Ses Kaydı

 • Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu - ses kaydı
  Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu19.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Kapatma davasında AYM’ye dinleme - ses kaydı
  Kapatma davasında AYM’ye dinleme03.01.2015
  Gündem2008 yılında AK Parti hakkında kapatma davası açılmasından sonra Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) bazı üyeleri ile görevlilerinin telefonlarının sahte isimler ile İBDA-C örgütü üyesi oldukları iddiasıyla dinlendiği ortaya çıktı.AYM’nin o dönemdeki askeri yargı kökenli üyesi Serdar Özgüldür’ün kardeşinin eşi de telekulağın hedefi oldu.Sahte isimler üzerinden alınan mahkeme kararları ile yapılan dinlemeler, Ankara’da HSYK Başmüfettişi Ali Rıza Karakan tarafından yürütülen telekulak soruşturmasında ortaya çıktı.Olaylar şöyle gelişti:
 • Meclis’e MGK brifingi - ses kaydı
  Meclis’e MGK brifingi12.12.2014
  GündemMİLLİ Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu dün Meclis Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu’na brifing verdi.Hacımüftüoğlu, Meclis’te bir ilki oluşturan brifinginde, Milli Güvenlik Siyaset Belgesi’ne (MGSB) ilişkin bilgi verirken, “Biz mutfakta yemeği yaparız, nasıl yenileceğine karışmayız” dedi.Komisyonun dünkü basına kapal toplantısının başında verilen iki önergeyle, önce çaycılarla ses kaydı yapan personelin gizli olan toplantının yapıldığı salona giriş çıkış yapabilmeleri sağlandı.
 • Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi - ses kaydı
  Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi10.12.2014
  GündemCHP MYK tarafından disipline sevk edilen Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) tarafından partiden ihraç edildi.Batum, kararı basından öğrendiğini ve ihraç kararının hukuka aykırı olduğunu söyleyerek, ''Komplodur.Bunu bana yapanlardan, MYK üyelerinden tek tek hesabını soracağım'' dedi.
 • MobeSESLİ dönem - ses kaydı
  MobeSESLİ dönem05.12.2014
  Ekonomiİstanbul’da birçok kurum kentin belli noktalarında izleme yaparken, bu kurumlara zabıta da ekleniyor.Ancak zabıtanın ihaleyle almak istediği 90 kamerada mikrofon özelliğinin de aranması tartışma yarattı.Çünkü ses kaydı alan kameralar yasal değil, bunu yapanlar suç işler.
 • Patrick Özdemiroğlu

  Telefonum çalındı derdine son! - ses kaydı
  Telefonum çalındı derdine son!05.12.2014
  YazarlariPhone’cular kıskanacak ama yapacak bir şey yok.Yeni Android uygulaması: Cerberus
 • Baba Yılmaz Bingöl'den oğlunun sözlerine tepki - ses kaydı
  Baba Yılmaz Bingöl'den oğlunun sözlerine tepki05.12.2014
  GündemYavuz Bingöl, Ahmet Hakan'a verdiği röportajda “Tayyip Bey’in annesine küfredildi, o da Berkin’in annesini yuhalattı.Bu çok insani” deyince çok tepki çekti.Tepki gösterenlerden biri de Yavuz Bingöl’ün babası Yılmaz Bingöl.Baba Bingöl, ''Keşke ben de Alzheimer olsaydım da bunları görmeseydim'' diyor.
 • Erdoğan: Yavuz Bingöl'ü linç etmek istiyorlar - ses kaydı
  Erdoğan: Yavuz Bingöl'ü linç etmek istiyorlar05.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Tayyip Bey’in annesine küfredildi, o da Berkin’in annesini yuhalattı.Bu çok insani” dediği için tepki çeken Yavuz Bingöl ile ilgili ilk kez konuştu: Çözüm süreci toplantısına katıldığı için yapmadıklarını bırakmadılar.Şu anda hala Türkiye'nin bu büyük sanatçısını linç etmek için ellerindeki her vasıtayı kullanıyorlar.Niye? Sen nasıl olur da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile yan yana böyle bir resim verirsin? Aynı fotoğraf karesine nasıl girersin? Böyle bir zihniyet olabilir mi? Böyle bir baskıcı anlayış olabilir mi? Hani siz sanata değer veriyordunuz? Hani siz sanatçının yanındaydınız.
 • Yasin Girgin

  Facebook kayıtları boşanmada delil olur mu? - ses kaydı
  Facebook kayıtları boşanmada delil olur mu?03.12.2014
  YazarlarEşimle yaklaşık 6 yıldır evliyiz.Ancak son 1 yıldır ayrı evlerde yaşıyoruz.
 • Ahmet HAKAN

  Yavuz Bingöl’den açıklama geldi - ses kaydı
  Yavuz Bingöl’den açıklama geldi03.12.2014
  YazarlarYAVUZ Bingöl’le “Çarşamba Sohbetleri” yaptık.
 • Wulff'un ses kaydı müzeye kondu - ses kaydı
  Wulff'un ses kaydı müzeye kondu03.12.2014
  AvrupaAlmanya eski Cumhurbaşkanı Christian Wulff'un ses kaydı müzede sergileniyor.
 • Tecavüz videosunu internette yaydı - ses kaydı
  Tecavüz videosunu internette yaydı03.12.2014
  AvrupaOkul arkadaşına tecavüz eden 18 yaşındaki genç, işlediği suçun videosunu internette yayınladı.
 • Yavuz Bingöl Twitter hesabını kapattı.İşte olay röportajın ses kaydı - ses kaydı
  Yavuz Bingöl Twitter hesabını kapattı.İşte olay röportajın ses kaydı03.12.2014
  GündemTwitter'da 2 gündür çok konuşulanlar arasında yer alan Yavuz Bingöl'ün hesabını kapatması dikkat çekti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Diğerleriyle aynı çuvala konmak!’ - ses kaydı
  ‘Diğerleriyle aynı çuvala konmak!’30.11.2014
  YazarlarESKİ Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Soruşturma Komisyonu’nda gündeme gelen mal varlığı ile ilgili konuları Hürriyet Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek’e açıklarken ilginç bir yorum da yaptı.
 • Bayraktar: Şirketimizi canlandırmaya çalışıyorum, iş arıyorum - ses kaydı
  Bayraktar: Şirketimizi canlandırmaya çalışıyorum, iş arıyorum29.11.2014
  GündemMeclis soruşturma komisyonunda ifade veren eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, şirketinin 3.3 kat büyümesiyle ilgili “O kadar büyümedik.Düştün mü herkes vuruyor” diyerek, sadece aktiflerin gösterildiğini, borç ve pasiflerin hesaba katılmadığını söyledi.Bayraktar, bir bakanın şirket hissedarı olmasının da yasal ve etik açıdan sorunsuz olduğunu vurgulayarak, “Başka ülkelerde de bu böyle.Meclis’te çok büyük hisseleri olan, çok büyük şirket sahibi milletvekilleri var” diye konuştu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bir konuşursa! - ses kaydı
  Bir konuşursa!16.11.2014
  YazarlarBU bir Türk klişesidir: Bir konuşursam yer yerinden oynar!
 • Bağdadi ses kaydıyla ortaya çıktı - ses kaydı
  Bağdadi ses kaydıyla ortaya çıktı13.11.2014
  PlanetABD liderliğindeki koalisyon uçaklarının hava saldırısında geçen hafta öldüğü iddia edilen terör örgütü IŞİD lideri Ebubekir El Bağdadi’ye ait olduğu iddia edilen ses kaydı yayınlandı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Söz vermek kolay tutmak zor - ses kaydı
  Söz vermek kolay tutmak zor13.11.2014
  YazarlarBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, yanına bakanlarını da alarak basın toplantısı yaptı ve işçi sağlığı, iş güvenliği ile ilgili olarak alınacak tedbirleri sıraladı.12 yıldır iktidarda olan bir partinin bu adımı atabilmesi için demek ki yüzlerce işçinin ölmesini beklememiz gerekiyormuş! Ama bu eleştiriyi daha önce yapmıştık, onu geçelim.
 • Uzayın "Şarkı söyleyen" kuyruklu yıldızı! - ses kaydı
  Uzayın "Şarkı söyleyen" kuyruklu yıldızı!12.11.2014
  TeknolojiDünyanın en popüler arama motoru Google, Philae’nın devrim sayılan inişini es geçmedi ve doodle’laştırdı.Dünyanın sırrını arayan Rossetta adlı uzay aracı, 10 yıllık serüveninden sonra 67P Churyumov-Gerasimenko Kuyruklu Yıldızı'nın üzerine 'Philae' isimli modülü indirmeyi başardı.Philae'nin alacağı örnekler, bir teoriye göre dünyada yaşamı başlatan Kuyruklu yıldızlar hakkında önemli ipuçları barındırıyor.ESA’nın internete verdiği ses kaydı ise dünyanın gündemine oturdu.
 • Hilmi Özkök: Duymadım - ses kaydı
  Hilmi Özkök: Duymadım09.11.2014
  GündemBalyoz Davası’nda aldıkları mahkumiyet kararları Yargıtay tarafından bozulan 62 sanığın yargılandığı davanın 2'nci duruşmasında eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman da ikinci kez tanıklık yapmak için adliyeye geldi.Özkök, duruşmada "Balyoz, Oraj ve Suga isimli planları duymadım'' dedi, Yalman ise ''Bilgi ve belgeye sahip değilim.Basından öğrendim'' ifadelerini kullandı.
 • Tolga TANIŞ

  Topal ördek ve Türkiye - ses kaydı
  Topal ördek ve Türkiye01.11.2014
  YazarlarSALI günü gireceğiniz son ara seçimden önce, politikalarınız en nihayet sonuç vermeye başlamış.
 • İşte sahte ihbar konuşması - ses kaydı
  İşte sahte ihbar konuşması27.10.2014
  GündemEskişehir İstihbarat Müdürlüğü'nde görevli Başkomiser Erkan Soydan, 'sahte bir telefon ihbarı komplosunun' baş aktörü.
 • İtalya'da bir cumhurbaşkanı ilk kez devlet-mafya ilişkisi davasında tanıklık yaptı - ses kaydı
  İtalya'da bir cumhurbaşkanı ilk kez devlet-mafya ilişkisi davasında tanıklık yaptı27.10.2014
  Planetİtalya’da eski siyasetçiler ve polis yetkilileri ile mafya babalarının birlikte yargılandığı davada, Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano’nun da tanık olarak ifadesi alındı.Napolitano, aktif görevdeyken ifade veren ilk cumhurbaşkanı oldu.
 • Yaka kamerası uygulamasına Kars'ta da başlandı - ses kaydı
  Yaka kamerası uygulamasına Kars'ta da başlandı23.10.2014
  GündemEMNİYET Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığının, ’Trafik Hizmetlerinde Şeffaflık ve Güven Projesi’ kapsamında, Kars’ta da trafik ekiplerine yaka kamerası dağıtıldı.
 • Ali İsmail'i döven polis, kamerayı böyle kapattırmış - ses kaydı
  Ali İsmail'i döven polis, kamerayı böyle kapattırmış22.10.2014
  GündemEskişehir’deki Gezi Parkı gösterilerinde, 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın dövülerek öldürüldüğü sokağa bakan otele ait güvenlik kamerası kayıtlarının, sanık polislerden Hüseyin Engin tarafından ‘karartılmasına’ ilişkin ses ve görüntü kayıtları ortaya çıktı.
 • Erdoğan'a hakaret eden savcıya beraat - ses kaydı
  Erdoğan'a hakaret eden savcıya beraat21.10.2014
  GündemYargıtay Ceza Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve dönemin HSYK üyelerine telefonda konuştuğu sırada hakaret eden ve bu ses kaydı sosyal paylaşım sitesine düşen Cumhuriyet Savcısı Salim Demirci'nin beraatını onadı.
 • Kohl pişman! - ses kaydı
  Kohl pişman!13.10.2014
  AvrupaAlmanya eski Başbakanı Helmut Kohl, gazeteci Heribert Schvan’ın kendisi ile yaptığı görüşmeler üzerine yazdığı kitaptan bazı bölümlerin çıkarılmasını istiyor.
 • 'Yeni Türk işadamlarını dönerci sanıyorsanız yanılıyorsunuz' - ses kaydı
  'Yeni Türk işadamlarını dönerci sanıyorsanız yanılıyorsunuz'01.10.2014
  AvrupaAlmanya'da yaşayan 760 bin göçmen işadamı, içlerinde çok sayıda Almanın da olduğu toplam 2 milyon 200 bin kişiye iş imkânı sağlıyor.Alman devlet kanalı ARD'de yayınlanan “Göçmenler, işyeri oluşturma motoru oluyor” başlıklı haber, göçmenlerle ilgili çoğunluk toplumunda bilinmeyen gerçekleri ortaya koydu.
 • 'Büyük Usta'sız bir yıl - ses kaydı
  'Büyük Usta'sız bir yıl26.09.2014
  KeyifÜnlü sinema ve tiyatro sanatçısı Tuncel Kurtiz, ölümünün birinci yıldönümünde Balıkesir’in Edremit ilçesindeki mezarı başında anıldı.
 • İstanbul’da sıradışı bir düğün:.Düzen karşısında gizlenmedik - ses kaydı
  İstanbul’da sıradışı bir düğün:.Düzen karşısında gizlenmedik26.09.2014
  Hayat2 Eylül’de 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Ekin Keser ile 28 yaşındaki Emrullah Tüzün beraberliklerini bir düğünle taçlandırdı.Onların düğünlerini diğerlerinden farklı kılan ise eşcinsel bir çift olmalarıydı.Kaos GL’den Emre Korlu, Ekin ve Emrullah’ın romantik hikâyesini yazdı.
 • Vefa örneği - ses kaydı
  Vefa örneği25.09.2014
  PaparazziKendi adını taşıyan ilk albümünü müzik severlerin beğenisine sunan Elif Kaya, iki yıl önce kaybettiği müzisyen arkadaşı Ertuğ Ergin’e vefa örneği gösterdi.
 • Yalçın DOĞAN

  ‘Teröristle dans’ iddiası - ses kaydı
  ‘Teröristle dans’ iddiası12.09.2014
  Yazarlar“TÜRKİYE El Nusra dahil, bizim için kabul edilemez gruplarla çalıştı.”
 • Fransız hakimden ‘Ömer Güney’ talebi - ses kaydı
  Fransız hakimden ‘Ömer Güney’ talebi08.09.2014
  PlanetParis’te 9 Ocak 2013’te uğradıkları suikast sonucu yaşamını yitiren üç PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez’i öldürmekten tutuklu tek sanık Ömer Güney’le ilgili soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı.
 • ‘Pekiyi’ teknoloji - ses kaydı
  ‘Pekiyi’ teknoloji07.09.2014
  TeknolojiGelecek hafta açılacak okullar için yapılacak alışveriş listesinin yeni adayları teknoloji cihazlar oldu.Öğrencilerin yardımına koşan bu cihazlar arasında akıllı kalemlerden tabletlere kadar birçok yeni nesil teknoloji bulunuyor.
 • ‘Pekiyi’ teknoloji - ses kaydı
  ‘Pekiyi’ teknoloji06.09.2014
  EkonomiGELECEK hafta açılacak okullar için yapılacak alışveriş listesinin yeni adayları teknoloji cihazlar oldu.Öğrencilerin yardımına koşan bu cihazlar arasında akıllı kalemlerden tabletlere kadar birçok yeni nesil teknoloji bulunuyor.
 • Bu sefer tacizci bir kadın - ses kaydı
  Bu sefer tacizci bir kadın29.08.2014
  Avrupaİngiltere’nin Galler bölgesinde 31 yaşında bir kadın erkek arkadaşının 3 yaşındaki kızına fiziksel şiddet uygulamak ve cinsel tacizde bulunmaktan suçlu bulundu.
 • Mahkeme Ersun Yanal'ı haklı buldu - ses kaydı
  Mahkeme Ersun Yanal'ı haklı buldu26.08.2014
  FutbolErsun Yanal'ın soyunma odasında kayda alındığı iddia edilen ses kaydı ile ilgili olarak mahkeme ilk kararını verdi.
 • SAS'lar devrede - ses kaydı
  SAS'lar devrede21.08.2014
  GündemKumburgaz’da pazar günü deniz bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan 5 genci arama çalışmalarına SAS komandoları da katıldı.AFAD, Genç Denizciler Dayanışma Derneği, Deniz Polisi, İstanbul İtfaiyesi, Sahil Güvenlik ve Deniz Kuvvetleri’ne bağlı mayın arama gemileri de çalışmaları sürdürüyor.Kayıp gençler artık deniz altında aranıyor.
 • Emenike'ye Twitter'dan ırkçı saldırı - ses kaydı
  Emenike'ye Twitter'dan ırkçı saldırı11.08.2014
  FutbolFenerbahçe’de Emenike’nin dün paylaştığı bir fotoğraf sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.Emenike evinden çektiği fotoğrafta elinde bir bardak ile poz verdi.
 • Soyunma odasından köstebek çıktı - ses kaydı
  Soyunma odasından köstebek çıktı11.08.2014
  FutbolErsun Yanal’a ait olduğu iddia edilen ses kaydı F.Bahçe’de bomba etkisi yarattı.Üstüne bir de Aziz Yıldırım'ın Yanal'la ilgili sözleri damga vurdu.Yıldırım, Yanal'ı bayan arkadaşlarına göre antrenman programı yapmakla suçladı.
 • Ersun Yanal ses kaydı hakkında yasal işlem başlatıyor - ses kaydı
  Ersun Yanal ses kaydı hakkında yasal işlem başlatıyor11.08.2014
  FutbolFenerbahçe'nin eski teknik direktörü Ersun Yanal'a ait olduğu iddia edilen ses kaydı gündeme bomba gibi düştü.
 • O ses kaydı Ersun Yanal'a mı ait? Kim sızdırdı? - ses kaydı
  O ses kaydı Ersun Yanal'a mı ait? Kim sızdırdı?10.08.2014
  FutbolFenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal'ın futbolcularla olan bir konuşmasına ait olduğu iddia edilen ses kaydı kısa süre önce internete düştü.
 • 'Kimsenin arzu etmediği bir okula zorla yönlendirilmesi söz konusu değil' - ses kaydı
  'Kimsenin arzu etmediği bir okula zorla yönlendirilmesi söz konusu değil'04.08.2014
  GündemMİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Danıştay’ın iptal kararının ardından yeniden hesaplanarak, açıklanan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) öğrencilerin tercihlerine göre okullara yerleştirileceğini söyleyip, "Kimsenin arzu etmediği bir okula zorla yönlendirilmesi söz konusu olamaz, olmamıştır" dedi.
 • Kemal Kılıçdaroğlu'ndan çok sert açıklamalar - ses kaydı
  Kemal Kılıçdaroğlu'ndan çok sert açıklamalar04.08.2014
  GündemCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul'a geldi.Kılıçdaroğlu, gündeme ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulundu ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a çok sert mesajlar verdi.
 • Böyle bir aptallığın içinde yer aldığını kabul etmektense bu adamın hâlâ üstat olduğunu kabul etmek daha kolay - ses kaydı
  Böyle bir aptallığın içinde yer aldığını kabul etmektense bu adamın hâlâ üstat olduğunu kabul etmek daha kolay26.07.2014
  HayatHaftanın en sıcak haberi, Yoga Academy’nin kurucusu Akif Manaf’ın gözaltına alınmasıydı.Dolandırıcılık, cinsel saldırı ve taciz.Herkes bu yoga merkezinde neler olduğunu merak ediyor.Manaf’la uzun yıllar geçiren öğrencisi Meltem’le buluştuk.11 yıl Manaf’la çalıştı, kendi deyişiyle son birkaç ayda ‘uyandı’ ve bize orada neler olduğunu anlattı.
 • Nokia Lumia 930 satışa çıktı, işte Lumia 930'un özellikleri ve Türkiye fiyatı - ses kaydı
  Nokia Lumia 930 satışa çıktı, işte Lumia 930'un özellikleri ve Türkiye fiyatı22.07.2014
  TeknolojiNokia'nın Windows 8.1'li yeni amirali Lumia 930 satışa sunuldu.İşte fiyatı ve özellikleri!
 • Paris cinayetleriyle ilgili dört MİT'çiye tutuklama istemi - ses kaydı
  Paris cinayetleriyle ilgili dört MİT'çiye tutuklama istemi19.07.2014
  PlanetFransa'nın başkenti Paris'te geçtiğimiz yıl öldürülen 3 PKK'lı kadının aileleri, suikast talimatını verdiği iddiasında bulundukları 4 MİT elamanı için tutuklama talebinde bulundu.
 • Malezya Havayolları'nın uçağı Ukrayna'nın doğusunda düşürüldü - ses kaydı
  Malezya Havayolları'nın uçağı Ukrayna'nın doğusunda düşürüldü17.07.2014
  PlanetMalezya Havayolları’na ait 298 kişi taşıyan ve Amsterdam'dan Kuala Lumpur’a gitmekte olan bir yolcu uçağı, Ukrayna’nın doğusunda düşürüldü.Ukrayna ve Rusya yanlısı ayrılıkçılar birbirini suçlarken ABD istihbaratının, uçağın karadan atılan fırlatılan 'Buk' füzesiyle vurulduğunu düşündüğü bildirildi.
 • Bağdadi oldu ‘Halife İbrahim’ - ses kaydı
  Bağdadi oldu ‘Halife İbrahim’30.06.2014
  PlanetIŞİD ‘hilafet’ ilan edip adını ‘İslam Devleti’ olarak değiştirdi.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Kim yalancı? - ses kaydı
  Kim yalancı?25.06.2014
  YazarlarEce Erken’in ani bir kararla evlendiği Serkan Uçar’ın babası dün Hürriyet’e konuştu.
içinde

Ses Kaydı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz