Arşiv

secim2014

haberleri ve son dakika gelişmeleri
2166 adet haber bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 15'inci Muhtarlar Toplantısı'nda konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15'inci Muhtarlar Toplantısı'nda konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen 15. Muhtarlar Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, "Bu ülkede idarecilerin Türkiye’yi İslamlaştırma gayreti var” açıklaması yapan Putin'e tepki gösterdi ve "Bunu nasıl söylersin" dedi.

26.11.2015Gündem
Seçim bakanları yanlış uygulama

Seçim bakanları yanlış uygulama

İKİNCİ kez Adalet Bakanlığı’na atanan Bekir Bozdağ dün görevi Kenan İpek’ten devraldıktan sonra yaptığı ilk açıklamada önemli mesajlar verdi.

25.11.2015Gündem
Türkiye’de 10 ayda satılan ev sayısı rekor kırdı

Türkiye’de 10 ayda satılan ev sayısı rekor kırdı

Ülke genelinde yılın ilk 10 ayında 1 milyondan fazla kişi ev sahibi oldu. Geçen yıl inşaatta rekor yıl olmuş ve 1 milyon 165 bin ev satışı yapılmıştı. 2015 sonunda 1 milyon 200 binden fazla ev satılarak yeni bir rekora imza atılması bekleniyor.

23.11.2015Ekonomi
Sur ve İdil’de TEOG sınav yerleri değiştirildi

Sur ve İdil’de TEOG sınav yerleri değiştirildi

Diyarbakır’ın merkez Sur ve Şırnak’ın İdil İlçesi’nde yaşanılan olaylar nedeniyle 25-26 Kasım'da yapılan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) birinci dönem ortak sınavlarına katılacak 8’inci sınıf öğrencilerinin sınav merkezileri değiştirilerek ilçelerde bulunan başka okullara kaydırıldı. Sur İlçesi’ndeki 4 okulda barikat ve hendekler nedeniyle eğitim yapılamadığından 4 okulun öğrencileri uzun süredir ilçedeki başka okullarda eğitimlerini sürdürüyor.

23.11.2015Eğitim
KOBİ’lerin derdi kâr kaybı

KOBİ’lerin derdi kâr kaybı

Zurich Türkiye CEO’su Yılmaz Yıldız, araştırmaya göre, 2015’te de en büyük riskin yüksek rekabet ve buna bağlı fiyat indirimine gidilmesiyle kâr marjlarının düşmesi olduğunu söyledi.

22.11.2015Ekonomi

"Fasondan, çakmadan anlamayız"

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, seçim sonrası AKP’li bazı siyasetçilerin saçma sapan söylemlerle karalama kampanyası başlattıklarını, sadece gevezelik ve politika yapmak için aslı astarı olmayan iddialarda bulunduklarını söyledi. Kocaoğlu, AKP İl Başkanı Bülent Delican’ın 2019’da İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne Ak Parti bayrağı dikecekleri sözlerine ise "Neyi kazandınız? 7 Haziran’da kaybedilen 10 puanın 5’ni 1 Kasım’da geri aldınız" dedi.

21.11.2015Ege
Kadın Partisi adını değiştirecek

Kadın Partisi adını değiştirecek

SİYASETTE etkinliğini artırmak isteyen kadınlar tarafından bir yıl önce kurulan Kadın Partisi, adını değiştirme kararı aldı. Gerekçesi örgütlenmek için ekonomik özgürlüğü olan erkeklerin de desteğini alabilmek. Erkeklerin ’kadın’ adı nedeniyle mesafeli durduğu parti, gittikçe sertleşen, sevgiden, hoşgörüden, ülke sorunlarından uzaklaşıp kişiselleştirilerek yapılan, toplumun temel sorunlarını görmezden gelen siyasette ezber bozmayı hedefledi.

21.11.2015Ege
‘Silüet’ tartışması hükümet programına taşınıyor

‘Silüet’ tartışması hükümet programına taşınıyor

İstanbul Zeytinburnu’ndaki 16/9 kuleleriyle gündeme gelen ‘silüet’ tartışması hükümetin programına giriyor. Buna göre, tarih dokusu güçlü kentler başta olmak üzere imar politikası dikey değil yatay bir yapılaşma üzerine olacak. “İnsan, çevre dostu ve estetik marka şehirler” hedefine yönelik olarak imar mevzuatında revizyona gidilecek.

18.11.2015Ekonomi
Atanamayan öğretmen sorununa karşı formasyona sınır

Atanamayan öğretmen sorununa karşı formasyona sınır

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), fen ve edebiyat fakültesi öğrencilerinin öğretmen olabilmelerinin önünü açan pedagojik formasyon kontenjanlarına sınırlama getirdi. Buna göre, eğitim fakültelerinde ikinci öğretim sistemi kaldırıldı. Formasyon için bu yıl 15 bin kontenjan ayrıldı.

13.11.2015Eğitim
Sanayiciler endişeli: Üretim çevre ülkelere kayabilir

Sanayiciler endişeli: Üretim çevre ülkelere kayabilir

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tarıverdi, hükümetin planlandığı gibi asgari ücreti 1,300 liraya çıkarması ve bunun maliyetinin tamamının sanayiciye yüklemesi durumunda hazır giyim sektörünün çok ciddi sıkıntılar yaşayacağını ve üretimin çevre ülkelere kayabileceğini söyledi.

12.11.2015Ekonomi
Tekstilcilerden asgari ücret çıkışı

Tekstilcilerden asgari ücret çıkışı

Türkiye hazır giyim ve konfeksiyon ihracatının yaklaşık yüzde 75'ini gerçekleştiren İHKİB'in Başkanı Hikmet Tarıverdi asgari ücretin 1.300 TL olması durumunda üretimin Romanya, Bulgaristan, Slovakya, Moldova ve Mısır gibi ülkelere kayabileceğini söyledi.

12.11.2015Ekonomi
Sigorta prim indirimi işten çıkarmaları engelleyemeyebilir

Sigorta prim indirimi işten çıkarmaları engelleyemeyebilir

Sosyal Güvenlik Uzmanı Cem Kılıç, Milliyet’teki yazısında, asgari ücretteki artış sonrasında sosyal güvenlik kurumunun iş verenler için sigorta paylarında indirime gideceğini ancak bunun iş verenlerin maliyetini azaltmayacağını belirtti.

12.11.2015Ekonomi
Pedagojik formasyon kontenjanı 15 bin

Pedagojik formasyon kontenjanı 15 bin

YÖK, fen edebiyat fakültesi öğrencilerinin öğretmen olabilmelerinin önünü açan pedagojik programı için ayrılan kontenjanı açıkladı. YÖK Başkanı Saraç, “Bu dönem, pedagojik formasyon programı açma yeterliliğine sahip üniversitelere tahsis edilen toplam kontenjan 15 bin olarak belirlendi. Söz konusu kontenjanın alanlara göre dağılımı, talep ve istihdam dengesi gözetilerek üniversitelerin ilgili kurullarınca yapılacak” dedi.

12.11.2015Eğitim
AB’den Bakan Dedeoğlu'nu kızdıran teklif

AB’den Bakan Dedeoğlu'nu kızdıran teklif

AB Komisyonu’nun yayınladığı Türkiye’nin İlerleme Raporu’nu değerlendiren AB Bakanı Dedeoğlu, “Evet, rapor ağır, üzüyor, ama yol gösterici” dedi. Bakan görüşmelerde AB’den bir komiser yardımcısının mülteci krizinde ilerleme karşılığında raporun yumuşatılmasını gündeme getirdiğini anlattı.

11.11.2015Dünya
Gayrimenkul sektörü yeni hükümetten

Gayrimenkul sektörü yeni hükümetten "dönüşüm" bekliyor

Yeni kurulacak hükumetten "kentsel dönüşümün hızlandırılması" talebinde bulunan inşaatçı ve müteahhitler, kentsel dönüşüm seferberliği çağrısı yaptı.

11.11.2015Emlak
'CHP olarak cesur ve kararlı politikalar üretmedik'

'CHP olarak cesur ve kararlı politikalar üretmedik'

MERSİN’in Anamur İlçesi’nde bulunan CHP Milletvekili PM üyesi Fikri Sağlar, partisinin Türkiye genelinde başarılı olmamasının nedenlerini sıralarken, "Milletin korkusu, can ve mal korkusudur. CHP olarak buna uygun cesur ve kararlı politikalar üretmedik. Şimdi yüzde 49 oyla 317 milletvekili ile Parti hükümeti isterse anayasa değişikliği ile başkanlık sistemini getirebilecek" dedi.

9.11.2015Gündem
Binali Yıldırım: 1 Kasım'ın gerçek mimarı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dır

Binali Yıldırım: 1 Kasım'ın gerçek mimarı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dır

Erzincan'da konuşan Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, 1 Kasım seçimlerinin gerçek mimarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.

8.11.2015Gündem
AK Parti'nin 13 yıllık oy bilançosu

AK Parti'nin 13 yıllık oy bilançosu

Seçimin üzerinden 5 gün geçti. 7 Haziran’dan 1 Kasım’a kadar olan 146 günlük sürede seçmen davranışlarında görülen çarpıcı değişimin nedenleri üzerine çok tartışıldı. AK Parti oyları çarpıcı şekilde yükselirken MHP ve HDP oylarının gerilemesi, bu iki partinin, “bir miktar seçmenini AK Parti’ye kaptırdığı” şeklinde yorumlandı. Peki HDP seçmeni AK Parti'ye mi gitti, yoksa sandığa gitmemeyi mi tercih etti? Bir araştırmaya göre 7 Haziran'da oy kullanmayan en az 1.6 milyon seçmen 1 Kasım'da sandığa gitti ve oyların büyük bir kısmı da AK Parti lehine kullanıldı. Bu arada AK Parti adına çarpıcı bir rakam da AK Parti İstanbul Milletvekili ve eski AB Bakanı Volkan Bozkır'dan geldi. Bozkır, AK Parti'nin ilk kez seçimlere girdiği 2002'den bu yana halktan aldığı oy sayılarını paylaştı. Bozkır'ın Twitter'daki paylaşımına göre, AK Parti kendi oy rekorunu 1 kasım 20015 seçimlerinde kırdı.

6.11.2015Gündem
İşte son kamuoyu araştırmaları... Türkiye başkanlık istiyor mu?

İşte son kamuoyu araştırmaları... Türkiye başkanlık istiyor mu?

1 Kasım seçimlerinin sona ermesiyle birlikte, siyaset gündemi de bir anda değişti ve başkanlık sistemi gündeme oturdu. Peki kamuoyu ne düşünüyor?

5.11.2015Gündem
Demirtaş’tan 50 bin üyeye seçim mektubu

Demirtaş’tan 50 bin üyeye seçim mektubu

İZMİR Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş seçimlerin ardından oda üyelerine gönderdiği mesajda yeni hükümetten "Yavaş büyüme trendi, sanayi üretimindeki daralma, yüksek seyreden enflasyon, ihracatta yaşanan düşüş, yabancı yatırımların gerilemesine karşı önlemlerin alınmasını bekliyoruz" dedi.

5.11.2015Ege
3 milyar dolarlık turizm kaybı

3 milyar dolarlık turizm kaybı

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ANSİAD) konuğu olan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ülkedeki imaj kaybından dolayı turizmde düşüş yaşandığını söyledi.

4.11.2015Ekonomi
CHP'de art arda önemli açıklamalar

CHP'de art arda önemli açıklamalar

CHP eski İstanbul Milletvekili Umut Oran, 1 Kasım seçimlerinde CHP'nin aldığı oy oranının genel başkan ve parti yetkililerinin başarısızlığı anlamına geldiğini ve bu nedenle olağanüstü kurultay düzenlenmesi gerektiğini söyleyerek, genel başkanlığa aday olduğunu belirtti. Mustafa Balbay ise Kılıçdaroğlu istifa etmeli mi?" sorusuna "Ben öyle bir noktada olsam başarıya götürecek insanların göreve gelmesi için önünü açardım" cevabını verdi.

4.11.2015Gündem
Konutta açık 2 ayda kapanır

Konutta açık 2 ayda kapanır

SİYASİ belirsizlik, ülkedeki gerilim ortamı ve faizlerdeki artış konut satışlarının düşmesine neden olmuştu. Eylülde ev satışı 2014’ün aynı dönemine göre yüzde 20 azalmıştı. Yıl genelinde de belirsizlik süreci dönem dönem hem yerli hem de yabancı alıcıları ‘bekle-gör’ pozisyonuna geçirdi.

2.11.2015Ekonomi
AK Parti'ye dönüş

AK Parti'ye dönüş

AK Parti, 7 Haziran’da kaybettiği 9 puanı dünkü seçimde yeniden kazanarak oyunu yüzde 49.41’e yükseltti ve sandıktan tek başına iktidar olarak çıktı. Meclis’teki sandalye sayısı 258’den 316’ya yükselen AK Parti, Doğu ve Güneydoğu’da 7 Haziran’da HDP’ye giden oyları da geri aldı.

2.11.2015Gündem
Mersin seçim sonuçları 1 Kasım 2015 (milletvekili listeleri)

Mersin seçim sonuçları 1 Kasım 2015 (milletvekili listeleri)

Mersin seçim sonuçları hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Mersin’de 1 Kasım 2015 genel seçimlerde toplam 1 milyon 218 bin 757 seçmen bulunuyor. 7 Haziran seçimlerinde Mersin’de CHP, birinci olmuştu. 1 Kasım 2015 genel seçim sonuçlarını dakika dakika takip etmek için 01.11.2015 17:35aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

1.11.2015Gündem
Kuşu’lular bu seçimde de sandığa gitmedi

Kuşu’lular bu seçimde de sandığa gitmedi

YEREL Yönetimler Yasası kapsamında nüfusu 2 binin altına düştüğü için belde statüsünü kaybederek köye dönüşen, Kütahya’nın Simav İlçesi’ne bağlı Kuşu’daki seçmenler, 30 Mart Yerel Seçimleri’nden itibaren boykot ettikleri sandığa 1 Kasım’da yine gitmedi. 1400 seçmenin bulunduğu Kuşu’da öğlen saatlerini geçmesine rağmen kurulan 4 sandığın da boş olduğu görüldü.

1.11.2015Gündem
Antalya seçim sonuçları 1 Kasım 2015 (milletvekili listeleri)

Antalya seçim sonuçları 1 Kasım 2015 (milletvekili listeleri)

Antalya seçim sonuçları hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Antalya’da 1 Kasım 2015 genel seçimlerde toplam 1 milyon 589 bin 323 seçmen bulunuyor. 7 Haziran seçimlerinde Antalya’da Ak Parti, az bir farkla CHP’nin önünde birinci olmuştu. 1 Kasım 2015 genel seçim sonuçlarını dakika dakika takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

1.11.2015Gündem
Bu sıralar Kuşu'da

Bu sıralar Kuşu'da

YEREL Yönetimler Yasası kapsamında nüfusu 2 binin altına düştüğü için belde statüsünü kaybederek köye dönüşen, Kütahya’nın Simav İlçesi’ne bağlı Kuşu’daki seçmenler, 30 Mart Yerel Seçimleri’nden itibaren boykot ettikleri sandığa 1 Kasım’da yine gitmedi. 1400 seçmenin bulunduğu Kuşu’da öğlen saatlerini geçmesine rağmen kurulan 4 sandığın da boş olduğu görüldü.

1.11.2015Ege
Ekim ayı ihracat rakamları açıklandı

Ekim ayı ihracat rakamları açıklandı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre, ekimde ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 1,5 azalarak 12 milyar 351 milyon 289 bin dolar oldu.

1.11.2015Ekonomi
YSK “Oy ve Ötesi üyeleri sandığa Gelmesin” talebini reddetti

YSK “Oy ve Ötesi üyeleri sandığa Gelmesin” talebini reddetti

YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK) seçime saatler kala Oy ve Ötesi Sivil İnsiyatif Grubu üyelerinin sandık alanı ve çevresine alınmaması konusunda iki vatandaşın yaptığı başvuruyu reddetti. YSK'nın bu kararı ışığında başta Oy ve Ötesi olmak üzere, siyasi partilerden ya da bağımsız adaylardan müşahit kartı bulunan sivil toplum kuruluşları üyeleri, sandık başında seçimleri gözlemleyebilecekler.

31.10.2015Gündem
Kalecik tayyaresi havalandı

Kalecik tayyaresi havalandı

Kalecik halkı, 1928’de ülkenin savaş uçağı ihtiyacını karşılaması için altınlarını, bileziklerini ve paralarını bağışladı. Bu onurlu davranıştan 87 yıl sonra, Türk Hava Yolları’nın (THY) TC-JSU tescilli Airbus uçağına ‘Kalecik’ adı verildi. 

29.10.2015Ankara
3 ay boyunca izlenmişler

3 ay boyunca izlenmişler

Diyarbakır'daki IŞİD hücrelerini polisin takip ettiği, öldürülen 7 kişinin eylem hazırlığı yaptığı bilgisinin ardından baskın düzenlendiği ortaya çıktı. Kentteki IŞİD oluşumunun 2013’te başladığı, İstihbarat ve Terör birimlerince ‘pasif eylemci’ olarak takibe alındığı bildirildi. Son 3 ayda uyuyan hücreler hareketlilik gösterince düğmeye basıldı.

28.10.2015Gündem
Maden için 3 yıl ruhsat alamadı tavukçu oldu

Maden için 3 yıl ruhsat alamadı tavukçu oldu

İSTANBUL Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Başkanı Ali Kahyaoğlu, üç yıldır Bilecik’te ruhsat beklediği ‘mermer ocağı’ndan umudu kesti. Kahyaoğlu başbakanlıktan bir türlü vize çıkmayınca ortağı Taylan Cengiz ile aynı bölgede organik yumurta işine soyundu.

28.10.2015Ekonomi
YSK'daki CHP temsilcisi Yakupoğlu: Saat karmaşası, SEÇSİS'i etkilemez

YSK'daki CHP temsilcisi Yakupoğlu: Saat karmaşası, SEÇSİS'i etkilemez 

Türkiye'nin Pazar gününden itibaren yaşadığı saat karmaşası, kamuoyunda "seçimlerde hile mi yapılacak?" sorusunu gündeme getirdi. 1 Kasım’daki seçimlerin kış saati uygulamasından olumsuz etkilenmemesi için tüm dünya Kış Saati’ne geçerken Türkiye’de 8 Kasım’a ertelenmesinin sebebi sosyal medyada "SEÇSİS'te hile mi yapılacak?" yorumlarına neden oldu. 

28.10.2015Gündem
Kocaoğlu: İzmir’in alacağı birikti

Kocaoğlu: İzmir’in alacağı birikti"

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 2004-2015 döneminde Büyükşehir Belediyesi’nin kente 9 milyar 101 milyon liralık yatırım gerçekleştirdiğini, buna karşılık Merkezi Hükümet’in aynı dönemde İzmir’e yaptığı yatırımın 8 milyar 923 milyon lira olduğunu söyledi, "İzmir’in alacağı birikmiştir" dedi.

27.10.2015Ege
Ekim ayı sektör raporu açıklandı

Ekim ayı sektör raporu açıklandı

Türkiye'de konut inşaat maliyetleri, eylül 2014 ile eylül 2015 arasında yüzde 5,9 arttı.

