MENÜ
Arşiv

Teog Sonuçlari

Teog Sonuçlari ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Teog Sonuçlari haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 718 Teog Sonuçlari haberi bulunmuştur.

Teog Sonuçlari Haberleri

TEOG sonuçları için geri sayım başladı TEOG puan hesaplama nasıl yapılır

TEOG sonuçları için geri sayım başladı! TEOG puan hesaplama nasıl yapılır?

TEOG sonuçları için geri sayım devam ediyor. İlk dönemin ardından ikinci dönemde de gerçekleştirilen TEOG sınavı, lise adayları tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen sınav, karneler dağıtılmadan önce öğrencilerin erişimine açılacak. Peki, TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, adayların merak ettiği konuyla ilgili detaylı bilgiler ve puan hesaplama işlemi

29.5.2017Eğitim
2017 TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak

2017 TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?

TEOG sonuçlarının ne zaman açıklanacağı binlerce öğrenci tarafından merak edilen konuların başında geliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen TEOG sınavı tüm öğrencilerin güzel bir lisede okuyabilmesi için imkan sağlayacak. Yıl boyunca TEOG sınavı için çalışan öğrenciler, emeklerinin karşılığını almayı bekliyorlar. Peki, 2017 TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?

25.5.2017Eğitim
TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak TEOG puan hesaplama

TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? TEOG puan hesaplama!

TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu, mazeret sınavlarının tamamlanmasının ardından öğrenciler için araştırma konusu oldu. Liseye geçiş yapmak isteyen öğrencilerin merakla beklediği TEOG sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından erişime açılacak. Peki, TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, adayların merakla araştırdığı konu ve puan hesaplama işlemi hakkında detaylı bilgiler

23.5.2017Eğitim
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak İşte TEOG sonuç tarihi

TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte TEOG sonuç tarihi

TEOG sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor. Ortaöğretimden liseye geçiş için yapılan sınavdan alacakları puanı merak eden öğrenciler, büyük bir heyecanla TEOG sonuç tarihini araştırıyor. Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren sınavın sonuçları online sistem üzerinden açıklanacak. Peki, TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

14.5.2017Eğitim
GKVde TEOG başarısı

GKV'de TEOG başarısı

GKV'de TEOG başarısı

13.5.2017Gaziantep
TEOG sonuçları ne zaman, hangi gün yayımlanacak

TEOG sonuçları ne zaman, hangi gün yayımlanacak?

TEOG sonuçları için öğrencilerin araştırması devam ediyor. Lise kariyerlerini devam ettirebilecekleri öğretim kurumlarını kendi çabalarıyla belirleyecek olan öğrenciler, konuyla ilgili araştırmalarını devam ettiriyor. TEOG sonuçları sonrasında hangi liselerde okuyacakları aşağı yukarı kesinleşecek olan öğrenciler, kayıt dönemine başlayacak. Peki, TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

10.5.2017Eğitim
TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak MEB takvimine göre TEOG sınavı sonucu...

TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB takvimine göre TEOG sınavı sonucu...

TEOG sonuçları için araştırmalar devam ediyor. 26-27 Nisan 2017 tarihinde Temelöğretimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’na giren 8’inci sınıfta okuyan öğrenciler, sınav sonuçları hakkında bilgi almak için sık sık Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesini ziyaret ediyor. MEB tarafından gerçekleştirilen sınavların süreci sınav takviminde yer alıyor. Peki, sınav takvimine göre TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?

3.5.2017Eğitim
TEOG sonuçları o tarihte mi açıklanacak İşte, beklenen açıklama tarihi

TEOG sonuçları o tarihte mi açıklanacak? İşte, beklenen açıklama tarihi!

TEOG sonuçları, yüz binlerce öğrenci tarafından araştırılmaya başlandı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği sınavın ardından beklenti içerisine giren öğrenciler, sonuçların açıklanacağı tarihi merakla sorgulamaya başladı. Öğrenciler kadar velilerin de merak ettiği bu TEOG sonuçları, iyi bir lise hedefleyen öğrenciler tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

2.5.2017Eğitim
TEOG 2 sonuçları ne zaman açıklanacak İşte, TEOG sonuçlarının açıklanacağı tarih

TEOG 2 sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, TEOG sonuçlarının açıklanacağı tarih

TEOG sonuçları, yoğun bir dönem ve çalışma temposunun ardından öğrenci ve veliler tarafından araştırılmaya başlandı. Sınavda nasıl bir başarı elde edeceğini merak eden lise adayları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapacağı TEOG sonuçları açıklamasına kilitlendi. Peki, TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, yüz binlerce kişinin merak ettiği konunun detayları

27.4.2017Eğitim
İtiraz var iptal yok

İtiraz var iptal yok

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) birinci dönem merkezi sınav sonuçlarını dün açıkladı.

4.1.2017Eğitim
TEOG sonuçları açıklandı

TEOG sonuçları açıklandı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) kapsamında 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılan 1. dönem merkezi ortak sınav sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı, 1 milyon 190 bin 826 öğrencinin ter döktüğü TEOG birinci dönem merkezi ortak sınavlarının sonuçlarının açıklandığını bildirdi.

3.1.2017Haber
TEOG sonuçları açıklandı

TEOG sonuçları açıklandı

TEOG sonuçları açıklandı

3.1.2017Ankara
TEOG sonuçları açıklandı mı 2017 TEOG sonuçları için öngörülen tarih

TEOG sonuçları açıklandı mı? 2017 TEOG sonuçları için öngörülen tarih

TEOG sonuçları, ortaöğretim öğrencilerinin ve en az onlar kadar heyecanlı olan veliler tarafından büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor. 17-18 Aralık'ta girdikleri sınavdan kaç puan aldıklarını merak eden öğrenciler, MEB'in resmi internet sayfasını sık sık ziyaret ederek TEOG sonuçlarına dair son gelişmeleri takip ediyor. Ayrıca 2. dönem sınav tarihini öğrenmeye çalışıyor. İşte, TEOG'ta son durum!

29.12.2016Eğitim
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak TEOG 2. dönem tarihi

TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? TEOG 2. dönem tarihi

TEOG mazeret sınavlarının bitmesiyle birlikte gözler sonuçlara çevrildi. İstedikleri liseye gidebilmek için girdikleri sınavdan kaç puan aldıklarını merak eden öğrenciler, çeşitli mecralardan 'TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusuna yanıt bulmaya çalıştı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş 1.dönem sınav sonuçları MEB üzerinden erişime açılacak. Peki, TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.12.2016Eğitim
TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak Mazeret sınavı için geri sayım başladı

TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? Mazeret sınavı için geri sayım başladı

TEOG sınavına giremeyen adayların katılım göstereceği mazeret sınavı bu hafta sonu gerçekleştirilecek. Mazeret gerekçelerine göre bazı sınavların evde, bazı sınavların ise hastanede yapılacağı TEOG'da, sınavın tamamlanmasının ardından gözler sonuçlara gidecek. Peki 1. dönem TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar

15.12.2016Eğitim
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanır TEOG’da iptali istenen sorular neler

TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanır? TEOG’da iptali istenen sorular neler?

TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) sınavı maratonunun ilk oturumları geçtiğimiz günler gerçekleşti. Hem istedikleri liseye gidebilmek için aylardır mücadele eden öğrenciler hem de en az onlar kadar heyecanlı olan veliler, 2016 TEOG soruları ve cevaplarının yayınlanması ardından sonuçlar gündeme geldi. Öte yandan sınavdaki bazı soruların iptaliyle ilgili talepler gelmeye başladı. TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

28.11.2016Gündem
TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak 2016 2017 TEOG okul puanları

TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? 2016 2017 TEOG okul puanları

TEOG sonuçları için güzel bir puan,ikinci dönem öncesi birçok öğrencinin rüyalarını süslüyor. İyi bir lise okumak isteyen adayların merakla beklediği 2016-2017 TEOG 1. dönem sonuçları, MEB tarafından açıklanacak. Sınavın ardından büyük bir heyecanla sonuçların TEOG sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden adaylar, öğretmenleri ve arama motorları üzerinden araştırmalarına başladı. İşte öğrencilerin merak ettiği o sorunun cevabı ve TEOG okul puanları

25.11.2016Eğitim
TEOG 3. nakil sonuçları sorgulama ekranı

TEOG 3. nakil sonuçları sorgulama ekranı

TEOG nakil sonuçlarının sonuncusu olan 3. nakil sonuçları da açıklandı. Dün sabah saatlerinde erişime açılan TEOG sonuçları e-okul sistemi ve meb.gov.tr'de sorgulanabiliyor. TEOG 3. nakil sonuçları ve dahası haberimizde.

6.9.2016Gündem
TEOG 3. nakil başvurusu için son gün (Nakil sonuçları ne zaman açıklanacak)

TEOG 3. nakil başvurusu için son gün! (Nakil sonuçları ne zaman açıklanacak?)

TEOG 3. nakil başvuruları bugün sona eriyor. 29 Ağustos'ta başlayan TEOG nakil başvuruları 2 Eylül itibariyle sonlanacak. Öğrenciler nakil başvuru sonuçlarını meb.gov.tr'den sorgulayabilecekler. TEOG 3. nakil başvuru sonuçları 5 Eylül'de açıklanacak.

2.9.2016Gündem
TEOG 3. nakil başvuruları için son gün (TEOG başvurusu yapacaklar dikkat)

TEOG 3. nakil başvuruları için son gün! (TEOG başvurusu yapacaklar dikkat!)

TEOG 3. nakil başvuruları için artık son gün. TEOG nakli başvurularını yapmak isteyen öğrencilerin başvurularını bugün tamamlaması gerekiyor. TEOG nakil başvurularının sonuçları 5 Eylül'de açıklanacak. Tercih yapmayan öğrenciler de sistem tarafından otomatik olarak açık liseye kaydedilecek.

2.9.2016Gündem
TEOG 3. nakil başvurusu nasıl yapılır (TEOG nakil sonuçları)

TEOG 3. nakil başvurusu nasıl yapılır? (TEOG nakil sonuçları)

TEOG nakil sonuçları dün açıklandı. 2. nakil sonuçlarının açıklanması ile birlikte TEOG 3. ve son nakil süreci de başladı. TEOG 3. nakil başvuruları 2 Eylül'e kadar devam ediyor. Nakil işlemleri ve boş kontenjanlar ile ilgili detaylar e-okul'da.

30.8.2016Gündem
TEOG 2. nakil başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

TEOG 2. nakil başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

TEOG 2. nakil başvuru sonuçları için bugün son gün. 22 Ağustos'ta başlayan TEOG ikinci nakil süreci bugün sona eriyor. TEOG nakil sonuçları ise 29 Ağustos'ta açıklanacak. TEOG nakil başvurusunda bulunmak ve boş kontenjanları sorgulamak için e-okul sistemine giriş yapabilirsiniz.

26.8.2016Gündem
TEOG 2. nakil başvurusu nasıl yapılır (TEOG nakil sonuçları)

TEOG 2. nakil başvurusu nasıl yapılır? (TEOG nakil sonuçları)

TEOG nakil başvuru sonuçlarının açıklanması ile birlikte 2. nakil başvuru dönemi de başladı. TEOG ikinci nakil başvuruları için son gün yarın. Nakil başvuru sonuçları ise 29 Ağustos'ta ilan edilecek. TEOG nakil başvuru tarihleri ve ayrıntılar haberimizde.

25.8.2016Gündem
TEOG nakil sonuçları belli oldu (TEOG 2. nakil başvurusu nasıl yapılır)

TEOG nakil sonuçları belli oldu! (TEOG 2. nakil başvurusu nasıl yapılır?)

TEOG nakil sonuçlarının açıklanması ile birlikte öğrenciler için 2. başvuru dönemi de başladı. TEOG 2. nakil başvuru dönemi 26 Ağustos'a kadar devam edecek. TEOG başvurusunda bulunmak isteyen öğrenciler e-okul sisteminden başvurularını tamamlayabiliyorlar. TEOG nakil sonuçları 29 Ağustos'ta açıklanacak.

24.8.2016Gündem
TEOG birinci nakil sonuçları açıklandı (2016 TEOG boş kontenjanlar)

TEOG birinci nakil sonuçları açıklandı! (2016 TEOG boş kontenjanlar)

TEOG nakil sonuçları açıklandı. Bugün 11.00'de erişime açılan TEOG nakil sonuçları meb.gov.tr'de sorgulanıyor. TEOG nakil sonuçlarının açıklanması ile birlikte ikinci dönem nakil başvuruları da başladı. TEOG nakil başvuruları 26 Ağustos'a kadar devam edecek. Boş kontenjanlar e-okul sistemi üzerinde yayınlandı.

22.8.2016Gündem
TEOG nakil sonuçları ne zaman açıklanacak

TEOG nakil sonuçları ne zaman açıklanacak?

TEOG yerleştirme sonuçlarının ardından nakil başvuru sonuçları için de heyecan bekleyiş sürüyor. TEOG birinci nakil dönemi başvuruları 19 Ağustos'ta sona erdi. Nakil başvuru sonuçları ise 22 Ağustos'ta belli olacak. İşte TEOG nakil başvuru dönemleri.

20.8.2016Gündem
TEOG nakil işlemleri nasıl yapılır Birinci dönem nakil başvuruları..

TEOG nakil işlemleri nasıl yapılır? Birinci dönem nakil başvuruları..

TEOG yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte TEOG nakil başvuruları da başladı. 15 Ağustos'ta başlayan birinci nakil dönemi için başvurular 19 Ağustos'ta sona erecek. Birinci dönem nakil başvuru sonuçları 22 Ağustos'ta açıklanacak. İşte TEOG nakil başvuruları ve tarihleri..

18.8.2016Gündem
Googleda 8-15 Ağustos tarihlerinde Türkiye neleri aradı

Google'da 8-15 Ağustos tarihlerinde Türkiye neleri aradı?

İnternet devi Google'da 8-15 Ağustos haftasında Türkiye en çok neleri aradı? İşte dijital dünyanın en çok aranan isimleri...

15.8.2016Teknoloji
TEOG nakil başvuruları başlıyor.. İşte TEOG nakil başvurularında boş kontenjanlar

TEOG nakil başvuruları başlıyor.. İşte TEOG nakil başvurularında boş kontenjanlar

TEOG sınavından aldıkları puana göre tercih yapan ve istediği okula yerleşemeyen adaylar için boş kontenjanlar açıklandı. TEOG nakil başvuruları bugün itibari ile başladı. TEOG yerleştirme sonuçlarında tercih ettiği okullara yerleşemeyenler için TEOG boş kontenjanlar listesi açıklandı. Lise nakil başvurularının ilki 15-19 Ağustos tarihleri arasında, ikincisi ise 22-26 Ağustos, üçüncüsü ise 29 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında yapılacak. İşte TEOG nakil işlemleri ve boş kontenjanlar...

15.8.2016Gündem
TEOG nakil başvurusu nasıl yapılır Lise boş kontenjanları..

TEOG nakil başvurusu nasıl yapılır? Lise boş kontenjanları..

TEOG yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte öğrenciler nakil başvurularına başlamak için heyecanla bekliyorlar. 15 Ağustos'da başlayacak olan nakil başvuruları ile ilgili detaylar E-Okul sisteminde. Lise boş kontenjanları da E-Okul sistemi üzerinden öğreniliyor. İşte TEOG nakil başvuruları ile ilgili ayrıntılar..

14.8.2016Gündem
KARGEM’in gurur tablosu

KARGEM’in gurur tablosu

KARGEM’in gurur tablosu

13.8.2016İzmir
TEOG sonuçları açıklandı, sırada ne var

TEOG sonuçları açıklandı, sırada ne var?

Ortaöğretim kurumlarına yerleştirme işlemlerinin sonuçları 11 Ağustos’ta açıklandı. Bilindiği gibi 8’inci sınıfı bitiren öğrenciler 15-29 Haziran tarihleri arasında Yerleştirmeye Esas Puan (YEP) ile öğrenci alan okullardan 25 okul seçerek tercih işlemlerini tamamlamışlardı. Yerleştirme işlemleri öğrencilerin tercihleri doğrultusunda, okul kontenjanlarına göre ve YEP üstünlüğü esas alınarak yapıldı.

12.8.2016Eğitim
TEOG sonuçları açıklandı

TEOG sonuçları açıklandı

TEOG sonuçları açıklandı

11.8.2016Ankara
TEOG’da 231 bin öğrenci ilk tercihine yerleşti

TEOG’da 231 bin öğrenci ilk tercihine yerleşti

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan edinilen bilgiye göre TEOG’a katılan 1 milyon 176 bin 711 öğrenciden 231 bin 425’i ilk sırada tercih ettiği liselere yerleşti. İlk 15 tercihine yerleşen öğrenci sayısı ise 946 bin 989 oldu. TEOG kapsamında öğrencilerin 20 tercih hakkı bulunuyordu.

11.8.2016Eğitim
Bakan Yılmaz: Kadrolu ve sözleşmeli öğretmenler arasında hak ve ücret farkı yok

Bakan Yılmaz: Kadrolu ve sözleşmeli öğretmenler arasında hak ve ücret farkı yok

Bakan Yılmaz: Kadrolu ve sözleşmeli öğretmenler arasında hak ve ücret farkı yok

11.8.2016Ankara
TEOG tercih sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak (E-Okul TEOG sonuçları)

TEOG tercih sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak? (E-Okul TEOG sonuçları)

TEOG tercih ve yerleştirme sonuçları için heyecanlı bekleyiş bugün sona eriyor. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yarın açıklanması beklenen TEOG tercih sonuçlarının bugün açıklanacağını duyurdu. TEOG yerleştirme sonuçlarının saat kaçta açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklamada bulunulmadı. Sonuçlar e-okul ve MEB resmi sitesinden öğrenilecek.

11.8.2016Gündem
TEOG tercih sürecinde danışmanlık hizmeti

TEOG tercih sürecinde danışmanlık hizmeti

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), TEOG sistemi kapsamında liselere yerleştirme başvurusu yapacak öğrenciler için kurulacak Tercih Danışmanlığı Komisyonları, 15-25 Temmuz'da hizmet verecek, bu konuda donanımlı öğretmen ve yöneticiler, öğrencilere danışmanlık yapacak.

30.6.2016Eğitim

TEOG YEP sınav sonuçlar MEB üzerinden açıklandı (TEOG kontenjan sonuçları)

Merakla beklenen TEOG YEP sonuçları açıklandı. TEOG sonuçlarını büyük merak içerisinde bekleyen öğrenciler sonuçların açıklanmasının ardından tercihler için harekete geçti..Öğrenciler, TEOG sonuçlarına göre 15-25 Temmuz 2016 tarihleri arasında 25 okula kadar tercih yapabilecek ve okul müdürlüklerine müracaat ederek tercih işlemlerini onaylatabilecek.Tercih işlemi okul müdürlüklerine onaylatıldıktan sonra işlem tamamlanmış olacağından öğrencilerin, tercihlerinde yapmayı düşündükleri değişiklikleri onaylama işleminden önce yapmaları gerekecek.

30.6.2016Eğitim
TEOG YEP kontenjan sonuçları açıklandı (Tıkla TEOG YEP kontenjanlarını kontrol et)

TEOG YEP kontenjan sonuçları açıklandı (Tıkla TEOG YEP kontenjanlarını kontrol et)

TEOG sınav sonuçlarının ardından YEP kontenjanları için heyecanlı bekleyiş devam ediyordu. Yerleştirme Esas Puanları, TEOG sınavına giren öğrencilerin okul tercihi yaparken geçerli olacak puanları az önce açıklandı. 

29.6.2016Gündem
Yeniden hesaplanan TEOG sonuçları e-okulda

Yeniden hesaplanan TEOG sonuçları e-okulda

Milli Eğitim Bakanlığınca, 25-26 Kasım 2015’te, 1’inci dönem TEOG sistemi kapsamında yapılan ortak sınavlarda 2 sorunun yargı kararı gereği tüm öğrenciler için ‘doğru’ kabul edilme kararının ardından hesaplanan yeni puanlar e-okulda açıklandı.

24.6.2016Eğitim
TEOG sonuçları açıklandı

TEOG sonuçları açıklandı

TEOG sonuçları açıklandı

8.6.2016Ankara
flaş

flaş

flaş

8.6.2016Ankara
TEOG maratonu tamamlandı

TEOG maratonu tamamlandı

Ortaokul 8’inci sınıflara yönelik nisan ayında düzenlenen TEOG ortak sınavlarına katılamayan ve geçerli bir nedeni olan öğrenciler için yapılan mazeret sınavları sona erdi.

15.5.2016Eğitim
TEOG mazeret sınavında ilk tur tamamlandı

TEOG mazeret sınavında ilk tur tamamlandı

Milli Eğitim Bakanlığı’nca, TEOG sistemi kapsamında, ortaokul 8'inci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen mazeret sınavlarının ilk gün oturumu yapıldı.   

14.5.2016Eğitim
Bakan Nabi Avcı: O öğretmenlere soruşturma filan açılmadı

Bakan Nabi Avcı: 'O öğretmenlere soruşturma filan açılmadı'

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 'sömestr tatilinde ödev veren öğretmenlere soruşturma açıldığı' yönündeki haberlerin doğru olmadığını söyledi. Bakan Avcı, "Öyle öğretmenlere soruşturma filan açmadık. Ben de kitabın üzerine bir not yazdım öğretmenimiz için. 'Sevgili öğretmenim' ve ardından 7-8 tane soru işareti ve altına da 'Nabi Avcı...' demiş oldum. Özel okulun öğrencileriymiş, okulun koordinatörünü aradım. 2 tane özel okulun ikaz edilmesini istedim. Ama öyle öğretmenlerimize soruşturma filan açmadık" dedi.

12.2.2016Gündem
e-Okul VBS giriş | e-Okul giriş ile devamsızlık nasıl öğrenilir

e-Okul VBS giriş | e-Okul giriş ile devamsızlık nasıl öğrenilir?

e-Okul vbs giriş ile açıklanan ders notlarını ve devamsızlık günlerinizin kaç gün olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. e-Okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.Peki e Okul sistemine nasıl giriş yapılır? e Okul vbs giriş ile not ve devamsızlık nasıl öğrenilir?

12.2.2016Eğitim
Güneydoğuda hasar gören 400 okula 100 milyon TL

Güneydoğu'da hasar gören 400 okula 100 milyon TL

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 400’e yakın okula terör saldırısı olduğunu, zarar gören okulların onarımı için ise 100 milyon TL’ye yakın kaynak kullanıldığını belirtti. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda dün MEB’in 2016 bütçesiyle ilgili konuşan Bakan Avcı, özetle şu bilgileri verdi:

11.2.2016Eğitim
Yozgat Çözüm Koleji TEOG Sınavında Türkiye Birincisi Çıkardı

Yozgat Çözüm Koleji TEOG Sınavında Türkiye Birincisi Çıkardı

YOZGAT ÇÖZÜM KOLEJİ TEOG SINAVINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKARDI

20.1.2016Yozgat
Okullar tatil mi Google

Okullar tatil mi Google?

Kar yağışının başlamasıyla birlikte 11-18 Ocak haftasında Google’a en çok “Okullar tatil mi?” diye soruldu.

18.1.2016Eğitim

Yazar Sonuçları

TEOG sonucu bekleyenlere açık mektubumdur

TEOG sonucu bekleyenlere açık mektubumdur

Ey TEOG Sen mi Büyüksün Yoksa Biz mi?!

27.11.2016Deniz GÖK