti üzerine, dava açıldı.

20.2.2017Gündem
Türkiyenin gözü bu davada...

Türkiye'nin gözü bu davada...

15 Temmuz'da FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve iki polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin dava bugün Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde başladı. Duruşma için getirilen sanıklar arasında menfezde yakalanan Zekeriya Kuzu da var. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı sanıklarda pişmanlık belirtisi görmediklerini söyledi, "Zaten yaptıkları işin çok kutsal olduğuna o zaman inanıyorlardı. Bugünkü gözlemlerimiz o inancın halen devam ettiği yönünde. Bu davadaki sanıklar, Türk Silahlı Kuvvetlerinin en seçkin birliklerinde daha önce görev almış ve özel olarak yetiştirilmiş kişiler. Bu özelliklerine ek olarak, bizim de dosyada gözlemlediğimiz TSK içindeki örgütün en sadık mensupları. Bunları bir araya getirdiğimizde zaten çok sıra dışı bir profille karşılaşmış oluyoruz. Cumhurbaşkanının varlığını ortadan kaldırma iradesiyle olay mahalline gelindiğine ilişkin hiçbir tereddüt bulunmuyor" diye konuştu.

20.2.2017Gündem
Erdoğana suikast davası başlıyor: Hesap günü

Erdoğan'a suikast davası başlıyor: Hesap günü

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Marmaris’te bulunan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a suikast girişimine ilişkin dava, bugün Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlanacak. Duruşmalar için Muğla Ticaret Odası’nda özel salon hazırlandı.

19.2.2017Gündem
Yargıtay, Ali İsmail’i coplayan polisi affetmedi

Yargıtay, Ali İsmail’i coplayan polisi affetmedi

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, Ali İsmail Korkmaz davası kararını ikinci kez bozdu.

17.2.2017Gündem
Avukat Özsarıdan Ötanazi kitabı

Avukat Özsarı'dan 'Ötanazi' kitabı

İZMİR Barosu avukatlarından Berat Özsarı, yüksek lisans tezi için 'Hollanda hukukunda ötanazi' konusunu seçti. Resamlıkta yapan Özsarı'nın ötanazi konusundaki araştırması kitap olarak basıldı.

17.2.2017İzmir
Otobüste referandum tartışması karakolda bitti

Otobüste referandum tartışması karakolda bitti

Otobüste referandum tartışması karakolda bitti

16.2.2017Denizli
HDP Şırnak Milletvekili Encü cezaevinden tahliye edildi

HDP Şırnak Milletvekili Encü cezaevinden tahliye edildi

Terör soruşturması kapsamında tutuklanan HDP Şırnak Milletvekili Ferhat Encü, Kandıra F Tipi Kapalı Cezaevinden tahliye edildi.

15.2.2017Gündem
Avrupa Konseyi özgürlükler ile ilgili sert uyardı

Avrupa Konseyi özgürlükler ile ilgili sert uyardı

TÜRKİYE’ye üyesi olduğu Avrupa Konseyi’nden (AK) medya özgürlüğü konusunda sert uyarı geldi.

14.2.2017Dünya
Samsunda doğalgaz kesintisi şüphelileri serbest

Samsun'da doğalgaz kesintisi şüphelileri serbest

Samsun'da doğalgaz kesintisi şüphelileri serbest

13.2.2017Samsun
Çocuk evlendirme insanlık suçu

"Çocuk evlendirme insanlık suçu"

"Çocuk evlendirme insanlık suçu"

10.2.2017İzmir
Kredinin önü açıldı

Kredinin önü açıldı

Bankaların, batık kredileri yapılandırması, ek kredi vermesi, taksitlendirme gibi işlemleri artık zimmet suçu olarak sayılmayacak. Kredileri batık hale düştüğü veya krediyi yeniden yapılandırdıklarında ‘zimmet suçu’ ile karşı karşıya kalan bankalar da artık uygun koşullarda kredi verirken ‘zimmet’i düşünmeyecek.

9.2.2017Ekonomi
Hırsız-polis oyununda baba ölmüştü Annenin ifadesi şoke etti

Hırsız-polis oyununda baba ölmüştü! Annenin ifadesi şoke etti

Adana'da hırsız-polis oyunu oynarken pompalı tüfekle babasını vurarak öldürdüğü ileri sürülen 5 yaşındaki çocuğun annesi, "Ben dipçiği tuttum oğlum sıktı, ben tetiğe basmadım" dediği ileri sürüldü. Babasını öldürdüğü iddia edilen çocuk 5 yaşında olduğu için, Türk Ceza Kanunu'na göre cezai ehliyeti olmadığından polis çocuğu gözaltına alıp ifadesine başvurulamadı.

9.2.2017Gündem
Hemşirelere mobbing anlatıldı

Hemşirelere mobbing anlatıldı

Hemşirelere mobbing anlatıldı

9.2.2017Mersin
MSB personel alımı başvurusu nasıl yapılacak Milli Savunma Bakanlığı memur alımı

MSB personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? Milli Savunma Bakanlığı memur alımı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) sivil memur personel alımı başvurusu için son saatlere girildi. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen binlerce aday, bu işlemin nasıl gerçekleştirileceğini araştırmaya başladı. Milli Savunma Bakanlığı sivil memur alımı amacıyla açılan ilanın bugün sonlanacağı duyurular arasında yer alıyor. Peki MSB, personel alımı başvurusu nasıl gerçekleştirilecek? İşte, detaylı bilgiler

6.2.2017Gündem
12-13 yaşındaki kız çocuklarını işte buralardan kaçırıyorlar: Namertlik hattı

12-13 yaşındaki kız çocuklarını işte buralardan kaçırıyorlar: Namertlik hattı

Burası, İzmir’in Kiraz ilçesine bağlı iki dağ köyü olan Sırımlı-Olgunlar, kız kaçırma hattı. 12, 13, 14, 15 yaşındaki kızları kaçırıp, bu çocukların anne-babalarını da ‘sus payı’yla susturanların adresi.

5.2.2017Gündem
Titan hortladı: 24 bin kişiden 100 milyon Euro topladılar

Titan hortladı: 24 bin kişiden 100 milyon Euro topladılar

BİR zamanlar Türkiye gündemine damga vuran Titan saadet zincirinin bir benzerinin daha oluştuğu ortaya çıktı. Bu kez sanal para üzerinden yeni üyelikler yapılıyor. Son bir yılda 24 bin kişiden 100 milyon Euro’ya yakın para toplandı. Toplanan paraların, döviz büroları üzerinden Malta ve Slovenya’ya gönderildiği ifade ediliyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şirketi denetime alırken, Malta'dan da 'Paranız batabilir; dikkatli olun' uyarısı yapıldı.

5.2.2017Ekonomi
Aysel Tuğluk iddianamesi kabul edildi

Aysel Tuğluk iddianamesi kabul edildi

Terör soruşturması kapsamında tutuklanan HDP Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk hakkında iddianame tamamlandı. Tuğluk'un "silahlı terör örgütü kurma veya yönetme" suçundan 15 yıldan 22,5 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

4.2.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Binbaşı tümgenerale Emir aldım sizi vururum deyince

Binbaşı tümgenerale 'Emir aldım sizi vururum' deyince

İKİNCİ Ordu Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümgeneral Avni Angun, darbe haberlerini duyup karargâha hareket etmek üzere konutunun kapısını açtığında, birden karşısında kendisine G-3 piyade tüfeğini doğrultmuş tam teçhizatlı bir binbaşıyı buldu.

23.3.2017Sedat ERGİN
Sapık öğretmen 31 yıl 3 ay ceza yedi

Sapık öğretmen 31 yıl 3 ay ceza yedi!

CİNSEL istismar davalarını gündeme taşımamın, kamuoyu yaratmanın fevkalade faydası var.

13.3.2017Ayşe ARMAN
Huduti Paşa darbeci midir

Huduti Paşa darbeci midir?

15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili kafamı meşgul eden pek çok sorudan biri, dönemin İkinci Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti’ye bu silahlı kalkışmada atfedilen roldür.

9.3.2017Sedat ERGİN
O sapık öğretmen en ağır cezayı almalı

O sapık öğretmen en ağır cezayı almalı!

ALIN size insanın kanını donduran bir olay daha...

22.2.2017Ayşe ARMAN
Aslı’ya ceza annesini yeniden öldürmektir

Aslı’ya ceza annesini yeniden öldürmektir

“ŞİZOFRENİ tartışması” bir hayli etki yarattı.

20.2.2017Ayşe ARMAN
Yaşam, doğum ve ölüm...

Yaşam, doğum ve ölüm...

Bu aralar düşünüyorum şıkça. Doğduk...Sonra büyüdük...

7.2.2017Ayşe ARAL - Kelebek