27.10.2015Emlak
İşte Oy ve Ötesi hakkında bilinmeyenler

İşte Oy ve Ötesi hakkında bilinmeyenler

1 Kasım seçimleri öncesinde kamuoyunda en çok tartışılan konulardan biri de sandık güvenliği. Siyasi partilerin kendi müşahitleri dışında, son iki yıldır sandık başında bir de "sivil inisiyatif" görev yapmaya başladı. "Oy ve Ötesi" adıyla örgütlenen bu sivil oluşum, 1 Kasım seçimleri öncesinde yine kamuoyu gündeminde. Peki nedir "Oy ve Ötesi" ? İşte 10 soruda, bu sivil oluşum hakkındaki temel bilgiler

27.10.2015Gündem
'Türkiye hükümetsiz bırakılmayacaktır'

'Türkiye hükümetsiz bırakılmayacaktır'

MHP Genel Başkan Bahçeli, "Bizim 'Hayır' dediklerimizde de hayır vardır ve her şey de ortadadır. Herkes müsterih olsun, 1 Kasım’dan sonra Türkiye hükümetsiz bırakılmayacaktır" dedi.

25.10.2015Gündem
Avrupa'daki Türkler sandık başında

Avrupa'daki Türkler sandık başında

Türkiye’de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Seçimleri için Avrupa'da yaşayan Türkler sandık başına giderek oy kullandı.

24.10.2015Avrupa
Otomobil satışlarından sonra konut satışlarında da sert fren

Otomobil satışlarından sonra konut satışlarında da sert fren

ÜLKE genelinde eylülde 92 bin 483 kişi ev sahibi oldu. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 17,7, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 20,1 azalış gösterdi. Siyasi belirsizlik ve terör olayları ile Türkiye’nin zor bir yıl geçirdiğini söyleyen gayrimenkul sektörü temsilcilerine göre ise tablo kötü değil.

24.10.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

Gözümüz aydın! Tecavüzde nur topu gibi ‘saygın duruşumuz’ oldu

Gözümüz aydın! Tecavüzde nur topu gibi ‘saygın duruşumuz’ oldu

BAZEN eski Türkçe ile başlayan yazılarda mana açısından anlaşılmaz olabilir kelimeler.

Yine mi kara liste?

Yine mi kara liste?

Dünkü Sabah’ın manşetinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Kimseyi dışlamadık, herkesi kucakladık” sözleri vardı...

8 puan nasıl geldi

8 puan nasıl geldi

2007 seçimlerinden bu yana AK Parti’nin Türkiye genelindeki oylarının ‘aynası’ olan Ankara’da büyü bozulmadı.

3.11.2015Deniz Gürel
Düşman’dan Terörist’e

Düşman’dan Terörist’e

ERGUN Göknel, geçen nisan ayından beri üzerinde çalıştığı İslamofobi serisinin ikinci kitabı olan “Düşman’dan Terörist’e” Kanes Yayınları arasında çıktı.

KADERİMİZ 4 GEZEGENDE

KADERİMİZ 4 GEZEGENDE

O, sosyal medyanın fenomen astrologlarından. Takipçileri, neredeyse onun burç yorumlarına bakmadan sokağa adım atmıyor.

İğneada, 20 milyonu nasıl etkileyecek

İğneada, 20 milyonu nasıl etkileyecek

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) İğneada’da yapılması planlanan nükleer santralda olası bir kazanın sonuçlarına dair radyasyonlu parçacık dağılımı modelleme çalışması yaptı.

Yargının hali

Yargının hali

YARGI siyasi iktidara nasıl bağımlı hale getirildi; bu uzun hikâyeyi sadece bir tek kanunu örnek vererek anlatacağım.

28.10.2015 Haber Yazıları
Hukuk siyasete alet edilirse

Hukuk siyasete alet edilirse

KOZA Grubu’na “kayyum tayini” aslında bir el koyma olayıdır; hukuki değildir, siyasidir.

Seçimin 3 sonucu olacak!

Seçimin 3 sonucu olacak!

2014 başından bu yana neredeyse aralıksız olarak seçim yapıyoruz. Yerel seçim, Cumhurbaşkanlığı seçimi 7 Haziran Seçimi ve şimdi de 1 Kasım Seçimi.

Urfa’nın muhteşem kadın taş işçileri

Urfa’nın muhteşem kadın taş işçileri

Geçen hafta şahane bir ekiple Urfa’daydım.