Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

suleyman_sah_turbesi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

180  adet haber bulundu.


 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Bir alttaki cümleye dikkat - suleyman_sah_turbesi
  Bir alttaki cümleye dikkat06.03.2015
  YazarlarBİR hafta önceye dönelim.
 • Bahçeli'den basın açıklamasında sert sözler - suleyman_sah_turbesi
  Bahçeli'den basın açıklamasında sert sözler01.03.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam'da düzenlenen il başkanları toplantısının kapanış oturumu sonrası basın toplantısı yaptı.
 • MHP lideri Devlet Bahçeli'den çok sert sözler - suleyman_sah_turbesi
  MHP lideri Devlet Bahçeli'den çok sert sözler01.03.2015
  GündemMHP lideri Devlet Bahçeli, il başkanları toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • Tolga TANIŞ

  Musul savaşına herkes hazır mı - suleyman_sah_turbesi
  Musul savaşına herkes hazır mı01.03.2015
  YazarlarDAHA önce hiç yapmadığı bir şey yaptı Pentagon.Gazetecilere bir anons geçti.
 • Kardeşlik türküleri söylemeye geliyoruz - suleyman_sah_turbesi
  Kardeşlik türküleri söylemeye geliyoruz01.03.2015
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Öcalan’ın PKK’ya silah bırakma çağrısıyla ilgili “Yeni Türkiye’de 28 Şubat’ta yeni bir ışık doğdu.
 • İktidar sızacak - suleyman_sah_turbesi
  İktidar sızacak28.02.2015
  GündemANADOLU Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, "İktidar sarhoşluğu insanlara yanlış yaptırır.Bir süre sonra iktidar da sızıp kalacak gibi davranıyor.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Altı günlük siyasi detoks - suleyman_sah_turbesi
  Altı günlük siyasi detoks28.02.2015
  YazarlarALTI gündür Türkiye’den uzakta, tam anlamıyla bir ‘siyasi detoks” yaptım.
 • Türbeyi taşıtanlar müebbetle yargılanmalı - suleyman_sah_turbesi
  Türbeyi taşıtanlar müebbetle yargılanmalı27.02.2015
  GündemMHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Süleyman Şah Türbesi’nin tahliye kararını verenlerin müebbet hapisle yargılanmaları gerektiğini belirterek, “Anayasa’nın 302.maddesi açıktır:
 • Tuğçe Kazaz: 'O imzayı Atatürk atmış olsaydı' - suleyman_sah_turbesi
  Tuğçe Kazaz: 'O imzayı Atatürk atmış olsaydı'27.02.2015
  GündemTuğçe Kazaz, Şah Fırat Operasyonu ile hükümeti eleştiren muhalefet partilerine 'Bu türbe üç kere taşındı.Eğer bugün çok sevdiğimiz Mustafa Kemal Atatürk bu karara imza atmış olsaydı aynı şekilde aynı tepkiyi verir miydiniz?' dedi.
 • Abdullah Gül, hastanedeki babasını ziyaret etti - suleyman_sah_turbesi
  Abdullah Gül, hastanedeki babasını ziyaret etti26.02.2015
  Gündem11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri’ye giderek özel bir hastanede tedavi gören babası Ahmet Hamdi Gül’ü ziyaret etti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Makamın değerini ve anlamını bilmek - suleyman_sah_turbesi
  Makamın değerini ve anlamını bilmek26.02.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı’nı eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yanıt verirken şöyle konuştu:
 • Başbakan Davutoğlu: Meydan okuyan dokunsun bakalım - suleyman_sah_turbesi
  Başbakan Davutoğlu: Meydan okuyan dokunsun bakalım26.02.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Eşme’de Süleyman Şah emanetlerinin konulması için çevrilen alanın artık Türkiye’nin toprağı olduğunu belirterek, “Birisi meydan okuyorsa oraya dokunsun bakalım” dedi.Macaristan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Davutoğlu, emanetlerin geçmişte olduğu gibi yer değiştirdiğini vurguladı.Anlaşmada Türkiye’ye ait toprağın coğrafi olarak tanımlanmadığına işaret eden Davutoğlu, “Süleyman Şah’ın mezarı neredeyse bizim toprağımız orasıdır” dedi.Davutoğlu, Şah Fırat Operasyonu gecesi Genelkurmay Karargâhı'nda şükür namazı da kılmış.
 • Selahattin DUMAN

  Bize sıkı bir görsel yönetmen lazım! - suleyman_sah_turbesi
  Bize sıkı bir görsel yönetmen lazım!26.02.2015
  YazarlarÜNİVERSİTELİ Özgecan’ın öldürülmesiyle Türkiye’nin gündemine oturan “kadına şiddet” ülkeyi bir haftadan fazla diken üstünde tuttu.Ahaliden @MuzaChe rumuzlu bir vatandaş o günleri üç cümlede özetlemişti:
 • Cengiz ÇANDAR

  “Milli mesele” mi; iktidarın acemi propagandası mı? - suleyman_sah_turbesi
  “Milli mesele” mi; iktidarın acemi propagandası mı?26.02.2015
  YazarlarBir önceki cumhurbaşkanı Abdullah Gül, beş yıla yakın süre dışişleri bakanlığı, onun öncesinde beş aya yakın süre görevinde de bulunmuştu.Gül’ün, daha önce kendi taşıdığı sıfatları üstlenen Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı ve Ahmet Davutoğlu’nun dışişleri bakanlığı sırasında izlenen “Suriye politikası” ile mutabık olmadığı bir sır değil.
 • Kılıçdaroğlu tıraş koltuğunda konuştu - suleyman_sah_turbesi
  Kılıçdaroğlu tıraş koltuğunda konuştu26.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah Ankara Yenimahalle'de esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.Gezi sırasında Ercan Buyruk isimli berberin davetini kabul eden Kılıçdaroğlu, sakal traşı için koltuğa oturdu.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Süleyman Şah operasyonu ile ilgili açıklamalarını eleştiren Kılıçdaroğlu, "Bir Cumhurbaşkanı her şeye maydanoz olmaz.Her şeye maydanoz oluyor” dedi.
 • İbo'dan 'Şah Fırat' operasyonu açıklaması - suleyman_sah_turbesi
  İbo'dan 'Şah Fırat' operasyonu açıklaması26.02.2015
  PaparazziGeçtiğimiz günlerde Ak Parti’den Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan İbrahim Tatlıses ‘Şaf Fırat’ operasyonuyla ilgili düşüncelerini paylaştı.
 • Şah Fırat Operasyonu’na suç duyurusu - suleyman_sah_turbesi
  Şah Fırat Operasyonu’na suç duyurusu26.02.2015
  GündemBURSA Barosu avukatlarından Onur Seyrek, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, Suriye’deki Süleyman Şah Türbesi’nin taşınmasıyla ilgili yapılan ’Şah Fırat Operasyonu’ nedeniyle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • Cengiz ÇANDAR

  180 metrelik “stratejik derinlik”. - suleyman_sah_turbesi
  180 metrelik “stratejik derinlik”.25.02.2015
  YazarlarNe söylenirse söylensin, hangi propaganda tekniğine başvurulursa vurulursun, eleştirilere yönelik nasıl bir tehditkâr dil kullanılırsa kullanılsın, gerçek değişmiyor: Türkiye, sınırları dışında hukuki anlamda “tek vatan toprağı” olarak tanımladığı küçücük bir araziyi koruyamamış ve terketmiştir.
 • Harbiye’de vatan dersini mi kırdın - suleyman_sah_turbesi
  Harbiye’de vatan dersini mi kırdın25.02.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e, “Harbiye’de vatan konusu işlenirken dersi mi kırdın, okuldan mı kaçtın” dedi.
 • Yeni Türkiye - suleyman_sah_turbesi
  Yeni Türkiye25.02.2015
  GündemSüleyman Şah Türbesi’nin taşındığı Türkiye’nin Suriye’deki yeni toprağı Eşme basına açıldı.10 dönüm alan üzerine kurulacak olan yeni yerleşkede bir taraftan mayınlar temizlenirken, diğer tarafından tel örgüler çekiliyor, iş makineleri yeni yollar açıyor.
 • İsmet BERKAN

  Tabii, İç Güvenlik Paketi yerine Süleyman Şah’ı konuşalım - suleyman_sah_turbesi
  Tabii, İç Güvenlik Paketi yerine Süleyman Şah’ı konuşalım25.02.2015
  YazarlarELEŞTİRMEYE kalksan söylenebilecek şeylerin toplamı üç cümle, savunmaya kalksan söylenebilecek şeylerin toplamı yine üç cümle.
 • Türk bayrağı, Kobani halkının güvencesiyle dalgalanıyor - suleyman_sah_turbesi
  Türk bayrağı, Kobani halkının güvencesiyle dalgalanıyor25.02.2015
  GündemHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Şah Fırat Operasyonu’yla ilgili, “Düne kadar düşsün diye uğraştıkları Kobani’ye bu operasyon için mecbur kaldılar.Türkiye bayrağı bugün Kobani halkının güvencesiyle orada dalgalanıyor.IŞİD karşısında o bayrağı güvenceye alamadınız” dedi.
 • Yalçın DOĞAN

  IŞİD’den türbe kaçırmak - suleyman_sah_turbesi
  IŞİD’den türbe kaçırmak25.02.2015
  YazarlarMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ın Meclis’te müthiş açıklaması: “Süleyman Şah Türbesi’nin bulunduğu yerde tehdit var, o tehdit beş yıl mı sürer, otuz yıl mı, belli değil.Orada güvenlik hizmeti risk taşımaktadır”.
 • Askerden gazetecilere yeni türbe inşaatında Öcalan önlemi - suleyman_sah_turbesi
  Askerden gazetecilere yeni türbe inşaatında Öcalan önlemi25.02.2015
  GündemSüleyman Şah'ın yeni türbesi için hummalı çalışma sürüyor.Asker, görüntü almaları için gazetecileri inşaat alanına götürdü.Öcalan ve Türk bayrağının yan yana görüntülenmesinin tepki çekmesi üzerine askerler önlem aldı.Bölgeye götürülen gazetecilerin PYD bayrakları ve Öcalan posterinin görünmeyeceği açıdan fotoğraf çekmesine izin verildi.
 • Semih Yalçın: Genelkurmay Başkanları eskiden istifa ederek hem kendi onurlarını hem de ordunun prestijini korurlardı - suleyman_sah_turbesi
  Semih Yalçın: Genelkurmay Başkanları eskiden istifa ederek hem kendi onurlarını hem de ordunun prestijini korurlardı25.02.2015
  GündemMHP Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Semih Yalçın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sözleri ile ilgili yazılı açıklama yaptı.İsmet Yalçın açıklamasında, "Genelkurmay başkanları eskiden Türkiye’nin milli çıkarları açısından mahzurlu gördükleri kararlar hakkında siyasi liderlere karşı koyacak yürekliliği gösterirler ve gerekirse istifa ederek hem kendilerinin onurlarını hem de ordunun prestijini korurlardı.Orgeneral Necdet Özel ise bunu yapmak yerine Erdoğan’ın Kaçak Saraydan yaptığı gibi işgal ettiği konuma aykırı bir üslupla Genel Başkanımıza laf yetiştirmeye çalışmaktadır" dedi.
 • CHP'li Koç: 'Gemiyi ilk Hakan Fidan terk etti' - suleyman_sah_turbesi
  CHP'li Koç: 'Gemiyi ilk Hakan Fidan terk etti'25.02.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Şah Fırat Operasyonu'na ilişkin, "Uluslararası hukukta Türkiye Cumhuriyeti toprağı sayılan bir alanı kaçarak boşalttınız.'Tereyağından kıl çeker gibi halletmişler bu kahramanlık olayını.' Tereyağından kıl çeker gibi teslim ettiniz vatan toprağını" dedi.
 • 'Cumhurbaşkanı ve Genelkurmay Başkanı haddini bilmeli' - suleyman_sah_turbesi
  'Cumhurbaşkanı ve Genelkurmay Başkanı haddini bilmeli'25.02.2015
  GündemMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Meclis’te basın toplantısı düzenledi.Oktay Vural, "Oslo’da pazarlık, Başbakanlık’ta kalpazanlık yapanların MHP Genel Başkanı’nın, vatan, millet edebiyatı ile eleştirmesi haddine değildir.Vatan sevgisi imandandır ve vatan uğruna cihad da farzdır.Vatan topraklarını terk edip sizin gibi sıvışmak; dinimizin, tarihimizin, ecdadımızın ne imanında ne değerlerinde ne de herhangi bir döneminde vardır.Cumhurbaşkanı ve Genelkurmay Başkanı yerini ve haddini bilmelidir" diye konuştu.
 • İşte taslak metindeki 10 madde - suleyman_sah_turbesi
  İşte taslak metindeki 10 madde25.02.2015
  GündemHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, çözüm sürecinde ortaya konan taslak metinde yer alan 10 maddeyi açıkladı.
 • Oral Çalışlar

  Çocukları savaşa mı uğurlasaydık! - suleyman_sah_turbesi
  Çocukları savaşa mı uğurlasaydık!24.02.2015
  YazarlarÇatışma ve savaşın karşısındayım.
 • Verda ÖZER

  Operasyon hakkında her şey - suleyman_sah_turbesi
  Operasyon hakkında her şey24.02.2015
  YazarlarAKILLARA gelen soruları tek tek cevaplayalım.
 • Resmi ilişkiye vesile olsun - suleyman_sah_turbesi
  Resmi ilişkiye vesile olsun24.02.2015
  GündemHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Şah Fırat Operasyonu’nu değerlendirdi, “IŞİD, Süleyman Şah Türbesi ile yetinmeyecek” dedi.
 • Yeni fotoğraf - suleyman_sah_turbesi
  Yeni fotoğraf24.02.2015
  GündemŞah Fırat Operasyonu bölgede yeni bir güç denklemi yarattı.Devlet tarafından kağıt üzerinde halen “PKK’nın uzantısı terör örgütü” olarak görülen PYD/YPG, yeni fotoğrafa, Türkiye ile “aynı koalisyonun etkin bir üyesi” olarak giriyor.
 • Bu asla geri çekilme değil - suleyman_sah_turbesi
  Bu asla geri çekilme değil24.02.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Şah Fırat Operasyonu sonrasında gelen tepkilere, “Bu asla geri çekilme, tarihi emanetten vazgeçme değildir” yanıtını verdi.Erdoğan, geçici köy korucularından oluşan heyetle görüşmesi öncesinde şunları söyledi:
 • Şah Fırat savaşı - suleyman_sah_turbesi
  Şah Fırat savaşı24.02.2015
  GündemTBMM’ye Şah Fırat Operasyonu’yla ilgili bilgi veren Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’a, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, “Bugün maalesef yeni bir Türkiye, bakan da sıvışma bakanıdır.Bu zihniyet sıvışan bir zihniyettir.Bugün Türk toprağını terk etmiş bir bakan olarak bunu Parlamento’da savunuyor” diyerek tepki gösterdi.Bakan Yılmaz ise “Türk milletinin hakkını hukukunu koruduk” dedi.
 • Türbe yapılır, şehidimize üzüldüm - suleyman_sah_turbesi
  Türbe yapılır, şehidimize üzüldüm24.02.2015
  GündemSÜLEYMAN Şah Türbesi’nin yıkılması, türbenin mimarı Prof.Dr.Ünal Demirarslan’ı üzdü.Maltepe Üniversitesi İç Mimarlık Türkçe Bölüm Başkanı Demirarslan Hürriyet’e şöyle konuştu:
 • Psaki: Ölen Türk askerinin ailesi ve dostlarına başsağlığı diliyoruz - suleyman_sah_turbesi
  Psaki: Ölen Türk askerinin ailesi ve dostlarına başsağlığı diliyoruz24.02.2015
  PlanetABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Jen Psaki, günlük basın brifinginde Şah Fırat Operasyonu'yla ilgili soruları yanıtladı.Psaki, istihbarat ve bilgi paylaşımı dahil Suriye'deki gelişmelerle ilgili olarak Türkiye ile yakın ve devam eden bir koordinasyon içerisinde olduklarını ve bunun kesinlikle devam edeceğini bildirdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Suriye politikası sonunda türbeyi de yıktırdı - suleyman_sah_turbesi
  Suriye politikası sonunda türbeyi de yıktırdı24.02.2015
  YazarlarSÜLEYMAN Şah Türbesi’ndeki “emanetler” taşındı ve bu askeri operasyon beklendiği gibi havuz medyasında “büyük bir askeri zafer” olarak sunuldu.
 • Akif BEKİ

  Bu zafer muhalefetindir arkadaş - suleyman_sah_turbesi
  Bu zafer muhalefetindir arkadaş24.02.2015
  YazarlarBUGÜN mü, yarın mı istemediğimiz bir savaşın içine çekileceğiz diye eli kolu bağlı oturup beklemedi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Hepimiz bidon kafayız öyle mi - suleyman_sah_turbesi
  Hepimiz bidon kafayız öyle mi24.02.2015
  YazarlarÜÇ gazetedeki o üç rezil manşeti görünce kafama koydum.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Şah Fırat gerçekleri - suleyman_sah_turbesi
  Şah Fırat gerçekleri24.02.2015
  YazarlarDÜN eleştirilere ve keskin yorumlara baktım.
 • Suriye Büyükelçisi'nin suçlamalarına Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Çevik'ten sert yanıt - suleyman_sah_turbesi
  Suriye Büyükelçisi'nin suçlamalarına Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Çevik'ten sert yanıt24.02.2015
  PlanetTürkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Halit Çevik, Türkiye'nin uluslararası anlaşmalar ve uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarını kullanarak Şah Fırat Operasyonu'nu gerçekleştirdiğini söyledi.
 • O arazinin sahibi konuştu - suleyman_sah_turbesi
  O arazinin sahibi konuştu24.02.2015
  GündemSüleyman Şah Türbesi’nin inşası sürerken türbe arazisinin sahibi Bozan Osman, “Bir ay önce kimi.Türkiye’nin beni mağdur etmeyeceğini düşünüyorum” dedi.
 • Bahçeli: Fırat evladımız göz göre göre ölüme terk edildi - suleyman_sah_turbesi
  Bahçeli: Fırat evladımız göz göre göre ölüme terk edildi24.02.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor.
 • Şah Fırat'a 'Tomb Raider' benzetmesi - suleyman_sah_turbesi
  Şah Fırat'a 'Tomb Raider' benzetmesi24.02.2015
  PlanetTürkiye’nin Şah Fırat Operasyonu’nu manşetlerine taşıyan İngiliz Daily Mail gazetesi; bilgisayar oyunu, çizgi roman ve filmleri yapılan “Tomb Raider” serisine atıfta bulundu.
 • Erdoğan'dan muhalefete sert eleştiri - suleyman_sah_turbesi
  Erdoğan'dan muhalefete sert eleştiri24.02.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda muhtarlarla bir araya geldi.Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'le ilgili açıklamaları üzerine, "Sen şu anda genelkurmay başkanımızın atılacak tırnağının bir paresi dahi olamazsın" dedi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan Süleyman şah eleştirisi - suleyman_sah_turbesi
  Kılıçdaroğlu'ndan Süleyman şah eleştirisi24.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.İşte Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları:
 • Hükümetten ilk faiz açıklaması - suleyman_sah_turbesi
  Hükümetten ilk faiz açıklaması24.02.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu Macaristan'da Merkez'in faiz indirim kararıyla ilgili konuştu.
 • 'Süleyman Şah'ın kabri Domaniç'teki eşinin yanına getirilsin' - suleyman_sah_turbesi
  'Süleyman Şah'ın kabri Domaniç'teki eşinin yanına getirilsin'24.02.2015
  GündemKÜTAHYA'nın Domaniç İlçesi'nin MHP'li Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Hayme Ana'nın eşi olan Süleyman Şah'ın türbesinin ikinci kez yer değiştirmesin utanç verici olduğunu söyleyerek, "Biz Domaniçliler, ateş hattındaki atamızın türbesinin kabrinin, Domaniç'e eşi Hayme Ana'nın yanına getirilmesini istiyoruz" dedi.
 • Süleyman Şah’ın yeni türbesi için hummalı çalışma - suleyman_sah_turbesi
  Süleyman Şah’ın yeni türbesi için hummalı çalışma24.02.2015
  GündemSURİYE’de terör örgütü IŞİD tehdidi altındaki Süleyman Şah Türbesi’ne cumartesi gecesi gerçekleştirilen ’Şah Fırat’ operasyonu ile Türkiye’ye getirilen Süleyman Şah ile 2 askerin naaşlarının yerleştirileceği yeni türbe için hummalı çalışma sürüyor.
 • Kılıçdaroğlu: Hem kaçıyorlar hem de zafer diye kakalıyorlar - suleyman_sah_turbesi
  Kılıçdaroğlu: Hem kaçıyorlar hem de zafer diye kakalıyorlar24.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun taşınması ve operasyona ilişkin Kılıçdaroğlu, "Süleyman Şah’tan kaçtın, kaçarken nal topladın.Senin Türkiye Cumhuriyeti hükümeti olduğun tartışmalıdır bu saatten sonra.Hem kaçıyorlar hem zafer diye kakalıyorlar.Buna ne denir? Neyin karşılığında siz Türkiye Cumhuriyet’i toprakların terk ettiniz, neyin karşılığında kaçtınız? Kendi toprağını satan adama ne denirse ben de onu söylüyorum" dedi.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4
Sonraki »
Son Sayfa » »