MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Erkan ÇELEBİ69Cengiz SEMERCİOĞLU62Yalçın BAYER44Melike Karakartal35Onur BAŞTÜRK31Ayşe ARMAN29Kanat ATKAYA24Hadi ULUENGİN22Ertuğrul ÖZKÖK19Uğur CEBECİ18Ebru ÇAPA16Mehmet Y. YILMAZ16Yonca TOKBAŞ16Yonca TOKBAŞ - Kelebek12Melis ALPHAN11Gila BENMAYOR10Vahap MUNYAR10Ayşe ARAL10Tolga AKYILDIZ9Yaşar SÖKMENSÜER9Bilgin GÖKBERK9Patrick Özdemiroğlu9Yalçın DOĞAN8Banu TUNA8Ayşegül DOMANİÇ YELÇE8Osman MÜFTÜOĞLU7Ömür GEDİK7Ahmet HAKAN7Şükrü KIZILOT6Oya ARMUTÇU6Cengiz ÇANDAR6Nihat DEMİRKOL6Fatih ALTAYLI5Deniz BAYRAMOĞLU5Mevlüt TEZEL5Reşat KUTUCULAR5Cüneyt ÜLSEVER4Doğan HIZLAN4Pakize SUDA4Güzin Abla4Yurtsan ATAKAN4Armağan ÇAĞLAYAN4Fatih ÇEKİRGE4Sedat ERGİN4Bahar AKINCI4Ayşe ARAL - Kelebek4Mehmet Ali BİRAND3Ali Atıf BİR3Zeynep GÖĞÜŞ3Erdal KAPLANSEREN3Yorgo KIRBAKİ3Sefer LEVENT3Sabanur Kıraç3Yasin Girgin3Gülben ERGEN3Mustafa KUTLAY2Ufuk SANDIK2Ercan SAATÇİ2Şükrü KÜÇÜKŞAHİN2Mesude ERŞAN2Arman Kırım2Sevil ATASOY2Altan Tanrıkulu2Deniz SİPAHİ2Rahmi TURAN2Ayşe ÖZEK KARASU2Özgür BOLAT2Taha AKYOL2Şenay DÜDEK2Sibel Arna2Nuran ÇAKMAKÇI2İpek DURKAL2Adnan KAYA2Aynur TARTAN2Ajda PEKKAN2Fatih Tekeci2Hikmet Demirkol2İrem Köker2Savaş ÖZBEY2Orhan Tekelioğlu2Mustafa Çulcu2Enis BERBEROĞLU1Erdal SAĞLAM1Özdemir İNCE1Togay BAYATLI1Nora ROMİ1Pako'nun Sayfası1Temuçin Tüzecan1Niobe Aslı Temel1Erdal İPEKEŞEN1Çiğdem TOKER1Pınar REYHAN1M. Rauf Ateş1Deniz Gürel1Ayçe DİKMEN1Melike Birgölge1Feyyaz UÇAR1Gamze CİZRELİ1Haldun ARMAĞAN1Tuna KİREMİTÇİ1

Sms

Sms ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sms haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.714 Sms haberi bulunmuştur.

SMS (İngilizce Short Message Service; Kısa Mesaj Hizmeti), cep telefonu aracılığı ile yazılan mesajın bir cep telefonundan diğer bir cep telefonuna gönderilmesi, mesajlaşması hizmetidir.

Sms Haberleri

Erdal Çelikten haber var

Erdal Çelik'ten haber var

Sahnelere Emel Müftüoğlu’yla birlikte adım atan ve Emel-Erdal ikilisi olarak müzik sektöründe bir döneme damgasını vuran Erdal Çelik, yıllar sonra yeni bir programla ekranlara döndü.

29.4.2017Magazin
BTKdan siber operasyon

BTK'dan siber operasyon

Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi, kendisini bankacılık uygulaması veya çekilişle hediye kazandıran bir yazılım gibi gösteren "LokiBotnet" adlı zararlı yazılımı devre dışı bıraktı.

29.4.2017Ekonomi
BTKdan zararlı yazılıma siber operasyon

BTK'dan zararlı yazılıma siber operasyon

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezinin, "LokiBotnet" isimli zararlı yazılımı bir operasyonla devre dışı bıraktığı bildirildi.

