Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ses kayitlari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.161  adet haber bulundu.


 • Cinsiyet eşitliği müfredatta - ses-kayitlari

  Cinsiyet eşitliği müfredatta24.05.2015

  Eğitim

  Üniversitelerden sonra ortaöğretim kurumlarında da toplumsal cinsiyet eşitliği müfredata giriyor.Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ‘Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi’ (ETCEP) kapsamında 10 ders programı ve 80 ders kitabının içeriğinin gözden geçirilerek önyargı unsurları olan öğelerin belirleneceğini açıkladı.Bakan Avcı, bu konunun ayrı bir ders olarak değil, diğer derslerin içinde eritilerek verileceğini söyledi.
 • Nuran ÇAKMAKÇI

  Cinsiyet eşitliği müfredatta - ses-kayitlari

  Cinsiyet eşitliği müfredatta24.05.2015

  YAZARLAR

  Üniversitelerden sonra ortaöğretim kurumlarında da toplumsal cinsiyet eşitliği müfredata giriyor.
 • İsmet BERKAN

  Şifrelerin nasıl kırıldığını bilirkişi de çözememiş - ses-kayitlari

  Şifrelerin nasıl kırıldığını bilirkişi de çözememiş23.05.2015

  YAZARLAR

 • Kurt Cobain belgeseli Montage of Heck belgeselinden ne öğreneceğiz? - ses-kayitlari

  Kurt Cobain belgeseli Montage of Heck belgeselinden ne öğreneceğiz?23.05.2015

  Keyif

  Rock müziğin efsane ismi Kurt Cobain’e dair gün yüzü görmemiş ses ve video kayıtları, fotoğrafları ve günlüklerinden derlenen belgesel ‘Montage of Heck’le ortaya çıktı.Neler öğreneceksiniz?
 • Dedektif gibi çalışıp kocasının ihanetini yakaladı - ses-kayitlari

  Dedektif gibi çalışıp kocasının ihanetini yakaladı20.05.2015

  GÜNDEM

  Şüphelendiği kocasının Facebook şifresini kırıp aldatıldığını öğrendi.Oğlunun yakasına böcek kamera takıp babasıyla gezmeye gönderdi.Çapkın koca sevgilisiyle buluşunca böcek, ihaneti görüntüledi.Dedektif kadın, boşanmak isteyen kocasından 30 bin lira tazminat kazandı.
 • Makedonya'da hükümeti protesto eden 100 bin kişi sokaklara döküldü - ses-kayitlari

  Makedonya'da hükümeti protesto eden 100 bin kişi sokaklara döküldü18.05.2015

  Dünya

  Makedonya’da sular bir türlü durulmuyor… 2011 yılında polis tarafından öldürülen Martin Neşkovski cinayetinin örtbas edilmeye çalışıldığının ortaya çıkması ve Kumanova’da Arnavutlara yönelik polis şiddetine karşı 100 bini aşkın insan başkent Üsküp’te sokaklara döküldü.
 • Makedonya’da binler hükümetin istifasını istedi - ses-kayitlari

  Makedonya’da binler hükümetin istifasını istedi18.05.2015

  Dünya

  Hükümetin, 20 binden fazla kişiyi gizlice dinlediği iddia edilen Makedonya’da dün muhalifler başkent Üsküp’te 20 bin kişilik büyük bir protesto gösterisi düzenledi.
 • Müzisyen Değer Deniz'i katili tanıdığı biri olabilir - ses-kayitlari

  Müzisyen Değer Deniz'i katili tanıdığı biri olabilir06.05.2015

  GÜNDEM

  BEYOĞLU’nda evinde boğularak öldürülmüş halde bulunan Değer Deniz’in, ses sanatçılığının yanı sıra masaj terapi danışmanlığı yaptığı öğrenildi.Yapılan araştırmalarda kapıda zorlama izi bulunmadığı ve evden bir şey alınmadığı belirlendi.Bulgular Değer Deniz’in tanıdığı bir kişi tarafından işlenmiş olma ihtimaline kuvvetlendirdi.Polis olayın meydana geldiği yerdeki tüm kamera kayıtları ile Değer Deniz’in bilgisiyarı ve cep telefonunu da incelemeye aldı.
 • Sera müziği değil bizimki! - ses-kayitlari

  Sera müziği değil bizimki!05.05.2015

  Keyif

  Volkan Diyaroğlu ve Levent Ziya Aybay tarafından kurulan ve ilk albümleri Dua Tarlası ile oldukça ses getiren Ulan grubu, müzik adına heyecan veriyor.Dinleyeni yakalıyor, nefes aldırıyor.Her dinleyen farklı bir şarkıda kendini buluyor.Zaten o yüzden “Farklı hislere, dönemlere hitap eden şarkılar var.Sera müziği yapmıyoruz.Mevsimine göre tat alınacak çok lezzet var albümde” diyorlar.Avrupa ve Türkiye sanat dünyasında tanınan bir sanatçı.Volkan Diyaroğlu, farklı ülkelerde pek çok sergi açtı.Ziya Levent Aybay sanat yönetmeni ve tasarımcı.İşte anlatıkları…
 • Her sorunun puanı aynı, katsayısı farklı - ses-kayitlari

  Her sorunun puanı aynı, katsayısı farklı26.04.2015

  Eğitim

  TEOG ortak sınavlarında yanlış cevaplar doğruları etkilemeyecek.Her oturum başladıktan sonra ilk 20 ve son 5 dakika öğrenciler salondan çıkamayacak.Geç kalanlara ek süre verilmeyecek.
 • İş adamı Necmi Kolaylı'nın ölümü ile ilgili dava AYM'ye taşındı - ses-kayitlari

  İş adamı Necmi Kolaylı'nın ölümü ile ilgili dava AYM'ye taşındı13.04.2015

  Ekonomi

  İzmitli iş adamı Necmi Kolaylı, 5 yıl önce, Bursa’da, ensesine aldığı bir kurşunla öldü.Olaydan 101 gün sonra, Kolaylı ile birlikte Bursa’ya giden ve olaydan hemen sonra Kolaylı'yı hastaneye götüren mahalle arkadaşı Recai Uyar tutuklandı.Müebbet hapis cezası verilen Uyar için ailesi Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) başvurdu.Başvuru dilekçesinde, polisin, Uyar’ın lehine olan bir dizi delili mahkemeden gizlediği; faili meçhul kalan dosyanın Uyar'ın üzerine yıkıldığı savunuldu.Dilekçede ayrıca, Kolaylı’nın yasak aşk yaşadığı evli kadın ile ilgili ise bir soruşturmanın yapılmadığına işaret edildi.
 • Pera'da İdil Biret deneyimi - ses-kayitlari

  Pera'da İdil Biret deneyimi10.04.2015

  Keyif

  ‘Türkiye’nin Harika Çocuğu’ olarak nitelendirilen İdil Biret’in hayatını anlatan belgesel filmin ilk gösterimi, 34.İstanbul Film Festivali kapsamında 8 Nisan Çarşamba günü Pera Müzesi’nde gerçekleşti.
 • Naklen kedi kavgası: ‘Kediye de sana da çakarım’ - ses-kayitlari

  Naklen kedi kavgası: ‘Kediye de sana da çakarım’10.04.2015

  Gündem

  Lüks bir sitede Prof.Dr.Tufan Paker ile mühendis komşusu Nilüfer Nur Beğen arasındaki karton kedi evine tekme atma kavgası karakolda bitti.Komşular birbirinden şikâyetçi oldu.
 • Uzaylılar bu Türkçe sesi duyacak: Sabah şerifleriniz hayrolsun - ses-kayitlari

  Uzaylılar bu Türkçe sesi duyacak: Sabah şerifleriniz hayrolsun08.04.2015

  Teknoloji

  İnsanoğlunun bitmeyen hayali olan dünya dışı yaşam formlarıyla iletişime geçmek konusunda, 1977 yılında önemli bir adım atıldı.5 Eylül 1977’de fırlatılan 815 kiloluk bir insansız uzay aracı Voyager hem Güneş Sistemi'nin dışına çıkan ilk araç oldu hem de taşıdığı bilgilerle çok büyük önem taşıyor.Üzerinde bulunan Altın Plak'ta bir de Türkçe ses taşıyor.
 • Baba kıza çarpan manken: Aniden çıktılar, fren bile yapamadım - ses-kayitlari

  Baba kıza çarpan manken: Aniden çıktılar, fren bile yapamadım08.04.2015

  Gündem

  MERSİN’de ehliyetsiz ve alkollü kullandığı otomobille, yolun karşısına geçmeye çalışan Adem Eren (53) ile kızı Zeynep Zilan Eren’in (17) ölümüne, diğer kızı Öznur Eren’in (24) yaralanmasına neden olmaktan tutuklanan manken İclal Güvercin (19), çarptığı kişilerin aniden önüne çıktığı için frene basma fırsatını bulamadığını iddia etti.
 • Sedat Ergin: Balyoz davası orduyu zayıflattı - ses-kayitlari

  Sedat Ergin: Balyoz davası orduyu zayıflattı07.04.2015

  Gündem

  Hürriyet Daily News’ten Barçın Yinanç yıllar süren yargılama, yeniden yargılama ve en sonunda beraatla sonuçlanan Balyoz sürecini Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin’le konuştu.
 • Yasin Girgin

  Aldatmanın 10 kanıtı - ses-kayitlari

  Aldatmanın 10 kanıtı02.04.2015

  Yazarlar

  22 yıllık evli bir kadınım.Eşim sürekli yurt dışına çıkar.Hem Ankara’da hem de Almanya’da şirketlere ortak.
 • Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınması olayına yayın yasağı - ses-kayitlari

  Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınması olayına yayın yasağı31.03.2015

  Gündem

  Başbakanlık, Çağlayan Adliyesi'nde Berkin Elvan soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasına ilişkin haberlere yayın yasağı koydu.
 • Allah aşkına aç kapıyı! - ses-kayitlari

  Allah aşkına aç kapıyı!30.03.2015

  Avrupa

  Fransız Alpleri'ne kasti olarak düşürülen Germanwings uçağının kara kutusundan elde edilen ses kayıtları, kaptan pilot Patrick Sondenheimer'ın son yakarışlarını ortaya koydu.Alman Bild gazetesinin haberine göre Sondenheimer, yardımcı pilot Lubitz'e “Allah aşkına aç kapıyı” diye yalvardı
 • İç Güvenlik Paketi TBMM'de kabul edildi - ses-kayitlari

  İç Güvenlik Paketi TBMM'de kabul edildi27.03.2015

  Gündem

  Kamuoyunda "İç Güvenlik Paketi" olarak bilinen, Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.Toplam 231 oy kullanıldı.199 kabul, 32 red oyu çıktı.
 • Yalçın BAYER

  CHP üyeleri satılır mı - ses-kayitlari

  CHP üyeleri satılır mı27.03.2015

  Yazarlar

  CHP sosyal demokrat bir partiye yakışan biçimde 29 Mart Pazar günü üyelerle önseçime gidiyor.
 • Görgü tanığı: Uçak çok alçaktan uçuyordu, tepeye çakıldı! - ses-kayitlari

  Görgü tanığı: Uçak çok alçaktan uçuyordu, tepeye çakıldı!25.03.2015

  Avrupa

  Fransa Alpleri'nde düşen, Lufthansa Havayollarının yan kuruluşu Germanwings uçağındaki iki kara kutudan biri bulundu.Pilotlar uçak düşerken acil çağrı sinyali vermedi.Hava şartları normaldi.Bir görgü tanığı, "Uçak çok alçaktan uçuyordu.Tepeye çakıldı" dedi.Uçağın enkazı 1.5 hektarlık alana dağıldı.Patlama olsaydı daha geniş bir alana yayılırdı.Bu nedenle terör saldırısı ihtimali zayıf.Fransız Savcılığı soruşturma başlattı.
 • Hikmet Demirkol

  İstanbul'un en yeni festivali: Parkfest - ses-kayitlari

  İstanbul'un en yeni festivali: Parkfest23.03.2015

  Yazarlar

 • Ahmet Altan:

  Ahmet Altan: "Toplum AKP’yi kenara itecek"15.03.2015

  Hayat

  2007-2012 arasında yönettiği Taraf, Türk basınının en tartışmalı gazetesi oldu.Manşetleriyle askeri vesayeti hedef aldı.Ahmet Altan, korkusuz başyazılarıyla döneme damga vurdu.Ama zaman Balyoz süreciyle ilgili çelişkileri, haksızlıkları da ortaya çıkardı.Hükümet, “Milli orduya kumpas kuruldu” dedi.Anayasa Mahkemesi davanın yeniden görülmesine karar verdi.Sonunda gazeteci Mehmet Baransu da tutuklanınca Ahmet Altan “Çoluğu çocuğu bırakın, ben buradayım, benimle konuşun” diye meydan okudu.Tam da son romanı ‘Ölmek Daha Kolaydır Sevmekten’i bitirdiği günlerde.Ahmet Altan seneler sonra ilk kez Hürriyet Pazar’a konuştu.
 • Kozmik Oda soruşturmasına verilen takipsizlik kararında çarpıcı ifadeler - ses-kayitlari

  Kozmik Oda soruşturmasına verilen takipsizlik kararında çarpıcı ifadeler12.03.2015

  Gündem

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, kamuoyunda "Kozmik Oda" soruşturması olarak anılan ve bazı Seferberlik Tetkik Kurulu Personelinin adının karıştığı soruşturmaya ilişkin takipsizlik kararında, soruşturmanın Ankara Emniyet Müdürlüğüne gelen ihbar telefonu üzerine başlatıldığı, ihbarın Keçiören'deki bir telekom bayisinden yapıldığı, iş yerinde kamera bulunmadığı ve ihbarcının tespit edilemediği belirtildi.Kararda, 19 Aralık 2009'da yakalanan şüpheliler E.Y.B.ve İ.G'nin ifadelerinde, bölge başkanından aldıkları şifahi emirle Bülent Arınç'ı değil Albay B.K'yi yaklaşık bir yıldır takip ettiklerini söyledikleri ifade edildi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  13 üstü çıplak yazar - ses-kayitlari

  13 üstü çıplak yazar10.03.2015

  Yazarlar

  YILLAR önce “Andıç tuzağı”na düşürülüp, hayatımın en büyük utancına imza attığımda, bizim mahalleden beni savunan tek kişi çıkmamıştı.
 • O iş adamına 5 kuruşluk tazminat davası - ses-kayitlari

  O iş adamına 5 kuruşluk tazminat davası07.03.2015

  Ege

  CHP İl Gençlik Kolları Başkanlığı, 17- 25 Aralık döneminde dinlenen ses kayıtları internet ortamında yayınlanan ve Türk halkına hakaret ettiği ileri sürülen işadamı Mehmet Cengiz hakkında suç duyurusunda bulunup, aleyhine 5 kuruşluk manevi tazminat davası açtı.
 • CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor - ses-kayitlari

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor05.03.2015

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter'da Fuat Avni'nin yazdığı partilerinin kapatılacağı iddialarına yönelik, "Onunla ilgili bir hazırlık yapıldığını biz çok iyi biliyoruz.İddia doğru.Hazırlık yapıldığını, hazırlıkların kimler tarafından yapıldığını, bir kitabın basıldığını, yakın bir süreç içinde bu kitabın piyasaya sürüleceğini, bütün bunları biliyoruz.Bekliyoruz.Bunların hepsinin hesabını yargıda soracağız" dedi.
 • Belki siz de tacizcisiniz - ses-kayitlari

  Belki siz de tacizcisiniz23.02.2015

  Hayat

  Şiddet gören kadınlara yönelik çalışmalarıyla tanınan Mor Çatı Vakfı’nın katkısıyla hazırladığımız testteki bu maddeler, karşı taraf hoşnutsuzluk hissettiği anda ‘cinsel taciz’ olarak değerlendiriliyor.Gündelik hayatta bu sorulara ‘Evet’ yanıtını veriyorsanız hareketlerinize dikkat edin.Zira yaptığınız ‘taciz’e giriyor.
 • Eskimiş bütün siyasi anlayışlar yenilenmeli - ses-kayitlari

  Eskimiş bütün siyasi anlayışlar yenilenmeli22.02.2015

  Hayat

  Mehmet Ali Çelebi, birliğinde gözaltına alındığında tarih, Eylül 2008’di.Geleceğin generalleri arasında gösteriliyordu.Ancak o, Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan ilk muvazzaf subay oldu.‘Sehven’ olayıyla tanınan Teğmen Çelebi’nin 16.5 yıl hapis cezasına çarptırıldığı dosya Yargıtay’da bekleyedursun, o TSK’dan emekli oldu ve siyasete girme kararı aldı.
 • Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim - ses-kayitlari

  Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim17.02.2015

  Dünya

  Kamuoyunda Ergenekon davasıyla tanınan savcı Zekeriya Öz ile BBC Türkçe’nin yaptığı uzun söyleşinin 17-25 Aralık soruşturmaları ile alakalı bugünkü bölümü yayınlandı.Röportajın üçüncü bölümü yarın yayınlanacak.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Türkiye’nin Engelsiz Kapısı: TBMM - ses-kayitlari

  Türkiye’nin Engelsiz Kapısı: TBMM16.02.2015

  Yazarlar

  Merhabalar sevgili okurlar.
 • Bir iletişim ağı kurdum ikimize özel! - ses-kayitlari

  Bir iletişim ağı kurdum ikimize özel!15.02.2015

  Eğitim

  Ücretsiz mesaj servisleri 5 yılda mantar gibi türedi.450 milyon kullanıcıyla WhatsApp hâlâ çok popüler olsa da onlarca ücretsiz uygulamanın da söyleyecek çok sözü var.Bu arada çiftler de unutulmamış.
 • Doğan HIZLAN

  Güfteye can veren sanatçı - ses-kayitlari

  Güfteye can veren sanatçı12.02.2015

  Yazarlar

  MÜZEYYEN SENAR’ı hem taş plaklarından dinledim hem de canlı!
 • Guardian: Anti-Tweet lider ilk tweet'ini attı - ses-kayitlari

  Guardian: Anti-Tweet lider ilk tweet'ini attı11.02.2015

  Dünya

  Guardian gazetesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hesabından atılan ilk tweet ile ilgili olarak ''Türkiye'nin teknoloji fobili cumhurbaşkanı ilk tweet’ini atarak Twitter'e düşmanlığını en sonunda kaybetti mi?'' diye yazdı.
 • 101 seste 1 numara 2 numara - ses-kayitlari

  101 seste 1 numara 2 numara10.02.2015

  Gündem

  İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ndeki 2 harddisk’in içinde bulunan ve aralarında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da bulunduğu 101 kişinin ses kayıtlarıyla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmanın 1 numaralı şüphelisinin Fethullah Gülen, 2 numaralı şüphelisinin ise halen ABD’de bulunan Taraf gazetesi yazarı eski polis Emre Uslu olduğu ortaya çıktı.
 • CHP'li vekillerden Hidayet Karaca ve Yakub Saygılı'ya ziyaret - ses-kayitlari

  CHP'li vekillerden Hidayet Karaca ve Yakub Saygılı'ya ziyaret09.02.2015

  Gündem

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ve CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz, Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve İstanbul Mali Şube eski Müdürü Yakub Saygılı’yı ziyaret etti.Silivri Cezaevi’ne sabah saat 10.00’da gelen CHP’liler, yaklaşık 3 saat cezaevinde kaldı.
 • Mısır’da ses kaydı depremi - ses-kayitlari

  Mısır’da ses kaydı depremi09.02.2015

  Dünya

  Abdülfettah Sisi’nin cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmadan önce 2014 başında yardımcılarıyla yaptığı iddia edilen konuşmaların ortaya çıkması Mısır’ı karıştırdı.
 • Harddiskteki 101 ses - ses-kayitlari

  Harddiskteki 101 ses09.02.2015

  Gündem

  İstanbul Terörle Mücadele Şubesi'nde bulunan 2 harddiskte yapılan incelemede, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere tüm bakanların dinlenen telefonlarından elde edilen ses kayıtları ele geçirildi.Ses kayıtları soruşturmanın yürütüldüğü odadaki çalışma masasının çekmecesinde bulundu.Ses kayıtları depolanan 101 isim arasında büyükelçiler, akademisyenler ve çok sayıda bürokrat da var.Dinlemeler 2010-2013 arasında gerçekleştirildi.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 80 şüphelisi bulunan soruşturmada dün 21 polis hakkında gözaltı kararı aldı.İstanbul merkezli yapılan operasyonda 9 ilden gözaltılar oldu.
 • Başsavcılık'tan flaş 'operasyon' açıklaması - ses-kayitlari

  Başsavcılık'tan flaş 'operasyon' açıklaması09.02.2015

  Gündem

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılısı Hadi Salihoğlu, dün 29 polisin gözaltına alınmasına ilişkin operasyonun detaylarına ilişkin 2 sayfalık yazılı açıklama yaptı.
 • TBMM'de 766 kamera 24 saat çekim yapıyormuş - ses-kayitlari

  TBMM'de 766 kamera 24 saat çekim yapıyormuş30.01.2015

  Gündem

  TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, CHP'li Umut Oran'ın sorusunu yanıtladı.Yakut'un cevabına göre TBMM'de 766 kamera sürekli çekim yapıyor.Kameraların ses kaydı özelliği bulunsada bu özellik kullanılmıyor.
 • AirAsia uçağı yardımcı pilotun kontrolündeyken düşmüş - ses-kayitlari

  AirAsia uçağı yardımcı pilotun kontrolündeyken düşmüş29.01.2015

  Dünya

  Endonezya'nın Surabaya kentinden Singapur'a giderken kaza yapan AirAsia uçağının düştüğü sırada kaptan pilotun kontrolünde olmadığı ortaya çıktı.
 • Hikmet Demirkol

  Mabel Matiz için geri sayım başladı - ses-kayitlari

  Mabel Matiz için geri sayım başladı28.01.2015

  Yazarlar

  Son birkaç aydır yoğun şekilde yeni albüm için stüdyoda olan Mabel Matiz’den güzel haberler var.
 • Fatih Altaylı: “Alo Fatih ile karıştırılmak bana çok dokundu” - ses-kayitlari

  Fatih Altaylı: “Alo Fatih ile karıştırılmak bana çok dokundu”26.01.2015

  Gündem

  Gazeteci Fatih Altaylı, özgür bir medya olsaydı 17/25 Aralık soruşturmalarının da medyada daha farklı yer bulacağını ifade etti.“Bazılarının çocukları Türkiye'de yaşamaya utanacak!” diyen Altaylı, 'Alo Fatih' yani Fatih Saraç'la adının karıştırılmasının kendisine çok dokunduğunu ifade etti.
 • Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu - ses-kayitlari

  Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu20.01.2015

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ne sanalı, biz gerçeğinde yaşıyoruz! - ses-kayitlari

  Ne sanalı, biz gerçeğinde yaşıyoruz!16.01.2015

  Yazarlar

  NEW York Times gazetesinin bir haberinde yaptığı yanlışlık, sanal âlemde “yeni bir ülkenin” kurulmasına neden oldu.
 • Okullara yeni sosyal medya kriteri - ses-kayitlari

  Okullara yeni sosyal medya kriteri11.01.2015

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilere ait fotoğraf, ses ya da video kayıtlarının sosyal medyada paylaşılmasını yasaklamıştı.Yapılan yeni açıklamaya göre kamuoyuyla paylaşılmasında fayda görülen ‘ses, görüntü ve video kayıtları’ öğrenci velilerinden izin alınarak yayınlanabilecek.
 • Kıbrıs’ta şike operasyonu - ses-kayitlari

  Kıbrıs’ta şike operasyonu10.01.2015

  Futbol

  KIBRIS Rum Kesimi’nde iki hakem şike iddasıyla gözaltına alındı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Ulan hepimiz buradayız be - ses-kayitlari

  Ulan hepimiz buradayız be04.01.2015

  Yazarlar

  3 Ekim 2012’de Türkiye Büyük Millet Meclisi Darbeleri Araştırma Komisyonu’nda tanık olarak dinlendim.
 • Razi CANİKLİGİL

  Amerikalı polisin ölümüne neden olayı cep telefonu ile kaydettim - ses-kayitlari

  Amerikalı polisin ölümüne neden olayı cep telefonu ile kaydettim02.01.2015

  YAZARLAR

  Bu köşede en son yazdığım yazı, ABD’deki polis şiddeti ve nedenleri ile ilgiliydi.Yazıda bu yıl 25 yılımı dolduracağım bu ülkede hiçbir polis şiddetine ya da herhangi bir gasp olayına şahit olmadığımı yazmıştım.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»