Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ses_ve_goruntu_kaydi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

289  adet haber bulundu.


 • Ertuğrul ÖZKÖK

  13 üstü çıplak yazar - ses_ve_goruntu_kaydi
  13 üstü çıplak yazar10.03.2015
  YazarlarYILLAR önce “Andıç tuzağı”na düşürülüp, hayatımın en büyük utancına imza attığımda, bizim mahalleden beni savunan tek kişi çıkmamıştı.
 • Oral Çalışlar

  Ekrem Kaceroğlu'nun öldürülmesi. - ses_ve_goruntu_kaydi
  Ekrem Kaceroğlu'nun öldürülmesi.27.02.2015
  YazarlarEkrem Kaceroğlu, 7 Ekim'de İzmir'deki Kobani gösterisinde başından kurşunla yaralanmış ve bir süre hastahanede kaldıktan sonra, hayatını kaybetmişti.
 • Süleyman Şah saygı karakolundaki askerler tahliye edildi - ses_ve_goruntu_kaydi
  Süleyman Şah saygı karakolundaki askerler tahliye edildi22.02.2015
  GündemTÜRK Silahlı Kuvvetleri (TSK), Türkiye sınırları dışındaki tek Türk toprağı olan Suriye içindeki Süleyman Şah Saygı Karakolu ve Türbesi’ne bu sabaha karşı “yıldırım operasyonu” gerçekleştirdi.
 • Eşini öldürdükten sonra suni teneffüs yapmış - ses_ve_goruntu_kaydi
  Eşini öldürdükten sonra suni teneffüs yapmış19.02.2015
  GündemADANA’da kendisini aldattığından şüphelendiği eşi 44 yaşındaki Halime Y’yi elleriyle boğarak öldüren 47 yaşındaki Hasan Y, eşini hareketsiz kaldıktan sonra suni teneffüs ve kalp masajı yaparak hayata döndürmeye çalıştığını söyledi.
 • Sevgililer Günü'nde teknolojik hediyeler - ses_ve_goruntu_kaydi
  Sevgililer Günü'nde teknolojik hediyeler08.02.2015
  TeknolojiÖnümüzdeki hafta cumartesi günü Sevgililer Günü kutlanacak.En büyük dert ise hediye almak.Sevgilinizle beraber eğlenmek ve vakit geçirmek için en teknolojik ürünler ise görev başında.
 • TBMM'de 766 kamera 24 saat çekim yapıyormuş - ses_ve_goruntu_kaydi
  TBMM'de 766 kamera 24 saat çekim yapıyormuş30.01.2015
  GündemTBMM Başkanvekili Sadık Yakut, CHP'li Umut Oran'ın sorusunu yanıtladı.Yakut'un cevabına göre TBMM'de 766 kamera sürekli çekim yapıyor.Kameraların ses kaydı özelliği bulunsada bu özellik kullanılmıyor.
 • MobeSESLİ dönem - ses_ve_goruntu_kaydi
  MobeSESLİ dönem06.12.2014
  Ekonomiİstanbul’da birçok kurum kentin belli noktalarında izleme yaparken, bu kurumlara zabıta da ekleniyor.Ancak zabıtanın ihaleyle almak istediği 90 kamerada mikrofon özelliğinin de aranması tartışma yarattı.Çünkü ses kaydı alan kameralar yasal değil, bunu yapanlar suç işler.
 • Yasin Girgin

  Facebook kayıtları boşanmada delil olur mu? - ses_ve_goruntu_kaydi
  Facebook kayıtları boşanmada delil olur mu?04.12.2014
  YazarlarEşimle yaklaşık 6 yıldır evliyiz.Ancak son 1 yıldır ayrı evlerde yaşıyoruz.
 • İtalya'da bir cumhurbaşkanı ilk kez devlet-mafya ilişkisi davasında tanıklık yaptı - ses_ve_goruntu_kaydi
  İtalya'da bir cumhurbaşkanı ilk kez devlet-mafya ilişkisi davasında tanıklık yaptı28.10.2014
  Planetİtalya’da eski siyasetçiler ve polis yetkilileri ile mafya babalarının birlikte yargılandığı davada, Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano’nun da tanık olarak ifadesi alındı.Napolitano, aktif görevdeyken ifade veren ilk cumhurbaşkanı oldu.
 • Akademisyene slogan davası - ses_ve_goruntu_kaydi
  Akademisyene slogan davası23.10.2014
  GündemBERKİN Elvan’ın ölümüyle ilgili Karaman’da yapılan basın açıklamasına katıldığı ve dönemin Başbakanı Tayyip ErdoKaraman’da yapılan ğan aleyhine slogan attığı gerekçesiyle Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı Başkanı Elifhan Köse’nin de aralarında bulunduğu 3 kişi hakkında, ‘hakaret’ suçundan dava açıldı.
 • Berkin eylemine katılan akademisyene slogan davası - ses_ve_goruntu_kaydi
  Berkin eylemine katılan akademisyene slogan davası23.10.2014
  GündemBERKİN Elvan’ın ölümüyle ilgili olarak Karaman’da yapılan basın açıklamasına katıldığı ve Başbakan Tayyip Erdoğan aleyhine slogan attığı gerekçesiyle akademisyen Elifhan Köse’nin de aralarında bulunduğu toplam 3 kişi hakkında, “hakaret” suçundan dava açıldı.Köse’in avukatı Genco Yıldırım, müvekkilinin hedef seçildiği iddia etti.
 • Ali İsmail'i döven polis, kamerayı böyle kapattırmış - ses_ve_goruntu_kaydi
  Ali İsmail'i döven polis, kamerayı böyle kapattırmış23.10.2014
  GündemEskişehir’deki Gezi Parkı gösterilerinde, 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın dövülerek öldürüldüğü sokağa bakan otele ait güvenlik kamerası kayıtlarının, sanık polislerden Hüseyin Engin tarafından ‘karartılmasına’ ilişkin ses ve görüntü kayıtları ortaya çıktı.
 • Bahçeli, 29 Ekim resepsiyonuna katılmıyor - ses_ve_goruntu_kaydi
  Bahçeli, 29 Ekim resepsiyonuna katılmıyor21.10.2014
  GündemDevlet Bahçeli, MHP grup toplantısıda yaptığı konuşmada "Yatak odasında para madeni işlettiğinden Zarrab’ın önüne yatmaktan başka çaresi kalmayan, bakanın evladına ait 7 adet kasanın içinde biriktirdiği 1,5 trilyon iade edilecek midir? Demek ki savcı kasaları somut delil görmemiş, makul bulmamıştır.Banka müdürünün kutularından çıkan 4,5 milyon dolarına ne olacaktır? Bu para da iade edilecek midir? Tahminlerim beni yanıltmıyorsa İranlı için de bir güzellik yapılacaktır.PKK’nın kara parasından sorumlu kadroya alıp, cari şerefsizlik açığının yüzde 25’ini kapatması olmayacak bir şey değildir" dedi.Bahçeli, grup toplantısından çıkışta gazetecilerin yeni Cumhurbaşkanlığı binasında yapılacak 29 Ekim resepsiyonuna katılıp katılmayacağı yönündeki sorusuna ''Katılmayacağım'' yanıtını verdi.
 • HSYK adaleti - ses_ve_goruntu_kaydi
  HSYK adaleti14.10.2014
  GündemEn yüksek oyu Ergenekon şüphelisi savcı aldı 5836.En düşük oyu Ergenekon davası hâkimi aldı 35.
 • İzmir taksilerinde yeni dönem - ses_ve_goruntu_kaydi
  İzmir taksilerinde yeni dönem28.09.2014
  EgeİZMİR’de, taksilerde tek numaralı sistem devri başlıyor.Uygulamanın tanıtımını yapan İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, yeni sistemle taksicilerin can güvenliğinin sağlanacağını, müşterilerin de gönül rahatlığıyla yolculuk yapacağını söyledi.Anık "İzmir’de artık her taksi uydudan takip edilecek, araç içinde ses ve görüntü kaydı yapılacak.Kurulacak çağrı merkeziyle taksiler tek bir numaradan aranacak ve isteyene yönlendirilecek" dedi.
 • İzmir’de taksilerde tek numaralı sistem - ses_ve_goruntu_kaydi
  İzmir’de taksilerde tek numaralı sistem26.09.2014
  GündemİZMİR’de, taksilerde tek numaralı sistem devri başlıyor.Uygulamanın tanıtımını yapan İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, yeni sistemle taksicilerin can güvenliğinin sağlanacağını, müşterilerin de gönül rahatlığıyla yolculuk yapacağını söyledi.Anık "İzmir’de artık her taksi uydudan takip edilecek, araç içinde ses ve görüntü kaydı yapılacak.Kurulacak çağrı merkeziyle taksiler tek bir numaradan aranacak ve isteyene yönlendirilecek" dedi.
 • İzmir'de taksilerde tek numaralı sistem - ses_ve_goruntu_kaydi
  İzmir'de taksilerde tek numaralı sistem26.09.2014
  EgeİZMİR’de, taksilerde tek numaralı sistem devri başlıyor.Uygulamanın tanıtımını yapan İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, yeni sistemle taksicilerin can güvenliğinin sağlanacağını, müşterilerin de gönül rahatlığıyla yolculuk yapacağını söyledi.Anık "İzmir’de artık her taksi uydudan takip edilecek, araç içinde ses ve görüntü kaydı yapılacak.Kurulacak çağrı merkeziyle taksiler tek bir numaradan aranacak ve isteyene yönlendirilecek" dedi.
 • Trafikte 'Mini yaka kamerası' dönemi - ses_ve_goruntu_kaydi
  Trafikte 'Mini yaka kamerası' dönemi13.09.2014
  GündemEmniyet Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Kurulu tarafından uygulamaya konulan “Trafikte Şeffaflık ve Güven Projesi” kapsamında, trafik denetimlerinde görevli personele ses ve görüntü kaydı yapan yaka kameraları dağıtıldı.
 • Bu sefer tacizci bir kadın - ses_ve_goruntu_kaydi
  Bu sefer tacizci bir kadın30.08.2014
  Avrupaİngiltere’nin Galler bölgesinde 31 yaşında bir kadın erkek arkadaşının 3 yaşındaki kızına fiziksel şiddet uygulamak ve cinsel tacizde bulunmaktan suçlu bulundu.
 • 88 Balyoz sanığı yeniden hâkim karşısında - ses_ve_goruntu_kaydi
  88 Balyoz sanığı yeniden hâkim karşısında24.06.2014
  GündemBalyoz davasında aldığı mahkumiyet kararları Yargıtay tarafından bozulan 88 sanık yeniden yargılanıyor.
 • 'Bedelini verirdik çıkamazlardı.' - ses_ve_goruntu_kaydi
  'Bedelini verirdik çıkamazlardı.'22.06.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti’nin İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.Başbakan Erdoğan konuşmasında Balyoz tahliyelerine değinirken bunun 2010 referanduyla mümkün olduğunu ve AYM'ye bireysel başvuru hakkı gerçekleşmeseydi tahliyelerin olamayacağını söyledi.Erdoğan, "AİHM’e gitseydiler oradan böyle bir netice alabilirler miydi.Hayır.AİHM lehlerinde bir netice verse bile biz Türkiye olarak belli bir bedel verirdik ve içeride kalmaya devam ederlerdi" diye konuştu.
 • Yunanistan'da izinsiz kayıtların yayımı yasaklandı - ses_ve_goruntu_kaydi
  Yunanistan'da izinsiz kayıtların yayımı yasaklandı08.04.2014
  AvrupaYunanistan'da, Yüksek Mahkeme (ARİOS PAGOS) Savcısı Efterpi Kucamani, izinsiz elde edilen görüntü ve ses kayıtlarının basın ya da sosyal medya aracılığıyla yayımlayanların tutuklanarak suçüstü mahkemesine çıkarılmaları talimatı verdi.
 • Youtube yasağını dünya böyle gördü - ses_ve_goruntu_kaydi
  Youtube yasağını dünya böyle gördü28.03.2014
  PlanetDünya basını Türkiye'de Twitter'ın ardından Youtube'un da engellenmesine geniş yer ayırdı.Amerikan The Wall Street Journal gazetesi, "Bu yasak; Türkiye'nin, acımasız internet sansürleri uygulayan Çin, Suriye ve Kuzey Kore'yi de kapsayan ülkeler kulübündeki yerini sağlamlaştırdı" ifadesini kullandı.
 • Watergate gibi - ses_ve_goruntu_kaydi
  Watergate gibi27.03.2014
  GündemEski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, istifasına yol açan görüntülerle ilgili olarak Başbakan Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen ses kaydı için, “Böyle bir şey kabul edilemez.Vahim bir tezgâh.İddianın muhatabının açıklama yapmasını bekliyorum” dedi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  İnsan bir kere ‘pişkin’ olmaya görsün - ses_ve_goruntu_kaydi
  İnsan bir kere ‘pişkin’ olmaya görsün26.03.2014
  YazarlarDÜN herkeste bir heyecan vardı.“25 Mart’ta ortalığı sarsacak yeni bir ses kaydı, görüntü vs.” bekleniyordu.
 • Facebook'ta casusluk iddiası - ses_ve_goruntu_kaydi
  Facebook'ta casusluk iddiası14.03.2014
  AvrupaAmerikan Ulusal Güvenlik Kurumu NSA'in, popüler sosyal paylaşım platformu Facebook üzerinden bilgisayarlara sızdığı öne sürülüyor.
 • Almanya'da dokunulmazlığı olan dinlenemiyor - ses_ve_goruntu_kaydi
  Almanya'da dokunulmazlığı olan dinlenemiyor13.03.2014
  AvrupaAlmanya'nın önde gelen Türk kökenli avukatlarından Aziz Sarıyar, Almanya'da başbakan, bakan ya da milletvekillerinin dokunulmazlığı olduğu sürece dinlenemeyeceğini söyledi.
 • Yalçın DOĞAN

  Son destan: Berkin - ses_ve_goruntu_kaydi
  Son destan: Berkin12.03.2014
  Yazarlar“EV temizledim, ırgatlık yaptım, Berkin okusun diye.”
 • Ayşe ARMAN

  Antalya’nın galibi kim olacak? - ses_ve_goruntu_kaydi
  Antalya’nın galibi kim olacak?02.03.2014
  Yazarlar
 • “Devletin bütün sırlarını bunların Reza Zerrab’a teslim etmediğini kim biliyor?” - ses_ve_goruntu_kaydi
  “Devletin bütün sırlarını bunların Reza Zerrab’a teslim etmediğini kim biliyor?”28.02.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Devletin bütün sırlarını bunların Reza Zerrab’a teslim etmediğini kim biliyor? Neden her şeyi getirip Cemaat’e bağlıyorlar?” dedi.Başbakan ile oğluna ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili de konuşan Kılıçdaroğlu, ''Başbakanın oğluyla yaptığı son ses kaydını dinledikten sonra ben o kişiye başbakan demeyeceğim.Benim gözümde başçalandır'' ifadelerini kullandı.
 • 50 milyon dolarlık kayıt cihazı ithal edildi - ses_ve_goruntu_kaydi
  50 milyon dolarlık kayıt cihazı ithal edildi27.02.2014
  EkonomiTürkiye, geçen yıl 50 milyon dolarlık ses ve görüntü kaydeden cihaz ithal etti.Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, söz konusu ithalatın yüzde 55,4'üne karşılık gelen kısmı "sadece televizyon kameralarının aldığı ses ve görüntüleri kaydedebilen kameralar" kategorisinde yapıldı.Söz konusu kategoride 27,7 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirilirken, bu kategoride ithalat bir önceki yıla göre yüzde 56 arttı.
 • Yalçın BAYER

  Üniversitelerin topluma katkı misyonu yok mudur - ses_ve_goruntu_kaydi
  Üniversitelerin topluma katkı misyonu yok mudur27.02.2014
  YazarlarAKADEMİSYEN bir okurumuzla konuşuyoruz:
 • Bahçeli'den ses kaydı açıklaması - ses_ve_goruntu_kaydi
  Bahçeli'den ses kaydı açıklaması25.02.2014
  GündemMHP lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında olduğu iddia edilen ses kaydına ilişkin açıklamasında; “Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen telefon görüşmelerinin dün sanal medyaya düşmesi haklı olarak gündeme damga vurmuştur.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 17 Aralık 2013 günü erken saatlerde başlatılan Büyük Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu’nun hemen akabinde Başbakan'ın kanun kaçağı oğluyla telefon üzerinden yaptığı konuşmalar akıllara durgunluk vermiştir” dedi.
 • Demirtaş: Montajsa çok kolay 20 dakikada anlaşılır - ses_ve_goruntu_kaydi
  Demirtaş: Montajsa çok kolay 20 dakikada anlaşılır25.02.2014
  GündemBDP lideri Selahattin Demirtaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili grup toplantısında açıklamalar yaptı.Demirtaş 'Meclis’in karşısında TÜBİTAK var.Başbakan ve oğlu ses kayıt örneklerini verir, 20 dakika sonra bu seslerin ikisine ait olup olmadığı anlaşılır.' dedi.
 • Belediyeler demokratik özerklikte model olacak - ses_ve_goruntu_kaydi
  Belediyeler demokratik özerklikte model olacak24.02.2014
  GündemBDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ile tartışmalı yasalar Meclis’te görüşülürken bir akşam vakti buluştuk.
 • MHP'den Başbakan'a sert cevap - ses_ve_goruntu_kaydi
  MHP'den Başbakan'a sert cevap23.02.2014
  GündemBaşbakan, Sivas'ta MHP lideri Bahçeli'yi ''Kabataş'ta türbanlı kadına saldırı yok, özür dile'' sözleri nedeniyle eleştirdi ve ''Aile nedir, çoluk çocuk nedir bilmez o.Türk'ün örfünde başörtülü kadına el uzatmak yoktur diyor.Sen zaten Gezicilerle hareket ettin.Bunu benim başörtülü bacıma Geziciler yaptı'' dedi.Seçim irtibat bürosunun açılışı için Sakarya'da bulunan ve vatandaşlara hitap eden Bahçeli, bu konuya hiç değinmedi ama MHP'den Başbakan'a sert yanıt geldi.MHP'den yapılan yazılı açıklamada, ''Sizin zihniyetinize göre; Türkiye Cumhuriyetini gençliğe emanet eden ve her bir Türk gencini evlat hükmünde gören Mustafa Kemal Atatürk de mi soyca evladı yok diye insan sevgisinden mahrumdur?'' ifadeleri kullanıldı.
 • TSK'ya sızmışlar - ses_ve_goruntu_kaydi
  TSK'ya sızmışlar20.02.2014
  GündemBaşbakan Tayyip Erdoğan, ‘son çete’ olarak nitelendirdiği Gülen Cemaati’ne yüklendiği grup konuşmasında, “Bu çete de tarihe karıştığında, bu paralel yapı da çöktüğünde demokrasinin önünde hiçbir engel kalmayacak” dedi.Adana’da TIR’ların durdurulmasına da değinen Erdoğan, “Bu, düpedüz bir casusluk operasyonudur.Malum TSK’nın o nezih yapısı farklı ama oraya da bunlar bu sızmalarını yapmış durumda.İşte onun için dik duracağız” diye konuştu.Erdoğan özetle şunları söyledi:
 • AK Parti'den seçim kılavuzu - ses_ve_goruntu_kaydi
  AK Parti'den seçim kılavuzu19.02.2014
  GündemAK Parti, 30 Mart Yerel Seçimleri aday ve parti çalışanlarının uyması gereken kuralları içeren bir Seçim Kılavuzu yayınladı.Kılavuzda belediye başkan adaylarının isimlerinin broşür, kartvizit, bloknot, CD, USB ve billboardlarda nasıl yazılacağı en ince ayrıntısına kadar tarif edildi.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - ses_ve_goruntu_kaydi
  Erdoğan'dan önemli açıklamalar18.02.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu.Erdoğan, Kabataş görüntülerinin yayınlanması sonrası başlayan tartışmalara değinerek, "Eğer o kadın başörtülü olmasaydı bu linç olur muydu?" dedi.
 • Başbakan Erdoğan'dan
  Başbakan Erdoğan'dan "ses kayıtlarına" ilişkin suç duyurusu15.02.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin 11 Şubat'taki TBMM Grup Toplantısı'nda, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma dosyasına ait ses kayıtlarını dinleten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile gizliliği ihlal eden kamu görevlileri hakkında suç duyurusunda bulundu.Hazırlık soruşturmasının, CMK'nın 157.maddesine göre gizli olduğu belirtilen dilekçede, şunlar ifade edildi: "Esas amaç soruşturma yapma olmayıp, Anayasa'nın 6.maddesinde ifade edilen 'kaynağını Anayasa'dan almayan bir devlet yetkisinin kullanımıdır.Yine bu davranış, Anayasa'nın başlangıç kısmında yer alan, 'Anayasa'da gösterilen hürriyetçi demokrasi ve bunun icaplarıyla belirlenmiş hukuk düzeni dışına çıkılamayacağı' kuralının ihlalidir.Hükümeti devirmek için plan yapanların elbetteki bu davranışlarının sonuçlarına katlanması gerekmektedir"
 • Bekir Bozdağ'dan Baykal açıklaması - ses_ve_goruntu_kaydi
  Bekir Bozdağ'dan Baykal açıklaması13.02.2014
  GündemAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, internette yer alan ses kayıtları ile ilgili tepkisini dile getirirken, “2010 yılında yapılan Anayasa değişikliği sırasında parlamentoda son oylama yapılıyordu.O zaman ben Grup Başkanvekiliydim.Sayın Başbakanımız bizim oturduğumuz yerde oturuyordu.Yanında Grup Başkanvekilleri ve milletvekilleri vardı.O sırada bir milletvekili geldi sayın başbakanımızın kulağına Sayın Baykal ile ilgili bir kasetin internette dolaştığını söyledi.Sayın Başbakanımız ‘hemen, derhal Binali Yıldırım beyi bana çağırın’ dedi.Arkadaşlar koştular ve Binali Yıldırım beyi buldular.Yanımızda talimat verdi, ben o talimatın birinci elden tanığıyım.‘Bunun hemen gereğini yapın’ dedi.O zaman gereği yapıldı" dedi.
 • Hasan Iğsız'ın oğluna
  Hasan Iğsız'ın oğluna "kamera kaydı" cezası05.02.2014
  GündemErgenekon Davası'nda babası emekli Orgeneral Hasan Iğsız'ın savunmasını anahtarlık şeklindeki kamerayla duruşma salonunda kaydettiği iddia edilen Hakan Iğsız'ın yargılandığı dava karara bağlandı.
 • Apple'a Türkiye'de soğuk duş - ses_ve_goruntu_kaydi
  Apple'a Türkiye'de soğuk duş31.01.2014
  EkonomiApple’ın merakla beklenen akıllı saati iWatch için Türkiye’de Apple tarafından alınmış bir resmi marka tescili yok.Fakat uyanık 5 tane firma iWatch ismini adına tescil ettirmek için Türk Patent Enstitüsü’nün kapısını çalmış.Başvurulardan ikisi reddedilirken ikisi kabul edilmiş.Bir marka başvurusu ise hala inceleniyor.Eğer Apple Türkiye’de iWatch satmak isterse öncesinden bu firmalarla anlaşması gerekebilir.Eğer bir anlaşma gerçekleşmezse mahkeme yolu açık.Söz konusu ‘uyanık’ firmalar iWatch için ütü markası başvurusu bile yapmışlar.
 • Dakikası 10 bin TL - ses_ve_goruntu_kaydi
  Dakikası 10 bin TL30.01.2014
  Ekonomiİzmir’de yaptırdığı hologramlı görüntüyle dünyada ses getiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, siyaset dünyasına yeni boyut kazandırdı.Dakikası 10 bin liradan başlayıp 20 bin liraya kadar çıkabilen, hologramlı görüntü için birçok siyasetçiler harekete geçti.
 • Esenyurt'taki saldırının dehşet anları - ses_ve_goruntu_kaydi
  Esenyurt'taki saldırının dehşet anları28.01.2014
  GündemEsenyurt’taki MHP seçim bürosuna düzenlenen ve MHP Basın Danışmanı Cengiz Akyıldız’ın ölümüme neden olan silahlı saldırı anında yaşananları gösteren görüntüler ortaya çıktı.
 • Yalçın BAYER

  Manzara-i umumiye hiç iyi değildir - ses_ve_goruntu_kaydi
  Manzara-i umumiye hiç iyi değildir21.01.2014
  Yazarlar
 • Bakan Elvan'dan internet düzenlemesi ve dinlemelerle ilgili çok önemli açıklamalar - ses_ve_goruntu_kaydi
  Bakan Elvan'dan internet düzenlemesi ve dinlemelerle ilgili çok önemli açıklamalar16.01.2014
  TeknolojiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Habertürk'te yeni internet düzenlemesiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.Yeni düzenlemeyle internet sitelerinin kapatılmayacağını, ilgili sayfanın engelleneceğini ifade eden Elvan, telefon dinlemeleriyle ilgili de 'Ben hayretler içerisinde kalıyorum.Bir insanın eşiyle yaptığı telefon konuşmasının dinlenmesi.İnsanlar bu kadar düşmemeli.Ben de bilemiyorum.Benim de çoluğum çocuğum kendim dinleniyor olabilirim.Sizler de olabilirsiniz.Ama biz de açıkçası aile olarak konuşmalarımıza dikkat ediyoruz' sözlerini kaydetti.
 • İşkence komisyonu geliyor - ses_ve_goruntu_kaydi
  İşkence komisyonu geliyor19.11.2013
  GündemGÖZALTILARDA işkence, taciz ve kötü muamele iddiaların araştırılması için ‘Kolluk Gözetim Komisyonları’ oluştulacak.
 • ABD istihbaratı Google ve Yahoo'ya sızmış - ses_ve_goruntu_kaydi
  ABD istihbaratı Google ve Yahoo'ya sızmış31.10.2013
  PlanetAmerikan Ulusal Güvenlik Ajansı'nın (NSA), Yahoo ve Google şirketlerinin tüm dünyadaki veri merkezlerini birbirine bağlayan ana iletişim hatlarına gizlice girerek, buralardaki verileri kopyaladığı bildirildi.
 • Cinayeti de kaydetmiş - ses_ve_goruntu_kaydi
  Cinayeti de kaydetmiş17.08.2013
  GündemKendisini aldattığını iddia ettiği eşi Deniz Binen’i öldüren Selam Binen’in aldatma olayını belgelemek için eve gizli kamera ve ses kayıt cihazları yerleştirdiği ortaya çıktı.Ses kayıt cihazında genç kadının öldürülmeden önce eşine “Beni öldür, izin ver kızımla vedalaşayım” dediği belirlendi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Sonraki»
Son Sayfa»»