MENÜ
Arşiv

Şero

Şero ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şero haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 152 Şero haberi bulunmuştur.

Şero Haberleri

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 34 kanunu onayladı

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 34 kanunu onayladı

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anayasa'nın 89'uncu maddesinin birinci fıkrası ile 104'üncü maddesinin ikinci fıkrasının a bendi uyarınca 34 kanunu onaylayarak, yayımlanmak üzere Başbakanlık'a gönderdi. 

7.3.2017Gündem
CHPnin kedisi Şeroya arkadaş geldi: Kulis

CHP'nin kedisi 'Şero'ya arkadaş geldi: Kulis

CHP Genel Merkezi'nin inşaatından bu yana parti binasında hayatını sürdüren Şero adlı kediye bir arkadaş geldi. Meclisin iktidar kulisinde yaşadığı için milletvekillerinin adını "Kulis" koyduğu kedi, milletvekilerinin yoğun sevgi ve ilgisi ile karşılaşıyor. Milletvekilleri ile kulislerde görev yapan garson ve temizlik görevlileri, "Kulisi" besliyor, mamasını ve sütünü veriyor.

16.1.2017Gündem
Fakültedeki 3 kedi 40 kilometre uzağa bırakıldı

Fakültedeki 3 kedi 40 kilometre uzağa bırakıldı

Fakültedeki 3 kedi 40 kilometre uzağa bırakıldı

7.1.2017Erzurum
Googlea Şero davası

Google'a Şero davası

Türkiye’nin ilk animasyon filmi ‘Kötü Kedi Şerafettin’in internetteki korsan görüntülerinin kaldırılması için Google’a başvuran filmin yapımcıları, ret yanıtı alınca 100 bin TL’lik tazminat davası açtı.

10.12.2016Gündem
Çukurovadan başkent çıkarması

Çukurova'dan başkent çıkarması

Çukurova'dan başkent çıkarması

17.11.2016Adana
Yılmaz Özdil: Sigarayı bıraktık ama hepimiz antidepresana başladık

Yılmaz Özdil: 'Sigarayı bıraktık ama hepimiz antidepresana başladık'

Bir kitap yazdı, adını ‘Kadın’ koydu. Ardından, ‘Adam’ı yazdı. Dikkat edin, ‘Erkek’ demedi. Bunu da “Her kadın kadın ama her erkek adam değil” diye açıkladı. Sonra da kendi üslubunca ‘Herifleri yazmamayı tercih ettim” diyerek noktayı koydu. Yılmaz Özdil ile buluştuk, yeni kitabını ve Türkiye’yi konuştuk.

29.10.2016Hayat
Kılıçdaroğlu, Genel Merkezde proje standını gezdi (2)

Kılıçdaroğlu, Genel Merkez'de proje standını gezdi (2)

Kılıçdaroğlu, Genel Merkez'de proje standını gezdi (2)

23.9.2016Ankara
CHPde bayramlaşmaya gelenleri o karşıladı

CHP'de bayramlaşmaya gelenleri o karşıladı

Siyasi partilerde bugün bayramlaşma vardı. CHP’de bayramlaşmanın yapıldığı 11. katta konukları karşılayanlar arasında CP'nin Şero isimli kedisi de vardı.(Haber ve fotoğraflar: Selahattin SÖNMEZ/ ANKARA)

13.9.2016Gündem
Toz Bezinin başrol oyuncuları Nazan Kesal ve Asiye Dinçsoy: Gündelikçi kadınlara gönül borcumuzu ödedik

'Toz Bezi'nin başrol oyuncuları Nazan Kesal ve Asiye Dinçsoy: 'Gündelikçi kadınlara gönül borcumuzu ödedik'

Nesrin ve Hatun... Zamanında İstanbul’a göç etmiş, gündelikçi iki kadın... Zengin evlerinde temizlik yapmaktan kendilerini onlardan biri gibi hissetmeye başlamışlar. Yönetmeni (Ahu Öztürk), yapımcıları (Çiğdem Mater, Nesra Gürbüz), görüntü yönetmeni (Meryem Yavuz) ve ana karakterleri kadın olan ‘Toz Bezi’ni, başrol oyuncuları Nazan Kesal ve Asiye Dinçsoy’la konuştuk.

15.4.2016Hayat

Beypazarı'nda çekilen 'Baba Mirası"nın galası

Beypazarı'nda çekilen 'Baba Mirası"nın galası

31.3.2016Ankara
Van TSO heyetinden İrana ziyaret

Van TSO heyetinden İran'a ziyaret

- Van TSO üyeleri, İran ile ilişkilerin değerlendirilmesi ve işbirliği olanaklarının artırılması için İran'a ziyaret gerçekleştirdi

1.3.2016Van
Kötü Kedi Şerafettin filmi bugün vizyona girdi

Kötü Kedi Şerafettin filmi bugün vizyona girdi!

Karikatürist Bülent Üstün'ün kaleminden çıkan ve fenomen haline gelen Kötü Kedi Şerafettin'in sinema filmi bugünden itibaren gösterime girdi. İşte; Kötü Kedi Şerafettin filmi detayları ve fragmanı...

5.2.2016Kelebek
Demet Evgar ve Okan Yalabık: Türkiyeyi kedilerin efsunlu enerjisi koruyor

Demet Evgar ve Okan Yalabık: 'Türkiye'yi kedilerin efsunlu enerjisi koruyor'

Dostluklarının başlangıcı 20 yıl öncesine dayanıyor. Birbirleriyle konuşmaya gerek duymadan, bakışarak bile anlaşabiliyorlar. Birinin başladığı lafı öbürü tamamlayabiliyor. Demet Evgar ve Okan Yalabık bu hafta vizyona giren ‘Kötü Kedi Şerafettin’ filminde ve 18 Şubat’ta başlayacak olan ‘39 Basamak’ oyununda da bu uyumu sürdürüyor. İkiliyle bir araya geldik, Şerafettin’in insanı andıran hallerinden başlayıp kadın-erkek ilişkilerine uzandık.

5.2.2016Hayat
“Kötü Kedi Şerafettin”in animasyon filminin galası yapıldı

“Kötü Kedi Şerafettin”in animasyon filminin galası yapıldı

Efsane çizgi roman serisi “Kötü Kedi Şerafettin”in animasyon filminin galası Kanyon’da yapıldı. Gala gösterimi sonrası film ekibi ve davetliler, after partide sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

4.2.2016Magazin
Barış geldi hoş geldi

"Barış geldi hoş geldi"

CHP’li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, sahiplendiği bir kediye ’Barış’ ismini verdi. Makam odasının kapılarını açtığı kediyi, sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

23.11.2015Ege
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ekşi Sözlükte soruları yanıtladı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ekşi Sözlük'te soruları yanıtladı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün internet sitesi Ekşi Sözlük'te soruları yanıtladı. Sorular arasında Trabzonspor Başkanı'nın hakemleri alıkoyması, Anayasa'nın ilk dört maddesi, PKK'nin bir terör örgütü olup olmadığı da vardı; iş bulup eş bulamayanlar, işsiz olup GSS prim borcu olanların soruları da...

30.10.2015Gündem
AK Partili Bülent Turan CHPnin kedisi Şeroyla tartıştı

AK Partili Bülent Turan CHP'nin kedisi Şero'yla tartıştı

AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan twitter'da, CHP'nin kedisi Şero adına açılmış hesapla tartıştı. Tartışma, AK Parti Lideri Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun partisinin 1 Kasım seçim beyannamesinde yer alan vaatlere bulunacak "kaynak" özelinde gerçekleşti.

4.10.2015Gündem
CHPnin kedisi Şerodan Özkese: Bahçeli seni aramayacak

CHP'nin kedisi Şero'dan Özkes'e: Bahçeli seni aramayacak

Twitter'da CHP'nin kedisi Şero olarak bilinen hesaptan kısa bir süre önce CHP'den istifa eden İhsan Özkes'e tweet atıldı.

27.8.2015Gündem
İnsan mıyız ulan biz

İnsan mıyız ulan biz!

Bu sloganla hayatımıza giren 'Kötü Kedi Şerafettin' film oluyor. Geçen hafta yayımlanan ilk fragman büyük heyecan yarattı. İsminin 'Kötü Kedi Şerafettin- Kesin Bilgi' olması ve 27 Kasım'da vizyona girmesi planlanan filmi konuşmak üzere animasyon stüdyosu Anima İstanbul'daydık. 'Şero'nun filmini, karakterin yaratıcısı Bülent Üstün, filmin yönetmenleri Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal'dan dinledik.

24.8.2015Hayat
Bülent Üstünün Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaserı yayınlandı

Bülent Üstün'ün Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaser'ı yayınlandı

Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri, 4 ayaklı metropol canavarı “Kötü Kedi Şerafettin”in merakla beklenen filminin ilk teaser’ı yayınlandı. Türkiye'de "animasyon çocuklar içindir" anlayışını değiştirecek film, soluksuz temposu ve baş döndüren aksiyonu ile dünyadaki örneklerine meydan okumaya hazırlanıyor.

21.8.2015Hayat
Kötü Kedi Şerafettin’in ilk teaser’ı yayınlandı

Kötü Kedi Şerafettin’in ilk teaser’ı yayınlandı

Bülent Üstün’ün efsanekarakteri Kötü Kedi Şerafettin’in ilk teaser’ı bugün yayınlandı. Çiftleşmedöneminde hem aşkından, hem de mangalından olan bir tekirin neleryapabileceğini traji-komik bir hikayeyle kafalarımıza çakan filmde Şero’yu UğurYücel seslendirdi. Kadroda DemetEvgar, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, GökçeÖzyol, Cezmi Baskın ve Yekta Kopan gibi ehil isimler var.

18.8.2015Ekran
CHPnin kedisi Şerodan koalisyon yorumu

CHP'nin kedisi Şero'dan koalisyon yorumu

Son dönemde tweet'leriyle dikkat çeken CHP Genel Merkez binasında yaşayan kedi Şero, bu kez de Başbakan Ahmet Davutoğlu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun görüşmesini yorumladı.

13.8.2015Gündem
CHPnin kedisi Şerodan Bahçeliye koalisyon yanıtı

CHP'nin kedisi Şero'dan Bahçeli'ye koalisyon yanıtı

CHP'nin kedisi Şero, MHP lideri Bahçeli'nin koalisyon için dile getirdiği, "Birbirimizin gözlerine saatlerce bakacağız" ifadelerini esprili bir dille eleştirdi.

10.8.2015Gündem
Kötü Kedi Şerafettin filmiyakında vizyona girecek

Kötü Kedi Şerafettin filmiyakında vizyona girecek

Bülent Üstün’ün efsane çizgi roman karakteri “Kötü Kedi Şerafettin”, Uğur Yücel’in sesiyle tozu dumana katarak beyaz perdeyi yırtmaya geliyor.

9.8.2015Hayat
Devlet Bahçeliden Silivri göndermesi: Bazıları kendini bilecek

Devlet Bahçeli'den Silivri göndermesi: 'Bazıları kendini bilecek'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçmişte bir toplantıda “Emekli generaller, MHP’den elinizi çekiniz” dediğini belirterek, “MHP’yi iktidar heveslerinden bir unsur olarak kullanmaya çalışan irade Silivri’de oldu, MHP Meclis’te. O bakımdan bazıları kendini bilecek” diye konuştu. Koalisyon için şartlarını da açıklayan Bahçeli, ''Programı ve protokolü hazırlarız ve birbirimizin gözüne bakarız. Saatlerce bakacağız ve kim gözünü başka yere çevirirse o yarın sözünden dönecek demektir. Elhamdülillah Müslümansak bir de Kuran’a el basacağız. İşte MHP’nin kuracağı koalisyonun yolu budur'' dedi.

9.8.2015Gündem
Koalisyon görüşmelerinde AK Parti ile CHP arasında ilk temas sıcak geçti

Koalisyon görüşmelerinde AK Parti ile CHP arasında ilk temas sıcak geçti

7 Haziran seçimlerinden 35 gün sonra başlayan koalisyon turlarında Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ilk durağı olan CHP’deki buluşmadan, ‘güçlü koalisyon kurulması’ görüşü çıktı. Görüşmede CHP’nin hükümet kurma ilkeleri arasında yer alan, AK Parti’nin ise kırmızı çizgisi olan ‘Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konumu’nun gündeme gelmediği açıklandı. Buluşma ‘ön görüşme’ olarak nitelendirilirken iki parti arasındaki temasların sürmesi kararlaştırıldı. İlk randevulaşma sırasında CHP’nin, “İftarda buluşalım” önerisinde bulunduğu, ancak Başbakan’ın programı nedeniyle bunun yapılamadığı öğrenildi. Bu temasa atıfla Kılıçdaroğlu’nun, Davutoğlu’na karşılama sırasında, “Biz sizi iftara beklemiştik” demesi, Davutoğlu’nun da “İftar buluşması başka zamana” karşılığı vermesi buluşmanın sıcak başlangıcı oldu. Bu arada AK Parti ile CHP’nin buluşmasına katılan heyetler, iki partinin koalisyon görüşmelerine nasıl yaklaştığının sinyalini de verdi.

14.7.2015Gündem
CHPnin kedisi Şerodan ilginç tweet

CHP'nin kedisi Şero'dan ilginç tweet

Hükümeti kurmakla görevlendirilen Başbakan Davutoğlu bugün ilk görüşmesini CHP lideri Kılıçdaroğlu ile yaptı. Görüşme sürerken CHP'nin kedisi Şero'ya ait Twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulunuldu.

13.7.2015Gündem
AK Parti heyeti CHP Genel Merkezinde

AK Parti heyeti CHP Genel Merkezi'nde

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ömer Çelik, Numan Kurtulmuş, Cevdet Yılmaz ve Ayşenur Bahçekapılı’dan oluşan AK Parti heyeti koalisyon görüşmesi yapmak üzere, saat 14:15 civarında CHP Genel Merkezi’ne geldi. Görüşme yaklaşık 1 saat 40 dakika sürdü. 1+4 kişi olarak planlanan görüşme heyetlerinin CHP'nin isteği üzerine 1+5 olarak değiştirildiği öğrenildi.

13.7.2015Gündem
Baykal konuşurken CHPden 2 ilginç tweet

Baykal konuşurken CHP'den 2 ilginç tweet

Deniz Baykal CNNTÜRK ekranlarında canlı yayında konuşurken CHP'den iki ilginç tweet atıldı. CHP Genel Merkezi'nin inşaatından bu yana parti binasında hayatını sürdüren 'Şero' adlı kedinin adına açılan Twitter hesabından Deniz Baykal'a yönelik imalı bir tweet atıldı. Bir diğer ilginç paylaşım da CHP İzmir Milletvekili Zeynep Altıok Akatlı'dan geldi.

6.7.2015Gündem
Kemal Kılıçdaroğlunun Hatay mitingi

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay mitingi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimde sandıklara sahip çıkacaklarını belirterek, "Her türlü önlemi aldık. O kadar önlem aldık ki, Genel Merkezimizdeki 'Şero'yu bile tembihledim. 'Aman, sakın trafoya girme, bütün kedilere haber gönder, hiçbir kedi trafoya girmesin' diye” dedi.

4.6.2015Gündem
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir mitinginde konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir mitinginde konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Papa’yı örnek göstererek Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’e önce Mercedes ardından özel uçak tahsis edileceğini açıklamasına tepki gösterdi.

30.5.2015Gündem
Kılıçdaroğlundan önemli açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankırı'da yaptığı konuşmada mutlu bir Türkiye için çalıştıklarını belirterek, "Onlar iktidarı ceplerini doldurmak için düşünüyorlar, biz iktidarı halk için düşünüyoruz. Her türlü dümeni yapıyorlar. İsraf var. Ben söylemiyorum, vicdanı olan bazıları söylüyor. Eğer bu kadar israf olmasaydı, vergiye bile gerek kalmazdı. Hiç meraklanmayın, genel merkezdeki Şero'ya söyledim. 'Bütün kedilere haber ver, trafoya girmesin' dedim. Hiç endişe etmeyin. Sandıklara sahip çıkacağız" dedi.

30.5.2015Gündem
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: O Mercedes’lere binmeyeceğim

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: O Mercedes’lere binmeyeceğim

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sürdürdüğü, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in ‘Çerez parası bile değil’ diyerek katıldığı ‘makam aracı’ tartışmasıyla ilgili, “O Mercedes’lere binmeyeceğim, araba saltanatına son vereceğim” dedi.

25.5.2015Gündem
Şero’nun Twitter hesabı kapanıyor

Şero’nun Twitter hesabı kapanıyor

CHP’nin sosyal demokrat kedisi ‘Şero’nun fenomen haline gelen Twitter hesabı @SeroCHP’nin yaratıcılarından biri, Şero’nun Twitter hesabının kapanacağını duyurdu.

6.5.2015Teknoloji
CHPnin kedisi Şerodan YSK Başkanına cevap

CHP'nin kedisi Şero'dan YSK Başkanı'na cevap

"Kedileri topladık. Kedi kalmadı" diyen Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven'e, CHP'nin kedisi Şero'dan cevap var.

14.4.2015Gündem
Şerodan YSK Başkanına görüntülü yanıt

Şero'dan YSK Başkanı'na görüntülü yanıt

"Kedileri topladık. Kedi kalmadı"diyen Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven'e, CHP'nin kedisi Şero'dancevap var.Şero, twitter hesabından paylaştığı mesajda, YSKBaşkanı'na "ben buradayım. Hadi gel topla" yanıtını verdi. Trafoya giderken görüntüsünü de yayınlayan Şero,ardından da "trafoda yine çok yoruldum" mesajını paylaştı. YüksekSeçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, son dönemde kamuoyunda tartışılan, 7Haziran seçimlerinde elektrik kesintileri yaşanması ihtimaline karşı, "kedileritopladık. kedi kalmadı" esprisini yapmıştı. Güven,Okan Üniversitesi'nde yaptığı konuşmada, siyasi partilerin sandıklarınasahip çıkmaları halinde sandığın başında oldukları sürece sonuçların değişmesidiye bir şeyin söz konusu olamayacağını söylemişti. Son zamanlarda sık sıktekrarlanan elektrik kesintileriyle ilgili de espri yapan Güven, “Kedileritopladık, kedi kalmadı” ifadesini kullanmıştı. Kedilerin, elektrik kesintileri ile birlikteanılmalarının yolunu ise, bizzat Enerji Bakanı Taner Yıldız açmıştı. Yıldız, geçen seçimlerde yaşayan elektrikkesintileri konusunda yaptığı açıklamada, kesintilerden birinin nedeni olarak"trafoya kedi girmiş" ifadesini kullanmıştı. Yıldız'ın bu açıklaması, sosyal medyada büyükyankı bulmuş, Yıldız ve trafolara giren kediler konusunda, sayısız capsyayınlanmıştı. Seçimlerde elektrik kesintilerine ilişkintartışmalar, son dönemde yayınlanmaya başlanan CHP'nin "milletçealkışlıyoruz" reklamında, trafonun önünden geçen bir kediye yer vermesiile yeniden alevlenmişti. 

14.4.2015Haber
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter'da Fuat Avni'nin yazdığı partilerinin kapatılacağı iddialarına yönelik, "Onunla ilgili bir hazırlık yapıldığını biz çok iyi biliyoruz. İddia doğru. Hazırlık yapıldığını, hazırlıkların kimler tarafından yapıldığını, bir kitabın basıldığını, yakın bir süreç içinde bu kitabın piyasaya sürüleceğini, bütün bunları biliyoruz. Bekliyoruz. Bunların hepsinin hesabını yargıda soracağız" dedi.

5.3.2015Gündem
CHPnin kedisi Şero canlı yayında

CHP'nin kedisi Şero canlı yayında

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmet Hakan'ın hazırladığı 'Tarafsız Bölge' programında gazetecilerin sorularını yanıtladı. CHP Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen programda kameralar geniş açı çekime geçtiği sırada  ilginç bir görüntü takıldı. CHP Genel Merkezi'nin inşaatından bu yana parti binasında hayatını sürdüren Şero adlı kedi canlı yayında kameralar tarafından görüntülendi.

4.3.2015Haber
Kötü Kedi Şerafettin’in afişi yayınlandı

Kötü Kedi Şerafettin’in afişi yayınlandı

Ünlü çizer Bülent Üstün'ün çizgileriyle hayat bulan sokakların tekinsiz kedisi Kötü Kedi Şerafettin'in animasyon filmi kasım ayında izleyicisiyle buluşacak.

3.2.2015Keyif

Yazar Sonuçları

Sententiae II

Sententiae II

Geçen hafta sözleştiğimiz üzere, günümüz “Batı Uygarlığı”nın köklerinin belki de en önemli damarı olan “Yunan-Latin Kültürü”nden hikmetler paylaşmaya devam edeceğim bu yazıda da.

10.12.2016Musa Dede
Bu vebal hiçbir hainler mezarlığına sığmaz

Bu vebal hiçbir 'hainler mezarlığı'na sığmaz

HAKKI Topal hakkında bütün bildiğimiz şu 3 cümleden ibaretti.

26.10.2016Ertuğrul ÖZKÖK
İtirazlar için mekanizmalar oluşturduk, titizlikle inceliyor ve değerlendiriyoruz

'İtirazlar için mekanizmalar oluşturduk, titizlikle inceliyor ve değerlendiriyoruz'

Başbakan Binali Yıldırım’la bir araya gelip sohbet etme fırsatı bulunca...

21.9.2016Ahmet HAKAN
Bade, Tarkan Schrödinger’in kedisi

Bade, Tarkan Schrödinger’in kedisi

ÜNÜ yaşadığı evin, mahallenin sınırlarını aşmış çok sayıda kedi var:

10.6.2016Mehmet Y. YILMAZ
Sizce bu haberi kim yazdı

Sizce bu haberi kim yazdı

DÜN Hürriyet’in 18’inci sayfasındaki “Cizre’de vuruldu” başlıklı haberin daha ilk cümlesini okurken dedim ki:

10.2.2016Ertuğrul ÖZKÖK
‘Rakı-balık’ burcundan olanlara gelsin

‘Rakı-balık’ burcundan olanlara gelsin

Ağzı bozuk, kimseye eyvallahı olmayan, hafif anarşist, taş kalpli, hayattaki en büyük zevki ‘rakı-balık’ olan ‘Kötü Kedi Şerafettin’, artık sinema perdesinde.

5.2.2016Uğur VARDAN
Biz, temiz kalbi rakının yanına soğuk meze yapıyoruz güzel ablam

Biz, temiz kalbi rakının yanına soğuk meze yapıyoruz güzel ablam!

Kötü Kedi Şerafettin’in ilk röportajı

5.2.2016Ayşe ARMAN
Kusursuzluğun sinemadaki karşılığı: Carol

Kusursuzluğun sinemadaki karşılığı: Carol

Cannes’da gösterildiğinde kusursuzluğuyla herkesi baştan çıkaran, Cate Blanchett ve Rooney Mara’nın muhteşem uyumuyla yılın en iyi filmlerinden birine dönüşen “Carol”, gösterimde! 90’ların kült çizgi karakteri Şero’nun sinema serüveni “Kötü Kedi Şerafettin” ise haftanın yetişkinlere özel animasyon seçeneği.

4.2.2016Mehmet Uğur YÜKSEL
Ben Şerafettin, sevişelim mi

Ben Şerafettin, sevişelim mi?

Bu kedi huysuz.

2.2.2016Onur BAŞTÜRK
Kedilerin en şerefsizi Şerafettin

Kedilerin en şerefsizi Şerafettin

HER Türk ergeni gibi ben de “Kötü Kedi Şerafettin fan’ıyım...”

1.2.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Grup Yorum, Palmalife’ta konser verir mi

Grup Yorum, Palmalife’ta konser verir mi?

Grup Yorum, Bodrum Palmalife’ta konser verecek desem inanır mısınız?

18.8.2015Cengiz SEMERCİOĞLU