Süleyman Şah Türbesi

 • Akif BEKİ

  Çok yaşa badem bıyıklıların cumhuriyeti! - Süleyman Şah Türbesi
  Çok yaşa badem bıyıklıların cumhuriyeti!29.10.2014
  Yazarlar91.yaşını kutluyoruz Cumhuriyetimizin.En yenisi 91 yıllık sorunlarla birlikte.
 • İsmet BERKAN

  Savaşa mı girelim, Suriye’yi işgal mi edelim? - Süleyman Şah Türbesi
  Savaşa mı girelim, Suriye’yi işgal mi edelim?07.10.2014
  YazarlarŞANLIURFA’nun Suruç ilçe merkezinin az ötesinde, Suriye sınırları içinde kalan Kobani’de kendisine ‘İslam Devleti’ diyen insanlık suçlusu örgütün kuşatması devam ediyor.
 • Biliyorsunuz özür dilendi - Süleyman Şah Türbesi
  Biliyorsunuz özür dilendi05.10.2014
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan özür dilemesiyle ilgili, “Sayın Cumhurbaşkanımız da gerekli tepkiyi gösterdi ve biliyorsunuz özür dilendi.Hakkını vermeyen özür dileyecek.Hak teslim edilinceye kadar başımız dik tarihte yürümeye devam edeceğiz” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Nazarbayev’den dersler. - Süleyman Şah Türbesi
  Nazarbayev’den dersler.04.10.2014
  Yazarlar‘Kızlarımız nasıl giyineceğini bilir.Araplardan öğrenecek değiliz.’
 • Seçim sürecinde orduyu başka bir ülkeye sokabilirler - Süleyman Şah Türbesi
  Seçim sürecinde orduyu başka bir ülkeye sokabilirler04.10.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TSK’nın yabancı ülkelere gönderilmesi ve yabancı silahlı kuvvetlerin Türkiye’de bulunmasına imkan tanıyan tezkerenin Meclis’ten geçmesiyle ‘Türkiye’nin riskli bir yola girdiğini, Ortadoğu bataklığına sürüklendiğini’ düşünüyor.
 • Davutoğlu'ndan Biden'e cevap - Süleyman Şah Türbesi
  Davutoğlu'ndan Biden'e cevap03.10.2014
  Gündem"Milletimizin bayramınızı tebrik ediyorum" diye konuşmasına başlayan Davutoğlu, "Bu sene mübarek Kurban Bayramı bir çok açıdan hepimiz için hüzünlü, buruk bir bayram oldu.Ancak milletimiz, ülkemiz açısından, İslam dünyası ve bütün insanlık açısından hayırlara vesile olmasını diliyorum.Tabi bir taraftan bayramımızı eda ederken diğer taraftan da Suriye’de, Irak’ta, Filistin’de, Somali’de, dünyanın her bir köşesindeki mazlumların acılarını yüreğimizde hissediyoruz" dedi.Davutoğlu, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın açıklamaları için "Sözlerini kabul etmek mümkün değil" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram namazı sonrası açıklama - Süleyman Şah Türbesi
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram namazı sonrası açıklama03.10.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sınırların şu anda adeta tehdit altında olduğunu ifade ederek, "Şu anda Kobani'de olan, yarın belki Haseki'de olacak, belki daha farklı sınırımıza yakın bölgelerde olacak.Dolayısıyla tüm bu gelişmelere karşı tabii ki Türkiye Cumhuriyeti olarak da bizler tedbirlerimizi azami ölçüde almış bulunuyoruz" dedi.
 • Taha AKYOL

  Süleyman Şah - Süleyman Şah Türbesi
  Süleyman Şah02.10.2014
  YazarlarORTADOĞU depremi şiddetini artırarak devam ederken bir Süleyman Şah Türbesi’ni Türkiye’nin bu kadar önemsemesi doğru mu?
 • Opsiyonlar masada - Süleyman Şah Türbesi
  Opsiyonlar masada01.10.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, önceki gece MKYK toplantısı ve dün sabah Güneydoğu milletvekilleriyle yaptığı kahvaltıda, Irak ve Suriye tezkeresi için, “Bütün opsiyonlar masamızda” dedi.Tezkerelerin birleştirilmesinin gerekçesini, “Irak ve Suriye’yi bir bütün, birbirini besleyen tek bir sorun olarak görüyoruz” diye açıklayan Davutoğlu, “Tek başına IŞİD ile mücadele IŞİD’i bitirmez, Esad rejimi ortadan kaldırılmadığı sürece IŞİD ile mücadele sonuç getirmez” dedi.
 • Yalçın DOĞAN

  IŞİD’den önce hedef Esad - Süleyman Şah Türbesi
  IŞİD’den önce hedef Esad01.10.2014
  YazarlarYİNE yabancı, özellikle Amerikan askerlerinden oluşan Çekiç Güç 90’lı yıllarda Türkiye’de üsleniyor, sözüm ona, Saddam’ı durdurmak için ama sonuçta Kuzey Irak’ta özerk Kürt Bölgesi kuruluyor.
 • Sosyal medyayı karıştıran Süleyman Şah iddiası - Süleyman Şah Türbesi
  Sosyal medyayı karıştıran Süleyman Şah iddiası30.09.2014
  PlanetSuriye yönetimine yakınlığıyla bilinen Lübnan merkezli El Meyadin Televizyonu, Suriye’nin kuzeyindeki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi’ni koruyan Saygı Karakolu’ndaki askerlerin Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) tarafından kaçırıldığını iddia etti.
 • Suriye ve Irak için tek tezkere - Süleyman Şah Türbesi
  Suriye ve Irak için tek tezkere30.09.2014
  GündemHükümet, Suriye ve Irak sınırından gelebilecek tehlikelere karşı iki ayrı tezkere yerine tehdit ve sınır kapsamını genişleterek “Tek tezkere” çıkarılmasına karar verdi.İki ülke sınırında olası bir güvenli bölge kurulmasına uluslararası gücün katkı vermeyi uygun görmesi halinde yabancı askerlerin Türkiye’den geçişi ve bulunmasına olanak sağlanması da tezkerede yer aldı.
 • Sınırdan dumanlar yükseliyor - Süleyman Şah Türbesi
  Sınırdan dumanlar yükseliyor30.09.2014
  GündemŞANLIURFA’nın Suruç İlçesi’nin Mürşitpınar Mahallesi’nin karşısında, Suriye’nin Halep kentine bağlı Kobani ilçesini ile geçirmek isteyen IŞİD militanları ile YPG güçleri arasındaki çatışmalar sürüyor.Sabah saatlerinden itibaren ilçenin doğu kısmında sık sık meydana gelen patlamalar ve yükselen dumanlar sınır hattında tedirginliğe yol açarken, evlerini terk eden Suriyelilerin gelişi ise devam ediyor.Onların boşaltığı çadırlara ise dün geceden itibaren askerler yerleştirildi.Kilis sınırına da zırhlı araçlar konuşlandırıldı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar - Süleyman Şah Türbesi
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar30.09.2014
  GündemTBMM'nin yeni dönemi için yapılan resepsiyona Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan birlikte katıldı.Erdoğan, resepsiyonda açıklamalarda bulundu.
 • Bülent Arınç'tan Bakanlar kurulu sonrası açıklama - Süleyman Şah Türbesi
  Bülent Arınç'tan Bakanlar kurulu sonrası açıklama29.09.2014
  GündemHükümet Sözcüsü Bülent Arınç Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası açıklama yaptı.Arınç tezkerenin bu akşam TBMM'ye gönderileceğini açıkladı.Arınç ayrıca çözüm süreciyle ilgili olarak, "Asayişi bozan kısmen terör ve asayişsizlik konusunda acımasız davranışımız söz konusu olacaktır" dedi.
 • ‘Askerlerimiz IŞİD’in elinde değil’ - Süleyman Şah Türbesi
  ‘Askerlerimiz IŞİD’in elinde değil’28.09.2014
  PlanetABD’nin önde gelen gazetelerinden Washington Post’un (WP) Suriye’deki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi’ni koruyan askerlerin Irak ve Şam İslam Devleti’nin (IŞİD) elinde rehin olabileceğine yönelik iddiası askeri kaynaklarca yalanlandı.
 • Esad’dan Kobani’ye yardım - Süleyman Şah Türbesi
  Esad’dan Kobani’ye yardım21.09.2014
  PlanetIrak ve Şam İslam Devleti’nin (IŞİD) Kobani’ye (Ayn el-Arab) yönelik saldırıları sürerken, Suriye uçakları da örgüte ait mevzileri vurdu.
 • Suriye’de ‘ilginç’ ittifak - Süleyman Şah Türbesi
  Suriye’de ‘ilginç’ ittifak10.09.2014
  PlanetSuriye’ye yönelik ABD müdahalesi için geri sayım başlarken, PKK’nın Suriye kolu; ÖSO ve İslami Cephe’ye bağlı gruplarla ittifak kurdu.
 • İnşaat devi İlci Holding, iki şirketi için iflas erteleme istedi - Süleyman Şah Türbesi
  İnşaat devi İlci Holding, iki şirketi için iflas erteleme istedi01.09.2014
  EkonomiIRAK’ta yaşanan istikrarsızlık ve terör örgütü Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) baskısı Türk müteahhitlik şirketlerini de zora soktu.Irak Hükümeti’nden 120 milyon dolar alacağı bulunan İlci Holding’e bağlı iki şirket iflas erteleme istedi.İlci ve İlsan İnşaat’ın üstlendikleri projelerin tutarı 4.5 milyar TL’yi aşıyor.
 • Rojava Kürtleri türbeye ilerliyor - Süleyman Şah Türbesi
  Rojava Kürtleri türbeye ilerliyor21.08.2014
  PlanetTARAF gazetesi, Irak Şam İslam Devleti’nin (IŞİD) Türkiye’nin Musul Konsolosluğu’ndaki rehine aldığı 49 kişiye karşı Suriye’deki Süleyman Şah Türbesi’ndeki Türk askerlerinin çekilmesini istediğini, Ankara’nın da teklifi değerlendirdiğini öne sürdü.
 • Dışişleri'nden Süleyman Şah Türbesi açıklaması - Süleyman Şah Türbesi
  Dışişleri'nden Süleyman Şah Türbesi açıklaması20.08.2014
  GündemDışişleri Bakanlığı'ndan Taraf Gazetesi'nde yer alan IŞİD'in Musul Konsolosluğu’nda rehin alınan 49 personel karşılığında Türkiye’nin yurtdışındaki tek toprağı olan 928 yıllık Süleyman Şah Türbesi’ni istediği ve Hükümet'in bunu kabul ettiği yönündeki iddialara açıklama geldi.
 • Bahçeli'den Erdoğan için çok sert sözler - Süleyman Şah Türbesi
  Bahçeli'den Erdoğan için çok sert sözler29.07.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmir'de bayramlaşma törenine katıldı.Bahçeli, 'Aday Erdoğan' diye seslendiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Çankaya'ya çıkmaya nefesinin yetmeyeceğini öne sürerken, "Kara paracı ve altın kaçakçısı şarlatanı hayırsever, kutucu bankacıyı saf, havuzcu işadamlarını Türkiye'nin gururu, hırsızlığın peşine düşenleri de hain olarak damgalayandan her şey olur da bir tek cumhurbaşkanı olmayacaktır.Ekmeleddin Bey duruyorken, hain emeller Çankaya'ya çıkamaz" dedi.Bahçeli sözlerine "Erdoğan hakikaten de ruh sağlığını acilen gözden geçirmelidir" diye devam etti
 • Rojava’yı çökertme harekâtı - Süleyman Şah Türbesi
  Rojava’yı çökertme harekâtı08.07.2014
  PlanetIrak Şam İslam Devleti’nin (IŞİD) Irak’ta Musul’un düşüşüyle ele geçirdiği silahlarla Bağdat’a yönelmesi beklenirken Suriye’de Kürtlerin üç kanton halinde özerk yönetimler tesis ettiği Rojava’ya yüklendi.Harekât Türkiye’yi de ilgilendiriyor.
 • Verda ÖZER

  Ankara’nın yapılacaklar listesi - Süleyman Şah Türbesi
  Ankara’nın yapılacaklar listesi20.06.2014
  YazarlarArtık kesinleşti.Ortadoğu için, 100 yıl önce sınırlarını çizen Sykes-Picot anlaşması nasıl bir dönüm noktasıysa, IŞİD’in (Irak Şam İslam Devleti) Musul istilası da öyle.“Musul’dan öncesi ve sonrası” olarak geçiyor tarihe.
 • Ahmet HAKAN

  Sabır küpü maşallah - Süleyman Şah Türbesi
  Sabır küpü maşallah12.06.2014
  YazarlarTARİH: 11 Eylül 2011.
 • O konuşmalar barış için yapıldı - Süleyman Şah Türbesi
  O konuşmalar barış için yapıldı12.05.2014
  GündemDışişleri Bakanlığı’nda Suriye’ye yönelik operasyonun ayrıntılarının tartışıldığı toplantıda yaptığı konuşma nedeniyle, Genelkurmay 2’nci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler hakkında yapılan suç duyurusuna takipsizlik kararı verildi.
 • IŞİD Süleyman Şah'a giden Türk konvoyunun görüntülerini paylaştı - Süleyman Şah Türbesi
  IŞİD Süleyman Şah'a giden Türk konvoyunun görüntülerini paylaştı26.04.2014
  PlanetTürkiye'nin yurt dışındaki tek toprak parçası olan Suriye’nin Halep kentindeki Süleyman Şah Türbesi’ne giden Türk askeri konvoyunun geçişini görüntüleyen El Kaide bağlantılı Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) güçleri, görüntüleri sosyal medyada paylaştı.
 • Savaşın ortasında ikmal yaptık - Süleyman Şah Türbesi
  Savaşın ortasında ikmal yaptık23.04.2014
  GündemKara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, Suriye'deki Süleyman Şah Türbesi'ne yapılan askeri takviyeye ilişkin, "Olağanüstü bir durum yok.Planlı bir faaliyet" dedi.Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yaptığı takviyeyle ilgili tek kare fotoğraf Twitter'da yayınlandı.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - Süleyman Şah Türbesi
  Erdoğan'dan önemli açıklamalar22.04.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlık’taki 23 Nisan töreninin ardından gazetecilerin sorularını cevapladı.
 • Verda ÖZER

  Türkiye-ABD’den yeni Suriye denklemi - Süleyman Şah Türbesi
  Türkiye-ABD’den yeni Suriye denklemi14.04.2014
  YazarlarHAFTA SONU gazetelerde görmüşsünüzdür.Cuma günü on gazeteci, Suriye’yi konuşmak üzere devletin üst düzey bir yetkilisiyle buluştuk.
 • Dış istihbarat şüphesi yok - Süleyman Şah Türbesi
  Dış istihbarat şüphesi yok13.04.2014
  PlanetMİT’in, Dışişleri Bakanlığı’nda devletin 3 kilit kurumundan 4 önemli ismin katıldığı ön hazırlık toplantısının hangi odaklar tarafından dinlenip servis edildiğine ilişkin soruşturma henüz tamamlanmadı.Ancak Dışişleri, bugüne kadar elde edilen verilerle dış istihbarat şüphesini eledi.
 • Cengiz ÇANDAR

  Suriye’de el-Kaide’ye sarılmak. - Süleyman Şah Türbesi
  Suriye’de el-Kaide’ye sarılmak.09.04.2014
  YazarlarObama’yı “Kırmızı Çizgi”nin aşıldığına ikna etmek ve ABD’yi Suriye’e saldırtmak için, Şam varoşu Guta’ta 21 Ağustos’ta girişilen sarin gazı saldırısının arkasında Türkiye’nin (Tayyip Erdoğan iktidarının) bulunduğuna inanmıyorum.
 • Ankara'da sürpriz zirve - Süleyman Şah Türbesi
  Ankara'da sürpriz zirve30.03.2014
  GündemCumhurbaşkanı Abdullah Gül, 30 Mart seçimlerinden bir gün sonra sürpriz bir şekilde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
 • Ahmet HAKAN

  ‘Casus var’ diye ağlaşan bir devlet - Süleyman Şah Türbesi
  ‘Casus var’ diye ağlaşan bir devlet28.03.2014
  YazarlarCASUS.
 • Suriye’ye Bilal’i yolla - Süleyman Şah Türbesi
  Suriye’ye Bilal’i yolla28.03.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dışişleri'nde yapılan Suriye görüşmesinin internete sızdırılmasının ardından YouTube’a erişimin engellenmesini eleştirerek, Başbakan Tayyip Erdoğan’a, “Mehmetçiğin canıyla oynama.Eğer bir adam sokacaksan Bilal oğlan var, onu gönder” diye seslendi.
 • Fail yerli - Süleyman Şah Türbesi
  Fail yerli28.03.2014
  GündemTürkiye’nin olası Suriye savaşının tartışıldığı toplantıda konuşulanların internete sızmasının ardından Dışişleri Bakanlığı’nda ‘böcek’ araması yapıldı ancak bir şey bulunamadı.Dışişleri’nden üst düzey bir yetkili, Hürriyet’e “Fail kesinlikle içeriden” dedi.
 • Verda ÖZER

  Ses kaydı sonrası Suriye tablosu - Süleyman Şah Türbesi
  Ses kaydı sonrası Suriye tablosu28.03.2014
  YazarlarTÜRKİYE-Suriye hattı alev alev.
 • Suriye tapesi soruşturmasında Önder Aytaç gözaltına alındı - Süleyman Şah Türbesi
  Suriye tapesi soruşturmasında Önder Aytaç gözaltına alındı28.03.2014
  GündemDIŞİŞLERİ Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun makam odası dinlenerek sızdırılan Suriye tapesi soruşturması kapsamında ilk gözaltı haberi geldi.Soruşturmayı yürüten Ankara Cumhuriyet Savcısı Tekin Küçük’ün talimatıyla öğretim görevlisi gazeteci-yazar Önder Aytaç için gözaltı talimatı verildi.Dün akşam gözaltına alınan Önder Aytaç, ifade vermesinin ardından serbest bırakıldı.
 • Davutoğlu, gizli Suriye toplantısını yorumladı: Açıkça savaş ilanıdır - Süleyman Şah Türbesi
  Davutoğlu, gizli Suriye toplantısını yorumladı: Açıkça savaş ilanıdır27.03.2014
  PlanetDışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, güvenlik toplantısıyla ilgili tahrif edilmiş bir ses kaydı yayınlandığını, bunun "bir siber saldırı" olduğunu belirterek, "Sayın Başbakanımız başta olmak üzere birçoğumuzun, bakanların, son derece kritik devlet görevi yürüten yetkililerinin telefonlarının ve ortam dinlemesinin yapılması, açık bir şekilde Türkiye Cumhuriyeti devletine ve milletine savaş ilanıdır" dedi.
 • ‘Suriye ses kaydı’ gündeme bomba gibi düştü - Süleyman Şah Türbesi
  ‘Suriye ses kaydı’ gündeme bomba gibi düştü27.03.2014
  GündemSuriye konusunda yapılan gizli bir toplantıda Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu arasında geçtiği iddia edilen ses kaydı gündeme bomba gibi düştü.Ortam dinlemesi olduğu öğrenilen ses kaydının internete yüklenmesinin ardından baş döndürücü gelişmeler yaşandı.
 • İsmet BERKAN

  Bir devletin sona erdiği an. - Süleyman Şah Türbesi
  Bir devletin sona erdiği an.27.03.2014
  YazarlarBİR odada Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler toplantı halinde.
 • Süleyman şah şoku - Süleyman Şah Türbesi
  Süleyman şah şoku27.03.2014
  GündemSuriye içindeki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi’ne yönelik Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) tehdidine karşı savaş planlarının ele alındığı güvenlik zirvesine ait ses kayıtlarının internete düşmesi büyük şok yarattı.Dışişleri, toplantının bazı bölümlerinin tahrif edilerek yayınlandığını belirterek, “Türkiye’nin ulusal güvenliğine yönelik alçakça bir saldırı, bir casusluk faaliyeti ve son derece ağır bir suçtur” açıklamasını yaptı.
 • Ahlaksızlık namussuzluk adilik, alçaklık - Süleyman Şah Türbesi
  Ahlaksızlık namussuzluk adilik, alçaklık27.03.2014
  GündemBaşbakan Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanlığı’nda yapılan Suriye görüşmesinin kaydının internete düşmesini “Ahlaksızlık, adilik, alçaklık ve namussuzluk” olarak değerlendirdi.
 • Tarih: 13 Mart Yer: Bakan odası - Süleyman Şah Türbesi
  Tarih: 13 Mart Yer: Bakan odası27.03.2014
  GündemİNTERNETE düşen kaydın, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Dışişleri Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Gürel ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın 13 Mart günü Davutoğlu’nun odasında yapılan ön değerlendirme konuşmalarının kayıtları olduğu ortaya çıktı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Oy hırsı gözlerini iyice kör etmiş - Süleyman Şah Türbesi
  Oy hırsı gözlerini iyice kör etmiş27.03.2014
  YazarlarDÜN internette bir “ortam dinlemesi kaydı” yayınlandı.
 • Baykal: Başbakan'ı parmağımla işaret etmedim - Süleyman Şah Türbesi
  Baykal: Başbakan'ı parmağımla işaret etmedim27.03.2014
  GündemCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Kemal Kılıçdaroğlu’nun kaset tartışmasıyla ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı durduk yerde suçlamadığını söyledi.Baykal, "İnsanlara iftira etmek için, durduk yerde Sayın Başbakan’ı suçlamak için bunu söylemiyorlar.Herkesin söylerken bir dayanağı, bir gerekçesi var.Hepsi önemli, hepsi ciddi.Ben daha parmağımla işaret etmedim, Sayın Başbakan’ı, henüz etmedim" dedi.
 • Bakan Yılmaz: Süleyman Şah türbesi özel kuvvetlerle güçlendirildi - Süleyman Şah Türbesi
  Bakan Yılmaz: Süleyman Şah türbesi özel kuvvetlerle güçlendirildi27.03.2014
  GündemMİLLİ Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Süleyman Şah Türbesi için ek tedbir alındığını belirterek, "Hali hazırdaki mevcut durum nedeniyle özel kuvvetlerle orası güçlendirilmiş durumda.Biz her türlü tedbiri aldık" dedi.
 • Devlet Bahçeli "Türkiye’de her şey ayaklar altındadır " - Süleyman Şah Türbesi
  Devlet Bahçeli "Türkiye’de her şey ayaklar altındadır "27.03.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi ve buna ilişkin ses kayıtlarının sosyal paylaşım sitesi Youtube'da yayımlanmasıyla ilgili,"Elbette devletin en kritik birimlerinin, kuruluşlarının ve buralardaki toplantıların dinlenmesi, milli güvenliğimizi sakatlayıcı casusluk faaliyetidir.Fakat bu yolu açan, bu imkanı tanıyan, mütecaviz hareketlere karşı gafilce sessiz duran Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetidir" dedi.
 • Başbakan Diyarbakır'da konuştu - Süleyman Şah Türbesi
  Başbakan Diyarbakır'da konuştu26.03.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin Diyarbakır mitinginde konuştu.
 • Bakan Işık: Youtube'un yasaklanması idari bir tasarruftur - Süleyman Şah Türbesi
  Bakan Işık: Youtube'un yasaklanması idari bir tasarruftur26.03.2014
  Son DakikaBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Bu bir tedbir amaçlı bir uygulamadır.İdari bir tasarruftur" dedi.
içinde

Süleyman Şah Türbesi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz