Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ses_kayitlari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.142  adet haber bulundu.


 • İç Güvenlik Paketi TBMM'de kabul edildi - ses_kayitlari
  İç Güvenlik Paketi TBMM'de kabul edildi27.03.2015
  GündemKamuoyunda "İç Güvenlik Paketi" olarak bilinen, Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.Toplam 231 oy kullanıldı.199 kabul, 32 red oyu çıktı.
 • Yalçın BAYER

  CHP üyeleri satılır mı - ses_kayitlari
  CHP üyeleri satılır mı27.03.2015
  YazarlarCHP sosyal demokrat bir partiye yakışan biçimde 29 Mart Pazar günü üyelerle önseçime gidiyor.
 • Görgü tanığı: Uçak çok alçaktan uçuyordu, tepeye çakıldı! - ses_kayitlari
  Görgü tanığı: Uçak çok alçaktan uçuyordu, tepeye çakıldı!25.03.2015
  AvrupaFransa Alpleri'nde düşen, Lufthansa Havayollarının yan kuruluşu Germanwings uçağındaki iki kara kutudan biri bulundu.Pilotlar uçak düşerken acil çağrı sinyali vermedi.Hava şartları normaldi.Bir görgü tanığı, "Uçak çok alçaktan uçuyordu.Tepeye çakıldı" dedi.Uçağın enkazı 1.5 hektarlık alana dağıldı.Patlama olsaydı daha geniş bir alana yayılırdı.Bu nedenle terör saldırısı ihtimali zayıf.Fransız Savcılığı soruşturma başlattı.
 • Hikmet Demirkol

  İstanbul'un en yeni festivali: Parkfest - ses_kayitlari
  İstanbul'un en yeni festivali: Parkfest23.03.2015
  Yazarlar
 • Ahmet Altan:
  Ahmet Altan: "Toplum AKP’yi kenara itecek"15.03.2015
  Hayat2007-2012 arasında yönettiği Taraf, Türk basınının en tartışmalı gazetesi oldu.Manşetleriyle askeri vesayeti hedef aldı.Ahmet Altan, korkusuz başyazılarıyla döneme damga vurdu.Ama zaman Balyoz süreciyle ilgili çelişkileri, haksızlıkları da ortaya çıkardı.Hükümet, “Milli orduya kumpas kuruldu” dedi.Anayasa Mahkemesi davanın yeniden görülmesine karar verdi.Sonunda gazeteci Mehmet Baransu da tutuklanınca Ahmet Altan “Çoluğu çocuğu bırakın, ben buradayım, benimle konuşun” diye meydan okudu.Tam da son romanı ‘Ölmek Daha Kolaydır Sevmekten’i bitirdiği günlerde.Ahmet Altan seneler sonra ilk kez Hürriyet Pazar’a konuştu.
 • Kozmik Oda soruşturmasına verilen takipsizlik kararında çarpıcı ifadeler - ses_kayitlari
  Kozmik Oda soruşturmasına verilen takipsizlik kararında çarpıcı ifadeler12.03.2015
  GündemAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının, kamuoyunda "Kozmik Oda" soruşturması olarak anılan ve bazı Seferberlik Tetkik Kurulu Personelinin adının karıştığı soruşturmaya ilişkin takipsizlik kararında, soruşturmanın Ankara Emniyet Müdürlüğüne gelen ihbar telefonu üzerine başlatıldığı, ihbarın Keçiören'deki bir telekom bayisinden yapıldığı, iş yerinde kamera bulunmadığı ve ihbarcının tespit edilemediği belirtildi.Kararda, 19 Aralık 2009'da yakalanan şüpheliler E.Y.B.ve İ.G'nin ifadelerinde, bölge başkanından aldıkları şifahi emirle Bülent Arınç'ı değil Albay B.K'yi yaklaşık bir yıldır takip ettiklerini söyledikleri ifade edildi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  13 üstü çıplak yazar - ses_kayitlari
  13 üstü çıplak yazar10.03.2015
  YazarlarYILLAR önce “Andıç tuzağı”na düşürülüp, hayatımın en büyük utancına imza attığımda, bizim mahalleden beni savunan tek kişi çıkmamıştı.
 • O iş adamına 5 kuruşluk tazminat davası - ses_kayitlari
  O iş adamına 5 kuruşluk tazminat davası07.03.2015
  EgeCHP İl Gençlik Kolları Başkanlığı, 17- 25 Aralık döneminde dinlenen ses kayıtları internet ortamında yayınlanan ve Türk halkına hakaret ettiği ileri sürülen işadamı Mehmet Cengiz hakkında suç duyurusunda bulunup, aleyhine 5 kuruşluk manevi tazminat davası açtı.
 • CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor - ses_kayitlari
  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor05.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter'da Fuat Avni'nin yazdığı partilerinin kapatılacağı iddialarına yönelik, "Onunla ilgili bir hazırlık yapıldığını biz çok iyi biliyoruz.İddia doğru.Hazırlık yapıldığını, hazırlıkların kimler tarafından yapıldığını, bir kitabın basıldığını, yakın bir süreç içinde bu kitabın piyasaya sürüleceğini, bütün bunları biliyoruz.Bekliyoruz.Bunların hepsinin hesabını yargıda soracağız" dedi.
 • Belki siz de tacizcisiniz - ses_kayitlari
  Belki siz de tacizcisiniz23.02.2015
  HayatŞiddet gören kadınlara yönelik çalışmalarıyla tanınan Mor Çatı Vakfı’nın katkısıyla hazırladığımız testteki bu maddeler, karşı taraf hoşnutsuzluk hissettiği anda ‘cinsel taciz’ olarak değerlendiriliyor.Gündelik hayatta bu sorulara ‘Evet’ yanıtını veriyorsanız hareketlerinize dikkat edin.Zira yaptığınız ‘taciz’e giriyor.
 • Eskimiş bütün siyasi anlayışlar yenilenmeli - ses_kayitlari
  Eskimiş bütün siyasi anlayışlar yenilenmeli22.02.2015
  HayatMehmet Ali Çelebi, birliğinde gözaltına alındığında tarih, Eylül 2008’di.Geleceğin generalleri arasında gösteriliyordu.Ancak o, Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan ilk muvazzaf subay oldu.‘Sehven’ olayıyla tanınan Teğmen Çelebi’nin 16.5 yıl hapis cezasına çarptırıldığı dosya Yargıtay’da bekleyedursun, o TSK’dan emekli oldu ve siyasete girme kararı aldı.
 • Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim - ses_kayitlari
  Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim17.02.2015
  PlanetKamuoyunda Ergenekon davasıyla tanınan savcı Zekeriya Öz ile BBC Türkçe’nin yaptığı uzun söyleşinin 17-25 Aralık soruşturmaları ile alakalı bugünkü bölümü yayınlandı.Röportajın üçüncü bölümü yarın yayınlanacak.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Türkiye’nin Engelsiz Kapısı: TBMM - ses_kayitlari
  Türkiye’nin Engelsiz Kapısı: TBMM16.02.2015
  YazarlarMerhabalar sevgili okurlar.
 • Bir iletişim ağı kurdum ikimize özel! - ses_kayitlari
  Bir iletişim ağı kurdum ikimize özel!15.02.2015
  EğitimÜcretsiz mesaj servisleri 5 yılda mantar gibi türedi.450 milyon kullanıcıyla WhatsApp hâlâ çok popüler olsa da onlarca ücretsiz uygulamanın da söyleyecek çok sözü var.Bu arada çiftler de unutulmamış.
 • Doğan HIZLAN

  Güfteye can veren sanatçı - ses_kayitlari
  Güfteye can veren sanatçı12.02.2015
  YazarlarMÜZEYYEN SENAR’ı hem taş plaklarından dinledim hem de canlı!
 • Guardian: Anti-Tweet lider ilk tweet'ini attı - ses_kayitlari
  Guardian: Anti-Tweet lider ilk tweet'ini attı11.02.2015
  PlanetGuardian gazetesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hesabından atılan ilk tweet ile ilgili olarak ''Türkiye'nin teknoloji fobili cumhurbaşkanı ilk tweet’ini atarak Twitter'e düşmanlığını en sonunda kaybetti mi?'' diye yazdı.
 • 101 seste 1 numara 2 numara - ses_kayitlari
  101 seste 1 numara 2 numara10.02.2015
  Gündemİstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ndeki 2 harddisk’in içinde bulunan ve aralarında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da bulunduğu 101 kişinin ses kayıtlarıyla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmanın 1 numaralı şüphelisinin Fethullah Gülen, 2 numaralı şüphelisinin ise halen ABD’de bulunan Taraf gazetesi yazarı eski polis Emre Uslu olduğu ortaya çıktı.
 • Mısır’da ses kaydı depremi - ses_kayitlari
  Mısır’da ses kaydı depremi09.02.2015
  PlanetAbdülfettah Sisi’nin cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmadan önce 2014 başında yardımcılarıyla yaptığı iddia edilen konuşmaların ortaya çıkması Mısır’ı karıştırdı.
 • Harddiskteki 101 ses - ses_kayitlari
  Harddiskteki 101 ses09.02.2015
  Gündemİstanbul Terörle Mücadele Şubesi'nde bulunan 2 harddiskte yapılan incelemede, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere tüm bakanların dinlenen telefonlarından elde edilen ses kayıtları ele geçirildi.Ses kayıtları soruşturmanın yürütüldüğü odadaki çalışma masasının çekmecesinde bulundu.Ses kayıtları depolanan 101 isim arasında büyükelçiler, akademisyenler ve çok sayıda bürokrat da var.Dinlemeler 2010-2013 arasında gerçekleştirildi.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 80 şüphelisi bulunan soruşturmada dün 21 polis hakkında gözaltı kararı aldı.İstanbul merkezli yapılan operasyonda 9 ilden gözaltılar oldu.
 • Başsavcılık'tan flaş 'operasyon' açıklaması - ses_kayitlari
  Başsavcılık'tan flaş 'operasyon' açıklaması09.02.2015
  Gündemİstanbul Cumhuriyet Başsavcılısı Hadi Salihoğlu, dün 29 polisin gözaltına alınmasına ilişkin operasyonun detaylarına ilişkin 2 sayfalık yazılı açıklama yaptı.
 • CHP'li vekillerden Hidayet Karaca ve Yakub Saygılı'ya ziyaret - ses_kayitlari
  CHP'li vekillerden Hidayet Karaca ve Yakub Saygılı'ya ziyaret09.02.2015
  GündemCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ve CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz, Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve İstanbul Mali Şube eski Müdürü Yakub Saygılı’yı ziyaret etti.Silivri Cezaevi’ne sabah saat 10.00’da gelen CHP’liler, yaklaşık 3 saat cezaevinde kaldı.
 • TBMM'de 766 kamera 24 saat çekim yapıyormuş - ses_kayitlari
  TBMM'de 766 kamera 24 saat çekim yapıyormuş30.01.2015
  GündemTBMM Başkanvekili Sadık Yakut, CHP'li Umut Oran'ın sorusunu yanıtladı.Yakut'un cevabına göre TBMM'de 766 kamera sürekli çekim yapıyor.Kameraların ses kaydı özelliği bulunsada bu özellik kullanılmıyor.
 • AirAsia uçağı yardımcı pilotun kontrolündeyken düşmüş - ses_kayitlari
  AirAsia uçağı yardımcı pilotun kontrolündeyken düşmüş29.01.2015
  PlanetEndonezya'nın Surabaya kentinden Singapur'a giderken kaza yapan AirAsia uçağının düştüğü sırada kaptan pilotun kontrolünde olmadığı ortaya çıktı.
 • Hikmet Demirkol

  Mabel Matiz için geri sayım başladı - ses_kayitlari
  Mabel Matiz için geri sayım başladı28.01.2015
  YazarlarSon birkaç aydır yoğun şekilde yeni albüm için stüdyoda olan Mabel Matiz’den güzel haberler var.
 • Fatih Altaylı: “Alo Fatih ile karıştırılmak bana çok dokundu” - ses_kayitlari
  Fatih Altaylı: “Alo Fatih ile karıştırılmak bana çok dokundu”26.01.2015
  GündemGazeteci Fatih Altaylı, özgür bir medya olsaydı 17/25 Aralık soruşturmalarının da medyada daha farklı yer bulacağını ifade etti.“Bazılarının çocukları Türkiye'de yaşamaya utanacak!” diyen Altaylı, 'Alo Fatih' yani Fatih Saraç'la adının karıştırılmasının kendisine çok dokunduğunu ifade etti.
 • Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu - ses_kayitlari
  Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu20.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ne sanalı, biz gerçeğinde yaşıyoruz! - ses_kayitlari
  Ne sanalı, biz gerçeğinde yaşıyoruz!16.01.2015
  YazarlarNEW York Times gazetesinin bir haberinde yaptığı yanlışlık, sanal âlemde “yeni bir ülkenin” kurulmasına neden oldu.
 • Okullara yeni sosyal medya kriteri - ses_kayitlari
  Okullara yeni sosyal medya kriteri11.01.2015
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı, öğrencilere ait fotoğraf, ses ya da video kayıtlarının sosyal medyada paylaşılmasını yasaklamıştı.Yapılan yeni açıklamaya göre kamuoyuyla paylaşılmasında fayda görülen ‘ses, görüntü ve video kayıtları’ öğrenci velilerinden izin alınarak yayınlanabilecek.
 • Kıbrıs’ta şike operasyonu - ses_kayitlari
  Kıbrıs’ta şike operasyonu10.01.2015
  FutbolKIBRIS Rum Kesimi’nde iki hakem şike iddasıyla gözaltına alındı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Ulan hepimiz buradayız be - ses_kayitlari
  Ulan hepimiz buradayız be04.01.2015
  Yazarlar3 Ekim 2012’de Türkiye Büyük Millet Meclisi Darbeleri Araştırma Komisyonu’nda tanık olarak dinlendim.
 • Razi CANİKLİGİL

  Amerikalı polisin ölümüne neden olayı cep telefonu ile kaydettim - ses_kayitlari
  Amerikalı polisin ölümüne neden olayı cep telefonu ile kaydettim02.01.2015
  YazarlarBu köşede en son yazdığım yazı, ABD’deki polis şiddeti ve nedenleri ile ilgiliydi.Yazıda bu yıl 25 yılımı dolduracağım bu ülkede hiçbir polis şiddetine ya da herhangi bir gasp olayına şahit olmadığımı yazmıştım.
 • Deniz Gürel

  Daha iyi bir yıl dileğiyle - ses_kayitlari
  Daha iyi bir yıl dileğiyle31.12.2014
  YazarlarBir yılın daha son günü.Türkiye, bilhassa da Ankara için yorucu, zorlu bir yılı geride bıraktık.
 • Ayşe ARMAN

  Kadınların sokağa çıkmalarının dahi tartışıldığı bir ülkeyiz! - ses_kayitlari
  Kadınların sokağa çıkmalarının dahi tartışıldığı bir ülkeyiz!31.12.2014
  YazarlarTabii ki mücadele edeceğiz! Yılmayacağız! Ama bir de gerçekler var, eski KADER Başkanı ve Eşitlik İzleme Kadın Grubu kurucularından Avukat Hülya Gülbahar’la dün başlayan sohbetimiz, bugün de devam ediyor.Evet, yılın son günü için iç acıcı şeyler anlatmıyor.Ama ülkemiz kadınlarının bir bölümü için maalesef hiç de iç açıcı şeyler olmuyor! Benim de yeni yıl kararlarımdan biri, 2015’te kadın meselesi üzerine her zamankinden daha fazla yazıp çizmek.Hazır olun yani!!!
 • Birinci Başkanlık Kurulu YBP’nin - ses_kayitlari
  Birinci Başkanlık Kurulu YBP’nin30.12.2014
  GündemYüksek yargıdaki paralel yapıyı tasfiye etmek için çıkarılan son yargı paketi kapsamında Yargıtay’daki dairelerin işbölümünü ve üyelerin dağılımını yeniden yapacak kritik Yargıtay Birinci Başkanlık Kurulu seçimleri dün yapıldı.
 • Hem kızım hem karım ol - ses_kayitlari
  Hem kızım hem karım ol28.12.2014
  GündemANTALYA’da bir anadolu lisesinde geçen ay 11’inci sınıfların geometri dersinin yazılı sınavında, 5 öğrenci kopya çekerken yakalandı.
 • MİT 'fişlemesi' yasal oluyor - ses_kayitlari
  MİT 'fişlemesi' yasal oluyor27.12.2014
  Gündem76 milyon Türk’ün yasal olarak fişlenmesinin önünü açan tasarı TBMM’ye geldi.Fişleme yetkisi verilecek üç kurum MİT, jandarma ve emniyet bize sormadan tüm verilerimizi, genetik bilgilerimizi ve hatta kişi kendisi bir şekilde kamuoyunda açıkmışsa, cinsel tercihini, dinini, mezhebini bile fişleyebilecek.Tartışmaya çok açık tasarıdaki en hassas bölümlerden biri ise, bu fişlemeden haberimizin olmayacağı.Yani tasarı, vatandaşa “Benimle ilgili hangi veriler depolanıyor” diye sorma hakkını tanımıyor.İşte o tasarıyla ilgili çarpıcı ayrıntılar.
 • Öğretmenden öğrencisine: Ev tutarım hem kızım, hem eşim olursun - ses_kayitlari
  Öğretmenden öğrencisine: Ev tutarım hem kızım, hem eşim olursun27.12.2014
  GündemANTALYA'da kopya çekerken yakalanan 4’ü kız 5 öğrenciden 16 yaşındaki E.T.’yi, disiplin sürecine ilişkin görüşmeler sırasında taciz ettiği öne sürülen rehber öğretmen 47 yaşındaki M.S.hakkında suç duyurusunda bulunuldu.Öğretmenin "Bir ev tutarım sana, hem kızım, hem eşim olursun" gibi ifadeler kullandığı, vücudundaki dövmeyi görmek için tişörtünü açmaya çalıştığı öne sürüldü.
 • Yalçın DOĞAN

  Davutoğlu’nun ilk yenilgisi - ses_kayitlari
  Davutoğlu’nun ilk yenilgisi24.12.2014
  YazarlarREZA Zarrab ile ilgili İran’da yürütülen soruşturmayla bağlantılı dosyaların istenmesi için dilekçe veriyor Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu üyesi Erdal Aksünger (CHP).Komisyon Başkanı Hakkı Köylü’den (AKP) ses çıkmıyor.
 • 4 eski Bakan için karar günü - ses_kayitlari
  4 eski Bakan için karar günü22.12.2014
  Gündem17-25 Aralık operasyonlarının ardından AK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki suçlamaları soruşturan Meclis Komisyonu, kader oylamasını bugün yapıyor.Zafer Çağlayan için 'altın çıkışı' Muammer Güler için 'imtiyaz sağlamak' Egemen Bağış için 'Reza Zarrab'a aracılık' ve Erdoğan Bayraktar için 'tavassut göz yumma' suçlamaları oylanacak.Soruşturma önergesine göre Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar hakkında 2, Egemen Bağış hakkında 3, Muammer Güler hakkında ise 4 ayrı suçlama bulunuyor.
 • Yunanistan’daki cumhurbaşkanlığı seçiminde rüşvet iddiası - ses_kayitlari
  Yunanistan’daki cumhurbaşkanlığı seçiminde rüşvet iddiası19.12.2014
  PlanetYunanistan, rüşvet skandalı iddiaları ile çalkalanıyor.Ülkeyi sarsan yeni rüşvet skandalı iddiasını siyasi partiler veya medya değil, Yunanistan’ın 1 numaralı stand-up’çısı Lakis Lazopulos ortaya attı.
 • Morrissey İstanbul'da konser verdi - ses_kayitlari
  Morrissey İstanbul'da konser verdi18.12.2014
  AvrupaAlternatif rock müziğin önemli gruplarından The Smiths'in vokalisti Morrissey, Volkswagen Arena'da İstanbullu hayranlarıyla buluştu.
 • Sadi TİRAK

  Haftanın müzikleri - ses_kayitlari
  Haftanın müzikleri14.12.2014
  Yazarlar
 • "Aslında herkes sevinmeli."12.12.2014
  AvrupaABD’de değişim programı çerçevesinde bulunduğu sırada, garajına izinsiz girdiği ev sahibi tarafından öldürülen 17 yaşındaki Diren Dede’nin katil zanlısının yargılanması devam ediyor.Zanlı Markus Kaarma'nın cinayetten sonra yaptığı telefon görüşmelerin kayıtları bugünkü duruşmada jüriye dinletildi.Kaarma'nın "Salaklar, burası daha da emniyetli bir mahalle olduğu için sevinmeli" şeklinde konuştuğu ortaya çıktı.
 • Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi - ses_kayitlari
  Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi11.12.2014
  GündemCHP MYK tarafından disipline sevk edilen Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) tarafından partiden ihraç edildi.Batum, kararı basından öğrendiğini ve ihraç kararının hukuka aykırı olduğunu söyleyerek, ''Komplodur.Bunu bana yapanlardan, MYK üyelerinden tek tek hesabını soracağım'' dedi.
 • Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili davanın ikinci duruşması yapıldı - ses_kayitlari
  Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili davanın ikinci duruşması yapıldı05.12.2014
  GündemKAHRAMANMARAŞ’tan Yozgat’ın Yerköy İlçesi’ndeki mitinge giderken helikopterin Göksun İlçesi’nde düşmesi sonucu 5 kişiyle birlikte yaşamını yitiren BBP'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin dönemin Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Dursun Özmen hakkında ’görevi kötüye kullanma’ suçlamasıyla açılan davanın ikinci duruşması, Kahramanmaraş 7’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yapıldı.Davanın tek sanığı Dursun Özmen, Isparta’dan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi’yle (SEGBİS) katıldığı duruşmada hakkındaki suçlamaları reddedip 'günah keçisi ilan edildiğini' söyledi.
 • Yasin Girgin

  Facebook kayıtları boşanmada delil olur mu? - ses_kayitlari
  Facebook kayıtları boşanmada delil olur mu?04.12.2014
  YazarlarEşimle yaklaşık 6 yıldır evliyiz.Ancak son 1 yıldır ayrı evlerde yaşıyoruz.
 • Çeçenistan'da çatışma: 10 polis öldürüldü - ses_kayitlari
  Çeçenistan'da çatışma: 10 polis öldürüldü04.12.2014
  PlanetRusya Federasyonu'na bağlı Çeçenistan Özerk Cumhuriyeti'nde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmalarda 10 polis hayatını kaybetti.Dokuz saldırgan öldürülürken, 28 kişi de yaralandı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Diğerleriyle aynı çuvala konmak!’ - ses_kayitlari
  ‘Diğerleriyle aynı çuvala konmak!’01.12.2014
  YazarlarESKİ Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Soruşturma Komisyonu’nda gündeme gelen mal varlığı ile ilgili konuları Hürriyet Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek’e açıklarken ilginç bir yorum da yaptı.
 • Bağış ve Bayraktar'ın ifadelerinde 'tape' farkı - ses_kayitlari
  Bağış ve Bayraktar'ın ifadelerinde 'tape' farkı30.11.2014
  GündemMECLİS Soruşturma Komisyonu’na verilen ifadeler, soruşturulan eski bakanların ‘tape’ kayıtlarına farklı bakış açılarını da ortaya koydu.
 • Evlilikte de özel hayat var - ses_kayitlari
  Evlilikte de özel hayat var30.11.2014
  GündemBir bürokrat eşiyle arasında geçimsizlik olduğunu ispatlamak için gizlice çektiği kavga görüntülerini mahkemeye sundu.Mahkeme de, Yargıtay da ‘Özel hayat’ diyerek görüntüleri delil saymadı.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»