Ses Kayıtları

 • Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu - ses kayıtları
  Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu19.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ne sanalı, biz gerçeğinde yaşıyoruz! - ses kayıtları
  Ne sanalı, biz gerçeğinde yaşıyoruz!15.01.2015
  YazarlarNEW York Times gazetesinin bir haberinde yaptığı yanlışlık, sanal âlemde “yeni bir ülkenin” kurulmasına neden oldu.
 • Kıbrıs’ta şike operasyonu - ses kayıtları
  Kıbrıs’ta şike operasyonu09.01.2015
  FutbolKIBRIS Rum Kesimi’nde iki hakem şike iddasıyla gözaltına alındı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Ulan hepimiz buradayız be - ses kayıtları
  Ulan hepimiz buradayız be03.01.2015
  Yazarlar3 Ekim 2012’de Türkiye Büyük Millet Meclisi Darbeleri Araştırma Komisyonu’nda tanık olarak dinlendim.
 • Deniz Gürel

  Daha iyi bir yıl dileğiyle - ses kayıtları
  Daha iyi bir yıl dileğiyle30.12.2014
  YazarlarBir yılın daha son günü.Türkiye, bilhassa da Ankara için yorucu, zorlu bir yılı geride bıraktık.
 • Ayşe ARMAN

  Kadınların sokağa çıkmalarının dahi tartışıldığı bir ülkeyiz! - ses kayıtları
  Kadınların sokağa çıkmalarının dahi tartışıldığı bir ülkeyiz!30.12.2014
  YazarlarTabii ki mücadele edeceğiz! Yılmayacağız! Ama bir de gerçekler var, eski KADER Başkanı ve Eşitlik İzleme Kadın Grubu kurucularından Avukat Hülya Gülbahar’la dün başlayan sohbetimiz, bugün de devam ediyor.Evet, yılın son günü için iç acıcı şeyler anlatmıyor.Ama ülkemiz kadınlarının bir bölümü için maalesef hiç de iç açıcı şeyler olmuyor! Benim de yeni yıl kararlarımdan biri, 2015’te kadın meselesi üzerine her zamankinden daha fazla yazıp çizmek.Hazır olun yani!!!
 • Birinci Başkanlık Kurulu YBP’nin - ses kayıtları
  Birinci Başkanlık Kurulu YBP’nin29.12.2014
  GündemYüksek yargıdaki paralel yapıyı tasfiye etmek için çıkarılan son yargı paketi kapsamında Yargıtay’daki dairelerin işbölümünü ve üyelerin dağılımını yeniden yapacak kritik Yargıtay Birinci Başkanlık Kurulu seçimleri dün yapıldı.
 • Hem kızım hem karım ol - ses kayıtları
  Hem kızım hem karım ol27.12.2014
  GündemANTALYA’da bir anadolu lisesinde geçen ay 11’inci sınıfların geometri dersinin yazılı sınavında, 5 öğrenci kopya çekerken yakalandı.
 • MİT 'fişlemesi' yasal oluyor - ses kayıtları
  MİT 'fişlemesi' yasal oluyor26.12.2014
  Gündem76 milyon Türk’ün yasal olarak fişlenmesinin önünü açan tasarı TBMM’ye geldi.Fişleme yetkisi verilecek üç kurum MİT, jandarma ve emniyet bize sormadan tüm verilerimizi, genetik bilgilerimizi ve hatta kişi kendisi bir şekilde kamuoyunda açıkmışsa, cinsel tercihini, dinini, mezhebini bile fişleyebilecek.Tartışmaya çok açık tasarıdaki en hassas bölümlerden biri ise, bu fişlemeden haberimizin olmayacağı.Yani tasarı, vatandaşa “Benimle ilgili hangi veriler depolanıyor” diye sorma hakkını tanımıyor.İşte o tasarıyla ilgili çarpıcı ayrıntılar.
 • Öğretmenden öğrencisine: Ev tutarım hem kızım, hem eşim olursun - ses kayıtları
  Öğretmenden öğrencisine: Ev tutarım hem kızım, hem eşim olursun26.12.2014
  GündemANTALYA'da kopya çekerken yakalanan 4’ü kız 5 öğrenciden 16 yaşındaki E.T.’yi, disiplin sürecine ilişkin görüşmeler sırasında taciz ettiği öne sürülen rehber öğretmen 47 yaşındaki M.S.hakkında suç duyurusunda bulunuldu.Öğretmenin "Bir ev tutarım sana, hem kızım, hem eşim olursun" gibi ifadeler kullandığı, vücudundaki dövmeyi görmek için tişörtünü açmaya çalıştığı öne sürüldü.
 • 4 eski Bakan için karar günü - ses kayıtları
  4 eski Bakan için karar günü21.12.2014
  Gündem17-25 Aralık operasyonlarının ardından AK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki suçlamaları soruşturan Meclis Komisyonu, kader oylamasını bugün yapıyor.Zafer Çağlayan için 'altın çıkışı' Muammer Güler için 'imtiyaz sağlamak' Egemen Bağış için 'Reza Zarrab'a aracılık' ve Erdoğan Bayraktar için 'tavassut göz yumma' suçlamaları oylanacak.Soruşturma önergesine göre Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar hakkında 2, Egemen Bağış hakkında 3, Muammer Güler hakkında ise 4 ayrı suçlama bulunuyor.
 • Morrissey İstanbul'da konser verdi - ses kayıtları
  Morrissey İstanbul'da konser verdi17.12.2014
  AvrupaAlternatif rock müziğin önemli gruplarından The Smiths'in vokalisti Morrissey, Volkswagen Arena'da İstanbullu hayranlarıyla buluştu.
 • "Aslında herkes sevinmeli." - ses kayıtları
  "Aslında herkes sevinmeli."11.12.2014
  AvrupaABD’de değişim programı çerçevesinde bulunduğu sırada, garajına izinsiz girdiği ev sahibi tarafından öldürülen 17 yaşındaki Diren Dede’nin katil zanlısının yargılanması devam ediyor.Zanlı Markus Kaarma'nın cinayetten sonra yaptığı telefon görüşmelerin kayıtları bugünkü duruşmada jüriye dinletildi.Kaarma'nın "Salaklar, burası daha da emniyetli bir mahalle olduğu için sevinmeli" şeklinde konuştuğu ortaya çıktı.
 • Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi - ses kayıtları
  Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi10.12.2014
  GündemCHP MYK tarafından disipline sevk edilen Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) tarafından partiden ihraç edildi.Batum, kararı basından öğrendiğini ve ihraç kararının hukuka aykırı olduğunu söyleyerek, ''Komplodur.Bunu bana yapanlardan, MYK üyelerinden tek tek hesabını soracağım'' dedi.
 • Çeçenistan'da çatışma: 10 polis öldürüldü - ses kayıtları
  Çeçenistan'da çatışma: 10 polis öldürüldü03.12.2014
  PlanetRusya Federasyonu'na bağlı Çeçenistan Özerk Cumhuriyeti'nde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmalarda 10 polis hayatını kaybetti.Dokuz saldırgan öldürülürken, 28 kişi de yaralandı.
 • Bağış ve Bayraktar'ın ifadelerinde 'tape' farkı - ses kayıtları
  Bağış ve Bayraktar'ın ifadelerinde 'tape' farkı29.11.2014
  GündemMECLİS Soruşturma Komisyonu’na verilen ifadeler, soruşturulan eski bakanların ‘tape’ kayıtlarına farklı bakış açılarını da ortaya koydu.
 • Evlilikte de özel hayat var - ses kayıtları
  Evlilikte de özel hayat var29.11.2014
  GündemBir bürokrat eşiyle arasında geçimsizlik olduğunu ispatlamak için gizlice çektiği kavga görüntülerini mahkemeye sundu.Mahkeme de, Yargıtay da ‘Özel hayat’ diyerek görüntüleri delil saymadı.
 • Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı - ses kayıtları
  Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı25.11.2014
  GündemDÖRT eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu haberlerine yayın yasağı getirildi.Yayın yasağının gerekçesi şu: “Eski Bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın kişilik haklarının zedelenmesinin önlenmesi, şöhret ve diğer haklarının korunması…”
 • Fişleyecekler - ses kayıtları
  Fişleyecekler20.11.2014
  GündemHükümet tarafından 3’ncü kez revize edilen ve Bakanlar Kurulu’nda imzaya açılan Kişisel Verilerin Korunması Tasarısı’nda önemli değişiklikler yapıldı.
 • Babasıyla eşinin ilişkisini itiraf ettirip internette paylaştı - ses kayıtları
  Babasıyla eşinin ilişkisini itiraf ettirip internette paylaştı18.11.2014
  AvrupaMANİSA’da oturan G.T., babası ve eski eşi H.Ö.arasında ilişkisi olduğu iddiasına yönelik ses kayıtlarını internet ortamında paylaştı.G.T., boşandığı eşinin babasının yanı sıra, bir arkadaşı ve eski patronuyla da kendini aldattığını öne sürdü.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Milli iradeye saygı unutuldu - ses kayıtları
  Milli iradeye saygı unutuldu18.11.2014
  YazarlarİÇİŞLERİ Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken MHP’li Milletvekili Mehmet Günal, İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya bir soru sormuş:
 • Tapeler uygun - ses kayıtları
  Tapeler uygun17.11.2014
  GündemAdli Tıp Kurumu Fizik İhtisas Dairesi Ses ve Görüntü İnceleme Şubesi, 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili Emniyet’in tapeye (ses kayıtlarının çözüm metni) dönüştürdüğü 2593 ayrı ses kaydında ‘uygunluk’ incelemesi yaptı.Türkçe 2483 kaydın çözümünde, “Cümle eklemesi veya cümle çıkartması sonucu anlam bütünlüğünü bozacak değişiklik” tespit edilmedi.
 • Ve Philae uykuya daldı - ses kayıtları
  Ve Philae uykuya daldı14.11.2014
  PlanetDünyadan 510 milyon kilometre uzaktaki 67P/Çuryumov-Gerasimenko adlı kuyrukluyıldıza Rosetta uydusundan çarşamba günü inmeyi başaran ancak pili giderek azalan uzay modülü Philae'den kötü haber geldi.Son enerjisini de topladığı bulguları Dünya'ya geçmek için kullanan Philae, uyku moduna geçti.
 • Semiha Berksoy müzelik eserleriyle galeride - ses kayıtları
  Semiha Berksoy müzelik eserleriyle galeride11.11.2014
  KeyifDaha önce hep müzelerde sergilenen Semiha Berksoy ilk kez bir galeride, Galerist’de izleyiciyle buluşuyor.Bütün resimlerin hikâyeleriyle yer alacağı sergiden elde edilecek gelir sanatçının adına açılacak müze için kullanılacak.
 • Hilmi Özkök: Duymadım - ses kayıtları
  Hilmi Özkök: Duymadım09.11.2014
  GündemBalyoz Davası’nda aldıkları mahkumiyet kararları Yargıtay tarafından bozulan 62 sanığın yargılandığı davanın 2'nci duruşmasında eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman da ikinci kez tanıklık yapmak için adliyeye geldi.Özkök, duruşmada "Balyoz, Oraj ve Suga isimli planları duymadım'' dedi, Yalman ise ''Bilgi ve belgeye sahip değilim.Basından öğrendim'' ifadelerini kullandı.
 • Berkin eylemine katılan akademisyene slogan davası - ses kayıtları
  Berkin eylemine katılan akademisyene slogan davası22.10.2014
  GündemBERKİN Elvan’ın ölümüyle ilgili olarak Karaman’da yapılan basın açıklamasına katıldığı ve Başbakan Tayyip Erdoğan aleyhine slogan attığı gerekçesiyle akademisyen Elifhan Köse’nin de aralarında bulunduğu toplam 3 kişi hakkında, “hakaret” suçundan dava açıldı.Köse’in avukatı Genco Yıldırım, müvekkilinin hedef seçildiği iddia etti.
 • Erdoğan'a hakaret eden savcıya beraat - ses kayıtları
  Erdoğan'a hakaret eden savcıya beraat21.10.2014
  GündemYargıtay Ceza Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve dönemin HSYK üyelerine telefonda konuştuğu sırada hakaret eden ve bu ses kaydı sosyal paylaşım sitesine düşen Cumhuriyet Savcısı Salim Demirci'nin beraatını onadı.
 • Doğan HIZLAN

  Hepimizin bildiği parçalar - ses kayıtları
  Hepimizin bildiği parçalar13.09.2014
  YazarlarBAZI parçalar vardır ki duyduğumuzda çoğuna eşlik ederiz.
 • I.Dünya Savaşı’nı tartıştılar - ses kayıtları
  I.Dünya Savaşı’nı tartıştılar01.09.2014
  KeyifBBC ve British Council, 29 Ağustos Cuma akşamı I.Dünya Savaşı’nın mirasını ve günümüz Türkiye’sine etkilerini konu alan bir panel düzenledi.
 • Saygılı'nın ifadesinde ilginç sözler - ses kayıtları
  Saygılı'nın ifadesinde ilginç sözler01.09.2014
  Gündem22 Temmuz operasyonunun 3'ncü dalgasında dün sabah gözaltına alınan eski Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.Yakup Saygılı'nın 40 sayfalık ifadesinde de ilginç sözler yer aldı.
 • Drac Von Stoller hiç kitap okumuyor ama 155 kitabı var - ses kayıtları
  Drac Von Stoller hiç kitap okumuyor ama 155 kitabı var18.08.2014
  KeyifDrac Von Stoller’ı duymuş muydunuz? Duymadıysanız o sizin ayıbınız! Neticede 155 adet kitap yayınlamış bir yazardan bahsediyoruz.
 • Elif Çongur

