Aramanız :
Aradığınız kelime : "

trakya_üniversitesi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.781  adet haber bulundu.


 • Pedina Gölü, yeniden suya kavuşacak - trakya_üniversitesi
  Pedina Gölü, yeniden suya kavuşacak19.03.2015
  GündemKırklareli'nde, önündeki setin yıkılması sonucu suyu azalan Pedina Gölü'nün canlandırılması için çalışma başlatıldı.
 • Türkiye’den YGS manzaraları - trakya_üniversitesi
  Türkiye’den YGS manzaraları15.03.2015
  EğitimÜniversiteye girişte birinci aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) yapıldı.Adaylar şimdi de haziran ayında iki hafta sonu, 5 oturumda yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavları’na (LYS) hazırlanacak.LYS’ler haziran ayında iki hafta sonu 5 oturum olarak düzenlenecek.LYS başvuruları 8-21 Nisan’da alınacak.
 • Edirne Valisi Şahin: Barlara gitmek yerine sohbet edin - trakya_üniversitesi
  Edirne Valisi Şahin: Barlara gitmek yerine sohbet edin13.03.2015
  GündemEDİRNE Valisi Dursun Ali Şahin, üniversite öğrencilerine yaptığı konuşmada, "Gençlik dönemini çok iyi geçirmek lazım.Kahve köşelerinde, barlarda şurada, burada değil.Böyle güzel sohbetlerle biraraya gelmek lazım.Önemli olan beyni doldurmaktır" dedi.
 • Isınmak için pantolon ve ayakkabısını yakmış - trakya_üniversitesi
  Isınmak için pantolon ve ayakkabısını yakmış13.03.2015
  AvrupaIRAK’ta terör örgütü IŞİD’in saldırılarından kaçarak yasa dışı yollardan Avrupa’ya gitmek isterken Bulgaristan sınırında donarak hayatını kaybeden 2 Ezidi kaçağın cenazeleri yakınları tarafından teslim alındı.Ölen kaçaklardan Dalil Murad İlyas’ın soğuktan korunmak için pantolonunu ve ayakkabısını yakarak ısınmaya çalıştığı ortaya çıktı.Kardeşinin cenazesini alan Şıwan Murad İlyas, terör örgütü IŞİD’in Ezidilere zulüm ettiğini ve ülkelerinden kaçmak zorunda kaldıklarını söyledi.
 • Donarak ölen Ezidi kaçak ısınmak için pantolon ve ayakkabısını yakmış - trakya_üniversitesi
  Donarak ölen Ezidi kaçak ısınmak için pantolon ve ayakkabısını yakmış13.03.2015
  GündemIrak’ta terör örgütü IŞİD’in saldırılarından kaçarak yasa dışı yollardan Avrupa’ya gitmek isterken Bulgaristan sınırında donarak hayatını kaybeden 2 Ezidi kaçağın cenazeleri yakınları tarafından teslim alındı.Ölen kaçaklardan Dalil Murad İlyas’ın soğuktan korunmak için pantolonunu ve ayakkabısını yakarak ısınmaya çalıştığı ortaya çıktı.
 • Sınırda donarak öldü - trakya_üniversitesi
  Sınırda donarak öldü12.03.2015
  AvrupaBulgaristan sınır polisinin dövdüğü Irak uyruklu iki kaçak sınırda donarak öldü, biri de hastanede yaşam savaşı veriyor.
 • IŞİD'den kaçan Ezidiler, Bulgar sınırında soğuktan öldü - trakya_üniversitesi
  IŞİD'den kaçan Ezidiler, Bulgar sınırında soğuktan öldü12.03.2015
  GündemIrak’ta terör örgütü IŞİD’in saldırılarından kaçarak yasa dışı yollardan Avrupa’ya gitmek isterken Bulgaristan sınırında ölü bulunan 2 Ezidi kaçağın donarak hayatını kaybettiği ortaya çıktı
 • 27 ay sonrasına 'tahlil' randevusu - trakya_üniversitesi
  27 ay sonrasına 'tahlil' randevusu06.03.2015
  SağlıkKırklareli’nde oturan 52 yaşındaki İbrahim Aydoğduoğlu’ya, 2 yıl önce başlayan uyku bozukluğu rahatsızlığının tedavisi için gittiği Namık Kemal Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Hastanesi Uyku Bozukluğu Merkezi’nden, cihazla yapılan uyku testi için 19 Mayıs 2017 tarihine randevu verildi.
 • Üniversitelileri taciz eden zanlı yakalandı - trakya_üniversitesi
  Üniversitelileri taciz eden zanlı yakalandı03.03.2015
  GündemEDİRNE’de üniversiteli kız öğrencilere cinsel organını gösterip elle taciz ettiği iddiasıyla aranan 25 yaşındaki S.K., polis tarafından yakaladı.Zanlı, ifadesi alındıktan sonra nöbetçi savcının talimatıyla serbest bırakıldı.
 • Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nun önünde kendini yakmak istedi - trakya_üniversitesi
  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nun önünde kendini yakmak istedi01.03.2015
  GündemSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, PKK’ya yönelik silah bırakma çağrısının eyleme dönüşmesi gerektiğini belirtirken, "Artık silahı mutlaka bırakılması gerekir.Terörün bitmesi, sokaklara huzur ve güvenin gelmesi, bölge insanının yarınlarına ait hedeflerini koyabilmesi, yatırımcının o bölgenin güvenli bir bölge olduğuna kanaatinin oluşması lazım" dedi.Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi temel atma töreni sırasında uzun süreden beri üniversitenin yaşam merkezinde kiracı olarak bulunan ve sorunlarla karşılaştığını belirten esnaf Şahbaz Şahin üzerine benzin dökerek kendini yakmak istedi.
 • Başbakan Davutoğlu:
  Başbakan Davutoğlu: "Çözüm süreci artık milletin malıdır"28.02.2015
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, ’Yeni Türkiye Yolunda’ yaptığı konuşmada " Türkiye’nin etrafındaki ateş çemberine Türkiye’yi sokmak isteyenler, Türkiye’de terörün yaygınlaşması ve şiddet ortamının derinleşmesi için çok çaba sarf ettiler.Çözüm süreci artık milletin malıdır, çözüm süreci milli bir süreçtir, yerli bir süreçtir, bu ülkenin bütün vatandaşlarının sahiplendiği bir süreçtir.Önümüzdeki günlerde çözüm süreci konusunda çok daha sağlam adımlar atılacağına inancımız devam etmektedir.Bütün vatandaşlarımızı da Türkiye’yi Suriye ve Irak gibi kaos ortamına sürüklemek isteyenlere karış çözüm sürecini ve Türkiye’deki demokratikleşme sürecini sahiplenmeye davet ediyorum" dedi.
 • Eğitim dünyasından siyasete akın - trakya_üniversitesi
  Eğitim dünyasından siyasete akın11.02.2015
  EğitimEğitim dünyasından, haziran ayında yapılacak milletvekilliği için aday adayı olacak isimler belli oldu.İstifa edenlerin büyük bölümünün hedefi, AK Parti sıralarından Meclis’e girmek.Kamudan istifalar için sürenin dolduğu 10 Şubat gününe kadar mevcut görevlerinden istifa ederek aday adayı olan eğitimciler şunlar:
 • Galatasaray ve İstanbul Üniversitesi Rektörleri vekillik için istifa etti - trakya_üniversitesi
  Galatasaray ve İstanbul Üniversitesi Rektörleri vekillik için istifa etti10.02.2015
  EğitimGalatasaray Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ethem Tolga ve İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Yunus Söylet haziran ayında yapılacak genel seçimlerde milletvekili adayı olmak için istifa etti.
 • MEB bürokratları ve YÖK üyeleri vekillik için istifa etti - trakya_üniversitesi
  MEB bürokratları ve YÖK üyeleri vekillik için istifa etti10.02.2015
  EğitimMilli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, YÖK üyelerinden Prof.Dr.Muhittin Şimşek, Naci Ağbal, Dr.Emin Zararsız ile bazı rektörler, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevlerinden istifa etti.
 • Edirne'ye ikametini getirene 120 lira kampanyasına büyük ilgi - trakya_üniversitesi
  Edirne'ye ikametini getirene 120 lira kampanyasına büyük ilgi09.02.2015
  GündemEdirne Belediye Başkanı CHP’li Recep Gürkan, İller Bankası’ndan daha fazla pay alabilmek için başlattığı ’ikametini getirene 120 lira’ uygulamasının geniş yankı bulduğunu ve çok sayıda telefon aldıklarını belirterek, "Dünden bu yana öğrencilerden olağan üstü bir ilgi var.Çok fazla telefonlar, mesajlar var.İnanmayacaksınız Muş’tan bile arayan var" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Forsun sökülmesi içimizi acıttı - trakya_üniversitesi
  Forsun sökülmesi içimizi acıttı31.01.2015
  YazarlarANKARA’daki evim Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nün tam karşısındadır.
 • ‘Komşu’nun Che’si iktidarda - trakya_üniversitesi
  ‘Komşu’nun Che’si iktidarda26.01.2015
  HayatDerinleşen ekonomik kriz ve kemer sıkma politikaları, Radikal Sol Koalisyon (Syriza) ve lideri Aleksi Çipras’ın yıldızını parlattı.Çipras iktidarı Avrupa Birliği için yeni bir kriz demek.Çünkü IMF politikalarını reddedip, borçları ödemeyecek.Ve kriz, kıtaya yayılacak.Peki kimdir Aleksis Çipras?
 • Yunanistan'daki seçimleri kazanan SYRİZA, koalisyon için ANEL'le anlaştı - trakya_üniversitesi
  Yunanistan'daki seçimleri kazanan SYRİZA, koalisyon için ANEL'le anlaştı26.01.2015
  PlanetYunanistan’da dün yapılan erken genel seçimlerde, henüz 16 yaşında bir lise öğrencisiyken tarihe “Önlük Hareketi” diye geçen öğrenci direnişinin önderlerinden olan Aleksis Çipras’ın liderliğindeki Radikal Sol Koalisyon (SYRİZA) büyük bir zafer kazandı.Tek başına hükümet kurabilme fırsatını iki sandalyeyle kaçıran SYRİZA, sağcı Bağımsız Yunanlar (ANEL) partisi ile koalisyon hükümeti kurmak için anlaştı.Yeni hükümetin Başbakanı, Çipras olacak.SYRİZA'nın seçim vaatleri arasında; yoksulluk sınırı altında yaşayanlara elektrik ve ısınma hizmetini ücretsiz verilmesi, zenginlerden alınan vergilerin geri getirilmesi, ihtiyacı olanlara gıda ve kira yardımı yapılması, vatandaşların ödenemeyecek boyuttaki banka borçlarının silinmesinin yanı sıra emekli maaşları ve asgari ücrete zam var.
 • Edirne'de doktora silahlı saldırı - trakya_üniversitesi
  Edirne'de doktora silahlı saldırı16.01.2015
  GündemEdirne'de, özel hastanede çalışan bir doktor, av tüfeğiyle yaralandı.
 • 'Uzun süren öksürük bebeklerde ölümcül olabiliyor' - trakya_üniversitesi
  'Uzun süren öksürük bebeklerde ölümcül olabiliyor'15.01.2015
  SağlıkTrakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Ülfet Özbek Vatansever, kış aylarında, nezle ve grip gibi hastalıklara yakalanmalarının önünü geçilebilmesi için bebeklerin “uzaktan” sevilmesi gerektiğini söyledi.
 • Yalçın BAYER

  Değerlerine, kaynaklarına duyarsız bir toplumuz - trakya_üniversitesi
  Değerlerine, kaynaklarına duyarsız bir toplumuz13.01.2015
  YazarlarTÜRKİYE Barolar Birliği Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu’nun Kırklareli’nde iki günlük ‘Doğal Varlıklar ve ÇED Süreçleri Semineri vardı.
 • Sıcaklıklar birden düşecek - trakya_üniversitesi
  Sıcaklıklar birden düşecek04.01.2015
  GündemMeteoroloji uyardı: Pazartesi gününden itibaren yeni bir soğuk ve yağışlı hava dalgası geliyor.Özellikle salı, çarşamba ve perşembe günleri Türkiye'de hava adeta buz kesecek.Marmara da dahil tüm yurtta kar yağışı bekleniyor.Soğuk hava dalgasının ardından ise sıcaklıkların yükselişe geçeceği tahmin ediliyor.Uzmanlar, hava sıcaklıklarındaki bu ani düşüş ve artışın hastalıklara davetiye çıkardığı konusunda vatandaşları uyardı.
 • Bu gece Mevlit Kandili - trakya_üniversitesi
  Bu gece Mevlit Kandili03.01.2015
  GündemHazreti Muhammed’in 1444’üncü doğum günü dün gece Mevlit Kandili ile kutlandı.
 • Ahmet Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar - trakya_üniversitesi
  Ahmet Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar24.12.2014
  GündemBaşbakan Davutoğlu, Edirne’de partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenen Davutoğlu 'Şişli'yi bir çöz sonra gel karşımıza.Paralel belediye oluşmuş belediyenin içinde' dedi.İşte Davutoğlu'nun açıklamaları:
 • Makedonya'nın Türkçe eğitim veren ilk üniversitesi açıldı - trakya_üniversitesi
  Makedonya'nın Türkçe eğitim veren ilk üniversitesi açıldı22.12.2014
  EğitimMakedonya'nın Türkçe eğitim veren ilk üniversitesi olma özelliğini taşıyan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, ülkenin kuzeybatısındaki Gostivar şehrinde, Makedonya Türklerinin milli bayramı Türkçe Eğitim Bayramı'nda açıldı.
 • Öğrencilerden,
  Öğrencilerden, "alan dışı atama" protestosu22.12.2014
  EğitimTrakya Üniversitesi Özel Eğitim bölümü öğrencisi bir grup, sertifikası olan sınıf öğretmenlerinin de özel eğitim öğretmeni olarak atanmasını protesto etti.
 • AKTS ve Diploma Etiketi kazanan üniversiteler açıklandı - trakya_üniversitesi
  AKTS ve Diploma Etiketi kazanan üniversiteler açıklandı19.12.2014
  EğitimYÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç Avrupa Kredi Transfer Sistemi (AKTS) ile Diploma Eki (DE) Etiketi ve Erasmus Kalite Belgesi Ödül Töreni’ne katıldı.YÖK Başkanı Saraç, AKTS Etiketi ve Diploma Etiketi almaya hak kazanan yükseköğretim kurumlarını tebrik etti.
 • Edirne'de bar tuvaletinde cinayet - trakya_üniversitesi
  Edirne'de bar tuvaletinde cinayet11.12.2014
  GündemEdirne’de Tarihi Kırkpınar Güreşleri eski ağası ve işadamı Mustafa A'.nın oğlu 25 yaşındaki V.A'nın, barda 'kız yüzünden' tartıştığı, Ankara’da 'Kürt Ahmet' diye bilinen Ahmet Turgut’un yeğeni 26 yaşındaki Ömer Turgut’u, tuvalette tabancayla başına bir el ateş ederek öldürdüğü iddia edildi.Barda büyük panik yaşanırken, V.A.otomobille olay yerinden kaçtı.
 • TMMOB: 3.havalimanında uçuş güvenliği yok - trakya_üniversitesi
  TMMOB: 3.havalimanında uçuş güvenliği yok09.12.2014
  EkonomiTMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu 3.havalimanı ile ilgili hazırladığı raporda, "İhalesi sonuçlanan havaalanının proje kotunun 105 metreden 70 metreye indirilmesi, bu havaalanının çalışamaz hale getirecektir.Çünkü 70 metre kotunda yapılacak pistlerden, kara yönünden, uluslararası uçuş güvenlik kriterlerine göre, iniş-kalkış mümkün değildir" ifadelerine yer verdi.
 • Öğrenciler ortada kaldı - trakya_üniversitesi
  Öğrenciler ortada kaldı05.12.2014
  GündemTRAKYA Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Ermeni Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencileri, öğretim elemanı olmadığıı için akademik yılın başından beri ders yapamıyor.Üç yıl önce açılan bölümde görevli öğretim üyelerinin bu yıl sözleşmelerini yenilememesi nedeniyle, fakülte yönetimi öğrencileri eş değer başka bölümlere kaydırmak için çare aramaya başladı.
 • Hoca olmayınca öğrenciler ortada kaldı - trakya_üniversitesi
  Hoca olmayınca öğrenciler ortada kaldı05.12.2014
  EğitimTrakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Ermeni Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencileri, öğretim elemanı olmadığı için akademik yılın başından beri ders yapamıyor.Üç yıl önce açılan bölümde görevli öğretim üyelerinin bu yıl sözleşmelerini yenilememesi nedeniyle, fakülte yönetimi öğrencileri eş değer başka bölümlere kaydırmak için çare aramaya başladı.
 • 6 üniversitenin rektör adayları belirlendi - trakya_üniversitesi
  6 üniversitenin rektör adayları belirlendi03.12.2014
  Eğitim2 Aralık’ta toplanan YÖK Genel Kurulu’nda, 6 devlet üniversitesinde seçimle belirlenen 6 aday arasında 3’er isim belirlenerek Cumhurbaşkanlığı’na gönderilmesine karar verildi.Devlet üniversitelerine 15 dekan ataması yapıldı.Bir vakıf üniversitesinin rektör adayı ve iki vakıf üniversitesinin dekan adayı ve bir vakıf meslek yüksekokulunun müdür atamasına olumlu görüş bildirildi.
 • Gila BENMAYOR

  Oysa Edirne’nin hayalleri vardı - trakya_üniversitesi
  Oysa Edirne’nin hayalleri vardı25.11.2014
  YazarlarŞEHİRLERİN hayalleri aslında yöneticilerinin vizyonu.
 • 48 bin yabancı öğrencimiz var - trakya_üniversitesi
  48 bin yabancı öğrencimiz var17.11.2014
  EğitimDünyanın farklı coğrafyalarındaki 191 ülkeden 48 bin öğrenci, lisans, lisansüstü ve doktora eğitimini Türkiye'de alıyor.Dünyanın hemen hemen her yerinden Türkiye'ye gelen yabancı öğrenciler, 157 devlet ve vakıf üniversitesinde öğrenim görüyor.
 • Ahmet HAKAN

  İslam âleminin geldiği son yer - trakya_üniversitesi
  İslam âleminin geldiği son yer15.11.2014
  Yazarlar
 • YÖK Başkan Vekili Prof.Dr.Yavuz Atar oldu - trakya_üniversitesi
  YÖK Başkan Vekili Prof.Dr.Yavuz Atar oldu14.11.2014
  EğitimYÖK Başkanlığı’na Prof.Dr.Yekta Saraç’ın atanmasının ardından boşalan Başkan Vekilliği’ne, Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Yavuz Atar atandı.Prof.Dr.Saraç Başkanlığı’nda toplanan Genel Kurul’da, 14 devlet üniversitesinde yapılan seçimle rektör adayları arasından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulmak üzere, her üniversite için 3’er aday da belirlendi.Ayrıca devlet üniversitelerin 40 fakültesine dekan atamaları da yapıldı.Bazı vakıf üniversitelerinin rektör ve dekan adayları için de olumlu görüş bildirildi.
 • Anadolu Partisi (Ana Parti) kuruldu.Emine Ülker Tarhan kimdir? - trakya_üniversitesi
  Anadolu Partisi (Ana Parti) kuruldu.Emine Ülker Tarhan kimdir?14.11.2014
  GündemCHP'den istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın yeni partisinin ismi ve kadrosu açıklandı.İşte Anadolu Partisi (ANAPARTİ) hakkında en güncel bilgiler ve Tarhan'ın siyasi geçmişi.
 • Yalçın BAYER

  Elektriğe yatırım neden gereksizdir - trakya_üniversitesi
  Elektriğe yatırım neden gereksizdir13.11.2014
  YazarlarHER ne kadar yazının başlığı çok kişiyi memnun etmese de, ülkemizde fazla elektrik üretimi gereksizdir, sırf bazı odakları memnun etmeye yöneliktir.
 • Yalçın BAYER

  Balıkesir, İstanbul’un 2.arka bahçesi oluyor - trakya_üniversitesi
  Balıkesir, İstanbul’un 2.arka bahçesi oluyor12.11.2014
  Yazarlar(TABİİ bu söz Trakya’dan sonra ikinci olarak algılanmalı.)
 • Doktorların önünü açalım profesör olsunlar - trakya_üniversitesi
  Doktorların önünü açalım profesör olsunlar04.11.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Bir gün rektörlerimizle yaptığımız toplantıda dedim ki: ‘Sayın hocalarım, biz bu uzman doktorlarımıza doçentlik, profesörlük bu imkânı veremez miyiz?’ Dediler ki: ‘Veririz’.Şu anda zaten pratik olarak bunlar devlet hastanelerinde bunu yapıyorlar.Önünü açalım, bizim doktorlarımız doçent, profesör olma imkânını yakalasın” dedi.
 • Edirne'de feci kaza: 4 ölü, 4 yaralı - trakya_üniversitesi
  Edirne'de feci kaza: 4 ölü, 4 yaralı30.10.2014
  GündemEDİRNE-Havsa TEM Otobanın 18'nci kilometresinde çalışmalar nedeniyle ulaşımın tek şeritten sağlandığı yolda, iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi öldü, 2'si ağır 4 kişi de yaralandı.
 • Otobanda kaza: 4 ölü, 4 yaralı - trakya_üniversitesi
  Otobanda kaza: 4 ölü, 4 yaralı30.10.2014
  GündemTEM otoyolunda, onarım çalışması nedeniyle gidiş- gelişin aynı yola verildiği bölümde iki otomobil çarpıştı, 4 kişi öldü, 2’si ağır 4 kişi yaralandı.
 • Yalçın BAYER

  Cumhuriyet’i anlayabilmek - trakya_üniversitesi
  Cumhuriyet’i anlayabilmek29.10.2014
  YazarlarCumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
 • Yalçın BAYER

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız - trakya_üniversitesi
  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız28.10.2014
  Yazarlar91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.
 • Yalçın BAYER

  IŞİD, PKK’yı meşrulaştırıyor - trakya_üniversitesi
  IŞİD, PKK’yı meşrulaştırıyor22.10.2014
  YazarlarBüyük devletlerle yatağa girmenin riskli olduğunu anlamayanlara.
 • Batı Trakya’da ilk Türkçe sinema filmi çekildi - trakya_üniversitesi
  Batı Trakya’da ilk Türkçe sinema filmi çekildi22.10.2014
  AvrupaBatı Trakya’da Türk azınlık tarafından çekilen ilk uzun metrajlı film Sevdanın Göçü 24 Ekim'de Gümülcine'de gösterime giriyor.
 • Yalçın BAYER

  ‘İktidar olmak çevreyi kirletmek mi demektir’ - trakya_üniversitesi
  ‘İktidar olmak çevreyi kirletmek mi demektir’21.10.2014
  YazarlarTrakya’nın tarlalarından sonra meralara da göz dikilmesi köylüyü isyan ettirdi.
 • Yalçın BAYER

  Akil insanlara yeni ‘sefer görev emri’ - trakya_üniversitesi
  Akil insanlara yeni ‘sefer görev emri’18.10.2014
  YazarlarASKERLİK hizmetini yapan kişiler, belli bir yaş sınırına kadar, seferberlik mevzuatına göre, sefer planlamasına alınırlar.
 • Yalçın BAYER

  Yandaş olursan zam var - trakya_üniversitesi
  Yandaş olursan zam var17.10.2014
  YazarlarMALİYE Bakanı Mehmet Şimşek’in açıklamalarıyla memur ile memur emeklisine bu yıl için enflasyon farkı ödenmeyeceği kesinleşti.Geçen yıl imzalanan toplu iş sözleşmesiyle maaşlarına 123 ila 146 lira zam yapılan memur ve emeklilerinin hevesi kursağında kaldı.
 • En çok müze İstanbul Üniversitesi’nde - trakya_üniversitesi
  En çok müze İstanbul Üniversitesi’nde08.10.2014
  EğitimTürkiye’nin en fazla müzesi olan yükseköğretim kurumu özelliği taşıyan İstanbul Üniversitesi’nde toplam 21 müze bulunuyor.Bunlardan 4’ü Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tescillenerek müze statüsü kazandı.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»