29.4.2017Teknoloji
Hırsıza ve kaybolmaya karşı akıllı valiz kılıfı

Hırsıza ve kaybolmaya karşı akıllı valiz kılıfı

Hırsıza ve kaybolmaya karşı akıllı valiz kılıfı

28.4.2017İstanbul
YSK, CHP, HDP ve Vatan Partisinin seçim iptal istemine ret kararı vermesinin gerekçesini açıkladı

YSK, CHP, HDP ve Vatan Partisi'nin seçim iptal istemine ret kararı vermesinin gerekçesini açıkladı

YSK, CHP, HDP ve Vatan Partisi'nin seçim iptal istemine ret kararı vermesinin gerekçesini açıkladı

27.4.2017Ankara
Son dakika: YSKnin halk oylamasının iptali isteminin ret gerekçesi açıklandı

Son dakika: YSK'nin halk oylamasının iptali isteminin ret gerekçesi açıklandı

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 16 Nisan'daki halk oylamasının iptaline yönelik başvuruları reddetmesine ilişkin kararının gerekçesinde, YSK'nın "mühürsüz oyların geçerli sayılacağına" ilişkin kararının, henüz sandık sonuçları belirmeden ve tercihler üzerindeki olası etkisi bilinmeden alındığı, bu kararın, eşitlik ve tarafsızlık ilkesine de uygun, objektif bir karar olduğu belirtilerek, "Bu itibarla Kurul kararının, seçimin neticesine tesir eden bir müdahale olarak değerlendirilmesi mümkün değildir." ifadesine yer verildi.

27.4.2017Gündem
Survivorda dün kim elendi 25 Nisanda Survivorda elenen kim oldu

Survivor'da dün kim elendi? 25 Nisan'da Survivor'da elenen kim oldu?

Survivor'da dün akşam kim elendi sorusu, yarışmanın sıkı takipçileri tarafından merak edildi. 25 Nisan akşamı gerçekleştirilen eleme gecesinin ardından, Survivor'da dün akşam kim elendi konusu gündeme geldi. Takım içerisinde aday olarak belirlenen Şahika, Sema, Sabriye arasından bir kişi adaya veda eden isim oldu. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte, 25 Nisan akşamı elenen o isim ve yarışmanın son bölümünde yaşanan gerilim hakkında detaylı bilgiler

26.4.2017Televizyon
Survivorda kim elendi İşte survivorda adaya veda eden isim

Survivor'da kim elendi? İşte survivor'da adaya veda eden isim

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusu sevilen programın takipçileri tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken oynanan dokunulmazlık oyunları ve ödül oyunları nefes kesiyor. Yarışmada zaman ilerledikçe ödül oyunlarının kalitesi de artıyor. Bu hafta 2 dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı, eleme konseyine 3 aday çıkartmıştı. Peki, survivor'da adaya veda eden isim kim oldu?

25.4.2017Televizyon
İstenmeyen mesajlara 9 milyon TL ceza

İstenmeyen mesajlara 9 milyon TL ceza

Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca, "istenmeyen ticari ileti" gönderenlere, uygulamanın yürürlüğe girdiği 2015 yılından bu yana 9 milyon 15 bin 225 lira para cezası kesildi.

25.4.2017Ekonomi
Fuar alanı Nettexpo.com ile sanal ortama taşınıyor

Fuar alanı Nettexpo.com ile sanal ortama taşınıyor

Fuar alanı Nettexpo.com ile sanal ortama taşınıyor

25.4.2017İstanbul
PTT personel alımı için son günler PTT başvuru şartları neler

PTT personel alımı için son günler! PTT başvuru şartları neler?

PTT personel alımı başvurusu için son viraja giriliyor. Devlet Personel Başkanlığı internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, toplam 1750 kişinin alınacağı kadro hakkında detaylı bilgiler yer aldı. Dağıtıcı, büro ve gişe kadrolarına yapılacak olan PTT personel alımı başvurusu, 23 Nisan tarihine kadar devam edecek. Peki, toplam 1750 kişinin alınacağı PTT personel alımı başvuru şartları neler olacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

21.4.2017Ekonomi
Cuma mesajları ile yakınlarınızı sevindirin En güzel ve kısa cuma mesajları

Cuma mesajları ile yakınlarınızı sevindirin! En güzel ve kısa cuma mesajları

Cuma mesajları günün önemine anlam yüklemek isteyen Müslümanlar tarafından araştırılıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, Türk coğrafyasının bir ritüeli haline gelen anlamlı ve kısa cuma mesajları, SMS ve sosyal medya aracılığıyla yakın çevre ve arkadaşlarla paylaşılıyor. İşte, İslam coğrafyası için özel olarak kabul edilen bu günde kullanabileceğiniz en güzel ve kısa cuma mesajları

21.4.2017Gündem
PTT personel alımı başvurusu nasıl yapılacak İşte, PTT başvuru şartları

PTT personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, PTT başvuru şartları

PTT personel alımı başvurusu kurumun internet sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ilgili kişilere duyuruldu. Kadronun gençleştirilmesi ve genişletilmesi amacıyla yapılacak olan PTT personel alımı, ilgi çekmeye devam ediyor. Peki, PTT personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, personel alımı şartları ve 1750 kişinin alımının yapılacağı branşlar hakkında detaylı bilgiler

20.4.2017Ekonomi
Survivorda bu hafta adaya veda eden isim kim oldu Elenen isim şoke etti

Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim kim oldu? Elenen isim şoke etti

Survivor'da dün akşam gerçekleşen eleme gecesinde izleyiciler yine ekran başına kilitlendi. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken, bu hafta kim elendi sorusu da dün akşam yanıtını buldu. Oynanan dokunulmazlık oyunları sonrasında ünlüler takımından Pınar Saka ve Sabriye Şengül, gönüllüler takımından ise Berna Keklikler ve Gökhan Gözükan eleme potasında yer almıştı. Yapılan eleme konseyinin ardından dün adaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim kim oldu? İşte detaylar.

19.4.2017Televizyon
PTT personel alımı başvuruları başladı - 1750 PTT personel alımı için şartlar neler

PTT personel alımı başvuruları başladı - 1750 PTT personel alımı için şartlar neler?

PTT 2017'de 1750 tane personel alımı yapacağını duyurdu. PTT Gişe ve Büro Görevlisi ve İdari Hizmet Sözleşmeli Personel alanlarında faaliyet gösterecek olan personellerin bir takım şartlara uygun olması gerekiyor. Belirlenen koşulları sağlamış olan adaylar sınavı geçmeleri halinde göreve başlayabilecek. Peki, 1750 PTT personel alımı için şartlar neler? PTT personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

19.4.2017Ekonomi
Survivor 2017de bu hafta kim elendi İşte adaya veda eden o isim

Survivor 2017'de bu hafta kim elendi? İşte adaya veda eden o isim

Survivor 2017'de bu akşam yapılan ada konseyinde, adaya veda eden isim belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu hafta nefes kesen mücadelelere imza attılar. Oynanan 4 dokunulmazlık oyunundan ünlüler ve gönüllüler takımı 2'şer galibiyet aldılar. Potaya Berna, Gökhan, Sabriye ve Pınar girmişti. Peki, survivor'da bu akşam yapılan eleme konseyinde adaya veda eden isim kim oldu?

18.4.2017Televizyon
Son dakika... CHPden gizli sayım iddiası

Son dakika... CHP'den 'gizli sayım' iddiası

CHP'li Bülent Tezcan, referandumun ardından kameraların karşısına geçti. Tezcan, "Bu referandum, açık oy gizli sayım ilkesinin uygulandığı 2017’nin 'sopalı seçim'i olarak tarihin kara sayfasında yer alacaktır. YSK güvenli bir seçim yapamamıştır, yapmamıştır, yaptırmamıştır" dedi. Tezcan, "Milleti hukuk ekseninde rahatlatacak tek bir karar vardır; seçimin, Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilmesidir" diye konuştu.

17.4.2017Gündem
YSKdan son dakika açıklaması: Vatandaşlar ve müşahitler oy tasnifini izlesinler

YSK'dan son dakika açıklaması: Vatandaşlar ve müşahitler oy tasnifini izlesinler

Yüksek Seçim Kurulu, bazı okullarda oy tasnif işleminin vatandaşların izlemesine emniyet güçlerinin izin vermemesi üzerine bir sms mesajı yayınladı.

16.4.2017Gündem
Cuma mesajları ile bu özel günü ihya edin En güzel ve kısa cuma mesajları

Cuma mesajları ile bu özel günü ihya edin! En güzel ve kısa cuma mesajları

Cuma mesajları ile İslam dininde her hafta kutlanan bayramı ihya etmek isteyen Müslümanlar, SMS ve sosyal medya aracılığıyla sevdiklerine en güzel cuma mesajları gönderme yolunu tercih ediyor. Bu mübarek günü iyi niyetler ve güzel dileklerle süsleyerek din kardeşlerini mutlu edecek olan Müslümanlar, kısa ve güzel sözleri tercih ediyor. İşte, bu güzel günde kullanabileceğini en güzel ve kısa cuma mesajları derlemesi

14.4.2017Gündem
Kozmik savcıda 5 ayrı numara

'Kozmik savcı'da 5 ayrı numara

‘Kozmik Oda soruşturması’ savcısı Mustafa Bilgili hakkında ‘silahlı terör örgütüne üye olmak’tan iddianame hazırlandı. Bilgili’nin ‘FETÖ’yle irtibatlı kişilerle görüştüğü 5 ayrı telefon hattı olduğu’ belirtilirken, 2014’ten beri de örgütün gizli haberleşme sistemi ByLock’u kullandığı ifade edildi.

13.4.2017Gündem
Telefon krizinde son dakika Savcılığa başvurdu...

Telefon krizinde son dakika! Savcılığa başvurdu...

Tam bir ay önce eşi Mesude Özbek ve kendi şahsi telefon numarası internet forumlarına düşen bu yüzden de sayısız hakaret telefonu alan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, konuyla ilgili savcılığa başvurdu.

13.4.2017Futbol
PTT ve Vakıf Katılım arasında işbirliği

PTT ve Vakıf Katılım arasında işbirliği

PTT ve Vakıf Katılım'ın para transferi konusunda iş birliği yaptığı “ParaPosta"nın imza töreni yapıldı. İstanbul'daki basın toplantısına PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, Vakıf Katılım Genel Müdür Yardımcısı Ali Güney katıldı. 

13.4.2017İstanbul
Tuchelden UEFAya büyük öfke

Tuchel'den UEFA'ya büyük öfke

Dortmund kentinde gerçekleştirilen bombalı saldırıda otobüsü zarar gören ve bir oyuncusu yaralanan Borussia Dortmund’un teknik direktörü Thomas Tuchel UEFA’ya ateş püskürdü.

13.4.2017Futbol
Survivor eleme bölümü bu hafta yok mu Survivor yeni fragmanda gerilim

Survivor eleme bölümü bu hafta yok mu? Survivor yeni fragmanda gerilim

Survivor 2017'de birleşme partisinden sonra kurallar değişti. Birleşme öncesi yeni kuralları anlatan Acun Ilıcalı, bu hafta eleme yapılmayacağını açıkladı. Ancak yayınlanan Survivor yeni fragmanı eleme olmamasına rağmen ıssız adada gerginliğin had safhada olduğunu gösterdi. Gönüllüler'in iki baskın karakteri Volkan ve Gökhan arasında sesler yükseliyor. İşte, Survivor yeni fragmanı!

13.4.2017Televizyon
Yılan Hikayesinin Elenisi Katerina Moutsatso şimdi nerede, ne yapıyor

Yılan Hikayesi'nin Eleni'si Katerina Moutsatso şimdi nerede, ne yapıyor?

90'lı yıllara damga vuran yapımlarından biriydi Yılan Hikayesi...

13.4.2017Magazin
Lyon talihlileri belli oldu

Lyon talihlileri belli oldu

Vodafone KaraKartal’ın Lyon deplasmanı için başlattığı kampanyada, #BizKaraKartalız etiketiyle SMS ya da sosyal medyada paylaşılan en iyi pankart sözü sahibi 3 taraftar, “Arkadaşını Getir” kampanyasıyla Vodafone Karakartal’lı yaptıkları birer arkadaşlarıyla birlikte Beşiktaş uçağıyla deplasman maçını izlemeye gitti.

12.4.2017Diğer
Son dakika... Tekirdağda dev fabrikada patlama

Son dakika... Tekirdağ'da dev fabrikada patlama

Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde kurulu bulunan bir kimya fabrikasında bu sabah bir kazanda patlama meydana geldi. Kimyasal reaksiyondan etkilenen 40 işçi hastaneye kaldırıldı. Patlamanın ardından kimyasal alarm verildi. Kimyasal maddenin çevreye yaydığı koku nedeniyle birçok fabrika işçilerini eve gönderdi. Bebekli çalışanlara yönelik “durum netleşene kadar bebeğinizi emzirmeyin” denildi. Patlama ile ilgili şirketten yapılan açıklamada "Toksik etki yaratacak herhangi bir kimyasal bulgusuna rastlanmamıştır" denildi. Patlamanın yaşandığı tesis, Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri.

12.4.2017Ekonomi
Survivorda eleme ne zaman yapılacak Survivorda dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Survivor'da eleme ne zaman yapılacak? Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2017'de eleme ne zaman yapılacak soruları birçok izleyici tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken birleşme partisinden sonra da oyun kurallarında değişiklik yaşandı. Salı akşamları yapılan eleme artık o şekilde olmayacak. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda ise nefes kesen bir mücadele yaşandı. İlk eleme adayı gönüllüler takımında Berna olmuştu. Peki, Survivor'da eleme ne zaman yapılacak? Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte detaylar.

11.4.2017Televizyon
Erdi Ünver kimdir İşte, Survivor Erdinin sevgilisi Filiz Yazıcı

Erdi Ünver kimdir? İşte, Survivor Erdi'nin sevgilisi Filiz Yazıcı

Erdi Ünver, Survivor Panaroma'ya konuk oldu. Yarışmaya 11. hafta veda eden Erdi Ünver'in sevgilisi Filiz Yazıcı da erkek arkadaşına destek olmak amacıyla programa seyirci olarak katıldı. Filiz Yazıcı, Göz6 finale kalmayı başaran 3 kadın yarışmacısından biriydi. İşte, Survivor Erdi'nin sevgilisi ve hakkındaki detaylar!

11.4.2017Kelebek
Korsanlar bu kez “hava durumu” uygulamasıyla kişisel bilgileri çalıyor

Korsanlar bu kez “hava durumu” uygulamasıyla kişisel bilgileri çalıyor

Korsanlar bu kez “hava durumu” uygulamasıyla kişisel bilgileri çalıyor

11.4.2017İstanbul
İnternette yeni dönem

İnternette yeni dönem

İnternette yeni dönem... İnternet toplu kullanım sağlayıcıları; konusu suç oluşturan içeriklere erişimi önleyici tedbirleri almak amacıyla içerik filtreleme sistemini kullanacaklar. Erişim kayıtlarını iki yıl süre ile saklayacaklar.

11.4.2017Gündem
BTKdan kritik değişiklik

BTK'dan kritik değişiklik

BTK, internet toplu kullanım sağlayıcıları yükümlülüklerine ilişkin yönetmeliği yeniledi.

11.4.2017Ekonomi
İzmirde zihinsel engelli vatandaş kayboldu

İzmir'de zihinsel engelli vatandaş kayboldu

İzmir'de zihinsel engelli vatandaş kayboldu

10.4.2017İzmir
O hesabın sahibine 5 müebbet

O hesabın sahibine 5 müebbet

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında meslekten ihraç edilen ve tutuklanan İstanbul Harp Akademileri Komutanlığında görevli eski Jandarma Kurmay Albay Ömer Kulaç hakkında, "Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme, Cumhurbaşkanına suikast, devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozma, silahlı terör örgütüne üye olma, TBMM ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevini engellemeye teşebbüs etme" suçlarından iddianame hazırlandı.

7.4.2017Gündem
Kadri Gürselden ByLock itirazı: İrtibatı açıklasınlar

Kadri Gürsel'den ByLock itirazı: İrtibatı açıklasınlar

Cumhuriyet gazetesiyle ilgili soruşturmada tutuklu olan gazeteci Kadri Gürsel, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamedeki ‘92 ByLock kullanıcısıyla irtibatlı olduğu’ iddialarını reddetti.

5.4.2017Gündem
Survivor 2017de dün akşam hangi isim elendi Survivordan elenen isim herkesi şoke etti

Survivor 2017'de dün akşam hangi isim elendi? Survivor'dan elenen isim herkesi şoke etti!

Survivor 2017'de dün akşam hangi ismin elendiği izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer aldı. TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dünyanın en zor yarışması olarak bilinen survivor'da dün akşam elenen isim izleyicileri ve yarışmacıları şoke etti. Oy potansiyeli diğer yarışmacılara göre oldukça yüksek olarak bilinen yarışmacı, elenmesinin ardından herkesten helallik istedi ve öyle ayrıldı. İzleyiciler tarafından da çok sevilen yarışmacı yarışmanın takipçilerini üzdü. Peki, Survivor 2017'de dün akşam hangi isim elendi? İşte detaylar.

5.4.2017Televizyon
Ben Evleniyorumun birincisi Tanju Kızıltan şimdi nerede, ne yapıyor

'Ben Evleniyorum'un birincisi Tanju Kızıltan şimdi nerede, ne yapıyor?

Takvimler 2003'ü gösterdiğinde Türkiye yeni bir programla tanıştı: Ben Evleniyorum!

5.4.2017Magazin
Survivorda bu hafta kim elendi İşte Survivor 2017de adaya veda eden isim

Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte Survivor 2017'de adaya veda eden isim

Survivor 2017'de bu akşam nefes kesen dakikalar yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında bu akşam eleme konseyi heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımından Erdi ve Berna'nın, Ünlüler takımında ise Adem ve Sabriye'nin eleme potasına kaldığı ada konseyinde elenen isim zor anlar yaşadı. Eleme konseyinden öncede iki takım iletişim oyunu için kıyasıya yarıştılar. Peki, survivor'da bu hafta kim elendi? İşte, survivor'da birleşme partisinden önce adaya veda eden son isim.

4.4.2017Televizyon
Survivorda konsey sonrası tekmeli kavga.. Survivorda bu akşam kim elenecek

Survivor'da konsey sonrası tekmeli kavga.. Survivor'da bu akşam kim elenecek?

Survivor'da dün akşam ünlüler birbirlerine girdiler. Adem ve Serhat arasındaki kavgaya Sabriye'de dahil olunca, ortalık karıştı. Sabriye Serhat'a tekme atmaya kalkıp ardından küfür edince, Serhat'ı takım arkadaşları zor tuttu. Peki Survivor'da tüm bunların ardından ödül oyununu kim kazandı? İşte dün akşam yaşananlar ve ödül oyununu kazanan takım

4.4.2017Televizyon
Kayıp var yılmak yok

Kayıp var yılmak yok

Başkan Mehmet Yiğiner, sarı-lacivertli taraftarların Ostim Stadı’na alınmamasının maçın önüne geçtiğini belirtirken, Teknik Direktör İsmet Taşdemir, ikinci yarıdaki futbolu, kalan maçlarda ortaya koymaları gerektiğini söyledi.

3.4.2017Ankara
Erdi Ünver kimdir Survivor Erdi kaç yaşında

Erdi Ünver kimdir? Survivor Erdi kaç yaşında?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Erdi Ünver, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Erdi Ünver'in ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda sergilediği performans merak ediliyordu. Her hafta eleme potasına sokulan Erdi Ünver bu hafta da potaya sokuldu. Eleme potasında takım arkadaşlarına meydan okuyan Erdi Ünver kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

2.4.2017Televizyon
Kuyumcu cinayetinde 11 yıl sonra 3 kişi gözaltına alındı

Kuyumcu cinayetinde 11 yıl sonra 3 kişi gözaltına alındı

Kuyumcu cinayetinde 11 yıl sonra 3 kişi gözaltına alındı

31.3.2017İstanbul
Survivorda ceza oyununu hangi takım kazandı Hangi takım zor günler yaşayacak

Survivor'da ceza oyununu hangi takım kazandı? Hangi takım zor günler yaşayacak?

Survivor'da bu akşam oynanan ceza oyunuyla iki takım yarışmacıları da oldukça zor bir parkurdan geçtiler. Ekranların herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen, dünyanın en zor yarışması olarak gösterilen survivor'da bu akşam ceza oyunu oynandı. Oldukça uzun ve yorucu bir parkur oynayan yarışmacılar bol bol ter döktüler. Peki, survivor'da ceza oyununu hangi takım kazandı? Verilecek ceza neydi? İşte detaylar.

30.3.2017Kelebek
Kandil mesajları 2017 | Regaip Kandili mesajları ile dostlarınızı mutlu edin

Kandil mesajları 2017 | Regaip Kandili mesajları ile dostlarınızı mutlu edin

Tüm Müslüman aleminin ellerini açıp Allah'a dua ettiği mübarek Regaip Kandili gecesinde sizde bol bol dua edip kötülüklerden arınabilir, Regaip Kandili mesajlarıyla beraber de sevdiklerinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Teknolojinin oldukça gelişmesiyle birlikte kandil mesajları birçok kişi tarafından dostlarına göndermek için araştırılıyor. Yapmanız gereken tek şey haberimizin için yer alan, sizler için derlediğimiz en güzel Regaip Kandili mesajını kopyalayıp SMS yoluyla dostunuza göndermek. İşte sizler için hazırlanan en güzel Regaip Kandili mesajları.

30.3.2017Gündem
Emekliye ‘erken’ promosyon

Emekliye ‘erken’ promosyon

ZİRAAT Bankası Şube Bankacılığı Grup Başkanı Süleyman Türetken, emeklilere yönelik promosyon uygulamasında 4.7 milyon emekli müşterilerinden 2.6 milyonuna yaklaşık 1 milyar lira promosyon ödemesini gerçekleştirdiklerini belirterek “Emeklilerimizin promosyon ödemeleri daha önce açıklamış olduğumuz takvim çerçevesinde devam etmekle birlikte mayıs ayında ödenecek promosyonlar da 1 ay öne çekilerek nisan ayında tamamlanacaktır” dedi.

30.3.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Kadri Gürsel’in 10 yaşındaki oğlu, annesine soruyor: Anne, yoksa babamı hiç bırakmayacaklar mı

Kadri Gürsel’in 10 yaşındaki oğlu, annesine soruyor: Anne, yoksa babamı hiç bırakmayacaklar mı?

EN son yılbaşında konuşmuşum Kadri Gürsel’in dirayetli eşi Nazire Gürsel’le.

24.4.2017Ayşe ARMAN
Sahtekâra bilyeli kapak bile işlemiyor

Sahtekâra bilyeli kapak bile işlemiyor

 Gazeteciyseniz bazı konulara değinmeniz zordur. Bir taraftan gözünüzün gördüğünü, kulağınızın duyduğunu haber verme arzusuyla yanıp tutuşursunuz bir taraftan da yazınız yayınlandıktan sonra gelebilecek tepkilerin muhasebesini yaparsınız. Şimdi anlatacaklarımla ilgili de günlerdir bu duyguyu yaşadım. Başlarken net bir şekilde söylemek isterim. Bu yazımla insanları alkole özendirmek, birtakım markaların reklamını yapmak ya da birilerine yol göstermek gibi bir amacım yok. Tam tersine hem sağlığımız ile oynayan hem de bizi dolandırmaya çalışanların kullandıkları yöntemi deşifre etmenin alınacak tedbirler açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Sahtekârlara karşı firmaların ya da devletin elbette yaptıkları ve yapabilecekleri var. Ama tüketiciler olarak bizim de kendi önlemlerimizi alabilmemiz mümkün. Uyanık olalım… 

21.4.2017Sefer LEVENT
Meğer bizim Kadri baş FETÖ’cüymüş, haberimiz yok

Meğer bizim Kadri baş FETÖ’cüymüş, haberimiz yok

GEÇEN salı günü Cumhuriyet gazetesi ve Cumhuriyet Vakfı yöneticileri hakkında hazırlanan iddianameye süratle göz gezdirirken tuhafıma giden pek çok noktadan biri, gazeteci Kadri Gürsel ile FETÖ/PDY örgütü arasında yoğun bir iletişim trafiğine dikkat çekilmesiydi.

10.4.2017Sedat ERGİN
İlk vicdani isyan iktidar yazarından

İlk vicdani isyan iktidar yazarından

CUMHURİYET gazetesi çalışanları ile ilgili iddianameyi okuduğumda yorgan döşek yatıyordum.

10.4.2017Ertuğrul ÖZKÖK
İzdivaç, o da bir ihtiyaç

İzdivaç, o da bir ihtiyaç

TELEVİZYONDAKİ izdivaç programlarının gayet faydalı ve kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

31.3.2017Yaşar SÖKMENSÜER