MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Erkan ÇELEBİ69Cengiz SEMERCİOĞLU62Yalçın BAYER44Melike Karakartal35Onur BAŞTÜRK30Ayşe ARMAN28Kanat ATKAYA24Hadi ULUENGİN22Ertuğrul ÖZKÖK18Uğur CEBECİ18Ebru ÇAPA16Mehmet Y. YILMAZ16Yonca TOKBAŞ16Yonca TOKBAŞ - Kelebek12Melis ALPHAN11Gila BENMAYOR10Vahap MUNYAR10Ayşe ARAL10Tolga AKYILDIZ9Bilgin GÖKBERK9Patrick Özdemiroğlu9Yalçın DOĞAN8Banu TUNA8Yaşar SÖKMENSÜER8Ömür GEDİK7Ahmet HAKAN7Ayşegül DOMANİÇ YELÇE7Şükrü KIZILOT6Oya ARMUTÇU6Cengiz ÇANDAR6Nihat DEMİRKOL6Fatih ALTAYLI5Deniz BAYRAMOĞLU5Mevlüt TEZEL5Reşat KUTUCULAR5Cüneyt ÜLSEVER4Doğan HIZLAN4Pakize SUDA4Güzin Abla4Yurtsan ATAKAN4Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU4Armağan ÇAĞLAYAN4Fatih ÇEKİRGE4Bahar AKINCI4Ayşe ARAL - Kelebek4Mehmet Ali BİRAND3Ali Atıf BİR3Zeynep GÖĞÜŞ3Osman MÜFTÜOĞLU3Erdal KAPLANSEREN3Yorgo KIRBAKİ3Sedat ERGİN3Sabanur Kıraç3Yasin Girgin3Gülben ERGEN3Mustafa KUTLAY2Ufuk SANDIK2Ercan SAATÇİ2Şükrü KÜÇÜKŞAHİN2Mesude ERŞAN2Arman Kırım2Sevil ATASOY2Altan Tanrıkulu2Deniz SİPAHİ2Rahmi TURAN2Ayşe ÖZEK KARASU2Taha AKYOL2Şenay DÜDEK2Sibel Arna2Nuran ÇAKMAKÇI2İpek DURKAL2Adnan KAYA2Aynur TARTAN2Ajda PEKKAN2Sefer LEVENT2Fatih Tekeci2Hikmet Demirkol2İrem Köker2Savaş ÖZBEY2Orhan Tekelioğlu2Mustafa Çulcu2Enis BERBEROĞLU1Erdal SAĞLAM1Özdemir İNCE1Togay BAYATLI1Nora ROMİ1Pako'nun Sayfası1Temuçin Tüzecan1Niobe Aslı Temel1Erdal İPEKEŞEN1Çiğdem TOKER1Pınar REYHAN1M. Rauf Ateş1Deniz Gürel1Ayçe DİKMEN1Özgür BOLAT1Melike Birgölge1Feyyaz UÇAR1Gamze CİZRELİ1Haldun ARMAĞAN1

Sms

Sms ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sms haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.590 Sms haberi bulunmuştur.

SMS (İngilizce Short Message Service; Kısa Mesaj Hizmeti), cep telefonu aracılığı ile yazılan mesajın bir cep telefonundan diğer bir cep telefonuna gönderilmesi, mesajlaşması hizmetidir.

Sms Haberleri

Dolandırıcıların telefon kayıtları böyle ortaya çıktı Vatandaşın verdiği cevap..

Dolandırıcıların telefon kayıtları böyle ortaya çıktı! Vatandaşın verdiği cevap..

Adana Emniyet Müdürlüğü kendisini 'polis, jandarma, savcı' olarak tanıtan dolandırıcılara operasyon düzenledi. Operasyonun ardından dolandırıcıların telefon kayıtlarına ulaşıldı. İşte dolandırıcıların, kandırmaya çalıştıkları mağdur vatandaşlar ve kendi aralarında yaptıkları telefon konuşmalarına yansıyan birbirinden ilginç diyaloglar

22.2.2017Gündem
Dolandırıcıyı da dolandırmışlar

Dolandırıcıyı da dolandırmışlar

Dolandırıcıyı da dolandırmışlar

22.2.2017Adana
KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları ne zaman açıklanacak

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

KOSGEB sıfır faizli kredi başvurularının ikinci ayağı 20 Şubat Pazartesi günü tamamlandı. Başvuruda bulunan toplam 280 bin işletme sahibinin büyük çoğunluğuna verilmesi planlanan KOSGEB 50 bin TL kredi başvurusu, sonuçlarıyla birlikte adaylara duyurulacak. Peki, KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

22.2.2017Ekonomi
Survivor 2017de ünlülerden elenen isim belli oldu

Survivor 2017'de ünlülerden elenen isim belli oldu

Survivor'da dün akşam konsey gecesi heyecan yarattı. Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı da SMS oyları ile belli oldu. Acun Ilıcalı yarışmada kritik değişikliği açıkladı.. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte adaya veda eden isim..

22.2.2017Magazin
Survivor 2017de dün akşam kim elendi İşte Survivor yeni fragmanı

Survivor 2017'de dün akşam kim elendi? İşte Survivor yeni fragmanı

Survivor 2017'nin dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Takımlarından dört kişiyi eleme potasına düşürmek zorunda kalan Ünlüler takımından bir isim adaya veda etti. Dünkü bölümü kaçıran izleyiciler, 'Survivor 2017'de dün akşam kim elendi?' sorusuna yanıt ararken; yarışmanın müdavimleri yeni fragmanı araştırıyor. İşte, veda eden o isim ve Survivor yeni fragmanı!

22.2.2017Gündem
KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi kredi başvurusu için son gün

KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi kredi başvurusu için son gün!

KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu konusunda son güne girildi. Geçtiğimiz yıl sonu gerçekleştirilen ilk başvuru döneminde 200 bin civarı başvuru gerçekleşmiş ve bu imkandan sadece 15 bin civarı işletme sahibi faydalanmıştı. 2017 yılında açılan ikinci başvuru döneminde ise KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli krediden hemen hemen herkesin yararlanabileceği belirtildi. Peki, son tarihi 20 Şubat olan KOSGEB başvurusu nasıl yapılacak? İşte, 50 bin TL sıfır faizli kredi detayları

20.2.2017Ekonomi
Türkiye Bankalar Birliğinden dolandırıcılık uyarısı

Türkiye Bankalar Birliği'nden "dolandırıcılık" uyarısı

Türkiye Bankalar Birliği, birlik adını kullanarak dolandırıcılık girişiminde bulunanlara karşı dikkatli olunması uyarısında bulundu.

20.2.2017Ekonomi
Türkiye Bankalar Birliği’nden dolandırıcılık uyarısı

Türkiye Bankalar Birliği’nden "dolandırıcılık" uyarısı

Türkiye Bankalar Birliği’nden "dolandırıcılık" uyarısı

20.2.2017İstanbul
2017 Hac kuraları ne zaman çekilecek İlk kafile için son müracaat tarihi ne zaman

2017 Hac kuraları ne zaman çekilecek? İlk kafile için son müracaat tarihi ne zaman?

Hac kuraları ne zaman çekilecek sorusu binlerce hacı adayı tarafından merakla araştırılan konulardan biri haline geldi. Türkiye’den hacca gitmek için bu yıl 335 bin kişi yeni kayıt yaptırdı. Daha önce başvuranlarla birlikte hac görevini yapmak isteyenlerin sayısının bu sene 2 milyonu aşacağı bildirildi. Hacca gidecek olan vatandaşlar çekilişin yapılacağı tarihi dört gözle bekliyorlar. Kura çekimi sonrası hacca gitmeye hak kazanan vatandaşlar işlemlerini nasıl yapacaklarını merak ediyorlar. Peki, 2017 Hac kuraları ne zaman çekilecek? İlk kafile için son müracaat tarihi ne zaman?

19.2.2017Ekonomi
PTT memur alımı başvuru formu nereden doldurulacak

PTT memur alımı başvuru formu nereden doldurulacak?

PTT memur alımı başvuru formunu doldurarak devlet memurluğu için ilk adımı atmak isteyen on binlerce vatandaş, Ulaştırma ve Habercilik Bakanı Ahmet Arslan'ın duyurduğu alım için müracaatların nasıl yapılacağını araştırıyor. PTT personel alımı duyurusu ile yıl sonuna kadar toplam 2 bin 500 memurun istihdam edileceğini duyuran Bakan Arslan, bu alımların ilk etabını başlatmış oldu. Peki, PTT memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru formuna nereden ulaşılır? İşte, merak edilen detaylar

17.2.2017Ekonomi
PTT personel alımı şartları neler İşte, PTT personel alımı başvurularının son gün tarihi

PTT personel alımı şartları neler? İşte, PTT personel alımı başvurularının son gün tarihi

PTT personel alımı şartları ve başvuru tarihleri devlet dairesinde çalışmak isteyenlerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 2017 yılı içerisinde PTT'ye 2 bin 500 personel alacaklarını açıklamış, açıklamadan kısa süre sonra başvurular başlamıştı. Peki, PTT personel alımı başvurularında son gün ne zaman, başvuru şartları neler? İşte, tüm detaylar!

17.2.2017Ekonomi
Dijital servisler meyve vermeye başladı

Dijital servisler meyve vermeye başladı

MESAJLAŞMA platformu BiP, online müzik servisi Fizy ve TV platformu TV+ başta olmak üzere dijital servislerinin sayısını hızla arttıran Turkcell’in bu alandaki gelirleri yüzde 200 büyüme yakaladı.

16.2.2017Ekonomi
CLKnın genel müdürü değişti

 CLK'nın genel müdürü değişti

 CLK'nın genel müdürü değişti

16.2.2017Antalya
Aytemiz’den yakıt alana Yapı Kredi World’den indirim fırsatı

Aytemiz’den yakıt alana Yapı Kredi World’den indirim fırsatı

Aytemiz’den yakıt alana Yapı Kredi World’den indirim fırsatı

16.2.2017İstanbul
İstanbul’da ‘okul servisi’ toplantısı

İstanbul’da ‘okul servisi’ toplantısı

İçişleri Bakanlığı’nın, okul servis araçlarının huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla yayımladığı genelge sonrası İstanbul'da ‘Öğrencilerin Taşıma Güvenliği’ başlıklı toplantı gerçekleştirildi.

16.2.2017Eğitim
Hac kuraları ne zaman çekilir İşte, o tarih

Hac kuraları ne zaman çekilir? İşte, o tarih!

Hac kuraları ne zaman çekilecek sorularını yönelten vatandaşlar, dini vecibelerini yerine getirmek için kutsal topraklara gitmeye hak kazanıp kazanmadıklarını araştırıyor. Bu yıl kontenjan artışıyla birlikte geçtiğimiz yıllarda bu topraklara gitmeye hak kazanamayanlara yeni bir fırsat doğacak. Peki hac kuraları ne zaman çekilecek? İşte, on binlerce hacı adayının merakla beklediği hac kuraları ne zaman çekilecek sorusunun yanıtı

15.2.2017Ekonomi
Survivorda kim elendi | İşte 14 Şubat Survivorda elenen isim

Survivor'da kim elendi? | İşte 14 Şubat Survivor'da elenen isim

Survivor'da elenen isim dün akşam belirlendi. SMS oylarında en düşük oyu alan yarışmacı Survivor hayatına veda etti. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte Survivor'a veda eden yarışmacı

15.2.2017Kelebek
Survivor 2017de kim elendi İşte, Survivordan dün akşam elenen isim

Survivor 2017'de kim elendi? İşte, Survivor'dan dün akşam elenen isim

Survivor'da kim elendi? sorusuna yanıt 14 Şubat Salı akşamı geldi. Bu hafta her iki dokunulmazlık oyununu da kaybederek zorlu bir ada konseyi yaşayan Gönüllüler kendi aralarından beş ismi eleme potasına düşürmek zorunda kaldı. Survivor 2017'nin bu haftaki eleme adayları; Yiğit, Erdi, Elif, Gökhan ve Sadin olmuştu. Bu beş isimden biri sms oylaması sonucunda aday veda etti. İşte, Survivor 2017'den elenen son isim!

15.2.2017Gündem
Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Elif Şadoğlu kimdir Aslen nerelidir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Elif Şadoğlu kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Elif Şadoğlu, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Elif Şadoğlu'nun ada yaşantısındaki hali ve yarışmalarda gösterdiği performans oldukça merak edildi. Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın, ya da en iyi yapana bırakacaksın sözleriyle iddiasını ortaya koyan Elif Şadoğlu'nun güçlü fiziği de dikkat çekiyor. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Elif Şadoğlu kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

14.2.2017Gündem
Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Erdi Ünver kimdir Aslen nerelidir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Erdi Ünver kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Erdi Ünver, birçok izleyici tarafından tartışma konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Erdi Ünver'in yarışmalarda gösterdiği performans ve adadaki arkadaşlarıyla olan uyumu herkes tarafından göze çarpmaya başladı. Dobra yapısıyla dikkat çeken Erdi Ünver zaman zaman adada tansiyonun yükselmesine sebep oluyor. Peki, bu hafta eleme potasında olan Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Erdi Ünver kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

14.2.2017 Gündem
KOBİ’lere sıfır faizli kredi fırsatı

KOBİ’lere sıfır faizli kredi fırsatı

KOBİ’lere sıfır faizli kredi fırsatı

14.2.2017Samsun
KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır Sıfır faizli kredi için şans devam ediyor

KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Sıfır faizli kredi için şans devam ediyor

KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli kredi başvurusu için başvurular devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen 200 bine yakın başvurunun ardından, KOSGEB 50 Bin TL faizsiz kredi başvurusu yeniden start aldı. İhtiyaç sahibi işletme sahiplerinin başvuruda bulunduğu KOSGEB 50 bin TL kredi başvurusuna esnaf kefaletin kredisini alanlar başvuramayacak. Peki, başvurular ne zaman sona erecek, kriterler ne olacak? İşte, işletme sahipleri için detaylı bilgiler

14.2.2017Ekonomi
PTT personel alımı başvurusu nasıl yapılacak PTT iş başvurusu şartları

PTT personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? PTT iş başvurusu şartları

PTT insan kaynaklarında personel alımı başvuru yoğunluğu yaşanıyor. Devlet Personel Başkanlığı internet sitesi üzerinden yayımlanan PTT personel alımı ilanı için detaylar belli oldu. KPSS puanının geçerli olacağı PTT personel alımı başvurusu, kurumun internet sitesi üzerinden yapılacak. Peki, başvuru şartları ve formu nereden edinilebilecek? İşte, merak edilen detaylar

14.2.2017Ekonomi
Survivorda dün akşam kim kazandı İşte Survivor yeni bölüm fragmanı

Survivor'da dün akşam kim kazandı? İşte Survivor yeni bölüm fragmanı

Survivor 2017'de heyecan dolu yarışmalar sahne alırken, dün akşam ödül oyunu yarışması vardı. Gönüllüler takımı gergin geçen konseyin ardından ödülü kazanıp moral yükseltmek istiyordu. Bu akşam eleme adayı olarak takımlarından 5 kişiyi potaya sokan gönüllüler takımını zor bir gece bekliyor.. Peki Survivor'da dün akşam neler yaşandı? yeni bölüm fragmanında neler var? İşte detaylar

14.2.2017Televizyon
Whatsappa iki aşamalı doğrulama özelliği geldi

Whatsapp'a iki aşamalı doğrulama özelliği geldi

Whatsapp'a gelen güncellemelerle birlikte çift aşamalı doğrulama özelliği de tüm kullanıcılar için yayınlandı. Peki iki aşamalı doğrulama özelliği tam olarak ne işe yarıyor, faydası ne olacak?

13.2.2017Teknoloji
İstenmeyen e-posta ve SMSlere çok ağır ceza

İstenmeyen e-posta ve SMS'lere çok ağır ceza

Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca, "istenmeyen ticari ileti" şikayetleri nedeniyle geçen yıl 8 milyon 226 bin 874 lira, toplamda 8 milyon 339 bin 986 lira idari para cezası kesildi.

13.2.2017Teknoloji
Erdi Ünver kimdir Survivor Erdi diskalifiye mi olacak

Erdi Ünver kimdir? Survivor Erdi diskalifiye mi olacak?

İlginç çıkışlarıyla adından söz ettiren Erdi Ünver, bu kez bir kavga ile gündeme geldi. Survivor Gönüllüler kadrosunda yer alan Erdi Ünver’in yarışmanın bugünkü tanıtım fragmanında Ünlüler yarışmacısı Fatih Hürkan ile fiziksel müdahalenin de olduğu bir tartışmaya girdiği görülüyor. Peki, Göz6 yarışmasıyla tanınan Erdi Ünver kimdir? Survivor’dan diskalifiye mi olacak?

12.2.2017Magazin
Fatih Hürkan kimdir Survivor 2017den elendi mi

Fatih Hürkan kimdir? Survivor 2017'den elendi mi?

Fatih Hürkan, Survivor 2017 yarışmasında gündem konusu olmaya devam ediyor. Yarışmaya sonradan dahil edilen isimlerden birisi olan Fatih Hürkan, yarışmanın yeni bölümünde rakip takım oyuncularıyla birbirine giriyor. Peki, Survivor Fatih Hürkan kimdir? İşte, yarışmacı hakkında detaylı bilgiler

12.2.2017Magazin
İstenmeyen SMSlere ceza yağdı

İstenmeyen SMS'lere ceza yağdı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca, "istenmeyen ticari ileti" şikayetleri nedeniyle geçen yıl 8 milyon 226 bin 874 lira, toplamda 8 milyon 339 bin 986 lira idari para cezası kesildi.

12.2.2017Ekonomi
Survivorda dokunulmazlığı kim kazandı Fatih diskalifiye edildi mi

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Fatih diskalifiye edildi mi?

Survivor dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye tanık etti. Müsabaka içerisinde yaşanan gerilimlerin adından söz ettirdiği oyunlarda Fatih ve Erdi'nin yaşadığı kavga, akıllara diskalifiye konusunu getirdi. Peki, Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Diskalifiye yaşandı mı? İşte, detaylı bilgiler

12.2.2017Televizyon
Survivor 2017de şok sakatlık. Yeni bölüm fragmanında bir anda yere yığıldı

Survivor 2017'de şok sakatlık. Yeni bölüm fragmanında bir anda yere yığıldı!

Survivor 2017'de dün akşam yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı izleyenleri tedirgin etti. Yeni bölüm fragmanından anlaşıldığı kadarı ile Serhat ağır bir sakatlık geçiriyor. Doktor müdahalesi yapılırken, arkadan gelen ses moralleri iyice bozarken, Acun Ilıcalı'nın 'Allah daha büyük bir şey vermesin' dediği duyulurken, Serhat Akın gözyaşlarına boğuluyor..

11.2.2017Televizyon
Petekkaya şikayetinden vazgeçti, Nurgül Yeşilçay’ın ’Hakaret davası’ düştü

Petekkaya şikayetinden vazgeçti, Nurgül Yeşilçay’ın ’Hakaret davası’ düştü

Oyuncu Erkan Petekkaya’ya cep telefonu mesajlarıyla hakaret ettiği iddiasıyla hakim karşısına çıkan Oyuncu Nurgül Yeşilçay söz konusu mesajların hakaret değil, tespit olduğunu söyledi. Erkan Petekkaya şikayetini geri aldığı için Nurgül Yeşilçay hakkındaki dava da düştü

10.2.2017Gündem
Petekkaya şikayetinden vazgeçti, Nurgül Yeşilçayın Hakaret davası düştü

Petekkaya şikayetinden vazgeçti, Nurgül Yeşilçay'ın 'Hakaret davası' düştü

Petekkaya şikayetinden vazgeçti, Nurgül Yeşilçay'ın 'Hakaret davası' düştü

10.2.2017İstanbul
Afiyetle hoş bulduk Atina’ya…

Afiyetle hoş bulduk Atina’ya…

Dimos (Dimosthenis Misentzis) Sakız Adası’ndan dostum Nikos’un ablasının damadı. Çok iyi bir damat, aile çok seviyor. Nitekim anlamak zor değil. Bir evvelki sene Atina ziyaretimde lokantasında nefis yemekler ve rafine şaraplar içmiştim. Üst katları bir ‘Gençlik Hostel’i ama yeni bir anlayışla... Yani ekonomik ve Atina ziyaretleri için gençlere ideal bir mekân. Aynı zamanda bizim gibi gençlere de özel odaları var. Nitekim bu kez ‘City Circus’da kaldım.

10.2.2017Seyahat
Afiyetle hoş bulduk Atina’ya…

Afiyetle hoş bulduk Atina’ya…

Dimos (Dimosthenis Misentzis) Sakız Adası’ndan dostum Nikos’un ablasının damadı. Çok iyi bir damat, aile çok seviyor. Nitekim anlamak zor değil. Bir evvelki sene Atina ziyaretimde lokantasında nefis yemekler ve rafine şaraplar içmiştim. Üst katları bir ‘Gençlik Hostel’i ama yeni bir anlayışla... Yani ekonomik ve Atina ziyaretleri için gençlere ideal bir mekân. Aynı zamanda bizim gibi gençlere de özel odaları var. Nitekim bu kez ‘City Circus’da kaldım.

9.2.2017Seyahat
Fenerbahçelilere hafta sonu tatili için protokol

Fenerbahçeliler'e hafta sonu tatili için protokol

Fenerbahçeliler'e hafta sonu tatili için protokol

9.2.2017Muğla
Survivor 2017de bu hafta adaya kim veda etti Survivor yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Survivor 2017'de bu hafta adaya kim veda etti? Survivor yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Survivor 2017 dün akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan dolu dakikalar yaşattı. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen, zorluklarla dolu macera programı survivor'da dün tansiyon seviyesi oldukça arttı. Oynanan ödül oyunun ünlüler takımında çıkan kavga güçlükle sakinleştirildi. Yaşanan gelişmelerden sonra adaya veda edecek ismin açıklanacağı konseye geçildi. Ada konseyinde adaya veda eden üçüncü isim belli oldu. İzleyiciler yayınlanan son bölümün ardından yeni bölümün ne zaman ekranlara geleceğini merak ettiler. Peki, Survivor 2017'de bu hafta adaya kim veda etti? Survivor yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

8.2.2017Televizyon
Otobüsçüler sorunlarının çözülmesini istedi

Otobüsçüler sorunlarının çözülmesini istedi

Otobüsçüler sorunlarının çözülmesini istedi

8.2.2017Kahramanmaraş
Hac kuraları ne zaman çekilecek İşte o tarih

Hac kuraları ne zaman çekilecek? İşte o tarih

Hac kuraları ne zaman çekilecek sorusu, Hac farizalarını yerine getirmek isteyen vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kura çekiminin gerçekleşmesiyle birlikte dini vazifelerini yerine getirmek isteyen binlerce vatandaş, Diyanet İşleri Başkanlığı garantörlüğünde kutsal topraklara gitme şansı bulacak. Peki, Hac kuraları ne zaman çekilecek? İşte, detaylı bilgiler

8.2.2017Ekonomi
Wirecard’ın Türkiye CEO’su Fintech sektörünü değerlendirdi

Wirecard’ın Türkiye CEO’su Fintech sektörünü değerlendirdi

Avrupa’nın en büyük Fintech şirketlerinden Wirecard’ın Türkiye CEO’su Alper Akcan, İstanbul’da gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında; Fintech sektörü ve Wirecard Türkiye özelinde, geçtiğimiz yılı, gelecek dönemi, regülasyon sürecini ve olası riskleri mercek altına aldı.

8.2.2017Teknoloji
Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Fatih Hürkan kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Fatih Hürkan kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Fatih Hürkan, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen macera dolu programı survivor'da Fatih Hürkan'ın nasıl bir performans sergileyeceği ve ada hayatına nasıl alışacağı merak ediliyordu. Halk tarafından seçilerek sonradan survivor'a katılan Fatih Hürkan kısa bir süre içerisinde adada ön plana çıkmayı başardı. Manken olan Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Fatih Hürkan kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

7.2.2017Gündem
Seda Demir kimdir Survivor Seda kaç yaşında

Seda Demir kimdir? Survivor Seda kaç yaşında?

Seda Demir’in Survivor Panorama’ya konuk olacağı öğrenildi. Survivor macerası kısa süren yarışmacısının ıssız ada ve yarışmacılar ile ilgili yapacağı açıklamalar merak konusu oldu. Seda Demir, Survivor’a ikinci hafta veda eden isim olmuştu. Peki, Yaprak Dökümü dizisinin Sedef’i olarak tanınan Seda Demir kimdir?

7.2.2017Gündem
MSB personel alımı başvurusu nasıl yapılacak Milli Savunma Bakanlığı memur alımı

MSB personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? Milli Savunma Bakanlığı memur alımı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) sivil memur personel alımı başvurusu için son saatlere girildi. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen binlerce aday, bu işlemin nasıl gerçekleştirileceğini araştırmaya başladı. Milli Savunma Bakanlığı sivil memur alımı amacıyla açılan ilanın bugün sonlanacağı duyurular arasında yer alıyor. Peki MSB, personel alımı başvurusu nasıl gerçekleştirilecek? İşte, detaylı bilgiler

6.2.2017Gündem
Mannheim ‘Düğün Fuarı’ buluşturdu

Mannheim ‘Düğün Fuarı’ buluşturdu

Almanya’nın çeşitli eyaletlerinden 35 firma, beş müzik grubu ve evlilik hazırlığında olan gençlerle aileleri, Mannheim’da düzenlenen ‘Evet-Ja’ Türk-Alman Düğün Fuarı’nda buluştu. Katılımdan memnun kalan organizatörler, fuarı geleneksel hale getirmeyi planladıklarını söyledi.

6.2.2017Ekonomi
Survivorda dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte eleme potası

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme potası

Survivor'da dokunulmazlık oyunları son buldu ve potadaki yarışmacılar belli oldu. Survivor'da dün oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından ünlüler ve gönüllüler takımlarından 2'şer aday potaya çıktı.. İşte bu haftaki yarışmalar sonucunda potaya çıkan isimler

5.2.2017Televizyon
İletişim kazasında mektup yakmış

İletişim kazasında mektup yakmış

TBMM üyelerinin seçmenlerle iletişimi önemlidir. Ankara’ya gelen seçmenleri, Meclis Üyeler Lokantası’nda ağırlama, bayramlarda, kandillerde kutlama amacıyla SMS, kartpostal gönderme gibi detaylar hayati öneme haizdir.

4.2.2017Gündem
ÇABİS memnuniyet yarattı

ÇABİS memnuniyet yarattı

ÇABİS memnuniyet yarattı

4.2.2017Çanakkale
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da bu haftada ödül oyununu hangi takımın kazanacağı izleyiciler tarafından oldukça merak konusu olmuştu. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen macera dolu programı survivor'da bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Artık açlıktan oldukça zayıf düşen yarışmacılar bir an önce yemek yemenin peşindeydi. Bu akşam ödül oyununda voleybol mücadelesi ekranlara yansıdı. Mücadeleyi kazanan takım belli oldu. Peki, survivor ödül oyununu kim kazandı?

3.2.2017Televizyon
CHPli Elif Doğan Türkmen sessizliğini bozdu

CHP'li Elif Doğan Türkmen sessizliğini bozdu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 1.2 milyon liralık haberleşme faturası tartışma konusu olan Başkanlık Divanı üyelerinden CHP’li katip üye Elif Doğan Türkmen’in Başkanlık Divanı’ndan istifasını istedi. Gün boyu sessiz kalan Türkmen, Kanal D ekranında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı, linç edildiğini savundu. Tepki çeken faturanın nedeni sorulunca Türkmen, 1 milyondan fazla seçmene mektup gönderdiğini söyledi. Türkmen "Vatandaşın parası değil mi?" sorusu üzerine "Vatandaşın parası sokağa gitmemiş. Nereye gitmiş. Bu Meclis, bu PTT. Buradan çıkmış, buraya girmiş. Sokağa giden vatandaşın parası yok" dedi. Türkmen, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun divandan istifasını istemesinin sorulması üzerine, "İstifa gerektiren bir durum olduğunu düşünmüyorum ama partimin kararına uyarım. Genel Başkanımız ile konuştuktan sonra gereğini yaparım." dedi.

3.2.2017Gündem
Hac kuraları ne zaman çekilecek

Hac kuraları ne zaman çekilecek?

Hac kuraları ne zaman çekilecek soruları gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Kutsal topraklara gidip Hac vazifesini yerine getirerek dini vecibelerini gerçekleştirmenin mutluluğunu tadacak olan vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılacak olan hac kurası çekilişini merakla bekliyor. Peki, merakla beklenen hac kuraları ne zaman çekilecek? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

2.2.2017Ekonomi