Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ses_kaydi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.519  adet haber bulundu.


 • Oral Çalışlar

  Ekrem Kaceroğlu'nun öldürülmesi. - ses_kaydi
  Ekrem Kaceroğlu'nun öldürülmesi.27.02.2015
  YazarlarEkrem Kaceroğlu, 7 Ekim'de İzmir'deki Kobani gösterisinde başından kurşunla yaralanmış ve bir süre hastahanede kaldıktan sonra, hayatını kaybetmişti.
 • 101 ses kaydından Gülen ve Uslu'ya yakalama kararı - ses_kaydi
  101 ses kaydından Gülen ve Uslu'ya yakalama kararı24.02.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da aralarında bulunduğu 101 kişinin telefon görüşmelerinin depolandığı iddiasıyla ilgili sürdürülen soruşturma kapsamında Fethullah Gülen ve Emre Uslu hakkında yakalama kararı verildi.
 • Süleyman Şah saygı karakolundaki askerler tahliye edildi - ses_kaydi
  Süleyman Şah saygı karakolundaki askerler tahliye edildi22.02.2015
  GündemTÜRK Silahlı Kuvvetleri (TSK), Türkiye sınırları dışındaki tek Türk toprağı olan Suriye içindeki Süleyman Şah Saygı Karakolu ve Türbesi’ne bu sabaha karşı “yıldırım operasyonu” gerçekleştirdi.
 • Eşini öldürdükten sonra suni teneffüs yapmış - ses_kaydi
  Eşini öldürdükten sonra suni teneffüs yapmış19.02.2015
  GündemADANA’da kendisini aldattığından şüphelendiği eşi 44 yaşındaki Halime Y’yi elleriyle boğarak öldüren 47 yaşındaki Hasan Y, eşini hareketsiz kaldıktan sonra suni teneffüs ve kalp masajı yaparak hayata döndürmeye çalıştığını söyledi.
 • Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim - ses_kaydi
  Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim17.02.2015
  PlanetKamuoyunda Ergenekon davasıyla tanınan savcı Zekeriya Öz ile BBC Türkçe’nin yaptığı uzun söyleşinin 17-25 Aralık soruşturmaları ile alakalı bugünkü bölümü yayınlandı.Röportajın üçüncü bölümü yarın yayınlanacak.
 • Hikmet Demirkol

  Benzemez kimse sana - ses_kaydi
  Benzemez kimse sana10.02.2015
  YazarlarGeçtiğimiz Pazar günü Müzeyyen Senar’ı kaybettik.Çok küçük yaşlarda sanat hayatına atılan, Atatürk’e bile şarkı söyleyen, gazino tarihinde solistlik müessesini başlatan, tavrı ve tarzı kimselere benzemeyen büyük bir tarih Müzeyyen Senar ile birlikte geride kaldı.
 • Mısır’da ses kaydı depremi - ses_kaydi
  Mısır’da ses kaydı depremi09.02.2015
  PlanetAbdülfettah Sisi’nin cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmadan önce 2014 başında yardımcılarıyla yaptığı iddia edilen konuşmaların ortaya çıkması Mısır’ı karıştırdı.
 • Sevgililer Günü'nde teknolojik hediyeler - ses_kaydi
  Sevgililer Günü'nde teknolojik hediyeler08.02.2015
  TeknolojiÖnümüzdeki hafta cumartesi günü Sevgililer Günü kutlanacak.En büyük dert ise hediye almak.Sevgilinizle beraber eğlenmek ve vakit geçirmek için en teknolojik ürünler ise görev başında.
 • Doğan HIZLAN

  Edebiyatçılarla müziği birleştiren adam - ses_kaydi
  Edebiyatçılarla müziği birleştiren adam08.02.2015
  YazarlarİYİ bir piyanist ve besteci olan Fazıl Say’ın kültür dünyamızdaki önemli yönlerinden biri, müziği edebiyatla birleştirmesinden gelir.
 • 10 bin lira ver sınav cevapları cebe gelsin! - ses_kaydi
  10 bin lira ver sınav cevapları cebe gelsin!03.02.2015
  Teknoloji2010’daki şaibeli KPSS’den sonra, aynı yıl düzenlenen Üniversitelerarası Dil Sınavı’nda da kopya şüphesi ortaya çıktı.Savcılığın dosyasında “Cep telefonlu saati tak, kitapçığın türü bize mesaj at, cevaplar yolda” ses kaydı var.
 • Ömür GEDİK

  Soyadını Ceceli yapan hayranlarım var - ses_kaydi
  Soyadını Ceceli yapan hayranlarım var01.02.2015
  YazarlarMustafa Ceceli, DMC etiketli “Kalpten” albümü ve çıkış şarkısı “Hüsran”ın başarısının tadını çıkarırken, bir yandan da 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konserin hazırlıklarını yapıyor.Mustafa’yla müzik hakkında konuştuk tabii, Sezen Aksu’yla başlayan yolculuğunun izlerini sürdük ama çocukluğundan 23 yaşında hacı oluşuna, ailesine ve dünya-ahiret meselelerine de uzandık.
 • TSK’ya kızgınım - ses_kaydi
  TSK’ya kızgınım01.02.2015
  GündemFatih Alpogan İstanbul’daki Askeri Casusluk davasının şüphelisi olduğunda henüz 20 yaşında, Deniz Harp Okulu 3’üncü sınıf öğrencisiydi.Türk donanmasında savaş gemilerinde komutanlık yapmak, iyi bir deniz subayı olmak istiyordu.4 yıl 5 ay ceza aldı.Şimdilerde tatil beldelerinde yat kaptanı.İstanbul Askeri Casusluk davasında hakkında yakalama kararı kalkmayan tek sanık.“TSK’ya kızgınım” diyor, hem de kırgın.
 • Yalçın BAYER

  Forsun sökülmesi içimizi acıttı - ses_kaydi
  Forsun sökülmesi içimizi acıttı31.01.2015
  YazarlarANKARA’daki evim Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nün tam karşısındadır.
 • TBMM'de 766 kamera 24 saat çekim yapıyormuş - ses_kaydi
  TBMM'de 766 kamera 24 saat çekim yapıyormuş30.01.2015
  GündemTBMM Başkanvekili Sadık Yakut, CHP'li Umut Oran'ın sorusunu yanıtladı.Yakut'un cevabına göre TBMM'de 766 kamera sürekli çekim yapıyor.Kameraların ses kaydı özelliği bulunsada bu özellik kullanılmıyor.
 • 'Gün batımına kadar Türkiye sınırına getirilmezse, Ürdünlü pilot ölür' - ses_kaydi
  'Gün batımına kadar Türkiye sınırına getirilmezse, Ürdünlü pilot ölür'29.01.2015
  PlanetIrak Şam İslam Devleti (IŞİD), bugün gün batımına kadar Ürdün'de tutuklu bulunan Iraklı mahkum Sacide el Rışavi'nin Türkiye sınırına getirilmemesi halinde Ürdünlü rehine pilotun öldürüleceği tehdidinde bulundu.
 • Aşk dolu bir gecede sahnede tek kişi. - ses_kaydi
  Aşk dolu bir gecede sahnede tek kişi.27.01.2015
  KeyifÇağdaş tiyatronun kült yazarı Koltès'in tek kişilik oyunu, Melis Tezkan ve Okan Urun'dan oluşan "biriken"in rejisinde Rıza Kocaoğlu ile ilk kez Zorlu’da!
 • Litvinenko öteki dünyadan katillerini işaret etti - ses_kaydi
  Litvinenko öteki dünyadan katillerini işaret etti25.01.2015
  PlanetLondra’da 2006 yılında radyoaktif materyalle zehirlenerek öldürülen KGB eski ajanı Alexander Litvinenko’nun ölümünden bir yıl önce kaydettiği ve Rusya lideri Vladimir Putin ile uluslararası bazı suçlular arasındaki yakın ilişkileri anlattığı bir ses kaydı ortaya çıktı.
 • İsmet BERKAN

  Kriptolu telefonlar nasıl dinlendi? - ses_kaydi
  Kriptolu telefonlar nasıl dinlendi?23.01.2015
  YazarlarTELEKOMÜNİKASYON İletişim Başkanlığı’ndaki kapsamlı müfettiş ve bilirkişi incelemesinde bazı önemli aşamaların geride bırakıldığı anlaşılıyor.
 • ‘Kripto’dan 60 kez dinlediler - ses_kaydi
  ‘Kripto’dan 60 kez dinlediler21.01.2015
  GündemGÖLBAŞI Cumhuriyet Başsavcılığı, başta dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan olmak üzere devletin zirvesinin kullandığı kriptolu telefonların dinlendiği iddialarıyla ilgili başlattığı soruşturmada, aralarında TÜBİTAK ve Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın (TİB) üst düzey eski yöneticilerinin de bulunduğu 28 kişi için gözaltı kararı aldırdı.
 • Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu - ses_kaydi
  Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu20.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
 • 10 Türk vatandaşına 'sahte pasaport' tutuklaması - ses_kaydi
  10 Türk vatandaşına 'sahte pasaport' tutuklaması15.01.2015
  PlanetÇin’de 10 Türk vatandaşı, Uygurların Çin’den çıkışına sahte pasaportlar temin etmek iddiasıyla tutuklandı.
 • Milli çilingir - ses_kaydi
  Milli çilingir11.01.2015
  GündemEski İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun’un kitabında, polisin isteği üzerine birçok kapıyı açtığını iddia ettiği çilingir Hasan Usta, Türkiye’nin ‘Milli Çilingiri’ Ankara Anahtarcılar ve Çilingirler Odası Başkanı Hasan Polat’mış.
 • Kapatma davasında AYM’ye dinleme - ses_kaydi
  Kapatma davasında AYM’ye dinleme04.01.2015
  Gündem2008 yılında AK Parti hakkında kapatma davası açılmasından sonra Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) bazı üyeleri ile görevlilerinin telefonlarının sahte isimler ile İBDA-C örgütü üyesi oldukları iddiasıyla dinlendiği ortaya çıktı.AYM’nin o dönemdeki askeri yargı kökenli üyesi Serdar Özgüldür’ün kardeşinin eşi de telekulağın hedefi oldu.Sahte isimler üzerinden alınan mahkeme kararları ile yapılan dinlemeler, Ankara’da HSYK Başmüfettişi Ali Rıza Karakan tarafından yürütülen telekulak soruşturmasında ortaya çıktı.Olaylar şöyle gelişti:
 • Başkalarının şarkılarına ruh üfleyen adam Joe Cocker - ses_kaydi
  Başkalarının şarkılarına ruh üfleyen adam Joe Cocker02.01.2015
  HayatKollarını bileklerinin üzerine kadar kıvırdığı uzun siyah pardösüsüyle barın karanlık sahnesinde belirir kahramanımız.
 • Kanat ATKAYA

  Başkalarının şarkılarına ruh üfleyen adam - ses_kaydi
  Başkalarının şarkılarına ruh üfleyen adam28.12.2014
  YazarlarGeçen hafta, kaybettiğimiz 70 yaşındaki Joe Cocker’ın ölüm haberini karşılama cümlesi memleketimizde “Aaaa, ‘Unchain My Heart’ı söyleyen adamdı di mi?” oldu genellikle.
 • Meclis’e MGK brifingi - ses_kaydi
  Meclis’e MGK brifingi13.12.2014
  GündemMİLLİ Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu dün Meclis Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu’na brifing verdi.Hacımüftüoğlu, Meclis’te bir ilki oluşturan brifinginde, Milli Güvenlik Siyaset Belgesi’ne (MGSB) ilişkin bilgi verirken, “Biz mutfakta yemeği yaparız, nasıl yenileceğine karışmayız” dedi.Komisyonun dünkü basına kapal toplantısının başında verilen iki önergeyle, önce çaycılarla ses kaydı yapan personelin gizli olan toplantının yapıldığı salona giriş çıkış yapabilmeleri sağlandı.
 • Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi - ses_kaydi
  Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi11.12.2014
  GündemCHP MYK tarafından disipline sevk edilen Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) tarafından partiden ihraç edildi.Batum, kararı basından öğrendiğini ve ihraç kararının hukuka aykırı olduğunu söyleyerek, ''Komplodur.Bunu bana yapanlardan, MYK üyelerinden tek tek hesabını soracağım'' dedi.
 • MobeSESLİ dönem - ses_kaydi
  MobeSESLİ dönem06.12.2014
  Ekonomiİstanbul’da birçok kurum kentin belli noktalarında izleme yaparken, bu kurumlara zabıta da ekleniyor.Ancak zabıtanın ihaleyle almak istediği 90 kamerada mikrofon özelliğinin de aranması tartışma yarattı.Çünkü ses kaydı alan kameralar yasal değil, bunu yapanlar suç işler.
 • Patrick Özdemiroğlu

  Telefonum çalındı derdine son! - ses_kaydi
  Telefonum çalındı derdine son!06.12.2014
  YazarlariPhone’cular kıskanacak ama yapacak bir şey yok.Yeni Android uygulaması: Cerberus
 • Baba Yılmaz Bingöl'den oğlunun sözlerine tepki - ses_kaydi
  Baba Yılmaz Bingöl'den oğlunun sözlerine tepki06.12.2014
  GündemYavuz Bingöl, Ahmet Hakan'a verdiği röportajda “Tayyip Bey’in annesine küfredildi, o da Berkin’in annesini yuhalattı.Bu çok insani” deyince çok tepki çekti.Tepki gösterenlerden biri de Yavuz Bingöl’ün babası Yılmaz Bingöl.Baba Bingöl, ''Keşke ben de Alzheimer olsaydım da bunları görmeseydim'' diyor.
 • Erdoğan: Yavuz Bingöl'ü linç etmek istiyorlar - ses_kaydi
  Erdoğan: Yavuz Bingöl'ü linç etmek istiyorlar06.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Tayyip Bey’in annesine küfredildi, o da Berkin’in annesini yuhalattı.Bu çok insani” dediği için tepki çeken Yavuz Bingöl ile ilgili ilk kez konuştu: Çözüm süreci toplantısına katıldığı için yapmadıklarını bırakmadılar.Şu anda hala Türkiye'nin bu büyük sanatçısını linç etmek için ellerindeki her vasıtayı kullanıyorlar.Niye? Sen nasıl olur da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile yan yana böyle bir resim verirsin? Aynı fotoğraf karesine nasıl girersin? Böyle bir zihniyet olabilir mi? Böyle bir baskıcı anlayış olabilir mi? Hani siz sanata değer veriyordunuz? Hani siz sanatçının yanındaydınız.
 • Yasin Girgin

  Facebook kayıtları boşanmada delil olur mu? - ses_kaydi
  Facebook kayıtları boşanmada delil olur mu?04.12.2014
  YazarlarEşimle yaklaşık 6 yıldır evliyiz.Ancak son 1 yıldır ayrı evlerde yaşıyoruz.
 • Ahmet HAKAN

  Yavuz Bingöl’den açıklama geldi - ses_kaydi
  Yavuz Bingöl’den açıklama geldi04.12.2014
  YazarlarYAVUZ Bingöl’le “Çarşamba Sohbetleri” yaptık.
 • Wulff'un ses kaydı müzeye kondu - ses_kaydi
  Wulff'un ses kaydı müzeye kondu04.12.2014
  AvrupaAlmanya eski Cumhurbaşkanı Christian Wulff'un ses kaydı müzede sergileniyor.
 • Tecavüz videosunu internette yaydı - ses_kaydi
  Tecavüz videosunu internette yaydı04.12.2014
  AvrupaOkul arkadaşına tecavüz eden 18 yaşındaki genç, işlediği suçun videosunu internette yayınladı.
 • Yavuz Bingöl Twitter hesabını kapattı.İşte olay röportajın ses kaydı - ses_kaydi
  Yavuz Bingöl Twitter hesabını kapattı.İşte olay röportajın ses kaydı04.12.2014
  GündemTwitter'da 2 gündür çok konuşulanlar arasında yer alan Yavuz Bingöl'ün hesabını kapatması dikkat çekti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Diğerleriyle aynı çuvala konmak!’ - ses_kaydi
  ‘Diğerleriyle aynı çuvala konmak!’01.12.2014
  YazarlarESKİ Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Soruşturma Komisyonu’nda gündeme gelen mal varlığı ile ilgili konuları Hürriyet Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek’e açıklarken ilginç bir yorum da yaptı.
 • Bayraktar: Şirketimizi canlandırmaya çalışıyorum, iş arıyorum - ses_kaydi
  Bayraktar: Şirketimizi canlandırmaya çalışıyorum, iş arıyorum30.11.2014
  GündemMeclis soruşturma komisyonunda ifade veren eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, şirketinin 3.3 kat büyümesiyle ilgili “O kadar büyümedik.Düştün mü herkes vuruyor” diyerek, sadece aktiflerin gösterildiğini, borç ve pasiflerin hesaba katılmadığını söyledi.Bayraktar, bir bakanın şirket hissedarı olmasının da yasal ve etik açıdan sorunsuz olduğunu vurgulayarak, “Başka ülkelerde de bu böyle.Meclis’te çok büyük hisseleri olan, çok büyük şirket sahibi milletvekilleri var” diye konuştu.
 • Şemsiyesi açılsa sonu olabilirdi - ses_kaydi
  Şemsiyesi açılsa sonu olabilirdi27.11.2014
  GündemKüçük Ada, dün okula gitmek için evden çıktı.Şemsiyesini açmak için durdu.Tam o anda, yürüyeceği giriş yolu, büyük gürültüyle çöktü.Ada birkaç saniyelik farkla kurtuldu.
 • Arabesk müziğin efsane ismi Yusuf Kaya da sahte para kurbanı - ses_kaydi
  Arabesk müziğin efsane ismi Yusuf Kaya da sahte para kurbanı18.11.2014
  EkonomiArabesk müziğin efsane isimleri arasında adı geçen, aynı zamanda 1995’de Uludağ’da öldürülen Uğur Kılıç’ın dayısı Yusuf Kaya da sahte para kurbanı oldu.Bankadan para çektiği sırada yanına yaklaşan Ayhan A.’nın elindeki 200 TL’yi bozan Kaya ile birlikte 6 kişinin daha dolandırıldığı ortaya çıktı.Ayhan A.hakkında soruşturma başlatıldı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bir konuşursa! - ses_kaydi
  Bir konuşursa!17.11.2014
  YazarlarBU bir Türk klişesidir: Bir konuşursam yer yerinden oynar!
 • Bağdadi ses kaydıyla ortaya çıktı - ses_kaydi
  Bağdadi ses kaydıyla ortaya çıktı14.11.2014
  PlanetABD liderliğindeki koalisyon uçaklarının hava saldırısında geçen hafta öldüğü iddia edilen terör örgütü IŞİD lideri Ebubekir El Bağdadi’ye ait olduğu iddia edilen ses kaydı yayınlandı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Söz vermek kolay tutmak zor - ses_kaydi
  Söz vermek kolay tutmak zor14.11.2014
  YazarlarBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, yanına bakanlarını da alarak basın toplantısı yaptı ve işçi sağlığı, iş güvenliği ile ilgili olarak alınacak tedbirleri sıraladı.12 yıldır iktidarda olan bir partinin bu adımı atabilmesi için demek ki yüzlerce işçinin ölmesini beklememiz gerekiyormuş! Ama bu eleştiriyi daha önce yapmıştık, onu geçelim.
 • Uzayın
  Uzayın "Şarkı söyleyen" kuyruklu yıldızı!13.11.2014
  TeknolojiDünyanın en popüler arama motoru Google, Philae’nın devrim sayılan inişini es geçmedi ve doodle’laştırdı.Dünyanın sırrını arayan Rossetta adlı uzay aracı, 10 yıllık serüveninden sonra 67P Churyumov-Gerasimenko Kuyruklu Yıldızı'nın üzerine 'Philae' isimli modülü indirmeyi başardı.Philae'nin alacağı örnekler, bir teoriye göre dünyada yaşamı başlatan Kuyruklu yıldızlar hakkında önemli ipuçları barındırıyor.ESA’nın internete verdiği ses kaydı ise dünyanın gündemine oturdu.
 • Hilmi Özkök: Duymadım - ses_kaydi
  Hilmi Özkök: Duymadım10.11.2014
  GündemBalyoz Davası’nda aldıkları mahkumiyet kararları Yargıtay tarafından bozulan 62 sanığın yargılandığı davanın 2'nci duruşmasında eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman da ikinci kez tanıklık yapmak için adliyeye geldi.Özkök, duruşmada "Balyoz, Oraj ve Suga isimli planları duymadım'' dedi, Yalman ise ''Bilgi ve belgeye sahip değilim.Basından öğrendim'' ifadelerini kullandı.
 • Tolga TANIŞ

  Topal ördek ve Türkiye - ses_kaydi
  Topal ördek ve Türkiye02.11.2014
  YazarlarSALI günü gireceğiniz son ara seçimden önce, politikalarınız en nihayet sonuç vermeye başlamış.
 • İşte sahte ihbar konuşması - ses_kaydi
  İşte sahte ihbar konuşması28.10.2014
  GündemEskişehir İstihbarat Müdürlüğü'nde görevli Başkomiser Erkan Soydan, 'sahte bir telefon ihbarı komplosunun' baş aktörü.
 • İtalya'da bir cumhurbaşkanı ilk kez devlet-mafya ilişkisi davasında tanıklık yaptı - ses_kaydi
  İtalya'da bir cumhurbaşkanı ilk kez devlet-mafya ilişkisi davasında tanıklık yaptı28.10.2014
  Planetİtalya’da eski siyasetçiler ve polis yetkilileri ile mafya babalarının birlikte yargılandığı davada, Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano’nun da tanık olarak ifadesi alındı.Napolitano, aktif görevdeyken ifade veren ilk cumhurbaşkanı oldu.
 • Yaka kamerası uygulamasına Kars'ta da başlandı - ses_kaydi
  Yaka kamerası uygulamasına Kars'ta da başlandı24.10.2014
  GündemEMNİYET Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığının, ’Trafik Hizmetlerinde Şeffaflık ve Güven Projesi’ kapsamında, Kars’ta da trafik ekiplerine yaka kamerası dağıtıldı.
 • Akademisyene slogan davası - ses_kaydi
  Akademisyene slogan davası23.10.2014
  GündemBERKİN Elvan’ın ölümüyle ilgili Karaman’da yapılan basın açıklamasına katıldığı ve dönemin Başbakanı Tayyip ErdoKaraman’da yapılan ğan aleyhine slogan attığı gerekçesiyle Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı Başkanı Elifhan Köse’nin de aralarında bulunduğu 3 kişi hakkında, ‘hakaret’ suçundan dava açıldı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »