Toplu Konut İdaresi


 • Şehit yakınları ve gazilere tapuları verilecek - Toplu Konut İdaresi

  Şehit yakınları ve gazilere tapuları verilecek08.12.2014

  GÜNDEM

  BURSA’da, 2001’de şehit yakınları ve gazilere dönemin devlet bakanının da katılımıyla düzenlenen törenle tahsis edilen 20 dairelik apartmana talip olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), gelen tepkiler üzerine bu talebinden vazgeçti.Şehit ve Gazi Apartmanı’na gelen TOKİ yöneticileri, görüştükleri şehit yakınları ve gazilere, "Yazı yanlışlıkla gönderilmiş, yılbaşına kadar sembolik bir rakamla tapularınıza kavuşacaksınız" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Ha Hürkuş ha Atak - Toplu Konut İdaresi

  Ha Hürkuş ha Atak04.12.2014

  YAZARLAR

  HÜRKÜŞ ile ilgili yazımızdan sonra çok sayıda eleştiri geldi.Çoğunluğu mühendislerin yazdığı bu yazılardan bir okur da ATAK helikopterine değinmiş.Özetliyoruz:
 • İş kazası 1 can daha aldı - Toplu Konut İdaresi

  İş kazası 1 can daha aldı21.11.2014

  Ankara

  Başkent’te ardı ardına yaşanan ölümlü iş kazalarına dün biri daha eklendi.
 • TOKİ'den saray açıklaması - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ'den saray açıklaması18.11.2014

  EKONOMİ

  BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), bugün bazı basın organlarında yer alan ’TOKİ’nin Cumhurbaşkanlığı Sarayı inşasından dolayı 297 milyon lira alacağı olduğu’ iddialarını yalanladı.
 • Maliye Bakanlığı'ndan yeni hizmet binası açıklaması - Toplu Konut İdaresi

  Maliye Bakanlığı'ndan yeni hizmet binası açıklaması15.11.2014

  EKONOMİ

  Maliye Bakanlığı hizmet binasının depreme karşı güçlendirilmesi gerektiği, güçlendirme maliyetinin yeniden yapım maliyetinden yüksek olması sebebiyle mevcut binanın yıkılarak yeniden yapılmasına karar verildiğini açıkladı.
 • Vahşi kentleşme isyanı - Toplu Konut İdaresi

  Vahşi kentleşme isyanı12.11.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Doğru bir kentsel dönüşüm için TOKİ bir model yaratmalı.Modelsiz dönüşüm şehirlerde vahşi bir görüntü ortaya çıkarır” dedi.
 • Üşüyoruz - Toplu Konut İdaresi

  Üşüyoruz09.11.2014

  Ankara

  Kış aylarına girerken, Ankara’nın soğukla imtihanı da başladı.Başkent’te birçok bölgede doğalgaz bağlantısı beklenirken, iki yıldır gaz bekleyen Mamaklılar, sıkıntılarını pankartla dile getirdi.Isıtma sistemleri çalışmayan TOKİ sakinleri ise, ateş yakarak “Üşüdük, TOKİ çık dıraşı, yönetim istifa” sloganları attı.
 • TOKİ’den 240 ay vadeyle iş yeri - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ’den 240 ay vadeyle iş yeri29.10.2014

  Ankara

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara’daki iş yeri ve konutları satışa çıkarıyor.
 • İstinat duvarı çöktü, 13 araç altında kaldı - Toplu Konut İdaresi

  İstinat duvarı çöktü, 13 araç altında kaldı26.10.2014

  GÜNDEM

  MERSİN’in Anamur İlçesi’ne bağlı Ören Beldesi’nde Toplu Konut İdaresi’nce (TOKİ) yapılan 560 konutluk sitenin istinat duvarı yağmurun ardından yıkıldı.Yaklaşık 4 metre yüksekliğindeki 35 metre uzunluğundaki istinat duvarı, park halindeki taşıtların üzerine devrildi.Olayda 13 taşıt hurdaya döndü.
 • ‘Gecekonduda daha mutluyduk’ - Toplu Konut İdaresi

  ‘Gecekonduda daha mutluyduk’25.10.2014

  Ankara

  Mamak Kusunlar bölgesinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) inşa edilen TOKİ Küme Evler’de yaşayan vatandaşlar, çözülemeyen sorunlar nedeniyle zor günler yaşadıklarını savundu.
 • İnşaatta toprak kayması - Toplu Konut İdaresi

  İnşaatta toprak kayması20.10.2014

  GÜNDEM

  MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yaptırılan sosyal konutlar inşaat alanında meydana gelen toprak kaymasında işçilerden 55 yaşındaki Orhan Coşkun yaralandı.
 • TOKİ’den depreme dayanıklı 24 derslikli okul - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ’den depreme dayanıklı 24 derslikli okul16.10.2014

  Eğitim

  Kütahya’nın Simav İlçesi’nde Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) 14 milyon harcama yaptığı, depreme dayanıklı 200’ü kız toplam 400 öğrenci pansiyonlu İmam Hatip Lisesi Kompleksi’nin inşaatı tamamlandı.
 • Çeşme’de toplu konuta onay - Toplu Konut İdaresi

  Çeşme’de toplu konuta onay15.10.2014

  Ekonomi

  TARTIŞMA yaratan Çeşme’ye toplu konut projesine Çevre Bakanlığı onay verdi.
 • Afet konutlarına 1 yıldan bu yana su verilmedi - Toplu Konut İdaresi

  Afet konutlarına 1 yıldan bu yana su verilmedi01.10.2014

  Gündem2008

  AĞRI’nın Doğubayazıt İlçesi’nde TOKİ tarafından sel felaketinden etkilenenler için yapılan ve 20 bloktan oluşan 388 afet konutunda 1 yıldan bu yana oturan aileler suların hiç akmadığını belirtirken her gün 1 kilometre uzaklıktaki dağdan evlerine su taşımaktan yakındı.
 • Toplu kanser evleri - Toplu Konut İdaresi

  Toplu kanser evleri26.09.2014

  Gündem2008

  Kansere tam 350 kurban verince 1970’lerde kaya oyma evlerinde kanserojen ‘erionit’ bulunan Ürgüp’ün Karain köyü, 30 yıl sonra, TOKİ’nin yaptırdığı konutlara taşınıyor.
 • TOKİ sevinci yarım kaldı - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ sevinci yarım kaldı22.09.2014

  Ege

  MUĞLA'nın Milas İlçesi'nde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) yaptığı konutlara geçen yıl yerleştirilen dar gelirli ailelerin ev sevinci hüsrana döndü.Ayda 130 lira taksit, 50 TL de aidat ödeyen aileler, şimdi de istinat duvarı ve balkon için ek ödeme istenince düzenli gelirleri olmadığıni söyleyip isyan etti.
 • Ankara'da 10 bin lira peşinatla konut satışı - Toplu Konut İdaresi

  Ankara'da 10 bin lira peşinatla konut satışı20.09.2014

  Ankara

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara’da düşük gelirli vatandaşlara 10 bin lira peşinatla konut satışına başladı.
 • TOKİ'Den dar gelirliye konut - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ'Den dar gelirliye konut18.09.2014

  Ekonomi

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Başkentte düşük gelirlilere 10 bin lira peşinatla konut satışına başladı.
 • Tapu'dan kaçış - Toplu Konut İdaresi

  Tapu'dan kaçış12.09.2014

  Ekonomi

  TOKİ, kendisiyle iş yapan müteahhit ve şirketlere imar planlarından, emsal artışına, harçlardan denetime kadar birçok alanda avantaj sağlıyor.‘Torun Center’da ‘Tüm sorumluluğu devrettik’ demesine rağmen TOKİ’nin elinde tapu olduğu için Torunlar GYO’ya sadece vergi avantajı 10 milyon TL’yi geçiyor.İşte bu yüzden TOKİ, “Tapunu al’ diyor, şirket kaçıyor.
 • Çocuklar çantaları atacak patronlara ödül verilecek - Toplu Konut İdaresi

  Çocuklar çantaları atacak patronlara ödül verilecek02.09.2014

  Ekonomi

  Davutoğlu başkanlığında kurulan 62.hükümet döneminde çocukların ders kitapları tamamen tablete girecek, İngilizce öğrenme kolaylaşacak.Okullarda ücretsiz kurs dönemi başlayacak.4-8 yaş grubundaki tüm çocuklara sporda yetenek taraması yapılacak.Kaçak işçi çalıştırmayan, iş güvenliği tedbiri alan patronlara ödül verilecek.Erzincan Kars'a, Karaman Habur'a, Antalya Kayseri'ye hızlı trenle bağlanacak.İstanbul'da Bakırköy Beylikdüzü'ne; İzmir'de Egeray, Bergama ve Selçuk'a uzanacak.Başkent'te Keçiören metrosu gelecek yıl açılacak.Bu yılın sonunda Atatürk ve Keban Barajları 'karayoluyla' geçilecek.
 • Bakanlar Kurulu sonrası Arınç'tan açıklama - Toplu Konut İdaresi

  Bakanlar Kurulu sonrası Arınç'tan açıklama31.08.2014

  Gündem2008

  Hükümet sözcüsü Bülent Arınç Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenledi.Arınç, ABD'nin Türkiye'yi dinlediği iddiaları üzerine Amerikan maslahatgüzarın Dışişleri Bakanlığı'na çağrılarak, izahat alındığını söyledi.Bu arada Bakanlar Kurulu'ndaki yeni görevlendirmede TRT ve AA'nın Arınç'ın sorumluluğundan alınıp Yalçın Akdoğan'a verildiği öğrenildi.
 • Bornova'ya yeni hastane - Toplu Konut İdaresi

  Bornova'ya yeni hastane27.08.2014

  Ege

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Bornova'da yapacağı 200 yataklı yeni devlet hastanesinin ihalesi gerçekleşti.Hastane'nin iki yıl içerisinde tamamlanmasının planlandığı bildirildi.
 • TOKİ’den 10 bin TL peşinatla konut - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ’den 10 bin TL peşinatla konut25.08.2014

  Ankara

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, piyasa koşullarında ev sahibi olamayan düşük gelirli vatandaşlar için Ankara’da 338 konutu satışa çıkardı.Konutlar, 10 bin lira peşin ve 619 liralık taksitlerle satılacak.
 • Dolandırıcıdan TOKİ oyunu - Toplu Konut İdaresi

  Dolandırıcıdan TOKİ oyunu18.08.2014

  Ekonomi

  Vatandaşlardan ‘TOKİ evi satıyoruz’ diyerek para topluyorlar.
 • Bilirkişiden flaş rapor - Toplu Konut İdaresi

  Bilirkişiden flaş rapor17.08.2014

  Ege

  İZMİR’de tartışma konusu olan TOKİ’nin Çeşme’ye yapacağı konutlarla ilgili Mimarlar Odası’nın açtığı davada bilirkişi heyeti, konutların yapımına olanak sağlayan 1/25000 ölçekli Çeşme Çevre Düzeni Planı’yla ilgili olumsuz rapor verdi.Raporda yeşil alan kullanımının genişleme alanına dönüştürülmesi, bölge nüfus yoğunluğunun yaklaşık 5 kat artırılması ve 4 katlı yapılar gerekçe gösterildi.
 • Hazine’ye ait taşınmazlar devredildi - Toplu Konut İdaresi

  Hazine’ye ait taşınmazlar devredildi05.08.2014

  Ankara

  Bakanlar Kurulu, son aldığı kararla Saraçoğlu Mahallesi’ndeki binaların tahsisini kaldırdı.Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Hazine’ye ait taşınmazlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ve TOKİ’ye devredildi.
 • Melis ALPHAN

  Mimarimiz niye bu halde? - Toplu Konut İdaresi

  Mimarimiz niye bu halde?30.07.2014

  Yazarlar

  Mimar Gökhan Avcıoğlu mimarlık ve yerleşme kültürüyle ilgili kurduğu GAD Vakfı’nın ilk işi duayen mimar Alparslan Ataman’ın 70 yıllık birikimini ortaya döken, onun çizimleriyle, notlarıyla dolu dev kitaplar basmak oldu.
 • Stat için kazma elde - Toplu Konut İdaresi

  Stat için kazma elde23.07.2014

  Ege

  Ocak ayında gerçekleşen Karşıyaka Stadı ihalesini 54 milyon 88 bin TL bedelle kazanan ve nisan ayı sonunda Toplu Konut İdaresi'yle sözleşme imzalayarak yeri Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nden teslim alan Ali Acar İnşaat, yaz sonunda temel atmayı planlıyor.
 • Kentsel dönüşümü TOKİ arttıracak - Toplu Konut İdaresi

  Kentsel dönüşümü TOKİ arttıracak19.07.2014

  Ekonomi

  UMULDUĞU kadar hızlı ilerlemeyen kentsel dönüşüm sürecinde TOKİ hedef büyüttü.
 • Heyelana rafting - Toplu Konut İdaresi

  Heyelana rafting17.07.2014

  Ekonomi

  Erzurum’da 100 milyon lira harcanarak yapılan kayakla atlama kulelerinin çökmesinin en büyük nedeni olarak zirveye 100 metre mesafede oluşturulan iki yapay göl gösteriliyor.
 • Çeşme'de TOKİ bilmecesi - Toplu Konut İdaresi

  Çeşme'de TOKİ bilmecesi15.07.2014

  Ege

  ÇEŞME Reisdere’de yapılmak istenen TOKİ evleri yine tartışma konusu oldu.İlçeyi betonlaştıracağı gerekçesiyle geçen yıl büyük tepkilere neden olan ve yargıya taşınan toplu konut projesi ile ilgili AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait’ten yeni bir açıklama geldi.
 • Çeşme’ye toplu konut tartışması - Toplu Konut İdaresi

  Çeşme’ye toplu konut tartışması14.07.2014

  Ekonomi

  ÇEŞME Reisdere mevkiine yapılmak istenen TOKİ evleri yine tartışma konusu oldu.Çeşme’yi betonlaştıracağı gerekçesiyle geçen yıl büyük tepkilere neden olan ve yargıya taşınan toplu konut projesi ile ilgili AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait’ten yeni bir açıklama geldi.Sait, Çeşme’de tartışmalara neden olan TOKİ evlerinin birinci etabının onaylandığını, ikinci etabın da planlanacağını açıkladı.
 • TOKİ örnek projeyi Uşak’ta başlattı - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ örnek projeyi Uşak’ta başlattı14.07.2014

  Ege

  BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Uşak’ta yerleşim alanları, kamu kurumları, sağlık merkezleri, kent meydanları, alışveriş, yürüyüş alanları, restoranlar, parklar ve kapalı otoparklarıyla birlikte örnek olacak kentsel dönüşüm projesi uygulayacaklarını açıkladı.
 • Çeşme'de TOKİ konutlarına onay - Toplu Konut İdaresi

  Çeşme'de TOKİ konutlarına onay14.07.2014

  Gündem2008

  AK Parti İzmir milletvekili Rifat Sait, Çeşme'de Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) yaptıracağı birinci etap evler için onay çıktığını bildirdi.
 • Üçüncü Hava Limanı için yapılan kamulaştırmalar kısmen durduruldu - Toplu Konut İdaresi

  Üçüncü Hava Limanı için yapılan kamulaştırmalar kısmen durduruldu03.07.2014

  Ekonomi

  Mahkeme, 70 bin 855 metrekare arsaya sahip 4 arsa sahibinin açtığı davada TOKİ aleyhine karar verdi.Mahkeme, arsa bedeli olarak kararlaştırdığı 16 milyon 289 bin liranın TOKİ tarafından arsa sahiplerine ödenmemesi üzerine kamulaştırma kararını iptal etti.TOKİ'den yapılan açıklamada ise, "Havalimanı inşaatını engelleyici her hangi bir mahkeme kararı veya mülkiyet sorunu bulunmamaktadır" denildi.
 • Kamulaştırmaya kısmi durdurma - Toplu Konut İdaresi

  Kamulaştırmaya kısmi durdurma03.07.2014

  Ekonomi

  Üçüncü havaalanı inşaatında şok.
 • İnşaat sektöründe 'TOKİ musluğu', 'TOKİ suntası' dönemi - Toplu Konut İdaresi

  İnşaat sektöründe 'TOKİ musluğu', 'TOKİ suntası' dönemi21.06.2014

  Ekonomi

  İNŞAAT sektöründeki dernek temsilcileri inşaat malzemeleri kalitesinden memnun olmadığını söylüyor.İnşaat malzemeleri pazarında ‘TOKİ musluğu’, ‘TOKİ suntası’ gibi tanımlar yapıldığını ve ucuz ürünler tercih edildiğini belirten sektör temsilcilerine göre müteahhitlerin yüzde 70’i bu ürünleri seçiyor.
 • 40 bin öğrencilik kampüsün temeli atılıyor - Toplu Konut İdaresi

  40 bin öğrencilik kampüsün temeli atılıyor11.06.2014

  Ankara

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 40 bin öğrenci kapasiteli olarak planlanan Yıldırım Beyazıt Üniversitesinin de temelini atıyor.Fen, sağlık ve sosyal bilimler alanında güçlü bir araştırma üniversitesi olacak şekilde yapılandırılacak üniversite, Selçuklu mimarisiyle inşa edilecek.
 • Mahalle atağı - Toplu Konut İdaresi

  Mahalle atağı30.05.2014

  Ekonomi

  TÜRKERLER İnşaat, Ankara’da başlattığı mahalle konseptine İstanbul ve İzmir’de devam edecek.Dört duvarla kapalı bir site yerine mahalle kültürü tercih edilen gayrimenkul projeleri ‘Mahall’ markasıyla hayata geçecek.
 • TOKİ’den açık atırma - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ’den açık atırma22.05.2014

  Ekonomi

  TOPLU Konut İdaresi (TOKİ) mülkiyetinde bulunan 144 işyeri ile 36 konutu, 29 Mayısta düzenlenecek açık artırma ile satacak.Aralarında Ankara, İstanbul ve İzmir’in de yer aldığı 34 ilde bulunan işyeri ve konutlar, 29 Mayıs Perşembe günü Turyapın düzenleyeceği açık artırma ile satılacak.
 • TOKİ'den Başkent’te 142 bin TL’ye konut - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ'den Başkent’te 142 bin TL’ye konut17.05.2014

  Ankara

  TOKİ, Yenimahalle Turkuaz Vadisi ve Kuzey Ankara Kentsel Yenileme projelerinde yer alan konut ve işyerlerini satışe çıkaracak.94 metrekare 2+1 ve 135 metrekare 3+1 konutların fiyatı 142 bin liradan başlıyor.
 • 'Cadı avıysa cadı avı' - Toplu Konut İdaresi

  'Cadı avıysa cadı avı'11.05.2014

  Gündem2008

  Başbakan Erdoğan, partisinin Afyon kampında Gülen cemaatine yönelik ''Bu ülkeye ihanet edenlerin görevlerini değiştirmek cadı avıysa, biz bu cadı avını yapacağız, bunu da bilin.Nefes aldığım sürece unutmayacak ve affetmeyeceğim'' dedi.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - Toplu Konut İdaresi

  Erdoğan'dan önemli açıklamalar10.05.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin Afyon’da düzenlenen 22’nci İstişare Topantısı’nın kapanış konuşmasını yaptı.'Paralel Yapı' eleştirilerini sürdüren Erdoğan, "Sütün içine karışmış bu pis suyu, gerek kaynatarak gerekirse moleküllerine ayırarak sterilize edeceğiz" dedi.
 • Yeni TOKİ Başkanı Osmanlı ve Selçuklu’yu canlandıracak - Toplu Konut İdaresi

  Yeni TOKİ Başkanı Osmanlı ve Selçuklu’yu canlandıracak06.05.2014

  Ekonomi

  YENİ TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Emlak Konut GYO işbirliği ile konutta yerel mimari dönemi başlatıyor.Proje için haziran ayında Türkiye’nin her bölgesi için kapsamlı bir yarışma başlatılacak.Yarışmada derece alan projeler, TOKİ ve Emlak Konut projelerinde uygulanacak.
 • Bahçeşehir’de konuta bahar geldi - Toplu Konut İdaresi

  Bahçeşehir’de konuta bahar geldi21.04.2014

  Ekonomi

  KUZU Grup tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen 1037 konutluk Spradon Vadi projesinde yaşam başladı.Bahara özel avantajlar sunan ve kişiye özel ödeme seçenekleri hazırlanan Spradon Vadi’de fiyatlar 232 bin TL’den başlıyor.
 • Mimarlardan TOKİ’ye Başbakanlık uyarısı - Toplu Konut İdaresi

  Mimarlardan TOKİ’ye Başbakanlık uyarısı18.04.2014

  Ankara

  Mimarlar TOKİ’ye Başbakanlık Hizmet Binası için “Yeni açılan ihaleyi iptal et” uyarısında bulundu.
 • TOKİ’ye yeni başkan - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ’ye yeni başkan18.04.2014

  Ekonomi

  Toplu Konut İdaresi’nde (TOKİ) Erdoğan Bayraktar’ın ardından kurum başkanlığına getirilen Ahmet Haluk Karabel görevden alınırken, yerine Mehmet Ergün Turan getirildi.
 • TOKİ'de devir teslim gerçekleşti - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ'de devir teslim gerçekleşti18.04.2014

  Ekonomi

  Dün resmi gazetede yayımlanan bir atama kararı Ankara’da şaşkınlık yarattı.TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel görevinden alınmıştı.Karabel’in yerine Mehmet Ergün Turan atandı.Atama kararından sonra dün halef ve selef Ankara’da TOKİ binasında yaklaşık 1 saat baş başa basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi.Görüşmeden sonra eski TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel çalışanlarına teşekkür eden bir konuşma yaptı.Yeni başkan Mehmet Ergün Turan da kurumu ‘ortak akıl’la yöneteceklerini vurguladı.Karabel konuşmanın sonunda yeni başkana çiçek takdim etti.TOKİ’nin Bilkent’teki konferans salonunda gerçekleştirilen devir teslim törenini Anadolu Ajansı imzalı haber olarak 11:25’te servis etti.TOKİ ise devir teslim töreninin bültenini 10:35’te servis etti.
 • TOKİ Başkanlığı'na atama - Toplu Konut İdaresi

  TOKİ Başkanlığı'na atama17.04.2014

  Ekonomi

  Ahmet Haluk Karabel, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'ndan alındı, yerine Mehmet Ergün Turan atandı.Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 1.5 milyara 15 arsa aldı - Toplu Konut İdaresi

  1.5 milyara 15 arsa aldı03.04.2014

  Ekonomi

  KASIM 2013’te 3.25 milyar lira değerinde halka arz gerçekleştiren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, elde ettiği geliri arsa yatırımına çevirdi.
içinde

Toplu Konut İdaresi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz