MENÜ
Arşiv

Seda Sayan

Seda Sayan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seda Sayan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.179 Seda Sayan haberi bulunmuştur.

Seda Sayan 30 Aralık 1961 yılında İstanbulda doğmuştur. Doğum adı Aysel Gürsaçer'dir. Türk şarkıcı, dizi oyuncusu ve televizyon sunucusudur. Türkiye'nin ilk haftalık kadın dergisi olan Seda Magazin'in editörüdür.

İLK YILLARI

Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim'e assolist olarak çıkarıldı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu.

DEVAMI

Seda Sayan Haberleri

İbrahim Erkalın sağlık durumu nasıl Hastane ve Bakandan açıklama...

İbrahim Erkal'ın sağlık durumu nasıl? Hastane ve Bakan'dan açıklama...

İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklamalar geldi. Dün evinin otoparkında baygın halde bulunan İbrahim Erkal'ın son tetkiklerine göre yeni bir kanama olmadığı ancak tedaviye rağmen beyin ödeminin arttığı belirtildi. Sosyal medyada bazı sahte hesaplardan Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Erkal'ın eşi Filiz Erkal'ın (Akgün) amcası olan Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün de bu tip haberlere isyan etti, "72 saati bekleyeceğiz. Yapılması gereken müdahale tıbbı olarak yapıldı. Herhangi bir değişiklik yok. Bunlar günahtır, yazıktır, onun da ailesi var" diye konuştu. Sağlık Bakanı Recep Akdağ da son bilgileri paylaştı.

13.4.2017Magazin
İbrahim Erkala ziyaretler sürüyor. Seda Sayan: Dua edeceğiz

İbrahim Erkal'a ziyaretler sürüyor. Seda Sayan: Dua edeceğiz

İbrahim Erkal'a ziyaretler sürüyor. Seda Sayan: Dua edeceğiz

13.4.2017İstanbul
Erkan Çelikten Seda Sayana sert yanıt

Erkan Çelik'ten Seda Sayan'a sert yanıt

Eski aşkı Seda Sayan'ın açıklamalarına kızan Erkan Çelik'ten sert sözler...

13.4.2017Magazin
Seda Sayan ve Erkan Çelikin ayrılık nedeni ortaya çıktı

Seda Sayan ve Erkan Çelik'in ayrılık nedeni ortaya çıktı

Seda Sayan, kısa bir süre önce ayrıldığı Erkan Çelik'le ilgili ortaya atılan iddialara tepki gösterdi. Hakkındaki haberlere Duymayan Kalmasın programından yanıt veren ünlü sanatçı, Erkan Çelik ile aralarındaki aşkın tükendiğini ifade etti.

30.3.2017Magazin
Kaybedenler partisi

Kaybedenler partisi

İlk olarak Meksika’da ortaya çıkan ve dünyanın dört bir yanına yayılan ‘FuckUp’ geceleri, Ankara’da da düzenleniyor. Gecede, iş hayatında başarısız olanlar, girişimcilik ve başarısızlık hikayelerini anlatıyor.

28.3.2017Ankara
Kenan Şeranoğlu güzellik kremi ile döndü

Kenan Şeranoğlu güzellik kremi ile döndü

Kurduğu 'Titan Saadet zinciri' ile adından uzun süre söz ettiren Kenan Şeranoğlu (50), 140 kilo girdiği hapishaneden 70 kilo çıktı. Şeranoğlu bir süredir, güzellik kremi satışı yapan bir şirketin faaliyetlerini yürütüyor.

27.3.2017Ekonomi
Gülden Taşkından nostaljik şarkılar

Gülden Taşkın'dan nostaljik şarkılar

Gülden Taşkın'dan nostaljik şarkılar

23.3.2017Adana
Seda Sayanın vergi isyanı

Seda Sayan'ın vergi isyanı

Seda Sayan, önceki gün Akmerkez’deydi.

14.3.2017Magazin
Erkan Çelik, Seda Sayanı hesabından sildi

Erkan Çelik, Seda Sayan'ı hesabından sildi

Seda Sayan, Erkan Çelik'le altı yıllık birlikteliğini bitirdi. Seda Sayan'ın kendisine geri dönmesinden ümidini kesen Erkan Çelik, Seda Sayan ile ilgili tüm paylaşımlarını gözünü bile kırpmadan sildi.

14.3.2017Magazin
Seda Sayan ile Erkan Çelikten beklenen açıklama

Seda Sayan ile Erkan Çelik'ten beklenen açıklama

SEDA Sayan, 6 yıldır birlikte olduğu Erkan Çelik’le ilişkisini noktaladığı yönündeki haberleri, basın merkezlerine gönderdiği yazılı açıklamayla doğruladı.

10.3.2017Magazin
Seda Sayan ile Erkan Çelik ayrıldı mı

Seda Sayan ile Erkan Çelik ayrıldı mı?

Seda Sayan ve Erkan Çelik’in ayrıldığı konuşuluyor.

9.3.2017Magazin
Gürkan Baba kimdir Evleneceksen Gel Gürkan kaç yaşında

Gürkan Baba kimdir? Evleneceksen Gel Gürkan kaç yaşında?

Gürkan Baba, bu kez yaptığı trafik kazasıyla gündeme geldi. Evleneceksen Gel isimli izdivaç programıyla adını duyuran ve video paylaşım siteleri üzerinden paylaştığı videolarla dikkat çeken Gürkan Baba’nın kazada yaralandığı öğrenildi. Kazanın şokunu üzerinden atlatan damat adayı programa katılarak yaşadıklarını anlattı. Peki, Evleneceksen Gel Gürkan kimdir, kaç yaşında? İşte, ünlü damat adayı hakkındaki detaylar!

9.3.2017Kelebek
Seda Sayandan hayranlarını üzen karar

Seda Sayan'dan hayranlarını üzen karar

Şarkıcı ve program sunucusu Seda Sayan'ın verdiği ani karar herkesi şaşkına çevirdi.

8.3.2017Magazin
Survivor Tarık kimdir, kaç yaşında Ne iş yapıyor

Survivor Tarık kimdir, kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Survivor Tarık, farklı kişiliği ve takım içerisinde kazandığı saygınlığını korumaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımındaki herkesin saygı gösterdiği Survivor Tarık, yaşına göre kazandığı sergilediği performansla da dikkat çekiyor. Peki, en son bölümde takım içerisinde sürekli olarak problem çıkaran Sabriye'yi uzaklaştırmak için gönüllü eleme adayı olan ve Sabriye'ye gelecek olan oyları marke etmek isteyen Survivor Tarık kimdir?

7.3.2017Kelebek
Semra Kaynana kimdir Semra Yücel kaç yaşında

Semra Kaynana kimdir? Semra Yücel kaç yaşında?

‘Gelinim Olur musun?’ adlı televizyon programıyla tanınan Semra Yücel, Renkli Sayfalar’a konuk oldu. ‘Semra Kaynana’ olarak bilinen Semra Yücel, 2005 yılında kaybettiği oğlu Ata ile ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, 2004 yılının en popüler programından biri olan ‘Gelinim Olur musun?’ ile ünlenen ve çeşitli programlara konuk olmaya devam eden Semra Yücel Kimdir?

3.3.2017 Kelebek
Survivor Tarık kimdir Tarık Mengüç kaç yaşındadır

Survivor Tarık kimdir? Tarık Mengüç kaç yaşındadır?

Survivor 2017 yarışmacısı Tarık Mengüç, yarışmanın en yaşlı ve sade kişilikleri arasında yer alıyor. Survivor 2017 yarışmacısı Tarık Mengüç, yaşına göre gösterdiği performansla takdir kazanmıştır. Peki, Survivor Tarık Mengüç kimdir? İşte, yarışmacı hakkında detaylı bilgiler

28.2.2017Kelebek
İşte Seda Sayanın Erol Köseye patladığı an

İşte Seda Sayan'ın Erol Köse'ye patladığı an

Kavga çok çirkin bir mevzudan çıkmış olsa da, televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en güzel "atar yapma" anını bizlere kazandırdı. Dillere dolanan ve artık herkesin ezbere bildiği bu "Seda Sayan atarı" bazı öğrencilerin bitirme tezlerine bile konu oldu. Kavganın sonucunu merak ederseniz; Erol Köse özür diledi. Kazanan Seda Sayan oldu.

28.2.2017Magazin
Aleyna Tilki ehliyetsiz araç kullandı, sosyal medyada olay oldu

Aleyna Tilki ehliyetsiz araç kullandı, sosyal medyada olay oldu

Geçtiğimiz yıl 18 yaşından küçük olmasına karşın alkollü mekanlarda sahneye çıktığı için gündeme gelen Aleyna Tilki, bu kez ehliyetsiz direksiyon başına geçti.

25.2.2017Magazin
Aleyna Tilki yayınladığı video ile yine sosyal medyayı salladı

Aleyna Tilki yayınladığı video ile yine sosyal medyayı salladı!

Özellikle sosyal medyada en çok konuşulanlardan olan 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki, Twitter hesabında paylaştığı otomobil kullanma görüntüleriyle tepki topladı. Aleyna Tilki'nin bu görüntülerine Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik'ten, 'Bu bir ihbardır' tepkisi geldi.

25.2.2017Magazin
Sezen Aksu ve Kenan Doğulu birbirine girdi

Sezen Aksu ve Kenan Doğulu birbirine girdi!

Sezen Aksu ve Kenan Doğulu arasında gerginlik yaşandığı iddia edildi. Sezen Aksu’nun kiracısı Doğulu’yu gece kulübü Şamdan için evinden çıkaracağı söyleniyor.Güneş Gazetesi'nin özel haberine göre geçtiğimiz günlerde 41 yıldır gece hayatının önde gelen markası Şamdan’ın kapanmasının ardından Sezen Aksu, mekan sahibi Mehmet Tuna’ya 'Gel benim yalımda aç' demişti.

20.2.2017Kelebek
Manavgatta Nutuk dağıtımı

Manavgat'ta Nutuk dağıtımı

Manavgat'ta Nutuk dağıtımı

19.2.2017Antalya
Cengiz Semercioğlu yazdı: Seda Sayan’ın etrafında aklını karıştıranlar var

Cengiz Semercioğlu yazdı: Seda Sayan’ın etrafında aklını karıştıranlar var

Etiler Şamdan’ın kapanmasıyla ilgili mal sahibi Seda Sayan’ın haklı olduğunu yazdım...

14.2.2017Magazin
Başak, Kıvanç’tan 5 yaş büyük olsa ne fark eder

Başak, Kıvanç’tan 5 yaş büyük olsa ne fark eder

Demet Şener’in Instagram hesabında paylaştığı, kendisi ve Başak Dizer 1 yaşındayken çekilmiş fotoğraf olay oldu.

12.2.2017Magazin
Demet Akalından örnek davranış

Demet Akalın'dan örnek davranış!

Demet Akalın’dan alkışlanacak hareket. Her seferinde bir asker kızı olduğunu dile getiren Akalın, son günlerde artan şehit haberlerine kayıtsız kalmadı.

12.2.2017Magazin
Bir kepim bile yok

Bir kepim bile yok

Sezen Aksu’nun koltuklarında uyuduğu, Fikret Şeneş’in Ajda’ya şarkılar yazdığı Sosyal Hayat Üniversitesi kapandı...

11.2.2017Gurme
Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir Evleneceksen Gel adayı kaç yaşında

Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir? Evleneceksen Gel adayı kaç yaşında?

Şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, Evleneceksen Gel isimli evlilik programıyla yeniden gündeme geldi. Daha önce başka bir programda evlenmek istediğini dile getiren Tayfun Erdoğan’ın hayatı yeniden merak konusu oldu. Peki, Seda Sayan ve Uğur Yücel’in sunduğu Evleneceksen Gel olan Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir?

9.2.2017Televizyon
Sezen Aksudan Mehmet Tunaya ziyaret

Sezen Aksu'dan Mehmet Tuna'ya ziyaret

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Sezen Aksu, kira ödemediği gerekçesiyle tahliye edilen Etiler Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Makyajsız hali dikkat çeken Aksu'yu görenler tanımakta zorlandı.

9.2.2017Magazin
Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Dün sabah geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın bugün son yolculuğuna uğurlandı.

9.2.2017Magazin
Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ünlü yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın hayatını kaybetti. Ersayın'ın bu sabah Ajda Pekkan'ın evinde kalp krizi geçirdiği belirtiliyor. Ayşe Ersay'ın vefat haberi müzik dünyasını yasa boğdu.

8.2.2017Magazin
Sezen Aksuda büyük jest...

Sezen Aksu'da büyük jest...

Seda Sayan’ın Etiler Şamdan için tahliye kararı çıkarmasının ardından devreye Sezen Aksu girdi. Sanatçı, işletmeci Mehmet Tuna’nın eski eşi Şehnaz Tuna’yı arayıp “Mekanı benim yalımda açın, para istemem” dedi. Basında çıkan haberler Seda Sayan'ı isyan ettirdi. 'Kimse yalandan ağlamasın' diyen Sayan, sert çıktı!

7.2.2017Magazin
Mahmut Tuncer: Yakında Halay Partisi kuracağım

Mahmut Tuncer: Yakında Halay Partisi kuracağım

Urfa’da hamal bir babanın ve evlere temizliğe giden bir annenin beşinci çocuğu olarak doğdu, Urfaspor’da futbolcu oldu. Menajer Mehmet Ali Yanıkoğlu, Urfa’ya gidip “Seni sanatçı yapmaya geldim” deyince bir günde hayatı değişti, türkücü oldu.

3.2.2017Hayat
İhtiyaç değil intikam listesi

İhtiyaç değil intikam listesi

Asena Atalay’ın Caner Erkin’den çocuğu için talep ettiği 451 bin liralık ihtiyaç listesi haftanın en çok konuşulan konusuydu.

29.1.2017Magazin
Survivor 2017 yarışmacıları Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Tarık Mengüç kimdir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 yarışmacıları Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Tarık Mengüç kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 yarışmacıları Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Tarık Mengüç izleyenler tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Ünlüler takımının yaşça en büyük yarışmacıları olan Sedat Kapurtu ve Tarık Mengüç'ün nasıl bir performans sergileyecekleri merak ediliyordu. Parkurlarda yaşlarının fazla olması sebebiyle izleyicileri şaşırtarak oldukça iyi bir performans sergileyen Sedat Kapurtu ve Tarık Mengüç hırslı yapılarıyla tanınıyorlar. Peki, Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacıları Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Tarık Mengüç kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

24.1.2017Televizyon
Tarık Mengüç kimdir Survivor Tarık kaç yaşındadır

Tarık Mengüç kimdir? Survivor Tarık kaç yaşındadır?

Survivor 2017 yarışmasının renkli isimlerinden birisi olan Tarık Mengüç, müzik ile anılsa da birçok yeteneğin sahibidir. Mobilya tasarımcılığı, seramikçilik gibi birçok alanda deneyime sahip olan Tarık Mengüç, Şakşuka şarkısıyla çıkış göstermiştir. Peki, Survivor Tarık kimdir? İşte, Tarık Mengüç hakkında merak edilenler

22.1.2017Televizyon
Kibariye: Leğende İbonun çorabını yıkadım

Kibariye: Leğende İbo'nun çorabını yıkadım

Kibariye jüri üyesi olduğu Fox TV'deki 'En İyi Ben Söylerim' programında 30 yıllık dostu İbrahim Tatlıses'in bir sırrını açıkladı

12.1.2017Magazin
Esra Erol, Seda Sayan, Zuhal Topaldan geri adım

Esra Erol, Seda Sayan, Zuhal Topal'dan geri adım!

Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan izdivaç programlarının yeni yılın ilk haftasında yayınlanmaması kararını almışlardı.

2.1.2017Televizyon
Tarık Mengüç kimdir

Tarık Mengüç kimdir?

Tarık Mengüç, Survivor 2017’de yer alacağı kesinleşen isimlerden biri oldu. Haberi, Acun Ilıcalı verdi. Daha önce de olduğu gibi yarışmacıları sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Acun Ilıcalı, Şakşuka Tarık olarak bilinen sevilen şarkıcı Tarık Mengüç’ün de kadroda yer alacağını yazdı. Peki, Tarık Mengüç kimdir?

30.12.2016Kelebek
Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayandan sürpriz karar

Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan'dan sürpriz karar!

İzdivaç programları ortak kararla Ocak ayının ilk haftası yayın yapmayacak

27.12.2016Televizyon
Evlilik programlarına Pınar çıkışı

Evlilik programlarına Pınar çıkışı

Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan, önceki akşam Etiler’deki Sepya Restoran’daydı.

27.12.2016Magazin
Coşkun Erdem son yolculuğuna uğurlandı

Coşkun Erdem son yolculuğuna uğurlandı

İsviçre'de sahnede beyin kanaması geçiren, Sağlık Bakanlığı'nın devreye girmesiyle cumartesi günü İstanbul'a getirilen ve Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan usta kanun sanatçısı Coşkun Erdem, pazar sabahı yaşam savaşını kaybetti. Ünlü sanatçının cenazesi, dün Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nden kaldırıldı.

13.12.2016Magazin
Kaza yapan TIR otoyolu kapattı

Kaza yapan TIR otoyolu kapattı

Kaza yapan TIR otoyolu kapattı

7.12.2016İstanbul
TEMde TIR kazası Trafik felç

TEM'de TIR kazası! Trafik felç

İstanbul Gaziosmanpaşa'da TEM otoyolu Ankara istikametinde kontrolden çıkan bir TIR ilk önce bariyerlere, ardından aydınlatma direğine çarptı. Kazada sürücü yaralanırken, her iki yönde de trafik yoğunluğu oluştu. TEM'de meydana gelen kazada ünlü sanatçı Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız da ölümden döndü. Yıldız, "Saniyeyle ölümden döndük" dedi.

7.12.2016Gündem
Gupse Özay ile Buğra Gülsoy merak edilenleri anlattı

Gupse Özay ile Buğra Gülsoy merak edilenleri anlattı

Cuma günü vizyona giren “Görümce”ye hem senarist hem de başrol oyuncusu olarak imza atan Gupse Özay ve kardeşi rolündeki Buğra Gülsoy’la buluştum. Filmde Buğra’nın her şeyine karışan ablasını canlandıran Gupse, yemekte de boş durmadı, yediğimiz içtiğimiz her şeye karıştı.

3.12.2016Magazin

Yazar Sonuçları

Video hakem yetmez video vicdan lazım

Video hakem yetmez video vicdan lazım

Beşiktaş İletişim Sorumlusu Rıdvan Akar’ın 4-3’lük Trabzonspor maçından sonra attığı “Biz hakemi de faulleri de, yeni statları da gömeriz” tweet’ini eleştirenlerden biri de bendim.

14.4.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Filli Boya’ya niye düşman oldun ki sen

Filli Boya’ya niye düşman oldun ki sen

“FİLLİ Boya”nın reklamı hâlâ gündemde...

11.3.2017Ahmet HAKAN
Altın Kelebek ödüllerimi vermem

Altın Kelebek ödüllerimi vermem!

 Mehmet Ali Erbil, geçen yıl Altın Kelebek ödüllerini iade edeceğini söylemiş, hatta “Bunu söylediğim için hakkımda kim bilir ne haberler yapacaklar” demişti.

11.3.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Oyunun kurallarını değiştirebilir

Oyunun kurallarını değiştirebilir

Ama bu şekilde değil. Müzikal temeli sağlam ve bu denli renkli bir kadını anaakımın torna tezgâhından çıkmış şarkı ve düzenlemelerin içine atmak doğru bir seçim değilmiş gibi geliyor bana.

10.3.2017Tolga AKYILDIZ
‘Cuma magazini’ne buyrun...

‘Cuma magazini’ne buyrun...

Magazini çok seven, çok sevdiğinden dolayı da kendini kötü/ezik hissetmeyenlerin (Bakınız: “Magazin sevmem, hep belgesel izlerim”) diyarında, yani Arjantin’in Buenos Aires’inde 11 gün geçirince insan Türk magazinini de özleyebiliyormuş. Boğaz’da içilen rakı ya da demli çay gibi. Bu kadar duygusal coşku yeter, şimdi buyrun son magazin olaylarının analiz deryasına...

16.2.2017Onur BAŞTÜRK
Ara ki bulasın

Ara ki bulasın!  

Tülin Şahin ve eşi Memet Özer için “Gördüğüm en güzel Sevgililer Günü fotoğrafını çektirmişler” diye yazmış köşesinde Hıncal Uluç...

14.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Sen Hülya’yı ne sandın Demet

Sen Hülya’yı ne sandın Demet?

Demet Akalın, “Ona öyle bir şarkı bulacağım ki, Hülya Avşar’ı yeniden yaratacağım” gibi bir laf etti...

6.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU