Ses Kayıtları


 • Morrissey İstanbul'da konser verdi - ses kayıtları

  Morrissey İstanbul'da konser verdi18.12.2014

  Avrupa

  Alternatif rock müziğin önemli gruplarından The Smiths'in vokalisti Morrissey, Volkswagen Arena'da İstanbullu hayranlarıyla buluştu.
 • "Aslında herkes sevinmeli." - ses kayıtları

  "Aslında herkes sevinmeli."12.12.2014

  Avrupa

  ABD’de değişim programı çerçevesinde bulunduğu sırada, garajına izinsiz girdiği ev sahibi tarafından öldürülen 17 yaşındaki Diren Dede’nin katil zanlısının yargılanması devam ediyor.Zanlı Markus Kaarma'nın cinayetten sonra yaptığı telefon görüşmelerin kayıtları bugünkü duruşmada jüriye dinletildi.Kaarma'nın "Salaklar, burası daha da emniyetli bir mahalle olduğu için sevinmeli" şeklinde konuştuğu ortaya çıktı.
 • Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi - ses kayıtları

  Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi11.12.2014

  GÜNDEM

  CHP MYK tarafından disipline sevk edilen Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) tarafından partiden ihraç edildi.Batum, kararı basından öğrendiğini ve ihraç kararının hukuka aykırı olduğunu söyleyerek, ''Komplodur.Bunu bana yapanlardan, MYK üyelerinden tek tek hesabını soracağım'' dedi.
 • Çeçenistan'da çatışma: 10 polis öldürüldü - ses kayıtları

  Çeçenistan'da çatışma: 10 polis öldürüldü04.12.2014

  DÜNYA

  Rusya Federasyonu'na bağlı Çeçenistan Özerk Cumhuriyeti'nde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmalarda 10 polis hayatını kaybetti.Dokuz saldırgan öldürülürken, 28 kişi de yaralandı.
 • Evlilikte de özel hayat var - ses kayıtları

  Evlilikte de özel hayat var29.11.2014

  GÜNDEM

  Bir bürokrat eşiyle arasında geçimsizlik olduğunu ispatlamak için gizlice çektiği kavga görüntülerini mahkemeye sundu.Mahkeme de, Yargıtay da ‘Özel hayat’ diyerek görüntüleri delil saymadı.
 • Bağış ve Bayraktar'ın ifadelerinde 'tape' farkı - ses kayıtları

  Bağış ve Bayraktar'ın ifadelerinde 'tape' farkı29.11.2014

  GÜNDEM

  MECLİS Soruşturma Komisyonu’na verilen ifadeler, soruşturulan eski bakanların ‘tape’ kayıtlarına farklı bakış açılarını da ortaya koydu.
 • Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı - ses kayıtları

  Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı25.11.2014

  GÜNDEM

  DÖRT eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu haberlerine yayın yasağı getirildi.Yayın yasağının gerekçesi şu: “Eski Bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın kişilik haklarının zedelenmesinin önlenmesi, şöhret ve diğer haklarının korunması…”
 • Fişleyecekler - ses kayıtları

  Fişleyecekler21.11.2014

  GÜNDEM

  Hükümet tarafından 3’ncü kez revize edilen ve Bakanlar Kurulu’nda imzaya açılan Kişisel Verilerin Korunması Tasarısı’nda önemli değişiklikler yapıldı.
 • Babasıyla eşinin ilişkisini itiraf ettirip internette paylaştı - ses kayıtları

  Babasıyla eşinin ilişkisini itiraf ettirip internette paylaştı19.11.2014

  Avrupa

  MANİSA’da oturan G.T., babası ve eski eşi H.Ö.arasında ilişkisi olduğu iddiasına yönelik ses kayıtlarını internet ortamında paylaştı.G.T., boşandığı eşinin babasının yanı sıra, bir arkadaşı ve eski patronuyla da kendini aldattığını öne sürdü.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Milli iradeye saygı unutuldu - ses kayıtları

  Milli iradeye saygı unutuldu19.11.2014

  YAZARLAR

  İÇİŞLERİ Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken MHP’li Milletvekili Mehmet Günal, İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya bir soru sormuş:
 • Tapeler uygun - ses kayıtları

  Tapeler uygun17.11.2014

  GÜNDEM

  Adli Tıp Kurumu Fizik İhtisas Dairesi Ses ve Görüntü İnceleme Şubesi, 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili Emniyet’in tapeye (ses kayıtlarının çözüm metni) dönüştürdüğü 2593 ayrı ses kaydında ‘uygunluk’ incelemesi yaptı.Türkçe 2483 kaydın çözümünde, “Cümle eklemesi veya cümle çıkartması sonucu anlam bütünlüğünü bozacak değişiklik” tespit edilmedi.
 • Ve Philae uykuya daldı - ses kayıtları

  Ve Philae uykuya daldı14.11.2014

  DÜNYA

  Dünyadan 510 milyon kilometre uzaktaki 67P/Çuryumov-Gerasimenko adlı kuyrukluyıldıza Rosetta uydusundan çarşamba günü inmeyi başaran ancak pili giderek azalan uzay modülü Philae'den kötü haber geldi.Son enerjisini de topladığı bulguları Dünya'ya geçmek için kullanan Philae, uyku moduna geçti.
 • Semiha Berksoy müzelik eserleriyle galeride - ses kayıtları

  Semiha Berksoy müzelik eserleriyle galeride11.11.2014

  Keyif

  Daha önce hep müzelerde sergilenen Semiha Berksoy ilk kez bir galeride, Galerist’de izleyiciyle buluşuyor.Bütün resimlerin hikâyeleriyle yer alacağı sergiden elde edilecek gelir sanatçının adına açılacak müze için kullanılacak.
 • Hilmi Özkök: Duymadım - ses kayıtları

  Hilmi Özkök: Duymadım10.11.2014

  GÜNDEM

  Balyoz Davası’nda aldıkları mahkumiyet kararları Yargıtay tarafından bozulan 62 sanığın yargılandığı davanın 2'nci duruşmasında eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman da ikinci kez tanıklık yapmak için adliyeye geldi.Özkök, duruşmada "Balyoz, Oraj ve Suga isimli planları duymadım'' dedi, Yalman ise ''Bilgi ve belgeye sahip değilim.Basından öğrendim'' ifadelerini kullandı.
 • Berkin eylemine katılan akademisyene slogan davası - ses kayıtları

  Berkin eylemine katılan akademisyene slogan davası23.10.2014

  GÜNDEM

  BERKİN Elvan’ın ölümüyle ilgili olarak Karaman’da yapılan basın açıklamasına katıldığı ve Başbakan Tayyip Erdoğan aleyhine slogan attığı gerekçesiyle akademisyen Elifhan Köse’nin de aralarında bulunduğu toplam 3 kişi hakkında, “hakaret” suçundan dava açıldı.Köse’in avukatı Genco Yıldırım, müvekkilinin hedef seçildiği iddia etti.
 • Erdoğan'a hakaret eden savcıya beraat - ses kayıtları

  Erdoğan'a hakaret eden savcıya beraat22.10.2014

  GÜNDEM

  Yargıtay Ceza Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve dönemin HSYK üyelerine telefonda konuştuğu sırada hakaret eden ve bu ses kaydı sosyal paylaşım sitesine düşen Cumhuriyet Savcısı Salim Demirci'nin beraatını onadı.
 • Doğan HIZLAN

  Hepimizin bildiği parçalar - ses kayıtları

  Hepimizin bildiği parçalar13.09.2014

  Yazarlar

  BAZI parçalar vardır ki duyduğumuzda çoğuna eşlik ederiz.
 • Saygılı'nın ifadesinde ilginç sözler - ses kayıtları

  Saygılı'nın ifadesinde ilginç sözler01.09.2014

  Gündem2008

  22 Temmuz operasyonunun 3'ncü dalgasında dün sabah gözaltına alınan eski Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.Yakup Saygılı'nın 40 sayfalık ifadesinde de ilginç sözler yer aldı.
 • I.Dünya Savaşı’nı tartıştılar - ses kayıtları

  I.Dünya Savaşı’nı tartıştılar01.09.2014

  Keyif

  BBC ve British Council, 29 Ağustos Cuma akşamı I.Dünya Savaşı’nın mirasını ve günümüz Türkiye’sine etkilerini konu alan bir panel düzenledi.
 • Drac Von Stoller hiç kitap okumuyor ama 155 kitabı var - ses kayıtları

  Drac Von Stoller hiç kitap okumuyor ama 155 kitabı var18.08.2014

  Keyif

  Drac Von Stoller’ı duymuş muydunuz? Duymadıysanız o sizin ayıbınız! Neticede 155 adet kitap yayınlamış bir yazardan bahsediyoruz.
 • Elif Çongur

  Mazinde bir tarih yatar, yapma Fenerbahçe! - ses kayıtları

  Mazinde bir tarih yatar, yapma Fenerbahçe!12.08.2014

  Yazarlar

  Fenerbahçe ile ilgili aşina olduğumuz şeyler var malum.
 • Soyunma odasından köstebek çıktı - ses kayıtları

  Soyunma odasından köstebek çıktı11.08.2014

  Futbol

  Ersun Yanal’a ait olduğu iddia edilen ses kaydı F.Bahçe’de bomba etkisi yarattı.Üstüne bir de Aziz Yıldırım'ın Yanal'la ilgili sözleri damga vurdu.Yıldırım, Yanal'ı bayan arkadaşlarına göre antrenman programı yapmakla suçladı.
 • Malezya uçağında hayatını kaybedenlerin cenazeleri Hollanda'ya getirildi - ses kayıtları

  Malezya uçağında hayatını kaybedenlerin cenazeleri Hollanda'ya getirildi22.07.2014

  Planet

  Ukrayna’nın doğusunda geçtiğimiz hafta füzeyle vurulduğu tahmin edilen Malezya Havayollarına ait Boing-777 uçağında hayatını kaybeden 298 kişinin naaşları Hollanda’ya getirilmeye başlandı.Bu arada, kazada vatandaşlarını kaybeden ülkelerden Avustralya’nın Başbakanı Tony Abbott, dün yaptığı açıklamada, kapsamlı bir arama çalışması yapılmadığı taktirde bazı cesetlerin hiç bulunamayabileceğini söyledi.
 • Akif BEKİ

  Sonu Sarkozy gibi mi olacak? - ses kayıtları

  Sonu Sarkozy gibi mi olacak?04.07.2014

  Yazarlar

  TAYYİP Erdoğan’ın sonu eskiden beri merak konusudur.Bazılarına göre kesin kötü olacak ama kimin sonuna benzeyecek?
 • Danimarka'da doktor iki hastasının ölümüne sebep oldu - ses kayıtları

  Danimarka'da doktor iki hastasının ölümüne sebep oldu29.06.2014

  Sağlık

  DANİMARKA’nın Odense Üniversitesi Hastanesinde doktor hatası yüzünden hayatını kaybeden 44 yaşındaki Filiz Kılıç’tan sonra 36 yaşındaki Regina Holmegaard da hayatını kaybetti.
 • Memur Teoman’a ne oldu? - ses kayıtları

  Memur Teoman’a ne oldu?22.06.2014

  Ekonomi

  GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, 17 Aralık operasyonunun ardından rüşvet almadığı için internet fenomeni olan Memur Teoman Dudak’ın sürgün edilmediğini İstanbul’da görev süresi dolduğu için Gaziantep’e atandığını açıkladı.Yazıcı, İstanbul’da sadece rüşvet iddiaları nedeniyle 7 kişi hakkında soruşturma açıldığını da kaydetti.
 • IŞİD tehdidi dış basında - ses kayıtları

  IŞİD tehdidi dış basında11.06.2014

  Planet

  Irak ve Şam İslam Devleti’nin (IŞİD), Musul’da kontrolü ele geçirdikten sonra diğer kentlere doğru ilerlemesi ve Türk Başkonsolosluğu’na düzenlediği baskın dış basının da gündemine oturdu.İngiliz Telegraph gazetesinde ise Türkiye'nin Pakistan gibi radikal İslamcı militanların hedefi olabileceği uyarısında bulunuldu.
 • 'TÜBİTAK yeryüzünde olmayan 3 nokta.' - ses kayıtları

  'TÜBİTAK yeryüzünde olmayan 3 nokta.'08.06.2014

  Gündem2008

  TÜBİTAK'ın tape raporu Meclis'e taşındı.CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "TÜBİTAK, yeryüzünde mevcut olmayan bir teknolojiden faydalanarak, ses kayıtlarını analiz etmeyi nasıl başardı" sorusunu yöneltti.
 • Nazi internet platformu destekçilerine polis baskını - ses kayıtları

  Nazi internet platformu destekçilerine polis baskını07.06.2014

  Avrupa

  Almanya genelinde 12 eyalette aşırı sağcı olduğu gerekçesiyle kapatılan "Thiazi.net" sitesi ile bağlantılı olduğu ileri sürülen kişilerin kaldığı 38 eve baskın düzenlendi.
 • Yalçın BAYER

  Başbakanlık Sarayı’nın mimarı Şefik Birkiye - ses kayıtları

  Başbakanlık Sarayı’nın mimarı Şefik Birkiye07.06.2014

  Yazarlar

  5N1K yapımcısı ve Radikal yazarı Cüneyt Özdemir köşesinde, ‘Başbakanlık Sarayı’ndaki şatafat!’ başlıklı bir yazı ilginç bilgiler içeriyor.
 • Prizden ‘Böcek’ çıktı - ses kayıtları

  Prizden ‘Böcek’ çıktı07.06.2014

  Gündem2008

  İzmir Büyükşehir Belediyesi binasındaki Teftiş Kurulu Başkanı Nalan Zitoşvili’nin odasında, ‘böcek’ olarak bilinen, GSM sim kartlı üçlü priz şeklinde, ortam dinleme cihazı bulundu.
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde böcek - ses kayıtları

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde böcek06.06.2014

  Gündem2008

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi binasındaki Teftiş Kurulu Başkanı'nın odasında, 'Böcek' olarak bilinen, GSM sim kartlı üçlü priz şeklinde, ortam dinleme cihazı bulundu.Büyükşehir Belediyesi, 'Haberleşme özgürlüğünün ortam dinlemesi yoluyla ihlal edildiği' gerekçesiyle Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • TÜBİTAK: Başbakan'ın ses kayıtları montaj - ses kayıtları

  TÜBİTAK: Başbakan'ın ses kayıtları montaj05.06.2014

  Gündem2008

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına bilirkişi raporu gönderen TÜBİTAK, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ait olduğu iddiasıyla internetten yayınlanan ses kayıtlarının montaj olduğunu bildirdi.
 • Bakan hissetti, TÜBİTAK 'montaj' dedi - ses kayıtları

  Bakan hissetti, TÜBİTAK 'montaj' dedi05.06.2014

  Gündem2008

  30 Mart seçimleri öncesinde internete sızan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'la yaptığı görüşmeler, mahkemenin isteği üzerine TÜBİTAK tarafından incelendi.TÜBİTAK, ses kayıtları konusunda "montaj" raporu verdi.TÜBİTAK'ın bağlı olduğu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da, göreve geldiği ilk günlerde yaptığı açıklamada, "tapelerin montaj olduğunu hissettim" demişti.
 • CHP'den Başbakan hakkında gensoru - ses kayıtları

  CHP'den Başbakan hakkında gensoru04.06.2014

  Gündem2008

  CHP, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında TBMM Başkanlığı'na gensoru önergesi verdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Başbakan’a sahte gazete basıp veriyorlar - ses kayıtları

  Başbakan’a sahte gazete basıp veriyorlar25.05.2014

  Yazarlar

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Almanya mitinginde, Der Spiegel’in “Cehenneme git Erdoğan” başlığı ile ilgili olarak şunu söyledi:
 • 'Ses kayıtları çok büyük olasılıkla Ömer Güney’e ait' - ses kayıtları

  'Ses kayıtları çok büyük olasılıkla Ömer Güney’e ait'22.05.2014

  Planet

  Fransız polisi, Paris’te öldürülen üç PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez suikastının tutuklu tek zanlısı Ömer Güney’in MİT yetkilileriyle yaptığı öne sürülen dokuz dakikalık ses kayıtlarını inceledi.Fransız polisi, kayıtlardaki sesin “çok büyük bir olasılıkla” Ömer Güney’e ait olduğunu belirledi.Hapisten kaçma planı yapan Güney’in ise Mart ayından bu yana tecrit hücresinde kaldığı ortaya çıktı.
 • Kocaoğlu'ndan Vali'ye 'tape'li yanıt - ses kayıtları

  Kocaoğlu'ndan Vali'ye 'tape'li yanıt18.05.2014

  Gündem2008

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için düzenlenen yürüyüş öncesi basın mensuplarının sorusu üzerine, Özel İdare mallarının paylaşımı konusunda tartıştığı İzmir Valisi Mustafa Toprak’a sert yanıt verdi.
 • Kocaoğlu'ndan Vali'ye sert yanıt - ses kayıtları

  Kocaoğlu'ndan Vali'ye sert yanıt18.05.2014

  Ege

  BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Özel İdare mallarının paylaşımı konusunda yasaları uyguladığını açıklayan Vali Mustafa Toprak’ı yanıtladı.
 • Yasin Girgin

  İş kazası kader değildir - ses kayıtları

  İş kazası kader değildir14.05.2014

  Yazarlar

  Soma’daki kaza yüreğimizi yaktı.Yüzlerce kişi, evine ekmek parası götürmek için girdiği yerin altında hayatını kaybetti.
 • Binali Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na "Milyon Ali" davası - ses kayıtları

  Binali Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na "Milyon Ali" davası09.05.2014

  Gündem2008

  Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, partisinin grup toplantılarında kendisine hakaret ettiğini öne sürdüğü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 10 bin lira manevi tazminat istemiyle dava açtı.
 • Erdoğan önergesi geliyor - ses kayıtları

  Erdoğan önergesi geliyor08.05.2014

  Gündem2008

  CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, AK Partili 4 eski bakanla ilgili soruşturma kararının ardından Başbakan Tayyip Erdoğan’la ilgili de gelecek hafta soruşturma önergesi vereceklerini açıkladı.
 • Erdoğan'a komisyon isteyeceğiz - ses kayıtları

  Erdoğan'a komisyon isteyeceğiz06.05.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.Kılıçdaroğlu dört eski bakana Meclis araştırma komisyonu kurulmasından sonra "Başbakan Erdoğan için de komisyon kurulması lazım" dedi.
 • ‘Siyah inci’ NBA takımı alacak mı? - ses kayıtları

  ‘Siyah inci’ NBA takımı alacak mı?03.05.2014

  Ekonomi

  14 yaşına anne oldu.Babasını tanımıyor.Amerika’nın en zengin siyahi insanı Oprah Winfrey şimdi ırkçılığa karşı sembol olmak için bir NBA takımı alacak mı? Almayacak mı?
 • Polise ‘izinsiz silme’ soruşturması - ses kayıtları

  Polise ‘izinsiz silme’ soruşturması02.05.2014

  Gündem2008

  Diyarbakır Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde, 2008 yılından beri bazı soruşturma dosyalarının dinleme ses kayıtlarının savcılık izni olmadan silindiği iddia edildi.
 • Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığından soruşturma - ses kayıtları

  Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığından soruşturma01.05.2014

  Gündem2008

  Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, "Terörle Mücadele Şubesi'nce yapılan bazı dinleme kayıtlarının izinsiz silindiği" iddiası üzerine soruşturma başlattı.
 • CHP’siz harita - ses kayıtları

  CHP’siz harita20.04.2014

  Gündem2008

  Doğu ve Güneydoğu’da kazananlar süreci yürütenler oldu.BDP, 2009 yerel seçimlerine göre yüzde 5.7 olan oy oranını yüzde 7’lere yükseltti.8 olan belediye sayısını 3’ü büyükşehir olmak üzere 11’e çıkardı.İlk kez Erzurum ve Elazığ’ın ilçelerinde kazandı.MHP sadece Kars’ta kazandı.
 • Yılmaz ÖZDİL

  MİT yasası - ses kayıtları

  MİT yasası19.04.2014

  Yazarlar

  İzmir, sıcak bir yaz günü, akşamüstü.30’lu yaşlarda, sarışın güzel bir kadın, direksiyonda, eski yoldan Çeşme’ye gidiyordu.
 • Kılıçdaroğlu: Seçim sonuçları beklentilerimizi karşılamadı - ses kayıtları

  Kılıçdaroğlu: Seçim sonuçları beklentilerimizi karşılamadı17.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yolsuzluk iddialarıyla ilgili olarak, “Cumhuriyet Halk Partisi’nde böyle bir olay olsaydı, Cumhuriyet Halk Partisi diye bir parti kalmazdı” dedi.''Seçimlerde yüzde 31,32 çıtasını aşabileceğimizi düşünüyorduk'' diyen CHP lideri, seçim gecesi uyumadığını, sonuçların beklentilerini karşılamadığını da söyledi.
 • MİT kanunu görüşmelerinde oy tartışması - ses kayıtları

  MİT kanunu görüşmelerinde oy tartışması15.04.2014

  Gündem2008

  Devlet istihbarat Hizmetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu'nda iktidar ile muhalefet partileri milletvekilleri arasında yerel seçimlerde alınan oy tartışması yaşandı.AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "17 gün önce bu millet kararını verdi.Dedi ki: 'CHP de yalan söylüyor, MHP de yalan söylüyor, hepsi de iftira atıyor.Ben bu iftiraların hiçbirine inanmıyorum.' Sayın Bahçeli'nin dediği gibi, ‘Tak, tak, tak, tak bir Osmanlı tokadı, şak yerdesiniz" diye MHP’ye yüklendi.
içinde

Ses Kayıtları


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz