Tıp


 • Luca Mannucci’den Türk kadınlarına makyaj sırları - tıp

  Luca Mannucci’den Türk kadınlarına makyaj sırları28.11.2014

  Stil

  Luca Mannucci, geçtiğimiz gün İtalyan kozmetik markası Deborah Milano’nun davetlisi olarak İstanbul’a geldi ve Türk kadınlarına makyajla ilgili çok önemli ipuçları verdi.
 • Mehmet Ali Şahin eşinin cenazesinde ağladı - tıp

  Mehmet Ali Şahin eşinin cenazesinde ağladı28.11.2014

  GÜNDEM

  Ankara’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in eşi Saniye Şahin, Karabük’ün Ovacık İlçesi’ne bağlı Ekincik Köyü’nde toprağa verildi.TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in de katıldığı cenaze töreninde 40 yıllık hayat arkadaşının tabutunu omuzlayan Mehmet Ali Şahin, gözyaşlarını tutamadı.
 • CBÜ'de Çelebi dönemi - tıp

  CBÜ'de Çelebi dönemi28.11.2014

  Ege

  MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof.Dr.Kemal Çelebi, görevi düzenlenen törenle Prof.Dr.Mehmet Pakdemirli’den devraldı.
 • CBÜ'de rektörlük devir teslimi yapıldı - tıp

  CBÜ'de rektörlük devir teslimi yapıldı28.11.2014

  GÜNDEM

  MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof.Dr.Kemal Çelebi, görevi düzenlenen törenle Prof.Dr.Mehmet Pakdemirli’den devraldı.Devir teslim töreninde konuşan Prof.Dr.Pakdemirli, ülkenin içinden geçtiği kritik durumlar olduğunu belirtip, "Bir takım faturalar çıkmış olabilir.Bu olaylarla ilgili benim ilgim ve bilgim yok.Bir şekilde fatura bize çıkacaksa ilk yapacağımız şey bu faturanın bize ait olmadığını adrese iade etmektir.Eğer adres kabul etmiyorsa faturayı öderiz" dedi.
 • Dünyanın en zor yelken yarışı Volvo Ocean Race’te neler yaşanıyor? - tıp

  Dünyanın en zor yelken yarışı Volvo Ocean Race’te neler yaşanıyor?28.11.2014

  Hayat

  Benim gibi amatör bir yelkencinin olmak için ölüp bittiği bir yerde, dünyanın en önemli yelken yarışı Volvo Ocean Race’in ikinci startı için Cape Town’daydım.Dünyanın en iyi yelkencileri, anne karnında bir bebeğin oluşumu kadar bir sürede, tuzlu suya bata çıka tam 9 ay okyanusta yarışıyorlar.Onların anne karnı yelkenlileri.
 • Ormanda vahşet - tıp

  Ormanda vahşet27.11.2014

  GÜNDEM

  İSTANBUL Beykoz’da ormanlık alanda hayvanlar tarafından parçalanmış bir erkek cesedi bulundu.
 • Mehmet Ali Şahin'in eşi vefat etti - tıp

  Mehmet Ali Şahin'in eşi vefat etti27.11.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in eşi Saniye Şahin, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
 • Koç Holding'den 2015 sürprizi - tıp

  Koç Holding'den 2015 sürprizi27.11.2014

  EKONOMİ

  Mustafa Koç Güney Afrika’da bir geçeği açıkladı: “Futbol konusunda heyecanım bitmek üzere.Futboldan hicap duyuyorum.Artık daha ötesi yok.Benim iki kızım da koyu Fenerbahçelidir.Formaları giyip Cumartesi-Pazar maç günleri Kalamış marinanın maç öncesi ritüeline gider, stada girerdik.Tüm bunları bıraktık.Ben bile artık televizyonu açıp maçları izlemiyorum maalesef.” Mustafa Koç'a göre Fenerbahçe başkanlığı için adı geçen Ali Koç da çok farklı düşünmüyor.
 • Uzaya bile gönderiyoruz - tıp

