Aramanız :
Aradığınız kelime : "

sarp_sinir_kapisi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

210  adet haber bulundu.


 • Gümrükte sürpriz - sarp_sinir_kapisi
  Gümrükte sürpriz24.03.2015
  GündemArtvin’in Hopa ilçesinde Gümrük Muhafaza, Kaçakçılık ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, Sarp Sınır Kapısı’ndaki ara koridorda, yanında büyük bir valizle bekleyen Gürcistan uyruklu Z.Z.’nin (25) durumundan şüphelendi.
 • Valizde saklanarak Türkiye'ye girmeye çalıştı - sarp_sinir_kapisi
  Valizde saklanarak Türkiye'ye girmeye çalıştı23.03.2015
  GündemSarp Sınır Kapısından Türkiye'ye yaya olarak girmeye çalışan bir kişinin yanında taşıdığı valizde yapılan aramada, valizin içine gizlenerek ülkeye girmeye çalışan Gürcistan uyruklu bir kadın gözaltına alındı.
 • Gürcü kadın valiz içinde Türkiye’ye girmeye çalışırken yakalandı - sarp_sinir_kapisi
  Gürcü kadın valiz içinde Türkiye’ye girmeye çalışırken yakalandı23.03.2015
  GündemARTVİN’ in Hopa İlçesi Sarp Sınır Kapısı’nda benzeri daha önce görülmemiş bir olay meydana geldi.Gürcistan uyruklu 22 yaşındaki D.K.adındaki kadın, valiz içinde ülkeye giriş yapmak isterken yakalandı.
 • Rizeli ev kadını diplomatların yapamadığını başardı - sarp_sinir_kapisi
  Rizeli ev kadını diplomatların yapamadığını başardı07.03.2015
  GündemRizeli ev hanımı Gürcistan’da tuzağa düşürülerek cezaevine atılan kocasını kurtarmak için başlattığı hukuk mücadelesi sonucunda, bir çok diplomatın başaramadığını başarıp 130’a yakın Türk tutuklu ve mahkumu özgürlüklerine kavuşturdu.
 • Davutoğlu, Doğu Karadeniz Projesi Eylem Planı'nı açıkladı - sarp_sinir_kapisi
  Davutoğlu, Doğu Karadeniz Projesi Eylem Planı'nı açıkladı14.02.2015
  GündemBaşbakan Davutoğlu, Devlet Tiyatroları Kültür Merkezi'nde, Doğu Karadeniz Projesi Eylem Planı'nı (DOKAP) açıkladı.
 • Türkiye'nin yeni bir sınır kapısı olacak - sarp_sinir_kapisi
  Türkiye'nin yeni bir sınır kapısı olacak03.02.2015
  EkonomiTürkiye ile İran arasında uzun süredir değerlendirelemeyen üçüncü sınır kapısı için formül bulundu.Van’daki Kapıköy Sınır Kapısı için gereken 75 km yolun yapımını finanse edemeyeceğini açıklayan İran’dan, Türkiye’ye ‘Siz yapın, biz size ödeyelim” teklifi geldi.Gümrük Bakanlığı, İran’daki 300 milyon liralık yol için acil ihaleye çıkacak.
 • Irak sınırında kapı sayısı 4'e çıkacak - sarp_sinir_kapisi
  Irak sınırında kapı sayısı 4'e çıkacak10.01.2015
  EkonomiGümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Irak sınırında kapı sayısını kısa sürede 4'e çıkaracaklarını belirterek, "Üzümlü Sınır Kapısı faaliyete geçti, Derecik Sınır Kapısı da yakında faaliyete geçecek, Ovaköy Sınır Kapısı'nın çalışmalarına başlıyoruz.Habur ile ilgili 3.köprü çalışmaları da başladı" dedi.
 • Bakan'dan ÖTV'siz akaryakıt açıklaması - sarp_sinir_kapisi
  Bakan'dan ÖTV'siz akaryakıt açıklaması08.01.2015
  EkonomiGümrüklerde Bakan Canikli’yi şaşırtan ‘İkiz TIR’ vurgunundan sonra, şimdi de ‘standart depo’ kaçakçılığı patladı.TIR ve otobüslere standart depo miktarı kadar yakıtı ÖTV’siz getirme olanağı sağladıklarını hatırlatan Canikli, “Sadece bu iş için Gürcistan’a günde 9 sefer yapanlar var.Zorla insanları otobüse bindirip Gürcistan’a götürüyorlar” dedi.
 • İthalat süresi dolan lüks araçlar Türkiye'den çıkmadı - sarp_sinir_kapisi
  İthalat süresi dolan lüks araçlar Türkiye'den çıkmadı07.01.2015
  EkonomiGeçici ithalat rejimi kapsamında Türkiye’ye getirilen ancak yasal süresi dolmasına rağmen yurtdışına çıkarılmayan 638 yabancı plakalı lüks araç kaçak duruma düştü.İçinde Hummer, BMW ve Toyota markalı jeeplerin bulunduğu kaçak araçların 45’ine el konulurken, 593 aracın yakalanması için operasyonlar sürüyor.
 • GÜMRÜK KAPILARI DEĞİŞİYOR. - sarp_sinir_kapisi
  GÜMRÜK KAPILARI DEĞİŞİYOR.14.11.2014
  AvrupaGÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, gümrük kapılarının modernize edilerek, 4-5 ayrı peronda gerçekleştirilen işlemlerin tek perona düşürüleceğini açıkladı.
 • Üniversite öğrencileri, 6 bin kilometre pedal çevirecek - sarp_sinir_kapisi
  Üniversite öğrencileri, 6 bin kilometre pedal çevirecek09.09.2014
  GündemEge Üniversitesinin 60.kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 6 bin kilometre pedal çevirecek öğrenciler, İnebolu ilçesine ulaştı.
 • Üniversiteliler 6 bin kilometre pedal çevirecek - sarp_sinir_kapisi
  Üniversiteliler 6 bin kilometre pedal çevirecek09.09.2014
  EğitimEge Üniversitesi’nin 60’ıncı kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 6 bin kilometre pedal çevirecek öğrenciler, İnebolu’ya ulaştı.
 • 'Suyundan da koy bakanım' - sarp_sinir_kapisi
  'Suyundan da koy bakanım'29.08.2014
  EkonomiGümrük ve Ticaret Bakanlığı’nı AK Parti Grup Başkanvekili Nuretttin Canikli’ye devreden Hayati Yazıcı, ilk olarak 60.Hükümet döneminde kabineye girdi.Yazıcı Ağustos 2007’de Devlet Bakanı olarak yer aldığı kabinede TRT ve Vakıflardan sorumlu oldu.
 • Geçişler patladı, Sarp kilit - sarp_sinir_kapisi
  Geçişler patladı, Sarp kilit19.08.2014
  EkonomiTÜRKİYE’nin Gürcistan üzerinden Kafkaslara açılan Artvin’in Hopa İlçesi’ndeki Sarp Sınır Kapısı’nda günlük karşılıklı geçiş yapanların sayısı 28 bin kişiyi aştı.Kapının hizmete girdiği 1989 yılından sonraki en yüksek günlük geçiş rakamına ulaşan kapı fiziki yetersizliği nedeniyle yoğunluğa cevap veremeyince kilometrelerce TIR ve otomobil kuyruğu oluştu.Yaya olarak sınırı geçmek isteyen ve yürüyüş tünellerinde de saatlerce sırada bekleyen vatandaşlar da oluşan izdiham nedeniyle zor anlar yaşadı.
 • Kapıkule’de 9 kilometrelik TIR kuyruğu - sarp_sinir_kapisi
  Kapıkule’de 9 kilometrelik TIR kuyruğu17.08.2014
  AvrupaTürkiye’den çıkış yapmak üzere Kapıkule Sınır Kapısı’na gelen TIR sürücüleri, 9 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu.
 • Sınır kapılarında oy verme tarihi belli oldu - sarp_sinir_kapisi
  Sınır kapılarında oy verme tarihi belli oldu29.06.2014
  AvrupaCumhurbaşkanlığı seçimi için sınır kapılarında oy verme işlemi ilk tur için 26 Temmuz - 10 Ağustos, ikinci tur için 17 Ağustos - 24 Ağustos'ta yapılacak.
 • Kültür patlaması - sarp_sinir_kapisi
  Kültür patlaması24.05.2014
  EkonomiKültür turlarına ilgi 10 yılda 10 kat arttı.
 • Ankara'dan Kuzey Kafkasya’ya karayolu alternatifi - sarp_sinir_kapisi
  Ankara'dan Kuzey Kafkasya’ya karayolu alternatifi02.05.2014
  AnkaraTürkiye’ye 2 bin kilometre uzaklıktaki Kuzey Kafkasya’ya toplu ulaşımı sağlayan tek seçenek olan havayoluna, karayolu rakibi çıktı.Otobüs seferinin bilet fiyatları, 80-125 dolar arasında değişiyor.
 • DVD - sarp_sinir_kapisi
  DVD26.01.2014
  Keyif_
 • Atatürk Havalimanı'ndan yoğun saatler - sarp_sinir_kapisi
  Atatürk Havalimanı'ndan yoğun saatler25.01.2014
  EkonomiSömestr tatilinin başlamasıyla birlikte vatandaşlar tatil için yollara döküldü.Türkiye'nin gözü bu sabah Kapıkule Sınır Kapısı'ndaki yoğunluğa çevrilmişken Atatürk Havalimanı'nı kullanarak seyahat etmek isteyen tatilcilerin yolculukları ise daha başlamadan çileye dönüştü.POLNET pasaport sistemindeki arıza nedeniyle kimisi Umre'ye kimisi ise kayak tatiline gitmeye hazırlanan vatandaşlar Atatürk Havalimanı'nda saatlerdir bekliyor.
 • 4 kıta, 24 ülkeden yılbaşı seçenekleri - sarp_sinir_kapisi
  4 kıta, 24 ülkeden yılbaşı seçenekleri23.12.2013
  SeyahatYeni yıla binlerce kişinin katıldığı sokak partisinde mi girmek istersiniz yoksa mercan denizinde rengarenk balıkları seyrederek mi? Belki damağınızda unutulmaz tadlar bırakacak özel bir akşamı ya da çocuğunuzu sevindirecek aile tatilini tercih ediyorsunuz.İşte size gerçekleştirmek kadar hayalini kurmak bile güzel 33 öneri.
 • Almanya'da eşini öldüren Türk, sahte kimlikle Gürcistan'a kaçarken yakalandı - sarp_sinir_kapisi
  Almanya'da eşini öldüren Türk, sahte kimlikle Gürcistan'a kaçarken yakalandı14.11.2013
  AvrupaAlmanya’da, ağustos ayında kızını silahla öldürüp, eşini de ağır yaraladıktan sonra firar eden Gaziantep nüfusuna kayıtlı Cemil Gündüz (50), sahte kimlikli yurt dışına kaçmak isterken yakalandı.
 • Firari albayı sinyal yaktı - sarp_sinir_kapisi
  Firari albayı sinyal yaktı08.11.2013
  GündemBalyoz davasında aldığı 16 yıllık hapis cezası onandıktan sonra Ankara GATA’da firar eden Deniz Albay Haldun Ermin, eşini arayınca telefon sinyallerinden Artvin Hopa’da yakalandı.Albay Ermin iddiaya göre Gürcistan’a kaçacaktı.
 • Firari albayı sinyal yaktı - sarp_sinir_kapisi
  Firari albayı sinyal yaktı08.11.2013
  AvrupaBalyoz davasında aldığı 16 yıllık hapis cezası onandıktan sonra Ankara GATA’da firar eden Deniz Albay Haldun Ermin, eşini arayınca telefon sinyallerinden Artvin Hopa’da yakalandı.Albay Ermin iddiaya göre Gürcistan’a kaçacaktı.
 • Firari albay yakalandı - sarp_sinir_kapisi
  Firari albay yakalandı06.11.2013
  GündemBalyoz davasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından 16 yıllık cezası kesinleşmesinden sonra tedavi için gittiği Ankara GATA’dan firar eden Deniz Albay Haldun Ermin, Sarp Sınır Kapısı’nda sahte kimlikle yurt dışında kaçmak isterken yakalandı.
 • Mehmet Uğur YÜKSEL

  Oscar adaylığı yolda - sarp_sinir_kapisi
  Oscar adaylığı yolda27.09.2013
  YazarlarWoody Allen’ın 2014 Oscar’larına adaylığı garanti görünen son filmi “Blue Jasmine: Mavi Yasemin”de Cate Blanchett muhteşem bir seçenek.
 • Ben de tatilciler gibi İpsala’da esir kaldım - sarp_sinir_kapisi
  Ben de tatilciler gibi İpsala’da esir kaldım02.09.2013
  Avrupaİpsala’dan çıkış yapmak isterken otomobilimin sigortasız olduğunu iddia eden memurun engeline takıldım.Dört saat İpsala Gümrük Kapısında esir tutuldum.
 • iPhone 5S sahteleri yakalandı - sarp_sinir_kapisi
  iPhone 5S sahteleri yakalandı23.08.2013
  TeknolojiArtvin’in Hopa İlçesi Sarp Sınır Kapısı’nda, Gürcistan’dan giriş yapan bir minibüste 6 bin 990 sahte telefon ele geçirildi.Dünyada henüz piyasaya sürülmeyen ’iPhone 5S’ taklidi olan telefonların değerinin 3 milyon lira olduğu belirtildi.
 • Sarp Sınır Kapısı'nda
  Sarp Sınır Kapısı'nda "çakma telefon" operasyonu22.08.2013
  EkonomiGürcistan'dan Türkiye'ye giren bir minibüste 3 milyon 40 bin lira değerinde 6 bin 990 adet sahte cep telefonu ele geçirildi
 • Piyasa çıkmayan sahte iPhone 5S'ler ele geçti - sarp_sinir_kapisi
  Piyasa çıkmayan sahte iPhone 5S'ler ele geçti22.08.2013
  GündemARTVİN’in Hopa İlçesi Sarp Sınır Kapısı’nda, Gürcistan’dan giriş yapan bir minibüste 6 bin 990 sahte telefon ele geçirildi.Dünyada henüz piyasaya sürülmeyen ’iPhone 5S’ taklidi olan telefonların değerinin 3 milyon lira olduğu belirtildi.
 • Andlar’ı bisikletle aştım dağların rengine hayran kaldım - sarp_sinir_kapisi
  Andlar’ı bisikletle aştım dağların rengine hayran kaldım29.07.2013
  SeyahatCemal Atasoy, gürültü çıkartmadan, geriye karbon ayak izi bırakmadan dünyayı keşfedenlerden.
 • Yeni sınır kapısı iş adamlarını buluşturacak - sarp_sinir_kapisi
  Yeni sınır kapısı iş adamlarını buluşturacak20.05.2013
  EkonomiTürkiye'nin, Kazbegi-Verhni-Lars Sınır Kapısı aracılığıyla Rusya Federasyonu'nun Kuzey Kafkasya Federal Bölgesi'ni yeni pazar edinmesi için iki ülkenin iş adamlarının katılacağı "Türk-Rus İş Forumu" düzenlenecek.
 • Uyumda zorlandı - sarp_sinir_kapisi
  Uyumda zorlandı19.04.2013
  GündemGÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Ankara’dan uçakla Gürcistan’ın Batum havaalanı üzerinden Artvin’in Hopa ilçesi Sarp Sınır Kapısı’na geldi, gümrük sahasında yapılacak yeni düzenlemeler ile ilgili olarak yetkililerle basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi.
 • Bakan Yazıcı işten çıkartılan işçiye sitem etti - sarp_sinir_kapisi
  Bakan Yazıcı işten çıkartılan işçiye sitem etti19.04.2013
  EkonomiARTVİN’in Hopa İlçesi’nde Sarp Sınır Kapısı’nda kimlikle geçiş işlemleri için işe alınan ancak geçiş ücretinin 1 liradan 15 liraya çıkarılmasının ardından geçen hafta işlerine son verilen 14 işçi, bölgede incelemelerde bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüştü.Bakan Yazıcı, kendilerine yardımcı olunmasını isteyen işçilere umut vermeyerek, iş aramalarını istedi.Yazıcı, işçiler adına konuşan Olcay Tan’a, "Ben senden, ’17 ay çalıştım, çok teşekkür ederim.Emeğimin karşılığını aldım’ demeni beklerdim" diyerek sitem etti.
 • Geçiş ücreti 15 kat arttı, işçiler işsiz kaldı - sarp_sinir_kapisi
  Geçiş ücreti 15 kat arttı, işçiler işsiz kaldı16.04.2013
  EkonomiARTVİN’in Hopa ilçesi Sarp Sınır Kapısı’ndan Gürcistan’a kimlikle geçiş ücretinin 1 TL’den 15 TL’ye yükseltilmesi ve paranın gümrük görevclilerince tahsil edilmeye başlanması nedeniyle, kapıda görev yapan 12 işçinin işine son verildi.
 • Geçiş ücreti 15 kat arttı - sarp_sinir_kapisi
  Geçiş ücreti 15 kat arttı11.04.2013
  EkonomiARTVİN’in Hopa ilçesi Sarp Sınır Kapısı’ndan Gürcistan’a kimlikle geçiş ücreti 1 TL’den 15 TL’ye yükseltildi.
 • ‘Tsunami’ temizliği - sarp_sinir_kapisi
  ‘Tsunami’ temizliği26.03.2013
  GündemKaradeniz’de, dev dalgalarla ‘mini bir tsunami’ etkisi yaratan şiddetli fırtına, Trabzon ve Rize’de maddi hasara neden oldu.
 • Sarp'ta dev dalgalar araçları yuttu - sarp_sinir_kapisi
  Sarp'ta dev dalgalar araçları yuttu25.03.2013
  GündemArtvin'in Hopa İlçesi Sarp Sınır Kapısı'ndaki boş alanda park halinde olan 12 araç dev dalgalardan denize sürüklendi, 3 arac kayboldu.Giresun’un Bulancak ilçesinde ise iskelede fotoğraf çekerken dalgaların denize savurduğu kişiye ulaşılamadı.Emniyet yetkilileri görgü tanığı 3 kişinin ifadesine başvurdu.
 • İşte Uludere raporu - sarp_sinir_kapisi
  İşte Uludere raporu23.03.2013
  GündemYaklaşık 15 aydır üzerinde çalışılan ve bombalama sonucu 34 vatandaşın yaşamını yitirdiği Uludere raporu açıklandı.Raporda, olayın kasten yapıldığına yönelik herhangi bir delil elde edilemediği vurgulanarak, ''Astsubay olan karakol komutanının hava harekatına ilişkin herhangi bir yetkisinin olmadığı ve 69 saniye içinde son bombanın atılmasını engelleyemeyeceği anlaşıldı'' denildi.
 • Fırsatlar Fikirler - sarp_sinir_kapisi
  Fırsatlar Fikirler25.02.2013
  Seyahat
 • Kışa direnen Kemah - sarp_sinir_kapisi
  Kışa direnen Kemah03.12.2012
  SeyahatKarasu’nun hayat verdiği sarp dağların arasındaki Kemah kışa inat yemyeşil.Tamasur Ayazma Vadisi’nin renk değiştiren ağaçları, çevredeki kanyonlardaki kireçtaşı oluşumları görmeye değer.Okurumuz Nihan Azizlerli yazdı.
 • Sarp sınır kapısında otomobil kuyruğu - sarp_sinir_kapisi
  Sarp sınır kapısında otomobil kuyruğu17.09.2012
  GündemTÜRKİYE ile Gürcistan arasında imzalanan protokolün yürürlüğe girmesiyle 10 ay önce iki ülke arasında 1 lira karşılığında başlayan kimlikle sınır geçişi sonrasında, daha önce kapıda görülen TIR kuyruklarının yerini otomobiller aldı.
 • Gümrüklerde tayin depremi: Yüzlerce memur isyanda - sarp_sinir_kapisi
  Gümrüklerde tayin depremi: Yüzlerce memur isyanda14.09.2012
  EkonomiGümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Personel Dairesi Başkanlığı’nın daha önce iptal edilen tayin listesi 8 Eylül gecesi son hali ile açıklandı.Bir önceki listede ölen gümrük memuru, emekli memurun yeniden tayinleri yapılırken, son açıklanan liste de gümrük memurları arasında tepkiye yol açtı.Yüzlerce memur tayin listesinin şoku ile ilgili kurumları faks yağmuruna tuttu.Hurriyet.com.tr’ye konuşan memurlar, yapılan tayinler ile ilgili hiçbir tercih haklarının dikkate alınmadığını vurguladı.
 • İstanbul’dan Mestia’ya ciple 4 bin 500 kilometre - sarp_sinir_kapisi
  İstanbul’dan Mestia’ya ciple 4 bin 500 kilometre27.08.2012
  SeyahatBeş aile, sekiz çocuk, bir babaanne, farklı yaşlardan toplam 64 doğasever temmuzda 12 ciple yaşadıkları şehirlerden yola çıktı, Ankara’da buluştu.Dağları, yaylaları aşıp Gürcistan’ın kış turizmi merkezi Mestia’ya kadar 15 günlük unutulmaz macera yaşadı.Çadırlarda konakladılar, geceleri kamp ateşinin başında buluştular.
 • Nereye gitmeli - sarp_sinir_kapisi
  Nereye gitmeli13.08.2012
  Seyahat
 • Bakan yazıcı memuru fena yakaladı - sarp_sinir_kapisi
  Bakan yazıcı memuru fena yakaladı29.07.2012
  GündemGÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, geçişlerde sıkıntılar yaşandığı haberleri ile gündeme gelen Artvin’in Sarp Sınır Kapısı’na korumasız ve sivil plakalı bir araçla baskın düzenledi.Bir odada bilgisayarda oyun oynarken yakaladığı memura, "Ne yapıyorsun sen, oyun mu oynuyorsun?" diye fırça atan Bakan Yazıcı, bir süre odaları gezerek yetkili aradı, ancak kimseyi bulamadı.Daha sonra katıldığı iftar yemeğinde tencerenin başına geçen ve kepçeyle yemek dağıtan Yazıcı, yemek verdiği vatandaşın, ’Suyundan da koy’ uyarısı ile karşılaştı
 • Fındık yüklü tırdan çakıl taşı çıktı - sarp_sinir_kapisi
  Fındık yüklü tırdan çakıl taşı çıktı21.04.2012
  EkonomiKapıkule Sınır Kapısı'ndan yurt dışına çıkış yapmak isteyen bir tırda, fındık yükü yerine çakıl taşı çıktı.
 • Balalayka’nın tersi oldu - sarp_sinir_kapisi
  Balalayka’nın tersi oldu11.04.2012
  Gündemİstanbul'da vefat eden Osman Yılmaz'ın cenazesi, Borçka'ya bağlı Maral köyüne, yolu kardan kapalı olduğu için Gürcistan üzerinden götürüldü.Bu yolculuk akıllara 2000 yapımı Balalayka filmini getirdi.Başrolleri Kemal Sunal, Cem Davran ve Yekaterina Rednikova'nın paylacağı Balalayka filminin çekimleri için Trabzon’a hareket eden uçakta usta oyuncu Kemal Sunal, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.Sunal’ın yerine kadroya Uğur Yücel’in dahil olmasıyla çekimlerine başlanan film; babalarının vasiyeti üzerine bir araya gelen üç erkek kardeşin, babalarının cenazesini Batum’dan İstanbul’a getirmek üzere çıktıkları yolculukta başlarından geçenler anlatılıyor.
 • Yurtdışı harcı 20 liraya çıkıyor sınır ticaretini de kapsayacak - sarp_sinir_kapisi
  Yurtdışı harcı 20 liraya çıkıyor sınır ticaretini de kapsayacak07.04.2012
  EkonomiGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, halen 15 lira olan yurtdışı harcını 20 liraya çıkarmaya hazırlandıklarını belirterek, “Uygulama sınır illeri ve bölgelerimizdeki vatandaşlarımızın giriş-çıkışlarını da kapsayacak.Pasaportla çıkış yapanların yanısıra nüfus cüzdanıyla gidebilenleri de kapsayacak.Hazırlığımız tamam” dedi.
 • Başkan kumara isyan etti:
  Başkan kumara isyan etti: "Pasaportlu geçiş yeniden başlasın"23.03.2012
  EkonomiRİZE Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu, Türkiye ile Gürcistan arasında karşılıklı pasaportsuz sınır geçişlerinin başlamasıyla birlikte geçen yıl ocak ayında 20 bin olan Gürcistan’a çıkış rakamının bu yılın aynı döneminde 4 kat artarak 80 bine ulaştığını söyledi.Yaptıkları yüzeysel araştırmaya göre bölgeden kumara ayda 7 milyon dolar kaynak gittiğini iddia eden Ofluoğlu, yeniden pasaportlu geçişlere dönülmesini istedi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sonraki»
Son Sayfa»»