Aramanız :
Aradığınız kelime : "

tuncay_guney

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

913  adet haber bulundu.


 • Bedrettin Dalan: Kanat taktım uçuyorum - tuncay_guney
  Bedrettin Dalan: Kanat taktım uçuyorum11.03.2015
  Gündem12 Nisan 2010’da alınan yakalama kararının geçen ay kaldırılmasının ardından yurda dönen Ergenekon Davası’nın sanığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı, eski milletvekili Bedrettin Dalan, yurtdışında bulunuşuyla ilgili olarak, "şeytani bir kumpastı.Bu kumpasın mağduru olmamak için yurt dışına çıktım" dedi.Dalan, " Ben bu süreci 20-30 yıl önceden görüyordum’ dediniz.Bunu herhangi devletin kişi yada kurumlarıyla organlarıyla paylaştınız mı?’ sorusuna da "Gerekli olan bütün organlara söyledim.Hiç kimse bana inanmadı.Şunu söyleyeyim karım dahi inanmadı" yanıtını verdi.
 • Nefret suçundan yargılansın - tuncay_guney
  Nefret suçundan yargılansın03.01.2015
  GündemErgenekon davasının ‘karakutusu’ olarak tanımlanan Tuncay Güney’in Yahudi-Musevilere karşı cinayetlere sebep olabilecek şekilde nefret suçu işlediğini öne süren işadamı Doğan Kasadolu, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • Korneada bekleme sırasını eriten göz bankası - tuncay_guney
  Korneada bekleme sırasını eriten göz bankası30.12.2014
  SağlıkKornea nakli bazı göz hastalıklarında hastaların ışığı görmesi için tek şans.
 • Üç aileden yarım milyar lira bağış - tuncay_guney
  Üç aileden yarım milyar lira bağış27.12.2014
  EkonomiCAPITAL dergisinin büyük grup ve şirketlerin temsilcisi iş insanlarının son bir yılda yaptıkları bağış tutarına göre belirlediği ‘Türkiye’nin Gönlü Zengin 50 İş İnsanı’ araştırmasında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, ‘Türkiye’nin En Gönlü Zengin’ kişisi oldu.
 • Doğan HIZLAN

  St.Maria Kilisesi’nde konser - tuncay_guney
  St.Maria Kilisesi’nde konser25.11.2014
  YazarlarGEÇEN cuma akşamı (21 Kasım 2014) İzmir’deki Santa Maria Kilisesi’nde organist Johannes Geffert’i ve Arkas Trio’yu dinledik.
 • Ahmet HAKAN

  Mescid-i Aksa’yı utandıran Vali - tuncay_guney
  Mescid-i Aksa’yı utandıran Vali23.11.2014
  YazarlarEDİRNE Valisi Dursun Şahin, İsrail’in Mescid-i Aksa’ya düzenlediği baskına kızmış.
 • Tuncay Güney hakkında yakalama kararı - tuncay_guney
  Tuncay Güney hakkında yakalama kararı20.11.2014
  GündemERGENEKON davasının ‘kara kutusu’ olarak tanımlanan polise verdiği ifadelerle bu soruşturmanın temelini oluşturan Tuncay Güney hakkında örgüt üyeliği ve casusluk suçlamaları ile yakalama kararı çıkartıldı.
 • 200 Türkiyeli aydın Kobani'ye sahip çıkıyor - tuncay_guney
  200 Türkiyeli aydın Kobani'ye sahip çıkıyor27.09.2014
  Gündemİki yüz Türkiyeli aydın IŞİD zulmüne karşı başta Birleşmiş Milletler olmak üzere uluslararası kurumları Kobani'ye sahip çıkmaya çağırdı.
 • Çubuklu turşuyu kurdu - tuncay_guney
  Çubuklu turşuyu kurdu13.09.2014
  AnkaraMeşhur Çubuk turşusunun tanıtıldığı 10.Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali, kortej yürüyüşüyle başladı.
 • Ege takımları transfere doyamadı - tuncay_guney
  Ege takımları transfere doyamadı10.09.2014
  EgeFUTBOLDA birinci transfer dönemi, 1 Eylül'de sona ererken Ege takımları arasında inanılmaz bir trafik yaşandı.Spor Toto Süper Lig, PTT 1'inci Ligi, Spor Toto 2'nci Ligi ve Spor Toto 3'üncü Ligi'nde mücadele eden 21 Ege takımı yeni sezon öncesi 313 futbolcuyu renklerine bağlarken, 304 oyuncu ile yollarını ayırdı.
 • Gazzeli yaralılara VIP hizmet - tuncay_guney
  Gazzeli yaralılara VIP hizmet13.08.2014
  PlanetSağlık Bakanlığı yetkililerinin hafta başında Filistin’e giderek, Gazze’deki yaralıların Türkiye’ye nakli konusunda yaptığı çalışmalar sonunda İstanbul’a gönderilen Filistinli 3 yaralının tedavisi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam ediyor.
 • Torbayla hallet - tuncay_guney
  Torbayla hallet01.06.2014
  GündemTBMM’de istediğiniz kanunu istediğiniz zaman çıkarıyorsunuz.Yapacağınız iş son derece basit.İşte size çözüm: 1- Bir torba kanunla Balyoz ve Askeri Casusluk davalarının infazını 1 yıl süreyle erteleyin.2- Bu süre içerisinde Meclis’te bir araştırma komisyonu kurun ve yargıya etki eden bu çeteyi tespit edin.3- Bu tespitten sonra sorumlularına kelepçeyi vurun ve Silivri’ye gönderin.4- Bu bir yıllık süre içerisinde bunlar gerçekleşir ve arkasından ortaya çıkmış olan durum nedeniyle hukuki olarak yargılamanın iadesinin yolunu açın.
 • Yalçın BAYER

  Beşiktaş’ta utanılacak işler - tuncay_guney
  Beşiktaş’ta utanılacak işler30.04.2014
  YazarlarCHP Beşiktaş örgütünde, partide son zamanlarda pek görülmeyen ‘yumruklu, küfürlü ve sandalyelerin havada uçuştuğu’ bir gerginlik yaşanacağı bekleniyordu.
 • Tuhaf karar - tuncay_guney
  Tuhaf karar04.04.2014
  GündemErgenekon davasına ilişkin İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi’nin 8 ayda tamamladığı, 3 kitaptan oluşan 16 bin 798 sayfalık gerekçeli kararı Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) üzerinden yayınlandı.Kararda, emsalleri ile karşılaştırılamayacak delil zenginliğine sahip olduğu öne sürülen Ergenekon’un, Susurluk’la bile kıyaslanmasının mümkün olmadığı ifade edildi.
 • Ergenekon gerekçeli kararının önsözü - tuncay_guney
  Ergenekon gerekçeli kararının önsözü03.04.2014
  GündemErgenekon Davası gerekçeli kararının önsözünde şu ifadeler yer aldı:
 • Yerel yarışta büyük fark - tuncay_guney
  Yerel yarışta büyük fark03.04.2014
  Ankara30 Mart yerel seçimlerin büyük bir çekişmeye sahne olduğu Ankara’da AK Parti, daha önce 16 olan ilçe belediyesi sayısını 20’ye çıkardı.Dört belediyesinin ikisini kaybeden CHP 2, beş belediyenin dördünü kaybeden MHP de 2 belediyede kaldı.DP ise 1 belediye kazandı.
 • Aslolan vatandır - tuncay_guney
  Aslolan vatandır16.03.2014
  GündemBizler her daim onurlu Türk subayları olarak vatanımızdan vazgeçmedik.Bizi sinsilik ve sahtekârlıklarla içeri attılar.Ancak bizim için aslolan vatan ve millettir.Kalbimizin ve zihnimizin duvarlarına yazılmış olan budur.Bu uğurda gözlerimizi kapatacaksak eğer bu mutlaka sizler için gurur verici şekilde olacaktır.
 • Paşalar gibi çıktı - tuncay_guney
  Paşalar gibi çıktı08.03.2014
  GündemEski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Silivri Cezaevi'nden tahliye edildi.Başbuğ, tahliyesinden sonra uzun bir konuşma yaparak tepkisini dile getirdi.
 • Süper Başkan GELİYOR - tuncay_guney
  Süper Başkan GELİYOR17.02.2014
  EgeBİR yanda Bodrum, öte tarafta ise Marmaris, Fethiye, Köyceğiz, Dalaman, Datça, Kavaklıdere, Milas, Ortaca, Ula ve Yatağan.
 • Balyoz'da yeniden yargılama tarihi belli oldu - tuncay_guney
  Balyoz'da yeniden yargılama tarihi belli oldu13.02.2014
  GündemBalyoz davasında haklarında bozma kararı verilen 88 sanığın yeniden yargılamasına 17 nisan'da başlanacak.
 • İşte CHP'nin tüm il ve ilçe adayları - tuncay_guney
  İşte CHP'nin tüm il ve ilçe adayları10.02.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplanan CHP Parti Meclisi toplantısında belediye başkan adayları oylandı ve kesinleşti.
 • Kılıçdaroğlu’nun Hilmioğlu ziyaretinin perde arkası - tuncay_guney
  Kılıçdaroğlu’nun Hilmioğlu ziyaretinin perde arkası29.01.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kanser tedavisi gören Ergenekon hükümlüsü ve eski İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Fatih Hilmioğlu’nu Silivri Cezaevi’nde ziyaret etti.
 • Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanı da rahatsız - tuncay_guney
  Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanı da rahatsız28.01.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kanser tedavisi gören Ergenekon hükümlüsü ve eski İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Fatih Hilmioğlu’nu Silivri Cezaevi’nde ziyaret etti.
 • AK Parti'nin adayları Arena’da - tuncay_guney
  AK Parti'nin adayları Arena’da26.01.2014
  AnkaraAK Parti, Başkent’teki tüm ilçe belediye başkan adaylarını Arena Spor Salonu’nda düzenlenen törenle tanıttı.Başbakan Erdoğan, “Ankara’dan sadece başarı değil, Ankara’dan unutulmaz bir demokrasi dersi istiyorum” dedi.
 • İşte AK Parti'nin 30 ildeki aday listesi - tuncay_guney
  İşte AK Parti'nin 30 ildeki aday listesi25.01.2014
  GündemAK Parti'de 30 ilin ilçe belediye başkan adayları açıklandı.
 • Deniz Gürel

  ‘16’da 12’ yola devam - tuncay_guney
  ‘16’da 12’ yola devam22.01.2014
  YazarlarAK Parti’nin merakla beklenen ilçe belediye başkan adayları sonunda açıklandı.Açıklanan tabloda ilk göze çarpan büyük değişikliklerin olmaması.Ankara’da 16 belediyesi olan AK Parti, 12 isimle ‘yola devam’ derken, 4 dış ilçe belediye başkanında değişikliğe gitti.Kadın aday sayısı ise 2’de kaldı.
 • Ergeneson - tuncay_guney
  Ergeneson09.01.2014
  GündemErgenekon, İnternet Andıcı, ÇYDD, OdaTV, Şike.Yüzlerce tutuklu, mahkûm.Büyük Rüşvet Operasyonu, Dubai, Bakırköy ve.
 • Ergenekon savcılığından Bakırköy Başsavcı vekilliğine - tuncay_guney
  Ergenekon savcılığından Bakırköy Başsavcı vekilliğine08.01.2014
  GündemÜmraniye’de bir gecekonduda 27 adet el bombasının bulunması ile 12 Haziran 2007’de başlayan Ergenekon soruşturmasıyla Türkiye, Zekeriya Öz ismini duydu.
 • TÜSİAD’ın çözüm’ sürecine destek için ikinci durağı Batman oldu - tuncay_guney
  TÜSİAD’ın çözüm’ sürecine destek için ikinci durağı Batman oldu29.11.2013
  EkonomiTÜSİAD’ın ‘çözüm’ sürecine destek için gerçekleştirdiği ‘Doğu ve Güneydoğu Yatırımcı Danışma Konseyi’ toplantısının ikincisini dün Batman’da gerçekleştirdi.
 • "Çözüm süreci ilerlerse yatırım maliyeti de düşer"28.11.2013
  EkonomiTÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi yatırımlarının sürat kazanacağını belirterek bölgenin büyümeye yüzde 1 katkı yapabileceğini söyledi.
 • Hayatı roman - tuncay_guney
  Hayatı roman20.11.2013
  GündemErgenekon davasında 21 yıl 9 ay hüküm giyen gazeteci-yazar Hikmet Çiçek, 5 yıl cezaevinde birlikte kaldığı aynı davada 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 117 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün askerlik ve sivil hayatını, ‘Ben Veli Küçük’ adlı kitapla anlattı.
 • 'Ben Veli Küçük' - tuncay_guney
  'Ben Veli Küçük'20.11.2013
  GündemErgenekon davasında 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 117 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Tuğgeneral Veli Küçük, 1972'de Şırnak'ta İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı sırasında Jandarma Genel Komutanlığı'na yazdığı raporda TRT'nin Kürtçe radyo yayın yapmasını önermiş.
 • Adriyatik'te iki Türk böyle çarpıştı - tuncay_guney
  Adriyatik'te iki Türk böyle çarpıştı02.11.2013
  GündemAdriyatik Denizi'nde 2 yıl önce Türk yük gemisi ve Türk feribotunun çarpışması sonucu 8 kişinin öldüğü kazayla ilgili 2 kaptanın yargılanmasına başlandı.
 • Yalçın BAYER

  Çiftçi nasıl dayansın - tuncay_guney
  Çiftçi nasıl dayansın31.10.2013
  YazarlarTÜRKİYE’nin en büyük, dünyanın ise sayılı büyük holdinglerinden Koç Holding 2000 yılında Şanlıurfa’da kurduğu Harranova çiftliğini kapatmaya hazırlanıyor.
 • A Milli Futbol Takımı, 6.kez play-off kapısında - tuncay_guney
  A Milli Futbol Takımı, 6.kez play-off kapısında14.10.2013
  Futbol2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde yarınki maçlar sonucunda grubu ikinci sırada tamamlayarak, play-off'tan finallere gitme olasılığı bulunan A Milli Futbol Takımı, daha önce 5 kez play-off'ta mücadele etti.
 • İşte Yargıtay'ın Balyoz kararı - tuncay_guney
  İşte Yargıtay'ın Balyoz kararı09.10.2013
  GündemYargıtay, Balyoz Davası'nda kararını açıkladı.Emekli kuvvet komutanlarının hapis cezaları onandı.36 sanığa verilen beraat kararını onayan Yargıtay 9.Ceza Dairesi, 88 sanığa verilen mahkumiyet kararlarının bozulmasına ayrıca sanıklardan tutuklu olanların da tahliyesine karar verdi.Cezaları onanan sanık yakınları karar sonrası sinir krizleri geçirdi.Umutlu bekleyişleri hüsranla sonuçlanan sanık yakınları karara isyan ederken gözyaşlarını tutamadılar.
 • Serbest kalanlar, ceza alanlar - tuncay_guney
  Serbest kalanlar, ceza alanlar09.10.2013
  Gündem36 sanığa verilen beraat kararını da onayan Yargıtay 9.Ceza Dairesi, 88 sanığa verilen mahkumiyet kararlarını ise bozulmasına ayrıca sanıklardan tutuklu olanların da tahliyesine karar verdi.
 • İşte Balyoz Davası'nda 2 sayfalık kısa karar - tuncay_guney
  İşte Balyoz Davası'nda 2 sayfalık kısa karar09.10.2013
  GündemYargıtay'da görülen Balyoz Davası'nda karar açıklandı.İşte Balyoz Davası'nda isim isim karar metni.
 • ‘Şantajla zehirlettiler’ iddiasına inceleme - tuncay_guney
  ‘Şantajla zehirlettiler’ iddiasına inceleme13.09.2013
  GündemCumhurbaşkanı Turgut Özal’ın zehirlenme davasında gizli tanık Selçuk’un “Semra Özal’a şantaj yaparak kocasını zehirlettiler” sözleri üzerine Ankara TMK 10’uncu maddesiyle görevli Cumhuriyet Başsavcıvekilliği inceleme başlattı.İddialar ciddi bulunursa Semra Özal hakkında dava açılacak.
 • Gizli tanıklı Özal davası - tuncay_guney
  Gizli tanıklı Özal davası10.09.2013
  GündemEmekli Tuğgeneral Levent Ersöz, Cumhurbaşkanı Özal’ı zehirleyerek öldürdüğü iddiasıyla açılan davada yarın hâkim karşısına çıkıyor.Cezaevinde yeniden ifadesi alınan gizli tanık Selçuk, bu kez Tuncay Güney ve eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in isimlerini ortaya attı.
 • İşte tüm translerler - tuncay_guney
  İşte tüm translerler09.09.2013
  EgeTam liste
 • Yetenekli Bayan Bulut - tuncay_guney
  Yetenekli Bayan Bulut08.09.2013
  Pazarİyi tarafından bakalım: Uydurma cümlelerle röportajı yayımlanan Burcu Bulut sayesinde, medya analizleriyle ünlü dilbilimci Chomsky’ye bulunmaz malzeme çıktı.Oturur afiyetle okuruz artık!
 • Adalet yoksa zorbalık vardır - tuncay_guney
  Adalet yoksa zorbalık vardır24.08.2013
  GündemErgenekon davasının karar duruşmasında tahliye olan CHP Milletvekili Prof.Dr.Mehmet Haberal, Tuncay Güney’in “Ergenekon’da 1 numara yoktu.İlker Başbuğ, 1 numara yerine konuldu” açıklamaları için, “Ülkemiz, bir köprüden geçiyor.Eğer adalet yoksa, zorbalık vardır.Bu da o ülkenin sonu demektir” dedi.
 • Bu saat 5 bin dolar 20 tane daha var - tuncay_guney
  Bu saat 5 bin dolar 20 tane daha var23.08.2013
  PlanetErgenekon’un kilit ismi Tuncay Güney, Kanada'da yaşadığı evin kapılarını Hürriyet'e açtı ve çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.''Ergenekon'un bir numarası yoktu'' diyen Güney, İlker Başbuğ'un bir numara yerine konduğunu iddia etti.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Ergenekon davasının arkasında İsrail mi var :) - tuncay_guney
  Ergenekon davasının arkasında İsrail mi var :)23.08.2013
  YazarlarYIL 2023.
 • Bond yanımda hiç kalır - tuncay_guney
  Bond yanımda hiç kalır23.08.2013
  PlanetToronto’da lüks hayatından çok memnun görünen Tuncay Güney, tarihe ‘süper ajan’ olarak geçtiğini belirterek, “Benim için CIA, MOSSAD, MİT diyorlar.
 • Merak etmeyin Hürriyet varsa o haber de var - tuncay_guney
  Merak etmeyin Hürriyet varsa o haber de var23.08.2013
  GündemBaşbakan Yardımcısı Sayın Bekir Bozdağ, dün Hürriyet gazetesinin birinci sayfasına dönük iki kez eleştiride bulundu.Hürriyet, okurlarının ve halkın bilgi edinme hakkı çerçevesinde bu eleştirileri yanıtlamak zorundadır.
 • İki bakandan ortak açıklama - tuncay_guney
  İki bakandan ortak açıklama22.08.2013
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin gazetecilere ortak basın açıklaması yaptı.Bozdağ "Esad ve Esad'a destek verenler kafasını yastığa koyup uyuyabildiyse ve bu insanlıksa ben insan olmak istemem açıkçası" dedi.Gözyaşlarına hakim olamayan Şahin ise "Küresel vicdanın gelişmesi gerekiyor" diye konuştu.
 • Yaz okulundan yıldız çıkacak - tuncay_guney
  Yaz okulundan yıldız çıkacak09.08.2013
  AnkaraYenimahalle Belediyesi yaz futbol okulunda eğitim gören 260 minik sporcu yeşil sahaların yıldız kramponları olmak için yoğun bir tempo ile çalışıyor.
 • AK Parti'den Ergenekon yorumu - tuncay_guney
  AK Parti'den Ergenekon yorumu07.08.2013
  GündemAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik AK Parti Genel Merkezi'nde açıklamalarda bulundu.Çelik, Ergenekon kararlarıyla ilgili, "Mustafa Kemal’in askerleriyiz diyenler sevsinler sizi.Mustafa Kemal hayatta olsa size patates soydurmazdı" dedi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»