Aramanız :
Aradığınız kelime : "

tarim iscileri

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

517  adet haber bulundu.


 • İşte HDP’nin ekonomi vaatleri - tarim-iscileri

  İşte HDP’nin ekonomi vaatleri22.04.2015

  Ekonomi

  HDP Eşbaşkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ HDP’nin seçim bildirgesini açıkladı.Bildirgede en dikkat çeken 15-25 yaş arası tüm gençlere her ay 200 lira iletişim ve ulaşım desteği ve kiracılara 250 liralık kira desteği verilmesi oldu.
 • Gülse BİRSEL

  Emeklinin altın devri! - tarim-iscileri

  Emeklinin altın devri!22.04.2015

  Yazarlar

  CHP ve HDP seçim bildirgelerinde dar gelirliyi, özellikle de emeklileri maddi olarak koruyup kollama vaatleri bana cazip geldi.
 • HDP seçim bildirgesini açıkladı - tarim-iscileri

  HDP seçim bildirgesini açıkladı21.04.2015

  Gündem

  HDP'nin eş başkanları Figen Yüksekdağ ve Selahattin Demirtaş'ın dün açıkladıkları 7 Haziran seçim bildirgesinde öne çıkan iki unsur, "ortak vatan" vurgusu ile "demokratik özerklik" talebi oldu.
 • CHP'nin seçim bildirgesi - tarim-iscileri

  CHP'nin seçim bildirgesi19.04.2015

  Gündem

  İşte CHP'nin 2015 Seçim Bildirgesi.
 • Ermenek’teki facia madeninin kapatılmasıyla işsiz kalan işçilerden tepki - tarim-iscileri

  Ermenek’teki facia madeninin kapatılmasıyla işsiz kalan işçilerden tepki16.03.2015

  Ekonomi

  KARAMAN’ın Ermenek İlçesi Has Şekerler Madencilik’e ait ocakta su basması sonucu içerde mahsur kalan 18 işçinin hayatını kaybetmesi ile sonuçlanan facianın ardından madendeki faaliyetlerin durdurulmasıyla işlerine son verilen yaklaşık 40 işçi, devlet yetkililerinin kendilerine verdiği sözleri tutmadığı iddiasıyla eylem yaptı.Ermenek Kaymakamlık binası önünde toplanan işçiler verilen sözlerin yerine getirilmesini istedi.
 • İşsiz bekleyen 1 milyon 735 bin 892 kişilik boş kadro var - tarim-iscileri

  İşsiz bekleyen 1 milyon 735 bin 892 kişilik boş kadro var23.02.2015

  Ekonomi

  İşsizlik yüzde 10.7 ile dört yılın zirvesine çıksa da hala 1 milyon 735 bin 892 boş kadro doldurulmayı bekliyor.Her ne kadar bu boş kadroların 741 bini niteliksiz işçilere yönelik olsa da en fazla arananlar 51 bin kişi ile satış danışmanlığı ve 48 bin kişi ile güvenlik görevlilerinde.
 • Madencilerin başkanı vekillik için istifa etti - tarim-iscileri

  Madencilerin başkanı vekillik için istifa etti03.02.2015

  Ege

  TÜRKİYE Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanı Süleyman Girgin, Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.
 • Ekmeklerini turptan çıkarıyorlar - tarim-iscileri

  Ekmeklerini turptan çıkarıyorlar26.01.2015

  Ekonomi

  Türkiye'nin turp ihtiyacının büyük kısmının karşılandığı Kadirli ilçesindeki tarım işçileri, soğuğa rağmen ürünleri Savrun Çayı'nda yıkayarak geçimlerini sağlıyor.
 • TİSK: İstihdamdaki artış büyümeye yansımıyor - tarim-iscileri

  TİSK: İstihdamdaki artış büyümeye yansımıyor17.01.2015

  Ekonomi

  Ekim 2014 itibariyle son bir yılda Türkiye’de işgücündeki artış 1 milyon 929 bin kişi olurken artış oranı bir önceki yılın aynı ayına göre (Ekim 2013) yüzde 345’i buldu.İşgücü içinde istihdam edilenler 1 milyon 356 bin kişi, işsiz sayısı ise 573 bin kişi arttı.İş arayan her 100 kişiden 30’u işsiz kaldı.
 • Asgari ücret ne kadar oldu? (Kaç lira zam geldi?) - tarim-iscileri

  Asgari ücret ne kadar oldu? (Kaç lira zam geldi?)30.12.2014

  Gündem

  Türkiye'de 5 milyon işçinin gözü kulağı Asgari Ücret Tespit Komisyonu tarafından organize edilen toplantıdaydı.Bakan Faruk Çelik asgari ücret zammını açıkladı, işte yeni asgari ücret.(Asgari ücret Türkiye’de ilk kez nasıl ortaya çıktı?)
 • Kadınları taşıyan kamyonet dereye uçtu - tarim-iscileri

  Kadınları taşıyan kamyonet dereye uçtu26.12.2014

  Ege

  ÇANAKKALE'nin Lapseki İlçesi'nde tarlaya çalışmaya giden kadın işçilerin içinde bulunduğu kamyonet, köprü yakınlarında kontrolden çıkarak dere yatağına uçtu.Kamyonetin suya gömülmesini çarptığı ağaç engellerken, kazada 8 kişi yaralandı.
 • Antalya’nın imtihanı - tarim-iscileri

  Antalya’nın imtihanı26.12.2014

  Gündem

  Göç etmek zorunda kalan Suriyelilerle yaşanan gerginliğe Antalya da eklendi.Vali “Gidin” dedi.İşverenler ucuz işçi gözüyle baktığı Suriyelileri kaybetmek istemiyor.Suriyelilerinse gidecek yeri zaten yok.
 • Bülent Arınç'tan Bakanlar Kurulu sonrası açıklama - tarim-iscileri

  Bülent Arınç'tan Bakanlar Kurulu sonrası açıklama02.12.2014

  Gündem

  Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu sonrasında açıklama yaptı.Arınç, Soma'da işten çıkarılan madenciler ile ilgili olarak "Konunun üzerindeyiz bunu çözeceğiz.Onları aç açıkta ve işsiz bırakacak değiliz." dedi.
 • Kimyasal tepkime işçileri zehirledi - tarim-iscileri

  Kimyasal tepkime işçileri zehirledi27.11.2014

  Gündem

  İZMİR'in Bornova İlçesi'nde belediyenin çöp arabasıyla evsel atıkları toplayan 4 işçi, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin çöpe attığı kimyasal tarım ilacının tepkime gösterip alev alması sonucu oluşan gaz nedeniyle hastanelik oldu.
 • Soma'da 28 işçi işten çıkarıldı - tarim-iscileri

  Soma'da 28 işçi işten çıkarıldı19.11.2014

  Ekonomi

  Manisa’nın Soma İlçesi’nde, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.’ye bağlı Işıklar Maden Ocağı’nda çalışan işçilerden 28’i işten çıkarıldı.
 • Yalçın DOĞAN

  Mevsimlik komedi - tarim-iscileri

  Mevsimlik komedi13.11.2014

  Yazarlar

  AFYON, Şırnak, Adıyaman, Urfa’da mevsimlik tarım işçileri çeşitli kazalarda ölüyor, hükümet derhal el koyuyor.
 • Manisa Yırca, yas evi gibi - tarim-iscileri

  Manisa Yırca, yas evi gibi07.11.2014

  Gündem

  Yırca Soma'ya giderken sağlı sollu zeytin ağaçları eşlik eder yola.Bugünlerde ise hasattaki köylülerin görüntüleriyle daha renkli yolboyu.Akhisar, Ayvalık ve çevrede zeytin hasatı şenlikleri yapılırken adeta bu toprakların kaderi gibi Soma Yırca'da tam tersi yaşanıyor.Köylüler kesilen zeytin ağaçlarına ağlıyor.
 • 14 kez cenaze namazı kılındı - tarim-iscileri

  14 kez cenaze namazı kılındı03.11.2014

  Gündem

  ISPARTA Yalvaç'ta aşırı yolcu alınması nedeniyle frenleri patlayıp şarampole devrilen midibüste hayatını kaybeden 17 işçi son yolculuklarına uğurlandı.Hayatını kaybeden 14 kişi için tek tek cenaze namazı kılındı, facianın kurbanları yan yana defnedildi.İkizler Emel ile Meral'in hayatlarında ilk kez birbirlerinden ayrılmış olması kazayla ilgili ortaya çıkan ve yürekleri sızlatan acı detaylardan sadece biri oldu.
 • Melis ALPHAN

  Öldüklerinde hatırladıklarımız - tarim-iscileri

  Öldüklerinde hatırladıklarımız03.11.2014

  Yazarlar

  MEVSİMLİK gezici tarım işçileri ilk kez 1830’larda Çukurova’da çalıştırılmak üzere Kavalalı İbrahim Paşa tarafından Sudan’dan getirildi.
 • 17 kişinin öldüğü kazadan kurtuldu, yaralı annesi ve 3 kardeşini de midibüsten çıkardı - tarim-iscileri

  17 kişinin öldüğü kazadan kurtuldu, yaralı annesi ve 3 kardeşini de midibüsten çıkardı01.11.2014

  Gündem

  ISPARTA’nın Yalvaç İlçesi yakınlarında aşırı yolcu alınması nedeniyle frenleri patlayınca şarampole devrilmesi sonucu 17 kişinin öldüğü, 28 kişinin yaralandığı midibüs kazasında yaralanan 18 yaşındaki Veli Turgut, anne ve 3 kardeşini de ölümden kurtardı.Camı kırıp midibüsten çıktıktan sonra annesi ve 2 kardeşini kurtaran Veli Turgut, araç içinde ayağı sıkışan diğer kardeşini de bir demir parçasıyla sıkıştığı yerden çıkardı.Veli Turgut, ailesinin yanı sıra 5 kişiyi daha araçtan çıkarttı.Araçta bulunan 46 kişiyle kaza yapan midibüse daha önce 87 kişi bindikleri günler olduğunu belirten Veli Turgut, "Hafta içi olduğu için sayı azdı, ’kalabalık’ değildi.Hafta sonları daha kalabalık oluyor.Biz daha önce aynı midibüste 87 kişi bindik.Nasıl sığdığımızı bende bilmiyorum ama 87 kişi bindik" dedi.
 • Isparta'daki facianın altında

  Isparta'daki facianın altında "çavuş" sistemi çıktı31.10.2014

  Ekonomi

  Soma’da 301 can gitti.Acıyı sindirmeye çalışıyorduk ki Mecidiyeköy’de asansör 32’nci kattan yere çakıldı 10 can yitti.“Bu son olsun” derken olmadı; Ermenek su faciası ile sarsıldık.Herkes çok üzgün ve çaresizdi.Türkiye sıkıntıyla uykuya yattı.Bu sabah gözümüzü Isparta’dan gelen kara kaza haberiyle açtık.Çoğu kadın 17 tarım işçisi ölmüş, 30’u yaralanmıştı.Bu bitmeyen yıkımların nedenlerine bakıldığında, Sezen Aksu ve Meral Okay’ın birlikte yazdıkları ünlü şarkının sözleri çıkıyor ortaya: Masum değiliz hiçbirimiz…
 • Banu ŞEN

  Oturarak muhalefet olmaz bu emek yoğun bir siyaset - tarim-iscileri

  Oturarak muhalefet olmaz bu emek yoğun bir siyaset21.10.2014

  Yazarlar

 • Bu fotoğrafta iki savaş var - tarim-iscileri

  Bu fotoğrafta iki savaş var18.10.2014

  Ekonomi

  IŞİD ile PKK arasındaki çatışmalara rağmen sınırın Türkiye tarafında tarım işçileri çalışmaya devam ediyor.İşçiler arkalarında savaş devam etmesine rağmen pamuk toplayıp yaşam savaşını sürdürüyorlar.
 • Torba kanun Zonguldak’ta büyük hayal kırıklığı yarattı - tarim-iscileri

  Torba kanun Zonguldak’ta büyük hayal kırıklığı yarattı24.09.2014

  Ekonomi

  Milyonlarca kişinin umutla beklediği Torba Kanun, tek geçim kaynağı kömür olan Zonguldak’ta tam bir hayal kırıklığı yarattı.Torba nedeniyle 22 rödovanslı ocakta üretim dururken 4 bin işçi süresiz izine çıkarıldı.Hürriyet, Torba Yasa’nın yürürlüğe girmesinden sonra büyük sıkıntı yaşayan ‘kara elmas’ şehrinin nabzını tuttu.Esnafından işçisine patronundan başkanına kadar tüm kesimler torba nedeniyle ‘Zonguldak biter’ diye isyan ederken, çaresiz kalan kömür işçilerinin Soma’ya gideceğini söylüyor.
 • Tarım işçileri vergi dairesini yaktı - tarim-iscileri

  Tarım işçileri vergi dairesini yaktı21.09.2014

  Planet

  Fransa'nın kuzeybatısındaki Morlaix şehrinde bulunan vergi dairesinde yangın çıktığı bildirildi.Hükümetin vergi politikalarını protesto eden tarım işçileri vergi dairesini yaktı.
 • Abdullah Öcalan'dan yeni hükümete ilk çağrı - tarim-iscileri

  Abdullah Öcalan'dan yeni hükümete ilk çağrı08.09.2014

  Gündem

  İMRALI Adası’na dün giden HDP Heyeti, Abdullah Öcalan ile bir görüşme gerçekleştirdi.Öcalan’ın HDP Heyeti’ne yeni hükümetin hiçbir mazeret kalesine sığınmadan anlamlı ve derinlikli müzakereleri başlatacak ilke ve mekanizmaları biran önce hayata geçirmesi gerektiğini iletti.
 • Tarım işçilerini taşıyan traktöre kamyonet çarptı: 3 ölü - tarim-iscileri

  Tarım işçilerini taşıyan traktöre kamyonet çarptı: 3 ölü15.08.2014

  Gündem

  Bursa'nın Yenişehir ilçesinde, kamyonetin, tarım işçilerini taşıyan traktöre çarpması sonucu biri çocuk 3 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.
 • Tarım işçilerini elektrik çarptı: 2 ölü - tarim-iscileri

  Tarım işçilerini elektrik çarptı: 2 ölü14.08.2014

  Gündem

  MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde, sulama kanalına düşen helezon makinesini çıkarmaya çalışan tarım işçileri, elektrik akımına kapıldı.Olayda 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de ağır yaralandı.
 • İzmir’de ‘Çatı’ farkı yüzde 25 - tarim-iscileri

  İzmir’de ‘Çatı’ farkı yüzde 2513.08.2014

  Ege

  İZMİR'de Ekmeleddin İhsanoğlu 1 milyon 382 bin 641 oy, Recep Tayyip Erdoğan 786 bin 967 oy, HDP'nin adayı Selahattin Demirtaş ise 188 bin 099 oy aldı.
 • İzmir'de ilçelerde ne oldu? - tarim-iscileri

  İzmir'de ilçelerde ne oldu?11.08.2014

  Ege

  İZMİRLİ seçmenin cumhurbaşkanlığı seçiminde tercihi yüzde 58 ile Ekmeleddin İhsanoğlu oldu.Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan İzmir'den yüzde 33 oy aldı.AK Parti 30 ilçeden sadece Kiraz'da en çok oyu alırken Selahattin Demirtaş, HDP oylarını ikiye katladı.652 bin 341 seçmen sandığa gitmedi.AK Parti yerel seçime göre üç puan düşük almasını, "Sandığa gitmeyen seçmen benim seçmenimdi" sözleriyle savundu.
 • Sendikaların üye sayıları açıklandı - tarim-iscileri

  Sendikaların üye sayıları açıklandı25.07.2014

  Ekonomi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 2014 Temmuz ayı istatistiklerine göre, 12 milyon 287 bin 238 işçiden, 1 milyon 189 bin 481'inin sendikaya üyeliği bulunuyor.
 • Tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 21 yaralı - tarim-iscileri

  Tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 21 yaralı24.07.2014

  Gündem

  AYDIN’da, tarladaki işlerini bitiren tarım işçilerini evlerine götürmek üzere yola çıkan minibüsün devrildiği kazada, 2’si ağır 21 kişi yaralandı.
 • Tarım işçisi taşıyan midibüs devrildi: 1 ölü, 24 yaralı - tarim-iscileri

  Tarım işçisi taşıyan midibüs devrildi: 1 ölü, 24 yaralı23.07.2014

  Gündem

  İZMİR’in Bergama İlçesi’nde, tarım işçilerini taşıyan midibüsün kontrolden çıkıp devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 24 kişi yaralandı.
 • Bir yılda Osmaniye’de işsizlik oranı 4 puan arttı - tarim-iscileri

  Bir yılda Osmaniye’de işsizlik oranı 4 puan arttı05.07.2014

  Ekonomi

  OSMANİYE 498 bin 981 kişilik nüfusu ve iplik fabrikalarıyla biliniyor.Yaklaşık 11 bin kişi Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’ndeki iplik ve tekstil fabrikalarında istihdam ediliyor.Ancak Türkiye İstatistik Kurumu’nun 2013 yılına ilişkin işsizlik verileri gözlerin Osmaniye’ye çevrilmesine neden oldu.
 • Melis ALPHAN

  Orman yangınları neden önlenemiyor? - tarim-iscileri

  Orman yangınları neden önlenemiyor?05.07.2014

  Yazarlar

  ORMAN Yüksek Mühendisi Doç.Dr.Yücel Çağlar, ülkemiz ormanları konusunda bir derya.Varlığını ormanlara adadığını söylemek abartılı olmaz.
 • Melis ALPHAN

  Büyüyeceksek böyle büyüyelim - tarim-iscileri

  Büyüyeceksek böyle büyüyelim12.06.2014

  Paparazzi

  Soma’yı birçok boyutuyla tartıştık ama galiba esas tartışmamız gereken boyutu, Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda, bol miktarda fosil yakıt kullanan sektörlere ağırlık vermesinin ne kadar mantıklı olduğu.
 • Melis ALPHAN

  Büyüyeceksek böyle büyüyelim - tarim-iscileri

  Büyüyeceksek böyle büyüyelim12.06.2014

  Yazarlar

  Soma’yı birçok boyutuyla tartıştık ama galiba esas tartışmamız gereken boyutu, Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda, bol miktarda fosil yakıt kullanan sektörlere ağırlık vermesinin ne kadar mantıklı olduğu.
 • Tarım işçilerinin çadırları sular altında kaldı - tarim-iscileri

  Tarım işçilerinin çadırları sular altında kaldı11.06.2014

  Gündem

  KARAMAN’da etkili olan sağanak yağış nedeniyle çadırlarda kalan tarım işçileri belediye ekipleri tarafından tahliye edildi.İşçiler geceyi geçirmek üzere belediyeye ait araçlarla kapalı spor salonuna yerleştirildi.
 • Türk-İş'ten 10 gün sonra gelen 'Soma' açıklaması - tarim-iscileri

  Türk-İş'ten 10 gün sonra gelen 'Soma' açıklaması23.05.2014

  Ekonomi

  Türk-iş Genel Başkanı Ergün Atalay, Soma'daki maden faciasında ölenlerin sayısının 301 olduğunu belirterek, "En son ocaktan çıkan bizim oradaki kurtarma ekipleri, 3 kere ocağı bir daha taradılar.Diyorlar ki 'Suriyeli var.' Hiç kusura bakmayın, orada çalışanların hepsi Suriyeli.Nasıl Suriyeli arıyoruz ki biz.Herkes Suriyeli olmuş.Orada çalışanların hepsi Suriyeli" dedi.Atalay, Soma faciasının yaşandığı madenden daha tehlikeli durumda olan maden ocaklarının olduğuna da işaret etti.
 • Yalçın BAYER

  Turgut Özal’dan: Madencilerin dramı - tarim-iscileri

  Turgut Özal’dan: Madencilerin dramı18.05.2014

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal, meslektaşlarımıza ‘Madencilerin Dramı’ başlıklı bir not gönderdi.Diyor ki:
 • CHP'li Özel 20 gün önce Meclis'te feryat etmişti - tarim-iscileri

  CHP'li Özel 20 gün önce Meclis'te feryat etmişti14.05.2014

  Gündem

  CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, Soma'da facia bölgesinde incelemede bulundu ve korkunç rakamı açıkladı: Felakette hayatı kaybeden işçi sayısı 350’ye yaklaştı.
 • Melis ALPHAN

  Sosyal kalkınma yoksa ekonomik büyümeyi kim takar! - tarim-iscileri

  Sosyal kalkınma yoksa ekonomik büyümeyi kim takar!05.05.2014

  Yazarlar

  ZALİMCE öldürülen çocukların ardından otorite “En ağır cezalar verilecek” türünde açıklamalar yapıyor.
 • Kayıt dışı çalışma artık son bulacak - tarim-iscileri

  Kayıt dışı çalışma artık son bulacak27.04.2014

  Ekonomi

  GÜNDELİKÇİ kadınlarla, mevsimlik işçiler için “istihdam bürosu” dönemi başlıyor.
 • Harran'dan Avrupa'ya. - tarim-iscileri

  Harran'dan Avrupa'ya.28.03.2014

  Ekonomi

  Harran Ovası'nda jeotermal enerjinin kullanıldığı seralarda üretilen domates, başta Avrupa ülkeleri ve Rusya olmak üzere birçok ülkeye ihraç ediliyor.
 • Berlin'de koalisyon zirvesi - tarim-iscileri

  Berlin'de koalisyon zirvesi18.03.2014

  Avrupa

  Almanya'da koalisyon partilerinin liderleri gündemdeki tartışmalı konuları ele almak üzere bugün biraraya geliyor.
 • Mersin'de kavga: 1 ölü, 1 yaralı - tarim-iscileri

  Mersin'de kavga: 1 ölü, 1 yaralı17.03.2014

  Son Dakika

  Merkez Akdeniz ilçesinde iki grup arasında çıkan taşlı sopalı kavgada bir Suriyeli hayatını kaybetti, bir kişi yaralandı.
 • İşçiler patronu rehin aldı - tarim-iscileri

  İşçiler patronu rehin aldı09.01.2014

  Ekonomi

  FRANSA’da kâr ettiği halde kapanma tehdidi ile karşı karşıya olan Goodyear lastik fabrikasının işçileri firmanın insan kaynakları müdürü ile üretim müdürünü 24 saati aşkın zamandır rehin tutuyor.
 • 36 saatte Kauai - tarim-iscileri

  36 saatte Kauai16.12.2013

  Seyahat

  Hawaii Adaları’nın en kuzeyindeki Kauai, bug ünlerde turistlerin yeni gözdesi.Rakipleri Oahu ve Maui’yle karşılaştırıldığında çok daha bakir.
 • Akademik lise sadece 4 yıllık - tarim-iscileri

  Akademik lise sadece 4 yıllık30.11.2013

  Gündem

  Dershaneler kapatılmadan akademik liseye dönüşecek.Milli Eğitim Bakanı Avcı bu konuda dershanelere teşvik verileceğini belirterek“4 yıllık bir geçiş sürecinde uygulanacak.4 yılın sonunda da dershaneler, özel okula dönüşecek” diye konuştu.
 • Akademik lise sadece 4 yıllık - tarim-iscileri

  Akademik lise sadece 4 yıllık30.11.2013

  Eğitim

  Dershaneler kapatılmadan akademik liseye dönüşecek.Milli Eğitim Bakanı Avcı bu konuda dershanelere teşvik verileceğini belirterek“4 yıllık bir geçiş sürecinde uygulanacak.4 yılın sonunda da dershaneler, özel okula dönüşecek” diye konuştu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»