  Uzaya bile gönderiyoruz27.11.2014

  EKONOMİ

  YAKLAŞIK 50 yıl önce Türkiye’ye gelen turist sayısının 500 bin olduğunu ifade eden VIP Turizm CEO’su Ceylan Pirinçcioğlu, “Geçmişte ‘Turizm fantezidir’ diyenler vardı.Şimdi 35 milyon turist ağırlıyoruz.2023’te 50 milyon turisti yakalamak hayal değil” dedi.
 • Çamdibi'ne 5 yıldızlı yatırım - tıp

  Çamdibi'ne 5 yıldızlı yatırım27.11.2014

  Ege

  ? İZMİR Karabağlar’da 2008’de Opr.Dr.Abdullah Karaca ve Dr.Dilek Karaca tarafından ‘Alfa Göz’ olarak kurulan Alfa Grubu, merkez şubesini Çamdibi’ndeki 4 katlı yeni binasına taşıyarak kapasite ve hizmet yelpazesini genişletti.Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla tarafından açılışı gerçekleştirilen Gaziosmanpaşa Mahallesi’ndeki Alfa Tıp Merkezi, bin 200 metrekarelik alanda, 15 hekim ve toplam 45 personelle, plastik cerrahi, genel cerrahi, kardiyoloji ve göz hastalıkları branşlarında son teknoloji tanı ve tedavi birimleriyle hizmet verecek.
 • Obezlerin psikolojik desteğe ihtiyacı var - tıp

  Obezlerin psikolojik desteğe ihtiyacı var27.11.2014

  Sağlık

  Obez hastaların yüzde 15-20'sinde gıda bağımlılığının söz konusu olduğu, cerrahi uygulamanın başarılı olabilmesi için bu kişilerin mutlaka psikolojik destek almaları gerektiği belirtildi.
 • Manisa Onkoloji'de uzman doktor kalmadı - tıp

  Manisa Onkoloji'de uzman doktor kalmadı27.11.2014

  Ege

  MANİSA Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Hafsa Sultan Hastanesi'nde tedavi gören kanser hastaları, Onkoloji bölümünde uzman doktor kalmadığını belirterek tepki gösterdi.Olayı doğrulayan CBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ahmet Var, hastanede görevli iki uzmanın tayinin çıktığını ve uzman doktor talep ettiklerini söyledi.
 • Soğuktan değil virüsten korkun - tıp

  Soğuktan değil virüsten korkun27.11.2014

  Ankara

  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Recep Akdur, kış aylarında nezle ve gribin artmasının soğuk havadan kaynaklanmadığını, kalabalık ortamlardaki virüs alışverişinin hastalığa yol açtığını belirterek, "Havaların soğuması ve çevre sıcaklığının düşmesi, bakterilerin ve virüslerin üremesini yavaşlatarak ömrünü kısaltır.Bu nedenle kış aylarında virüslerin hastalık oluşturması daha da zorlaşır" dedi.
 • ‘Hata yapan hayatıyla öder’ - tıp

  ‘Hata yapan hayatıyla öder’27.11.2014

  Ankara

  Öğrenciler; sel ve su baskını, trafik kazası, arama kurtarma ve yangın gibi konularda neler yapmaları gerektiğini, itfaiye ekibinin gerçekleştirdiği tatbikatta öğrendi.
 • Egemen Bağış: Hediye Türk geleneğidir - tıp

  Egemen Bağış: Hediye Türk geleneğidir27.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili 4 eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu dün eski AB Bakanı Egemen Bağış’ın ‘şüpheli’ olarak ifadesini aldı.
 • Egemen Bağış ifade verdi - tıp

  Egemen Bağış ifade verdi27.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili dört eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu eski AB Bakanı Egemen Bağış’ın “şüpheli” olarak ifadesini aldı.17 Aralık operasyonunda soruşturmaya giren “rüşvet” iddiasını reddeden Bağış, Rıza Zarrab’ın kuryelerince evine yardımcıya bırakılan pakette çikolata veya gömlek gibi bir hediye olduğunu belirterek “Hediye Türk geleneğidir” dedi.
 • Dünya sıralamalarında üniversitelerimiz daha hızlı yükselebilir - tıp

  Dünya sıralamalarında üniversitelerimiz daha hızlı yükselebilir27.11.2014

  Eğitim

  Üniversitelerimiz, dünya sıralamaları ortaya çıktıktan kısa süre sonra sıralamalarda hızla yükselmişti.Ancak son yıllarda yükselme hızımız yavaşladı.
 • Klima kışın virüslerin yayılmasına neden oluyor - tıp

  Klima kışın virüslerin yayılmasına neden oluyor27.11.2014

  Sağlık

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr.Behice Kurtaran, klimaların kışın solunum yolu virüslerini bulaştırma olasılığının daha fazla olduğunu söyledi.
 • Beykoz ormanlarında ceset bulundu - tıp

  Beykoz ormanlarında ceset bulundu27.11.2014

  GÜNDEM

  Beykoz'da ormanlık alanda parçalanmış bir erkek cesedi bulundu.Cesedin gömülü olduğu ve buradan vahşi havyanlar tarafından çıkarıldıktan sonra parçalandığı sanılıyor.Cinsiyetin dışında tanınmayacak kadar parçalanmış cesedin 2 ay önce ormana gömüldüğü tahmin ediliyor.
 • Celal Bayar Üniversitesi onkoloji uzmanı bulamıyor - tıp

  Celal Bayar Üniversitesi onkoloji uzmanı bulamıyor27.11.2014

  Sağlık

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Hafsa Sultan Hastanesi’nde tedavi gören kanser hastaları, Onkoloji bölümünde uzman doktor kalmadığını belirterek tepki gösterdi.Olayı doğrulayan CBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ahmet Var, hastanede görevli iki uzmanın tayinin çıktığını ve uzman doktor talep ettiklerini söyledi.
 • Yanlış diyet kansız bırakıyor - tıp

  Yanlış diyet kansız bırakıyor27.11.2014

  Sağlık

  Toplumda yüzde 20-30 yaygınlıkla en sık görülen kansızlık tipi olan demir eksikliği anemisine dikkati çeken uzmanlar, yetersiz beslenmenin yanı sıra yanlış diyet uygulamalarının da hastalığa neden olabileceği uyarısında bulundu.
 • Erkekler hangi saç modellerini seviyor? - tıp

  Erkekler hangi saç modellerini seviyor?27.11.2014

  Stil

  Nasıl giyindiğimizin erkekleri etkilediği bir gerçek.Peki ya saç modelimiz? Kadının bir perçemi erkeğin aklını başından alabilir mi?
 • Adana'da yolcu otobüsü TIR'a çarptı: 2 ölü, 12 yaralı - tıp

  Adana'da yolcu otobüsü TIR'a çarptı: 2 ölü, 12 yaralı27.11.2014

  GÜNDEM

  ADANA’da sunta yüklü TIR’a arkadan çarpan otobüste sürücü 26 yaşındaki Hamit Şimşek ile üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Zeynep Dönmez öldü, 12 kişi de yaralandı.
 • Özal’ın zehirlenmesi davasında Beraat - tıp

  Özal’ın zehirlenmesi davasında Beraat26.11.2014

  GÜNDEM

  8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın planlayarak zehirlendiği iddiasıyla açılan davanın tek sanığı emekli Tuğgeneral Levent Ersöz hakkında beraat kararı verildi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı - tıp

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı26.11.2014

  GÜNDEM

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı, sanık polis Mevlüt Saldoğan hakkında “kasten adam öldürmek” suçlamasıyla müebbet hapis cezası istedi.Saldoğan, ''Bu ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı 'Gezi Parkı bir darbedir' diyor.Eğer bu darbeyse ben darbenin bastırılmasında görev aldım'' diye kendini savunurken avukatı da ''Eskişehir Emniyet Müdürü, Valisi, İçişleri Bakanı ve Başbakan da davaya dahil edilip, ifadeleri alınmalıdır'' dedi.
 • Başbakan usulsüz talimat vermez - tıp

  Başbakan usulsüz talimat vermez26.11.2014

  GÜNDEM

  4 eski AK Partili bakan hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet suçlamalarını soruşturan Meclis Komisyonu’na 1.5 saat ifade veren eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, “Ne yaptıysam Başbakan’ın talimatıyla yaptım” sözü için, “Bu tip konular her zaman Başbakan’a sorulur.Başbakan’ın verdiği talimatta sorun olmadığı için usulsüzlük olmaz” dedi
 • Ömür GEDİK

  Murat Boz detone olmuş! - tıp

  Murat Boz detone olmuş!26.11.2014

  YAZARLAR

  Murat Boz nasıl oynamış?
 • Ayşe ARMAN

  Ya Kübra kendi kafasına sert bir şeyle vurdu YA DA BİRİLERİ ONA VURDU - tıp

  Ya Kübra kendi kafasına sert bir şeyle vurdu YA DA BİRİLERİ ONA VURDU26.11.2014

  YAZARLAR

  KÜBRA Eken vakasında bugün iki doktordan, iki farklı görüş okuyacaksınız.
 • Şenol Güneş: Hiçbir oyuncumuz vatan haini değildir - tıp

  Şenol Güneş: Hiçbir oyuncumuz vatan haini değildir26.11.2014

  Futbol

  Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Özlüce Tesisleri'nde düzenlenne basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.Bursaspor-Fenerbahçe karşılaşmasında Volkan Demirel'e yapılan 'vatan haini' tezahüratlarına da değinen Güneş, "Hiçbir oyuncumuz vatan haini değildir' dedi.
 • Üniversite ve sağlık alanında yeni dönem - tıp

  Üniversite ve sağlık alanında yeni dönem26.11.2014

  Eğitim

  Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) kurulmasını öngören ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan kanun Resmi Gazete’de yayımlandı.Yasa hem sağlık çalışanlarını hem de üniversite öğrencilerini yakından ilgilendiriyor.
 • Türkiye'nin Avrupa'da bir temsilcisi daha oldu! - tıp

  Türkiye'nin Avrupa'da bir temsilcisi daha oldu!26.11.2014

  DÜNYA

  Uluslararası haber ajansı AFP, UEFA Avrupa Ligi'nde yarın oynanacak karşılaşmalar öncesinde dünyaya servis ettiği bir haberde ilginç bir hataya imza attı.
 • Sefer LEVENT

  2015 sürprizi - tıp

  2015 sürprizi25.11.2014

  YAZARLAR

  Murat Ülker’i United Biscuits’i almalarından dolayı tebrik eden Mustafa Koç kendilerinin de yurtdışında bir satın almaya imza atabileceğini ima ederek, “Küresel oyunda topluluk olarak henüz istediğimiz yerde değiliz.2015’te sürpriz yapabiliriz” açıklamasını yaptı.
 • Ahmet HAKAN

  Bu böyle gitmez batacağız - tıp

  Bu böyle gitmez batacağız25.11.2014

  YAZARLAR

  EKONOMİDE Türkiye nereye gidiyor?
 • Gülse BİRSEL

  Amerika’yı yeniden keşfedelim mi?! - tıp

  Amerika’yı yeniden keşfedelim mi?!25.11.2014

  YAZARLAR

  AMERİKA kıtasını Kolomb’un değil Müslümanların keşfettiği tezinin arkasındayım.
 • Trafik denetiminde polisi bile şaşırtan egzozlar - tıp

  Trafik denetiminde polisi bile şaşırtan egzozlar25.11.2014

  GÜNDEM

  MERSİN’de, trafik polisleri ek egzoz ve müzik sistemi bulunan modifiye araçlara yönelik yapmış olduğu denetimlerde ’Kumandalı egzozlar’ tespit etti.Sürücülerin, polise yakalanmamak için uygulama noktalarına yaklaştığında kumandayla ek egzozu kapattığı belirtilirken, araçlar trafikten men edildi.
 • Kaybolan kedisini ararken ceset buldu - tıp

  Kaybolan kedisini ararken ceset buldu25.11.2014

  GÜNDEM

  TEKİRDAĞ’da kaybolan kedisini aramak için Ortacami Mahallesi’ndeki metruk binaya giren F.D., ikinci kata çıktığında erkek cesedi buldu.Yaklaşık 20 gün önce öldüğü tahmin edilen cesedin 57 yaşındaki Cemil Ersoy’a ait olduğunu belirledi.
 • Sırp takımı Partizan Atatürk Havalimanı'nda çiçeklerle karşılandı - tıp

  Sırp takımı Partizan Atatürk Havalimanı'nda çiçeklerle karşılandı25.11.2014

  Basketbol

  Basketbol Eurocup E Grup 7.Hafta karşılaşmasında Banvit ile oynayacak olan Sırbistan’ın Partizan NIS takımı bugün İstanbul’a geldi.
 • Seçkin bilim adamı 'GATA'dan - tıp

  Seçkin bilim adamı 'GATA'dan25.11.2014

  GÜNDEM

  20 Kasım'da Dubai'de başlayan 15.Uluslararası Rinoloji Kongresi açılış töreninde, Türk doktorlardan Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Tuğgeneral Mustafa Gerek’e 'Seçkin Bilim Adamı Onur Ödülü' verildi.
 • Egzersiz bazı hastalarda etkisiz - tıp

  Egzersiz bazı hastalarda etkisiz25.11.2014

  Sağlık

  ABD’deki Sanford- Burnham Tıbbi Araştırmalar Enstitüsü’nden bilim insanlarının yaptığı yeni bir araştırma egzersiz yapmanın 2.Tip diyabet hastalarının %15 ila %20’sinin sağlık durumu üzerinde olumlu etki yaratmadığını ortaya çıkarttı.
 • Zekeriya Alp'ten Galatasaray-Trabzonspor maçı için itiraf - tıp

  Zekeriya Alp'ten Galatasaray-Trabzonspor maçı için itiraf25.11.2014

  Futbol

  Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, TFF'nin Riva Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında bu hafta oynanan maçlardaki hakem performanslarını değerlendirdi.Alp, Bursaspor-Fenerbahçe karşılaşmasında Volkan'a toplu halde yapılan 'vatan haini' hakareti için hakemin neden yaptırım uygulamadığı sorusuna 'Bu hakemin alacağı bir karar değil, TFF temsilcilerinin alacağı bir karardır' cevabını verdi.Küfür konusundaki bir soruya, 'Ben size küfür etsem ne olur?' yanıtını veren Alp, Galatasaray-Trabzonspor maçındaki ilk golden önce hakemin hatalı karar verdiğini de ifade etti.
 • Sigarayı bırakmaya çalışan erkekler güzel kadınlardan uzak dursun - tıp

  Sigarayı bırakmaya çalışan erkekler güzel kadınlardan uzak dursun25.11.2014

  DÜNYA

  Tayvan’daki Kaohsiung Tıp Üniversitesi’nden bilim insanlarının gerçekleştirdiği yeni bir araştırma sigarayı bırakmaya çalışan erkeklerin güzel bir kadının fotoğrafına baktıktan sonra yeniden sigara içmeye daha meyilli hale geldiğini ortaya çıkarttı.
 • Sendika şube başkanı ölü bulundu - tıp

  Sendika şube başkanı ölü bulundu25.11.2014

  GÜNDEM

  Bursa'da TEZ-KOOP-İŞ Sendikası Şube Başkanı Ünal Özcan, sendika binasında ölü bulundu.
 • Midibüs kamyona çarptı: 20 yaralı - tıp

  Midibüs kamyona çarptı: 20 yaralı25.11.2014

  GÜNDEM

  KONYA'da Beyşehir'den Konya'ya yolcu taşıyan midibüs, kar nedeniyle kayganlaşan yolda, kontrolden çıkıp kayması sonucu zincir takmak için yolun sağında park halinde olan kamyona çarptı.Kazada midibüs sürücü Ali Özkaral ile birlikte 20 kişi yaralandı.
 • Sigarayı bırakmak isteyen güzel kadından uzak dursun - tıp

  Sigarayı bırakmak isteyen güzel kadından uzak dursun25.11.2014

  Avrupa

  Tayvan’daki Kaohsiung Tıp Üniversitesi’nden bilim insanlarının gerçekleştirdiği yeni bir araştırma sigarayı bırakmaya çalışan erkeklerin güzel bir kadının fotoğrafına baktıktan sonra yeniden sigara içmeye daha meyilli hale geldiğini ortaya çıkarttı.
 • Şeref Meselesi oyuncuları (kim kimdir) ve yeni bölüm fragmanı - tıp

  Şeref Meselesi oyuncuları (kim kimdir) ve yeni bölüm fragmanı25.11.2014

  Keyif

  Her şey dört kişilik Kılıç Ailesi'nin İstanbul'a taşınmasıyla başlar… Kanal D’nin başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen ve Şükran Ovalı’nın paylaştıkları, merakla beklenen “Şeref Meselesi” 23 Kasım Pazar, ilk bölümü ile ekrana geldi.Şeref Meselesi oyuncuları kimlerdir, hangi oyuncu kimi canlandırıyor? Şeref Meselesi 2.Bölüm fragmanı yayınlandı (İzle).
 • Samsung artık tıp malzemeleri de üretecek - tıp

  Samsung artık tıp malzemeleri de üretecek25.11.2014

  TEKNOLOJİ

  Son yıllarda akıllı telefon pazarında hedeflerini ulaşamayan Güney Kore'nin önde gelen firmalarından Samsung'un, bir ABD firmasıyla tıp malzemeleri konusunda anlaştığı ve bundan böyle bu alanda da faaliyet göstereceği belirtildi.
 • Çalışan erkeğin derdini sekreteri anlar! - tıp

  Çalışan erkeğin derdini sekreteri anlar!25.11.2014

  EKONOMİ

  Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, "Bir adamın da nelerle uğraştığı, ne tip problemler çektiğini ancak çalışan kadın anlayabilir.Çalışmayan biri anlayamaz.Zaten ona anlatmazlar.Ne olur, gittikçe ipler kopuyor.Sekreter daha iyi anladığı için o tarafa gidiyor adam.Yani sekreter her gün görüyor ne çektiğini, onun için yani orada bir anne dili konuşabilmek lazım" dedi.
 • 4 çocuklu anne intihar etti - tıp

  4 çocuklu anne intihar etti25.11.2014

  Avrupa

  Sivas’ta 35 yaşındaki Hatice Göze, oturduğu evin yatak odasında kendini çamaşır ipiyle tavana asarak yaşamına son verdi.
 • Yaşlılar en çok bundan şikayetçi - tıp

  Yaşlılar en çok bundan şikayetçi25.11.2014

  Sağlık

  Ortalama yaşam süremiz gittikçe artıyor.Tıp dünyasında yaşanan olumlu gelişmeler sayesinde birçok hastalık eskiye oranla çok daha kolay tedavi edilebiliyor.Ancak vücudumuzu taşıyan omurga sistemimiz modernleşen dünyada her geçen gün daha fazla yıpranıyor.
 • İzzet ÇAPA

  Yavuz’a “Aklı selim bir yeri yaparken diğerini yıkmaz” diyen gönül sultanı. - tıp

  Yavuz’a “Aklı selim bir yeri yaparken diğerini yıkmaz” diyen gönül sultanı.24.11.2014

  YAZARLAR

  İstanbul pastırma sıcaklarının yaşandığı günlere ev sahipliği yaptı geçen haftanın başında.
içinde

Tıp


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz