Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

telefon_gorusmesi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
2015
44
2014
232
2013
167
2012
202
2011
238
2010
249
2009
261
2008
214
2007
198
2006
278
2005
211
2004
211
2003
160
2002
176
2001
114
2000
56
1999
87
1998
86
1997
31

Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

3.215  adet haber bulundu.


 • Avukatının yanında durdu hiç konuşmadı - telefon_gorusmesi
  Avukatının yanında durdu hiç konuşmadı05.03.2015
  GündemGazeteci Mehmet Baransu'nun eski eşi Esra Konur, Pazar günü evinin kömürlüğünden polisler tarafından alınan 3 dosya evrakla ilgili ifade verdi.
 • Hakan Peker'e tehdit: Unkapanı'na gel, seni vuracağım! - telefon_gorusmesi
  Hakan Peker'e tehdit: Unkapanı'na gel, seni vuracağım!05.03.2015
  PaparazziÜnlü şarkıcı Hakan Peker, B.S tarafından ölümle tehdit edildiğini öne sürerek savcılıktan koruma talebinde bulundu.
 • Çuval cinayeti kriminal incelemede - telefon_gorusmesi
  Çuval cinayeti kriminal incelemede04.03.2015
  EgeMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, çuval içinde cesedi bulunan 37 yaşındaki Murat Dereli'nin katil zanlısı olan iki kız kardeşi, annesi ve eniştesinin de aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu 5 sanığın yargılanmasına devam edildi.Mahkeme, cinayette kullanıldığı ileri sürülen ve olayın ardından adli emanete alınan çuval, ip, poşet, koli bandı ve öldürülen Dereli'nin ağızına tıkılan bez parçasına kriminal inceleme ve DNA testi yapılmasına karar verdi.
 • Türk polisi IŞİD'e giden patlayıcı maddelerin geçişine yardım etmiş - telefon_gorusmesi
  Türk polisi IŞİD'e giden patlayıcı maddelerin geçişine yardım etmiş03.03.2015
  EkonomiNiğde Ulukışla’da, IŞİD’in 3 üyesinin saldırısı sonrası açılan dava dosyasına kadın ticaretine ilişkin çarpıcı telefon konuşmaları girdi.Kayıtlara göre, savaştan kaçan Suriyeli kadınlara Reyhanlı’da fuhuş yaptırıldığı anlaşılıyor.Telefonda, 16 yaşındaki bir kızı Reyhanlı’daki bir doktora pazarlayan isimlerden Ahmet Yumuşak, aynı zamanda IŞİD üyelerini sınırdan Reyhanlı’ya getiren iki kişiden biri.Dosyada yer alan tapelere göre ayrıca, Yayladağı Polis Karakolu’ndaki bir memur yardımı ile Suriye’ye, patlayıcı yapımında kullanılan 50 kilogram alüminyum tozunun da geçirildiği anlaşıldı.
 • ÖSYS uğruna ne fedakârlıklar yaptılar. - telefon_gorusmesi
  ÖSYS uğruna ne fedakârlıklar yaptılar.02.03.2015
  Eğitim12.sınıf öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlanırken günlük hayatlarında nelerden vazgeçiyor? Bu soruyu yönelttiğimiz öğrenciler arasında akıllı telefonunu satan da var, yaptığı sporla, çaldığı kemanla vedalaşan da.
 • Taliban saldırısının bilançosu; 1 asker şehit, 1 asker yaralı - telefon_gorusmesi
  Taliban saldırısının bilançosu; 1 asker şehit, 1 asker yaralı27.02.2015
  PlanetAfganistan’ın başkenti Kabil’de Türk askerlerinin bulunduğu NATO aracına düzenlenen bombalı saldırıda 2 ay önce geçici görevle bu ülkeye giden 5 yaşında bir çocuk babası Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül (37) şehit oldu, bir askerimiz yaralandı.Bir Afgan sivilin de öldüğü saldırıyı Taliban üstlendi.Taliban, kazara Türklerin hedef alındığını iddia etti.Şehit uzman çavuşun İstanbul Pendik’deki evi ve Samsun’daki baba ocağına ateş düştü.
 • Afganistan'daki şehit ateşi Samsun'a düştü - telefon_gorusmesi
  Afganistan'daki şehit ateşi Samsun'a düştü26.02.2015
  GündemAfganistan'ın başkenti Kabil'de bomba yüklü araçla düzenlenen intihar saldırısında şehit olan 38 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül'ün Samsun'daki baba evine ateş düştü.Oğlunun acı haberiyle yıkılan baba, "Oğlum kimseye zarar vermeyecek, dört dörtlük bir insandı.Allah mekanını cennet etsin" dedi.
 • Uğur CEBECİ

  Terminalde mahsur kalırsanız - telefon_gorusmesi
  Terminalde mahsur kalırsanız23.02.2015
  YazarlarKar lapa lapa yağıyor ve siz havalimanındasınız.
 • Tebrik ediyorum - telefon_gorusmesi
  Tebrik ediyorum23.02.2015
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolu’na yapılan operasyonla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, operasyonu bizzat takip ettiğini belirterek, “Her türlü takdirin fevkindeki bu başarılı operasyonu gerçekleştiren Hükümetimizi ve Silahlı Kuvvetlerimizi, şahsım ve milletim adına tebrik ediyorum” dedi.
 • Erdoğan o komutanı aradı - telefon_gorusmesi
  Erdoğan o komutanı aradı23.02.2015
  GündemCumhurbaşkanı Erdoğan, Süleyman Şah Türbesi’nin Komutanı Binbaşı Şimşek’i telefonla aradı
 • Bir dönemin fotoromanı - telefon_gorusmesi
  Bir dönemin fotoromanı22.02.2015
  GündemSavcının önüme koyduğu, hakkımdaki ‘suç delillerini’ görünce tüylerim ürperdi, irkildim.Odatv soruşturması kapsamında 10 ‘terör’ şüphelisinden biriydim.Telefonlarım dinlenmiş, polisler tarafından adım adım takip edilmiş, fotoğraflanmıştım.Suç delili olarak ise ortaya, dönemin Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan ile yaptığım ‘hal-hatır’ içerikli telefon konuşması, gazeteci arkadaşım Mehmet Bozkurt ile Üsküdar’daki bir pastanede yaptığımız görüşme ve birlikte gazete okumamız konmuştu! Gördüklerim bir terör soruşturmasının delilleri değil, adeta bir dönemin fotoğrafı gibiydi.İşte Türkiye’de yaşanmış, gazetecilerin ‘örgütsel’ faaliyetlerini ispatlamaya çalışan polislerin harcadıkları mesai sonunda ortaya çıkan bir ‘terör’ soruşturmasının öyküsü:
 • Normandiya Dörtlüsü bir araya geliyor - telefon_gorusmesi
  Normandiya Dörtlüsü bir araya geliyor20.02.2015
  AvrupaRusya, Ukrayna, Almanya ve Fransa dışişleri bakanları bir araya gelecek
 • 'Yunanistan konusunda geri adım at' uyarısı - telefon_gorusmesi
  'Yunanistan konusunda geri adım at' uyarısı20.02.2015
  AvrupaYunanistan'ın borç krizinin ele alınacağı bugünkü Eurogroup toplanısından uzlaşma çıkması ihtimalinin arttığı bildirildi.EuroWorking Group çalışmalarında Atina'nın 6 aylık uzatma başvurusuna dair 'ilerleme belirtileri'nin Eurogroup'ta da devam etmesi bekleniyor.ABD ise üstü kapalı olarak Almanya'ya geri adım atması çağrısında bulundu.
 • Çipras: Yunanistan altı ayda tamamen farklı bir ülke olacak - telefon_gorusmesi
  Çipras: Yunanistan altı ayda tamamen farklı bir ülke olacak16.02.2015
  EkonomiYunanistan, euro bölgesi ortaklarıyla bugün yapacağı görüşmede bir anlaşmaya varılacağından emin olduğunu; ancak yeni bir anlaşmada borçlar konusunda katı koşullar kabul etmeyeceğini açıkladı.Başbakan Alexis Çipras, Alman Stern dergisine yaptığı açıklamada, ülkesinin reformları gerçekleştirmek ve geçmişin kötü yönetiminin etkilerinden kurtulmak için zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.Çipras, "Zorlu müzakereler bekliyorum, yine de güvenim tam.Söz veriyorum; Yunanistan altı ayda tamamen farklı bir ülke olacak" dedi.Çipras'ın bu açıklamasını AB çevreleri pek de inandırıcı bulmadı.
 • Tolga TANIŞ

  Washington ve yeni Erdoğan - telefon_gorusmesi
  Washington ve yeni Erdoğan15.02.2015
  YazarlarACABA hikâyeyi yanlış mı ele alıyoruz? Mesele “yeni Türkiye” değil de aslında “yeni Erdoğan” meselesi mi?
 • 'Bit pazarında ne işin var' sözü, Sümer Tilmaç'ı kızdırdı - telefon_gorusmesi
  'Bit pazarında ne işin var' sözü, Sümer Tilmaç'ı kızdırdı11.02.2015
  GündemTiyatro ve sinema oyuncusu Sümer Tilmaç, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile yaptığı telefon görüşmesini 'Bit pazarında ne işin var' diye eleştiren CHP’lilere, "Dedikoducular" karşılığını verdi.
 • Sisi’den Körfez liderlerine telefon - telefon_gorusmesi
  Sisi’den Körfez liderlerine telefon10.02.2015
  PlanetMısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah Sisi, önceki gün sızan telefon görüşmesi kayıtları üzerine Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri liderlerini aradı.
 • Gümrükçüleri durdurdular - telefon_gorusmesi
  Gümrükçüleri durdurdular07.02.2015
  GündemGümrükçüleri durdurdular Gümrük ve Ticaret Müfettişi Fatih Uzun’un hazırladığı Habur Raporu’na göre, Silopi’ye geçiş sırasında molotofkokteyli, taşlı sopalı 300 kişilik PKK’lı grup gümrükçülerin yollarını kesti.“Personelin kullanması için acil zırhlı araçlara ihtiyaç var” denilen raporda, teröristlerin kendilerine kimlik kontrolü yaptığı da belirtildi.Yardım istenildiğinde ise jandarmanın polise, polisin ise jandarmaya yönlendirdiği anlatılan 13 Ekim 2014 tarih, 122-1 sayılı inceleme raporunda, 11 Ekim 2014’te Habur-Silopi karayolu Kizir mevkisinde gümrük müfettişinin de içerisinde bulunduğu servis aracının yolunun militanlarca kesildiği belirtilerek şu ifadelere yer verildi:
 • Görüşmeye o metinlerle geldi - telefon_gorusmesi
  Görüşmeye o metinlerle geldi06.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü’nün tehdit edildiği iddialarına ilişkin verdiği takipsizlik kararının hemen ardından soruşturmada ismi ‘şüpheli’olarak geçen eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüştü.Sarıgül'ün çantasında soruşturmanın kararları vardı.
 • Yunanistan’ın somut önerilerini bekliyoruz - telefon_gorusmesi
  Yunanistan’ın somut önerilerini bekliyoruz04.02.2015
  AvrupaAlmanya Başbakanı Merkel, Yunanistan'da seçimlerin ardından yaşanan gelişmelere ilişkin, "Yunanistan’ın somut önerilerini bekliyoruz" dedi.
 • Borçlarını yapılandırmayan Bağ-Kur'lular sağlık hizmeti alabilecek - telefon_gorusmesi
  Borçlarını yapılandırmayan Bağ-Kur'lular sağlık hizmeti alabilecek03.02.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti grup toplantısında bugün turizmciler için çok önemli bir paket açıkladı.Davutoğlu ekonomik sıkıntılar içinde olan ülkelerden gelecek yolcuları taşıyan uçakların sahibi firmalara 6 bin dolar (Yaklaşık 15 bin 600 lira) yakıt desteği vereceklerini belirtti.Uzmanlara göre bu destek İstanbul’a 2-2.5 saat mesafede bulunan uçakların tek yön yakıt maliyetlerini karşılıyor.
 • TSK’ya kızgınım - telefon_gorusmesi
  TSK’ya kızgınım01.02.2015
  GündemFatih Alpogan İstanbul’daki Askeri Casusluk davasının şüphelisi olduğunda henüz 20 yaşında, Deniz Harp Okulu 3’üncü sınıf öğrencisiydi.Türk donanmasında savaş gemilerinde komutanlık yapmak, iyi bir deniz subayı olmak istiyordu.4 yıl 5 ay ceza aldı.Şimdilerde tatil beldelerinde yat kaptanı.İstanbul Askeri Casusluk davasında hakkında yakalama kararı kalkmayan tek sanık.“TSK’ya kızgınım” diyor, hem de kırgın.
 • Maşaallah çiftetelli oynuyorlar - telefon_gorusmesi
  Maşaallah çiftetelli oynuyorlar28.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kobani’nin tamamına yakınının YPG’nin kontrolüne geçmesi üzerine yapılan sevinç gösterilerini eleştirerek, “Bugün bakıyoruz maşallah çiftetelli oynuyorlar.Neymiş, DEAŞ oradan çıkmış.Tamam da o bombaladığınız yerleri kim onaracak? 200 bin kişi bizde.Dönerlerse nereye yerleşecekler” dedi.Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda muhtarlarla bir araya gelen Erdoğan şunları söyledi:
 • Otel lobisinde şok kavga! İbrahim Hacıosmanoğlu, menajer Metin Korkmaz'ın üzerine yürüdü - telefon_gorusmesi
  Otel lobisinde şok kavga! İbrahim Hacıosmanoğlu, menajer Metin Korkmaz'ın üzerine yürüdü28.01.2015
  FutbolTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Hamburg'da pazarlık masasına oturdukları Tolgay Arslan, "Ben Beşiktaş'la anlaştım deyince ortalık karıştı.Hacıosmanoğlu, görüşmelerde aracılık yapan menajer Metin Korkmaz'a, "Hani bitmişti bu transfer! Niye getirdin bizi buraya.Bir de fotoğraf çektirdik" diye bağırdı ve üzerine yürüdü.
 • Milan'dan Galatasaray'a kötü haber - telefon_gorusmesi
  Milan'dan Galatasaray'a kötü haber28.01.2015
  FutbolMilan Kulübü, peş peşe alınan başarısız sonuçlara rağmen teknik direktör Filippo Inzaghi ile 'devam' kararı aldı.Eğer Inzaghi gitseydi, yerine, halen Galatasaray'ın her ay 190 bin Euro ödediği Cesare Prandelli gelecekti.
 • İbrahim Kalın ilk basın toplantısını yaptı - telefon_gorusmesi
  İbrahim Kalın ilk basın toplantısını yaptı28.01.2015
  GündemCumhurbaşkanlığı sözcülüğüne getirilen İbrahim Kalın bugün Saray'daki ilk basın toplantısını yaptı.İlk kez düzenlenen toplantıda Kalın şunları söyledi:
 • İbrahim Kalın'dan Saray'da basın toplantısı - telefon_gorusmesi
  İbrahim Kalın'dan Saray'da basın toplantısı28.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANLIĞI sözcüsü İbrahim Kalın Saray’daki ilk basın toplantısını gerçekleştirdi.
 • Davutoğlu ailesinden Erdoğanlar'a akşam ziyareti - telefon_gorusmesi
  Davutoğlu ailesinden Erdoğanlar'a akşam ziyareti27.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, dün akşam Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a ziyarette bulundu.
 • Çifte cinayette şüpheli sayısı 3’e çıktı - telefon_gorusmesi
  Çifte cinayette şüpheli sayısı 3’e çıktı25.01.2015
  GündemANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde eğlence yerinde güvenlik görevlisi olarak çalışan 31 yaşındaki Murat Tabuk ve 22 yaşındaki Murat Yavuz’un otomobilde başlarından vurularak öldürülmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan şüpheli sayısı 3’e çıktı.
 • Japon rehine için zamana karşı yarış - telefon_gorusmesi
  Japon rehine için zamana karşı yarış22.01.2015
  PlanetTerör örgütü IŞİD’in ellerindeki iki rehinenin hayatlarına karşılık Japon hükümetine 200 milyon dolar fidyeyi ödemeleri için verdikleri mühlet yarın doluyor.Vatandaşlarının serbest kalması için tüm diplomatik kanalları kullanan Japon Başbakanı Abe, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da aralarında olduğu bölgedeki liderlerden yardım istedi.
 • Japonya Başbakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı - telefon_gorusmesi
  Japonya Başbakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı21.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile yaptığı telefon görüşmesinde, Türkiye'nin, Japonya'nın dostu olarak Suriye'de iki Japon vatandaşının terör örgütü tarafından kaçırılmasına hassasiyetle yaklaştığına, her türlü bilgi paylamışına hazır olduğuna dikkati çektiği bildirildi.
 • Erdoğan’dan Suud Kralı’na
  Erdoğan’dan Suud Kralı’na "geçmiş olsun" telefonu18.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Başbakan Birinci Yardımcısı ve Savunma Bakanı Veliaht Prens Selman bin Abdülaziz Al Suud ile bugün bir telefon görüşmesi yaptı.
 • Beyaz sayfa açalım - telefon_gorusmesi
  Beyaz sayfa açalım16.01.2015
  GündemSiyasi Etik Komisyonu Kurulması Taslağı’nın seçimlerden önce yasalaşması için harekete geçen Meclis Başkanı Cemil Çiçek “Bu metni 25’inci dönem parlamentosuna hediye edelim ve beyaz bir sayfa açılsın” dedi.
 • Dink soruşturmasında iki tutuklama - telefon_gorusmesi
  Dink soruşturmasında iki tutuklama14.01.2015
  GündemAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink cinayeti soruşturmasında haklarında yakalama kararı verilen Polis Memuru Muhittin Zenit ile Komiser Özkan Mumcu teslim oldu ve tutuklandı.Zenit’in Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı’nda görevlendirildiği de ortaya çıktı.
 • 2 polise 8 yıl sonra: Yakalayın - telefon_gorusmesi
  2 polise 8 yıl sonra: Yakalayın13.01.2015
  GündemHrant Dink’in 19 Ocak 2007’de vurularak öldürülmesinden 8 yıl sonra, polis memuru Muhittin Zenit ile Komiser Özkan Mumcu hakkında ‘Görevi kötüye kullanmak’ ve ‘İhmal suretiyle ölüme neden olmak’ suçlarından yakalama kararı çıkarıldı.2 polis olay tarihinde Trabzon İstihbarat Şube Müdürlüğü’nde görev yapıyordu.
 • 7 bin hayalet IŞİD’çi var - telefon_gorusmesi
  7 bin hayalet IŞİD’çi var13.01.2015
  PlanetFransa saldırısı, dünyayı kara kara düşündüren bir gerçeği ortaya çıkardı.Suriye’de savaşan 15 bin IŞİD militanı olduğu biliniyor, ancak bunlardan sadece 7.800’ü ismen biliniyor.Diğerleri ‘turist’ gibi seyahat edebiliyor.Fransa’daki saldırılarla bağlantılı aranan Hayat Boumeddine (26) isimli kadın da bunlardan sadece biri.
 • Dink soruşturmasında 2 polise tutuklama - telefon_gorusmesi
  Dink soruşturmasında 2 polise tutuklama13.01.2015
  GündemGazeteci Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturmada hakkında yakalama kararı çıkarılan polis memurları Muhittin Zenit ve Özkan Mumcu tutuklandı.
 • MİT Fransız makamlara Hayat Boumedienne'yi bildirdi - telefon_gorusmesi
  MİT Fransız makamlara Hayat Boumedienne'yi bildirdi11.01.2015
  PlanetFransa’da Cuma günkü market saldırısını düzenleyen Amedy Coulibaly ölü ele geçirildi.Şimdi Fransız polis Coulibaly’nin sevgilisi Hayat Boumeddiene’in peşinde.Fransa’nın en çok aranan kadını konumundaki Boumeddienne’nin silahlı ve tehlikeli olduğuna inanılıyor.Fransız Le Monde Gazetesi'nin iddiasına göre, Hayat Boumedienne, 2 Ocak'ta Madrid'den İstanbul'a geldi ve 8 Ocak'ta Suriye'ye geçti.Boumedienne’nin 9 Ocak'taki dönüş biletini kullanmadığı öne sürüldü.Söz konusu iddiaların Fransız basınında yer almasından sonra Anadolu Ajansı dün saat 20.00'da servis ettiği bir haberde MİT'in Boumedienne'nin Suriye'ye geçiş yaptığı bilgisini Fransız makamlara bildirdiği belirtildi.
 • Fransa'da Charlie Hebdo saldırısı şüphelileri öldürüldü - telefon_gorusmesi
  Fransa'da Charlie Hebdo saldırısı şüphelileri öldürüldü10.01.2015
  PlanetFransa'da Charlie Hebdo saldırısını gerçekleştirdiğinden şüphelenilen Cherif ve Said Kouachi kardeşler öldürüldü.Kardeşlerin rehin tuttuğu kişi ise sağ olarak kurtarıldı.
 • Erdoğan'dan Hollande'a taziye telefonu - telefon_gorusmesi
  Erdoğan'dan Hollande'a taziye telefonu10.01.2015
  PlanetCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile telefon görüşmesi yaparak, Paris'teki terör saldırısı nedeniyle taziyelerini iletti.
 • Fenerbahçe'den Ozan Tufan açıklaması - telefon_gorusmesi
  Fenerbahçe'den Ozan Tufan açıklaması10.01.2015
  FutbolFenerbahçe Kulübü, Bursasporlu milli futbolcu Ozan Tufan'ın bonservisi için kulübüne 4 milyon avro teklif yaptıklarını, ancak yeşil-beyazlı kulüp 10 milyon avro isteyince, bu koşullarda transferle ilgilenmediklerini ilettiklerini açıkladı.
 • İnönü istedi aracı oldum - telefon_gorusmesi
  İnönü istedi aracı oldum07.01.2015
  GündemCHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’ndaki ifadesinde “Aydın Ayaydın’ın aracılık etmesiyle Mustafa Sarıgül ile görüştüm” diyen Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’ye yanıt verdi.
 • Yunan başbakan Samaras'tan sınırda yeni yıl jesti - telefon_gorusmesi
  Yunan başbakan Samaras'tan sınırda yeni yıl jesti05.01.2015
  PlanetYunanistan Başbakanı Antonis Samaras, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Edirne gezisi sırasında Pazarkule Sınır Kapısı’ndan karşı tarafa geçerek Yunanlı askerlerin yeni yılını kutlamasına bugün jestle karşılık verdi.Kastanies Sınır Kapısı’ndan Türk tarafına geçen Yunanistan Başbakanı Samaras, Türk askerlerinin ve kendisini karşılayan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in yeni yılını kutladı.
 • Modric'den Beşiktaş'a övgü dolu sözler - telefon_gorusmesi
  Modric'den Beşiktaş'a övgü dolu sözler03.01.2015
  FutbolReal Madrid'in Hırvat yıldızı Luka Modric'in milli takımdaki eski hocası Bilic'i arayarak Beşiktaş hakkında övgü dolu sözler söylediği ortaya çıktı; "Barcelona gibisiniz."
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı Rezak'ı telefonla aradı - telefon_gorusmesi
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı Rezak'ı telefonla aradı30.12.2014
  PlanetCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya Başbakanı Necip Rezak'a taziyelerini iletti.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Aaa mal varlığımı unutmuşum - telefon_gorusmesi
  Aaa mal varlığımı unutmuşum24.12.2014
  YazarlarDÖRT eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması 5 Ocak gününe ertelendi.
 • Davutoğlu'ndan Samaras'a sınırdan telefon - telefon_gorusmesi
  Davutoğlu'ndan Samaras'a sınırdan telefon24.12.2014
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Edirne gezisi sırasında Pazarkule Gümrük Kapısı’nda Yunanistan tarafına geçti.Askerlerin elini sıkan Davutoğlu şaşkın bakışlar arasında telefonla Yunanistan Başbakanı Antonis Samaras’ı aradı ve yeni yılını kutladı.
 • Hrant Dink cinayetinde 1'i polis 2 yeni isim - telefon_gorusmesi
  Hrant Dink cinayetinde 1'i polis 2 yeni isim24.12.2014
  Gündemİstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliğince yürütülen Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında, dönemin Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay'ın savcılık ifadesinde çarpıcı detaylar ve biri polis 2 yeni isim yer alıyor.
 • Otobüs gelmedi diye D-100'ü kapattılar - telefon_gorusmesi
  Otobüs gelmedi diye D-100'ü kapattılar23.12.2014
  GündemUzunçayır-Sultanbeyli seferini yapan 18M hat numaralı belediye otobüsünü bekleyen yolcular, otobüsün gelmesi uzun süre gecikince D-100 Karayolu'nda trafik akışını engelledi.Olaya polis ekibi el koydu.
 • Vahap MUNYAR

  Milletime küfredecek kadar aptal mıyım - telefon_gorusmesi
  Milletime küfredecek kadar aptal mıyım21.12.2014
  YazarlarCENGİZ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz’le cuma günü Samsun ve Kastamonu Küre’yi kapsayan bakır madeni, zenginleştirme ve işleme tesisleri turu yaptık.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »