Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER63Ayşe ARMAN39Ertuğrul ÖZKÖK35Cengiz SEMERCİOĞLU32Güzin Abla27Erkan ÇELEBİ26Emin ÇÖLAŞAN23Yalçın DOĞAN22İsmet BERKAN21Bekir COŞKUN18Mehmet Y. YILMAZ18Deniz SİPAHİ17Ayşe ARAL14Melike Karakartal14Niobe14Ahmet HAKAN13Yurtsan ATAKAN13Erman TOROĞLU12Vahap MUNYAR12İsmet SOLAK12Enis BERBEROĞLU11Fatih ÇEKİRGE11Kanat ATKAYA11Onur BAŞTÜRK11Doğan HIZLAN10Fatih ALTAYLI10Serdar TURGUT10Tufan TÜRENÇ10Erdal SAĞLAM9Patrick Özdemiroğlu9Dr. Gündüz TEZMEN8Erdal Kaplanseren8Uğur CEBECİ8Yılmaz ÖZDİL8Şükrü KIZILOT8Ali Atıf BİR7Ayşen GÜR7Gila BENMAYOR7Kurthan FİŞEK7Mehmet Ali BİRAND7Nedim BUBİK7Armağan ÇAĞLAYAN6Ayşe ARAL - Kelebek6Figen BATUR6Melis ALPHAN6Oktay EKŞİ6Uğur DÜNDAR6İzzet ÇAPA6Cengiz ÇANDAR5Gülse BİRSEL5Hulki İLGÜN5Oya ARMUTÇU5Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU5Rauf TAMER5Sedat ERGİN5Yasemin BORAN5Ömür GEDİK5Şükrü KÜÇÜKŞAHİN5Adnan KAYA4Dursun GÜNDOĞDU4Ebru ÇAPA4Ege CANSEN4Ferai TINÇ4Oya BERBEROĞLU4Pakize SUDA4Tolga TANIŞ4Şenay DÜDEK4Ajda PEKKAN3Aylin Anne3Aynur TARTAN3Ayçe DİKMEN3Hadi ULUENGİN3Korkut GÖZE3Muharrem SARIKAYA3Mustafa KUTLAY3Pako'nun Sayfası3Pucca Günlük3Tuğrul ŞAVKAY3Yaşar SÖKMENSÜER3Yonca TOKBAŞ3Zeynep ATİKKAN3Ayşe ÖZEK KARASU2Banu TUNA2Deniz Gürel2Erdal KAPLANSEREN2Fatih Tekeci2Gamze CİZRELİ2Gökhan KİMSESİZCAN2Hakan GENCE2Hikmet Demirkol2Kamil Aydoğan2Levent SEĞMEN2Mehmet Barlas2Mehmet YAŞİN2Mümtaz SOYSAL2Nihat DEMİRKOL2Nilgün GEDİKOĞLU2 Nora ROMİ2Nuran ÇAKMAKÇI2Nurten ERK TOSUNER2

Telefonlar

Telefonlar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Telefonlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.855 Telefonlar haberi bulunmuştur.

Telefonlar Haberleri

Olmayan uçuşun biletini sattı!

Olmayan uçuşun biletini sattı!

Beyrut’a gitmek için internetten bilet aldı. Havalimanına gittiğinde uçuş olmadığını öğrendi. Mağduriyetinin giderilmesi için Üsküdar Tüketici Hakem Heyeti’ne başvurdu. Ancak başvurusu reddedildi. Çünkü satın alma yaptığı site Yunanistan merkezliydi.

24.7.2016Ekonomi
'Adımı nasıl biliyorsam öyle eminim'

'Adımı nasıl biliyorsam öyle eminim'

Darbe girişimi ile ilgili açıklama yapan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargı ve sivil diğer bürokrasi içindeki ayakların bu darbe ile bir şekilde ilgisi olduğuna eminim. Ben yargıda olanların Yargıtay, Danıştay ve yüksek yargıda olanların, yargının içerisinde belli bir düzeyde olanların, bu darbe teşebbüsünün Cuma günü gerçekleştirileceğini, adımı nasıl biliyorsam, öyle bildiklerine eminim" dedi.

24.7.2016Gündem
Berat Albayrak: Nereye gidileceğine son anda karar verildi

Berat Albayrak: Nereye gidileceğine son anda karar verildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, darbe girişiminin meydana geldiği gece Marmaris'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaldığı otelde yaşananları anlattı. Cumhurbaşkanı'nın uçağının İstanbul'a gidememesi halinde alternatif planlarının olduğunu belirten Albayrak, "İstanbul olmasaydı 4 alternatif oluşturduk, Aydın, Dalaman, Bodrum, İzmir. Uçak kalktıktan sonra talimatı Cumhurbaşkanımız söyledi. Uçağa bindikten sonra, uçak havada gittikten sonra son dakikaya kadar bekledi ve kararını verdi. Nereye gidileceğine son anda karar verildi" dedi.

22.7.2016Gündem
Komşu, darbenin artçılarıyla sarsıldı

Komşu, darbenin artçılarıyla sarsıldı

Türkiye’deki darbe girişimini 10 richter şiddetindeki bir depreme benzetirsek eğer, artçı depremler Yunanistan’ı zangır zangır salladı. Yunanistan, yaz ortasında durup dururken Türkiye ile coğrafi yakınlığı nedeniyle kendini krizin kapısında buldu.

22.7.2016Yaşasın Demokrasi
F-16’ya karşı Ilgaz Tüneli

F-16’ya karşı Ilgaz Tüneli

Başbakan Binali Yıldırım, darbe girişiminin yaşandığı gece, İstanbul’dan Ankara’ya soluk soluğa bir serüven yaşadı. Arkasından ateş açıldı; F-16’lar tedirgin etti. Peki tüm bu tehlikeleri nasıl savuşturdu?

22.7.2016Yaşasın Demokrasi
‘6 kişinin ezildiğini bilmiyordum’

‘6 kişinin ezildiğini bilmiyordum’

Esenler’de darbe girişimini engellemek için sokağa çıkan halkın üzerine tankı sürerek 6 kişinin ölümüne sebep olmaktan 3 asker tutuklandı. Tutuklanan yüzbaşı, sivillerin ezildiğini sonradan öğrendiğini iddia etti.

21.7.2016Gündem
Hande Fırat, darbeyi bitiren telefonun hikayesini anlattı

Hande Fırat, darbeyi bitiren telefonun hikayesini anlattı

15 Temmuz darbe girişimi gecesinin medyadaki en büyük kahramanı CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat’tı... Bugüne kadar CNN Türk’ü yerden yere vuranlar bile Hande’nin hakkını teslim ettiler...

21.7.2016Paparazzi
'Bu kadar güçlü olduklarını ben de bilmiyordum'

'Bu kadar güçlü olduklarını ben de bilmiyordum'

Darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan Genelkurmay Başkanlığı Personel İşlem Daire Başkanı Tuğgeneral Uğur Şahin, "Ben darbe teşebbüsü yapanların içinde yer almadım. Darbe girişiminde bulunanları engellemek, darbeyi bastırmak için çaba sarf etmediğim iddia ediliyor ise de silahım ve imkanım olsaydı, çaba sarf ederdim. Türkiye'ye verilmiş en büyük zararlardan bir tanesi ile karşı karşıyayız." dedi.

19.7.2016Gündem
Türkiye’nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı başlıyor

Türkiye’nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı başlıyor

Üniversite tercih dönemi öncesinde Endless Fairs tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı olan VEF Üniversitesi Fuarı’nda öğrenciler farklı Üniversite ve bölümler ile ilgili tüm alternatifleri inceleme fırsatı yakalayabilecek.

19.7.2016Kampüs
Silahların gölgesinde

Silahların gölgesinde

Hürriyet dünyasının iki gazetecisi Şehriban Oğhan ve Seda Ekinci Yavuz, darbe teşebbüsünün olduğu gece Doğan Medya Center'a gerçekleşen baskında yaşadıklarını anlattı.

17.7.2016Gündem
YUNANİSTAN'DA DİKKATLİ, BULGARİSTAN'DA GÜVENDE OLUN

YUNANİSTAN'DA DİKKATLİ, BULGARİSTAN'DA GÜVENDE OLUN

Avrupa’ya ulaşmak isteyen mülteciler nedeniyle bu yıl Sıla Yolu’nun en sıkıntılı ülkelerinden biri Yunanistan. Ülkeye girmeden önce günlük gelişmeleri televizyon ve gazetelerden mutlaka takip edin.Bulgaristan'da ise bu yıl  Trakya ve Meriç otoyolları kullanıma girdi. Böylece yıllardır izincilerimizin korkulu rüyası haline gelen eski yol dönemi bitti.Ancak yine de güvenliği elden bırakmamak gerek.

15.7.2016Avrupa
İOS ve Android'de Pokemon GO nasıl yüklenir? - İşte Pokemon GO indirme bilgileri

İOS ve Android'de Pokemon GO nasıl yüklenir? - İşte Pokemon GO indirme bilgileri

Pokemon GO popülerliği kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye'de henüz resmi yayın yapılmasa da Pokemon GO oynayanların sayısı her geçen gün artıyor. Pokemon GO oyunu çıktığı ilk günden beri merakla sorulan sorulardan biride Pokemon GO nasıl indirilir ve Pokemon GO nasıl yüklenir. Kaçak yollardan yüklenen Pokemon GO oyunun bu şekilde telefona indirilmesinin son derece zararlı olduğunu hatırlatarak Pokemon GO ile ilgili tüm detayları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

15.7.2016Teknoloji
SIRBiSTAN’DA MOLA VERİN, MAKEDONYA’DA İHLAL YAPMAYIN

SIRBiSTAN’DA MOLA VERİN, MAKEDONYA’DA İHLAL YAPMAYIN

Sırbistan Sıla Yolu’nun hemen hemen ortası sayılıyor, yani mola zamanı. Kural ihlallerine göz yumulmayan Makedonya'da ise Üsküp köftesinin tadına mutlaka bakın...

14.7.2016Avrupa

Google Nexus saatler böyle olacak!

Google tarafından önceki dönemlerde akıllı saat üzerinde çalışmaların yapılacağı belirtilirken bu konuda çalışmalarının tamamlandığı ve önümüzdeki dönemlerde modellerin satışa çıkarılacağı gündeme getirildi.

14.7.2016Teknoloji
SLOVAKYA VE MACARİSTAN'DA GÖREVLİLER HATAYI AFFETMİYOR

SLOVAKYA VE MACARİSTAN'DA GÖREVLİLER HATAYI AFFETMİYOR

Görevlilerin en ufak hatayı affetmediği Slovakya'da çocuklar kesinlikle arka koltukta oturmalı... Kontrollerin çok sıkı olduğu Macaristan'da ise Türkiye’den dönüşte yanınıza alacağınız eşyalara çok dikkat edin...

13.7.2016Avrupa
Pokemon Go telefonunuzu izliyor olabilir

Pokemon Go telefonunuzu izliyor olabilir

Akıllı telefonlar için geliştirilen sanal gerçeklik oyunu Pokemon GO, yayınlanmasının hemen ardından tüm dünyada ve Türkiye’de büyük ilgi gördü ve görmeye devam ediyor. Ancak Google Play ve Apple Store dışındaki site ve uygulama dükkanlarından yüklenen aplikasyonlarda geniş güvenlik açıkları söz konusu. Bu açıklar sayesinde hackerler, haberiniz olmadan telefonunuzun ön ve arka kameralarını kullanabilir, SMS’lerinizi okuyabilir, kayıtlı telefon numaralarınıza ulaşabilir ve cihazın mikrofonu açarak konuşmalarınızı dinleyebilirler.

13.7.2016Teknoloji
Pokemon s@n@l, risk gerçek

Pokemon s@n@l, risk gerçek

Kısa sürede milyonları peşine düşüren, ‘sanal yemleri cep telefonuyla izleyip gerçek hayatta yakalama’ uygulaması ‘Pokemon GO’, ciddi risklere gebe.. Şimdiden gasp amacıyla kullanılan oyunla, büyüklere ve küçüklere ciddi tuzaklar kurulmasından korkuluyor.

12.7.2016Dünya
HIRVATİSTAN'DA ACELE ETMEYİN, ÇEK CUMHURİYETİ'NDE PARA BOZDURUN

HIRVATİSTAN'DA ACELE ETMEYİN, ÇEK CUMHURİYETİ'NDE PARA BOZDURUN

Hırvatistan AB üyesi ancak Schengen’e dahil değil. Bu yüzden kontroller sıkı. Çek Cumhuriyeti'nde ise benzin alacak veya alışveriş yapacaksanız, kesinlikle para bozdurmanızı tavsiye ederiz.

12.7.2016Avrupa
Snapdragon 821 nasıl olacak?

Snapdragon 821 nasıl olacak?

Dünyanın önde gelen işlemci üreticilerinden Qualcomm’un yeni nesil çipi Snapdragon 821’e dair ilk ayrıntılar gün yüzüne çıktı.

12.7.2016Teknoloji
Son çılgınlık

Son çılgınlık

Avustralya ve Yeni Zelanda’dan sonra ABD’de piyasaya sürülen Pokemon GO oyunu adeta bir çılgınlığa dönüştü. İnsanlar, akıllı telefonlar sayesinde gerçek hayatta ortaya çıkıyormuş gibi kurgulanan Pokemonları bulmak için yollara düşüyor.

11.7.2016Dünya
Online üniversite tercih fuarı 19 Temmuz’da

Online üniversite tercih fuarı 19 Temmuz’da

Üniversite tercih dönemi öncesi online üniversite tercih fuarı gerçekleştirilecek. www.universitefuari.com adresinde düzenlenecek olan VEF Üniversite Fuarı, 19-20-21 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

11.7.2016Eğitim
AVUSTURYA'DA TÜNELLERE, SLOVENYA'DA RADARLARA DİKKAT!

AVUSTURYA'DA TÜNELLERE, SLOVENYA'DA RADARLARA DİKKAT!

Avusturya'da otoyollardaki vinyet dışında bu tünellere de ücret ödeminiz gerekiyor. Slovenya polisi çok sayıdaki sabit radarın yanı sıra seyyar radarlarla da hız kontrolü yapabiliyor.

11.7.2016Avrupa
Pokemon Go nedir, nasıl oynanır?

Pokemon Go nedir, nasıl oynanır?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Pokemon Go çılgınlığı Türkiye'ye de sıçradı. Binlerce oyuncu bayram tatilini de fırsat bilip sokaklara döküldü. Büyük ilgi gören bu mobil oyunla ilgili en çok merak edilenleri ve ipuçlarını derledik.

11.7.2016Kampüs
Her 4 cep telefonundan biri tamire gidiyor

Her 4 cep telefonundan biri tamire gidiyor

Yılda 12 milyon akıllı telefonun satıldığı Türkiye’de, hasar alan veya bozulan cihazların sayısı da dikkat çekiyor. Sektör yetkililerinin paylaştığı bilgilere göre Türkiye’de satılan her 4 cep telefonundan biri tamire gidiyor.

3.7.2016Teknoloji
Western Digital'den dünyanın en hızlı microSD kartı: 256GB SanDisk Extreme microSDXC

Western Digital'den dünyanın en hızlı microSD kartı: 256GB SanDisk Extreme microSDXC

Western Digital yaptığı açıklamada, sınıfında dünyanın en hızlı microSD kartı olan yeni 256GB SanDisk Extreme microSDXC UHS-I kartın da içerisinde olduğu yeni 256 GB microSD kartlarını duyurdu.

1.7.2016Teknoloji
Telefonları yarım saatte şarj eden teknoloji

Telefonları yarım saatte şarj eden teknoloji

Telefonunuzu yarım saatte yüzde 60 şarja ulaştıran hızlı şarj teknolojisi tam olarak nedir; nasıl çalışıyor?

30.6.2016Teknoloji
Bilgisayar, tablet ve akıllı ceplerden bandrol alınacak

Bilgisayar, tablet ve akıllı ceplerden bandrol alınacak

Tüm cep telefonlarından, bilgisayardan ve tabletlerden ‘TRT bandrol’ ücreti kesilmeye başlandı. Alınan bu karardan sonra cep telefonları en az yüzde 6, bilgisayar ve tabletlerin ise en az yüzde 2 zamlanması bekleniyor. Zamlı fiyatlar en geç bir ay içinde tüketiciye yansıyacak.

29.6.2016Teknoloji
Bilgisayar, tablet ve akıllı ceplerden bandrol alınacak

Bilgisayar, tablet ve akıllı ceplerden bandrol alınacak

TÜM cep telefonlarından, bilgisayardan ve tabletlerden ‘TRT bandrol’ ücreti kesilmeye başlandı. Alınan bu karardan sonra cep telefonları en az yüzde 6, bilgisayar ve tabletlerin ise en az yüzde 2 zamlanması bekleniyor. Zamlı fiyatlar en geç bir ay içinde tüketiciye yansıyacak.

28.6.2016Ekonomi
Google yeni telefon çıkarmaya hazırlanıyor!

Google yeni telefon çıkarmaya hazırlanıyor!

Google, tasarımında daha fazla insiyatif aldığı ve Nexus markasını taşımayan, kendi akıllı telefonu üzerinde çalışıyor.

28.6.2016Teknoloji
Siz de 'paylaşma hastası' olabilir misiniz?

Siz de 'paylaşma hastası' olabilir misiniz?

Cep telefonlarıyla her anımızı kaydediyor, anında paylaşıyor, özel hayatımızı herkese sunuyoruz. Sosyal medyada paylaşılanlar ise genellikle "parıltılı hayatlar" oluyor.

27.6.2016Sağlık
Kritik bilgilere 'Milli Yönlendirici'

Kritik bilgilere 'Milli Yönlendirici'

Haberleşme ağı bileşenlerini milli kaynaklarla üreten ASELSAN, askeri standartlara da uygun bir Milli Yönlendirici geliştiriyor. Ürün ilk olarak yeni nesil Taktik Saha Muharebe Sistemi (TASMUS) bünyesinde kullanılacak ve sistemin ana anahtarlama ve yönlendirme birimini oluşturacak.

27.6.2016Ekonomi
Şok iddia: Suriyeli muhaliflere gönderilen silahlar karaborsada satılıyor

Şok iddia: Suriyeli muhaliflere gönderilen silahlar karaborsada satılıyor

The New York Times gazetesi ve El Cezire, Suriyeli muhalifler için gönderilen silahların Ürdünlü istihbarat görevlilerince karaborsada satıldığını öne sürdü.

27.6.2016Dünya
Güney Kore'nin yeni milli sporu:

Güney Kore'nin yeni milli sporu: "Hiçbir Şey Yapmamak"

İnsan hiçbir şey yapmadığında kendini kaygıdan, geç kalmışlık, işe yaramazlık hissinden alamaz. Peki ya, aynı anda hepimiz hiçbir şey yapmasak nasıl olur?

22.6.2016Kampüs
Samsung telefon kullananlara güncelleme müjdesi

Samsung telefon kullananlara güncelleme müjdesi

Samsung, özellikle oyun severleri sevindirecek önemli bir güncelleme için gün sayıyor.

20.6.2016Teknoloji
ASUS Sistem İş Grubu Türkiye Ülke Müdürü Bora Aras röportajı

ASUS Sistem İş Grubu Türkiye Ülke Müdürü Bora Aras röportajı

Tayvan'ın başkenti Taipei'de gerçekleştirilen Computex 2016 teknoloji fuarının en dikkat çeken markası şüphesiz ASUS oldu. Zenbo isimli robotuyla fuarı hareketlendiren ASUS Sistem İş Grubu Türkiye Ülke Müdürü Bora Aras'la fuarın ardından ASUS'u ve ürünlerini masaya yatırdık.

17.6.2016Teknoloji
Gençler arasında burun estetiğine talep artıyor

Gençler arasında burun estetiğine talep artıyor

Fotoğraf çektirmenin akıllı telefonlar sayesinde kolaylaşması, gençlerin her açıdan kendi fotoğraflarını rahatlıkla çekebilmesi başta burun olmak üzere estetik operasyonlara olan talebin artmasını sağlıyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Yusuf Can, gençlerde burun estetiğini anlatıyor.

17.6.2016Sağlık
Ünal Aysal ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın hapis cezasının gerekçesi açıklandı

Ünal Aysal ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın hapis cezasının gerekçesi açıklandı

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim ile aralarında yaptıkları mesajlaşmaların basında yayınladığı gerekçesiyle yargılanan Galatasaray Spor Kulübü eski Başkanı Ünal Aysal ve gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'ya verilen hapis cezasının gerekçesi açıklandı. Gerekçede Aysal ve Kütahyalı'nın 'eylem birlikteliği' olduğunun altı çizildi.

16.6.2016Gündem
Kaybolan Android telefonlar kullanılamaz hale gelecek

Kaybolan Android telefonlar kullanılamaz hale gelecek

iPhone'larda uzun süredir olan bir özellik sonunda Android telefonlara da geliyor. Yeni özellik ile kullanıcılar uzaktan cihaza müdahale ederek telefonu kullanılmaz hâle getirebilecek.

8.6.2016Teknoloji
En çok aranan adam hakkında flaş gelişme

En çok aranan adam hakkında flaş gelişme

Aranan katil zanlısı Atalay Filiz'in babası İlhan Filiz, bilgisine başvurulmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. İlhan Filiz oğluyla irtibatının bulunmadığını söyledi. Katil zanlısının yeni görüntüleri ortaya çıkarken İzmir'de ihbarlar yüzünden polisin telefonu kilitlendi. Tuzla'da Atalay F. tarafından öldürülen tarih öğretmeni Fatma Kayıkci'nin oğlu Bekir Kayıkci, zanlının ailesine çağrıda bulunarak, “Annemin canını aldı. Polise yardım etsinler başka canlar da alabilir” dedi.

2.6.2016Gündem
Güneş enerjili banklar cep telefonunu şarj ediyor

Güneş enerjili banklar cep telefonunu şarj ediyor

Balıkesir'de sloganı 'Mutlu İnsanlar Şehri' olan Altıeylül Belediyesi, personellerinin geliştirdiği 'Akıllı Bank' projesi ile iletişim çağında büyük kolaylık sağlıyor. Vatandaşlar bir yandan banklarda dinlenirken diğer yanda da banklara kurulan güneş enerji sistemi sayesinde cep telefonlarını şarj etme imkanı buluyor. Belediyenin daha buna benzer pek çok projesi var.

28.5.2016Gündem
Google Maps'te reklam dönemi

Google Maps'te reklam dönemi

Eğer yolunuzu bulmak için Google Maps'i kullanıyorsanız, yakında sizi bu yeni özellik karşılayacak!

27.5.2016Teknoloji
Telefonlarda şifre girme çilesi bitiyor

Telefonlarda şifre girme çilesi bitiyor

Google, üzerinde çalıştığı teknolojiyle parolaları öldürmeye bir adım daha yakın.

25.5.2016Teknoloji
Geleceğin sağlık sisteminde hasta doktorun ikinci pilotu

Geleceğin sağlık sisteminde hasta doktorun ikinci pilotu

ABD’de Singularity Universitesi Tıp Fakültesi’nden doktor, bilim insanı, mucit ve girişimci Dr. Daniel Kraft teknoloji, biyo-tıp alanındaki gelişmelerin hasta-hekim ilişkisini de değiştireceğini söylüyor. Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde konuşma yapmak üzere İstanbul’a gelen Dr. Kraft, kendiyle ilgili verilere daha kolay sahip olan hastanın tedavi ekibinin ortağı veya yardımcı pilotu olacağını söyledi.

23.5.2016Sağlık
Ayla Çelik: Beyaz sonunda annemden isteyecek beni

Ayla Çelik: Beyaz sonunda annemden isteyecek beni

“Ben Leyla’yı, Mecnun’u, Ferhat’ı, Aslı’yı, Kerem’i bilmem ama Bağdat’ı gözüm kapalı bulabilirim...” Bu sözlerle milyonları fetheden “Bağdat” şarkısının söz yazarı, bestecisi ve yorumcusuyla, gözü kapalı Bağdat’ı bile bulabilen kadınla, Ayla Çelik’le buluştum. Şarkının hikayesini, sözlerde bulamadığımız Şirin’i, Beyaz’la olan Bağdat düetini, yeni klibi ve bu kliple tekrar alevlenen aşk dedikodularını konuştuk.

21.5.2016Paparazzi
SSD T3 Türkiye'de satışa sunuldu

SSD T3 Türkiye'de satışa sunuldu

Samsung'un harici depolama cihazı taşınabilir SSD T3 Türkiye'de.

21.5.2016Teknoloji
Huawei'den Daydream desteği

Huawei'den Daydream desteği

Huawei, Google ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, şirketin yüksek performanslı sanal gerçeklik platformu Daydream’e destek verdiğini açıkladı.

20.5.2016Teknoloji
Nokia telefonlar geri dönüyor

Nokia telefonlar geri dönüyor

Cep telefonu teknolojisinin gelişmesinde büyük rolü olan ancak iki yıl önce yoğun rekabet nedeniyle sektörden çıkan Finlandiyalı Nokia şirketi, bir diğer Fin şirket HMD Global Oy ile anlaşarak tekrardan Nokia markasıyla cep telefonları üreteceğini duyurdu.

19.5.2016Teknoloji
Çocuğundan şüphelendi, 'saat' ile yakaladı

Çocuğundan şüphelendi, 'saat' ile yakaladı

Adana'da aralıklarla evi 5 kez soyulan 43 yaşındaki Alper Tan, duvar saatine taktığı gizli kamera ile hırsızı yakaladı. Başka dairelerde de hırsızlık yaptığı ortaya çıkan binanın kapıcısı 38 yaşındaki Emre Anagül, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

17.5.2016Gündem
'İş hayatında kadın' emojileri geliyor

'İş hayatında kadın' emojileri geliyor

Akıllı telefonlar ve sosyal medya sayesinde vazgeçilmez bir ifade biçimi haline gelen 'emoji'ler gelişiyor. Google ekibi, iş hayatındaki kadınları temsil edecek yeni emojiler tasarladı.

17.5.2016Hayat

Yazar Sonuçları

Değişimin önüne geçemezsiniz

Değişimin önüne geçemezsiniz

OSMANGAZİ Köprüsü dün devreye girdi. 2 yıl içinde bağlantı yolları tamamlandığında İzmir–İstanbul arası 3–3.5 saate inecek. Bu müthiş bir şey...

30.6.2016Ege