  Mazinde bir tarih yatar, yapma Fenerbahçe! - ses kayıtları
  Mazinde bir tarih yatar, yapma Fenerbahçe!12.08.2014
  YazarlarFenerbahçe ile ilgili aşina olduğumuz şeyler var malum.
 • Soyunma odasından köstebek çıktı - ses kayıtları
  Soyunma odasından köstebek çıktı11.08.2014
  FutbolErsun Yanal’a ait olduğu iddia edilen ses kaydı F.Bahçe’de bomba etkisi yarattı.Üstüne bir de Aziz Yıldırım'ın Yanal'la ilgili sözleri damga vurdu.Yıldırım, Yanal'ı bayan arkadaşlarına göre antrenman programı yapmakla suçladı.
 • Malezya uçağında hayatını kaybedenlerin cenazeleri Hollanda'ya getirildi - ses kayıtları
  Malezya uçağında hayatını kaybedenlerin cenazeleri Hollanda'ya getirildi22.07.2014
  PlanetUkrayna’nın doğusunda geçtiğimiz hafta füzeyle vurulduğu tahmin edilen Malezya Havayollarına ait Boing-777 uçağında hayatını kaybeden 298 kişinin naaşları Hollanda’ya getirilmeye başlandı.Bu arada, kazada vatandaşlarını kaybeden ülkelerden Avustralya’nın Başbakanı Tony Abbott, dün yaptığı açıklamada, kapsamlı bir arama çalışması yapılmadığı taktirde bazı cesetlerin hiç bulunamayabileceğini söyledi.
 • Akif BEKİ

  Sonu Sarkozy gibi mi olacak? - ses kayıtları
  Sonu Sarkozy gibi mi olacak?04.07.2014
  YazarlarTAYYİP Erdoğan’ın sonu eskiden beri merak konusudur.Bazılarına göre kesin kötü olacak ama kimin sonuna benzeyecek?
 • Danimarka'da doktor iki hastasının ölümüne sebep oldu - ses kayıtları
  Danimarka'da doktor iki hastasının ölümüne sebep oldu30.06.2014
  SağlıkDANİMARKA’nın Odense Üniversitesi Hastanesinde doktor hatası yüzünden hayatını kaybeden 44 yaşındaki Filiz Kılıç’tan sonra 36 yaşındaki Regina Holmegaard da hayatını kaybetti.
 • Memur Teoman’a ne oldu? - ses kayıtları
  Memur Teoman’a ne oldu?22.06.2014
  EkonomiGÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, 17 Aralık operasyonunun ardından rüşvet almadığı için internet fenomeni olan Memur Teoman Dudak’ın sürgün edilmediğini İstanbul’da görev süresi dolduğu için Gaziantep’e atandığını açıkladı.Yazıcı, İstanbul’da sadece rüşvet iddiaları nedeniyle 7 kişi hakkında soruşturma açıldığını da kaydetti.
 • IŞİD tehdidi dış basında - ses kayıtları
  IŞİD tehdidi dış basında11.06.2014
  PlanetIrak ve Şam İslam Devleti’nin (IŞİD), Musul’da kontrolü ele geçirdikten sonra diğer kentlere doğru ilerlemesi ve Türk Başkonsolosluğu’na düzenlediği baskın dış basının da gündemine oturdu.İngiliz Telegraph gazetesinde ise Türkiye'nin Pakistan gibi radikal İslamcı militanların hedefi olabileceği uyarısında bulunuldu.
 • 'TÜBİTAK yeryüzünde olmayan 3 nokta.' - ses kayıtları
  'TÜBİTAK yeryüzünde olmayan 3 nokta.'08.06.2014
  GündemTÜBİTAK'ın tape raporu Meclis'e taşındı.CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "TÜBİTAK, yeryüzünde mevcut olmayan bir teknolojiden faydalanarak, ses kayıtlarını analiz etmeyi nasıl başardı" sorusunu yöneltti.
 • Prizden ‘Böcek’ çıktı - ses kayıtları
  Prizden ‘Böcek’ çıktı07.06.2014
  Gündemİzmir Büyükşehir Belediyesi binasındaki Teftiş Kurulu Başkanı Nalan Zitoşvili’nin odasında, ‘böcek’ olarak bilinen, GSM sim kartlı üçlü priz şeklinde, ortam dinleme cihazı bulundu.
 • Yalçın BAYER

  Başbakanlık Sarayı’nın mimarı Şefik Birkiye - ses kayıtları
  Başbakanlık Sarayı’nın mimarı Şefik Birkiye07.06.2014
  Yazarlar5N1K yapımcısı ve Radikal yazarı Cüneyt Özdemir köşesinde, ‘Başbakanlık Sarayı’ndaki şatafat!’ başlıklı bir yazı ilginç bilgiler içeriyor.
 • Nazi internet platformu destekçilerine polis baskını - ses kayıtları
  Nazi internet platformu destekçilerine polis baskını07.06.2014
  AvrupaAlmanya genelinde 12 eyalette aşırı sağcı olduğu gerekçesiyle kapatılan "Thiazi.net" sitesi ile bağlantılı olduğu ileri sürülen kişilerin kaldığı 38 eve baskın düzenlendi.
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde böcek - ses kayıtları
  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde böcek06.06.2014
  GündemİZMİR Büyükşehir Belediyesi binasındaki Teftiş Kurulu Başkanı'nın odasında, 'Böcek' olarak bilinen, GSM sim kartlı üçlü priz şeklinde, ortam dinleme cihazı bulundu.Büyükşehir Belediyesi, 'Haberleşme özgürlüğünün ortam dinlemesi yoluyla ihlal edildiği' gerekçesiyle Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • TÜBİTAK: Başbakan'ın ses kayıtları montaj - ses kayıtları
  TÜBİTAK: Başbakan'ın ses kayıtları montaj05.06.2014
  GündemAnkara Cumhuriyet Başsavcılığına bilirkişi raporu gönderen TÜBİTAK, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ait olduğu iddiasıyla internetten yayınlanan ses kayıtlarının montaj olduğunu bildirdi.
 • Bakan hissetti, TÜBİTAK 'montaj' dedi - ses kayıtları
  Bakan hissetti, TÜBİTAK 'montaj' dedi05.06.2014
  Gündem30 Mart seçimleri öncesinde internete sızan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'la yaptığı görüşmeler, mahkemenin isteği üzerine TÜBİTAK tarafından incelendi.TÜBİTAK, ses kayıtları konusunda "montaj" raporu verdi.TÜBİTAK'ın bağlı olduğu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da, göreve geldiği ilk günlerde yaptığı açıklamada, "tapelerin montaj olduğunu hissettim" demişti.
 • CHP'den Başbakan hakkında gensoru - ses kayıtları
  CHP'den Başbakan hakkında gensoru04.06.2014
  GündemCHP, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında TBMM Başkanlığı'na gensoru önergesi verdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Başbakan’a sahte gazete basıp veriyorlar - ses kayıtları
  Başbakan’a sahte gazete basıp veriyorlar25.05.2014
  YazarlarBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Almanya mitinginde, Der Spiegel’in “Cehenneme git Erdoğan” başlığı ile ilgili olarak şunu söyledi:
 • 'Ses kayıtları çok büyük olasılıkla Ömer Güney’e ait' - ses kayıtları
  'Ses kayıtları çok büyük olasılıkla Ömer Güney’e ait'23.05.2014
  PlanetFransız polisi, Paris’te öldürülen üç PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez suikastının tutuklu tek zanlısı Ömer Güney’in MİT yetkilileriyle yaptığı öne sürülen telefon görüşmesinin dokuz dakikalık ses kayıtlarını inceledi.Fransız polisi, kayıtlardaki sesin “çok büyük bir olasılıkla” Ömer Güney’e ait olduğunu belirledi.Hapisten kaçma planı yapan Güney’in ise Mart ayından bu yana tecrit hücresinde kaldığı ortaya çıktı.
 • Kocaoğlu'ndan Vali'ye sert yanıt - ses kayıtları
  Kocaoğlu'ndan Vali'ye sert yanıt19.05.2014
  EgeBÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Özel İdare mallarının paylaşımı konusunda yasaları uyguladığını açıklayan Vali Mustafa Toprak’ı yanıtladı.
 • Kocaoğlu'ndan Vali'ye 'tape'li yanıt - ses kayıtları
  Kocaoğlu'ndan Vali'ye 'tape'li yanıt18.05.2014
  GündemİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için düzenlenen yürüyüş öncesi basın mensuplarının sorusu üzerine, Özel İdare mallarının paylaşımı konusunda tartıştığı İzmir Valisi Mustafa Toprak’a sert yanıt verdi.
içinde

Ses Kayıtları


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz