Suriye

 • Zeytinyağında fiyatlar tavan yapınca sektör Tunus’a yöneldi - suriye
  Zeytinyağında fiyatlar tavan yapınca sektör Tunus’a yöneldi01.02.2015
  EkonomiZeytinyağında üretici fiyatları kiloda 12 TL’ye yaklaştı ancak ürün bulunamıyor.Piyasadan ürün alamayan sanayicinin gündeminde ise zorunlu ithalat var.İlk ithalatı sektör lideri Komili Tunus’tan yaptı.
 • Onlara tatil yok - suriye
  Onlara tatil yok01.02.2015
  EgeİZMİR'de, okulların kapanması ile birlikte sokaklarda hurdacılık yapan çocukların sayısındaki artış dikkat çekmeye başladı.
 • IŞİD'den korkunç infaz - suriye
  IŞİD'den korkunç infaz01.02.2015
  PlanetIŞİD militanları tarafından Suriye’nin Rakka kentinde eşcinsellik ile suçlanan bir kişiyi yüksek bir binadan attıklarına dair fotoğraflar yayınladı.
 • Ankara Kobani el ele versin - suriye
  Ankara Kobani el ele versin01.02.2015
  GündemHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partinin Diyarbakır 1’inci Olağan Kongresi’nde, Ankara ile Kobani’nin el ele vermesiyle bölgede yeni bir siyaset doğabileceğini söyledi.Demirtaş, isim vermeden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüklenerek, “Türkiye bu siyasetle kazanabilir.O zaman gidip Somali’de ihale peşinde koşmak zorunda kalmazsın.HDP yüzde 10 barajı aşsa da aşmasa da Kürtler bu topraklarda vardır” dedi.
 • ‘Patatesleri alan Halil’e vurduğum için pişmanım’ - suriye
  ‘Patatesleri alan Halil’e vurduğum için pişmanım’01.02.2015
  GündemBurger King şubesinde müşterinin bıraktığı patatesleri almak isteyen Suriyeli çocuğu darp eden müdür Ö.E.savcılıktaki ifadesinde, "Çocuğa vurduğum için pişmanım" dedi.Hakkında, 'çocuklara şiddet uygulamak'tan işlem yapılarak savcılık talimatıyla serbest bırakılan Ö.E.'nin iş akdi feshedildi.Ancak oğlu dayak yiyen çocuğun annesinin de işten atıldığı öğrenildi.
 • Türkler eğlenmek istiyor.Nokta! - suriye
  Türkler eğlenmek istiyor.Nokta!31.01.2015
  KeyifRTÜK, para cezaları yağdırarak, Tayyibizm’in cetveli işlevini de yerine getirmeye çalışıyor.Diziler, şovlar her şey sıkı denetim altında.Ancak bıçak kınına sığmıyor.Cin, şişeden çıkmış, geri girmeye de hiç niyeti yok.
 • Bahar AKINCI

  İstanbul'da yaşamanın akıl kaçırtan halleri - suriye
  İstanbul'da yaşamanın akıl kaçırtan halleri31.01.2015
  Yazarlar
 • IŞİD’den kaçtılar fırsatçılara yakalandılar - suriye
  IŞİD’den kaçtılar fırsatçılara yakalandılar31.01.2015
  AnkaraIŞİD’den kaçarak Türkiye’ye sığınan ve Ankara’da sayıları 8 bini bulan Iraklı Türkmenler, zor şartlar altında yaşam mücadelesi veriyor.Iraklı Türkmenler, sağlık, gıda, giyim, konaklama konularında birçok sıkıntı yaşıyor.
 • Londra Belediye Başkanı Johnson: IŞİD’e katılanlar, kız arkadaş bulamayan tipler - suriye
  Londra Belediye Başkanı Johnson: IŞİD’e katılanlar, kız arkadaş bulamayan tipler31.01.2015
  PlanetLondra Belediye Başkanı Boris Johnson, Suriye ya da Irak’a gidip IŞİD’e katılan İngilizlerin “kız arkadaş bulamadıkları için sürekli porno izleyen mastürbasyoncular olduğunu” söyleyerek tartışma yarattı.
 • IŞİD’den kaçtılar fırsatçılara yakalandılar - suriye
  IŞİD’den kaçtılar fırsatçılara yakalandılar30.01.2015
  AnkaraIŞİD’den kaçarak Türkiye’ye sığınan ve Ankara’da sayıları 8 bini bulan Iraklı Türkmenler, zor şartlar altında yaşam mücadelesi veriyor.Iraklı Türkmenler, sağlık, gıda, giyim, konaklama konularında birçok sıkıntı yaşıyor.
 • Elinde gaz bombası patlayan üsteğmen yaralandı - suriye
  Elinde gaz bombası patlayan üsteğmen yaralandı26.01.2015
  GündemAkçakale ilçesinde, sınırda görevli üsteğmen, gaz bombasının elinde patlaması sonucu yaralandı.
 • Cilvegözü Sınır Kapısı, giriş çıkışlara kapatıldı - suriye
  Cilvegözü Sınır Kapısı, giriş çıkışlara kapatıldı26.01.2015
  GündemHatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı, Suriye tarafındaki Bab-el Hava Sınır Kapısı civarında havaya rastgele ateş açılması sonucu güvenlik nedeniyle giriş çıkışlara kapatıldı.
 • Kobani kutlamasına müdahale - suriye
  Kobani kutlamasına müdahale26.01.2015
  GündemKobani'de YPG'nin IŞİD güçlerine karşı üstünlük kazanması ve Kobani'nin denetimini ele geçirmesi iddiaları Türkiye'de heyecanla karşılandı.Diyarbakır, Batman, Van, Mardin'de halaylar çekilerek kutlamalar yapıldı.Kutlamalada taşkınlık yapan gruplara polis müdahale etti.Öte yandan İstanbul'da da Taksim ve Kadıköy'de Kobani için kutlamalar yapıldı.
 • Suriye ve Irak'taki iç karışıklıklar havuç üreticilerini de vurdu - suriye
  Suriye ve Irak'taki iç karışıklıklar havuç üreticilerini de vurdu26.01.2015
  EkonomiTürkiye havuç üretiminin yaklaşık yüzde 60'ını tek başına karşılayan Konya'nın Kaşınhanı Mahallesi'ndeki üreticiler, ihracatta daha fazla söz sahibi olabilmek için Suriye ve Irak'taki iç karışıklıkların bitmesini bekliyor.Kısıtlı arazi imkanına rağmen 350-400 bin ton havuç üreten irili ufaklı 52 işletme, bunun 200 ila 250 bin ton arasındaki kısmını başta Suudi Arabistan, Ürdün, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Suriye ve Irak olmak üzere Ortadoğu ülkeleri ile Bulgaristan, Romanya, Gürcistan, Azerbaycan, Rusya gibi ülkelere ihraç ediyor.
 • Kobani'de son durum - suriye
  Kobani'de son durum20.01.2015
  PlanetSuriye'nin Halep iline bağlı Kobani (Ayn el Arap) ilçesinde terör örgütü IŞİD'le çatışan peşmerge, "ilk kaybını" yaşadı.Türk güvenlik güçlerinin sınır hattındaki yoğun önlemleri ise sürüyor.
 • Çatışmalar donsun Esad şimdilik kalsın - suriye
  Çatışmalar donsun Esad şimdilik kalsın20.01.2015
  PlanetNew York Times gazetesine göre ABD’nin Suriye’de içsavaşın nasıl sonlandırılacağına dair politikası değişme sinyali veriyor.ABD, BM ile Rusya’nın diplomatik girişimlerini desteklerken Esad’ın acilen gitmesi görüşünden uzaklaşıyor.ABD, Esad’ın gitmesi halinde kaosu kontrol edecek hiçbir unsur kalmamasından endişe duyuyor.
 • Yıkıcı yıldırımlar beklesin - suriye
  Yıkıcı yıldırımlar beklesin20.01.2015
  PlanetİSRAİL’in geçen pazar Golan Tepeleri’ne 7 km uzaklıktaki Suriye’nin Kuneytra kentinde Lübnan’da üslü Şii Hizbullah ve İran askerlerine düzenlediği hava saldırısının yankıları sürüyor.
 • Taha AKYOL

  Türkiye’nin röntgeni - suriye
  Türkiye’nin röntgeni20.01.2015
  YazarlarKADİR Has Üniversitesi’nin periyodik olarak yaptığı “Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması”nın sonuçları dün Rektör Prof.Mustafa Aydın tarafından açıklandı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Önceki gün çok önemli şeyler oldu - suriye
  Önceki gün çok önemli şeyler oldu20.01.2015
  YazarlarÖNCEKİ gün Saray’da 8.5 saatlik başkanlık toplantısı yapılırken, dünyada MİT dosyalarına “çift hilal” (çok gizli) damgalı çok önemli şeyler oldu.
 • Yalçın BAYER

  Kürtler açısından Cizre’nin önemi nedir? - suriye
  Kürtler açısından Cizre’nin önemi nedir?20.01.2015
  YazarlarGÜNEYDOĞU’da, Atatürk döneminden bugünlere ilişkin akademik araştırmalarıyla tanınan Yrd.Doç.Ramazan Topdemir köşemize ‘Hükümet ve Cizre’de halk iktidarı denemesi’ başlıklı bir yazı gönderdi.
 • ABD Başkanı Obama beklenen konuşmasını yaptı - suriye
  ABD Başkanı Obama beklenen konuşmasını yaptı20.01.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama, Amerikan Kongresi’nde yaptığı geleneksel Birliğin Durumu konuşmasında, İran'a uygulanacak yeni yaptırımların diplomasinin çökmesine ve Tahran'ın nükleer programına yeniden başlamasına neden olacağını belirterek, "Bu mantıklı değil.Bu nedenle bu gelişmeyi tersine çevirme tehdidini içeren herhangi bir yaptırım tasarısını veto edeceğim.Amerikan halkı bizden sadece son çare olarak savaşa gitmemizi bekliyor ve bu akla bağlı kalmaya niyetliyim" diye konuştu.
 • Pegida’ya tepki çığ gibi büyüyor - suriye
  Pegida’ya tepki çığ gibi büyüyor20.01.2015
  AvrupaDresden’de bu hafta gösteri düzenleyemeyen Pegida, diğer şehirlerde de varlık gösteremedi.Pegida karşıtlarının gösterilerine ise Almanya çapında 50 binin üzerinde insan katıldı.Gösterilere politikacılar da destek verdi.Vatansever Avrupalılar Batı’nın İslamlaşmasına Karşı (Pegida) adlı grup, polisin Dresden’deki eylemi yasaklaması üzerine sönük bir pazartesi akşamı geçirdi.İslam karşıtı grup en yoğun katılımlı eylemi Münih’te gerçekleştirebildi.
 • Suriyeli ağabeyin acı görevi - suriye
  Suriyeli ağabeyin acı görevi20.01.2015
  EgeSUUDİ Arabistan’da yaşayan Suriyeli 32 yaşındaki Moshrek Achity, geçen 28 Aralık’ta Bodrum açıklarında batan ve kayıplara karışan kaçaklar arasındaki kardeşi 24 yaşındaki Majd Achity ile yeğeni 17 yaşındaki Mohamed Kassim’in hiç olmazsa cansız bedenlerini bulmak için Bodrum’a geldi.
 • Başbakan Davutoğlu, İngiltere Başbakanı Cameron ile görüştü - suriye
  Başbakan Davutoğlu, İngiltere Başbakanı Cameron ile görüştü20.01.2015
  AvrupaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, İngiltere'nin başkenti Londra'daki temasları çerçevesinde İngiliz mevkidaşı David Cameron ile bir araya geldi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği 10.Konferansı'nda konuştu - suriye
  Cumhurbaşkanı Erdoğan İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği 10.Konferansı'nda konuştu20.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hilton Bomonti Otel'de, TBMM'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği 10.Konferansı'nda konuştu.Erdoğan Paris'teki terör yürüyüşüyle ilgili, "İsrail Başbakanı hiç utanmadan, yüzü kızarmadan, haya etmeden Paris’teki yürüyüşe katılıyor ve en ön safa geçiyor, bir de el sallıyor." dedi.
 • Suriyeli mühendis maceracı kardeşini arıyor - suriye
  Suriyeli mühendis maceracı kardeşini arıyor20.01.2015
  EgeSUUDİ Arabistan'da yaşayan Suriyeli 32 yaşındaki Moshrek Achity, geçen 28 Aralık'ta Bodrum açıklarında batan ve kayıplara karışan kaçaklar arasındaki kardeşi 24 yaşındaki Majd Achity ile yeğeni 17 yaşındaki Mohamed Kassim'in hiç olmazsa cansız bedenlerini bulmak için Bodrum'a geldi.Kıyıya vuran bir kıyafetin yeğenine ait olduğunu tespit eden, ancak iki yakınına da ulaşamayan Achity, kardeşinin paraya ihtiyacının olmadığını, akrabalarının yaşadığı İsviçre'ye kolaylıkla gidebileceğini ancak maceracı bir kişiliğe sahip olduğunu için yolculuğa çıktığını sandığını söyledi.
 • Cemil Çiçek: Akrep akreptir - suriye
  Cemil Çiçek: Akrep akreptir20.01.2015
  GündemTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği 10.Konferansı'na katıldı.Konferansta bir konuşma yapan Cemil Çiçek, "Başta geçtiğimiz hafta Paris'te meydana gelenler ile Suriye, Irak, Lübnan, Yemen ve daha pek çok yerde gerçekleşen ve çok sayıda masum insanın hayatına kasteden tüm terörist saldırıları, terörist saldırılarda 40 binden fazla insanının kaybetmiş bir milletin ferdi olarak şiddetle kınıyorum" dedi.
 • Fransa 3 bin kişiyi izleyecek - suriye
  Fransa 3 bin kişiyi izleyecek20.01.2015
  AvrupaFransa Başbakanı Manuel Valls, terörle mücadele kapsamında 3 bin kişiyi izleyeceklerini açıkladı.
 • Fransa: Türkiye ile tam işbirliği içindeyiz - suriye
  Fransa: Türkiye ile tam işbirliği içindeyiz20.01.2015
  PlanetFransız hükümeti, terörle mücadele konusunda Paris ve Ankara'nın tam işbirliği içinde olduğunu açıkladı.
 • Gümrüklerde 1 yılda 1 ton 387 kilo uyuşturucu ele geçirildi - suriye
  Gümrüklerde 1 yılda 1 ton 387 kilo uyuşturucu ele geçirildi20.01.2015
  GündemTRAKYA Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın, son 1 yıl içerisinde bölge müdürlüğüne bağlı sınır kapılarından dışı yollardan Avrupa’ya gitmek isteyen aralarında Suriyeliler’in de bulunduğu 825 kaçağın yakalandığını söyledi.Yalçın, sınır kapılarındaki 45 farklı yakalamada 1 ton 387 kilo uyuşturucu ele geçirdiklerini ifade ederek, "Uyuşturucuların ardından caydırıcılığın etkili olduğunu ve artık sınır kapılarımız geçmeye korkarak deniz yolunu tercih ettikleri anlaşılıyor" dedi.
 • Kilis'te kaçakçılık operasyonları - suriye
  Kilis'te kaçakçılık operasyonları20.01.2015
  GündemKilis'teki kaçakçılık operasyonlarında 92 bin 130 paket sigara, 2 bin 838 konserve, bin 650 kilogram çay ile 200 kilogram et ele geçirildi.
 • IŞİD'in elindeki Japon rehineyle ilgili flaş açıklama - suriye
  IŞİD'in elindeki Japon rehineyle ilgili flaş açıklama20.01.2015
  PlanetTerör örgütü IŞİD'in elindeki Japon gazeteci Kenji Goto'nun, örgüt tarafından daha önce kaçırılan arkadaşını bulmak amacıyla Suriye'ye gittiği bildirildi
 • Türkiye'den kaçıp IŞİD'i kurmuş - suriye
  Türkiye'den kaçıp IŞİD'i kurmuş20.01.2015
  PlanetPakistan'daki IŞİD güçlerinin komutanı olduğu düşünülen Yusuf el Selefi, ülkenin doğusundaki kentlerden Lahor'da tutuklandı.
 • Mayını hurdacıya satmaya çalıştılar - suriye
  Mayını hurdacıya satmaya çalıştılar20.01.2015
  GündemMardin’in Nusaybin İlçesi ile Suriye’nin Kamışlı kenti arasındaki sınır hattında mayın bulan çocuklar bunu hurdacıya satamayınca, okulun arkasındaki molozların arasına attı.
 • Savaştan kaçan Suriyeliler, İstanbul'da dolandırıldı - suriye
  Savaştan kaçan Suriyeliler, İstanbul'da dolandırıldı20.01.2015
  GündemZEYTİNBURNU’nda henüz kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 8 ay önce yıkım kararı alınarak tahliye edilen 5 katlı binayı, Suriyeli 15 aileye 10 bin TL’ye kiraya vererek dolandırdı.
 • Verda ÖZER

  Ankara’da dış politika turu - suriye
  Ankara’da dış politika turu19.01.2015
  YazarlarGEÇTİĞİMİZ hafta devletin en üst kademesinden art arda açıklamalar geldi.İsrail, Mısır ve Kuzey Suriye’deki (Rojava) Kürt oluşumuna yönelik.
 • Akif BEKİ

  Kabine memurlaştı mı yani şimdi? - suriye
  Kabine memurlaştı mı yani şimdi?19.01.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI’nın kabineye başkanlık yapacak olması, bazılarını aşırı heyecanlandırmıştı, ne işse.
 • IŞİD, Japon rehineler için 200 milyon dolar istedi - suriye
  IŞİD, Japon rehineler için 200 milyon dolar istedi19.01.2015
  PlanetIŞİD, elindeki rehineler için ilk kez, yayımladığı video aracılığıyla fidye istedi.Terör örgütü, 72 saat içinde 200 milyon dolar ödenmezse iki Japon rehinenin öldürüleceğini duyurdu.
 • Bu tişört hakimin başına iş açtı - suriye
  Bu tişört hakimin başına iş açtı19.01.2015
  AvrupaBugün İslamcı terörist Harun P'nin davasında yargıçlık yapacak Manfred Dauster, 58.doğum günü partisinde giydiği ve üzerinde Fatih Sultan Mehmet'in tuğrasının bulunduğu tişörtle başına iş açtı.
 • Berlin'de operasyon - suriye
  Berlin'de operasyon19.01.2015
  PlanetBerlin ve çevresinde radikal dinci çevrelere yönelik operasyon düzenlendi.Geçen hafta, Suriye’de terör örgütüne lojistik destek vermekten yakalanan iki Türk’ün bağlantıda olduğu 13 evin arandığı operasyonda, 200'den fazla polis görev aldı.
 • MEB '10 bin girişimci kadın' yetiştirecek - suriye
  MEB '10 bin girişimci kadın' yetiştirecek19.01.2015
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Kemal Biçerli, MEB ve Türkiye Vodafone Vakfı arasında, 10 bin kadına girişimcilik eğitimi verilmesini içeren protokol hazırlandığını belirtti.Biçerli, böylece kadınların el emeği, göz nuru ürünlerinin, gelir getirici bir faaliyete dönüşmesinin sağlanacağını söyledi.
 • Berlin'de 13 eve operasyon düzenlendi - suriye
  Berlin'de 13 eve operasyon düzenlendi19.01.2015
  AvrupaAlmanya'nın başkenti Berlin ile iki eyalette İslamcı terörist zanlılarının evlerine özel komandolar baskın düzenledi.Baskınların cuma günü gözaltına alınan İsmet D.ile Emin F.'nin yakın çevresine yapıldığı açıklandı.
 • ABD'li siyaset bilimciden Charlie Hebdo'ya tepki - suriye
  ABD'li siyaset bilimciden Charlie Hebdo'ya tepki19.01.2015
  PlanetAmerikalı siyaset bilimci Profesör Norman Finkelstein, Fransa'nın başkenti Paris'te 7 Ocak'ta silahlı saldırıya uğrayan Charlie Hebdo mizah dergisinin tutumunu eleştirerek, yaptığının "mizah değil, sadizm" olduğunu söyledi.
 • Başbakan Davutoğlu İngiltere’de - suriye
  Başbakan Davutoğlu İngiltere’de19.01.2015
  PlanetBaşbakan Ahmet Davutoğlu, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere İngiltere’nin başkenti Londra’ya geldi.
 • Hakimden Suriyeliye: Türkleri zamanla tanırsın - suriye
  Hakimden Suriyeliye: Türkleri zamanla tanırsın19.01.2015
  EgeİZMİR'de, Suriyeli iki grup arasında çıkan ve 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin yaralandığı bıçaklı kavgayla ilgili, 1'i tutuklu 5 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.Tutuksuz sanık Mohammed Arab, "Buraya gelip dinlenen tanıkların çoğu yemin edip yalan söylüyor.Bunlar nasıl Müslüman?" dedi.Mahkeme Başkanı Hüseyin Akkuş da "Senin temiz ve saflığın yüzünden belli oluyor.Türkleri böyle tanırsın.Sen onlar gibi olma.Böyle temiz kal" diye nasihatta bulundu.
 • Suriye'de pazar yerine saldırı: 65 ölü - suriye
  Suriye'de pazar yerine saldırı: 65 ölü19.01.2015
  PlanetSuriye'deki bir hayvan pazarına varil bombasıyla düzenlendiği iddia edilen saldırıda 65 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
 • Bakan Nabi Avcı: Suriyeli çocuklar iki dil bilerek mezun olacak - suriye
  Bakan Nabi Avcı: Suriyeli çocuklar iki dil bilerek mezun olacak19.01.2015
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye'de geçici koruma altında bulunan eğitim çağındaki Suriyeli çocukların, hem Suriye müfredatını takip ettiklerini hem de ayrıca Türkçe de öğrendiklerini ifade ederek, "Bu gayretlerin sonucunda 2 dilli olarak eğitimlerini tamamlamış olacaklar" dedi.
 • Daily Mirror: Türk mafyası Hayat Boumeddiene’yi Suriye’ye kaçırmak için on binlerce sterlin para aldı - suriye
  Daily Mirror: Türk mafyası Hayat Boumeddiene’yi Suriye’ye kaçırmak için on binlerce sterlin para aldı19.01.2015
  Planetİngiliz Daily Mirror gazetesi MİT kaynaklarına dayandırarak verdiği haberinde, Paris terör saldırılarındaki rolü nedeniyle dünyada en çok aranan kadın olan Hayat Boumeddiene’yi Türk mafyasının İstanbul’da Sabiha Gökçen Havaalanı’nda karşıladığını ve Suriye’ye götürdüğünü, bu hizmetleri karşılığında da IŞİD’den on binlerce dolar para aldığını yazdı.
 • Japonya Başbakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı - suriye
  Japonya Başbakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı19.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile yaptığı telefon görüşmesinde, Türkiye'nin, Japonya'nın dostu olarak Suriye'de iki Japon vatandaşının terör örgütü tarafından kaçırılmasına hassasiyetle yaklaştığına, her türlü bilgi paylamışına hazır olduğuna dikkati çektiği bildirildi.
 • İzzet ÇAPA

  Beyrut’ta Türkler ‘Persona Non Grata’ mı ilan edildi - suriye
  Beyrut’ta Türkler ‘Persona Non Grata’ mı ilan edildi18.01.2015
  YazarlarSeyahat yazıları yazmaktan da, kaleme alanlar kusuruma bakmasın ama çoğunu okumaktan da hiç hazzetmem.
içinde

Suriye


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz